631

Re: Розпродаж генетичних тестів

960x646

п.с. Попробовал забить пару кодов. Пока что скидки не действуют. Если это не "утка", то они по идее должны начать действовать когда утро понедельника наступит в США-т.е. часов через 10-12.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).
Thanks: ArturVer1

Share

632 ( 03-06-2019 07:19:21 змінене ArturVer )

Re: Розпродаж генетичних тестів

DmitroR-2 пише:

п.с. Попробовал забить пару кодов. Пока что скидки не действуют. Если это не "утка", то они по идее должны начать действовать когда утро понедельника наступит в США-т.е. часов через 10-12.

такая же ситуация... пробовал на FF скидку получить. Пока ни большими, ни маленькими буквами скидка не подействовала

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: DmitroR-21

Share

633 ( 06-06-2019 14:25:42 змінене DmitroR-2 )

Re: Розпродаж генетичних тестів

Мой предыдущий пост оказался то ли "уткой", то ли возможно какой-то закрытой или специализированной распродажей не для всех. Однако, на ФТДНК уже объявило о начале скидок на День Отца: -25% с обычной цены. Скидки действуют до 17 июня.

Post's attachments

День Отца -25%.jpg
День Отца -25%.jpg 27.1 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

634

Re: Розпродаж генетичних тестів

А вот собственно и сами цены:

Post's attachments

1.jpg
1.jpg 25.25 kb, 1 downloads since 2019-06-06 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

635 ( 06-06-2019 14:32:51 змінене DmitroR-2 )

Re: Розпродаж генетичних тестів

Апгрейды:

Post's attachments

2.jpg
2.jpg 53.24 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

636

Re: Розпродаж генетичних тестів

DmitroR-2 пише:

Мой предыдущий пост оказался то ли "уткой", то ли возможно какой-то закрытой или специализированной распродажей не для всех. Однако, на ФТДНК уже объявило о начале скидок на День Отца: -25% с обычной цены. Скидки действуют до 17 июня.

-25% Є, а коди які до 9 червня - так і не запрацювали sad

Multi multa nemo omnia novit.
Єрофеєнко(Ерофеенко)\Кришталь(Крышталь,Крешталь)\Малашенко\Мелащенко\Фесенко(Хвесенко)\Щедрин

637 ( 06-06-2019 15:02:57 змінене DmitroR-2 )

Re: Розпродаж генетичних тестів

AleksML пише:

Мой предыдущий пост оказался то ли "уткой", то ли возможно какой-то закрытой или специализированной распродажей не для всех. Однако, на ФТДНК уже объявило о начале скидок на День Отца: -25% с обычной цены. Скидки действуют до 17 июня.

-25% Є, а коди які до 9 червня - так і не запрацювали sad

Увы, не заработали. sad Как я уже писал-то ли это была "утка", то ли какая-то закрытая распродажа. п.с. "Оранжевое" сообщение я нашёл на Фэйсбуке: https://www.facebook.com/groups/257810104756408/

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).
Thanks: nfs791

Share

638 ( 28-06-2019 09:16:05 змінене DmitroR-2 )

Re: Розпродаж генетичних тестів

Скидки на ФТДНА для членов проектов. Действуют 3 дня(до 30 июня 2019г.):


Group Project Members can save on Family Finder and Y-DNA when they use one of the below promo codes! Codes will expire on 6/30.


Promo Codes:
$20 off Family Finder when you use code PROJECTSFF
$40 off Y-37 when you use code PROJECTSY37
$49 off Y-67 when you use code PROJECTSY67
$60 off Y-111 when you use code PROJECTSY111
$150 off Big Y-700 when you use code PROJECTSBIGY


Offer Rules & Details:
Promo codes expire 6/30/19 @ 11:59 pm CT
Only one promo code may be applied to the cart per transaction
Promo codes may not be used in conjunction with other offers and only apply to full price items
Offer is for add-on tests and new kits, not valid on upgrades


п.с. Проверил лично-коды работают! Коды похоже действуют только на покупку с нуля, а не на апгрейд. Соответственно, либо заходим со своего личного кабинета(если являемся членом какого-либо проекта, например: Ukraine DNA Project) и заказываем тот вид теста, который ещё ни разу не заказывали, вводим код, жмём кнопку "Apply", получаем скидку.
Либо заказываем новый кит через проект. Для этого разлогиниваемся(если находитесь в личном кабинете) или просто переходим на страницу https://www.familytreedna.com , если заказываем 1-й раз и тут в самом-самом низу видим надпись COMMUNITY, ниже неё есть надпись "Group Projects". Жмём на Group Projects, открывается страница, нажимаем на DUAL GEOGRAPHICAL PROJECTS" и там выбираем проекты на букву U (15). Ну а дальше заходим в проект Ukraine DNA Project и оттуда заказываем нужные продукты. В результате получим как стандартные скидки для членов групп, так и текущие скидки(через введение соответствующего кода). Например, стандартная цена Y-37 сейчас 169 $. Проект предлагает скидку в 20$, плюс введение кода PROJECTSY37 даёт нам скидку в 40$. И в итоге мы получаем общую скидку в 60$-т.е. вместо 169$ Y-37 мы покупаем за 109$.
Всем удачных покупок!!!

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).
Thanks: iromko, IRON2

Share

639

Re: Розпродаж генетичних тестів

Люди пишут, что эти коды стали работать и для апгрейдов, а не только для покупок с нуля. Так что пробуем, не стесняемся!!!

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).
Thanks: nfs791

Share

640 ( 29-06-2019 17:18:19 змінене DmitroR-2 )

Re: Розпродаж генетичних тестів

Поэксперементировал:
Сделано 12-ть маркеров. Работают коды на апгрейд до 111 и БИГа.
С 12-ти до 111 апгрейд стоит: 359$-20$(дисконт проекта)-60$(купон)=279$.
С 12-ти до БИГа апгрейд стоит: 649$-20$(дисконт проекта)-150$(купон)=479$.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).
Thanks: luvi1

Share

641

Re: Розпродаж генетичних тестів

Скидки на ФТДНК продлили до 4 июля.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).
Thanks: luvi, iromko2

Share

642 ( 02-08-2019 02:42:21 змінене klymyshyn )

Re: Розпродаж генетичних тестів

Ці літні знижки на всі тести? Скільки часу вони будуть?

Post's attachments

Screenshot_05.jpg 177.72 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a
Thanks: iromko1

643

Re: Розпродаж генетичних тестів

"Summer
Sale ends August 31, 2019. Sale date is subject to change. Promotions
and coupons not valid in conjunction with Summer Sale Offer. Prices do
not include shipping fees."

 ось, обіцяють до 31 серпня 2019 року.

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.
Thanks: iromko, klymyshyn2

Share

644

Re: Розпродаж генетичних тестів

Але якщо з грошима "напряг", то раджу почекати 3,5 місяці до знижок на чорну п'ятницю

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: luvi1

Share

645

Re: Розпродаж генетичних тестів

ArturVer пише:

Але якщо з грошима "напряг", то раджу почекати 3,5 місяці до знижок на чорну п'ятницю

Я знайшов один додаток до браузера називається Keepa. Він дозволяє відстежувати знижки на різні товари через Амазон. В тому числі і на ДНК кіти різних компаній. Цікаво відстежувати динаміку знижок. Дійсно набільші знижки на листопад-грудень припадають. Наприклад на FF FTDNA 49,9$. Нижче вже не буває. Дивіться скріншот. Можна відстежити знижки на кіти  і на Ancestry i на 23andme і інших компаній ДНК.
В когось є досвід замовлення товарів через Амазон? Мене цікавить Ancestry i 23andme.
П.С. Не писав окремим повідомленням оскільки не знаю як добавити зображення до свого повідомлення.

Post's attachments

Screenshot_1.jpg 132.9 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a

646

Re: Розпродаж генетичних тестів

klymyshyn пише:

Але якщо з грошима "напряг", то раджу почекати 3,5 місяці до знижок на чорну п'ятницю

В когось є досвід замовлення товарів через Амазон? Мене цікавить Ancestry i 23andme.

Я заказывал в РФ. Что именно Вас интересует?

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

647

Re: Розпродаж генетичних тестів

Цікавить чи пройде для України такий варіант:
https://dou.ua/forums/topic/26948/
В мене є можливість замовити через родичів в Великобританії і в Білорусії, також через них надіслати назад.
Але чи пропустить це митниця України?
Також цікавить варіант без залучення будь-яких родичів, через Амазон, як описано в статті.

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a

648

Re: Розпродаж генетичних тестів

С Амазона вполне можно заказать тест на почтовый посредник(типа Шипито), а уже с него отправить тест в Украину. Лучше поискать самого дешёвого посредника, объединить тесты в одну бандероль(у меня с Шипито на бесплатном тарифе так не получилось) и отправить в Украину. Обратно я пока ещё не отправлял. Ансистри, скорее всего можно будет отправить на прямую из Украины в саму фирму Ансистри(но лучше этот момент ещё раз уточнить), а вот 23 энд Ми обязательно отправлять через почтового посредника, иначе в 23 энд Ми могут отказаться делать тест(деньги при этом не вернут).
После поступления теста из Украины в Шипито нужно обязательно напомнить чтоб все упоминания Украины были сняты с коробки(обёртка, ярлыки, наклейки и тп.), никаких упоминаний о пребывании бандероли в Шипито на коробке тоже не должно быть(вдруг им придёт в голову наклеить какой-то ярлык и т.п.).
Шипито просто распечатывает упаковку и кидает коробочку с тестом в почтовый ящик(обратная доставка из США изначально входит в стоимость теста, адрес и штрих-код есть на коробке).
п.с.
Одно время Шипито отказывались отправлять предоплаченные бандерольки со своего склада в 23 энд Ми и предлагали пользоваться своими почтовыми службами. А это дополнительные затраты и что самое главное возможность отказа компании делать тест.
Сейчас вроде как Шипито нормально отправляет предоплаченные бандерольки.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).
Thanks: kuks701

Share

649

Re: Розпродаж генетичних тестів

klymyshyn пише:

....на FF FTDNA 49,9$. Нижче вже не буває....

Минулої чорної п’ятниці була 39,99. Нижче не бачила навіть з купонами знижковими.

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.
Thanks: ArturVer1

Share

650 ( 27-10-2019 09:22:56 змінене ArturVer )

Re: Розпродаж генетичних тестів

luvi пише:
klymyshyn пише:

....на FF FTDNA 49,9$. Нижче вже не буває....

Минулої чорної п’ятниці була 39,99. Нижче не бачила навіть з купонами знижковими.

Так, $39.99 чи $39, то була вартість самого тесту FF, без вартості доставки.

Минулого року я придбав три нові тести FF, разом з пересилкою до України за $146,85. Тобто вартість одного теста FF була $48,95.
Але там така ціна дуже невеликий проміжок часу в декілька днів, якщо пам'ять мені не зраджує. І важливо не прогавити найкращі знижки у році саме тоді.

UPD: Знайшов скрін з минулорічної покупки. Все ж таки сам тест ФФ коштував рівно 39 долл. США. Скрін додаю у вкладенні до повідомлення.

Post's attachments

FamilyFinder три теста по акции, 27.11.2018.JPG
FamilyFinder три теста по акции, 27.11.2018.JPG 21.66 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: klymyshyn, luvi2

Share

651

Re: Розпродаж генетичних тестів

пише:

В когось є досвід замовлення товарів через Амазон? Мене цікавить Ancestry i 23andme.

Є з Ancestry. Я замовив, потім відправив назад до них комплект поштою до Ірландії. Без проблем, навіть якщо я послав із країни, з якою вони нібито не працюють. Жодних посередників, поштою.

Thanks: iromko, klymyshyn2

Share

652

Re: Розпродаж генетичних тестів

Rostislav пише:
пише:

В когось є досвід замовлення товарів через Амазон? Мене цікавить Ancestry i 23andme.

Є з Ancestry. Я замовив, потім відправив назад до них комплект поштою до Ірландії. Без проблем, навіть якщо я послав із країни, з якою вони нібито не працюють. Жодних посередників, поштою.

Замовили в Україну, і відправили також з України до Ірландії? Я так розумію наша митниця такі посилки пропускає?

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a

653

Re: Розпродаж генетичних тестів

klymyshyn пише:

Я так розумію наша митниця такі посилки пропускає?

 Так, немає проблеми ... по крайней мере, в моєму випадку не було ніякої різниці з FTDNA, все пройшло добре. Але, звичайно, не говорите, що ви надсилаєте свій біологічний матеріал. Ви відправляєте назад пластикові трубки, назад до продавця. smile Удачі!

Share

654

Re: Розпродаж генетичних тестів

Я дивлюся, що і Ancestry, і 23andMe вже посилають набори до країн ЄС. Тобто маючи родича чи знайомого десь на заробітках, можна замовити на їхню адресу і попросити привезти. 

Мабуть, зроблю і сам замовлення на кілька наборів Ancestry на Black Friday. Все ж таки найбільша база понад 15 млн. тестерів чогось варта, хоч вони майже усі й американці. Відносно 23andMe - поки що не бачу сенсу. Тим більше, що був прецедент, що вони дозволяли на кілька днів завантажувати дані з Ancestry, і є шанс, що така можливість буде знову відкрита.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

655

Re: Розпродаж генетичних тестів

День добрый.
Подскажите пожалуйста, из Украины чем отправлять тесты FTDNA обратно в лабораторию. Мне надо родственникам посоветовать как лучше. Спасибо.

Share

656

Re: Розпродаж генетичних тестів

ochkas пише:

День добрый.
Подскажите пожалуйста, из Украины чем отправлять тесты FTDNA обратно в лабораторию. Мне надо родственникам посоветовать как лучше. Спасибо.

УкрПоштою. Все проходить на ура. І доставку в цьому році пришвидшили.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

657

Re: Розпродаж генетичних тестів

ochkas пише:

День добрый.
Подскажите пожалуйста, из Украины чем отправлять тесты FTDNA обратно в лабораторию. Мне надо родственникам посоветовать как лучше. Спасибо.

У меня встречный вопрос: как дошёл из РФ Ваш тест от Ансистри? Как понимаю, отправляли Вы его на прямую с почты РФ на адрес Ансистри(а не на почтовый посредник, типа Шипито)? И на какой именно адрес Вы отправляли тест обратно?

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

658

Re: Розпродаж генетичних тестів

ArturVer пише:

....на FF FTDNA 49,9$. Нижче вже не буває....

Минулої чорної п’ятниці була 39,99. Нижче не бачила навіть з купонами знижковими.

Так, $39.99 чи $39, то була вартість самого тесту FF, без вартості доставки.

Минулого року я придбав три нові тести FF, разом з пересилкою до України за $146,85. Тобто вартість одного теста FF була $48,95.
Але там така ціна дуже невеликий проміжок часу в декілька днів, якщо пам'ять мені не зраджує. І важливо не прогавити найкращі знижки у році саме тоді.

UPD: Знайшов скрін з минулорічної покупки. Все ж таки сам тест ФФ коштував рівно 39 долл. США. Скрін додаю у вкладенні до повідомлення.

Теж купляв по 39+доставка, купив 4 тести. В цьому році теж надіюся що ціна впаде і куплю за ці гроші. А може й дешевше. Тільки мабуть буду купляти по 2 - на себе й на дружину, аби додатковим митом не обклали.

Multi multa nemo omnia novit.
Єрофеєнко(Ерофеенко)\Кришталь(Крышталь,Крешталь)\Малашенко\Мелащенко\Фесенко(Хвесенко)\Щедрин
Thanks: ArturVer1

659

Re: Розпродаж генетичних тестів

AleksML пише:

...Тільки мабуть буду купляти по 2 - на себе й на дружину, аби додатковим митом не обклали.

А скільки мито Вам додали?
(Це мабуть, як із-за кордону купляти речі, більш ніж за 150 Євро 1 посилка, то додають мито ще)

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

660

Re: Розпродаж генетичних тестів

ArturVer пише:

...Тільки мабуть буду купляти по 2 - на себе й на дружину, аби додатковим митом не обклали.

А скільки мито Вам додали?
(Це мабуть, як із-за кордону купляти речі, більш ніж за 150 Євро 1 посилка, то додають мито ще)

Цікаво, а за що там мито, якщо сам сервіс надається на території США? Вартість набору для тестування - кілька доларів.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

661

Re: Розпродаж генетичних тестів

Подивіться на адресу на коробці. Має бути: 
Ancestry DNA 
52/55 Sir John Rogersons Quay
Dublin 2
Ireland

Thanks: DmitroR-21

Share

662 ( 30-10-2019 17:53:13 змінене ArturVer )

Re: Розпродаж генетичних тестів

iromko пише:

Цікаво, а за що там мито, якщо сам сервіс надається на території США? Вартість набору для тестування - кілька доларів.

Припускаю, що це може залежати від оціночної вартості посилки. Наприклад, 39 * 4 = 156 USD. Але то моє припущення. Чекаємо на роз'яснення шановного AleksML. Тому що, коли я отримував три набори, то ніяких додаткових коштів і мит з мене не стягували.

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

663

Re: Розпродаж генетичних тестів

ArturVer пише:
iromko пише:

Цікаво, а за що там мито, якщо сам сервіс надається на території США? Вартість набору для тестування - кілька доларів.

Припускаю, що це може залежати від оціночної вартості посилки. Наприклад, 39 * 4 = 156 USD. Але то моє припущення. Чекаємо на роз'яснення шановного AleksML. Тому що, коли я отримував три набори, то ніяких додаткових коштів і мит з мене не стягували.

Мит не стягували але платити за кожний кіт майже 10$ це якось забагато. Ви що їх замовляли на різні адреси? Чи там практика за кожний кіт ще доставку платити?

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a

664

Re: Розпродаж генетичних тестів

iromko пише:
ochkas пише:

День добрый.
Подскажите пожалуйста, из Украины чем отправлять тесты FTDNA обратно в лабораторию. Мне надо родственникам посоветовать как лучше. Спасибо.

УкрПоштою. Все проходить на ура. І доставку в цьому році пришвидшили.

Також надсилаю через Укрпошта, рекомендованим авіа.
Може доставку і пришвидшили, але я цього не відчув, як було 3-4 тижні, так і залишилося.
Хіба що за межі України швидко відправляють за 3-4 дні.

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a

665

Re: Розпродаж генетичних тестів

klymyshyn пише:

Цікаво, а за що там мито, якщо сам сервіс надається на території США? Вартість набору для тестування - кілька доларів.

Припускаю, що це може залежати від оціночної вартості посилки. Наприклад, 39 * 4 = 156 USD. Але то моє припущення. Чекаємо на роз'яснення шановного AleksML. Тому що, коли я отримував три набори, то ніяких додаткових коштів і мит з мене не стягували.

Мит не стягували але платити за кожний кіт майже 10$ це якось забагато. Ви що їх замовляли на різні адреси? Чи там практика за кожний кіт ще доставку платити?

Насправді, стандартна ціна за доставку не 10, а 12.95 USD. Але то і сам набір, і доставка, і не уточнюється, скільки що. І так, однакову ціну беруть, навіть якщо кілька наборів замовляти на одну адресу і вони реально приходять у одній великій бандеролі. Це - мінуси. Але оскільки їхній сервіс доволі унікальний, то це того варто. Та й ціна тесту в 39 дол. по знижці - найнижча з-посеред усіх компаній, і не відрізняється по країнах світу, та й іноді і ціну доставки роблять акційною - я якось за 4.95 замовляв.

Он Ancestry в Європі ціну тесту ставить 99, але не доларів, а євро. І я не впевнений, що вони навіть на чорну п'ятницю скинуть ціну нижче 59, навіть у євро. Тобто у Європі знижки може і не бути.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share