36

Re: MyHeritage DNA

Недавно мне поступило предложение (от которого я не отказалась) сделать тест на MyHeritage.
Жду набор для ДНК... и надеюсь на помощь спецов.

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.

Share

37 ( 11-12-2018 15:59:06 змінене iromko )

Re: MyHeritage DNA

Якісне просування MyHeritage на телебаченні. Їхня консультантка представляє результати тесту телеведучого, і я вражений, наскільки ємно і точно вона доносить до глядачів всі маркетингові переваги продуктів компанії - за кілька хвилин вона встигла згадати і похвалити все, що пропонує компанія.

https://players.brightcove.net/47225246 … Btoken=fan

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

38 ( 13-12-2018 13:29:56 змінене iromko )

Re: MyHeritage DNA

Ще четверо гравців футбольного клубу Borussia Dortmund отримали результати тесту ДНК і поділилися етнічними складовими з громадськістю.

https://blog.myheritage.com/2018/12/we- … ts-are-in/

[]

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: kuks701

Share

39

Re: MyHeritage DNA

Напишу, про нову збіженку, яку мені "знайшов" myHeritage. Див. малюнок. Збіг ніби то і не поганий і я подумав, що і в тестах одного з батьків буде ще більше... Але радість тривала недовго. В моєї мами збіженка ця має лише спільних 8,2 сМ. А в батька її взагалі немає. Питання (певно, риторичне): яким чином myHeritage намалював мені додаткові 52,7 сМ (тобто 60,9 - 8,2)!?

Post's attachments

Vera.JPG 22.46 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: kbg_dnepr1

Share

40

Re: MyHeritage DNA

ArturVer пише:

Напишу, про нову збіженку, яку мені "знайшов" myHeritage. Див. малюнок. Збіг ніби то і не поганий і я подумав, що і в тестах одного з батьків буде ще більше... Але радість тривала недовго. В моєї мами збіженка ця має лише спільних 8,2 сМ. А в батька її взагалі немає. Питання (певно, риторичне): яким чином myHeritage намалював мені додаткові 52,7 сМ (тобто 60,9 - 8,2)!?

Є така штука, як inputting. Це коли пошук і порівняння йде за приблизно 2 млн. SNP, які тестуються всіма компаніями разом взятими. При цьому кожен з тестерів має десь 700 тис. SNP від компанії, в якій він чи вона тестувались, а решта SNP - "домальовуються" за якимось алгоритмом. От MyHeritage і палиться часом від такого алгоритму, але зато вони можуть приймати результати від майже всіх компаній, і всі щасливі (хто не придивляється от так до збігів smile ). FTDNA порівнює тільки реально наявні в результатах SNP, і як наслідок, не може імпортувати останні версії даних з 23andMe та Ancestry, щерез що багато людей скаржаться, і база в них росте найповільніше.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

41

Re: MyHeritage DNA

litar Л,

пані Ларисо, так що ж з результатами тесту?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: litar Л1

Share

42 ( 21-02-2019 16:14:47 змінене kbg_dnepr )

Re: MyHeritage DNA

ArturVer, iromko,

дуже дякую за питання та пояснення. На своєму 23ендМі я з "додатковими" 52 сМ не стикалася, але проблема складених (або як це сказати українською?) УПСів існує всюди.

Мій перший яскравий випадок був пов'язаний з приятелем-евреєм, у якого з'явилася хіба не двоюрідна "кузіна". Але потім вона протестувала батьків, і вони виявилися набагато дальшими родичами. Коли я придивилася до збігів трошки пильніше, то виявилося, що в "кузіни" були два УПСи на одній хромосомі досить близько один до одного, і їх "аналізатор" інтерпретував як рештки одного великого УПСу, а вони виявилися спадками з двох різних джерел, і тоді спорідненість виглядає ну ЗОВСІМ інакше. sad

Свіженький приклад в мене - збіг десь 20 сМ, а в моєї мами це вже 13 сМ. Зрозуміло, що успадкувати від мами я могла тільки 13 сМ, а "додаткові" 7 сМ прийшли з боку батька. І тут постає логічне питання, чи мамини 13 сМ автентичні (тобто успадковані від одного з батьків)? Якщо вони теж складені, то спорідненість, яка при 20 сМ видавалася досить ймовірною, вже у другому-третьому поколінні повністю розчиняється.

Тому моє сучасне розуміння ситуації наступне: я пишу всім збіженцям з Росії (в розумінні Російська імперія-СРСР) навть з найменшими (0,12-0,15%) збігами в пошуках земляків (тобто збіженців з предками не дуже далеко від моїх "родових гнізд" 150-200 років тому). За 8 років це практично нічого не дало (не всі відповідають, мало хто знає предків далі діда 1920, в найкращому випадку 1900 р.н.). Нещодавно з'явився перспективний хлопець (навіть мати протестував), але документів в архіві дуже мало (Симбірський архів горів ще у Х1Х ст.). Чи вдасться щось розкопати, невідомо. sad

Реальний зв'язок - це принаймні 0,50-0,80% на декількох хромосомах. Наприклад, я відразу побачила сина свого троюрідного брата (ангійською це 2nd cousin once removed): в нього те саме прізвище, але й без прізвища спорідненість очевидна: в мене 1,08% (2 великі рештки дуже великого УПСу на 7 хр. та ще 2 УПСа на 18 та 20 хр.). В моєї мами з ним 1,62% збігу (ті самі 2 великі рештки дуже великого УПСу на 7 хр. та ще маленький УПС там само трохи далі, ті самі 2 УПСа на 18 та 20 хр. плюс ще один шматочок на 18 и ще 2 УПСи на 5 та 6). В мого двоюрідного брата з ним 1,83% (1 великий  УПС на 7 хр. та ще 5 УПСів на 5, 10, 15, 17 та 18 хр.).

Тобто на рівні 4-юрідних (скажімо, з дочкою мого двоюрідного брата) в нього в найкращому випадку могла би бути половина того збігу з моїм двоюрідним братом, тобто десь 0,90% з 4-5 наполовину менших УПСів. Наш загальний предок - це моя прабабуся або прадід (1880 р.н., десь 140 років тому). Можна припустити, що в найкращому випадку на рівні 5-юрідних (загальний предок 160-170 років тому) буде 0,20-0,30%, але ж це треба протестувати батьків, щоб переконатися, що в них принаймні ті самі 0,20-0,30%, а ще й знати хоча б усіх прадідів та прабабусь з двох боків...

Де взяти таких збіженців?

Я чула про 0,11% у підтверджених 4-юрідних (тому пристаю до усіх збіженців), але реальний шанс щось знайти не дуже далеко - це все ж таки щось більше 0,5% на 2-3 хр. Хіба що найближчим часом оприлюднять якісь магічні калькулятори, якими користуються для пошуку злочинців...

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: ArturVer1

Share

43

Re: MyHeritage DNA

Хіба що найближчим часом оприлюднять якісь магічні калькулятори, якими користуються для пошуку злочинців...

Немає ніяких магічних калькуляторів. Злочинців знаходять лише завдяки високій концентрації протестованих осіб у білій популяції США. Та ж CeCe Moore казала, що вона користується тими ж інструментами при пошуку злочинців чи жертв, що й для пошуку біологічних батьків для адоптованих дітей.

І ми не знаємо, скільки випадків реально досліджується - тобто вони можуть робити пошуки 100 невідомих жертв чи злочинців, а знаходити 1. Галас в пресі забезпечений, люди перестають тестуватися і завантажувати дані на GedMatch, а в реальності 99 випадків залишається поки що без прогресу (хоча я думаю, що реально співвідношення десь 20 до 1).

Нам залишається чекати, поки кількість протестованих досягне рівня США, і тим часом тестувати всіх можливих родичів.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

44

Re: MyHeritage DNA

kbg_dnepr пише:

litar Л,
пані Ларисо, так що ж з результатами тесту?

Длинная история.
Где-то в Германии застрял тест, sad выслали новый. В январе получила оба smile
Все сделала, отправила, уже получили. обрабатывают. Ждем-с результатов.

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.

Share

45 ( 21-02-2019 16:56:17 змінене kbg_dnepr )

Re: MyHeritage DNA

Ура, чекаємо!! Ви тестували себе? Чи живі ще Ваші батьки?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

46

Re: MyHeritage DNA

kbg_dnepr пише:

Ура, чекаємо!! Ви тестували себе? Чи живі ще Ваші батьки?

Себя, конечно. Предыдущего поколения нет уже больше 20-ти лет.
Надеюсь, что форумчане помогут мне разобраться с результатами теста.

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.

Share

47

Re: MyHeritage DNA

Опять задержка

Ми затримуємося, оскільки переходимо до нової та більш просунутої версії чіпа, який використовується для аналізу ДНК. Ви можете очікувати на Ваші результати в період між 27 Бер 2019 та 17 Кві 2019.

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.

Share

48

Re: MyHeritage DNA

Добрий день. Хто має платний підписку на MyHeritage. Подивіться будь-ласка контактні дані (емейл і телефон) адміністратора цього сайту: https://www.myheritage.com.ua/site-121764522/%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2. Відповідь напишіть приватним повідомленням.

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a

49

Re: MyHeritage DNA

Есть результат, пытаюсь разобраться
1 045 знайдених збігів ДНК
?

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.

Share

50

Re: MyHeritage DNA

litar Л пише:

Есть результат, пытаюсь разобраться
1 045 знайдених збігів ДНК
?

Нормальний результат по кількості збігів, в багатьох так, хто не має коріння в Британії чи єврейського.
А з розміром збігів що - є якісь більші, які б варто розглянути, чи хтось, кого б Ви знали?

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

51

Re: MyHeritage DNA

iromko,
Не знаю нікого.
Спільна ДНК 0,6% (40,3 cM)
Спільні сегменти 2
Найбільший сегмент
Этнічне походження 28,2 cM

4 етнічних груп
Східна Європа 38,8%
Балкани 32,3%
+2 інших 28,9%

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.
Thanks: kbg_dnepr, kuks702

Share

52

Re: MyHeritage DNA

Пані Ларисо, вітаю Вас в нашій трохи божевільній компанії!!
Спільна ДНК 0,6% (40,3 cM)
Спільні сегменти 2 - це МОЖЕ бути ДУЖЕ цікаво. Скоріш за все реальний зв'язок у 4-5 поколінні.
Чи бачите Ви, хто це? чи можете контактувати?

Головне, чим я займаюся по своїх тестах - це пристаю до ВСІХ збіженців з російськими іменами. В мене є стандартний текст (вірніше, тексти, бо в мене 7 профілів), який я надсилаю всім новачкам:

Вам можно писать по-русски?
У Вас довольно большой общий УПС с моей покойной тетей - это ее профиль, я сама ХХХ.
Тетя чистая белоруска - ее предки по линии отца из современной Брянской области, но туда они пришли из Польши в сер. ХУ111 в. Мамина линия Ковалевы (Федосенко) из соседней деревни в Белоруссии.
Подробнее про эти линии на ВГД forum.vgd.ru/206/GLUSHAK/ , forum.vgd.ru/205/21175/
А это наши тамошние разговоры про ДНК-генеалогию forum.vgd.ru/165/35297/#last. На Молгене я тоже пытаюсь присутствовать, но все еще мало что понимаю.
Была бы рада, если бы Вы рассказали про Вашу географию.
С 7-юродным приветом
ХХХ

Не всі відповідають, навіть ті, хто відповідає, здебільшого мало що знають про предків. Крім того, реальний шанс знайти спільного предка, з мого досвіду, починається з 0,5% і більше. Але я читала і про випадок, коли підтверждена 4-юрідна родичка мала тільки 0,11%.

А що це в Вас за 2 інших регіони з досить великим відсотком?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: iromko, litar Л2

Share

53

Re: MyHeritage DNA

+
Балтія 27,8%
Євреї Ашкеназі 1,1% ? может Полтавские

Всех еще не просмотрела, почти все не"наши".
Человек, который уговорил меня сделать тест, взял на себя всю работу по выявлению потенциальных родственников. С ним у нас совпадений тест не показал, хотя наших предков одна фамилия и они из одного села и, но его там, вероятно, появились позже из другого региона.

У Вас довольно большой общий УПС с моей покойной тетей - это ее профиль

?
Мои Кравчуки в 17 в. были переселены из Польши в Таращанский уезд. Наверное, здесь обшее.

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.

Share

54

Re: MyHeritage DNA

Та ні, пані Ларисо, це я не про Вас, а те, що я пишу своїм збіженцям.
І я для початку орієнтуюсь не на прізвища, а виключно на географію. А ось якщо географія збігається (на рівні 1850 р.!), то тоді можна думати про прізвища.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

55

Re: MyHeritage DNA

kbg_dnepr,
Вибачте, відразу не зрозуміла. sad
А, вообще, у меня впечатление, что я подкидыш s18.rimg.info/6817c53c915664a28cbf52511e2048fe.gif

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.

Share

56

Re: MyHeritage DNA

MyHeritage DNA вибачилась за затримку в обробці тестів, яка виникла внаслідок переходу на новий тестовий чіп. 

https://blog.myheritage.com/2019/04/upd … ing-times/

В січні в них закінчились старі чіпи Illumina Omni, а нові чіпи Illumina GSA ще не були готові до використання, тому вони відклали тестування більшості зразків, отриманих лабораторією в січні-лютому 2019. Станом на середину квітня, більшість тих зразків вже отестовано.

Прогнозується, що зразки, отримані в березні, будуть спрацьовані за 5-6 тижнів, отримані в квітні - за 4-6 тижнів, і отримані в травні - за стандартні 3-4 тижні.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: luvi1

Share

57

Re: MyHeritage DNA

iromko пише:

MyHeritage DNA вибачилась за затримку в обробці тестів...

MyHeritage? Дивно... Мені вчора лист від FTDNA прийшов з подібним змістом. В мене вже один FF з 03 лютого ніяк не можуть зробити

+ Читати більше

Dear Valued Customer:

Since the beginning of February 2019, FamilyTreeDNA customers have experienced delays in the processing of their Family Finder tests and the arrival of their DNA results due to our upgrade to a new and more advanced DNA chip. We apologize for this inconvenience and are working to get you your results in the very near future.

DNA test processing at FamilyTreeDNA is closely monitored, and we take delays very seriously. We’d like to explain what caused this unexpected delay and update you on the current status of your Family Finder results.

Update To The New Chip

Until recently, FamilyTreeDNA tests were processed using Illumina’s customized Omni chip. To provide our customers with a more robust and powerful analysis, we have upgraded to a new and more advanced custom-designed version, based on Illumina’s Global Screening Array (GSA) chip. The process of designing the content of the new chip and working with Illumina to manufacture the chip has been a year-long process that we are excited to have completed.

Unfortunately, Illumina ran out of our Omni chip supply before the delivery of the new GSA chip to our lab, hindering us as we were not able to process the thousands of kits that arrive at our lab daily.

The good news is that we have received the new GSA chips and have completed multiple tests to ensure that the new chips meet our high standards. The FamilyTreeDNA team has been working around the clock to process the backlog of kits.

Y-DNA and mtDNA orders were not impacted by the move to the new chip. Processing times vary for these tests. Visit the Learning Center for a list of standard processing times.

Results Expected To Be Ready

Samples are now processing and many of you are beginning to receive your results. Based on information from the lab, the majority of the remaining delayed samples are scheduled to complete processing as follows:



Family Finder orders arriving at the lab as well as Family Finder add-on tests, from May onward, will go back to the standard 2-4 week processing time.

We sincerely apologize for the delays and we thank you for your continued patience and support.

The FamilyTreeDNA Team

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

58

Re: MyHeritage DNA

ArturVer пише:

MyHeritage DNA вибачилась за затримку в обробці тестів...

MyHeritage? Дивно... Мені вчора лист від FTDNA прийшов з подібним змістом. В мене вже один FF з 03 лютого ніяк не можуть зробити

Обидві компанії використовують одну й ту ж лабораторію в Хьюстоні, тому перехід на новий чіп в лабораторії викликав однакові затримки для них обох. І текст повідомлення у них схожий smile

MyHeritage розмістив вибачення у себе в блозі для всіх, бо в них тестують лише аутосомну ДНК. А FTDNA розсилає адресно тільки тим, в кого затримані тести Family Finder, що не лякати даремно клієнтів, які замовляли тести Y-DNA та mtDNA.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

59

Re: MyHeritage DNA

iromko пише:

...FTDNA розсилає адресно тільки тим, в кого затримані тести Family Finder, що не лякати даремно клієнтів, які замовляли тести Y-DNA та mtDNA.

Саме кумедне, що після листа з вибаченнями прийшов рекламний лист, ви ще встигнете до кінця акції до Дня ДНК і замовляйте собі BIG-Y чи mtFull )) Непогана бізнес-стратегія в них))

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: iromko, luvi2

Share

60

Re: MyHeritage DNA

ArturVer пише:

...FTDNA розсилає адресно тільки тим, в кого затримані тести Family Finder, що не лякати даремно клієнтів, які замовляли тести Y-DNA та mtDNA.

Саме кумедне, що після листа з вибаченнями прийшов рекламний лист, ви ще встигнете до кінця акції до Дня ДНК і замовляйте собі BIG-Y чи mtFull )) Непогана бізнес-стратегія в них))

То не стратегія, то просто маркетинг працює за власними планами - їм треба провести Х акцій на рік, от вони й розсилають їх. А у продажників свій план продажів, і вони маркетинг підганяють.

Те, що в лабі запарка і постачальник не додав чіпи вчасно, а ІТ департамент не переробив софт на опрацювання нового формату результатів, їх особливо не заморочує, хай там ті ґіки з підвалу у вихідні виходять.

Типова ситуація в будь-якій ІТ компанії, яка займається як залізом, так і софтом smile

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

61

Re: MyHeritage DNA

Протестував родичів на ФТДНА. Тепер намагаюсь завантажити дані в МХ - отримую повідомлення

[font=Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif]ДНК успішно вивантажено[/font][font=Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif]ДНК тест 8CEDB8 був успішно вивантажений і присвоєний ***.
Формат вивантаженого вами файлу в даний момент не підтримується. Ми працюємо над впровадженням підтримки такого типу файлів і повідомимо вас одразу, як тільки результати будуть готові.[/font]

Хтось в курсі що відбувається?

Multi multa nemo omnia novit.
Єрофеєнко(Ерофеенко)\Кришталь(Крышталь,Крешталь)\Малашенко\Мелащенко\Фесенко(Хвесенко)\Щедрин

62

Re: MyHeritage DNA

AleksML пише:

Протестував родичів на ФТДНА. Тепер намагаюсь завантажити дані в МХ - отримую повідомлення...
Хтось в курсі що відбувається?

Ніяого особливого, просто після зміни чіпу в лабораторії і відповідної зміни формату даних тепер їм треба знову узгоджувати процес експорту. Я впевнений, обидві компанії над цим пильно працюють. Просто треба трохи почекати.

Тим часом можете спробувати завантажити дані на Geni та GedMatch. wink

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

63

Re: MyHeritage DNA

iromko пише:

Протестував родичів на ФТДНА. Тепер намагаюсь завантажити дані в МХ - отримую повідомлення...
Хтось в курсі що відбувається?

Ніяого особливого, просто після зміни чіпу в лабораторії і відповідної зміни формату даних тепер їм треба знову узгоджувати процес експорту. Я впевнений, обидві компанії над цим пильно працюють. Просто треба трохи почекати.

Тим часом можете спробувати завантажити дані на Geni та GedMatch. wink

Про Geni я забув, дякую. Вже додав, доречі. А про GedMatch - чи можу я додавати чужі ДНК? Чи треба реєструватись і додавати? Якщо можна чужі - то як? Дякую!

Multi multa nemo omnia novit.
Єрофеєнко(Ерофеенко)\Кришталь(Крышталь,Крешталь)\Малашенко\Мелащенко\Фесенко(Хвесенко)\Щедрин

64

Re: MyHeritage DNA

AleksML пише:

Протестував родичів на ФТДНА. Тепер намагаюсь завантажити дані в МХ - отримую повідомлення...
Хтось в курсі що відбувається?

Ніяого особливого, просто після зміни чіпу в лабораторії і відповідної зміни формату даних тепер їм треба знову узгоджувати процес експорту. Я впевнений, обидві компанії над цим пильно працюють. Просто треба трохи почекати.

Тим часом можете спробувати завантажити дані на Geni та GedMatch. wink

Про Geni я забув, дякую. Вже додав, доречі. А про GedMatch - чи можу я додавати чужі ДНК? Чи треба реєструватись і додавати? Якщо можна чужі - то як? Дякую!

На GedMatch можна додати кілька результатів (від однієї людини чи різних) під одним акаунтом, не треба окремої реєстрації для кожної людини, як на FTDNA.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: kuks701

Share

65

Re: MyHeritage DNA

В мене така ж ситуація. Чекаю поки виправлять. Якщо Вам вдасться зробити експорт з ФТДНА в МХ, відпишіть мені в приват.

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a

66

Re: MyHeritage DNA

MyHeritage запускає нову лінійку ДНК-тестів на генетичні хвороби. Відтепер можна придбати новий набір для тестування своєї (і тільки своєї) ДНК за 199 дол. і отримати не лише етнічні складові і збіги з родичами, але й звіти про ризики для здоров'я і генетичні хвороби, які Ви носите. За 120 дол. можна замовити лише звіти - для тих, хто вже зробив тест (але не для родичів).

Звіти формуються на закладі тих SNP, які тестуються новим GSA чіпом, так що поки що незрозуміло, як будуть формуватись звіти для тих, хто тестував ДНК на строму чіпі.


https://blog.myheritage.com/2019/05/int … stry-test/

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: kuks701

Share

67

Re: MyHeritage DNA

ДНК тести героїв Євробачення

Руслана https://www.myheritage.com/eurovision/b … f-ukraine/

Джамала https://www.myheritage.com/eurovision/b … song-1944/

Сердючка https://www.myheritage.com/eurovision/l … serduchka/

Thanks: iromko, alexkr82

Share

68 ( 21-05-2019 13:20:35 змінене iromko )

Re: MyHeritage DNA

AppS пише:

ДНК тести героїв Євробачення

Руслана https://www.myheritage.com/eurovision/b … f-ukraine/

Джамала https://www.myheritage.com/eurovision/b … song-1944/

Сердючка https://www.myheritage.com/eurovision/l … serduchka/

Дякую за посилання! Цікаво, чи в когось з форуму з ними будуть збіги smile

І в мене таке враження, що MyHeritage стабільно завищує процент балтійської та балканської складової в українців, які в них тестуються, якщо порівнювати з оцінками від FTDNA.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

69

Re: MyHeritage DNA

Шановні, а вони якось змінюють алгоритми із часом? Чи може етнічна мапа змінитись? У когось були такі випадки? Дякую.

Multi multa nemo omnia novit.
Єрофеєнко(Ерофеенко)\Кришталь(Крышталь,Крешталь)\Малашенко\Мелащенко\Фесенко(Хвесенко)\Щедрин

70

Re: MyHeritage DNA

AleksML пише:

Шановні, а вони якось змінюють алгоритми із часом? Чи може етнічна мапа змінитись? У когось були такі випадки? Дякую.

Змінюють, дивіться це обговорення вище - значна зміна алгоритму відбулася наприкінці 2017 року.

Останнім часом вони були зайняті переходом на новий чіп і впровадженням репортів про здоров'я, так що не до етнічних складових було. 


Але засилля балканських результатів я не лише в зірок Євробачення побачив. В мене і в родичів таке є. Наприклад, теща: 100% волинянка, мала 100% Сх. Європа на FTDNA (пізніше зменшили до 94%), але тут - 26% Балкани і 23% - Балтика, лише 51% - Сх. Європа. 


Чи от батько: 100% подолянин, мав 95% Сх. Європа на FTDNA (пізніше збільшили до 96%), але тут - 29% Балкани, і лише 68% - Сх. Європа.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: ArturVer, AleksML2

Share