36

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

kbg_dnepr пише:

Шановні колеги, чи є в когось досвід, як проявляється в аутосомному тесті єврейський предок у 7 коліні? Тобто якщо всі предки неєвреї, а є єврей у 7 коліні, то чи багато буде збіженців-євреїв, чи далеко вони будуть, чи великі сегменти матимуть?

Думаю, в 7 коліні (це 5th чи 6th cousin?) є велика імовірність, що фрагменти від даного конкретного предка не дійшли, чи дійшли в настільки роздрібненому вигляді, що збігів з євреями просто не буде, або вони будуть по 2-4сМ, і їх буде важко відрізнити від випадкових збігів такої ж довжини.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: kbg_dnepr1

Share

37

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Інформація для тих, хто збирається тестуватись у 23ендМі (якщо такі люди ще є smile ). З 9 серпня 2017 р. компанія проводить тести на чіпі нового покоління, V5, який базується на технології GSA від компанії Illumina.

Особливістю нових чіпів є те, що вони тестують "трохи інші" фрагменти ДНК, ніж їх попередники, чіпи OmniExpress від тої ж компанії Illumina. Загалом, покриття від нового і старого чіпа співпадає десь на 20%.


Тому для пошуку збігів між старими і новими тестерами буде потрібно використовувати imputation, тобто "вгадувати" значення відсутніх SNP за значеннями сусідніх. Відповідно, точність пошуку збігів впаде, і не обійдеться без проблем (які має напр. MyHeritage, які масово застосовують imputation для співставлення даних, завантажених з різних джерел).



До речі, першою компанією, яка застосувала чіпи з технологією GSA, була LivingDNA. То вони досі збіги не показують, навіть між своїми клієнтами.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

38

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

ТОбто 23ендМі й далі рухається в напрямку здешевлення і спрощення тесту, орієнтуючись виключно на медичні ризики?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

39 ( 06-09-2017 12:12:25 змінене iromko )

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

kbg_dnepr пише:

ТОбто 23ендМі й далі рухається в напрямку здешевлення і спрощення тесту, орієнтуючись виключно на медичні ризики?

Не вони рухаються, а їх рухають виробники обладнання :)

Я б не сказав, що це поведе до здешевлення тесту, принаймні не відразу, мають же компанії профінансувати з чогось сам перехід на цю технологію. Тим не менше, можливість роздрібної ціни 40 дол. за аутосомний тест, яка наводиться в прес-релізі, виглядає привабливо, і за рік-два навіть реально.


Але тенденція дійсно така - більший акцент на SNP, актуальні для медицини, а решта раніше тестованих - дорахувати з допомогою імпутації (і по барабану неточності) для зворотньої сумісності. Не дивно, що 23ендМі першими з великих компаній перейшли на цю технологію, бо вони медичні аспекти завжди ставили на перше місце. Питання в тому, скільки часу зможуть FTDNA та AncestryDNA користуватись старою технологією. Illumina ж перестане постачати поточні чіпи рано чи пізно.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: kbg_dnepr1

Share

40

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Я нарешті наважилася спробувати розібратися з новим дизайном 23ендМі.

Він виявився дуже цікавим - наприклад, в розділі Ancestry Composition є дуже цікавий розділ Ancestry Timeline - наприклад, про мого чоловіка з відомими предками з Сумської та Дніпропетровської області (3 та 4 рядки мого підпису) там пишуть, що його балканський компонент міг з'явитися в його геномі між 1810 та 1720 рр., єврейський - між 1810 та 1690, а франко-німецький - між 1780 та 1690.
І його 10 хр., на якій в нього просто купа європейських збіженців, вся цілком пінічно-європейська та франко-німецька...

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: Yulita, iromko2

Share

41

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Цікаво, а в когось Ancestry Composition показує наявність коренних американців?
А то в чоловіка моєї сестри в період з 1710 по 1800 роки, згідно з версією 23ендМі, якийсь чероки чи ірокез заблукав в лісах Білорусі smile)))
На його тлі фіни з якутами у моєї бабусі єврейки вже не дивують.

Дзюман, Замула, Иващенко, Лабыш, Черненко - крестьяне Васильковского, Сквирского уездов Киевской губернии;
Берегуленко, Гречаный, Притис, Сорочан - крестьяне Елисаветградского (Бобринецкого) уезда Херсонской губернии;
Кавур, Кавуров - крестьяне Могилевского уезда Могилевской губернии;
Бляхер, Бурштейн, Каменецкий - евреи Богуславского, Шполянского и Матусовского обществ Киевской губернии.
Thanks: kbg_dnepr1

Share

42

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Панію Юлія, дуже дякую за відгук - мені дуже цікаво обговорити їхній етнокалькулятор - або навіть хроноетнокалькулятор. Чи про це щось писали на Молгені? я дуже давно там не була, треба спитати в MichGlich, він у мене головний ДНК-гуру. Вереніч має про це найбільше знати...

Якутами вони, мабуть, назвали щось сибірсько-уральське, фіни в росіян не диво: це мордва і Ко, а ось індіанці й мене теж дивують. Нажаль, я не вмію (або моя древня клавіатура не вміє) робити скріншоти. Оце спробую все це пофотографувати і попросити коментарів тут.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

43

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

kbg_dnepr пише:

Якутами вони, мабуть, назвали щось сибірсько-уральське, фіни в росіян не диво: це мордва і Ко

Та у росіян я б теж такому не здивувалася, але до чого фіни з якутами у моєї бабусі 100% єврейки, коріння якої з Черкащини? smile Якщо дивитися глибше, то ймовірно її предки прийшли з Польщі та Прибалтики, але, знову ж таки, до якутів буде далеченько smile
На Молгені не була дуже давно, дуже обмаль часу, нажаль. Навіть на класичну генеалогію його бракує sad

Дзюман, Замула, Иващенко, Лабыш, Черненко - крестьяне Васильковского, Сквирского уездов Киевской губернии;
Берегуленко, Гречаный, Притис, Сорочан - крестьяне Елисаветградского (Бобринецкого) уезда Херсонской губернии;
Кавур, Кавуров - крестьяне Могилевского уезда Могилевской губернии;
Бляхер, Бурштейн, Каменецкий - евреи Богуславского, Шполянского и Матусовского обществ Киевской губернии.
Thanks: kbg_dnepr1

Share

44

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Мій портрет (батько білорус, мати з Волги):
Європа 99,9%
Східна Азія та корінні американці менше 0,1%

Європа виглядає  так:

Eastern European 86.9%
Northwestern European 3.7%
 Finnish 1.9%
 British & Irish 0.1%
 Broadly Northwestern European 1.7%
Southern European 2.7%
 Balkan 2.2%
 Broadly Southern European 0.5%
Ashkenazi Jewish < 0.1%
Broadly European 6.6%
Much of Europe was buried under miles of ice ten thousand years ago. As the glaciers receded over millennia, Neolithic farmers from the Near East joined Paleolithic hunter-gatherers to settle Europe.

Східна Азія та корінні американці:
Broadly East Asian & Native American < 0.1%
The peoples of East Asia and the Americas have a shared genetic history. Their common ancestors left the Near East as early as 80,000 years ago, migrating across Asia. The ancestors of Native Americans began to cross into the Americas 12,000 to 15,000 years ago.

На хромосомному етнопортреті оті менше 0,1% Східної Азії та корінних американців - то малесенький шматочок на 7-й хр. (майже посередині першої "сосиски")

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

45

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Новини від 23andMe.
Після отримання дозволу від регулюючих органів знову пропонувати користувачам аналіз медично важливих рис ДНК, компанія залучила додаткові 250 млн дол, які спрямує в першу чергу на агресивну рекламну кампанію, щоб довести кількість протестованих до 10 мільонів.

Більше інформації тут: www.nature.com/news/the-rise-and … me-1.22801

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: Алена1

Share

46

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Подписан в ФБ на Каганова Леонида Александровича...
...и вот какая интересная тема у него:


lleo.me/dnevnik/2017/11/26_1.html
https://www.facebook.com/lleokaganov/po … 9145391532

26 ноября 2017
Коробочки 23andme приехали

http://lleo.me/dnevnik/2017/11/26_1/IMG_20171123_101535.jpg
Ну шо, я снова в Москве. По поводу коробок 23andme — первая часть нашего приключения прошла успешно, коробки я привез, избежав интереса таможни. Ну конечно не сами коробки, потому что их со всеми опоздавшими, друзьями и родственниками вышло их 91 штука (!), что превышает размер чемодана вдвое. Полдня у меня ушло только чтобы, вооружившись для понта стерильными перчатками, их перепаковать, выкинуть картон и упихать только пробирки со штрихкодом по 19 штук в одну коробку, а отдельным ящиком свалить крышки с консервантом — этот здоровенный ящик и вызывал у меня некоторые опасения, что просветят, надут сотню очень странного вида флакончиков с загадочной жидкостью, и начнутся вопросы, что за товар или пробнички или сегментированная бомба. К счастью, в дальнейшем путешествии наших пробирок эти странные на вид и громоздкие штуки уже участвовать не будут — их выкидывают, как только пробирка заполняется слюной. А ниже на фото остатки упаковок — они так и остались в солнечной Калифорнии:
http://lleo.me/dnevnik/2017/11/26_1/IMG_20171123_124959.jpg
Тем трем людям, кому по разным геопричинам я обещал именно коробку, я отдельно сохранил картон и вкладыши, соберем обратно. А все остальные нормальные — добро пожаловать плевать в Чертаново начиная с завтрашнего дня! Дом мой прямо у м.Южная, звоните +7-916-6801685, приезжайте ко мне и наплюйте, как бы парадоксально не звучало.

А мы пока начинаем искать смельчаков, которые в ближайшие месяцы летят в Штаты и могут захватить в багаж маленькую незаметную в рентгене коробочку, чтоб там кинуть в любой уличный ящик USPS. Есть такие?

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

47

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

На 8-му році моєї ДНК-епопеї в мене з'явився дуже близький збіженець!! - син мого 3-юрідного брата smile sad
Радість в тому, що я зараз бачу, як виглядає збіг з 3-юрідним племінником.
Сум у тому, що брата та його батьків я знаю, це не допомагає "пробитися скріз вперті предкові мури", як дуже влучно написала мені одна американка. Оце якби з боку батькових Федосенок хтось протестувався!.. Або ще з боку маминих Алькіних або Кульдішових... Ну, може ще через 2-3 роки?..

Ну, сум сумом, а головне все ж таки радість!
Його збіг з моєю мамою (двоюрідна бабуся): 1,62%, 8 сегментів
зі мною (троюрідна тітка): 1,08%, 4 сегменти.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

48

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

На цьогорічний день ДНК компанія 23andMe почала приймати трансфери даних від американських користувачів, які тестувались в лідера ринку ДНК тестів, компанії Ancestry. Чого не зробиш в ситуації, коли боротьба за лідерство на ринку остаточно програна...

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

49

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

kbg_dnepr пише:

На 8-му році моєї ДНК-епопеї в мене з'явився дуже близький збіженець!! - син мого 3-юрідного брата smile sad
Радість в тому, що я зараз бачу, як виглядає збіг з 3-юрідним племінником.
Сум у тому, що брата та його батьків я знаю, це не допомагає "пробитися скріз вперті предкові мури", як дуже влучно написала мені одна американка. Оце якби з боку батькових Федосенок хтось протестувався!.. Або ще з боку маминих Алькіних або Кульдішових... Ну, може ще через 2-3 роки?..

Ну, сум сумом, а головне все ж таки радість!
Його збіг з моєю мамою (двоюрідна бабуся): 1,62%, 8 сегментів
зі мною (троюрідна тітка): 1,08%, 4 сегменти.

За 8 р. чи багато грошей Ви витратили на тести? І що робите, якщо родичам все одно на генеалогію?

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: kbg_dnepr1

Share

50

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Компанія 23andMe подала позов до суду на компанію Ancestry за неправомірне використання патентованої технології пошуку родичів в базі даних тестів ДНК і вимагають зупинити розпродажі та рекламу Ancestry та відібрати торгову марку Ancestry.
https://www.law360.com/lifesciences/art … er-dna-kit

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

51

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

ArturVer пише:

За 8 р. чи багато грошей Ви витратили на тести? І що робите, якщо родичам все одно на генеалогію?

Перепрошую, не побачила.

Я витратила 200 долл. на 2 перші тести у 2010 р. Це була різдвяна? акція, поза нею тест коштував тоді 300 долл. У наступному році 5 тестів можна було отримати безкоштовно.
Тобто на всі мої тести я витратила десь 250 долл., враховуючи кошти на відправлення матеріалу до США. А ще дуже багато часу на приставання до "кузенів".

Якщо родичам генеалогія не цікава, то нічого не вдієш. sad Але ж мені цікава, то я й роблю, що мені цікаво. Тролейбус (сподіваюся, що поки що) не наздогнала, але дуже зігрілася. wink

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: ArturVer1

Share

52

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Оце я отримала від 23ендМі повідомлення:

*One kit for $69 or two or more kits for $49.
Savings based on regular price of $99 per kit.
Offer ends Nov 22.

Дивним чином я не бачу його на сайті.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: gennadii54081

Share

53

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Щось в мене не виходить замолвити тести в рамках цієї акції. Я це завжди робила через PayPal та Shipito, але цього разу адресу не приймають. Що це може бути?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

54

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

23ендМі стає все недосяжнішою sad

Вони не тільки не відправляють тест-набори черз Шипіту, але й не приймають біоматеріал аби звідки. sad sad sad
Якщо тест замовлений на американську адресу, то і відправлений він має бути ТІЛЬКИ з американської адреси (тобто зі Штатів).

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

55

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Не можна заборонити людині чи компанії "стрілити собі до ноги", якщо вона дуже хоче. sadНу, принаймні зараз вистачає ДНК-компаній, які з Європою нормально співпрацюють, тому - невелика втрата. Тим більше в них зараз тести на нових чіпах малосумісні з тестами інших компаній.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: ArturVer1

Share

56

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Why You Should Be Careful About 23andMe’s Health Test / Чому Вам треба бути обережними з інтерпретацією даних про медичні ризики тесту на 23ендМі

https://www.nytimes.com/interactive/201 … v-cYV26F3I

Сенс статті - у тому, що 23ендМі тестує тільки поодинокі локуси (місця в геномі), пов'язані з медичними ризиками. Є інші медичні тести, що їх прописує лікар, які значно точніше оцінюють ці ризики.


Як на мене, то все це просто конкуренція. Звісно, спеціальний тест інформативніший. Питання тільки в тому, чи я готова платити 100 долл. за тест, який НЕ ПОКАЖЕ достовірно той чи інший ризик. І це насправді питання не для нас (наскільки я знаю, у нас тих спеціальних медичних тестів взагалі не роблять), а для американців (або європейців): чи варто робити поверхневий (приблизний, орієнтовний) тест за 100 долл.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: gennadii54081

Share

57

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

kbg_dnepr пише:

Як на мене, то все це просто конкуренція. Звісно, спеціальний тест інформативніший. Питання тільки в тому, чи я готова платити 100 долл. за тест, який НЕ ПОКАЖЕ достовірно той чи інший ризик. І це насправді питання не для нас (наскільки я знаю, у нас тих спеціальних медичних тестів взагалі не роблять), а для американців (або європейців): чи варто робити поверхневий (приблизний, орієнтовний) тест за 100 долл.

За 100 доларів в Синево можна зробити повний аналіз крові ще й залишиться. Це точно краще.

Share

58

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

AppS пише:

За 100 доларів в Синево можна зробити повний аналіз крові ще й залишиться. Це точно краще.

1. Я вже від декількох лікарів чула. що в Синево аналізи краще не робити (коментувати ніяк не можу, сама не робила);

2. В статті йдеться про аналіз на маркери раку грудей та подібні - чи все це робиться в Синево і скільки коштує - краще обговорити тут http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=3117&p=2

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: ArturVer1

Share

59

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Бывший президент Грузии Михаил Саакашвили поделился результатами теста по выявлению своего происхождения. Результаты он опубликовал на своей странице в Facebook.

https://www.facebook.com/SaakashviliMik … mp;theater

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

60

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Большое спасибо за ссылку, очень интересно.
Правда, там не очень много видно:
- 98,3% Западная Азия и Северная Африка (Грузия)
- 1,6% Европа (Греция и Балканы).

Тут, конечно, было бы очень интересно посмотреть на списочек ЗА и СА, ну и на какие-то другие грузинские геномы...

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

61

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

nfs79 пише:

Бывший президент Грузии Михаил Саакашвили поделился результатами теста по выявлению своего происхождения. Результаты он опубликовал на своей странице в Facebook.

https://www.facebook.com/SaakashviliMik … mp;theater

Шкода, що він (чи його SMM-щик) не оприлюднив принагідно свої гаплогрупи. А то що цікавого нам в його етнічних складових sad

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: luvi1

Share

62

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Підтвердження чистоти походження wink

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

63

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

десь в США

Angelique Lanier
Just noticed this at my local CVS pharmacy. 23andme kits for sale. You have to pay for testing separately.

Share

64

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Считаю необходимым повторить (из http://forum.genoua.name/viewtopic.php? … 0#p209630) отзыв о 23эндМи человека с ОЧЕНЬ большим опытом тестирования на ФТДНА и 23эндМи ((MichGlich), Молген):

Моё отношение к 23эндМи очередной раз изменилось.
На сей раз с резко отрицательного - к положительному.   smile

Соображения следующие:

1. Большая сравнительная база.
2. Улучшения в работе (быстрый сервер, более внятные этноинтерпретации).

А теперь сравню родные списки совпаденцев для ФТДНА и 23эндМи.

ФТДНА:

714 человек. Из них больше 50 моих протестированных родственников.
Самый последний в листе 5th Cousin - Remote Cousin, общее совпадение 18 сМ, наибольший УПС 13 сМ.
Сразу видим изменение алгоритма.
Если раньше брали просто всех с УПСами 8 сМ и больше, то теперь умничают с позициями на хромосомах и общими размерами совпадений.
Наименьшее общее совпадение в списке, к слову, 18 сМ.

23эндМи.

Лист родичей составляет 1391 человек. Это при том, что в 23эндМи я протестировал всего лишь 14 родственников.
этнотесты:
Хлопцы улучшили Ансестри таймлайн!!!
Исчезли самые несуразные несуразицы. Типа, западноафриканских предков у моей дочери, датированных началом 18 века.
Всё чинно. Теперь у всех восточные европейцы с вкраплениями "финнов", "балканцев", "ашкеназим",
Однако, все лучше и лучшее.

В качестве резюме.

1. Если вам нужен игрек, то дорожка ведёт в ФТДНА. Даже несмотря на альтернативы в виде Данте Лабз, например.

2. Полное мито тоже нигде, кроме как ФТДНА, не сделают.

3. Обещание о хранении сэмпла 25 лет - оказалось пустышкой. Всё равно на апгрейды с высокой вероятностью затребуют новый образец слюны.

4. Что да аутосом, то по динамике и скорости улучшений, определённо не стоит обращаться в МайЭритидж. Да, и ФТДНА под вопросом. Сравнительные базы у них мелковаты. 23эндМи же - это миллионы человек и хорошеют день ото дня.

5. В Ансестри база ещё больше, но личный опыт мой нулевой. Дождусь результатов, тогда и доложусь.

Не буду говорить о том, что не нравится. Выделю только то, что нравится у 23эндМи.

1. Общая динамика. Ребята работают. За 5 месяцев имеем три варианта. Убираются самые несуразные. То есть, результат становится всё более похожим на истинный.

2. Большая сравнительная база и её прирост. В 7 раз больше, чем у ФТДНА (говорю про аутосомы только).

3. Видимость в СМИ и затраты на рекламу. То, что и обеспечивает рост базы.

4. Незамаранная в последних скандалах репутация. В связи с сотрудничествами со службами правопорядка (что, наверняка, есть для всех прочих компаний, и что не считаю плохим) треплют только ФТДНА и ГедМатч. Опять же, олени, которые до сих пор веруют в наличие privacy, меньше шарахаются от тестов 23эндМи, чем от ФТДНА.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

65 ( 23-06-2019 15:02:48 змінене kbg_dnepr )

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Що може дати ДНК-тест на 23ендМі, що робити з результатами.

Так виглядає Домашня сторінка (HOME у верхньому рядку).

Тут можна бачити все те, що 23ендМі може розповісти про Ваші результати.

У верхньому рядку HOME (головна) ANCESTRY (походження) HEALTH (здоров'я) RESEARCH (дослідження) FAMILY&FRIENDS (збіженці та контакти). Ще далі праворуч йде червона кнопка з пропозицією придбати тестові набори (кіти), потім кнопка пошуку, дзвіночок символізує пошту (повідомлення), і крайня кнопка праворуч - то ваш профіль. Якщо натиснути на стрілочку біля нього, то випаде меню, яке дозволить вам
перемикати профілі (якщо їх у вас декілька),
редагувати профіль (наприклад, вставити фото),
запрошувати когось для контакту (треба знати ел. пошту),
рекомендувати когось (рекомендований отримає 10%-ну знижку, а ви - картку Амазону на 20 долл.)
змінювати настройки профілю
зкачувати ваші дані (RAW DATA, тобто необроблені дані тесту - їх потім можна завантажити ще кудись - наприклад, в програму аналізу медичних ризиків або на сайт GEDmatch, де ваші дані можна порівняти з даними тих, хто тестувався в інших фірмах)
подивитися навчальні посібники
отримати допомогу
вийти з профілю

Як виглядає головна сторінка, ви бачите. У шпальті ліворуч та списку з "крижнями" виведені найпопулярніші теми з окремих рубрик.


Втім, все це стосується тільки вигляду на моніторі стацонарного комп'ютера або планшета. Як це виглядає у смартфоні, я не знаю. Може, колеги допоможуть.

Post's attachments

GENEO_23.PNG 87.56 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: kuks701

Share

66

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

23andMe лучше приобретать с рук на ebay. Обычная стоимость 23andMe там составляет 45-50$ плюс доставка в Восточную Европу около 15$. Обратно отправлять (если договоритесь) тому у кого приобрели. Доставка по территории США (на упаковке есть оплаченный ярлык) входит в стоимость набора

Thanks: kbg_dnepr1

Share

67

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

О, це чудова можливість, бо коли я замовляла тести на Різдво, то шукала когось в Америці, замовляла на його адресу, він пересилав на Shipito, вони мені, потім я повертала американцю-помічнику, а він відправляв на 23ендМі. Я думаю, що все разом мені стало не менше 70 долл. за набір.
Через ebay виглядає простіше, але це треба мати досвід купівлі на ebay.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

68

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Коли Ви вперше входите до свого профілю, то бачите лише пропозицію апґрейду здоров'я за 125 долл. - Треба під великою червоною кнопкою "апґрейд" натиснути на пропозицію, написану дуже маленькими літерами - Ні, дякую, покажіть мені мої результати.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

69 ( 24-06-2019 15:50:32 змінене kbg_dnepr )

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Отже, на головній сторінці (HOME) ви бачите все, що вам пропонує 23ендМі щодо ваших результатів. Все це зібрано в окремі рубрики у верхньому рядку меню.

Рубрика HEALTH (здоров'я) вас не стосується, якщо ви купували тільки генеалогічний тест, а рубрика RESEARCH (дослідження) дуже цікава - якщо ви відповісте на тамтешні запитання, то це допоможе знаходити зв'язки між окремими фізичними рисами та медичними ризиками і геномом.

Найцікавішими з генеалогічної точки зору є рубрики ANCESTRY (походження) та FAMILY&FRIENDS (збіженці та контакти).
Так виглядає перша опція в рубриці ANCESTRY (походження) - OVERVIEW (огляд).

Post's attachments

GENEO_23_ancstr-ovrv.PNG 636.74 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

70 ( 24-06-2019 15:51:29 змінене kbg_dnepr )

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

А це її продовження

Post's attachments

GENEO_23_ancstr-ovrv2.PNG
GENEO_23_ancstr-ovrv2.PNG 162.66 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share