106

Re: myheritage

Я якось сплатила Premium за рік, але потім вони мені щось писали про те, що я взагалі втрачу сторінку. Хтось про це щось знає? Я колись читала про це на Молгені, треба пошукати.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

107

Re: myheritage

AleksML пише:

Шановні, був тут мені дзвінок із Ізраелю, зробили цікаву пропозицію - маю тепер на PremiumPlus на рік за 62 долари smile

Що можна по максимуму витягти? 


І ще, якось не здогадався задати це питання телефоном - хлопець сказав що Geni викуплене ними. Може хто знає - чи збираються вони дати можливість вводити імена декількома мовами, як це є на Geni? Мені це дуже подобається, правильна ідея.

Мені на днях вискочила пропозиція 75% знижки (я кілька разів протягом осені і зими відхиляв пропозиції 50% знижки). PremiumPlus на рік вийшов за 32 дол. + ПДВ. Цю пропозицію я вирішив прийняти smile

Багатомовні профілі підтримуються. Але проблема в тому, що імпортувати їх прямо з Geni неможливо. А через GEDCom можна тільки однією мовою експортувати. Так що я забив на то, і маю на MyHeritage криву копію частини дерева з Geni для відловлювання збігів, а роботу веду далі на Geni, де все гарно.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: AleksML1

Share

108

Re: myheritage

iromko пише:

Мені на днях вискочила пропозиція 75% знижки (я кілька разів протягом осені і зими відхиляв пропозиції 50% знижки). PremiumPlus на рік вийшов за 32 дол. + ПДВ. Цю пропозицію я вирішив прийняти smile

Багатомовні профілі підтримуються. Але проблема в тому, що імпортувати їх прямо з Geni неможливо. А через GEDCom можна тільки однією мовою експортувати. Так що я забив на то, і маю на MyHeritage криву копію частини дерева з Geni для відловлювання збігів, а роботу веду далі на Geni, де все гарно.

У мене 62 з ПДВ, але тепер знатиму куди їх можна буде дотиснути якщо що smile А чи не закриють вони Geni через деякий час? Якщо просто зроблять платним - то це, як у єврейській приказці, буде не проблема, а просто витрати smile

А стосовно мов - я веду українською. Але є родичі з Білорусі, РФ (правда наразі не знайшов нікого хто б цікавився генеалогією). На Geni я трьома мовами заводив. Думаю собі так - на MH поки що побудую максимальне дерево з побічними гілками. А на Geni - прямих предків на трьох мовах. А там - видно буде.

Multi multa nemo omnia novit.
Єрофеєнко(Ерофеенко)\Кришталь(Крышталь,Крешталь)\Малашенко\Мелащенко\Фесенко(Хвесенко)\Щедрин
Thanks: iromko1

109

Re: myheritage

AleksML пише:

У мене 62 з ПДВ, але тепер знатиму куди їх можна буде дотиснути якщо що smile А чи не закриють вони Geni через деякий час? Якщо просто зроблять платним - то це, як у єврейській приказці, буде не проблема, а просто витрати smile

А стосовно мов - я веду українською. Але є родичі з Білорусі, РФ (правда наразі не знайшов нікого хто б цікавився генеалогією). На Geni я трьома мовами заводив. Думаю собі так - на MH поки що побудую максимальне дерево з побічними гілками. А на Geni - прямих предків на трьох мовах. А там - видно буде.

MyHeritage купили компанію Geni ще 2019 року, і досі не закрили, так що вона їм корисна, мабуть smile

Якщо серйозно, то їхні сервіси не конкурують, а доповнюють одне одного, так що і причин закривати немає. Більше того, MyHeritage використовує набагато більший масштаб великого дерева Geni у своїх нових властивостях (напр.  Theory of Family Relativity, яку з великою помпою представили минулого місяця).

Щодо платності, то Geni є і завжди був платним - просто там плата йде не за зняття обмежень на розмір дерева, а за повноцінний пошук і можливість підтвердження знайдених ним збігів (ці обмеження можна більш-менш обійти) і за зняття ліміту на об'єм завантажених фото і відео.

Я теж веду 2-3 мовами, бо починав ще англійською, коли кирилиця не підтримувалась smile Але підходжу індивідуально - якщо родичі жили тільки в Росії, то англійської+російської вистачає, а якщо тільки в Україні - то англійської+української. Декому скоро доведеться заводити ще й польську транскрипцію, бо повиїжджали wink

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

110

Re: myheritage

kbg_dnepr пише:

Я якось сплатила Premium за рік, але потім вони мені щось писали про те, що я взагалі втрачу сторінку. Хтось про це щось знає? Я колись читала про це на Молгені, треба пошукати.

Вони лякають більше. Так, доступ до сторінки дійсно блокується, навіть подивитись не можна на своє дерево. Але збіги ДНК подивитись можна, і збіги у інших людей до Вашого дерева будуть з'являтись.

Вийти з цієї ситуації можна двома шляхами: заплатити або перейти на бесплатну версію.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: eavik31, AleksML2

Share

111

Re: myheritage

Как то писал о ситуации, когда мои деревья, заброшенные на МХ целиком и по частям не находились Smart Match между собой. То есть, персоны были в них одни и те же, но в совпадения или не попадали или попадали только частично. Этот эксперимент был затеян по причине периодически наблюдаемых ситуаций, что в совпаденцы не попадали персоны из других деревьях, хотя я знал, что они есть (находил ручным поиском по фамилии или они попадали в старых версиях дерева, а новые их не находили). На днях (через 4 года начала моего эксперимента) пришло письмо о новых найденных совпаденцах и я увидел, что в принципе почти все персоны между собой связались. Что это? Наконец-то алгоритм поиска по чужим деревьям их обнаружил (и на это понадобилось 4 года) или разработчики этот алгоритм поменяли? Наблюдал кто-либо всплеск совпадений по Smart Match за последний период (месяц-два)?

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua
Thanks: nfs791

Сайт ww2

Share

112

Re: myheritage

ww2, да, месяц назад я получил 195 персон совпадения

Ищу информацию о фамилии Конограй любой местности
Thanks: ww21

Share

113

Re: myheritage

VadShv пише:

ww2, да, месяц назад я получил 195 персон совпадения

А до этого насколько активно они появлялись? И как давно в Вашем дереве те персоны, по которым нашлись совпадения?

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Share

114

Re: myheritage

ww2, персоны лет 10, а может и больше. Так много за один раз никогда не было. В древе 8 тыс человек.

Ищу информацию о фамилии Конограй любой местности
Thanks: ww21

Share

115

Re: myheritage

В мене на МХ 2 дерева, здається - батьківське та материнське. Я навмисно зробила 2, щоб залишатися в межах безкоштовного сервісу. Так вони мені постійно надсилають збіги з іншого дерева, а я по необережності їх підтвердила.
Чи можна це якось анулювати?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

116

Re: myheritage

Щось я не можу второпати по якому принципу МН включає функцію автоматичного географічного показчика (коли починаєш вводити назву й випадає список географічних назв. Після вибору місце прописується зразу правильно з координатами й відображається на мапі).
Зараз будую дерево на сторінці потенційних родичів й з географічними назвами прямо біда, вони не прописуються автоматично. Якщо прописую вручну, то на мапі вони не відображаються.
Що я роблю не так?

Дзюман, Замула, Иващенко, Лабыш, Черненко - крестьяне Васильковского, Сквирского уездов Киевской губернии;
Берегуленко, Гречаный, Притис, Сорочан - крестьяне Елисаветградского (Бобринецкого) уезда Херсонской губернии;
Кавур, Кавуров - крестьяне Могилевского уезда Могилевской губернии;
Бляхер, Бурштейн, Каменецкий - евреи Богуславского, Шполянского и Матусовского обществ Киевской губернии.

Share

117

Re: myheritage

kbg_dnepr пише:

В мене на МХ 2 дерева, здається - батьківське та материнське. Я навмисно зробила 2, щоб залишатися в межах безкоштовного сервісу. Так вони мені постійно надсилають збіги з іншого дерева, а я по необережності їх підтвердила.
Чи можна це якось анулювати?

Катю, а як Ви їх вносите на MH? Якщо через гедком-файл, то обмеження в 250 осіб для безкоштовної версії немає.

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Share

118

Re: myheritage

Щось МХ у себе знов підкрутив. Чи давно підкрутив, а я тільки помітила. Такі дрібні збіги показує, що і нащо вони таки. Проте багато, є на що подивитися і час згаяти.

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.
Thanks: iromko1

Share

119

Re: myheritage

Буду очень благодарна и признательна, если кто-нибудь сможет поделиться своим доступом к Myheritage, чтобы разукрасить и оживить фотографии
(5 бесплатных оживлений очень мало sad ), но из тех 5 получились настолько живые родственники, что прямо до слёз... Очень трогает...

Share

120 ( 05-03-2021 21:33:34 змінене DmitroR-2 )

Re: myheritage

Если кто-то ещё не в курсе, на Май Хэриадж продлили до 7 марта возможность бесплатной "заливки" "сырых" аутосомных данных с других компаний (Ансистри, 23 энд Ми, ФТДНК и т.д.) с ПОЛНЫМ доступом ко ВСЕМ функциям (обычно же за полный доступ нужно заплатить 29 долларов). Такие предложения бывают крайне редко, так что спешите воспользоваться!960x548

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

121 ( 05-03-2021 23:02:27 змінене Kora )

Re: myheritage

Особо этим предложением не обольщалась, но табличка с авто-подбором кластеров и её функционал - супер.

Keep calm and carry on
в разной степени ищу-исследую инфо по фамилиям: Ангелов, Вервейко, Давыдов, Киселёв, Панна, Переверзев и пр.
GEDmatch XB3628797

Share

122

Re: myheritage

Алёна пише:

Буду очень благодарна и признательна, если кто-нибудь сможет поделиться своим доступом к Myheritage, чтобы разукрасить и оживить фотографии
(5 бесплатных оживлений очень мало sad ), но из тех 5 получились настолько живые родственники, что прямо до слёз... Очень трогает...

Алёна, залийте кудись фотографії і киньте посилання в приват - я можу зробити.

Thanks: luvi, Алена2

123

Re: myheritage

ktaras, спасибо!!!!!

Share

124 ( 19-03-2021 14:41:52 змінене Kora )

Re: myheritage

может кто-то сможет разъяснить, что не так:

Есть мое дерево на 32 записи всего и чужое большое с несколькими участниками, содержащее записи по моим родственникам. В этом большом были сделаны записи/выстроены связи до меня и ко мне пришла пачка предложений смарт-матч, но удалось подтвердить себя и своего отца. По остальным записям, после нажатия кнопки подтверждения, выбрасывает на список тарифных планов. Причем, это происходит из любых вариантов мест обнаружения совпадения.

До этого у меня был опыт присоединений только по единичным персонам и там всё было ок. А тут что-то делаю не верно или на кол-во штук присоединений тоже наложено ограничение?

Keep calm and carry on
в разной степени ищу-исследую инфо по фамилиям: Ангелов, Вервейко, Давыдов, Киселёв, Панна, Переверзев и пр.
GEDmatch XB3628797

Share

125 ( 19-03-2021 22:49:31 змінене mike.kilo )

Re: myheritage

Kora, хто зна, може баги якісь після останніх оновлень на сайті. В мене, наприклад, перестало чарти створювати, просто видає помилку в кінці.
При підтвердженні смарт-матчів давно пропонує обрати тарифний план.
Може Ви попередні 2 підтвердили, коли ще був free trial?

Цікавить: заселення Бахмута у XVIIІ ст.
Thanks: Kora1

Share

126

Re: myheritage

mike.kilo пише:

Kora...
Може Ви попередні 2 підтвердили, коли ще був free trial?

Да, я на фри триале и пока с запасом вписываюсь в него. Возможно, что эта проблема связана с деревом, в котором делаю подтверждение записей. Там несколько админов, поэтому они пока еще выясняют, в чем может быть дело.

Keep calm and carry on
в разной степени ищу-исследую инфо по фамилиям: Ангелов, Вервейко, Давыдов, Киселёв, Панна, Переверзев и пр.
GEDmatch XB3628797
Thanks: mike.kilo1

Share

127

Re: myheritage

Kora, я не про розмір дерева (то таке, обходиться імпортом Gedcom-файла).
Free trial "з запасом" – в сенсі 14 днів ще не закінчились?
Бо як закінчаться, то це не free trial, а free basic plan.

Цікавить: заселення Бахмута у XVIIІ ст.
Thanks: Kora1

Share

128

Re: myheritage

Значит не верно поняла)) у меня базовый функционал без оплаты. Пробная завлекалочка на 14 дней пока в моем случае не имеет смысла, да потребует дополнительных манипуляций с платежной картой, а учитывая текущий уровень поддержки наших банков, это очень чревато проблемами.

Keep calm and carry on
в разной степени ищу-исследую инфо по фамилиям: Ангелов, Вервейко, Давыдов, Киселёв, Панна, Переверзев и пр.
GEDmatch XB3628797

Share

129 ( 20-03-2021 22:44:13 змінене mike.kilo )

Re: myheritage

Kora, в базовому функціоналі смарт-матчі платні.
Для інтернета норм працює Приватовська віртуальна картка - коли на ній нема грошей, то нічого не знімається, навіть коли МН дуже хоче.

P.S. А про чарти натупив, вибачайте (ставив фоном файл, до якого не було доступу, тому випадала помилка) – все працює.

Цікавить: заселення Бахмута у XVIIІ ст.
Thanks: Kora1

Share

130

Re: myheritage

Доброго дня, всім!
Чи хтось мав збіги в Рекорд-матчез з посиланням на записи Архіву в Бад-Арользені? У мене є такий збіг, який відсилає на сайт Архіву, а там не можу знайти підтвердження збігу. Дві мови - англійська чи німецька, але не можу підтвердити, так і вісить у знайдених співпадіннях.
Співпадіння: https://www.myheritage.com/discovery-hu … rtBy=value
Сайт Архіву із записом про мого діда: https://collections.arolsen-archives.or … id=5628412

Share

131 ( 06-04-2021 16:32:59 змінене mike.kilo )

Re: myheritage

budash, так там картка "cross reference" – перехресне посилання, написано "see MUDASH" – див. картку з прізвищем Mudasch.
Ось вона:
https://collections.arolsen-archives.or … id=6670907

Чому так - незрозуміло, там 12 зображень по тому посиланню, Budasch та Mudasch вперемішку.
https://collections.arolsen-archives.org/G/SIMS/01010503/0705/53152122/001.jpg

Це одна й та сама особа?

Цікавить: заселення Бахмута у XVIIІ ст.

Share

132

Re: myheritage

mike.kilo пише:

Це одна й та сама особа?

Так, одна й та ж!

Thanks: mike.kilo1

Share

133

Re: myheritage

Як закінчився термін (рік) з моменту купівлі пакету Майхерітаж, автоматично програма намагалася списати близько 180 USD з картки,  вичекав десь два-три тижні і на електронну пошту надійшла пропозиція знижки у 80 відсотків. Погодився і сплатив 36 USD за повний пакет. Різниця відчутна

Thanks: kuks701

Share

134

Re: myheritage

Мне пока 50% скидки предложили. Жду дальше)

Ищу информацию о фамилии Конограй любой местности
Thanks: iromko1

Share