596 ( 29-03-2019 06:40:27 змінене DmitroR-2 )

Re: Розпродаж генетичних тестів

ArturVer пише:

Спасибо. Воспользовалась кодом off Y-37

пытался сделать апгрейд с Y-25
НИ ОДИН КОД НЕ СРАБОТАЛ. ПИШЕТ: "This coupon requires a greater amount to be purchased" (Этот купон требует большей суммы для покупки).
Даже не BIG700 не сработал..

Апгрейд с Y-12 также до Y-37 или до Y-67 не дает:( Только может примениться купон на Y-111 жаллль

Так это же коды не на апгрейд, а на покупку с "нуля", поэтому коды и не срабатывали.п.с. Спокойно и без всяких проблем проапгрейдился с Y-500 до Y-700.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

597

Re: Розпродаж генетичних тестів

DmitroR-2 пише:

...Так это же коды не на апгрейд...

Дмитрий, самое интересное, что эти коды у меня срабатывали на апгрейд в одном Y-12 маркерном KIT'е, но только если делать внушительный по сумме апгрейд до 111 маркеров и до BIG-Y.

P.s.: сегодня предложение от FTDNA получил, сделать апгрейд со своего BIG-500 до BIG-700 за 149$. А в чем смысл в этих дополнительных 200 SNP? Ведь я итак уже на Yfull

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: DmitroR-21

Share

598 ( 29-03-2019 07:23:44 змінене DmitroR-2 )

Re: Розпродаж генетичних тестів

ArturVer пише:

...Так это же коды не на апгрейд...

Дмитрий, самое интересное, что эти коды у меня срабатывали на апгрейд в одном Y-12 маркерном KIT'е, но только если делать внушительный по сумме апгрейд до 111 маркеров и до BIG-Y.

P.s.: сегодня предложение от FTDNA получил, сделать апгрейд со своего BIG-500 до BIG-700 за 149$. А в чем смысл в этих дополнительных 200 SNP? Ведь я итак уже на Yfull

Артур, да, они срабатывают и на апгрейд, но только в том случае, если наберёшь какую-то солидную сумму. Но никто никакой конкретики по этому поводу не пишет, поэтому чтобы не смущать народ и не писал про это.По поводу апгрейда с BIG-500 до BIG-700. Смысл не в дополнительных 200 STR-маркерах.Тут и 500 маркеров, которые мы имеем, уже более чем "за глаза" хватает. Смысл в том, что новый тест BIG-700 по сравнению со старым BIG-500 стал гораздо более продуктивнее по покрытию и качеству-примерно на 50%. Также лучше стала "химия". Т.е. будут просканированы новые области Y-хромосомы, которые не сканировались ранее. Соответственно, наверняка найдётся ещё кучка СНИПов, которые смогут уточнить датировки родства с совпаденцами и гаплодерево. В общем тест из довольно средненького стал весьма приличного качества. Поэтому ОДНОЗНАЧНО всем советую апргейдиться, тем более что цена 179$(после 31 марта цена поднимется до 250$ или что-то в этом духе), а реально тест будут даже не апгрейдить, а делать заново.
п.п.с.
Сравнение NGS-тестов:
https://ydna-warehouse.org/statistics.html
п.п.п.с."Белая бумага" от ФТДНК с пояснениями по поводу БИГ-Y 700.

Post's attachments

big-y-700-white-paper_compressed.pdf 300.95 kb, 3 downloads since 2019-03-29 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).
Thanks: ArturVer1

Share

599

Re: Розпродаж генетичних тестів

Есть у меня ещё одна тайная надежда. Есть такой небольшой процент вероятности, что из-за несовершенства предыдущего процесса тестирования отдельные значения СТР-маркеров были прочитаны не совсем правильно. Соответственно, в новом тесте, так как они фактически делают его с "нуля", они могут исправить свои старые ошибки, если таковые имели место. Соответственно есть крохотная надежда, что после выправки этих значений СТР-маркеров у меня появятся реальные СТР-совпаденцы.Но это так, мысли дилетанта. С другой стороны чего в жизни не бывает?

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).
Thanks: ArturVer1

Share

600

Re: Розпродаж генетичних тестів

DmitroR-2 пише:

Есть у меня ещё одна тайная надежда. Есть такой небольшой процент вероятности, что из-за несовершенства предыдущего процесса тестирования отдельные значения СТР-маркеров были прочитаны не совсем правильно. Соответственно, в новом тесте, так как они фактически делают его с "нуля", они могут исправить свои старые ошибки, если таковые имели место. Соответственно есть крохотная надежда, что после выправки этих значений СТР-маркеров у меня появятся реальные СТР-совпаденцы.Но это так, мысли дилетанта. С другой стороны чего в жизни не бывает?

Вам, тогда, еще придется новый BAM-file на Yfull загружать... Интересно, или решили уже они вопросы с заменой старого BAM-500 на новый BAM-700 и будет ли бесплатна замена? Или же придется заново платить 49$ за расшифровку?

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

601

Re: Розпродаж генетичних тестів

ArturVer пише:

Есть у меня ещё одна тайная надежда. Есть такой небольшой процент вероятности, что из-за несовершенства предыдущего процесса тестирования отдельные значения СТР-маркеров были прочитаны не совсем правильно. Соответственно, в новом тесте, так как они фактически делают его с "нуля", они могут исправить свои старые ошибки, если таковые имели место. Соответственно есть крохотная надежда, что после выправки этих значений СТР-маркеров у меня появятся реальные СТР-совпаденцы.Но это так, мысли дилетанта. С другой стороны чего в жизни не бывает?

Вам, тогда, еще придется новый BAM-file на Yfull загружать... Интересно, или решили уже они вопросы с заменой старого BAM-500 на новый BAM-700 и будет ли бесплатна замена? Или же придется заново платить 49$ за расшифровку?

Да, придётся. Хороший вопрос. Честно говоря пока что не знаю их политики по этому поводу. Вопрос в профильной теме уже был недавно задан на Молгене(http://forum.molgen.org/index.php/topic,5782.2355.html#msg448633), но ответ на него пока что ещё был не получен.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).
Thanks: ArturVer1

Share

602 ( 30-03-2019 20:43:54 змінене DmitroR-2 )

Re: Розпродаж генетичних тестів

Выяснилось что за расшифровку нового БАМ-файла придётся опять отдать 49$.  sad  :(  :( Но есть и хорошая новость. Некоторые неоднозначные СТР-маркеры, значения которых разнятся в ФТДНК и в Y-full возможно могут изменить свои значения. Например это маркеры которым ФТДНК ставит определённое значение, а Y-full не удалось их прочитать(выглядит так: маркер DYS392 ФТДНК:12; Y-FULL:n/a.) или же маркеры, в которых ФТДНК ставит определённое значение, а в Y-full эти значения под вопросом(выглядит так: маркер DYS385.1 ФТДНК:12; Y-FULL:12?). Т.е. в теории это может дать матчей тем людям, у кого этих матчей раньше не было, как у уважаемого ArturVer или тем у кого эти матчи были только на 12-ти маркерах и фэйковые, как у меня.(Кому надо, может прочитать мою переписку с Семарглом по этому поводу здесь: forum.molgen.org/index.php/topic,6255.2505.html) п.с. Я проапгрейдился с BIG-500 до BIG-700. В июне увидим результаты апгрейда.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

603

Re: Розпродаж генетичних тестів

Розповім шановному товариству як я пошився в дурні smile


Вирішили ми з дружиною протестувати сина в FTDNA - цікаво скільки чого взяв у кожного з нас, зокрема й по етнічній лінії. Але не врахували що він ще замалий для тесту - тестують дітей 13 років та старше. Так що тест йому робити відмовились. Вишлють мені новий набір, але за відправлення 9,95 $ доведеться сплатити ще раз. Зважте на це, як плануватимете тестувати молоде покоління.

Multi multa nemo omnia novit.
Єрофеєнко(Ерофеенко)\Кришталь(Крышталь,Крешталь)\Малашенко\Мелащенко\Фесенко(Хвесенко)\Щедрин

604

Re: Розпродаж генетичних тестів

AleksML пише:

Розповім шановному товариству як я пошився в дурні smile


Вирішили ми з дружиною протестувати сина в FTDNA - цікаво скільки чого взяв у кожного з нас, зокрема й по етнічній лінії. Але не врахували що він ще замалий для тесту - тестують дітей 13 років та старше. Так що тест йому робити відмовились. Вишлють мені новий набір, але за відправлення 9,95 $ доведеться сплатити ще раз. Зважте на це, як плануватимете тестувати молоде покоління.

А як вони дізнались, що йому менше 13 років?

Share

605

Re: Розпродаж генетичних тестів

AppS пише:

Розповім шановному товариству як я пошився в дурні smile


Вирішили ми з дружиною протестувати сина в FTDNA - цікаво скільки чого взяв у кожного з нас, зокрема й по етнічній лінії. Але не врахували що він ще замалий для тесту - тестують дітей 13 років та старше. Так що тест йому робити відмовились. Вишлють мені новий набір, але за відправлення 9,95 $ доведеться сплатити ще раз. Зважте на це, як плануватимете тестувати молоде покоління.

А як вони дізнались, що йому менше 13 років?

Разом із тестом заповнюєш форму, де потрібно вказати рік та місяць народження. Збрехати не захотів. Ось що написали стосовно вимог:

Under our Terms of Service, persons under 18 can be tested with the signature of their parent or guardian, provided that they are 13 or older; however, testing of individuals under 13 is not permitted under the European Union's General Data Protection Regulations, which we must adhere to and enforce equally for all our customers.

Multi multa nemo omnia novit.
Єрофеєнко(Ерофеенко)\Кришталь(Крышталь,Крешталь)\Малашенко\Мелащенко\Фесенко(Хвесенко)\Щедрин

606

Re: Розпродаж генетичних тестів

AleksML пише:

Разом із тестом заповнюєш форму, де потрібно вказати рік та місяць народження. Збрехати не захотів.

И зря. Не их дело кто кого тестирует.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).
Thanks: AleksML1

Share

607 ( 04-04-2019 13:38:32 змінене AleksML )

Re: Розпродаж генетичних тестів

DmitroR-2 пише:

Разом із тестом заповнюєш форму, де потрібно вказати рік та місяць народження. Збрехати не захотів.

И зря. Не их дело кто кого тестирует.

Вони мають виконувати певні нормативні\законодавчі вимоги - в даному випадку GDPR - інакше матимуть проблеми. Через те і питають. Це справа добровільна - не влаштовують умови - не тестуйся. Хоча для маленьких дітей могли б наприклад просто додати вимогу згоди обох батьків. Але ж - ніт, GDPR такого не передбачає sad

Multi multa nemo omnia novit.
Єрофеєнко(Ерофеенко)\Кришталь(Крышталь,Крешталь)\Малашенко\Мелащенко\Фесенко(Хвесенко)\Щедрин
Thanks: kbg_dnepr1

608

Re: Розпродаж генетичних тестів

AleksML пише:

Разом із тестом заповнюєш форму, де потрібно вказати рік та місяць народження. Збрехати не захотів.

И зря. Не их дело кто кого тестирует.

Вони мають виконувати певні нормативні\законодавчі вимоги - в даному випадку GDPR - інакше матимуть проблеми. Через те і питають. Це справа добровільна - не влаштовують умови - не тестуйся. Хоча для маленьких дітей могли б наприклад просто додати вимогу згоди обох батьків. Але ж - ніт, GDPR такого не передбачає sad

Передбачає той GDPR все, просто FTDNA як американська компанія не хоче заморочуватись тим, щоб перевіряти автентичність дозволів європейців чи нести відповідальність, якщо хтось їх підробить.

Так само й поза генеалогією постійно доводиться за дитину підписувати дозволи на використання особистих даних - в школі, на гуртках - звикли вже всі, і все нормально.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: AleksML, kbg_dnepr2

Share

609

Re: Розпродаж генетичних тестів

Стартовала акция ко Всемирному Дню ДНК

Post's attachments

ДНК-day-2019.JPG 73.17 kb, 1 downloads since 2019-04-18 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

610

Re: Розпродаж генетичних тестів

нема ніяких кодів додатково? smile

Чуркины (г. Бобров Воронежская обл., Балашовский р-н, Саратовская обл.), Копейкины(Саратовская обл.),   Лубенские, Полуян, Британ (Украина, Днепропетровская область), Болдыревы, Кандаковы (Россия, Ростовская обл), Васильчик,
Таборовець, Корінь (Рівненська обл)

Share

611

Re: Розпродаж генетичних тестів

Капец!)))
Неделю назад заказал N - SNP Pack, а теперь на 30 у.е дешевле!))))))))))

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

612

Re: Розпродаж генетичних тестів

в мене зараз
- An unexpected error occurred while processing your transaction.

При оплаті sad  Може ліміт інтернет операцій треба підняти?
Боюсь, що доллар піде вверх - треба брати зараз)

Чуркины (г. Бобров Воронежская обл., Балашовский р-н, Саратовская обл.), Копейкины(Саратовская обл.),   Лубенские, Полуян, Британ (Украина, Днепропетровская область), Болдыревы, Кандаковы (Россия, Ростовская обл), Васильчик,
Таборовець, Корінь (Рівненська обл)

Share

613

Re: Розпродаж генетичних тестів

nfs79 пише:

Капец!)))
Неделю назад заказал N - SNP Pack, а теперь на 30 у.е дешевле!))))))))))

Бывает:))) Как-то Вы не особо удачно сделали заказ-между акциями. А вообще тут не знаешь где найдёшь, а где потеряешь. Я в конце марта заказал апгрейд киту своего отца с БИГ-500 до БИГ-700 за 179$. Вроде бы хорошая цена-сейчас этот апгрейд стоит 219$. Но заказал бы я БИГ-500 своему отцу на полгода позже-сэкономил бы немало денег:50$(Вместо 499$ за БИГ-500, отдал бы 449$ за БИГ-700)+179$(апгрейд)+49$(необходимость повторной интерпретации БИГа в Y-фулл). Итого почти 280$ "коту под хвост":)))

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

614

Re: Розпродаж генетичних тестів

Шановні, не чутно коли будуть знижки на FF від FTDNA? Купив би пару, а до різдвяних знижок чекати не хочеться. Зараз у МХ знижки до 20/05 на честь Євробачення, але хочу ФТДНА smile

Multi multa nemo omnia novit.
Єрофеєнко(Ерофеенко)\Кришталь(Крышталь,Крешталь)\Малашенко\Мелащенко\Фесенко(Хвесенко)\Щедрин

615

Re: Розпродаж генетичних тестів

Следующие скидки будут на День отца (7-17 июня). Стоимость FF вероятно составит 59$.

Share

616

Re: Розпродаж генетичних тестів

ochkas пише:

Следующие скидки будут на День отца (7-17 июня). Стоимость FF вероятно составит 59$.

Дякую. Але якщо додати доставку вийде всі 70 баксів. Може на 4 липня (день Незалежності США) будуть кращі знижки? Що скажете з досвіду?

Multi multa nemo omnia novit.
Єрофеєнко(Ерофеенко)\Кришталь(Крышталь,Крешталь)\Малашенко\Мелащенко\Фесенко(Хвесенко)\Щедрин

617

Re: Розпродаж генетичних тестів

З досвіду найкращі знижки таки з Дня Подяки до Різдва католицького. Хоча інколи на групоні влітку бувають купони на теж непогану знижку. Оці кілька років найнижча ціна на ФФ була десь 49 доларів плюс доставка. Та цієї зими буквально кілька днів по 39 чи 39,99, плюс на доставку щось зкинули.

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.

Share

618

Re: Розпродаж генетичних тестів

На день независимости США скидок не будет.
Если сложно оплатить всё сразу, попросите любого администратора проекта FTDNA заказать вам тест в период скидок по инвойсу (оплата только доставки, а основную сумму потом, когда тест вернётся в лабораторию). И вам удобно и проект быстрее будет пополняться участниками.

Share

619 ( 16-05-2019 11:05:51 змінене ArturVer )

Re: Розпродаж генетичних тестів

luvi пише:

З досвіду найкращі знижки таки з Дня Подяки до Різдва католицького. Хоча інколи на групоні влітку бувають купони на теж непогану знижку. Оці кілька років найнижча ціна на ФФ була десь 49 доларів плюс доставка. Та цієї зими буквально кілька днів по 39 чи 39,99, плюс на доставку щось зкинули.

Мій досвід: я собі "урвав" три теста по $39 з копійками + доставка 27.11.2018
Це сама найнижча ціна за весь мій час купівлі FF. (три теста тоді обійшлися $146,85, тобто $48,95 за кожен з доставкою)

Це знижка до чорної п'ятниці. Тепер я якщо щось і буду апгрейдувати, то тільки тоді.

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

620

Re: Розпродаж генетичних тестів

ArturVer пише:

Мій досвід: я собі "урвав" три теста по $39 з копійками + доставка 27.11.2018
Це сама найнижча ціна за весь мій час купівлі FF. (три теста тоді обійшлися $146,85, тобто $48,95 за кожен з доставкою)

Це знижка до чорної п'ятниці. Тепер я якщо щось і буду апгрейдувати, то тільки тоді.

Так само в чорну п'ятницю взяв собі 4 шт. І вже б парочку ще придбав по тій ціні :) Треба буде випробувати схему із інвойсом.

Multi multa nemo omnia novit.
Єрофеєнко(Ерофеенко)\Кришталь(Крышталь,Крешталь)\Малашенко\Мелащенко\Фесенко(Хвесенко)\Щедрин
Thanks: ArturVer, luvi2

621

Re: Розпродаж генетичних тестів

Тема називається розпродаж тестів, тобто і тестів Y i mito. А переважно пишуть про знижки на FF. На скільки я зрозумів знижки на утосомні тести є дуже часто, а ось на ці два види тести з визначенням гаплогруп рідкість. Причім на міто на День матері знижка була тільки на міто фул. Як я розумію знижка на Y буде на День батька в червні. А коли ще є хороші знижки на Y та mito протягом року?

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a

622

Re: Розпродаж генетичних тестів

klymyshyn пише:

Тема називається розпродаж тестів, тобто і тестів Y i mito. А переважно пишуть про знижки на FF. На скільки я зрозумів знижки на утосомні тести є дуже часто, а ось на ці два види тести з визначенням гаплогруп рідкість. Причім на міто на День матері знижка була тільки на міто фул. Як я розумію знижка на Y буде на День батька в червні. А коли ще є хороші знижки на Y та mito протягом року?

Зазвичай найкращі знижки на усе - у період від Дня Подяки до Різдва (25 грудня). Так, на аутосомний тест знижки частіше за все "видають". На сніп-паки - дуже рідко. Так що як варіант - протягом року замовити ФФ на якійсь з акцій, а потім вже в листопаді, коли зразок гарантовано в лабораторії вже купляти за акціями У або мито тести, і умовно швидко отримати результати

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.

Share

623

Re: Розпродаж генетичних тестів

на mtFull посеред року якось були знижки більші ніж взимку.

Thanks: klymyshyn1

Share

624

Re: Розпродаж генетичних тестів

AppS пише:

на mtFull посеред року якось були знижки більші ніж взимку.

Я так розумію mtDNA Plus - за ціною $89USD і знижки на цей вид тесту ДНК не бувають?

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a

625 ( 20-05-2019 11:39:09 змінене DmitroR-2 )

Re: Розпродаж генетичних тестів

klymyshyn пише:

на mtFull посеред року якось були знижки більші ніж взимку.

Я так розумію mtDNA Plus - за ціною $89USD і знижки на цей вид тесту ДНК не бувають?

Кажется нет. Но, как я уже писал, смысла от МТ-тестов даже в форме Мито Фулл Сиквенс мягко скажем немного, а уж от mtDNA Plus и подавно. Причём апгрейд с mtDNA Plus до Мито Фулл Сиквенс выйдет несоразмерно высоким к % стоимости обоих тестов. Так что если уж и делать Мито тест, то сразу заказывать только Мито Фулл Сиквенс. п.с. Вообще, советую в начале максимально поработать с Y-тестами(информации на 1 вложенный доллар получите в разы, если не на порядок больше, чем от 1 доллара. вложенного в МТ-тесты), и потом, если будет желание и деньги, можно уже работать с МТ-тестами. п.п.с. Кстати, к Дню Отца(16 июня) на Y-тесты будут неплохие скидки. Рекомендую ими воспользоваться.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

626 ( 20-05-2019 16:01:04 змінене AppS )

Re: Розпродаж генетичних тестів

klymyshyn пише:
AppS пише:

на mtFull посеред року якось були знижки більші ніж взимку.

Я так розумію mtDNA Plus - за ціною $89USD і знижки на цей вид тесту ДНК не бувають?

mtPlus не раджу, на відміну від 12 маркерів, які, інколи, можна якось приспособити, mtPlus навіть для пізнання Всесвіту так собі. А апгрейди до mtFull дорогі виходять.

mtFull цікава ще тим, що міто давніх кісток роблять частіше за YDNA.

Share

627

Re: Розпродаж генетичних тестів

mtDNA Plus дійсно не варто робити; mtFull цікава, підтверджую: https://dna-explained.com/2019/05/16/mi … -overview/

А знижки на Y-DNA бувають добрі й під час літнього розпродажу в серпні, і на день батька, хоча в чорну п'ятницю може ціна на пару доларів бути й меншою.

Всі ці тести найкраще робити зі зразків уже в лабі - тобто купляти кіти тільки з FF, а потім їх апгрейдити на початку акцій.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

628

Re: Розпродаж генетичних тестів

AppS пише:

на mtFull посеред року якось були знижки більші ніж взимку.

Я так розумію mtDNA Plus - за ціною $89USD і знижки на цей вид тесту ДНК не бувають?

mtPlus не раджу, на відміну від 12 маркерів, які, інколи, можна якось приспособити, mtPlus навіть для пізнання Всесвіту так собі. А апгрейди до mtFull дорогі виходять.

mtFull цікава ще тим, що міто давніх кісток роблять частіше за YDNA.

Собственного говоря и 12 маркеров(также как и 25 маркеров) далеко не лучший выбор, так как от 12 или 25 маркеров также в большинстве случаев не много пользы. 
Кроме того скидочные акции на эти тесты не распространяются, а апгрейды до более высоких уровней(37, 67, 111, BigY-700) выходят слишком дорогими. Кстати, на скидках 37 маркеров обычно можно купить даже дешевле(!!!!!), чем 25 маркеров как раз за счёт того, что на 25 маркеров скидки не распространяются, в отличии от 37 маркеров. Поэтому начинать знакомиться с Y-тестированием нужно как минимум с 37 маркеров, а если с деньгами нет проблем, то сразу с BigY-700.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

629 ( 20-05-2019 17:50:43 змінене AppS )

Re: Розпродаж генетичних тестів

DmitroR-2,
в період купонів ~2016-17 роках можна було взяти YDNA12 за 39 дол., а потім проапгрейдити за 48 дол. до 37 маркерів. Доводилось вичікувати, шукати купони, але можливо. 
В 2018-му, справді, виходило трохи дорожче ніж відразу 37.

Як далі буде не відомо. FTDNA постійно експериментують.

Share

630 ( 20-05-2019 18:08:03 змінене DmitroR-2 )

Re: Розпродаж генетичних тестів

AppS пише:

DmitroR-2,
в період купонів ~2016-17 роках можна було взяти YDNA12 за 39 дол., а потім проапгрейдити за 48 дол. до 37 маркерів. Доводилось вичікувати, шукати купони, але можливо.  
В 2018-му, справді, виходило трохи дорожче ніж відразу 37.

Як далі буде не відомо. FTDNA постійно експериментують.

ФТДНК явно подталкивает и будет подталкивать людей заказывать сразу более информативные виды тестов через 2 инструмента: 1. Отсутствие скидочных акций на малоинформативные и крайне малоинформативные виды тестов(12, 25-маркеров, мито плюс). 2. Несоизмеримо дорогой апгрейд с малоинформативных и крайне малоинформативных тестов на более высокие уровни.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share