71

Re: Коммунистическая партия Советского Союза (КПСС)

LuckyLuke пишет:

Якби Ви хоч трохи описали біографію розшукуваної особи, я би відповів конкретніше. Але думаю, що це не оптимальний варінат. РГАНИ має зберігати лише квитки зразка 1973 р.

Ця особа - рядовий членів КП РС із 1953 року, що вказано в парт квитку, який було видано в 1974 році. Житель Полтавскої області.

Поделиться

72

Тоді так:

1. інфорація з партквитка зразка 1954 ркоку Вам нічого крім фото не принесе

2. вам відомі час та партійна органіація де він вступив до партії. У РГАСПИ є списки виданих партквитквитків по парторганізаціях (є і списки погашень). Тобто архів за цією інформацією може знайти номер партквитка а за ним і реєстраційну картку.

Сайт LuckyLuke

Поделиться

73

LuckyLuke,
А ДАПО хіба не може допомогти?

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.

Поделиться

74

Дякую всім за відповіді. Тепер підсумую.  В РГАСПИ я подавав запит, який нічого не приніс, в ДАПО звертався, у них є інформація лише по номенклатурі, а по рядових членах немає. Стосовно людини, про яку я шукаю, інформації в мене більш ніж достатньо, мене більше цікавить його батько, а ще більше - дід. Я гадав, що можливо через анкету члена партії щось знайду..... В Полтаві пошуки безрезультатні тому що даних по цікавому мені селі обмаль.... ось, якось так!

Спасибо сказали: LuckyLuke1

Поделиться

75

Oleksandrmivita пишет:

мене більше цікавить його батько, а ще більше - дід. Я гадав, що можливо через анкету члена партії щось знайду.....

Тоді Вам треба шукати не партійну анкету, а особову справу (про батьків писали у автобіографії) чи отаку анкету за місцем роботи.

Спасибо сказали: Oleksandrmivita1

Сайт LuckyLuke

Поделиться

76

Oleksandrmivita,
В ДАПО повинна зберігатися особова справа того, хто вступає в партію, а в ній має бути автобіографія з відомостими про батьків. А може і не бути.

Спасибо сказали: Oleksandrmivita1

Поделиться

77

litar Л пишет:

Oleksandrmivita,
В ДАПО повинна зберігатися особова справа того, хто вступає в партію, а в ній має бути автобіографія з відомостими про батьків. А може і не бути.

В ДАПО немає, я особисто їздив і запитував... Там тільки на представників партійної номенклатури.

Поделиться

78 (01-09-2019 13:13:15 отредактировано litar Л)

Oleksandrmivita,
А як це?!
В ДАЗО дивилася кілька таких справ.
Це не особова справа, там заява, автобіографія, рішення нізової парторганізації, приізвища тих хто рекомендував.

Поделиться