36

Re: Потрібна допомога

здравствуйте меня интересуют мои предки д.малушино сумской области - дедушка шахов егор иванович, 

бабушка шахова /азарова/екатерина никаноровна. заранее благодарю за любую информацию

Share

37

Re: Потрібна допомога

У Державному архіві Полтавської області зберігся пречудовий документ 1941 - 1943 р. - Книга прийому хворих Кобеляцької районної лікарні. Там записи і про лікування поранених, і місцевих мешканців, і різна інфекціонка.

   Чи ні хто не зтикався із подібним документом в ДАСО з Ромен або Сміли?
   Я дуже не надіюся, але раптом збереглася.
   Дякую!

Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).
Thanks: Алена1

Share

38

Re: Потрібна допомога

Шукаю когось хто міг би відфотографувати кладовище у селі Біловоди Сумського району (НЕ Роменсько району). В цьому селі я маю вже кілька прізвищ прямих предків. Планую відбудувати генеалогічне дерево для усіх цих гілок. Прізвища, які зараз в роботі: Андра, Кваша, Шевченко, Кочура, Удовенко, Грек. Також знаю особу, яка досліджує ще три прізвища: Романенко, Косенко, Омеляненко. Це дуже об'ємне дослідження, фактично на півсела. Кладовище є одним з джерел генеалогічної інформації - не хотілось би втратити таке джерело.
Прошу відгукнутися бажаючих допомогти. По вартості послуги домовимося, пишіть в приватні повідомлення.

с. Кейбалівка, с. Мітченки: Мізько, Сергієнко. м. Пирятин: Черниш, Любимий, Любимов, Мізько, Ковейна. с. Сасинівка: Шевченко, Дубина, Дубінін, Мізько. с. Ковалівка: Черниш. с. Пирогів: Бичок. с. Красненьке: Лабунський. с. Рахни-Лісові: Пірус. с. Біловоди, с. Журавка: Андра, Кваша, Шевченко, Кочура, Удовенко, Грек. хут. Семенівка, хут. Богомазове: Андра, Грек.
Thanks: Алена1

Share

39 ( 02-01-2024 22:00:13 змінене kochubeeva.d )

Re: Потрібна допомога

Добрый день, уважаемые форумчане! Прошу вас помочь советом, направить, где я могу найти любую инфо о метриках села Сытное (укр. (Ситне, историческое название Сетное, рус. дореф. (Сѣтное) — село, Рожковичский сельский совет, Середино-Будский район, Сумская область. 
Церковь, согласно данным, была разрушена:До революции в Сытном функционировала однопрестольная православная церковь деревянной постройки во имя Святого Великомученика Дмитрия Солунского, которая впервые упоминается в документах, датированных 1703 годом. Церковь имела свой приход, который в 1903 году насчитывал 1135 прихожан, в том числе 593 мужчины и 542 женщины.
Дмитриевская церковь просуществовала до 1918 года, после чего коммунары-революционеры её разрушили, а священника Н. П. Лаврова расстреляли.




1890-х годов. 




Ищу Матрону Федченко и Родина Георгия Савельевича. 




Благодарю вас 

Share