71

Re: MyHeritage DNA

До речі, може комусь буде корисне. MH окремо ставлять Балтію (як Східна Європа) і Фінляндію (відноситься там до Північної та Західної Європи). На FTDNA такого поняття, як Балтія не зустрічається.
І я, особисто, беру до уваги лише етнічні карти з FTDNA так як MH показує якусь "дічь"

Гаплогрупи ДНК предкових ліній: По жіночим - H-c1h1c40 та H-c1h1c16d13e2a1. По чоловічим лініям: I-A14973 (BIG-Y) та R-M198 (37 маркерів) і  R-M198 (37 маркерів)  і  R-M198 (37 маркерів)
Подільска губ. Ольгопільський повіт. + Подольская губерния -> Староверы, Старообрядцы. + Стародубье (Черниговская губерния, Брянская обл)
Спасибо сказали: iromko1

Поделиться

72

AleksML пишет:

Шановні, а вони якось змінюють алгоритми із часом? Чи може етнічна мапа змінитись? У когось були такі випадки? Дякую.

в FTDNA за останні десять років двічі змінювали.

Спасибо сказали: AleksML1

Поделиться

73

MyHeritage обіцяв оновити оцінку етнічної приналежності "пізніше цього року". smile

Спасибо сказали: iromko, luvi, AleksML3

Поделиться

74 (23-05-2019 14:23:52 отредактировано klymyshyn)

В MyHeritage нова послуга визначення здоров'я за 120$. Знаю що таке ж є в FTDNA та 23andme за 100$. Хтось собі таке робив? В якій компанії це найкраще досліджувати і чому саме там?

Post's attachments

Screenshot_2..jpg 135.19 Кб, файл не был скачан. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
My Predicted Y-DNA Haplogroup is R-M198.

Сайт klymyshyn

Поделиться

75

klymyshyn пишет:

В MyHeritage нова послуга визначення здоров'я за 120$. Знаю що таке ж є в FTDNA та 23andme за 100$. Хтось собі таке робив? В якій компанії це найкраще досліджувати і чому саме там?

FTDNA не пропонує звіти про здоров'я. Вони навіть на старому чіпі спеціально не включали тестування SNP, які могли б використовуватись у формуванні таких звітів. А оскільки MyHeritage користується результатами з того ж чіпу, звіти будуть так собі, якщо Ви тестувались до переходу на новий чіп.

Звіти ж від 23andMe є трохи обмеженими, але звичайні споживачі їх непогано беруть в супермаркетах. "In October 2015, 23andMe obtained permission to provide customers with some information, such as carrier status, for 36 genetic disorders." Дивіться більше у статті: https://dna-explained.com/2017/04/24/wh … t-is-best/

Судячи по описанню, нові звіти MyHeritage мають бути іншими. Але я поки що не бачив порівнянь по суті, вони ж зовсім недавно їх анонсували.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-PH3310|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Спасибо сказали: klymyshyn1

Поделиться

76

iromko пишет:

FTDNA не пропонує звіти про здоров'я. Вони навіть на старому чіпі спеціально не включали тестування SNP, які могли б використовуватись у формуванні таких звітів. А оскільки MyHeritage користується результатами з того ж чіпу, звіти будуть так собі, якщо Ви тестувались до переходу на новий чіп.

Звіти ж від 23andMe є трохи обмеженими, але звичайні споживачі їх непогано беруть в супермаркетах. "In October 2015, 23andMe obtained permission to provide customers with some information, such as carrier status, for 36 genetic disorders." Дивіться більше у статті: https://dna-explained.com/2017/04/24/wh … t-is-best/

Судячи по описанню, нові звіти MyHeritage мають бути іншими. Але я поки що не бачив порівнянь по суті, вони ж зовсім недавно їх анонсували.

Посилання дуже класне. Знайшов багато корисної інформації, яку я не розумів. Важливо що все в одному місці. Думаю що ще не раз буде вертатися на цей сайт і читати там, щоб більше розуміти суть днк генеалогії.

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.

Сайт klymyshyn

Поделиться

77

Щодо звітів про здоров'я на сайті MyHeritage. Згідний з автором наведеної вище статті, що якщо є вже проведений тест днк, то краще і набагато дешевше визначити ризики здоров'я за допомогою сайту Promethease. За допомогою програми для ПК це можна зробити і безкоштовно. Але визначає ризики ця програма ДУЖЕ довго. На їхньому сайті зроблять аналіз швидше, але коштує це зараз 12$. Єдине Promethease не аналізує файли MyHeritage, зроблені у 2019 році на новому чіпі. Це можуть зробити користувачі, які тестувалися в FTDNA і інших компаніях. Думаю MyHeritage зробила це спеціально, щоб ті що тестувалися в них, купляли визначення медичних ризиків тільки в них.

Спасибо сказали: luvi, iromko, AleksML, kuks704

Сайт klymyshyn

Поделиться

78

всім привіт. Ось і я тиждень тому надіслав у США матеріал для дослідження. З нетерпінням тепер чекаю. Тема для мене досить нова та дуже цікава. А сьогодні ось нагуглив цей форум.

Спасибо сказали: nfs79, litar Л, ArturVer, AleksML4

Поделиться

79

Привіт всім. Сьогодні отримав результат, трохи менше двох місяців зайняло часу від замовлення набору і місяць від надсилання до США. Підкажіть, як опрацьовувати ДНК-збіги по спільній ДНК, спільним сегментам та найбільшому сегменту? Не судіть строго, я в цьому новачок, хочу розібратися. З повагою

Поделиться

80

І ще питання: хотів результати завантажити на familytreedna, вибрав необхідний тест, після підтвердження видається таке повідомлення: 

There was an error processing your Autosomal Transfer.
FamilyTreeDNA is only able to accept MyHeritage account transfers that contain DNA data created within the 6 months prior to the time of the transfer. We are sorry for any inconvenience this may cause

Поделиться

81

МХ випускає власний ДНК-тест медичних ризиків https://www.the-scientist.com/news-opin … bate-66115

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Поделиться

82

Новина, може комусь стане в нагоді!

myheritage вже почали підтримувати нові RAW-файли від FTDNA, які з квітня місяця 2019 року не завантажувались. Щойно файли трьох персон без проблем завантажив і вони стали в обробку smile  і написало, мов очікуйте результати через 5-7 днів:)

Гаплогрупи ДНК предкових ліній: По жіночим - H-c1h1c40 та H-c1h1c16d13e2a1. По чоловічим лініям: I-A14973 (BIG-Y) та R-M198 (37 маркерів) і  R-M198 (37 маркерів)  і  R-M198 (37 маркерів)
Подільска губ. Ольгопільський повіт. + Подольская губерния -> Староверы, Старообрядцы. + Стародубье (Черниговская губерния, Брянская обл)

Поделиться

83

ArturVer пишет:

Новина, може комусь стане в нагоді!

myheritage вже почали підтримувати нові RAW-файли від FTDNA, які з квітня місяця 2019 року не завантажувались. Щойно файли трьох персон без проблем завантажив і вони стали в обробку smile  і написало, мов очікуйте результати через 5-7 днів:)

Мої десь 3-4 неділі назад обробились і є результати.   Видно є якась черга обробки.

Спасибо сказали: ArturVer, luvi2

Поделиться

84

Хочу похвалити MyHeritage. smile  
Показують цілком реальні результати для моєї мами, лише з двома категоріями: 53,1% у Східній Європі та 46,9% з Балкан.
Її батьки були з Умані та півночі Одещини.

Спасибо сказали: ArturVer, kuks70, kbg_dnepr3

Поделиться

85

В мене питання до знавців MyHeritage та Family Tree Builder:  чи можна експортувати дані FTB у gedcom? як?

Поделиться

86

kbg_dnepr, в офлайн программе в меню Файл.
Онлайн: Древо - Управление -  Экспорт GEDCOM

Гербеев, Радько (Радченко), Калайда, Крачун, Овчинников, Никольский,  Решетников, Минаев, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко,  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Бойко T004006
Спасибо сказали: kbg_dnepr1

Поделиться

87

Пані Ірино, дуже дякую!

Спасибо сказали: notizia1

Поделиться

88

Пояснення як працює браузер хромосом. Давно шукав цю інформацію. Моживо комусь будет корисною:
https://blog.myheritage.com/2018/03/maj … a-matches/

Спасибо сказали: kuks70, litar Л, iromko3

Сайт klymyshyn

Поделиться