141

Re: Как заказать плёнки мормонов

можете не платить)) и брать из свободного доступа)))

Share

142

Re: Как заказать плёнки мормонов

lyubov-83 пише:

если вы знаете номер микрофильма, то готова помочь за умеренную плату. высылается  вся информация микрофильма или его отдельные листы

Вы в теме адмирала на зелёном напишите.
Там постоянно плёнки спрашивают.

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Thanks: AppS1

Share

143

Re: Как заказать плёнки мормонов

Прошу прощения...
Осмелюсь предложить модераторам почистить столь ВАЖНЫЙ диалог в этой ветке.
smile

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

144

Re: Как заказать плёнки мормонов

VadShv пише:

lyubov-83,

Зачем платить, если они в свободном доступе? Вы видимо шутите?)

Я шукаю інформацію на сайті familysearch.org за гроші. Не всі мають достатньо вільного часу або досвіду щоб робити це самостійно. Це дозволяє мені отримувати кошти для дослідження власного родоводу. Можна спробувати продати будь-який товар або послугу, але чи знайдется на них покупець. У випадку з відкритими даними у багатьох виникає питання: "Чому я маю платити комусь гроші, якщо я можу зробити це сам "сидя в семейных трусах за компьютером"?"

Thanks: Алена, serp2

Share

145

Re: Как заказать плёнки мормонов

http://images.vfl.ru/ii/1558330402/5c0ec2ee/26593336.jpg

Share

146 ( 20-05-2019 09:51:15 змінене AppS )

Re: Как заказать плёнки мормонов

Цікавий розвиток з цими плівками і мормонами.

Пам'ятаю як десь десять років тому замовити їх можна було за ~10 дол./плівка +1 дол/лист. Потім знаходились, хто робив дешевше, але все одно це були не малі гроші. І тим не менше, це було вигідно, бо архіви брали за копії зовсім нереальні суми. Доходило до маразмів парадоксів, коли я бартером допомагав в пошуку по перепису 1920-го року в Чернігові людині, що мешкала в Австралії взамін на мормонські скани з цього ж ДАЧО.

Потім десь в році 2013 почалось індексування і частина метрик Київської губернії стала доступна в центрах мормонів та людям з мормонськими паролями. Далі ставало доступним все більше сканів.
Наступні два-три роки люди відкркили для себе мормонські центри в Україні (переважно в великих містах), де за день можна було переглянути справ більше ніж за місяць в архіві.

Потім ближче до 2015-17 з'явились ті, хто не сканував плівки, а за гроші скачував вже скановані мормонами файли. Ціна була нижчою за попередні на порядок. Сподіваюсь surnameindex не брав кредит, бо десь тоді його бізнес суттєво занепав.

Далі з'явився адмірал і ін., хто викладав безкоштовно.

Зараз деякі архіви в чит.зал видають на комп'ютери копії мормонських сканів замість паперових справ.

Сучасні новачки мають можливості по доступу, про які дослідники 2009 року не наважувались і мріяти (принаймні, всерйоз).

Цікаво, що якщо почитати, які умови мали дослідники 1990х, то часто сам доступ до метрик був не дуже простим, то часові обмеження, то ін. Та і копіювати ще на той час було нічим.

Що буде в  2029-му?
Прогрес не спинити.

А щодо послуг. То завжди є люди, яким треба якусь частину шляху допомогти зробити за них.

Share

147

Re: Как заказать плёнки мормонов

AppS пише:

Сучасні новачки мають можливості по доступу, про які дослідники 2009 року не наважувались і мріяти (принаймні, всерйоз).

Цікаво, що якщо почитати, які умови мали дослідники 1990х, то часто сам доступ до метрик був не дуже простим, то часові обмеження, то ін. Та і копіювати ще на той час було нічим.

Це точно.
В мене, як раритет зберігається перша "цифрова" копія с ЦДІАКу 2005 року - копія одного листа метричної книги, надрукована на фотопапері, та фотоплівка з цим кадром, розміром 9х12см.
Тоді це коштувало 99 грн., або майже 19$.

Дзюман, Замула, Иващенко, Лабыш, Черненко - крестьяне Васильковского, Сквирского уездов Киевской губернии;
Берегуленко, Гречаный, Притис, Сорочан - крестьяне Елисаветградского (Бобринецкого) уезда Херсонской губернии;
Кавур, Кавуров - крестьяне Могилевского уезда Могилевской губернии;
Бляхер, Бурштейн, Каменецкий - евреи Богуславского, Шполянского и Матусовского обществ Киевской губернии.
Thanks: svichuko1

Share

148

Re: Как заказать плёнки мормонов

Краткий вывод:
"Спасибо Адмирал!"

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

149 ( 20-05-2019 12:19:37 змінене АлександрАлекс )

Re: Как заказать плёнки мормонов

Плёнки мармонов открываются через TorBrowzer. Заходите на FamilySearch.  В самом низу выбираете язык - русский.  Регистрируетесь, если нет регистрации.  Дальше - Поиск - Записи - Украина - нужный архив -  просмотреть все снимки нужного пункта.

Share

150

Re: Как заказать плёнки мормонов

Заблокировали аккаунт Google, так что я сам не могу войти.
К файлам на Google Drive доступ пока остался, но там загруженный объём 65 ТБ. У меня нет столько места на компьютере, чтобы сохранить все данные с Google Drive.

© admiral21

Share

151

Re: Как заказать плёнки мормонов

AppS пише:

Заблокировали аккаунт Google, так что я сам не могу войти.
К файлам на Google Drive доступ пока остался, но там загруженный объём 65 ТБ. У меня нет столько места на компьютере, чтобы сохранить все данные с Google Drive.

© admiral21

А почему заблокировали? Что случилось?

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

152

Re: Как заказать плёнки мормонов

DmitroR-2, не ясно

Thanks: DmitroR-21

Share

153

Re: Как заказать плёнки мормонов

AppS пише:

DmitroR-2, не ясно

Может мормонская церковь пожаловалась?

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share