211 ( 01-12-2017 06:44:36 змінене Vitaly )

Re: Требуется помощь

wladimir пише:

Здравствуйте я интересуюсь фамилией Казаковский предположительно из Марьяновка –  Гетланд № 13 скажите пожалуйста существуют ли какие либо списки переписи населения  по этой колонии и в какой архив надо обращатся буду благодарен за ответ   Wladimir

похоже,есть ревизии,но они остались в Донецке...А метрики в Запорожье
3. Римсько-католицька церква, с. Готланд Маріупольського пов. Людвігстальської вол. 
4. – 5. Народження: 1905–1906: ф. Р-5593, оп. 2, спр. 658; 1907–1923: ф. Р- 5593, оп. 3, спр. 417а 
6. Шлюб: 1872–1906: ф. Р-5593, оп. 2, спр. 622; 1907–1913: ф. Р-5593, оп. 3, спр. 417б; 1915–1922: ф. Р-5593, оп. 3, спр. 417б 

Школа генеалога; Харківська губ.;
Проект:№1 v Italy
Слава Україні Героям-Слава! putin to the HAGUE!
СМЕРТЬ КЛЯТИМ ВОРОГАМ ТА ОКУПАНТАМ! Hands off UKRAINE! STOP putin now! STOP russian aggression! Ukrainian Victory is Freedom for all world!
Thanks: gennadii54081

Share

212

Re: Требуется помощь

Добрий день! Маю питання по книгам "Книга памяті" та "Книга скорботи" Черкаської області. Вони робилися на кожну область та мали списки загиблих. Я точно знаю, що у моєму випадку там вказані не всі мої родичі та деякі прізвища записані невірно. У книжці приписка, що робота продовжується і дані поповнюються. Намагалася знайти чи авторів, чи тих, хто продовжує роботу, аби надати відомості про рідних, - нічого не вийшло: ніхто нічого не знає і нікому воно не цікаво - це Черкаські обл- та міськрада. Може, комусь відомо, що саме треба зробити, аби знайти авторів? Чи взагалі цей проект ще існує?

Деркач (Золотоноша), Цаца, Ганесен, Ганесин (Велика Бурімка, Одеса), Пробийголова, Герасимов (Митрофанівка, Вершино-Кам'янка Кіровоградської обл.).

Share

213

Re: Требуется помощь

Друзі, мені треба знайти по можливих базах даних загиблого у 1943 р. під нашою станицею рос. Мамулашвили Иван Истакович 1917 г.р. ур. Сигнахского района Грузии. По батькові, мабуть, помилково. Ми знайшли одного звідти, але то не він. Треба знати точно по батькові і все, що там записано. Ім'я може бути Вано, Иванэ. Рідні добре знають, де він похований і були тут кілька разів, навіть мати. Його ім'ям названо вулицю *Вано Мамулашвили*, але нам треба, що і як в документах.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

214 ( 01-02-2018 16:42:59 змінене сергей-гродовка )

Re: Требуется помощь

Яреме!

https://www.obd-memorial.ru/html/search … ;y=&r= 
 
https://pamyat-naroda.ru/heroes/?last_n … amp;page=1

1. Мамулашвили Иван Георгиевич __.__.1923 /  красноармеец /  Орден Славы III степени.
2  Мамулашвили Иван Георгиевич __.__.1923 /  красноармеец /  .
3  Мамулашвили Иван Александрович __.__.1913 (__.__.1915) /   /  Орден Отечественной войны I степени.
4  Мамулашвили Иван Георгиевич __.__.1923 /   /  Орден Отечественной войны I степени.
5  Мамулашвили Иван Соломонович __.__.1912 /   /  Орден Отечественной войны I степени.
6  Мамулашвили Иван Соломонович __.__.1914 /   /  Орден Отечественной войны I степени.

Ищите и обрящете. (Мф 7, 7.)

Share

215

Re: Требуется помощь

На фото изображен один человек или разные?

на правых Игорь Евгеньевич Родкевич, есть подозрение, что на левой он же, только лет на 10-15  позже

Post's attachments

Игорь Родкевич.jpg
Игорь Родкевич.jpg 104.05 kb, 1 downloads since 2018-06-30 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Поиск предков и потомков, сбор информации, генеалогические исследования и построение родовых деревьев для следующих фамилий: Дорошенко, Дик, Верба, Кравцов, ПолОвый, Курбановский, Коноплин, Будников,  Синельник, Каченовский/Коченовский/Коченевский, Родкевич/Радкевич, Роскладка/Розкладка/Раскладка/Розкладко

mtDNA - J1c5

Share

216

Re: Требуется помощь

olyvd пише:

На фото изображен один человек или разные?

на правых Игорь Евгеньевич Родкевич, есть подозрение, что на левой он же, только лет на 10-15  позже

Нос,надбровные дуги,лоб....8 из 10,что один и тот же.(субъективное мнение)

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436
Thanks: olyvd, Алена2

Share

217

Re: Требуется помощь

На фото в очках как-то верхняя часть ушей оттопырены. На других фото уши не такие. Или может быть это из-за того, что голова чуть наклонена вперёд.

Ищите и обрящете. (Мф 7, 7.)
Thanks: olyvd, luvi2

Share

218

Re: Требуется помощь

Очень сложно однозначно определить... но вот судя по оттопыренности  левого уха на более темном фото в очках, это разные люди...Нос, расстояние между глаз, наличие небольшой ямочки на подбородке совпадают...

Карпенко, Даниленко, Пікуль, Бортник -  Чернігівська губ
Таргоній, Шамбір, Кріштопець, Дедух - Рівенський уезд
Селезнев, Свістов, Шерстняков, Сіденко
Ведмідь(Медведєв), Пріходченко, Котенко, Сахненко, Адешелідзе
Thanks: olyvd1

Share

219

Re: Требуется помощь

olyvd пише:

На фото изображен один человек или разные?

на правых Игорь Евгеньевич Родкевич, есть подозрение, что на левой он же, только лет на 10-15  позже

Думаю, человек один и тот же.  Есть "претензии" к ушам. Но, уши и нос у человека растут на протяжении всей жизни, соответственно и форма их изменяется. Как то так.

Thanks: olyvd, Алена2

Share

220 ( 30-06-2018 21:09:46 змінене Doly777 )

Re: Требуется помощь

разница в возрасте на фото не очень большая, нос и уши растут всю жизнь, НО это особенно заметно на фото с большой разницей в возрасте, и только после 60 лет (сравните фото своих предков с разницей 30-40 лет)... а оттопыренность существенная и на фото в военной фуражке она должна прявиться еще больше из-за давления на ухо... на нижнем фото оттопыренности нет, но вот линия роста волос такая же, что и на темном фото... ушные мочки разные, на фото военного и нижнем они значительно закругленные, на темном фото заостренные...

Может быть родственники ???

Карпенко, Даниленко, Пікуль, Бортник -  Чернігівська губ
Таргоній, Шамбір, Кріштопець, Дедух - Рівенський уезд
Селезнев, Свістов, Шерстняков, Сіденко
Ведмідь(Медведєв), Пріходченко, Котенко, Сахненко, Адешелідзе

Share

221

Re: Требуется помощь

Doly777 пише:

разница в возрасте на фото не очень большая, нос и уши растут всю жизнь, НО это особенно заметно на фото с большой разницей в возрасте, и только после 60 лет (сравните фото своих предков с разницей 30-40 лет)... а оттопыренность существенная и на фото в военной фуражке она должна прявиться еще больше из-за давления на ухо... на нижнем фото оттопыренности нет, но вот линия роста волос такая же, что и на темном фото... ушные мочки разные, на фото военного и нижнем они значительно закругленные, на темном фото заостренные...

Может быть родственники ???


Нижнее фото до войны и до фуражки.
Вот еще одно довоенное фото, примерно 1913 год, Льеж
Уши не совсем что бы к голове прилегают, или нет?

Родственник? м.б. но очень мало вероятно, младший брат к моменту съмки фотографии уже умер после Соловков, старший д.б. значительно старше

Post's attachments

Игорь. Льеж.jpg
Игорь. Льеж.jpg 10.99 kb, 1 downloads since 2018-06-30 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Поиск предков и потомков, сбор информации, генеалогические исследования и построение родовых деревьев для следующих фамилий: Дорошенко, Дик, Верба, Кравцов, ПолОвый, Курбановский, Коноплин, Будников,  Синельник, Каченовский/Коченовский/Коченевский, Родкевич/Радкевич, Роскладка/Розкладка/Раскладка/Розкладко

mtDNA - J1c5

Share

222

Re: Требуется помощь

Допоможіть ідентифікувати н.п. де проживали в 18-му ст. :
Гатман, Кокоша, Штанко, Антосик, Гострогуз, Вергаль, Тарабага, Горельский, Пазенко, Нейленко ...

R1a - BY30762

Пошук предків : Яценко, Косенко, Божко, Костенко, Хмельницький, Луговий, Мазин, Бураков
Thanks: Алена1

Share

223

Re: Требуется помощь

gennadii5408 пише:

Допоможіть ідентифікувати н.п. де проживали в 18-му ст. : ...Штанко...

Березовая Лука

Share

224

Re: Требуется помощь

gennadii5408 пише:

Допоможіть ідентифікувати н.п. де проживали в 18-му ст. :
Гатман, Кокоша, Штанко, Антосик, Гострогуз, Вергаль, Тарабага, Горельский, Пазенко, Нейленко ...

На території сучасної України  цi прізвища зустрічаються в населених пунктах:
КИЇВ (Гатман, Кокоша, Штанко(Штанько), Антосик, Вергал, Горельский, Пазенко)
ПОЛТАВА (Кокоша, Штанко (Штанько), Антосик, Вергал, Пазенко)
КРЕМЕНЧУК (Кокоша, Штанько, Антосик, Вергал, Пазенко)
ЧЕРКАСИ (Кокоша, Штанько, Вергал, Пазенко, Нейленко)
ЗАПОРІЖЖЯ (Кокоша, Штанько, Вергал, Пазенко)
БОРЩІВКА (Кокоша, Вергал)
ЄНАКІЇВЕ (Штанько, Вергал)
ЖОВНИНЕ (Антосик, Вергал)
ЗОЛОТОНОША (Штанько, Вергал)
КУЛИКОВЕ (Вергал, Пазенко)

Share

225

Re: Требуется помощь

Дякую.
Не вмію шукати так, щоби одночасно декілька прізвищ.

R1a - BY30762

Пошук предків : Яценко, Косенко, Божко, Костенко, Хмельницький, Луговий, Мазин, Бураков
Thanks: Алена1

Share

226

Re: Требуется помощь

gennadii5408 пише:

Допоможіть ідентифікувати н.п. де проживали в 18-му ст. :
Гатман, Кокоша, Штанко, Антосик, Гострогуз, Вергаль, Тарабага, Горельский, Пазенко, Нейленко ...

Бачив варіант Тарабака.


Тарабан - с. Луки, Глинського повіту

Населені пункти: Качкарівка, Кам'янка (Херсон. пов.), Нижня Сироватка, Гребенниківка, Васильківка (Сум. пов.), Мала Дівиця (Прилуц. пов.), Оленівка, Володимирівка, Ольгинка, Стила (Олександрів. пов.), Рубіжне (Вовчан. пов.), Боромля, Ясенок,  Жигайлівка, Охтирка (Охтир. пов.), Пищики, Вереміївка (Золотон. пов.), Говтва (Говт. пов.), Гомільша, Дудківка (Зміїв. пов.), В. Куськівці, Синівці (Кременец. пов.), Собичин, Біловіж, Сущани (Овруч. пов.)

Share

227

Re: Требуется помощь

Добрый день!Есть ли кто-нибудь из Мариуполя? Необходима помощь с ЗАГСами.

Share

228

Re: Требуется помощь

Здравствуйте. Есть кто-нибудь из Канева?

Share

229

Re: Требуется помощь

equinox пише:

Добрый день!Есть ли кто-нибудь из Мариуполя? Необходима помощь с ЗАГСами.

C ЗАГОМ необходимо общаться самостоятельно, поэтому пишите лично или отправляйте запрос по месту Вашего проживания.

Школа генеалога; Харківська губ.;
Проект:№1 v Italy
Слава Україні Героям-Слава! putin to the HAGUE!
СМЕРТЬ КЛЯТИМ ВОРОГАМ ТА ОКУПАНТАМ! Hands off UKRAINE! STOP putin now! STOP russian aggression! Ukrainian Victory is Freedom for all world!

Share

230

Re: Требуется помощь

оброго дня. Допоможіть знайти хоч якісь дані про мого прадіда. Stefan Gryczka народився 1869 році в м.Надвірна Станіславського повіту. Маю грамоту його, що служив капралом в воєнній частині в Надвірній видана 1911 році ( тоді це була Австро-Угорщина)Буду вдячна за будь-яку інформацію.
Або сайти де можна знайти.

Share

231

Re: Требуется помощь

lianusia пише:

оброго дня. Допоможіть знайти хоч якісь дані про мого прадіда. Stefan Gryczka народився 1869 році в м.Надвірна Станіславського повіту. Маю грамоту його, що служив капралом в воєнній частині в Надвірній видана 1911 році ( тоді це була Австро-Угорщина)Буду вдячна за будь-яку інформацію.
Або сайти де можна знайти.

Зараз прогляну записи про народження за цей рік по Надвірні.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

232

Re: Требуется помощь

lianusia пише:

оброго дня. Допоможіть знайти хоч якісь дані про мого прадіда. Stefan Gryczka народився 1869 році в м.Надвірна Станіславського повіту. Маю грамоту його, що служив капралом в воєнній частині в Надвірній видана 1911 році ( тоді це була Австро-Угорщина)Буду вдячна за будь-яку інформацію.
Або сайти де можна знайти.

Є запис. Стефан Гричка народився 19 липня 1869 року. Куди Вам скинути копію запису?

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

233

Re: Требуется помощь

lianusichka@gmail.comДякую))

Share

234 ( 25-04-2019 17:05:14 змінене lianusia )

Re: Требуется помощь

А де можна взнати більше по службі Щось?

Post's attachments

photo_2019-04-25_17-02-57.jpg 165.32 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Thanks: Balymba, nfs792

Share

235

Re: Требуется помощь

lianusia пише:

lianusichka@gmail.comДякую))

Відіслав. Підтвердіть, що одержали.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

236

Re: Требуется помощь

lianusia пише:

А де можна взнати більше по службі Щось?

Це 58 Станіславський полк піхоти: ir58.info/history/index.htm По періоду, який Вас цікавить у мене немає матеріалів.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

237

Re: Требуется помощь

Шукаю ще діда Włodzimierz abo Władysław Gryczka ( Hreczko) 1908 року народження . Знаю тільки що народився десь під Івано Франківськом

Share

238

Re: Требуется помощь

lianusia пише:

Шукаю ще діда Włodzimierz abo Władysław Gryczka ( Hreczko) 1908 року народження . Знаю тільки що народився десь під Івано Франківськом

Це син Стефана?

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

239

Re: Требуется помощь

Так, це син Стефана. Знаємо , що народився в 1908 і помер 1964

Share

240

Re: Требуется помощь

lianusia пише:

Так, це син Стефана. Знаємо , що народився в 1908 і помер 1964

А що значить "під Франківськом народився"? Може є якийсь напрямок, чи звідки була родом мати?

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37
Thanks: kbg_dnepr1

Share

241

Re: Требуется помощь

Колись бабуся казала, що родився в Гурному Угринові, але його сестра Юзефа теж там родилася, але я знайшла в архіві запис, що у Франківську народилася. Тому не знайшла його ніде

Share

242

Re: Требуется помощь

Але проживали всі в Рожнятові, і там померли

Share

243

Re: Требуется помощь

lianusia пише:

Колись бабуся казала, що родився в Гурному Угринові, але його сестра Юзефа теж там родилася, але я знайшла в архіві запис, що у Франківську народилася. Тому не знайшла його ніде

Я так розумію, що жінка Стефана була полька? Запис про народження Юзефи знайшли серед римо-католиків? Тоді Володимира треба шукати серед греко-католиків Угринова.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

244

Re: Требуется помощь

Так, мама була римо католик, то і діти теж, бо Стефан не не знаю був він римо чи греко

Share

245

Re: Требуется помощь

lianusia пише:

Так, мама була римо католик, то і діти теж, бо Стефан не не знаю був він римо чи греко

Стефан був греко-католиком, а отже його сини також були греко-католиками, а дочки (як і мати) - римо-католичками, тому Володимира шукайте не між римо-католиками, а між греко-католиками.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share