106

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

kelme пишет:

Так, тепер треба чекати. Вам скоріше прийдеться почекати трохи більше - бо Новий рік, багато відправлень, плюс знижки, то багато тестів буде в обробці.

Розраховую отримати результат не раніше березня...  В мене є ще одне питання, може воно торхи по за темою... Чи можна замовити апгрейд, не дочекавшись поки мої тести по family finder дойдуть до FTDNA, щоб вони зразу зробили висновок по двум тестам? І взагалі, як замовляти апгрейд в FTDNA? Може хто що порадить?

Коли в Вас вже є результати хоч одного теста - там все просто замовляти і дуже наглядно. Буде особова сторінка і на ній все. А ось коли ще навіть не в лабораторії зразок - не підкажу, не пам’ятаю вже. Думаю, можна спробувати листа в сапорт. Щоправда вони повільно відповідають навіть не у свята. А це ж самий розпал.

Кухар-Кухаренко-Кухаревські - Херсонська губернія; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчаки-Горчакови - Луганськ і околиці.
Спасибо сказали: kelme1

Поделиться

107

kelme пишет:

Чи можна замовити апгрейд, не дочекавшись поки мої тести по family finder дойдуть до FTDNA, щоб вони зразу зробили висновок по двум тестам? І взагалі, як замовляти апгрейд в FTDNA? Може хто що порадить?

Так, можете дозамовляти різні апгрейди. Просто заходьте у свій кабінет у FTDNA і там правий верхній кутик (корзинка-візочок така) і...

Гаплогрупи ДНК предкових ліній: По жіночим - H та H2a5b1. По чоловічим лініям: I-A14973 (BIG-Y) та R-M198 (25 маркерів)
Подільска губ. Ольгопільський повіт -> Присяжный (Присяжний), Кордонець (Карданець, Кордонец), Вершигора, Стангрет (Стангрит), Рак (Рачук, Рачиха)
Подольская губерния -> Староверы, Старообрядцы -> Лысаковы, Балактионовы, Мазуровы, Прусаковы
Стародубье (Черниговская губерния, Брянская обл) -> Шпаковы
Спасибо сказали: kelme, iromko, Алёна3

Поделиться

108

kelme пишет:

В мене є ще одне питання, може воно торхи по за темою... Чи можна замовити апгрейд, не дочекавшись поки мої тести по family finder дойдуть до FTDNA, щоб вони зразу зробили висновок по двум тестам? І взагалі, як замовляти апгрейд в FTDNA? Може хто що порадить?

У Вашому власному кабінеті в FTDNA (www.familytreedna.com/sign-in) у верхньому правому кутку є напис-посилання "ADD ONS & UPGRADES". Тиснете туди і вибираєте, що необхідно.

У кожному жарті є частка жарту.
-------------------------------------
Боднар - Красій - Гринишин - Герасимов - Воловодюк - Поліщук - Бас - Романовський - Денисевич - Троїцький
R-YP591|HV1a2 - Проект "Українська ДНК"
Спасибо сказали: kelme, iromko, Алёна3

Сайт VHB

Поделиться

109 (10-01-2019 07:54:22 отредактировано ArturVer)

Хтось мав досвід відправки наборів до США в Новорічні свята? Мої рекомендовані листи ніби зависли в часі і не оновлюється статус вже більше тиждня в одному випадку і 10 днів в іншому.
Скільки часу йшли Ваші набори в США в цей період?

Гаплогрупи ДНК предкових ліній: По жіночим - H та H2a5b1. По чоловічим лініям: I-A14973 (BIG-Y) та R-M198 (25 маркерів)
Подільска губ. Ольгопільський повіт -> Присяжный (Присяжний), Кордонець (Карданець, Кордонец), Вершигора, Стангрет (Стангрит), Рак (Рачук, Рачиха)
Подольская губерния -> Староверы, Старообрядцы -> Лысаковы, Балактионовы, Мазуровы, Прусаковы
Спасибо сказали: Алёна, iromko, kelme3

Поделиться

110

В січні бувало і по 3-4 тижні йшли. Затримувались надовго і в Києві, і в Нью-Йорку, а найдовше - в Хьюстоні.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-PH3310|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Спасибо сказали: ArturVer, kelme, luvi3

Поделиться

111

ArturVer пишет:

Хтось мав досвід відправки наборів до США в Новорічні свята? Мої рекомендовані листи ніби зависли в часі і не оновлюється статус вже більше тиждня в одному випадку і 10 днів в іншому.
Скільки часу йшли Ваші набори в США в цей період?

Відправляв 21 грудня 2018 року,  доставлена  16 січня 2019 року.  В дорозі  була 27 діб.Спробуйте відстежити трек ось тут: https://t.17track.net/ru

Спасибо сказали: ArturVer, Gordj, luvi3

Поделиться

112

Відправляв 21 грудня 2018 року,  доставлена  16 січня 2019 року.  В дорозі  була 27 діб. Сьогодні в особистому кабінеті FTDNA з'явилася дата очікуваних результатів тестів, це 11/02/2019 - 25/02/2019. От і вся історія с доставкою тестів на Новорічні свята...

Спасибо сказали: ArturVer, iromko2

Поделиться

113

kelme пишет:

Відправляв 21 грудня 2018 року,  доставлена  16 січня 2019 року.  В дорозі  була 27 діб. Сьогодні в особистому кабінеті FTDNA з'явилася дата очікуваних результатів тестів, це 11/02/2019 - 25/02/2019. От і вся історія с доставкою тестів на Новорічні свята...

Повезло Вам:) В мене 25-го грудня відправлено було, і з 3-го січня ні слуху ні духу

+ открыть текст

Відправлення оброблене в установі обміну країни подачі і вже перебуває у транзиті до країни призначення

19 днів статус взагалі не оновлюється. От де воно? Загубили, чи десь в Гамбурзі в транзитному пункті лежить?! В мене такого раніше ніколи не було (відправляв 9 посилок, це 10-та)

Поделиться

114

ArturVer пишет:

Повезло Вам:) В мене 25-го грудня відправлено було, і з 3-го січня ні слуху ні духу

+ открыть текст

Відправлення оброблене в установі обміну країни подачі і вже перебуває у транзиті до країни призначення

19 днів статус взагалі не оновлюється. От де воно? Загубили, чи десь в Гамбурзі в транзитному пункті лежить?! В мене такого раніше ніколи не було (відправляв 9 посилок, це 10-та)

В мене була пауза с 24 грудня по 6 січня... Інформація обновлювалась з затримкою на 4 доби. Тільки 10 січня я отримав сповіщення що тести прибули в США. Упевнений,  що Ваші тести не де не згубились, а лише затримуються. Чому ви думаєте що затримка у Гамбурзі? Здається наши відпрвлення йдуть через Москву...

Спасибо сказали: ArturVer1

Поделиться

115

>> Чому ви думаєте що затримка у Гамбурзі? Здається наши відпрвлення йдуть через Москву...

В мене при відправках в минулі роки не було ніяких проміжних пунктів між Києвом і Нью-Йорком...

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-PH3310|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Поделиться

116 (Вчера 12:15:11 отредактировано ArturVer)

kelme пишет:

..Чому ви думаєте що затримка у Гамбурзі? Здається наши відпрвлення йдуть через Москву...

Мені посилки з лабораторії йшли з США до Німеччини. І на пошті я казав, мовляв мені посилка з США, а вони кажуть ні, з Німеччини. І на пакунках в мене США-наклейки наклеїні і зверху штрихкоди німецькі і DEUTCHE POST AG. Думаю, що так само і назад ідуть. Хоча хтозна як воно насправді.

і в мене ще випадок був, цікавий. Замовляв родичам тест в Москву, то перший пакунок йшов через Європу і нормально дійшло. А другий - полетів з США в Токіо і лише потім, в Москву

Поделиться

117

iromko пишет:

В мене при відправках в минулі роки не було ніяких проміжних пунктів між Києвом і Нью-Йорком...

Чесно кажучи я не беруся коментувати як було в минулі роки ... Якщо відстежувати відправку по сервісу Укрпошти, то там взагалі відображається тільки відправка з України і потім відразу прибуття в США. Якщо використовувати інші сервіси то можна отримати більш детальну інформацію про просування відправлення. У мене початкові літери на трек коді були RF останні UA, і мої тести, при зворотному відправці в ФТ ДНА йшли через проміжний пункт, а саме через москву ... Як відбувається у інших я не знаю. FTDNA відправляє нам коробочки з тестами через DHL і вони завжди летять через германію. Як вони летять назад, цього ніхто не знає, головне що вони потрапляють в Х'юстон))) /// На додаток... В січні отримував дві посилки з-за кордону з США і Аргентини. Та що менша була з США і вона теж йшла через Москву і відразу до Києва, та що більше з Аргентини спочатку потрапила в Москву після в Брянськ і тільки потім до Києва ... Цікаво дізнатися як у інших

Спасибо сказали: iromko, ArturVer2

Поделиться

118 (Вчера 12:35:14 отредактировано ArturVer)

kelme пишет:

..початкові літери на трек коді були RF останні UA...

в мене посилки з України в Хьюстон починаються на RB останні UA (припускаю, що може RB - це Республіка Білорусь..). І навіть сервісом, яким Ви скидали https://t.17track.net не видно ніяких проміжних точок транзиту.

Як завжди, посилки просто "виринають" в США через якийсь час: ISC NEW YORK NY(USPS)  Користуюсь для відстеження https://tools.usps.com/go/TrackConfirmAction_input і сайтом Укрпошти.

З США посилку останню в суботу забрав (інтернет-магазин), то за 17 днів вже мав у руках посилку

+ открыть текст

НОВА ПОШТА ІНТЕРНЕШНЛ в них своя система доставки

Поделиться