71 ( 05-07-2019 15:26:17 змінене kbg_dnepr )

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Отже, що розділ ANCESTRY (походження) може дати?

Я почну з кінця, тим більше, що він добре видний у попередньому повідомленні.
Остання отпція в цьому розділі - What's the Story of Your DNA? (Історія Вашох ДНК). Це пропозиція купити книгу, в якій всі картинки з цього розділу роздруковані в кольорі. Річ дуже корисна, якщо інші потреби вже задоволені. В іншому разі все це чудово можна робити самостійно.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

72

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Нажаль, картинка залишилася на попередній сторінці і її не видно - що ж, кому цікаво, той має відкрити на своїй сторінці 23ендМі розділ ANCESTRY, а в ньому підрозділ ANCESTRY OVERVIEW - два передостанні пункти там MATERNAL HAPLOGROUP та PATERNAL HAPLOGROUP, тобто материнська та батьківська гаплогрупи.

Материнська гаплогрупа називається мітохондріальною (або міто-гаплогрупою) і передається по жіночій лінії - тобто у жінки це її власна гг, гг її матері, матері її матері і т.д. В чоловіка, відповідно, це гг його матері - і далі по її жіночій лінії.
Міто-ДНК дуже рідко мутує, тому для генеалогії практичного значення не має, бо збіг по ній означає спорідненість на відстані 500-1000-5000 років, або навіть і більше.

А ось батьківська гаплогрупа (ігрек-гг) для чоловіка дуже цікава, бо може допомогти знайти дуже далеких прямих предків. Про це можна почитати тут http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=4247 та в багатьох інших темах цього розділу.

Докладніше про все це можна почитати у Вікі (наприклад, шукати "гаплогруппа T2b") або тут http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=17681

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

73

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Наступна рубрика NEANDERTAL ANCESTRY - неандертальська спадщина. Це про кількість слідів неандертальців у геномі. Що з цим робити, крім як хизуватия "Ось я який крутий неандертальський хлопець!" або ж "Я чистокровна кроманьонка, ніяких контактів з примітивними тваринами в роді не було!" я не знаю.

Може, хтось з колег розповість.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

74 ( 09-07-2019 16:55:40 змінене kbg_dnepr )

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Ну і, нарешті, найперша та найцікавіша рубрика - ANCESTRY COMPOSITION (етнопортрет, етнічний склад геному).

Тут є 2 пункти:

власне ANCESTRY COMPOSITION (етнопортрет з відсотковим складом окремих компонентів) та Your Ancestry Timeline (етнопортрет в часі).

Так виглядає етнопортрет моєї мами - всі предки з Середнього Поволжя (Оглоткови з Горбатовського п. Нижегородської губ., інші лінії з Симбірської губ.: Алькіни та Душини з сел Лава Карсунського п. та Нова Лава Сизранського, Жаркови з с. Стемас Карсунського, Баландіни з с. Никитіно Карсунського, Кульдішови з с. Телятниково Хвалинського п.):

фінни - то насправді не фінни, а ерзя.

Post's attachments

GENEO_23_ancstr-comp.PNG
GENEO_23_ancstr-comp.PNG 113.44 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: kuks701

Share

75 ( 09-07-2019 17:11:57 змінене kbg_dnepr )

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Рік тому це виглядало інакше: в неї були і балканці, і скандинави. Зараз все не так екзотично, балканці та скандинави, нажаль, зникли, залишилися невизначені європейці. Це більше схоже на правду, але не так яскраво. sad

Post's attachments

DGO_805_DNA-1.PNG 139.53 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

76 ( 10-07-2019 09:34:07 змінене kbg_dnepr )

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Крім відсотків та їхнього позначення кольорами на мапі в цьому розділі ще можна побачити свій етнопортрет в часі (Your Ancestry Timelinе) - гіпотетичне представлення того, коли окремі етнічні компоненти могли з'явитися у вашому геномі.

Post's attachments

GENEO_23_ancstr-timeline.PNG 28.28 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

77 ( 10-07-2019 09:35:25 змінене kbg_dnepr )

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

А це рік тому

Post's attachments

DGO_805_DNA-2.PNG 36.87 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

78

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Тема про аутосомные тесты на Молгене forum.molgen.org/index.php/topic,1654.0.html

FAQ по определению аутосомного родства forum.molgen.org/index.php/topic,8868.0.html

Сбор статистики по аутосомному родству forum.molgen.org/index.php/topic,9413.0.html

Извлечение Y-гаплогруппы из результатов 23andMe, AncestryDNA, MyHeritage forum.molgen.org/index.php/topic,10718.0.html

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: luvi, klymyshyn2

Share

79

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

kbg_dnepr пише:

Тема про аутосомные тесты на Молгене forum.molgen.org/index.php/topic,1654.0.html

FAQ по определению аутосомного родства forum.molgen.org/index.php/topic,8868.0.html

Сбор статистики по аутосомному родству forum.molgen.org/index.php/topic,9413.0.html

Извлечение Y-гаплогруппы из результатов 23andMe, AncestryDNA, MyHeritage forum.molgen.org/index.php/topic,10718.0.html

Тільки після цього повідомлення зрозумів що Y-гаплогрупу можно дізнатися з аутосомного тесту. До цього думав що це можливо лише якщо зробити тест на FTDNA на Y і Міто. Цікаво наскільки правильно визначило Y гаплогрупу на цьому сайті. Скоро будуть результати Y з FTDNA можна буде порівняти.

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a
Thanks: kbg_dnepr1

80

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Так, головна перевага 23ендМі полягає якраз у тому, що за 99 долл. (під час акції за 50-60 долл.) чоловік отримає дані 3 тестів - не тільки аутосоми, але ще й Y (фактично термінальний СНіП) та міто. Жінки, відповідно, два тести - аутосоми та міто.

Я гадаю, що різниця між Y-тестами ФТДНА та 23ендМі полягає не в точності (термінальний СНіП він і в Африці термінальний СНіП), а в різних методах визначення на первинних етапах - у ФТДНА це STR-маркери, 23ендМі працює тільки зі СНіПами. В чому тут різниця і які наслідки це має для генеалогії, треба питати більш компетентних знавців - мабуть, шукати відповіді на Молгені ж.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: kuks701

Share

81

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

kbg_dnepr пише:

Так, головна перевага 23ендМі полягає якраз у тому, що за 99 долл. (під час акції за 50-60 долл.) чоловік отримає дані 3 тестів - не тільки аутосоми, але ще й Y (фактично термінальний СНіП) та міто. Жінки, відповідно, два тести - аутосоми та міто.

Я гадаю, що різниця між Y-тестами ФТДНА та 23ендМі полягає не в точності (термінальний СНіП він і в Африці термінальний СНіП), а в різних методах визначення на первинних етапах - у ФТДНА це STR-маркери, 23ендМі працює тільки зі СНіПами. В чому тут різниця і які наслідки це має для генеалогії, треба питати більш компетентних знавців - мабуть, шукати відповіді на Молгені ж.

Как человек может получить терминальный СНИП от 23? В 23 энд Ми определяются только верхние СНИПы возрастом в 4,5-5 тысяч лет. Что-то более "низкое" Вы от них вряд ли получите, так это в любом случае не будет даже текущим терминальным СНИПом. А до реального-т.е. конечного терминального СНИПа 23 как до Луны пешком.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).
Thanks: kbg_dnepr, kuks702

Share

82 ( 20-08-2019 16:43:57 змінене kbg_dnepr )

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Нічого не можу сказати, я людина темна, в мене ігреку нема.

Мій чоловік (тест 2011 р.): R-M512
двоюрідний брат (2012 або 2013):  I-M423
знайомий (пару місяців тому): R-CTS11962.1.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

83 ( 20-08-2019 17:23:28 змінене DmitroR-2 )

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

1. М512-это СНИП из базового блока R1a, которому примерно 22 тысячи лет.                                               2. M423. СНИП возрастом около 18 тысяч лет, ВБОП около 14 тысяч лет.
3. CTS11962. СНИП возрастом в 4500 лет, ВБОП около 3000 лет.

Прогресс конечно есть. Но всё равно от СНИПа возрастом в 3000-5000 лет толк почти нулевой.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

84

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

п.с. Пани Катерина, как так? Вы почётный активист-генеалог и ДНК-генеалог и до сих пор не протестировали мужа и брата Y-тестом в ФТДНК? Срочно исправляйтесь. Кстати, в ФТДНК до 31 августа идут скидки.;)

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).
Thanks: kbg_dnepr1

Share

85

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Так я бідна пенсіонерка wink

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

86

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

kbg_dnepr пише:

Так я бідна пенсіонерка wink

а якщо у Вас є діти (онуки, правнуки), хіба їм не цікаво?

+ Читати більше

Тим паче на чорну п'ятницю FF лише $49 з доставкою.

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: DmitroR-21

Share

87

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Якщо по суті, то

1. що мені може дати FF крім того, що я вже й так бачу на 23ендМі, і крім списку збіженців, який можу побачити, перенесши свої результати на ФТДНА?

2. які тести мені треба зробити на ФТДНА, щоб взнати більше, ніж R-M512, I-M423 та R-CTS11962.1.? Скільки вони коштуватимуть?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

88 ( 22-08-2019 14:40:48 змінене DmitroR-2 )

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

kbg_dnepr пише:

Якщо по суті, то

1. що мені може дати FF крім того, що я вже й так бачу на 23ендМі, і крім списку збіженців, який можу побачити, перенесши свої результати на ФТДНА?

2. які тести мені треба зробити на ФТДНА, щоб взнати більше, ніж R-M512, I-M423 та R-CTS11962.1.? Скільки вони коштуватимуть?

1. Действительно, ФФ Вам ничего дополнительно дать не сможет, кроме списка совпаденцев. Но ФФ в ФТДНК можно использовать как страховочный в том случае, если родственник, которого ты хочешь протестировать на Y-тест в приличном возрасте, а на Y-тест у тебя пока денег не хватает. В результате берёшь ФФ, а образцы ДНК ФТДНК хранит 25 лет.

2. Начните хотя бы с Y-37, а лучше с Y-67 (меньше 37 маркеров в любом случае смысла делать нет-ни практического, ни экономического).
Y-37 сейчас на скидках стоит 129$, а Y-67 стоит 199$.
Даже по 37 маркерам Вам на том же Молгене спрогнозируют ветви гораздо ниже тех же R-M512 или I-M423.
Кроме того в итоге Вы получите список совпаденцев(что гораздо интереснее, чем принадлежность к "старым" СНИПам),
и кто знает, вдруг Вам повезёт, и найдутся близкие совпаденцы?
Еcли же Вы хотите получить свой терминальный на сегодня СНИП(по мере появления совпаденцев, терминальный СНИП будет постоянно меняться на всё более и более молодой, пока не дойдёт до семейных СНИПов), то тут один путь-заказать BigY-700.
Это дорогой тест, поэтому часто люди идут до него шагами, заказывая на скидках 37 маркерах, потом апргейдя тест на следующих скидках до 67 маркеров, потом до 111 маркеров и в финале до BigY-700.
п.с.
Главное тут начать. Закажите для начала хотя бы Y-37, это уже будет огромное дело. А там посмотрите, как пойдёт процесс!
п.п.с.
Ниже ссылочка на страницу заказа Y-тестов в ФТДНК:
https://www.familytreedna.com/products/y-dna#/compare

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

89

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Пане Дмитре, дякую за розгорнуту відповідь.

Ось що я зрозуміла:

Якщо носіїв R-M512 та I-M423 цікавить їхній родовід, то треба замовляти Y-67 за акційною ціною 199 $ або Y-111 (299) або ж Big Y-700 за 499 дол. (акційні ціни!).

Мене особисто цікавив би I-M423 - це мій двоюрідний брат, єдиний нащадок діда чоловічої статі. Але живе він в Росії, все це непросто, тому я, мабуть, ще трошки почекаю...

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: DmitroR-21

Share

90

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

kbg_dnepr, я б радив би замовляти Y37, а далі діяти по результату.
може бути, що у Вас якась гаплогрупа, по якій раціональніше після Y37 робити сніпи.

Thanks: kbg_dnepr1

Share

91 ( 22-08-2019 18:13:37 змінене DmitroR-2 )

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

kbg_dnepr пише:

Пане Дмитре, дякую за розгорнуту відповідь.

Ось що я зрозуміла:

Якщо носіїв R-M512 та I-M423 цікавить їхній родовід, то треба замовляти Y-67 за акційною ціною 199 $ або Y-111 (299) або ж Big Y-700 за 499 дол. (акційні ціни!).

Мене особисто цікавив би I-M423 - це мій двоюрідний брат, єдиний нащадок діда чоловічої статі. Але живе він в Росії, все це непросто, тому я, мабуть, ще трошки почекаю...

Пожалуйста! Тут действительно главное начать, как вполне резонно пишет уважаемый AppS. 
Y37-это вполне хороший старт. (Ну а Y67-"золотая середина".) А дальше посмотрите по результатам. п.с. Подождать конечно можно. К примеру до Чёрной Пятницы, на которой ожидаются самые хорошие скидки. Но сильно всё же лучше не затягивать, тем более что это "єдиний нащадок діда чоловічої статі".

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

92

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

AppS пише:

kbg_dnepr, я б радив би замовляти Y37, а далі діяти по результату.
може бути, що у Вас якась гаплогрупа, по якій раціональніше після Y37 робити сніпи.

СНИПы или СНИП-паки в наших условиях-это деньги на ветер. Лучше сделать большее количество маркеров, чем заказать СНИП-пак или отдельные СНИПы. Для исследования СНИПов идеальный вариант Big Y-700. И кстати, чем больше сделано маркеров, тем соответственно дешевле до Big Y-700 апгрейд. 

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).
Thanks: ArturVer, iromko2

Share

93 ( 24-08-2019 18:14:44 змінене kbg_dnepr )

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Про користь тестування у 23ендМі з найбільшою базою аутосомних тестів:

So he sent spit samples to a couple of DNA testing companies — a small outfit called Genebase and the behemoth AncestryDNA. He was encouraged, at first, to see white people showing up on AncestryDNA as genetic matches on his dad’s side. He wrote to a few of those new relatives, but the conversations never went anywhere. They would share the regions where their families had lived and the top surnames in their trees. Nothing seemed to fit with what Hiram knew about Bernice’s life. “It was a dead end,” he said.

Then last year his cousin, who worked at a local DNA lab, convinced him to try 23andMe. “I was actually a little averse to it because I thought, well, I’ve already submitted two DNA samples. What good is another one going to do?

But he tried anyway. And not long after getting his results, he heard from Bruce.


Це історія афроамериканця Хірама Джонсона, якому тест у 23ендМі (після тестів у Genebase та AncestryDNA) допоміг знайти біологічного батька свого батька.

https://www.buzzfeednews.com/article/vi … amily-tree

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

94

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

One of the most popular DNA tests on the market and it’s easy to see why. Results from 23andMe are thorough and, thanks to a great dashboard, easy to navigate and understand. It’s also one of the few DNA tests to provide detailed information about both your ancestry and health.

https://www.techradar.com/uk/reviews/23andme-dna-test

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: iromko1

Share

95 ( 05-09-2019 15:10:41 змінене kbg_dnepr )

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Панове AppS, DmitroR-2,

я попросила адміна перенести Вашу дискусію до теми по ФТДНА. Там її можуть знайти всі зацікавлені в темі про Ігрек та його тестування.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

96

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Ще один знайомий отримав результати у 23ендМі, Y - R-Z30 (тобто R1b за старою номенклатурою, "кельти").

За сімейною легендою, він - прямой чоловічий нащадок (праонук) позашлюбного сина графа Петра Миколайовича Капніста (1796-1865) http://forum.genoua.name/viewtopic.php? … 5#p220525.
Чи щось відомо про  Y-гг Капністів? Або ж про Y - R-Z30 у Греції, зокрема на острові Занте (зараз Zakynthos)?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

97

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

kbg_dnepr пише:

Ще один знайомий отримав результати у 23ендМі, Y - R-Z30 (тобто R1b за старою номенклатурою, "кельти").

За сімейною легендою, він - прямой чоловічий нащадок (праонук) позашлюбного сина графа Петра Миколайовича Капніста (1796-1865) http://forum.genoua.name/viewtopic.php? … 5#p220525.
Чи щось відомо про  Y-гг Капністів? Або ж про Y - R-Z30 у Греції, зокрема на острові Занте (зараз Zakynthos)?

Сильно удивлюсь, если Вы что-то найдёте в интернете по этому поводу. Тут только один вариант: Ваш знакомый должен протестировать свою Y-линию в ФТДНК.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

98 ( 09-09-2019 15:33:16 змінене kbg_dnepr )

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Найзмістовнішу відповідь дав пан borisovichi тут http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=701&p=51 :

Вітаю з результатом!
Доволі глибокий результат, https://www.yfull.com/tree/R-Z30/
Враховуючи, наприклад, у Поломія з Диканьки зроблено 67 маркерів і глибше R1b-U106 спрогнозувати важко

Наразі, за пошуком в FTDNA, Капністи (Kapnisis ітп) не протестовані
Так само в проектах грецьких їх не видно https://www.familytreedna.com/public/Gr … e=yresults

Натомість серед греків дуже багато з гг R1b
Проте, саме з гілки R1b-Z30 щось жодного не видно

Взагалі, для прикладу, на дереві YFull навіть в батьківський R1b-U106 всього лише один грек (
І той з паралельної гілки з ТМРК 4,5 тис. років

Можна ще подивитися як тестуються греки (1456 всього на 12 маркерах (непогано) проти 3477 українців)
Але наприкинці скажу, що шукати походження спільного предка по У-ку на 23іЯ, це як робити верстку оригінал макетів для поліграфії у МС Ворд (

Бажано зробити нормальний тест У-ДНК на FTDNA та чекати збіженців, або шукати родичів і перевіряти сімейну легенду

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: iromko, ArturVer2

Share

99 ( 18-09-2019 08:45:05 змінене kbg_dnepr )

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Детальний опис та аналіз тесту:

23andMe DNA review: a thorough, fascinating and fun DNA test

T3 VERDICT
Considered the best DNA test on the market with the user numbers to prove it, 23andMe provides a detailed insight into your DNA, allowing you to track your ancestry, contact relatives, receive personalised health reports and much more. The experience is a real treat thanks to a super intuitive dashboard, easy-to-understand visuals and plenty of explanations, which are accessible enough for anyone.

REASONS TO BUY
+ Super detailed insights
+ Health results provided
+ Fantastic dashboard
+ Constantly updated

REASONS TO AVOID
- A bit expensive - головна перешкода для тих, хто живе в Україні - проблеми з отриманям та відправкою.
- Not genealogy-focused

Welcome to T3's 23andMe DNA testing kit review. 23andMe is one of the best DNA testing kits on the market right now and has become synonymous with at-home DNA testing – to date more than 10 million people have found out more about their health and ancestry using 23andMe.

And that’s why 23andMe stands out. There are plenty of DNA tests available to buy right now that can paint a good picture of your ancestry, but 23andMe is different because it analyses three types of DNA, which also provide you with personalised health reports and extras you don’t get in every test, like the origins of your ancient motherline, as well as how many Neanderthal variants you’re carrying around in your genes.

We reviewed the 23andMe DNA test to find out how to use it, what the results are like and how it stacks up against the competition, all of which you can find in T3's best DNA testing kit guide. Read on to find out what we thought of 23andMe’s popular DNA testing service.

https://www.t3.com/reviews/23andme-dna-review

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

100

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

На 23ендМі теж знижки - правда, тільки сьогодні https://www.23andme.com/

Що воно таке VIP Health + Ancestry Service за 400 доларів - моя не знає (крім того, що там написано, що це 2 набори генеалогія+здоров'я)

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

101

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

На 23andMe появилась такая функция как Family Tree, но это Beta версия и поэтому она далека до завершения. Эта версия фамильного дерева указала мне место моей близкой совпаденки, по генетике она идет как четвероюродная сестра или 3rd Cousin. Проблема в том, что эта близкая генетическая родственница скрыла свои данные и на мои сообщения не отвечает. Поскольку путь к ней на схеме идет строго по правой стороне, у меня есть догадка, что это прямая женская линия. И это означает, что у Аниты, так ее зовут, должна быть такая же мито-гаплогруппа H16, как у меня, моей мамы и моей бабушки. Может кто-то уже встречался с таким расположением своего близкого родственника в этом Family Tree, чтобы прояснить ситуацию?

http://ipic.su/img/img7/fs/Anita1.1575375040.png

Thanks: kbg_dnepr1

Share

102

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Ура! судя по всему, это как раз та математика, которая стоит за поиском преступников - ура, ура, ура!!

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

103

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

kbg_dnepr пише:

Ура! судя по всему, это как раз та математика, которая стоит за поиском преступников - ура, ура, ура!!

Так да или нет, верна догадка?

Thanks: kbg_dnepr1

Share

104

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Визначення місця збіженця в дереві? Десь я таке вже бачив, на якомусь сайті. Але там ця функція була платна.
Дуже корислива штука. Надіюсь інші компанії (MH, FTDNA) таке також впровадять.

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a
Thanks: kbg_dnepr1

105

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

klymyshyn пише:

Визначення місця збіженця в дереві? Десь я таке вже бачив, на якомусь сайті. Але там ця функція була платна.

Функция бесплатна, но она сырая, так как я не могу добавить предков вверх в это фамильное дерево. Пока только в пределах заданной схемы. У меня в 23andMe есть и другие совпаденцы как 3rd Cousin, но их в этой схеме не видно, показан путь только к одной Аните.

Share