106

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

kelme пише:

Так, тепер треба чекати. Вам скоріше прийдеться почекати трохи більше - бо Новий рік, багато відправлень, плюс знижки, то багато тестів буде в обробці.

 Розраховую отримати результат не раніше березня...  В мене є ще одне питання, може воно торхи по за темою... Чи можна замовити апгрейд, не дочекавшись поки мої тести по family finder дойдуть до FTDNA, щоб вони зразу зробили висновок по двум тестам? І взагалі, як замовляти апгрейд в FTDNA? Може хто що порадить?

Коли в Вас вже є результати хоч одного теста - там все просто замовляти і дуже наглядно. Буде особова сторінка і на ній все. А ось коли ще навіть не в лабораторії зразок - не підкажу, не пам’ятаю вже. Думаю, можна спробувати листа в сапорт. Щоправда вони повільно відповідають навіть не у свята. А це ж самий розпал.

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.
Thanks: kelme1

Share

107

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

kelme пише:

Чи можна замовити апгрейд, не дочекавшись поки мої тести по family finder дойдуть до FTDNA, щоб вони зразу зробили висновок по двум тестам? І взагалі, як замовляти апгрейд в FTDNA? Може хто що порадить?

Так, можете дозамовляти різні апгрейди. Просто заходьте у свій кабінет у FTDNA і там правий верхній кутик (корзинка-візочок така) і...

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

108

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

kelme пише:

В мене є ще одне питання, може воно торхи по за темою... Чи можна замовити апгрейд, не дочекавшись поки мої тести по family finder дойдуть до FTDNA, щоб вони зразу зробили висновок по двум тестам? І взагалі, як замовляти апгрейд в FTDNA? Може хто що порадить?

У Вашому власному кабінеті в FTDNA (www.familytreedna.com/sign-in) у верхньому правому кутку є напис-посилання "ADD ONS & UPGRADES". Тиснете туди і вибираєте, що необхідно.

У кожному жарті є частка жарту.
-------------------------------------
Боднар - Красій - Гринишин - Герасимов - Воловодюк - Поліщук - Бас - Романовський - Денисевич - Троїцький
R-YP591|HV1a2 - Проект "Українська ДНК"

Сайт VHB

Share

109 ( 10-01-2019 07:54:22 змінене ArturVer )

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Хтось мав досвід відправки наборів до США в Новорічні свята? Мої рекомендовані листи ніби зависли в часі і не оновлюється статус вже більше тиждня в одному випадку і 10 днів в іншому.
Скільки часу йшли Ваші набори в США в цей період?

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

110

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

В січні бувало і по 3-4 тижні йшли. Затримувались надовго і в Києві, і в Нью-Йорку, а найдовше - в Хьюстоні.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: ArturVer, kelme, luvi3

Share

111

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

ArturVer пише:

Хтось мав досвід відправки наборів до США в Новорічні свята? Мої рекомендовані листи ніби зависли в часі і не оновлюється статус вже більше тиждня в одному випадку і 10 днів в іншому.
Скільки часу йшли Ваші набори в США в цей період?

 Відправляв 21 грудня 2018 року,  доставлена  16 січня 2019 року.  В дорозі  була 27 діб.Спробуйте відстежити трек ось тут: https://t.17track.net/ru

Thanks: ArturVer, Gordj, luvi3

Share

112

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

 Відправляв 21 грудня 2018 року,  доставлена  16 січня 2019 року.  В дорозі  була 27 діб. Сьогодні в особистому кабінеті FTDNA з'явилася дата очікуваних результатів тестів, це 11/02/2019 - 25/02/2019. От і вся історія с доставкою тестів на Новорічні свята...

Thanks: ArturVer, iromko2

Share

113

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

kelme пише:

 Відправляв 21 грудня 2018 року,  доставлена  16 січня 2019 року.  В дорозі  була 27 діб. Сьогодні в особистому кабінеті FTDNA з'явилася дата очікуваних результатів тестів, це 11/02/2019 - 25/02/2019. От і вся історія с доставкою тестів на Новорічні свята...

Повезло Вам:) В мене 25-го грудня відправлено було, і з 3-го січня ні слуху ні духу

+ Читати більше

Відправлення оброблене в установі обміну країни подачі і вже перебуває у транзиті до країни призначення

19 днів статус взагалі не оновлюється. От де воно? Загубили, чи десь в Гамбурзі в транзитному пункті лежить?! В мене такого раніше ніколи не було (відправляв 9 посилок, це 10-та)

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: kelme1

Share

114

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

ArturVer пише:

Повезло Вам:) В мене 25-го грудня відправлено було, і з 3-го січня ні слуху ні духу

+ Читати більше

Відправлення оброблене в установі обміну країни подачі і вже перебуває у транзиті до країни призначення

19 днів статус взагалі не оновлюється. От де воно? Загубили, чи десь в Гамбурзі в транзитному пункті лежить?! В мене такого раніше ніколи не було (відправляв 9 посилок, це 10-та)

В мене була пауза с 24 грудня по 6 січня... Інформація обновлювалась з затримкою на 4 доби. Тільки 10 січня я отримав сповіщення що тести прибули в США. Упевнений,  що Ваші тести не де не згубились, а лише затримуються. Чому ви думаєте що затримка у Гамбурзі? Здається наши відпрвлення йдуть через Москву...

Thanks: ArturVer1

Share

115

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

>> Чому ви думаєте що затримка у Гамбурзі? Здається наши відпрвлення йдуть через Москву...

В мене при відправках в минулі роки не було ніяких проміжних пунктів між Києвом і Нью-Йорком...

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: kelme, kbg_dnepr2

Share

116 ( 22-01-2019 12:15:11 змінене ArturVer )

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

kelme пише:

..Чому ви думаєте що затримка у Гамбурзі? Здається наши відпрвлення йдуть через Москву...

Мені посилки з лабораторії йшли з США до Німеччини. І на пошті я казав, мовляв мені посилка з США, а вони кажуть ні, з Німеччини. І на пакунках в мене США-наклейки наклеїні і зверху штрихкоди німецькі і DEUTCHE POST AG. Думаю, що так само і назад ідуть. Хоча хтозна як воно насправді.

і в мене ще випадок був, цікавий. Замовляв родичам тест в Москву, то перший пакунок йшов через Європу і нормально дійшло. А другий - полетів з США в Токіо і лише потім, в Москву

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: kelme, kbg_dnepr2

Share

117

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

iromko пише:

В мене при відправках в минулі роки не було ніяких проміжних пунктів між Києвом і Нью-Йорком...

Чесно кажучи я не беруся коментувати як було в минулі роки ... Якщо відстежувати відправку по сервісу Укрпошти, то там взагалі відображається тільки відправка з України і потім відразу прибуття в США. Якщо використовувати інші сервіси то можна отримати більш детальну інформацію про просування відправлення. У мене початкові літери на трек коді були RF останні UA, і мої тести, при зворотному відправці в ФТ ДНА йшли через проміжний пункт, а саме через москву ... Як відбувається у інших я не знаю. FTDNA відправляє нам коробочки з тестами через DHL і вони завжди летять через германію. Як вони летять назад, цього ніхто не знає, головне що вони потрапляють в Х'юстон))) /// На додаток... В січні отримував дві посилки з-за кордону з США і Аргентини. Та що менша була з США і вона теж йшла через Москву і відразу до Києва, та що більше з Аргентини спочатку потрапила в Москву після в Брянськ і тільки потім до Києва ... Цікаво дізнатися як у інших

Share

118 ( 22-01-2019 12:35:14 змінене ArturVer )

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

kelme пише:

..початкові літери на трек коді були RF останні UA...

в мене посилки з України в Хьюстон починаються на RB останні UA (припускаю, що може RB - це Республіка Білорусь..). І навіть сервісом, яким Ви скидали https://t.17track.net не видно ніяких проміжних точок транзиту.

Як завжди, посилки просто "виринають" в США через якийсь час: ISC NEW YORK NY(USPS)  Користуюсь для відстеження https://tools.usps.com/go/TrackConfirmAction_input і сайтом Укрпошти.

З США посилку останню в суботу забрав (інтернет-магазин), то за 17 днів вже мав у руках посилку

+ Читати більше

НОВА ПОШТА ІНТЕРНЕШНЛ в них своя система доставки

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: kelme, kbg_dnepr2

Share

119 ( 26-01-2019 18:57:44 змінене ArturVer )

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

В мене одна посилка дійшла до лабораторії, її отримали 8 днів назад. Але, ще й досі вона не з'явилася, як ОТРИМАНА ЛАБОРАТОРІЄЮ. Тобто вона просто десь лежить і її просто навіть ще не чіпали. Служба підтримки каже, що в них дуже багато зараз роботи і вони подали запит в відділ доставок. ППЦ такого ще не було ніколи раніше

P.s.: а друга посилка, нарешті, після трьох тижнів невизначеності, добралася до Нью-Йорка

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

120

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

ArturVer пише:

В мене одна посилка дійшла до лабораторії, її отримали 8 днів назад. Але, ще й досі вона не з'явилася, як ОТРИМАНА ЛАБОРАТОРІЄЮ. Тобто вона просто десь лежить і її просто навіть ще не чіпали. Служба підтримки каже, що в них дуже багато зараз роботи і вони подали запит в відділ доставок. ППЦ такого ще не було ніколи раніше

P.s.: а друга посилка, нарешті, після трьох тижнів невизначеності, добралася до Нью-Йорка

  Добре що посилки не загубілись! Те  що в них багато роботи, це теж добре, чим більш людей в проекті тім більше база  для порівнян... Очікувати дуже важко...

Share

121

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

какой компанией с Киева лучше отправлять в Хьюстон?на Укрпочте спросил - сказали до 150грамм = 166-200 грн.
или морочиться с DHL?

Share

122

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

В мене одна посилка дійшла до лабораторії, її отримали 8 днів назад. Але, ще й досі вона не з'явилася, як ОТРИМАНА ЛАБОРАТОРІЄЮ.


  Мою посылку доставили в ФТДНА 17 января, зарегистрировали  25 января. 
 28 числа написали, что период ожидания результатов 18.02.19 - 04.03.19

Thanks: ArturVer, kelme2

Share

123

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

goliaka.o пише:

какой компанией с Киева лучше отправлять в Хьюстон?на Укрпочте спросил - сказали до 150грамм = 166-200 грн.
или морочиться с DHL?

Укрпочтой (почитайте более ранние сообщения)

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: iromko, kelme, eavik313

Share

124

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

ArturVer пише:

какой компанией с Киева лучше отправлять в Хьюстон?на Укрпочте спросил - сказали до 150грамм = 166-200 грн.
или морочиться с DHL?

Укрпочтой (почитайте более ранние сообщения)

дякую. прочитав з самого початку.Укрпочта наше все)
цікаво на Лівобережному головному відділенні гладко все пройде чи як завжди)
завтра спробую.

Thanks: ArturVer, iromko, kelme3

Share

125

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Доброго дня, форумчанам. Замовив в myheritage два тести. При замовленні писало що доставка безкоштовна. Не можу зрозуміти чи доставка наборів безкоштовна тільки до України, чи назад в Америку так само? Хто замовляв по два набори з безкоштовною доставкою, відпишіть тут. Також не зовсім зрозуміло строки доставки. При замовленні писало що доставлять в Україну на протязі 12 днів. На форумі прочитав, що чекати потрібно близько місяця. Напишіть, хто останнім часом робив замовлення в myheritage в Україну  і відправляв назад в Америку, скільки часу  триває доставка?

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a

126

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Остання доставка пакунку до лабораторії FTDNA зайняла неповних 9 днів. Порівнюючи з іншими відправками в грудні-січні, то це прям супершвидкісна доставка

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: iromko1

Share

127

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

klymyshyn пише:

Доброго дня, форумчанам. Замовив в myheritage два тести. При замовленні писало що доставка безкоштовна. Не можу зрозуміти чи доставка наборів безкоштовна тільки до України, чи назад в Америку так само? Хто замовляв по два набори з безкоштовною доставкою, відпишіть тут. Також не зовсім зрозуміло строки доставки. При замовленні писало що доставлять в Україну на протязі 12 днів. На форумі прочитав, що чекати потрібно близько місяця. Напишіть, хто останнім часом робив замовлення в myheritage в Україну  і відправляв назад в Америку, скільки часу  триває доставка?

Доставка наборів безкоштовна тільки до України

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: eavik311

Share

128

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Скільки часу зараз УкрПоштою кіти доходять до США?

У мене щось в трекінгу як USPS, так і укрпошти останнім висить такий месадж

Your item has been processed through a facility in KIEV PI-2, UKRAINE at 11:37 pm on March 6, 2019.

Відправляв 2 березня, у відділенні казали орієнтуватись на час доставки 1-2 тижні. Але щось так виглядає, ніби лист ще десь лежить у Києві.

Share

129

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

nazar9 пише:

Скільки часу зараз УкрПоштою кіти доходять до США?

У мене щось в трекінгу як USPS, так і укрпошти останнім висить такий месадж

Your item has been processed through a facility in KIEV PI-2, UKRAINE at 11:37 pm on March 6, 2019.

Відправляв 2 березня, у відділенні казали орієнтуватись на час доставки 1-2 тижні. Але щось так виглядає, ніби лист ще десь лежить у Києві.

Через два дні після відправлення сайт Укрпошти показав наступне : "Відправлення оброблене в установі обміну країни подачі і вже перебуває у транзиті до країни призначення"

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

130 ( 20-03-2019 10:04:58 змінене AleksML )

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Я відправив УкрПоштою із трекінгом на минулому тижні в FTDNA. Наразі статус зі вчора "Відправлення оброблене в установі обміну країни подачі і вже перебуває у транзиті до країни призначення".

Треба відправити ще один тест (не знав коли родичі зможуть зробити, то не чекав). І ось думаю - відправити звичайне авіа за 67 чи не економити й за 167 із трекінгом? Хто відправляв без трекінгу - доходило? Чи таких немає? wink


І поділюся досвідом - в одному відділенні в Києві відмовились відправляти - типу як біологічний матеріал не можна відправляти (працівниця старшого віку). Прийшов в інше - відправили без зайвих питань і проблем (молода працівниця).

Multi multa nemo omnia novit.
Єрофеєнко(Ерофеенко)\Кришталь(Крышталь,Крешталь)\Малашенко\Мелащенко\Фесенко(Хвесенко)\Щедрин
Thanks: kuks70, ArturVer2

131

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

AleksML пише:

Треба відправити ще один тест (не знав коли родичі зможуть зробити, то не чекав). І ось думаю - відправити звичайне авіа за 67 чи не економити й за 167 із трекінгом? Хто відправляв без трекінгу - доходило? Чи таких немає? wink

От Ви зекономите 100 грн, а чи варті вони того, що станеться у разі втрати пакунку?

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: AleksML, luvi2

Share

132

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Сфотографируйте, пожалуйста, как Вы упаковываете тесты...
а то мне в свое время пришлось такое изобретать((((

Share

133 ( 20-03-2019 14:29:32 змінене ArturVer )

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Алёна пише:

Сфотографируйте, пожалуйста, как Вы упаковываете тесты...
а то мне в свое время пришлось такое изобретать((((

к сожалению тестов к отправке пока не имею и сфоткать ничего не смогу сейчас, но скажу, что ранее просто все вкладывал в присланный в комплекте грязно-желтый конверт с пупырышками, писал адрес, заклеивал для верности сверху еще и скотчем, чтоб конверт "не раскрылся сам" в пути.
Это про FTDNA

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: iromko1

Share

134

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

ArturVer пише:

Треба відправити ще один тест (не знав коли родичі зможуть зробити, то не чекав). І ось думаю - відправити звичайне авіа за 67 чи не економити й за 167 із трекінгом? Хто відправляв без трекінгу - доходило? Чи таких немає? wink

От Ви зекономите 100 грн, а чи варті вони того, що станеться у разі втрати пакунку?

Цю думку як раз і не можу відігнати smile В принципі вони вишлють набір ще раз, але час... Так що краще із трекінгом.

Multi multa nemo omnia novit.
Єрофеєнко(Ерофеенко)\Кришталь(Крышталь,Крешталь)\Малашенко\Мелащенко\Фесенко(Хвесенко)\Щедрин
Thanks: ArturVer, luvi2

135

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Алёна пише:

Сфотографируйте, пожалуйста, как Вы упаковываете тесты...
а то мне в свое время пришлось такое изобретать((((

Крайній раз відправляв 3 тести - підписав кожний коричневий конверт, але склав їх у один великий конверт А4 який теж підписав і відправив одним листом. Подивимось що з цього вийде smile

Multi multa nemo omnia novit.
Єрофеєнко(Ерофеенко)\Кришталь(Крышталь,Крешталь)\Малашенко\Мелащенко\Фесенко(Хвесенко)\Щедрин

136 ( 21-03-2019 08:47:35 змінене weksel )

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Відправив 02 березня 2 тести одним пакунком з трекінгом на ftdna, 17.03 по трекінгу вказано, що доставлено отримувачу, а на сайті статус все ще pending...PS 20.03 оновився статус на kit received smile

Thanks: AleksML, ArturVer2

Share

137

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

AleksML пише:

Я відправив УкрПоштою із трекінгом на минулому тижні в FTDNA. Наразі статус зі вчора "Відправлення оброблене в установі обміну країни подачі і вже перебуває у транзиті до країни призначення".

Вчора ввечері про один із трьох (відправлених авіапоштою в одному листі) тестів прийшло повідомлення що він прийнятий в обробку ФТДНА, результат ДНК обіцяють 17/04 - 01/05. Чекаю на решту.

Multi multa nemo omnia novit.
Єрофеєнко(Ерофеенко)\Кришталь(Крышталь,Крешталь)\Малашенко\Мелащенко\Фесенко(Хвесенко)\Щедрин
Thanks: luvi, ArturVer2

138

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

AleksML пише:

Я відправив УкрПоштою із трекінгом на минулому тижні в FTDNA. Наразі статус зі вчора "Відправлення оброблене в установі обміну країни подачі і вже перебуває у транзиті до країни призначення".

Вчора ввечері про один із трьох (відправлених авіапоштою в одному листі) тестів прийшло повідомлення що він прийнятий в обробку ФТДНА, результат ДНК обіцяють 17/04 - 01/05. Чекаю на решту.

Позавчора ввечері отримав листа щодо другого набору. Виявилось що дітям до 13 років тестування не виконують, так що мені вишлють новий набір, але моїм коштом (пропонували відшкодування, але набір брав в чорну п'ятницю за 40 доларів, так що немає сенсу).
Про третій набір написали вчора ввечері -що немов би не було реєстраційної форми в конверті (я все перевірив по 2 рази. Все було, просто прогавили). Тож уточнювали чиї саме зразки.
Так що на сьогодні про всі три набори, що я їх відправив одним листом, відомо. Так можна відправляти, економія суттєва (3 одним листом авіапоштою з трекінгом 167 грн; а один набір - 122 грн).

Multi multa nemo omnia novit.
Єрофеєнко(Ерофеенко)\Кришталь(Крышталь,Крешталь)\Малашенко\Мелащенко\Фесенко(Хвесенко)\Щедрин
Thanks: ArturVer, kuks702

139

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

AleksML пише:

Виявилось що дітям до 13 років тестування не виконують

Вибачаюсь, а збрехати не можна було?(сказали би що йому 13)

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436
Thanks: DmitroR-21

Share

140

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Цікаво з цим це пов'язано? Адже однозначно не з досягненням повноліття. Можливо в дітей ще не повністю сформований (чи може таке бути?) генетичний код?

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share