106 (27-05-2018 19:43:18 отредактировано d_sergiy)

Re: Александровский уезд

Опись     Ф.12. О.2. д.255: Александровский уезд Екатеринославская губерния    Ревизские сказки 1850-1854

(номер снимка в папке, селение, владелец селения)

7    Николаевка Криничная    штабс-ротмистерши Аграфены Мухартовой
49    Ново-Васильевка    помещика поручика Якова Васильева Максимовича
57    ---    помещицы титулярной советницы Надежды Моравской урожденной дворянки Махновой
61    ---    помещика титулярного советника Егора Моравского
68    Степановка    штабы-капитана Елисея Стефанова Моравского
72    Петровка    коллежского регистратора Федора Морозова
75    Мирная    титулярной советницы Прасковии Малёваной
86    Павловка    жены надворного советника Марьи Маклашовской урожденной Наковальниной
90    х. Убежище    коллежской регистраторши Марфы Максимович
97    Еленодаровка    коллежского регистратора Кирила Максимович
104    Богодаровка    коллежского регистратора Кирила Максимович
114    Веселогорка    Майор Николай Марк
131    Белогорье    Майорша Варвара Марк
179    Аски Джабач    Елисаветы Кореневской
187    Пустош Лишанская    Майорша Варвара Марк
202    Павлокичкас    наследников ассесора Эмануила Марк
251    Васильевка    Анисии Васильевой Максимович
255    г. Александровска    штабс-капитана Морозова
259    г. Александровска    Пелагеи Моравской
266    Лидино    надворного советника Мазуренко
281    Лидино    надворного советника Мазуренко
296    Никольское    Настасия Никифорова
308    Васильевка    коллежский скретарь Василия Нельговского
326    Михайловка    Майора Никиты Нестюкова
335    Федоровка    колежского регистратора Григория Новицкого
343    Антоновка    губернского секретаря Антона Неижмакова
         Родина    губернского секретаря Антона Неижмакова
371    Павловка    подполковника Николая Наковального
452    Михайловка    коллежской регистраторши Марьи Отрешковой
453    Павловка    подполковника Николая Наковального
477    Новиковка    колежского регистратора Ивана Петрова сына Новицкого

Анцестори: Преображенка- Денисенко Панченко Баран Скляр Сиротенко Скидан Чехов Педан Монець Шкитько Проскура Тряпишка Терлецький Писаренко Невінчаний Ткаченко; Токмачка- Глухий Астіон Мельник Пінчук Коноваленко; Омельник- Петрашка Моргун; Олександрівка- Понедільний
Спасибо сказали: о и, kuks70, Алёна, litar Л, luvi, kbg_dnepr6

Поделиться

107 (11-05-2018 02:08:18 отредактировано d_sergiy)

Re: Александровский уезд

о и пишет:
d_sergiy пишет:

... меня интересует название и местоположение деревни помещицы Жилиной.  Может быть кто-то встречал эту деревню в переписях 1850-го и 1858-го годов?

ДЕЛО 265      01271


Итак, благодаря О И (огромнейшее спасибо за помощь!) мне удалось установить в Александровском уезде двух крепостных владельцев Жилиных и одного с фамилией Жила:

1.  Жилина Марья - жена городового врача, деревня Небывалая при реке Гайчур - 21 м., 18 ж., 400 десятин земли;

2. Жилины Александр, прапорщик и жена его Варвара, деревня Жиловка - число крестьян не указано (прочерки), земли 712 десятин;

3. Жила Александр Александрович, штабс капитан, деревня Любомировка - крестьян 22 м., 29 ж., количество земли не указано (прочерки).

Согласно карте 1875 года деревня Любомировка находилась совсем рядом с селом Малая Токмачка - через речку Конка.
Имя помещицы Жилиной упоминаемое в метрических книгах Малой Токмачки за 1836 год - Варвара. Капитан Жила вероятно был сыном Александра и Варвары Жилиных.

Post's attachments

Lubomirovka.JPG 331.71 Кб, файл не был скачан. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Анцестори: Преображенка- Денисенко Панченко Баран Скляр Сиротенко Скидан Чехов Педан Монець Шкитько Проскура Тряпишка Терлецький Писаренко Невінчаний Ткаченко; Токмачка- Глухий Астіон Мельник Пінчук Коноваленко; Омельник- Петрашка Моргун; Олександрівка- Понедільний
Спасибо сказали: о и, kuks70, gennadii5408, Алёна, kbg_dnepr5

Поделиться

108

Re: Александровский уезд

Подскажите пожалуйста, сохранились  ли какие-нибудь документы, записи , о слободе Любимовка на речке Нижняя Хортица, до заселения менонитов, т. е. до 1800 года. Нашла упоминание об этой слободе  только у Я. Новицкого.

Бережные ( Черниговка, Запорож. обл.- козаки с. Западинцы Лохвицкого уезда), 
Харченко (Черниговка, Запорож. обл. -  Роменский  уезд)
Булат (Вознесеновка, Запорожье ) ,
Мельник ( Черниговка Запорож. области -    козаки с. Ковали Хорольского уезда   Полтавской губернии),Безверхие, Авраменко,Романовские, Кочубеи, Пивовар.

Поделиться

109

Re: Александровский уезд

d_sergiy пишет:
о и пишет:
d_sergiy пишет:

... меня интересует название и местоположение деревни помещицы Жилиной.

ДЕЛО 265      01271

...
2. Жилины Александр, прапорщик и жена его Варвара, деревня Жиловка - число крестьян не указано (прочерки), земли 712 десятин;

3. Жила Александр Александрович, штабс капитан, деревня Любомировка - крестьян 22 м., 29 ж., количество земли не указано (прочерки).

Согласно карте 1875 года деревня Любомировка находилась совсем рядом с селом Малая Токмачка - через речку Конка.

Если деревня Жиловка и Любомировка не одно и то же селение, то первое тоже находилось где-то совсем недалеко от Малой Токмачки в Александровском уезде, вероятно ближе к Токмачке чем к Преображенскому или Орехову.

Это следует из следующей записи 1846 года в церкви Малой Токмачки:
запись №46 от 20 октября 1846 года - венчались 1-го отделения Лекарь Генрих Генрихович Бронкенгаупт епископско евангелического вероисповедания 1-м браком, 32 года с Екатеринославской губернии Александровского уезда помещицы Варвары Жилиной дочь Любовь Александрова православная 1-м браком, 21 год.

Анцестори: Преображенка- Денисенко Панченко Баран Скляр Сиротенко Скидан Чехов Педан Монець Шкитько Проскура Тряпишка Терлецький Писаренко Невінчаний Ткаченко; Токмачка- Глухий Астіон Мельник Пінчук Коноваленко; Омельник- Петрашка Моргун; Олександрівка- Понедільний
Спасибо сказали: Алёна, kbg_dnepr2

Поделиться

110

Re: Александровский уезд

Звернув увагу на те що прізвища поміщиків приведені тілька з літери "М" до літери "Н".

Може хто знає де шукати решту літер?

Анцестори: Преображенка- Денисенко Панченко Баран Скляр Сиротенко Скидан Чехов Педан Монець Шкитько Проскура Тряпишка Терлецький Писаренко Невінчаний Ткаченко; Токмачка- Глухий Астіон Мельник Пінчук Коноваленко; Омельник- Петрашка Моргун; Олександрівка- Понедільний
Спасибо сказали: kbg_dnepr1

Поделиться

111 (27-05-2018 18:50:37 отредактировано d_sergiy)

Re: Александровский уезд

Опись Ф. 12, о. 2, д. 267  Ревизские сказки вышедших из крепостной зависимости крестьян по Александровскому уезду

(номер снимка в папке, селение, владелец селения)

знову ж, список починається з літери "Н" і закінчується літерою "С".
Початок списку, поміщицькі прізвища з "А" до "Ж" - знайдені на мормонівській плівці №2446338 в "Ф. 12, о. 2, д. 270".

2    (титульная страница)    "Ревизские сказки вышедших из крепостной зависимости крестьян по Александровскому уезду".
Начато 27 ноября 1857 г. Окончено 31 октября 1859 г. На 702 листах

3    с. Павловка    Наковальнины Алексей и Павел Николаевы
99    с. Павловка    (переведенные из Новомосковского уезда д. Вороной)
114    Антоновка    помещика Антона Неежмакова
130    Васильевка    помещицы Анисии Нельговской
143    Николаевка    помещика Моисея Нестелея
150    Николаевка    помещика Ивана Нестелея
157    Николаевка    помещицы Юлии Нестелей
166    Михайловка    помещика Нита Нестюкова
172    Никольское    помещицы Настасии Никифоровой
186    Федоровка    наследников помещика Новицкого
193    Новиковка    наследников помещика Новицкого
200    Марьяновка    помещицы Анны Неженковой
203    Федоровка    Помещика Кирила Новицкого
206        жены майора Александры Нежеспул
210    Софиевка    помещицы Софии Новохацкой
261    Отришковка    помещицы Марии Отришковой
264    х. Михайловский    помещицы Марии Отришковой
267    Солонцеватая    помещицы Елисаветы Папчинской
282    Полешковка    наследников майора Захария Полешкова
293    Терновка    Наследников Титул. Советника Алексея Протопопова
343    Анновка    Наследников Анны Протопоповой
361    Косовцовка    помещика Федора Родзянко
375    Новоселка    наследников помещика Якова Рооп
381    Ильинка    Константина Рооп
384    Ульяновка    помещика Захария Руденко
398    х. Васильевский    наследников Дарии Рудевич
404    Стольниковка    наследников Даниила Руднева
407    Семеновки    помещицы Варвары Рудевой
410    Никольская    помещика Николая Рудь
420    х. Раковый    помещицы Елены Рудевой
424    Мечетная    наследников Афанасия Рудь
431    Темировка    помещицы Анны Рачинской
449    Анновка    помещицы Анны Рачинской, бывшей баронессы Корф
463    Николаевка    помещицы Елисаветы Соковниной
478    Новоселка    помещика Ивана Самуся
488    Авксентьевка    помещика Федора Самойленка
491    Федоровка    помещика Никанора Самойленка
496    Веселая    помещика Андрея Самойленка
504    Самусевка    помещицы Варвары Самусевой
514    Вороная    помещицы Варвары Самусевой
521    Богодаровка    помещицы Варвары Самусевой
527    Михайловка    наследников Софии Свиягиновой
530    Петровское    помещика Алексея Свистунова
598    Надеженка    помещика Алексея Свистунова
609    х. Красный Кут    наследников Ивана Свиягина
615    Михайловка    помещика Сергея Свиягина
622    Новониколаевка    Наследников Александра Синегуба
658    Марьевка    помещицы Марьи Синегубовой
671    Новогригорьевка    помещика Михайла Синегуба
685    Вербовая    помещика Силы Синегуба
700    Синегубовка    помещика Леонтия Синегуба
715    Алексеевка    помещика Алексея Синегуба
734    Приволье    помещика Алексея Синегуба
739    Константиновка    помещицы Ульяны Сикорской
753    Любокут    помещика Ильи Слоновского
768    Бойковка    помещика Василия Скворцова
779    х. Простохутор    дворянки Любови Скворцовой
782    х. Соленый    дворянки Веры Скворцовой
785    Ульяновка, бывшая Елено-константиновка, она же Григорьевка    помешицы Ульяны Скворцовой. Урожд. Марченковой
803    Новопановка    помещика Павла Соколовского
826    Николаевка    помещика Александра Соковнина
836    Церковная    помещицы Матроны Соколовской
842    Александровка    помещика Павла Соколовского
849    Соколополь    помещика Александра Соколовского
859    Веселая    помещика Василия Солошича
883    Васильевка    помещика Василия Солошича
904    Богодар     помещика Василия Солошича
933    Вольная    помещика Василия Солошича
940    Камянка    помещика Василия Солошича
945    Приот (Приют?)    помещика Ивана Сонцова
976    х. Зиновьевсий    помещицы Серафимы Сураевой
981    Петровское    помещицы графини Анны Строгановой
1032    Николаевка    помещицы графини Анны Строгановой
1055    Степное    помещицы графини Анны Строгановой
1102    Мокрая    помещицы графини Анны Строгановой
1135        дворянина Минской губернии Антона Стренковского

Анцестори: Преображенка- Денисенко Панченко Баран Скляр Сиротенко Скидан Чехов Педан Монець Шкитько Проскура Тряпишка Терлецький Писаренко Невінчаний Ткаченко; Токмачка- Глухий Астіон Мельник Пінчук Коноваленко; Омельник- Петрашка Моргун; Олександрівка- Понедільний

Поделиться

112

Re: Александровский уезд

d_sergiy пишет:

Опись Ф. 12, о. 2, д. 267  Ревизские сказки вышедших из крепостной зависимости крестьян по Александровскому уезду

(номер снимка на пленке, селение, владелец)

знову ж, список починається з літери "Н" і закінчується літерою "С".
Початок списку, поміщицькі прізвища з "А" до "Ж" - знайдені на мормонівській плівці №2446338 в "Ф. 12, о. 2, д. 270".

Адмірал можливо комбінував світлини з різних плівок. Номера 3-163 також знайдені в іншій папці під номерами  1510-1670.

Тут наведені назви сіл та прізвища поміщиків на літери "А" - "Ж"

плівка 2446337(?) Item 4    Ф. 12, о. 2, д. 270   

img 0002 Ревизские сказки крестьян Александровского уезда селений Дарьевки, Миролюбовки, Аграфеновки и др.   
Начато 21 ноября 1857 г. Окончено 19 мая 1860 г. На 732 листах   

3    Дарьевки    помещицы Прасковии Акутиной
18    Миролюбовки    помещиков Ивана и Егора Алиевых
70    Аграфеновка    наследников Петра и Марии Афанасьевых
81    жительствующей в Мариуполе     дворянки Анны Бондаревской
87    Беккеровка    помещика Василия Беккер
99    Зиновьевка     помещика Тимофея Беккер
105    Беккеровка    помещицы Ольги Беккер
112    Анило-Иовка    помещика Павла Боровкова
115    Заливное    помещика Дмитрия Бразоль
144    Юрьевка    помещиков Андрея и Аннибала Булатовых
152    х. Устиновка    наследников Ивана Боровкова
155    Алексеевка     помещика Алексея Булатова
163    Александровка     помещика Александра Булатова

плівка 2446338    Item 1

179    Александровка     помещика Александра Булатова
182    Ильинская    помещика Василия Буницкого
194    Ильинская    помещика Константина Буницкого
208    Новоселица    помещика Павла Буракова
234    Васыновка    помещика Василия Васильева Буракова
268    Анеловка    помещика Василия Васильева Буракова
278    Еленодаровка    помещика Павла Беляева
284    Сергеевка    помещика Николая Белого
292    Егоровка    помещицы Екатерины Буницкой
304    Бельманка (казен. сел.)    священника дворянина Михайла Биянтовского
308    Александр. Уезда    полковницы Анны Баль
312    Елисаветовка    дворянки Елисаветы Богатько
315    Новая    наследников Ивана и Екатерины Вальховых
322    Родина    помещицы Пелагеи Васильевой
328    Красный Кут    помещицы Анны Васильевой
334    Григорьевка    помещика Григория Василенка
386    х. Пустынный    помещика Владимира Зелинского
390    д. Павловки    помещицы Лидии Зелинской
401    х. Мирный    помещицы Агрипины Визировой
409    д. Софиевка    помещицы Софии Волошиновой
413    Алексеевка    помещика Ивана Воронцова
423    Любимовка    наследников Екатерины Воронцовой
434    д. Общая    наследников Екатерины Воронцовой
442    дворовые    Титулярной советницы Праовии Воеводиной
446    х. Гавриловкий    помещика Павла Гавриленка
450    д. Александровка    помещицы Александры Гариной
456    д. Александровка    помещика Прокофия Гарина
460    Каликрат    помещицы Ольги Гариной
468    д. Горькая    помещика Антона Гарина
472    д. Новоселка    помещицы Веры Гнединой
487    д. Егоровки    помещика Егора Гнидина
500    д. Егоровки    наследников помещика Егора Гнидина
504    д. Камяноватая    помещика Дмитрия Гнидина
515    д. Александровка    помещика Дмитрия Гнидина
545    д. Даниловка    помещика Ивана Данилова Гнидина
567    д. Вербовая    Помещицы Елисаветы Гнидиной
575    д. Екатериновка    помещицы Марии Гладкой
585    д. Новософиевка    дочери подполковника Софии Глебовой
603    д. Богодаровка    помещика Ивана Глобы
612    д. Ново-Петропавловка    помешика Осипа Гладкого
618    д. Недешевая    Помещика Платона Горленского
630    д. Александровка    Помещика Александра Горленского
640    д. Глебовка    помещика Василия Глебова
656    д. Веселогорка    помешика Петра Гаркушевского
664    д. Марьяновка    помещицы Марьи Гуртовой
668    Хвалибоговка    жены надворного советника Екатерины Гриневич
676    д. Суженая    помещика Игнатия Гозадинова
694    д. Игнатьевка    помещика Игнатия Гозадинова
703    д. Семеновка    наследников Луки Двуреченцова
710    д. Семеновка    умершей Марьи Двуреченцовой, о праве владения которыми производится в уездном суде
714    д. Еленовка    нследника Тимофея и Надежды Данченковых
718    д. Максимовка    помещика Максима Дьякова
750    с. Екатериновка    помещиц дочерей Дебальцевых и вдовы Анны Мазаракий (Дебальцевой)
821    д. Дебальцевка    помещиц дочерей Дебальцевых и вдовы Анны Мазаракий (Дебальцевой)
888    Орестополь    помещика Ореста Евецкого
948    Доброе    помещика Ореста Евецкого
964    Христофоровка    дворянина Ивана Ельникова
964    х. Языков    дворянина Ивана Ельникова
982    д. Евграфовка    помещицы Марьи Жебуневой
1000    д. Терновка    помещицы Марьи Жебуневой
1006    д. Гаврилов Кут    помещика Михаила Жерлицына
1021    д. Софиевская    помещицы Софии Жерлицыной
1025    д. Новоселка    помещика Александра Жерлицына
1035    д. Петровская    помещика Петра Жерлицына
1041    д. Новоселка    помещика Александра Жерлицына
1045    д. Марьинская    помещика Андрея Жерлицына
1051    д. Любиная    помещицы Любови Жерлицыной
1055    д. Петродаровка    помещицы Евдокии Жерлицыной
1058    д. Любомировка    помещика Александра Александрова Жилы
1068    д. Небывалая    помещика Тита Александрова Жилы
1082    end of item 1

Анцестори: Преображенка- Денисенко Панченко Баран Скляр Сиротенко Скидан Чехов Педан Монець Шкитько Проскура Тряпишка Терлецький Писаренко Невінчаний Ткаченко; Токмачка- Глухий Астіон Мельник Пінчук Коноваленко; Омельник- Петрашка Моргун; Олександрівка- Понедільний

Поделиться

113

Re: Александровский уезд

Добрый день! 
Кто бы мог помочь в ГАЗО по одному делу из  12 фонда ...
Ищу по своему казенному селу Семеновка ревизию 1835 года.
В описи Ревизских сказок Ф.12 оп. 2 есть дело 208. То же сел. Петропавловки, Семеновки, Ялты ... https://cdn1.radikalno.ru/uploads/2018/5/29/60e29ec1890284e7d0d7bf2dc9a337e5-full.jpg
По описи не понятно, о какой Семеновке речь, возможно о помещичьей деревне.
У мормонов этого дела нет.  Вопрос лишь только глянуть титулку по Семеновке.
Спасибо  !

Парусимов, Найда, Гудко, Витко[ченко], Сидько, Варяник, Слушний, Спивак, Чупик, Сидорчук, Коломиец,  Корниенко, Билик, Рудой, Клищенок, Божок, Павлюк, Прядка, Загний, Понька, Горбач, Ворона, Дяченко, Войташевский, Примак, Руденко, Кот, Максименко, Коваленко, Сирик, Мартыненко, Бутко, Кобизский, Колесник, Ильенко, Лемешенко, Бойко, Карпенко, Братчик, Самохвал, Святина, Панасенко

Поделиться

114

Re: Александровский уезд

х.Терновский

Приб Христиан,Соломон и Эмануил Иоганновиич(Ивановичи),Иоганн Иоганнович
Бердышев Вениамин Лейбович
Ольшанский Валериан Григорьевич
Галенко Василий Васильевич
Миткалев Вассирион Семенович
Кулак Михаил Петрович
Филонов М.И.
Тумановский Антоний Лукич
Уласевич Яков Иванович


Источник:[101/2018]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: litar Л, luvi, kbg_dnepr3

Поделиться

115

Re: Александровский уезд

с.Санжаровка Александровский уезд
Сердюк Георгий Иванович родился 23.04.1901

Поделиться

116

Re: Александровский уезд

Добрый день форумчане. Подскажите в какой архив обратиться, чтобы найти переселенца в селение Аниннское, Александровского уезда, Екатеринославской губернии. Наш предок  Михаил Иванов Чайковский есть в ревизии за 1850 год по Аненнскому. Ревизии Запорожского архива, я уже пересмотрела за все годы. В каком еще архиве могут быть данные о переселении Чайковского М.И. Откуда они  переселились, где может быть карточка переселенца? Спасибо за помощь.

Шакула - (дер.Выхолки Черниговская губ.)
Пащенко - (сл.Одрынка Харьковская губ.)
Чайковские - (с.Янишовка Киевская губ.)
Спасибо сказали: kbg_dnepr1

Поделиться

117 (18-06-2018 11:24:12 отредактировано budash)

Re: Александровский уезд

Ще один запис про Олександрівський повіт в Інституті рукопису бібліотеки ім Вернадського:
"Фонд ІІ 24196-24204. Папери Олександрівського, Павлоградського, Новомосковського дух. правління: вінчання в домі, уривки метричних записів, церковні справи, відомості про попів. - 1788-1818 рр. - 200 с. - (Збірка Новицького) irbis-nbuv.gov.ua/CARDS/015/1760_1790/0960.JPG

Спасибо сказали: litar Л, о и, Алёна, gennadii5408, kuks70, Julia_R1, kbg_dnepr7

Поделиться

118

Re: Александровский уезд

Шановні добродії! Скажіть, будь ласка, в якому році була збудована перша церква в селі Федорівка (кол. Чубарівка)? І чому про неї немає згадки у "Матеріалах..." Феодосія Макаревського?

Поделиться

119

Re: Александровский уезд

Информация с ВГД (Jillini):

Копия выписки из «посемейного списка» семейств крестьян с. Гуляй-Поля Александровского уезда Екатеринославской губернии, предоставленной в Особую комиссию по расследованию злодеяний большевиков // ГА РФ. Ф. 470. Оп. 2. Д. 109. Л. 4—5. Подлинник

docs.historyrussia.org/ru/nodes/ … e/2/zoom/4

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Поделиться

120

Re: Александровский уезд

Підкажіть, будь ласка, а де можна знайти інформацію, яким саме був поділ повіту до того, як від нього було відділено Маріупольський повіт, тобто до 1874 року? Бо всюди зустрічаються вже більш пізній поділ на волості, а які волості були в 1850-1860 рр.? Усі ті ж самі, які потім відійшли до Маріупольського повіту? Темрюцька, Новоспасівська та ін.? Чи там був інший поділ?

Сайт ktaras

Поделиться

121

Re: Александровский уезд

Здравствуйте. Разыскиваем прадеда  Исаака Тесля (Цесля, Чесля) . Проживал в селе Диковка (Диkiвка) Александровского уезда Херсонской губернии. Был женат на Наталье Тесля (Лысак) . Дети Петр , Федора (родилась в феврале 1911), Агафья, Мария(?), Варвара (?). По непроверенным данным, был раскулачен и сослан (почему-то без семьи, которая осталась в Диковке) куда-то на Донбас,  и там, при невыясненных обстоятельствах, погиб (возможно, был застрелен при побеге). Сын Петр вместе с матерью и сестрами остался в Диковке и закончил зоотехникум, а перед войной получил травму ноги, из-за чего не был призван в армию. Будем рады любым сведениям о семье... застопорились в поисках....

Поделиться

122

Re: Александровский уезд

svet-lova пишет:

Здравствуйте. Разыскиваем прадеда  Исаака Тесля (Цесля, Чесля) . Проживал в селе Диковка (Диkiвка) Александровского уезда Херсонской губернии. Был женат на Наталье Тесля (Лысак) . Дети Петр , Федора (родилась в феврале 1911), Агафья, Мария(?), Варвара (?). По непроверенным данным, был раскулачен и сослан (почему-то без семьи, которая осталась в Диковке) куда-то на Донбас,  и там, при невыясненных обстоятельствах, погиб (возможно, был застрелен при побеге). Сын Петр вместе с матерью и сестрами остался в Диковке и закончил зоотехникум, а перед войной получил травму ноги, из-за чего не был призван в армию. Будем рады любым сведениям о семье... застопорились в поисках....



Это сюда http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=18831

Спасибо сказали: kbg_dnepr1

Поделиться

123 (01-03-2019 13:56:06 отредактировано kbg_dnepr)

Re: Александровский уезд

Великомихайлівка (Дібрівка) Великомихайлівської вол. (зараз Покровський р. Дніпропетровської обл.) http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=3124

Гуляй-Поле http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=25153

Малинівка (Туркенівка) http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=49843

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Поделиться

124 (01-03-2019 13:47:22 отредактировано kbg_dnepr)

Re: Александровский уезд

Запрошуємо всіх земляків!

Чергове засідання Дніпровського генеалогічного товариства відбудеться 28 лютого о 16.00.

Чекаємо на Вас у краєзнавчому відділі обласної бібліотеки (пр. Яворницького 18, 3 поверх).

Тема:
Рід державних селян Панасенко - Панасейко з села Туркенівка (Малинівка) Гуляйпільської волості Олександрівсьткого повіту http://forum.genoua.name/viewtopic.php? … 66#p202666 Катеринославської губернії.

Доповідач: Валентина Миколаївна Руденко

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Спасибо сказали: litar Л1

Поделиться

125 (01-03-2019 15:05:03 отредактировано kbg_dnepr)

Re: Александровский уезд

Кочергін І.О.
ПОТОМСТВЕНІ ДВОРЯНИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО ПОВІТУ КАТЕРИНОСЛАВСЬКОЇ ГУБЕРНІЇ НАПЕРЕДОДНІ СЕЛЯНСЬКОЇ РЕФОРМИ 1861 р. (за статистичними матеріалами „Збірки Я.Новицького”)

В статті представлено два джерела, які характеризують матеріальний стан та службове і соціальне становище потомствених дворян Олександрівського повіту Катеринославської губернії середини ХІХ ст.

+ открыть текст

В Інституті Рукопису Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського НАНУ у фонді ІІ – „Збірка Я.Новицького” серед інших документів зберігається маса статистичних матеріалів, серед яких є „Списки дворян Катеринославської губернії Олександрійського повіту” за 1853 р. і 1859 р.: Список потомствених дворян, складений у 1853 р. згідно зі „Статутом про службу по виборам” в редакції 1842 р. [1] та Список потомствених дворян, складений у 1859 р. згідно зі „Статутом про службу по виборам” в редакції 1857 р. [2]. Вказані „Списки” є важливим джерелом, в яких відображено соціальний, майновий, почасти сімейний стан потомственого дворянства Олександрівського повіту Катеринославської губернії напередодні Селянської реформи 1861 р. (Див. додатки).
В таблицях вміщено інформацію про кількість кріпосних за даними ревізії 1850 р., а також вільних селян1, які живуть на своїй землі, вказана загальна площа володінь, яка складалася з землі під поселеннями і землі не заселеної, зазначено в яку частину Родовідної книги кожний дворянин був записаний, а також дані про службу або відставку.

Таблиці мають схожу структуру. Прізвища дворян подані переважно в алфавітному порядку, верхня частина таблиці („шапка”) ідентичні. Однак в таблиці 1859 р. на відміну від таблиці 1853 р. дворяни поділені на чотири розряди: 1) дворяни, які мають право безпосередньо брати участь у виборах і взагалі у справах Зібрання (дворянського); 2) дворяни, які мають право голосу у справах Зібрання та обирають вповноважених для участі у виборах; 3) дворяни, які мають право брати участь у справах Зібрання окрім виборів; 4) дворяни, які не мають нерухомого майна і не беруть участі в справах Зібрання та виборах. Перша категорія дворян відноситься до найбільш заможних. Водночас остання категорія є найбіднішою, оскільки вони не мали земельних наділів взагалі.

В основній своїй масі дворяни Олександрівського повіту володіли маєтками площею в декілька сотень десятин, але було й декілька десятків великих землевласників. Серед них назвемо статського радника Михайла Мойсейовича Іваненка, який володів площею більше ніж в 21 тис. дес., родину графів Канкріних, які володіли більше ніж 35-ма тис. дес. Примітно, що більшість великих землевласників постійно не мешкали в повіті. Наприклад, колезький асесор Микола Ілліч Дебальцев, який мав 12 тис. дес., поручик Никон Григорович Бразоль - більше 9 тис. дес., графиня Ганна Дмитрівна Строганова - більше 9 тис. дес. (на момент складення списку мешкала в Петербурзі), дійсний статський радник Орест Степанович Євецький - 6 тис. дес., дружина генерал-лейтенанта Надія Аполінарієвна Шабельська - 6 тис. дес. Взагалі, дворяни, які мали маєтки в повіті й постійно не проживали в ньому складали достатньо велику частку від загальної кількості дворян2.
В списках можна знайти інформацію про відомих людей свого часу: освітніх діячів М.О. Корфа і Д.Т. Гнєдіна, предводителя катеринославського дворянства П.А.Струкова, земських діячів графа В.Є. Канкріна, І.Я. Нестелей, Г.А. Самойленко, І.А. Протопопова, родини Коростовцевих, Новицьких, Миклашевських, Марк та інших.

Важливим є те, що в таблиці широкий масив інформації по особистих даних дворян, хоча й не всіх. Наприклад, нам стає відомо, що Феофан Гаврилович Кащенко на момент проведеного обліку - у 1853 р., перебував на посаді засідателя від дворянства в Олександрівському суді . В той же рік великий землевласник, статський радник Яким Якович Ковалевський за вибором дворянства перебував на посаді голови Катеринославської палати цивільного суду4.
Списки потомствених дворян дають змогу прослідкувати долю родини протягом десяти років, оскільки у списках вказуються дружини землевласників, їх діти і спадкоємці, брати, сестри тощо. Наприклад, тут названі декілька представників сімей Беккерів, Гнєдіних, Миклашевських, Синегубів та інших. Також таблиці дозволяють побачити зміну у соціальному та майновому статусі дворян. Візьмемо такого собі дворянина Андрія Григоровича Булатова. За списком 1853 року він значився дійсним студентом, а за списком 1859 р. він колезький секретар [1, арк. 5444 зв.; 2, арк. 4950 зв.]. У 1853 р. Олександр Єгорович Канкрін перебував на воєнній службі, а за списком 1859 р. він вже очолює дворянство Олександрівського повіту, причому збільшив площу своїх землеволодінь майже на 4 тис. дес. [1, арк. 5453 зв.-5454; 2, арк. 4946 зв.-4947].

Таблиці також дозволяють побачити факти русифікації прізвищ. У 1853 р. в Олександрівському повіті мешкав дворянин Мефодій Кірпотенко, який у 1859 р. вже пишуться Кірпотіним.
Дані з таблиць підтверджують той факт, що дворянство в основному обіймало посади на військовій та цивільній службі.
В цілому ж представлені списки дворян є доволі цікавим та інформативним джерелом, де за сухими цифрами та повідомленнями можна побачити життя однієї з груп привілейованої верстви суспільства Російської імперії середини ХІХ ст. Особливість цих джерел полягає в тому, що їх бажано вивчати в комплексі, оскільки дані за один рік не дадуть повної картини соціально-економічного становища дворянства.

Використані джерела:
1.    Інститут Рукопису Національної бібліотеки України (дали ІР НБУ) ім.
В.Вернадського. - Ф. - Спр.24821. - Арк.5443-5478.
2.    ІР НБУ ім. В.Вернадського. Ф. - Спр.24843. - Арк.4945-4974.

Список потомственным дворянам Екатеринославской губернии Александровского уезда, составленный по форме, приложенной к 91 ст. 3 т. Свода законов (изд. 1842 г.) Устав о службе по выборам. Июнь 1853 г.

+ открыть текст

1.    Алеев Иван Осипович, поручик,     40 л.
2.    Алеев Егор Осипович, штабс-капитан, 31 л.
3.    Апухтина Анна Павловна, капитан-лейтенатша
4.    Афанасьев Яков Петрович, прапорщик
5.    Афанасьева Анна Петровна, дворянка
6.    Апухтина Прасковья Дмитриевна, капитанша
7.    Бураков Павел Васильевич, поручик, 33 л.
8.    Бураков Василий Васильевич, штабс-ротмистр, 32 л.
9.    Беккер Василий Иванович, майор, 56 л.
10.    Беккер Ольга Ивановна, майорша
11.    Беккер Тимофей Иванович, поручик, 45 л.
12.    Беккер Елизавета Федоровна, поручица, 38 л.
13.    Наследники умершего ротмистра Ивана Боровкова
14.    Боровков Павел Иовлевич, чиновник 10 класса, 44 л.
15.    Наследники умершей надворной советницы Бродской
16.    Булатов Алексей Антонович, поручик, 40 л.
17.    Булатов Александр Федорович, поручик, 41 л.
18.    Булатов Андрей Григорьевич, действительный студент, 27 л.
19.    Булатов Аннибал Григорьевич, действительный студент, 25 л.
20.    Наследники умершего подполковника Бочкова
21.    Беляев Павел Алексеевич, поручик, 36 л.
22.    Буницкий Константин Зиновьевич, надворный советник, 45 л.
23.    Буницкая Екатерина Васильевна, надворная советница, 38 л.
24.    Буницкий Василий Зиновьевич, титулярный советник, 40 л.
25.    Белый Николай Сергеевич, поручик, 36 л.
26.    Бразоль Никон Григорьевич, поручик
27.    Наследники умершего канцеляриста Тимофея Богатька
28.    Наследники умершего дворянина Ивана Боженка
29.    Василенко Григорий Иванович, действительный студент, 30 л.
30.    Воронцов Павел Петрович, поручик, 40 л.
31.    Наследники умершей поручицы Екатерины Воронцовой
32.    Ващенко Василий Павлович, коллежский асессор, 47 л.
33.    Ващенко Екатерина Семеновна, коллежская асессорка, 42 л.
34.    Наследники умершей майорши Екатерины Вольх
35.    Васильева Анна Ивановна, вдова майорша, 44 л.
36.    Велинские Данило Николаевич, капитан и Соломонида Михайловна
37.    Васильева Пелагия Антоновна, коллежская секретарша, 34 л.
38.    Воронцов Иван Петрович, штабс-ротмистр, 36 л.
39.    Гозадинов Игнатий Александрович, коллежский асессор, 54 л.
40.    Гарина Александра Григорьевна, вдова сотница, 51 л.
41.    Гарин Василий Прокопьевич, подпоручик, 40 л.
42.    Гарина Ольга Алексеевна, подпоручица, 27 л.
43.    Наследники умершего поручика Егора Гнедина
44.    Горленский Платон Васильевич, писец 1 -го разряда, 23 л.
45.    Глебов Василий Михайлович, подполковник, 61 л.
46.    Глебова София Васильевна, подполковника дочь девица, 28 л.
47.    Гнедина Вера Григорьевна, вдова титулярная советница, 54 л.
48.    Гнедин Дмитрий Титович, гвардии штабс-ротмистр, 37 л.
49.    Гавриленко Павел Антонович, дворянин, 20 л.
50.    Глоба Иван Ефимович, коллежский регистратор, 63 л.
51.    Гнедин Иван Данилович, поручик, 39 л.
52.    Горлинский Александр Васильевич, коллежский регистратор, 26 л.
53.    Гладкая Мария Алексеевна, майорша
54.    Гнедина Мария Алексеевна, поручица, 30 л.
55.    Дебальцев Николай Ильич, коллежский асессор
56.    Дьяков Максим Васильевич, поручик, 34 л.
57.    Добрянская Авдотья Митрофановна, чиновница 9 класса 52 л.
58.    Деригина Татьяна Петровна, штабс -капитанша
59.    Наследники умершего поручика Луки Двуреченцова
60.    Двуреченцова Мария Семеновна, дворянка
61.    Джанеева Елена Ефимовна, штабс -капитанша
62.    Джанеев Николай Васильевич, коллежский асессор, 45 л.
63.    Евецкий Орест Степанович, действительный статский советник
64.    Ельников Иван Павлович, дворянин, 6 л.
65.    Жила Александр Александрович, штабс-капитан, 36 л.
66.    Жебунев Семен Иванович, коллежский регистратор
67.    Жебунева Мария Николаевна, штабс-ротмистрша, 30 л.
68.    Жила Тит Александрович, титулярный советник, 34 л.
69.    Жилина Марья Петровна, титулярная советница, 23 лет.
70.    Жерлицина София Ивановна, титулярная советница, 25 л.
71.    Жерлицин Михаил Васильевич, титулярный советник, 40 л.
72.    Жерлицин Александр Васильевич, штабс-ротмистр, 38 л.
73.    Жерлицин Петр Васильевич, губернский секретарь, 28
74.    Жерлицин Андрей Васильевич, дворянин, 23 л.
75.    Жерлицина Любовь Васильевна, дворянка, 30 л.
76.    Значко-Яворский Григорий Николаевич, коллежский асессор, 55 л.
77.    Зеленский Егор Николаевич, коллежский регистратор, 69 л.
78.    Зеленская Надежда Григорьевна, коллежская регистраторша, 52 л.
79.    Наследники умершего коллежского регистратора Андрея Залюбовского
80.    Зосимович Андрей Семенович, надворный советник, 47 л.
81.    Иваненко Михаил Моисеевич, статский советник, 64 л.
82.    Иваницкий Петр Николаевич, коллежский секретарь, 40 л.
83.    Иваницкая Феоктиста Семеновна, коллежская секретарша, 36 л.
84.    Иванов Поликарп Федорович, коллежский регистратор, 40 л.
85.    Иванов Терентий Федорович, канцелярист, 32 л.
86.    Ковалевский Аким Яковлевич, статский советник
87.    Канкрин Александр Егорович, гвардии капитан
88.    Канкрин Виктор Егорович, гвардии ротмистр, граф
89.    Канкрин Оскар Егорович, корнет, граф
90.    Карпинский Андрей Михайлович, колежский репстратор, 40 л.
91.    Кирпотин Алексей Никифорович, капитан, 51 л.
92.    Клевцов Михайло Сергеевич, поручик, 42 л.
93.    Козловский Лаврентий Федорович, штабс-ротмистр, 64 л.
94.    Козловская Анна Федоровна, штабс-ротмистерша, 50 л.
95.    Константинов Александр Федорович, поручик, 51 л.
96.    Коростовцев Михаил Васильевич, корнет, 76 л.
97.    Коростовцев Любим Михайлович, майор, 43 л.
98.    Коростовцева Екатерина Ильинична, корнетка, 52 л.
99.    Корф Николай Александрович, дворянин барон, 20 л.
100.    Корф Анна Францовна, вдова, коллежская советница
101.    Косовцев Николай Петрович, поручик, 25 л.
102.    Косовцева Екатерина Ивановна, вдова титулярная советница, 47 л.
103.    Косовцев Вит Андреевич, писец 1-го разряда, 23 л.
104.    Кошевский Григорий Степанович, подпоручик, 62 л.
105.    Наследники умершего штабс-ротмистра Крамаренка
106.    Ксьонзева Мария Ильинична, поручица, 63 л.
107.    Наследники умершего артиллерии поручика Михаила Кущова
108.    Наследники умершего капитана Павла Куксенка
109.    Кирилов Петр Иванович, коллежский асессор, 61 л.
110.    Кирилов Василий Федорович, дворянин, 16 л.
111.    Колосов Аким Иванович, коллежский асессор, 60 л.
112.    Козлянинова Анна Александровна, генерал-лейтенантша
113.    Крыжова София Дмитриевна, полковница, 45 л.
114.    Калчигин Александр Васильевич, полковник, 47 л.
115.    Коростовцева Елизавета Васильевна, поручица, 42 л.
116.    Кирпотин Козьма Никифорович, коллежский асессор, 50 л.
117.    Кривобоков Иван Григорьевич, майор, 53 л.
118.    Кривобоков Моисей Григорьевич, поручик, 42 л.
119.    Кащенко Феофан Гаврилович, штабс-капитан, 46 л.
120.    Кащенкова Мария Семеновна, штабс-капитанша, 33 л.
121.    Кирпотенко Мефодий Никифорович, поручик, 41 л.
122.    Куценкова София Семеновна, коллежская асессорка
123.    Кореневская Дарья Демьяновна, губернская секретарша, 35 л.
124.    Кирпотенко Потап Никифорович, надворный советник, 47 л.
125.    Кирпотенкова Елизавета Денисовна, надворная советница, 35 л.
126.    Клевцов Василий Сергеевич, поручик, 32 л.
127.    Котляревский Михаил Степанович, гвардии полковник, 63 л.
128.    Колтунский Александр Васильевич, штабс-капитан, 56 л.
129.    Колтунская Клеопатра Павловна, штабс-капитанша, 44 л.
130.    Кореневский Александр Федорович,губернский секретарь, 54 л.
131.    Наследники умершей губернской секретарши Мавры Кореневской
132.    Кореневский Павел Федорович, коллежский регистратор, 48 л.
133.    Кореневская Анастасия Ивановна, коллежская регистраторша, 32 л.
134.    Кореневский Селивестр Федорович, капитан
135.    Кореневский Савва Федорович, майор, 52 л.
136.    Кореневская Марьяна Степановна, майорша, 35 л.
137.    Кореневский Алексей Федорович, прапорщик
138.    Кадулина Ирина Николаевна, прапорщица, 57 л.
139.    Кондратьев Николай Дмитриевич, капитан, 50 л.
140.    Кондратьева Зинаида Николаевна, дворянка, 11 л.
141.    Каменская Авдотья Николаевна, штабс -ротмистрша
142.    Кошевский Константин Иванович, штабс-капитан
143.    Кущова Елизавета Михайловна, штабс-капитанша, 39 л.
144.    Кущова Лидия Григорьевна, дворянка, 18 л.
145.    Клюшников Аполлон Федорович, унтер-офицер, 30 л.
146.    Колтунская Меланья Корнеевна, коллежская регистраторша, 70 л.
147.    Колтунский Василий Васильевич, поручик, 48 л.
148.    Косовцова Наталья Петровна, дворянка, 18 л.
149.    Косовцова София Петровна, дворянка, 14 л.
150.    Кереневский Василий Прокопьевич, титулярный советник
151.    Колтунский Василий Васильевич, штабс-капитан, 49 л.
152.    Кива Тимофей Яковлевич, штабс-капитан, 68 л.
153.    Кадулина Евфросиния Демьяновна, майорша, 32 л.
154.    Коростовцев Семен Алексеевич, ротмистр, 47 л.
155.    Кирилова Анна Григорьевна, коллежская регистраторша, 20 л.
156.    Лумберг Иван Иванович, штабс-капитан, 54 л.
157.    Лукашевичева София Моисеевна, полковница
158.    Левшина Елизавета Федоровна, тайная советница
159.    Ленева Пелагия Игнатьевна, хорунжая
160.    Лесевицкий Илья Иванович, титулярный советник, 38 л.
161.    Лесевицкий Иван Иванович, гвардии поручик, 37 л.
162.    Лесевицкий Николай Иванович, прапорщик, 28 л.
163.    Лесевицкий Александр Иванович, прапорщик, 22 л.
164.    Лесевицкая Надежда Ивановна, дворянка, 26 л.
165.    Лесевикая Любовь Ивановна, дворянка, 23 л.
166.    Линев Иван Федорович, дворянин, 42 л.
167.    Наследники умершей ротмистрши Наталии Лозницкой
168.    Малевиная Прасковья Ивановна, титулярная советница, 43 л.
169.    Мухортова Аграфена Николаевна, штабс-ротмистрша
170.    Наследники умершего надворного советника Мазуренка
171.    Марк Федор Эммануилович, штабс-капитан, 58 л.
172.    Марк Константин Эммануилович, надворный советник, 46 л.
173.    Марк Андрей Эммануилович, майор, 45 л.
174.    Марк Михаил Эммануилович, полковник, 44 л.
175.    Наследники умершего майора Николая Марк
176.    Марк Варвара Андреевна, майорша, 55 л.
177.    Максимович Виктор Васильевич, штабс-капитан, 55 л.
178.    Наследники умершего поручика Якова Максимовича,
179.    Максимович Иван Васильевич, титулярный советник, 53 л.
180.    Максимович Павел Васильевич, губернский секретарь, 50 л.
181.    Максимович Данил Васильевич, капитан, 40 л.
182.    Миргородский Андрей Павлович, поручик, 50 л.
183.    Миргородская Маланья Григорьевна, поручица, 40 л.
184.    Максимович Кирилл Федорович, коллежский регистратор, 40 л.
185.    Максимович Марфа Гавриловна, коллежская регистраторша, 27 л.
186.    Мазанков Иван Михайлович, поручик, 64 л.
187.    Миклашевский Иосиф Михайлович, полковник
188.    Миклашевский Андрей Михайлович, коллежский асессор
189.    Миклашевский Павел Михайлович, надворный советник
190.    Миклашевский Илья Михайлович, ротмистр
191.    Миргородский Семен Моисеевич, поручик, 30 л.
192.    Миргородская Олимпиада Моисеевна, дворянка, 22 л.
193.    Миргородская София Моисеевна, дворянка, жена поручика
194.    Миргородский Михаил Иванович, штабс-капитан, 40 л.
195.    Миргородский Лаврентий Иванович, поручик, 55 л.
196.    Миргородский Дмитрий Иванович, подполковник, 53 л.
197.    Миргородский Иван Иванович, штабс-капитан, 47 л.
198.    Мартыненко Федор Петрович, коллежский секретарь, 46 л.
199.    Миргородская Евпраксия Кузьминична, полковница, 36 л.
200.    Михно Василий Нестерович, штабс-капитан, 37 л.
201.    Макаренко Демьян Ефимович, подпоручик, 60 л.
202.    Макаренко Ксения Ильинична, подпоручица, 55 л.
203.    Моравский Даниил Степанович, коллежский секретарь, 51 л.
204.    Моравская Анна Демьяновна, коллежская секретарша
205.    Моравский Егор Степанович, титулярный советник, 49 л.
206.    Моравская Надежда Владимировна, титулярная советница, 40 л.
207.    Моравский Федор Степанович, подполковник, 44 л.
208.    Маровский Семен Степанович, штабс-капитан, 42 л.
209.    Моравский Матвей Степанович, губернский секретарь, 32 л.
210.    Моравская Пелагея Петровна, губернская секретарша, 35 л.
211.    Моравский Елисей Степанович, прапорщик, 31 л.
212.    Наследники юнкера Василия Макаренко
213.    Наследники умершего губернского регистратора Ивана Малка
214.    Марченко Ларион Григорьевич, корнет, 26 л.
215.    Марченко Николай Григорьевич, юнкер, 25 л.
216.    Марченко Степан Григорьевич, дворянин, 21 л.
217.    Марченко Иван Григорьевич, дворянин, 18 л.
218.    Наковальнин Алексей Николаевич, гвардии поручик, 22 л.
219.    Наковальнин Павел Николаевич, дворянин, 17 л.
220.    Неежмоков Антон Ильич, губернский секретарь, 66 л.
221.    Нельговский Василий Андреевич, коллежский секретарь, 60 л.
222.    Нестюков Нит Иванович, майор, 47 л.
223.    Никифорова Анастасия Дмитриевна, штабс-ротмистрша
224.    Нестелей Моисей Яковлевич, губернский секретарь, 42 л.
225.    Нестелей Иван Яковлевич, поручик, 32 л.
226.    Новицкий Григорий Алексеевич, коллежский регистратор, 72 л.
227.    Новицкий Егор Иванович, поручик, 37 л.
228.    Новицкий Данил Иванович, прапорщик, 33 л.
229.    Новицкий Павел Иванович,     коллежский регистратор, 47 л.
230.    Новицкий Петр Иванович, подпоручик, 31 л.
231.    Новицкий Павел Иванович, дворянин, 27 л.
232.    Новицкий Яков Иванович, дворянин, 21 л.
233.    Отрышкова Мария Максимовна, дворянка, 72 л.
234.    Отрышкова Мария Федоровна, коллежская регистраторша
235.    Наследники действительного статского советника Попова
236.    Протопопов Алексей Васильевич, титулярный советник, 61 л.
237.    Протопопова Анна Ильинична, титулярная советница, 54 л.
238.    Павлов Николай Михайлович, коллежский асессор
239.    Павлов Федор Михайлович, поручик
240.    Наследники титулярного советника Игнатия Полешко
241.    Прокофьев Андрей Васильевич,     титулярный советник
242.    Прокофьева Глафира Васильевна, дворянка
243.    Папчинская Елизавета Дмитриевна, коллежская асессорка
244.    Пономарева Дарья Семеновна, инженер -подпоручица
245.    Посполитаки Александр, войсковой старшина
246.    Поставка Осип Осипович, дворянин, 37 л.
247.    Поставкина Ульяна Григорьевна, дворянка, 22 л.
248.    Родзянко Федор Константинович, прапорщик, 25 л.
249.    Наследники умершего титулярного советника Данила Руднева
250.    Рудева Варвара Митрофановна, коллежская регистраторша, 64 л.
251.    Рудь Николай Семенович, поручик, 38 л.
252.    Рудь Афанасий Семенович, титулярный советник, 36 л.
253.    Рудь Елена Семеновна, дворянка, 31 л.
254.    Рудь Прасковья Семеновна, дворянка, 29 л.
255.    Наследники умершей коллежской асессорши Дарьи Рудевичевой
256.    Руденко Захар Яковлевич, поручик
257.    Наследники умершего майора Якова Рооп
258.    Рожинский Михаил Илларионович, коллежский регистратор, 25 л.
259.    Рожинский Илья Илларионович, дворянин, 17 л.
260.    Рожинская Александра Илларионовна, дворянка, 22 л.
261.    Струков Петр Ананьевич, генерал-майор и кавалер, 52 л.
262.    Строганова Анна Дмитриевна, графиня
263.    Наследники умершего поручика Андрея Самойленка
264.    Самусь Константин Павлович, поручик, 50 л.
265.    Синегуб Александр Леонтьевич, юнкер, 82 л.
266.    Наследники умершей штабс-ротмистрши Скворцовой
267.    Соколовский Павел Евстафиевич, коллежский асессор, 63 л.
268.    Наследники умершего штабс-ротмистра Соколовского
269.    Солошич Василий Иванович, надворный советник, 30 л.
270.    Свистунов Алексей Николаевич, статский советник
271.    Сектимова Прасковья Ивановна, коллежская регистраторша, 43 л.
272.    Синегуб Михаил Григорьевич, поручик, 47 л.
273.    Синегуб Марья Алексеевна, поручица, 36 л.
274.    Наследники умершего штабс-капитана Николая Свиягина
275.    Свиягин Сергей Митрофанович, подполковник
276.    Слоновский Илья Панкратович, поручик, 36 л.
277.    Саковнин Александр Александрович, поручик, 41 л.
278.    Саковнина Елизавета Павловна, поручица, 42 л.
279.    Синегуб Сила Григорьевич, подполковник, 55 л.
280.    Синегуб Леонтий Григорьевич, подполковник, 52 л.
281.    Синегуб Алексей Григорьевич, капитан, 48 л.
282.    Сонцов Иван Сергеевич, ротмистр, 42 л.
283.    Сикорская Ульяна Васильевна, губернская секретарша, 41 л.
284.    Самойленко Федор Иванович, коллежский регистратор, 47 л.
285.    Самойленко Никанор Иванович, унтер-офицер, 24 л.
286.    Соколовский Павел Дмитриевич, губернский секретарь, 48 л.
287.    Соколовская Матрона Федоровна, поручица, 32 л.
288.    Сураева Серафима Федоровна, титулярная советница
289.    Наследники коллежского регистратора Федора Тимченко-Яриценко
290.    Наследники коллежского советника и жены его Тобвич
291.    Тимошевская Ольга Ильинична, майорша, 46 л.
292.    Турчановский Иван Федорович, урядник Азовского казачьего войска
293.    Тарнавский Данило Афанасьевич, коллежский советник
294.    Удодова Устинья Игнатова, коллежская секретарша, 48 л.
295.    Наследники штабс-капитана Уткина
296.    Фенина Елена Ефимовна, штабс-капитанша
297.    Шварц фон Адам Адамович, коллежский регистратор, 56 л.
298.    Шварц фон Фекла Григорьевна, коллежская регистраторша, 47 л.
299.    Шварц фон Владимир Адамович, титулярный советник, 31 л.
300.    Христофорова Александра Дмитриевна, дворянка
301.    Черняк Иван Иванович, коллежский регистратор, 35 л.
302.    Чернякова Прасковья Арсеньевна, коллежская регистраторша, 22 л.
303.    Чернобаева Надежда Митрофановна, титулярная советница
304.    Чернявская Варвара Марковна, коллежская секретарша
305.    Шабельская Надежда Апполинариевна, генерал-лейтенантша
306.    Шереметьев Иван Григорьевич, поручик, 72 л.
307.    Янковский Осип Иванович, штабс-ротмистр, 73 л.
308.    Янковская Анастасия Ивановна, майорша, 49 л.
309.    Яницкая Ульяна Ивановна, дворянка, 46 л.
310.    Яковлев Василий Иванович,     поручик, 41 л.
311.    Яковлева Мария Васильевна, поручица, 33 л.
312.    Яковлев Григорий Васильевич, генерал-майор,
313.    Яковлев, Илларион Васильевич, штабс-ротмистр, 45 л.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Спасибо сказали: сергей-гродовка, Ais212602

Поделиться

126

Re: Александровский уезд

Список потомственным дворянам Екатеринославской губернии Александровского уезда, составленный по форме, приложенной к Ст.98, T.III Свода законов (издание     1857 г.). Устав о службе по выборам. Июня 20 дня 1859 г.

+ открыть текст

1.    Алеев Егор Осипович, капитан, 37 л.
2.    Бразоль Дмитрий Никонович, поручик
3.    Бураков Павел Васильевич, поручик, 38 л.
4.    Василенко Григорий Иванович, губернский секретарь, 36 л.
5.    Гнедин Дмитрий Титович, гвардии штабс-ротмистр, 43 л.
6.    Наследники умершей девицы Софии Васильевны Глебовой
7.    Глебов Василий Михайлович, подполковник, 66 л.
8.    Дебальцова Наталья Ильинична, дворяка, девица
9.    Дебальцова Елизавета Ильинична, дворянка, девица
10.    Мазаракий Анна Ильинична, вдова генерал-лейтенанта
11.    Дьяков Максим В асильевич, поручик, 40 л.
12.    Евецкий Орест Степанович, действительный статский советник
13.    Жебунева Мария Николаевна, штабе-ротмистрша, 36 л.
14.    Иваненко Моисей Михайлович, коллежский секретарь
15.    Иваненко Андрей Михайлович, инженер -капитан
16.    Иваненко Александр Михайлович, гвардии штабс-ротмистр
17.    Канкрин Александр Егорович,
    гвардии капитан, граф
18.    Канкрин Виктор Егорович, гвардии полковник, граф
19.    Косовцев Вит Андреевич,
    губернский секретарь, 29 л.
20.    Косовцев Николай Андреевич, коллежский ротмистр
21.    Наследники поручика Александра Федоровича Константинова
22.    Козлянинова Анна Александровна, вдова генерал-лейтенанта
23.    Клевцов Василий Сергеевич, поручик
24.    Клевцов Михайло Сергеевич, поручик
25.    Корф Николай Але ксандрович, титулярный советник, барон, 26 л.
26.    Наследники гвардии полковника Михаила Котляревского
27.    Крейц Генрих Куприянович,
    генерал-майор, граф
28.    Крейц Петр Куприянович, полковник, граф
29.    Левшина Елизавета Федоровна, жена тайного советника
30.    Лукашевичева София Моисеевна, подлковница
31.    Лумберг Иван Иванович, капитан, 60 л.
32.    Марк Варвара Андреевна, майорша, 61 л.
33.    Марк Федор Эммануилович, штабс-капитан, 64 л.
34.    Марк Константин Эммануилович, надворный
    советник, 52 л.
35.    Марк Андрей Эммануилович, подполковник, 51 л.
36.    Марк Михаил Эммануилович, генерал-майор, 50 л.
37.    Мухортова Аграфена Николаевна, штабс -ротмистрша
38.    Миклашевский Иосиф Михайлович, полковник
39.    Миклашевский Андрей Михайлович, коллежский асессор
40.    Миклашевский Павел Михайлович, надворный советник
41.    Миклашевский Илья Михайлович, ротмистр
42.    Наследники коллежского советника Николая Мазуренка
43.    Наковальнин Алексей Николаевич, гвардии подпоручик, 28 л.
44.    Наковальнин Павел Николаевич, поручик, 23 л.
45.    Новохайкая София Акимовна, жена губернского секретаря
46.    Наследники титулярного советника Алексея и жены его Анны Протопоповых
47.    Наследники генерал-майора Попова
48.    Рочинская Анна Францовна, жена коллежского асессора
49.    Наследники надворного советника Василия Солошича
50.    Свистунов Алексей Николаевич, действительный статский советник
51.    Синегуб Алексей Григорьевич, капитан, 54 л.
52.    Наследники юнкера Александра Синегуба
53.    Строганова Анна Дмитриевна, графиня
54.    Сонцов Иван Сергеевич, ротмистр, 48 л.
55.    Струков Петр Ананьевич, генерал-майор и кавалер, 58 л.
56.    Наследники умерших коллежского советника и жены его Ольги Товбичевых
57.    Ханикова Елена Никоновна, жена ротмистра
58.    Чернова Александра Акимовна, жена гвардии ротмистра,
59.    Шабельская Н адежда Апполинариевна, жена генерала от кавалерии
60.    Гладкий Осип Михайлович, генерал-майор
II. Дворяне, имеющие право голоса
   
61.    Акутина Прасковья Дмитриевна, вдова подполковника
62.    Афанасьев Яков Петрович,
    подпоручик
63.    Афанасьева Анна Петровна, дворянка, девица
64.    Буницкий Константин Зиновьевич, надворный советник, 51 л.
65.    Буницкая Екатерина Васильевна, жена надворного советника, 44 л.
66.    Беккер Василий Иванович, майор, 62 л.
67.    Беккер Ольга Ивановна, жена майора, 44 л.
68.    Беккер Тимофей Иванович, поручик, 51 л.
69.    Беккер Елизавета Федоровна, жена поручика, 44 л.
70.    Белый Николай Сергеевич, подпоручик, 42 л.
71.    Буницкий Василий Зиновьевич, коллежский асессор, 46 л.
72.    Булатов Алексей Антонович, поручик, 46 л.
73.    Булатов Александр Федорович, поручик, 47 л.
74.    Булатов Андрей Григорьевич,
    коллежский секретарь, 33 л.
75.    Булатов Аннибал Григорьевич, поручик, 31 л.
76.    Беляев Павел Алексеевич, поручик, 42 л.
77.    Наследники надворной советницы Бродской
78.    Вдова канцеляриста Елизавета Багатькова
79.    Воронцов Иван Петрович, штабс-ротмистр, 42 л.
80.    Визирова Агрипина Владимировна, жена губернского секретаря
81.    Воронцов Павел Петрович, поручик, 46 л.
82.    Наследники умершей поручицы Екатерины Воронцовой
83.    Васильева Анна Ивановна, вдова майора, 50 л.
84.    Велинский Владимир Данилович, майор, 39 л.
85.    Велинская Лидия Григорьевна, жена майора, 24 л.
86.    Наследники умерших майора Ивана и жены его Екатерины Вальх
87.    Васильева Пелагия Антоновна, коллежская асессорша, 40 л.
88.    Волошинова София Васильевна, титулярная советница
89.    Гнидина Вера Григорьевна, вдова титулярного советника, 60 л.
90.    Наследники умершей подпоручицы Ольги Гариной
91.    Наследники коллежского
    асессора Игнатия и жены его
    Александры Гозадиновых
92.    Гарина Александра Григорьевна, вдова сотника
93.    Гарин Николай Прокопьевич, полковник
94.    Гарин Иван Про копьевич, штабс -капитан
95.    Гарин Антон Прокопьевич, штабс -капитан
96.    Гнидин Иван Данилович, поручик, 45 л.
97.    Гавриленко Павел Антонович, подпоручик, 26 л.
98.    Гладкая Мария Алексеевна, жена подполковника
99.    Гаркушевский Петр Прокопьевич, подпоручик
100.    Гриневич Екатерина Дмитриевна, жена надворного советника
101.    Глоба Иван Ефимович, коллежский регистратор, 69 л.
102.    Гнидина Мария Алексеевна, жена поручика
103.    Наследники умершего поручика Егора Гнидина
104.    Гнидина Елизавета Максимовна, вдова поручика
105.    Горленский Платон Васильевич, коллежский регистратор, 29 л.
106.    Наследники умершего коллежского регистратора Александра Горленского
107.    Джанеева Елена Ефимовна, вдова штабс-капитана
108.    Данченко Нил Тимофеевич, дворянин
109.    Наследники умершего поручика Луки Двуреченцова
110.    Ельников Иван Павлович, дворянин, 12 л.
111.    Жила Александр Александрович, штабс-капитан, 40 л.
112.    Жебунев Семен Иванович, коллежский регистратор
113.    Жила Тит Алекс андрович, коллежский асессор, 46 л.
114.    Жерлицын Андрей Васильевич, дворянин, 29 л.
115.    Жерлицына Любовь Васильевна, дворянка, 36 л.
116.    Жерлицин Александр Васильевич, штабс-ротмистр, 44 л.
117.    Жерлицына Евдокия Петровна, жена штабс-ротмистра
118.    Жерлицин Петр Васильевич, коллежский секретарь, 34 л.
119.    Жерлицин Михаил Васильевич, титулярный советник, 46 л.
120.    Жерлицина София Ивановна, жена титулярного советника, 31 л.
121.    Значко-Яворский Григорий Николаевич, коллежский асессор, 61 л.
122.    Зеленский Павел Егорович, капитан
123.    Наследники и жена умершего коллежского регистратора Егора Зеленского
124.    Наследники умершего коллежского регистратора Андрея Залюбовского
125.    Ионин Порфирий Павлович, губернский секретарь
126.    Ионина Вера Александровна, жена губернского секретаря
127.    Иванов Терентий Федорович, коллежский регистратор, 38 л.
128.    Иваницкий Петр Николаевич, коллежский секретарь, 46 л.
129.    Иваницкая Феоктиста Семеновна, жена коллежского секретаря, 42 л.
130.    Иванов Поликарп Федорович, губернский регистратор, 46 л.
131.    Иваницкая Прасковья Семеновна, жена писца, 35
132.    Капустина Екатерина Николаевна, дворянка
133.    Кривобоков Моисей Григорьевич, поручик, 48 л.
134.    Наследники полковника Александра Калчигина
135.    Клюшников Аполлон Федорович, юнкер
136.    Кирилов Василий Федорович, юнкер, 22 л.
137.    Ксьонзенко Андрей Семенович, коллежский асессор
138.    Наследники штабс-ротмистра Лаврентия Козловського
139.    Козловская Анна Федоровна, вдова штабс-ротмистра, 56 л.
140.    Ковалевский Аким Яковлевич, статский советник
141.    Наследники коллежского регистратора Карпинского Андрея
142.    Наследники подпоручика Григория Кошевского
143.    Колтунский В асилий Васильевич, поручик, 62 л.
144.    Колосов Аким Иванович, коллежский асессор, 66 л.
145.    Кирпотин Козьма Н икифорович, коллежский асессор, 56 л.
146.    Кирпотин Ме фодий Никифорович, поручик, 47 л.
147.    Кореневская Дарья Демьяновна, жена губернского секретаря, 35 л.
148.    Наследники штабс-капитана Александра Колтунского
149.    Косовцов Николай Петрович, поручик
150.    Кореневский Павел Федорович, коллежский регистратор, 54 л.
151.    Кореневский Савва Федорович, майор, 58 л.
152.    Кореневская Марьяна Степановна, жена майора
153.    Кореневский Алексей Федорович, поручик
154.    Куксенкова Екатерина Васильевна, жена капитана
155.    Кирилов Петр Иванович, коллежский асессор, 67 л.
156.    Кирилов Михаил Петрович, коллежский регистратор
157.    Кирилов Константин Петрович, прапорщик
158.    Кащенко Феофан Гаврилович, штабс-капитан, 48 л.
159.    Кащенкова Мария Семеновна, жена штабс-капитана, 39 л.
160.    Кирпотенкова Елизавета Денисовна, вдова надворного советника, 41 л.
161.    Наследники надворного советника Потапия Кирпотенка
162.    Крейц Витольд Куприянович, штабс-капитан, граф
163.    Кондратьева Зинаида Николаевна, дворянка
164.    Колтунский В асилий Васильевич, штабс-капитан
165.    Наследники губ ернского секретаря Александра и жены его Марии Кореневских
166.    Коростовцев Семен Алексеевич, ротмистр, 52 л.
167.    Коростовцева Елизавета Васильевна, жена подпоручика, 48 л.
168.    Кадулина Евфросиния Демьяновна, вдова майора
169.    Наследники умершего майора Михаила Кадулина
170.    Косовцова Наталия Петровна, дворянка
171.    Наследники и жена умершего штабс-ротмистра Ивана Крамаренка
172.    Коростовцев Владимир Михайлович, поручик
173.    Коростовцева Надежда Михайловна, дворянка
174.    Коростовцева Ольга Михайловна, дворянка
175.    Крыжова София Дмитриевна, вдова полковника, 51 л.
176.    Кащенкова Елена Дмитриевна, жена штабс-ротмистра
177.    Кущова Елизавета Михайловна, вдова штабс-капитана, 45 л.
178.    Кирилова Анна Григорьевна, жена коллежского регистратора, 26 л.
179.    Каменская Авдотья Николаевна, жена штабс-ротмистра
180.    Куценкова София Семеновна, вдова коллежского асессора
181.    Канторская Любовь Михайловна, вдова сотника
182.    Капустин Але ксандр Николаевич, дворянин
183.    Капустин Михаил Николаевич, дворянин
184.    Капустин Николай Николаевич, дворянин
185.    Капустин Владимир Николаевич, дворянин
186.    Наследники штабс-ротмистрши Анастасии Лазницкой
187.    Лесевицкий Ивана Иванович, гвардии поручик, 43 л.
188.    Лесевицкий Александр Иванович, штабс-ротмистр, 28 л.
189.    Лесевицкий Николай Иванович, прапорщик, 34 л.
190.    Лесевицкий Илья Иванович, титулярный советник, 44 л.
191.    Линева Пелагия Игнатьевна, хорунжая
192.    Линев Иван Федорович, дворянин, 48 л.
193.    Лесевицкая Надежда Ивановна, дворянка, 32 л.
194.    Лесевицкая Любовь Ивановна, дворянка, 29 л.
195.    Наследники майора Николая Марк
196.    Максимович Данило Васильевич, капитан, 46 л.
197.    Миргородский Семен Моисеевич, поручик, 36 л.
198.    Миргородская Олимпиада Моисеевна, дворянка, 28 л.
199.    Максимович Виктор Васильевич, штабс-капитан, 61 л.
200.    Наследники поручика Якова Максимовича
201.    Максимович Павел Васильевич, губернский секретарь, 56 л.
202.    Наследники титулярного советника Егора Моравского
203.    Миргородская Меланья Григорьевна, вдова поручика, 46 л.
204.    Миргородский Михаил Иванович, штабс-капитан, 46 л.
205.    Миргородская Евпраксия Кузьминична, жена полковника, 42 л
206.    Михно Василий Нестерович, штабс-капитан, 43 л.
207.    Наследники коллежского регистратора Федора и его жены Прасковьи Морозовых
208.    Мазанкова Маланья Платоновна, жена коллежского регистратора
209.    Максимович Иван Васильевич, титулярный советник, 59 л.
210.    Максимович Кирилл Федорович, коллежский регистратор, 46 л.
211.    Максимович Марфа Гавриловна, жена коллежского регистратора, 33 л
212.    Малеванная Прасковья Ивановна, вдова титулярного советника, 49 л.
213.    Нестюков Нит Иванович, майор, 53 л.
214.    Наследники коллежского регистратора Григория Новицкого
215.    Неежмоков Антон Ильич, губернский секретарь, 72 л.
216.    Нельговская Анисья Зиновьевна, вдова коллежского секретаря
217.    Нестелей Иван Яковлевич, майор, 38 л.
218.    Нестелеева Юлия Иосифовна, жена майора
219.    Никифорова Анастасия Дмитриевна, штабс-ротмистрша
220.    Неженцова Анна Антоновна, вдова капитана
221.    Новицкий Кирилл Григорьевич, штабс -капитан
222.    Наследники умершего коллежского регистратора Ивана Новицкого
223.    Наследники титулярного советника Игната и майора Захара Полешковых
224.    Папчинская Елизавета Дмитриевна, жена коллежского асессора
225.    Посполитаки Александр войсковой старшина
226.    Павлов Николай Михайлович, коллежский асессор
227.    Павлов Федор Михайлович, поручик
228.    Рудь Николай Семенович, поручик, 44 л.
229.    Наследники титулярного советника Афанасия Рудь
230.    Наследники титулярного советника Данила Руднева
231.    Наследники коллежской асессорши Дарьи Рудевичевой
232.    Родзянко Федор Константинович, прапорщик, 31 л.
233.    Руденко Захар Яковлевич, поручик
234.    Рудь Елена Семеновна, дворянка, 37 л.
235.    Наследники умершего майора Якова Рооп
236.    Наследники умершего дворянина Андрея Рооп
237.    Синегуб Сила Григорьевич, подполковник, 61 л.
238.    Синегуб Леонтий Григорьевич, подполковник, 58 л.
239.    Слоновский Илья Панкратович, поручик, 42 л.
240.    Наследники поручика Андрея Самойленка
241.    Свиягин Сергей Митрофанович, полковник
242.    Соковник Александр Александрович, поручик, 47 л.
243.    Соковнина Елизавета Павловна, жена поручика, 48 л.
244.    Соколовская Матрона Федоровна, жена подпоручика, 35 л.
245.    Самойленко Федор Иванович, коллежский регистратор
246.    Свиягин Иван Иванович, дворянин
247.    Свиягина София Ивановна, дворянка
248.    Свиягина Надежда Ивановна, дворянка
249.    Соколовский Павел Евстафиевич, коллежский асессор, 69 л.
250.    Самусева Варвара Ивановна, вдова поручика
251.    Синегуб Михаил Григорьевич, поручик, 53 л.
252.    Синегубова Мария Алексеевна, жена поручика, 42 л.
253.    Сураева Серафима Федоровна, жена титулярного советника
254.    Наследники губ ернского секретаря Павла Соколовского
255.    Самойленко Никанор Иванович, поручик, 30 л.
256.    Соколовский Александр Дмитриевич, майор
257.    Сикорская Ульяна Васильевна, вдова губернского секретаря, 47 л.
258.    Самусь Иван Се менович, титулярный советник
259.    Скворцова Ульяна Григорьевна, жена подлковника, 28 л.
260.    Скворцова Вера Григорьевна, дворянка
261.    Скворцова Любовь Григорьевна, дворянка
262.    Скворцов Василий Григорьевич, корнет
263.    Турчановский Павел, дворянин
264.    Тимошевская Ольга Ильинична, вдова майора, 52 л.
265.    Тимченко-Ярещенко Петр Федорович, коллежский асессор
266.    Удодова Устинья Игнатьевна, жена коллежского секретаря, 54 л.
267.    Наследники штабс-капитана Николая Уткина
268.    Фенин Иван Ираклиевич, коллежский регистратор
269.    Фон-Шварц Адам Адамович, коллежский регистратор, 62 л.
270.    Фон-Шварц Фекла Григорьевна, жена коллежского регистратора, 53 л
271.    Фон-Шварц Владимир Адамович, коллежский асессор, 53 л.
272.    Вера Хрипунова, надворная советница
273.    Чернов Михаил Андреевич, гвардии ротмистр
274.    Черняк Иван Иванович, коллежский регистратор, 41 л.
275.    Черняковская Варвара Марковна, коллежская секретарша
276.    Шошина Мавра Александровна, жена коллежского регистратора
277.    Эмних Прасковья Дмитриевна, жена капитана
278.    Яковлев Ларион Васильевич, штабс-ротмистр, 51 л.
279.    Наследники майорши Анастасии Янковской
280.    Янковский Осип Иванович, штабс-ротмистр, 19 л.
281.    Яковлев Василий Иванович, поручик, 47 л.
282.    Яковлева Мария Васильевна, жена поручика, 52 л.
283.    Яницкий Иосиф Онуфриевич, дворянин
284.    Яницкая Ульяна Ивановна, жена дворянина, 46 л.
285.    Яшников Александр Иванович, губернский секретарь
286.    Наследники ротмистра Ивана Боровка
287.    Волошинова Матрона Федоровна, жена коллежского асессора
288.    Гуртовая Мария Петровна, жена коллежского регистратора
289.    Иванова Агрипина Ивановна, жена губернского секретаря
290.    Кореневская Наталья Ивановна, жена коллежского регистратора, 38 л
291.    Елизавет Кореневская, надворная советница
292.    Наследники коллежского советника Павла Куща
293.    Кондратьев Николай Дмитриевич, капитан, 56 л.
294.    Наследники майора Сильвестра Кореневского
295.    Кореневская Степанида Федоровна, дворянка
296.    Кадулина Ирина Николаевна, вдова прапорщика, 63 л.
297.    Кошевский Константин Иванович, капитан
298.    Кирпотин Иван Никифорович, поручик
299.    Липки-Парафиевская Олимпиада Александровна, дворянка
300.    Макаренко Григорий Васильевич, дворянин
301.    Моравская Надежда Владимировна, вдова титулярного советника, 46 л.
302.    Моравская Пелагия Петровна, жена губернского секретаря, 40 л.
303.    Нестелей Моисей Яковлевич, губернский секретарь
304.    Негрескул Але ксандра Павловна, жена майора
305.    Отрешкова Мария Максимовна, дворянка, 78 л.
306.    Отрешкова Мария Федоровна, вдова коллежского регистратора
307.    Сипачева Анастасия Федоровна, жена губернского секретаря
308.    Турчановский Иван Федорович, урядник
309.    Наследники умершего Ивана Шереметьева
310.    Андреев Алексей Петрович, коллежский секретарь
311.    Андреев Алексей Петрович, губернский секретарь
312.    Гладкий Василий Осипович, подполковник
313.    Бураков Павел Васильевич, поручик
314.    Джанеев Николай Васильевич, надворный советник, 51 л.
315.    Засимович Андрей Семенович, надворный советник
316.    Миргородский Дмитрий Иванович, подполковник
317.    Миргородский Иван Иванович, штабс-капитан, 53 л.
318.    Соколовский Федор Федорович, подпоручик
319.    Гарин Василий Прокопьевич, подпоручик
320.    Мазанко Константин Иванович, коллежский регистратор
321.    Скворцов Григорий Иванович, штабс -ротмистр
322.    Скворцов Иван Григорьевич, подполковник

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Спасибо сказали: kuks70, сергей-гродовка2

Поделиться

127

Re: Александровский уезд

Доброго дня, скажіть, будь ласка, де можна проглянути метричні книги с. Федорівки. Мене цікавить прізвище Моруга. Дякую.

Поделиться

128 (02-03-2019 18:19:25 отредактировано kbg_dnepr)

Re: Александровский уезд

У ДАЗО або мормонів - тобто онлайн (якщо вони існують і якщо село зараз у Запорізькій області). Про це краще спитати в темі по ДАЗО http://forum.genoua.name/viewforum.php?id=102

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Спасибо сказали: litar Л1

Поделиться

129

Re: Александровский уезд

Доброго дня! Шукаю відомості про Курбатова Василя Олексійовича. Відомо, що на зламі 19-го та 20-го століть він працював учителем у Балабино-Петрівській 2-класній церковно-парафіяльній школі. Буду вдячний, якщо чимось зарадите мені будь-якою інформацією про цю людину.

Поделиться