806 (06-09-2019 14:21:46 отредактировано kbg_dnepr)

Re: Подскажите! Посоветуйте, пожалуйста....

сергей-гродовка,

Чи правильно я розумію, що Ви намагаєтесь зрозуміти, чи можуть бути Павло з сином Іваном з с. Курган 1785 р. тими самими Павлом та Іваном, які фігурують у 1801 р. в с. Гродовка?

Я згодна з пані о и - єдина можливість, яку я бачу, це зробити тест на ігрек їхнім нащадкам у Кургані та Гродовці. Проблема в тому, щоб
1. знайти ПРЯМИХ чоловічих нащадків там і там
2. та й це не може служити абсолютним доказом: якщо гаплогрупи не співпадають, то на 7-9 поколіннях не можна виключати NPE, а якщо співпадають, то його теж не можна виключати wink

Оскільки вони і там, і там військові поселяни, то можна було б шукати якийсь документ про переселення, але я архівіст ніякий, і як це робити, навіть фантазувати не можу.

У Вас чудова гіпотеза, Вас можна тільки поздоровити з великою роботою та чудовою знахідкою. Я б писала про всі ці страждання у темі по Мамцям, в "Однокласниках" і т. ін. у сподіванні, що тось з нащадків теж цікавиться історією роду і щось допоможе з"ясувати. Спогадів 200-річної давнини очікувати не доводиться, але, може, в родині збереглися якісь залишки (пісні, казки, слова)??? Це скоріше фантастика, бо в моєму випадку, наприклад, моя мама була переконана, що в селі, де вона народилася, предки жили "з діда-прадіда", але всі її діди-прадіди прийшли туди за 40 років до її народження. Тобто збереження такої переселенської інформації, як мені здається, скоріше виняток, ніж правило.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Спасибо сказали: notizia, сергей-гродовка2

Поделиться

807

Можно еще попытаться поискать дело о постройке церкви, разрешение Иова Феодосийского и Мариупольского от 16.05.1793 годаи от 20.05.1793 указ из Екатеринославской духовной консистории  (Феодосий Макаревский).
В прошениях иногда имеются списки прихожан, хотя наверное будут все те же Мамец Павел и Иван.

Гербеев, Радько (Радченко), Калайда, Крачун, Овчинников, Никольский,  Решетников, Минаев, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко,  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Бойко T004006
Спасибо сказали: о и, сергей-гродовка, Алёна, luvi4

Поделиться

808 (17-09-2019 20:30:48 отредактировано сергей-гродовка)

ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ РЕБУС !!!

С 18 века в д. Выхолка Суражский уезд, проживает большой род - ШАКУЛА. По РС и ИВ их много семей. В 19 в. часть семей переселяется в с. Златоустовка Бахмутского уезда, а часть остаётся в Вихолках. Златоустовка начала заселяться в 183-40 гг. и уже по ревизиям 1846, 50, 58 годов Шакула там есть.
Вот моя искомая персона:
1890 г. - первый брак Акилины Моисеевны Шакулы (21 г.) - Златоустовская крестьянка.
1893 г. - рождение сына у Акилины Моисеевны.
Загвоздка в том, что в МК Златоустовки начиная с 1865 г. нет рождения Акилины от отца Моисея. Вообще Акилины есть, но отцов Моисей - НЕТ. Да и вообще во всех РС Златоустовки нет Шакулы Моисея.
Я думал, что она родилась в Вихолках, но там тоже вообще нет Шакулы Моисея, ни до переселения некоторых семей в Златоустовку, ни после.

ВОПРОС: откуда взялась Акилина и где искать Моисея?

Ищите и обрящете. (Мф 7, 7.)

Поделиться