1 (23-09-2015 21:41:16 отредактировано AppS)

Тема: Державний архів Київської області (ДАКО)

dako.gov.ua

Контакти

Адреса: 04119, Україна, м.Київ, вул.Мельникова, 38, 40.

Телефон: (044) 206-74-99.

Факс: (044) 483-23-60.

стіл довідок (044) 483-21-14

Контактний телефон читального залу (044) 483-21-38

E-mail: archive_kv@arch.gov.ua

Розклад роботи:

— понеділок-четвер з 9-00 до 18-00, п`ятниця з 9-00 до 16-45, перерва: з 13-00 до 13-45;

— вихідні дні: субота, неділя;

— прийомні дні: понеділок, середа - 9-00-17-00, обідня перерва: 13-00-14-00;

читальні зали: понеділок, середа, четвер — з 9-00 до 18-00; п’ятниця — з 9-00 до 17-00.

Обідня перерва: 13-00-14-00.
Oстання п’ятниця кожного місяця – санітарний день

http://dako.gov.ua/images/news2016/grafik_roboti_01_09_2016/1.jpg

Поделиться

177

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

AppS Дуже дякую за пораду! Спробую. 
От як їм пояснити, що мені потрібна не тільки конкретна людина, а я шукаю родичів за певними прізвищами і мені потрібно передивитися їх усіх, бо я можу і не знати багато чого такого, що знайду, крім того, і написання прізвищ може бути різним. Дивно, що це треба пояснювати працівникам архівів.

Поделиться

178

AllaSvt, працівниці чит.залу ДАКО (на відміну від того ж ЦДІАК), зазвичай, лояльні до користувачів і не мають своїх персональних "творчих" упереджень до пошуків дослідників. Якщо є якісь проблеми, то в 99,9% через спущені від директорату ДАКО вказівки. З останніми і варто говорити.

Спасибо сказали: litar Л, AllaSvt2

Поделиться

179

Шановні дослідники! Не знаю в якій темі писати, та пишу тут, бо знайшла я цю інформацію у ДАКО :)   
У 1811 р. один з моїх пращурів разом з родиною переселився у с. Пашківку (Пашковку) Радомисльського повіту. 
Не можу знайти це село саме у Радомисльському повіті.  
Підкажіть, будь ласка.

Поделиться

180

AllaSvt, а Ви маєте копію запису?

Поделиться

181 (30-11-2018 09:26:45 отредактировано AllaSvt)

AppS 

Ні, не маю, бо справа товще 4 см, тому не ризикую))) Замовлю копіювання, тоді тут викладу. От морока з цим копіюванням!

Поделиться

182

ПРИЙМАННЯ ДОКУМЕНТІВ ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

З метою забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду України 26 листопада 2018 року до Державного архіву Київської області було передано документи Відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіальне управління юстиції у Київській області (фонд № Р-5634).

Документи були передані за описом № 1 (продовження) справ постійного зберігання за (1935, 1937, 1938, 1939, 1940, 1941) 1942 роки у кількості 70 справ. Документи опису сформовано з перших примірників актових записів цивільного стану (про народження, смерть, шлюб, розірвання шлюбу) складених органами державної реєстрації актів цивільного стану Київської області.

dako.gov.ua/%D0%BF%D1%80%D0%B8%D … %80%D0%B8/

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Спасибо сказали: kuks70, nfs79, Julia_R1, gennadii5408, litar Л, Dobrovolsky6

Поделиться

183

До уваги користувачів читального залу! Читальний зал Державного архіву НЕ ПРАЦЮВАТИМЕ 21-25 грудня 2018 року, 29 грудня 2018 року — 01 січня 2019 року, 05-07 січня 2019 року

Спасибо сказали: Julia_R1, Dobrovolsky, litar Л, gennadii54084

Поделиться

184

Державним архівом Київської області здійснено оцифрування покажчиків на документи фондів архіву до 1917 року та після 1917 року, а також предметно-тематичного покажчика з історії м. Києва.

Оцифровані копії на паперові покажчики у кількості – 4307 аркушів розміщено на веб-сайті державного архіву:

до 1917 року - dako.gov.ua/category/pokazhchiki/,
після 1917 року - dako.gov.ua/category/pokazhchiki/after1917/ ,
«Історія м. Києва» - dako.gov.ua/category/pokazhchiki/kiev-ukazateli/ .

Складені у 1960-х – 1980-х роках ці видання і на сьогодні не втратили своєї актуальності. Покажчики надруковано російською мовою (з огляду на час видання та мову оригіналу переважної більшості документів в описах).

До уваги користувачів представлені міжфондові покажчики за тематикою:

• Дворянські установи кінця XVIII-початку XX століття (Київська губернія, Київський повіт);
• Повітові земські управи;
• Повітові суди;
• Дворянські опіки;
• Міські магістрати;
• З’їзди мирових посередників Київської губернії;
• Київські відділення банків;
• Землеміри Київської губернії та окремих повітів;
• Волосні революційні комітети Київської губернії;
• Повітові революційні комітети Київської губернії;
• Відділи комунального господарства;

П’ятитомний покажчик «Історія м. Києва» вміщує інформацію стосовно документів про територію, населення, державний устрій, економіку, соціальну сферу і культурне життя міста впродовж кінця XVIII – другої половини XX століття. Видання структуровані за тематично-хронологічним принципом та містять детальні відомості про номери фондів, описів та справ з кожного конкретного питання, що значно полегшує роботу дослідників. Інформація представлена в трьох розділах, за якими можна здійснювати пошук потрібної інформації.

dako.gov.ua/%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D … %BC%D1%83/

Поделиться

185

ОНОВЛЕНИЙ СПИСОК ФОНДІВ ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ НА ВЕБ-САЙТІ ДЕРЖАВНОГО АРХІВУ

У рубриці Довідковий апарат (Фонди) веб-сайту державного архіву Київської області оновлений список фондів громадських об’єднань, до якого ввійшло 2 854 фонди з № П-1 до № П-112777.

У стислій анотації до кожного фонду міститься наступна інформація: шифр і назва фонду, місцезнаходження фондоутворювача, крайні дати документів фонду, загальна кількість одиниць зберігання в фонді.

dako.gov.ua/wp-content/uploads/2 … %D1%96.pdf

Спасибо сказали: gennadii5408, kuks70, litar Л3

Поделиться

186

Шановні дослідники! 

Прошу вашої допомоги. 
Скільки частин описів у Ф. 1, оп. 336? На сайті я знайшла том 1, та том 2 (в кінці переліку оцифрованих описів). Але, передивляючись свої записи, які я робила кілька років тому, коли була у каталозі, бачу, що у мене виписані деякі справи з т.3 (справи починаються на 3 тисячі). Але щось я не бачу т.3 в оцифрованому вигляді. Вибачте, може не там шукаю? Скільки там взагалі томів, може хтось знає?    
 Завчасно дякую.

Поделиться

187

AllaSvt пишет:

Шановні дослідники! 

Прошу вашої допомоги. 
Скільки частин описів у Ф. 1, оп. 336? На сайті я знайшла том 1, та том 2 (в кінці переліку оцифрованих описів). Але, передивляючись свої записи, які я робила кілька років тому, коли була у каталозі, бачу, що у мене виписані деякі справи з т.3 (справи починаються на 3 тисячі). Але щось я не бачу т.3 в оцифрованому вигляді. Вибачте, може не там шукаю? Скільки там взагалі томів, може хтось знає?    
 Завчасно дякую.

4 тома

Спасибо сказали: AllaSvt, gennadii54082

Поделиться

188

DVK_Dmitriy Дуже дякую за відповідь! 
Але ж ДАКО звітував про викладення всіх оцифрованих дореволюційних описів. Виходить, що не все виклали  sad  
До речі, так і не повідомили, що то за 11 знайдених справ (ревізьких казок).  sad

Поделиться

189

AllaSvt пишет:

До речі, так і не повідомили, що то за 11 знайдених справ (ревізьких казок).  sad

Не могли бы вы поподробнее сообщить что Вам известно по поводу найденных 11 РС. Кто и где об этом сообщил?
Спасибо

Поделиться

190

nickolay.dovgolevsky пишет:
AllaSvt пишет:

Не могли бы вы поподробнее сообщить что Вам известно по поводу найденных 11 РС. Кто и где об этом сообщил?
Спасибо

Читаем внимательно эту тему
http://forum.genoua.name/viewtopic.php? … 64#p193164

Спасибо сказали: gennadii5408, nickolay.dovgolevsky2

Поделиться

191

DVK_Dmitriy пишет:

База даних оцифрованих описів справ Державного архіву Київської області періоду до 1917 року.

Шановні користувачі, до Вашої уваги пропонується «База даних оцифрованих описів справ Державного архіву Київської області періоду до 1917 року», яка містить інформацію щодо змісту 2269 описів справ за 1778-1917 рр. За списком фондів з № 1 по № 2230 періоду до 1917 року є в наявності 670 фондів (номерів переданих 1297,приєднаних 84, втрачених 2, пропущених 117).

Приємного та зручного користування!

opisi.dako.gov.ua/

http://i5.imageban.ru/out/2018/08/17/a44908301324f9830d8c155b7d1541fe.png

Начали загружать описи после 1917 года.

Спасибо сказали: сергей-гродовка1

Поделиться

192

DVK_Dmitriy,

Перечитал внимательно, но что за 11 дел не понял. Расскажите пожалуйста.

Ищу информацию о фамилии Конограй любой местности

Поделиться

193

VadShv пишет:

DVK_Dmitriy,

Перечитал внимательно, но что за 11 дел не понял. Расскажите пожалуйста.

Обещали подробности написать на сайте.
Ждём.

Поделиться

194 (20-06-2019 06:43:18 отредактировано AllaSvt)

У ДАКО не видають справи 4-ох фондів, в тому числі 280 - "бо спека на вулиці". big_smile

Поделиться

195

5634Р Також не видають

Поделиться

196

Прошу допомоги від постійних користувачів ДАКО.Я направив запит на оцифрування ревізної казки ,але від мене попросили всі дані викласти на бланку архіва.На сайті ДАКО я його не знайшов,там є розділ в "читальній залі" бланк на копіювання силами архіву,але самого бланку немає,в кого є копія прошу поділитися,чи дати адресу бланка

Зелінські-Земські,Соколовські,Лічкановські,Мандебура,Майдебура(Мандибур и др.) Подільска губ. Бобраков,Ємельяненко Херсонська губ.Омелян Переяславський повіт Полтавська губ.

Поделиться

197

Syviu пишет:

Прошу допомоги від постійних користувачів ДАКО.Я направив запит на оцифрування ревізної казки ,але від мене попросили всі дані викласти на бланку архіва.На сайті ДАКО я його не знайшов,там є розділ в "читальній залі" бланк на копіювання силами архіву,але самого бланку немає,в кого є копія прошу поділитися,чи дати адресу бланка

Как же нет, если он там есть!
Вот прямая ссылка

dako.gov.ua/wp-content/uploads/2 … arhivu.doc

Спасибо сказали: litar Л, Алёна2

Поделиться

198

DVK_Dmitriy пишет:

Как же нет, если он там есть!
Вот прямая ссылка

dako.gov.ua/wp-content/uploads/2 … arhivu.doc

Дякую.скачав.

Зелінські-Земські,Соколовські,Лічкановські,Мандебура,Майдебура(Мандибур и др.) Подільска губ. Бобраков,Ємельяненко Херсонська губ.Омелян Переяславський повіт Полтавська губ.

Поделиться

199

Чергове оновлення інформації в електронному каталозі
Державного архіву Київської області

В електронний каталог фонду № 5634 - Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області внесені дані щодо реєстрації актів цивільного стану про народження, шлюб та смерть мешканців Київської області за 1940 -1942 роки.
Інтерфейс каталогу підтримує українську, російську та англійську мову.
Всього до каталогу внесена інформація на 3075 справ цього фонду за 1919 – 1942 роки, що надає можливість користувачам прискорити пошук документів, що зберігаються в Державному архіві Київської області.
Перейти в каталог за посиланням:
dako.folium.info/

Спасибо сказали: GRYN, nfs79, alexkr8, litar Л, Vlad S., Алёна6

Поделиться