1 ( 23-09-2015 21:41:16 змінене AppS )

Тема: Державний архів Київської області (ДАКО)

dako.gov.ua

Контакти

Адреса: 04119, Україна, м.Київ, вул.Мельникова, 38, 40.

Телефон: (044) 206-74-99.

Факс: (044) 483-23-60.

стіл довідок (044) 483-21-14

Контактний телефон читального залу (044) 483-21-38

E-mail: archive_kv@arch.gov.ua

Розклад роботи:

— понеділок-четвер з 9-00 до 18-00, п`ятниця з 9-00 до 16-45, перерва: з 13-00 до 13-45;

— вихідні дні: субота, неділя;

— прийомні дні: понеділок, середа - 9-00-17-00, обідня перерва: 13-00-14-00;

читальні зали: понеділок, середа, четвер — з 9-00 до 18-00; п’ятниця — з 9-00 до 17-00.

Обідня перерва: 13-00-14-00.
Oстання п’ятниця кожного місяця – санітарний день

http://dako.gov.ua/images/news2016/grafik_roboti_01_09_2016/1.jpg

Share

142

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Заработала новая версия сайта архива

dako.gov.ua/

http://i6.imageban.ru/out/2018/08/17/3648e4e48cf08e5ba6be3104c8dccc96.png

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.

Share

143

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

База даних оцифрованих описів справ Державного архіву Київської області періоду до 1917 року.

Шановні користувачі, до Вашої уваги пропонується «База даних оцифрованих описів справ Державного архіву Київської області періоду до 1917 року», яка містить інформацію щодо змісту 2269 описів справ за 1778-1917 рр. За списком фондів з № 1 по № 2230 періоду до 1917 року є в наявності 670 фондів (номерів переданих 1297,приєднаних 84, втрачених 2, пропущених 117).

Приємного та зручного користування!

opisi.dako.gov.ua/

http://i5.imageban.ru/out/2018/08/17/a44908301324f9830d8c155b7d1541fe.png

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.

Share

144

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

DVK_Dmitriy

Дуже дякую Вам за цю чудову новину! 
Вибачте, поки ще не все розумію. 
За Вашим посиланням я знайшла скани описів, а з їхнього сайту (головної сторінки) ніде не знайду оте зелене "Розпочнемо". І щось не розумію як ці скани можна збільшити - ніде немає ніяких плюсиків :)

Share

145

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

AllaSvt, для збільшення тримайте на клавіатурі затисненою клавішу Ctrl (унизу ліворуч чи праворуч) і крутіть коліщатко мишки.

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.
Thanks: AllaSvt1

Share

146 ( 17-08-2018 17:35:56 змінене AllaSvt )

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Balakyn

Дуже дякую!
Вибачте мене нерозумну :) 
Я думала, що позначка повинна бути десь поряд зі сканом :) Але у мормонів усе набагато зручніше та розумніше, а тут як завжди...

Thanks: Balakyn1

Share

147

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Шановні дослідники, у Ф.1, оп. 295 всього 17 частин описів. Але на сайті знахожу лише першу частину. А де ж інші? 
Може не там шукаю? Підкажіть, будь ласка, бо ДАКО  повідомив, що викладені всі дореволюційні описи.

Share

148

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

AllaSvt пише:

Шановні дослідники, у Ф.1, оп. 295 всього 17 частин описів. Але на сайті знахожу лише першу частину. А де ж інші? 
Може не там шукаю? Підкажіть, будь ласка, бо ДАКО  повідомив, що викладені всі дореволюційні описи.

opisi.dako.gov.ua/web/index.php? … mp;page=20

opisi.dako.gov.ua/web/index.php? … mp;page=21

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.

Share

149

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

DVK_Dmitriy  Дуже дякую за допомогу! 
Ніяк не опаную цю пошукову систему. smile  

Share

150 ( 31-08-2018 08:19:36 змінене AllaSvt )

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Шановні дослідники, знову я звертаюся за порадою. До сьогоднішнього дня я, скориставшись порадою Balakyn збільшувала кожний скан. До сьогодні у мене все виходило, я вже якось прилаштувалася і вдома на комп'ютері і навіть на телефоні.  
Але сьогодні, перший день, коли це чомусь не спрацьовує.  
Роблю те ж саме, що порадив мені шановний дослідник, але той скан, що по центру вже не збільшується, а разом з ним збоку з'являється нове маленьке вікно, де можна збільшувати, крутячи одне коліщатко мишки (без затискання клавіші Ctrl).                                                        Але ж хіба можна так працювати, скошуючи очі, та не бачучи повного тексту у тому маленькому віконечку?!                                                                                                             Це вони там щось "удосконалюють", чи у мене щось не так? 
Підкажіть, будь ласка, як збільшити скан, щоб він був по центру?   
Ще раз вибачте, я гуманітарій, не все розумію у техніці.

Share

151

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Скільки мороки з переглядом описів! Краще б запросили когось з мормонів, щоб проконсультували цих "фахівців".

Share

152

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

AllaSvt, я просмотрела описи, у меня сразу при нажатии на картинку она  увеличиается и располагается  по центру, и затем стрелочками можно переходить к следующей. Просмотрела и в Хроме и Едже, думала может в браузере дело.
Не очень понятно, что Вы спрашиваете.

Thanks: gennadii54081

Share

153

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

notizia 

Дуже дякую Вам за увагу до моїх проблем.  
Справа в тому, що і у мене при натисканні на скан він трохи збільшується (ось не полінувалася і виміряла лінійкою :)  - до 9х14 см), а далі вже - ніяк, а шрифт все одно для мене дрібний. До вчорашнього дня за порадою дослідника Balakyn я збільшувала його до будь-яких розмірів. Але з вчорашнього дня кожний скан не збільшується більше, ніж 9х14 см.  
Стрілочки і у мене є, але тільки для цього розміру скану. 
А оте віконце праворуч (очевидно, допоміжне, на думку тих "фахівців", які самі зі сканами не працюють - воно для чого, як там можна щось прочитати?   
Може я чогось не розумію, щось не так роблю? Підкажіть, будь ласка.

Share

154

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

AllaSvt, я так понимаю, зависит от размера экрана, у меня снимок 16,5 на 23, мне видно хорошо.
Если открыть снимок в другой вкладке или отдельном окне, то можно увеличивать, как Вы делали раньше.
Я к сожалению, другого пути не вижу.

Share

155

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

notizia 

Дуже дякую Вам за відповідь! 
На жаль, так і роблю - відкриваю скани в окремому вікні і там збільшую, а це дуже незручно, витрачаю більше часу.

Share

156

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

AllaSvt, спробуйте перейти у режим перегляду "Повний екран" (у більшості браузерів це клавіша F11 або через пункт меню "Вид"). Тоді й головне вікно стане трохи більшим - можливо, вам вистачить. Щоб повернутися до звичного вигляду, натисніть F11 ще раз.

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

157

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Balakyn  

Дуже дякую Вам за допомогу! Спробую. 
Тут родичі кажуть, що у мене замалий екран для перегляду сканів, не збільшуючи їх. А чому ж буквально 3 дня назад той самий екран не був замалим? А чому ж для перегляду сканів мормонів він не замалий? І там у них все дуже зручно.     
Виміряла екран :) - 34,5 х 19,5 см.  
То розробники повинні подбати про всіх, а не тільки про власників комп'ютерів з певним розміром екрану.  
  




Thanks: gennadii54081

Share

158

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Добрый день!
Подскажите, пожалуйста график работы третьего читального зала ГАКО (который в подвале на Соломенской по вторникам) - там полный рабочий день, или сокращенный?

Ремезенко, Ничипоренко, Швець (Чорнобиль, Залісся); Поронько, Ткач, Кучеровець (Клочків), Хлібович (Браслав), Ковріженко, Кобець, Наумовський (Київ та область), Сапалановський, Ратинський, Шпаковський, Врублевський, Дидковський (Житомир, Троянів) та інші.
Мій блог: genea.musicfancy.net/

159

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Julia_R1 пише:

Добрый день!
Подскажите, пожалуйста график работы третьего читального зала ГАКО (который в подвале на Соломенской по вторникам) - там полный рабочий день, или сокращенный?

Уточнила - читальный зал работает до 15-00

Ремезенко, Ничипоренко, Швець (Чорнобиль, Залісся); Поронько, Ткач, Кучеровець (Клочків), Хлібович (Браслав), Ковріженко, Кобець, Наумовський (Київ та область), Сапалановський, Ратинський, Шпаковський, Врублевський, Дидковський (Житомир, Троянів) та інші.
Мій блог: genea.musicfancy.net/

160

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Julia_R1 пише:
Julia_R1 пише:

Добрый день!
Подскажите, пожалуйста график работы третьего читального зала ГАКО (который в подвале на Соломенской по вторникам) - там полный рабочий день, или сокращенный?

Уточнила - читальный зал работает до 15-00

И с 10.00

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Thanks: kuks70, Julia_R12

Share

161

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

НАКАЗ ПРО ЗАКРИТТЯ ЧИТАЛЬНИХ ЗАЛІВ З 01.10 ПО 31.10.2018 РОКУ

http://dako.gov.ua/wp-content/gallery/d182d0b5d181d182d0bed0b2d0b0d18f/%D0%9D%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%B7-%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F-%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D1%83-2018.jpg

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Thanks: Julia_R1, litar Л2

Share

162

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Шановні дослідники! 

Чи замовляв хтось з вас копії документів у ДАКО після відомого всім наказу? 
Тобто засобами самого архіву?

Share

163

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

AllaSvt пише:

Шановні дослідники! 

Чи замовляв хтось з вас копії документів у ДАКО після відомого всім наказу? 
Тобто засобами самого архіву?

Я замовляв.

Thanks: AllaSvt1

Share

164 ( 04-11-2018 15:37:31 змінене AllaSvt )

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Олег Лисенко 

Дякую за відповідь. Мене цікавить чи щось змінилося з того часу? Мені потрібні копії деяких документів в електронному вигляді, а частину - у паперовому (з печаткою та підписами).   



Share

165

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

AllaSvt пише:

Олег Лисенко 

Дякую за відповідь. Мене цікавить чи щось змінилося з того часу? Мені потрібні копії деяких документів в електронному вигляді, а частину - у паперовому (з печаткою та підписами).   



Змінилось. Раніше сам міг зробити копію, тепер архів робить. 81.67 за документ, якість нормальна. Термін місяць.   Паперових не замовляв.

Thanks: AllaSvt, Balakyn2

Share

166

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

ДО ВІДОМА КОРИСТУВАЧІВ АРХІВНИХ ДОКУМЕНТІВ!

Повідомляємо Вам про стан роботи з документами фонду № 280 Київська казенна палата.
Відповідно до наказу державного архіву від 19.09.2018 № 70 «Про  закриття читального залу Державного архіву Київської області», в державному архіві були розпочаті роботи з перевіряння наявності справ фонду № 280 – Київська казенна палата, описів №№ 2, 174, 174 дод., 47, 55, 207 – де містяться ревізькі казки, загальною кількістю 4485 од.зб.
Інформуємо, що на 07.11.2018, працівниками відділу забезпечення збереженості документів державного архіву перевірено усі справи за описом № 2, у результаті чого встановлено наступне:
– за описом справ обліковано – 1632 од.зб.;
– загалом в наявності за даним описом є 1625 од.зб.;
– не виявлено 18 од.зб., які взято на облік до розшуку;
– виявлено не облікованих 11 од.зб., які взято на державний облік.
У ході проведення перевірки наявності виконувались роботи щодо покращення санітарно-гігієнічно7го режиму збереження архівних справ – знепилено 560 картонажів з вийманням справ.
Також зазначаємо, що в державному архіві тривають роботи з перевіряння наявності документів за описом № 174, де за обліковими даними нараховується 2430 од.зб., у зв’язку з чим, відповідно до Правил роботи архівних установ України, затверджених наказом Міністерства юстиції України 08.04.2013  № 656/5, доступ до зазначених документів користувачам для роботи в читальному залі буде обмежено.

dako.gov.ua/%D0%B4%D0%BE-%D0%B2% … VuLsegxr-o

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.

Share

167 ( 09-11-2018 21:29:22 змінене AllaSvt )

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

А коли ж знайдуть цілий фонд - Ф.818 Сквирська міщанська управа (19 справ)?! А цілий фонд Ф.507 - Васильківське міщанське управління (30 справ)?!
 
Крім того, коли я була у каталозі ДАКО і замовила Ф.1, оп.316 та оп.330, то працівниця каталогу, прийшовши зі сховища описів сказала, що оп.316 передали до ДАЖО, а оп.316 до Черкаського архіву. Але, як видно з викладених нещодавно описів на сайті ДАКО, справи цих описів знаходяться у ДАКО. То де ж вони насправді?!

Thanks: Алена1

Share

168 ( 10-11-2018 12:45:49 змінене AllaSvt )

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

А які саме 11 справ було виявлено (які повіти, за які роки)? Чому цієї інформації немає на сайті ДАКО? 
Як про совкові виставки та суботники, то одразу на сайті, а як дійсно корисна інформація, то нічого немає... 
А за яким наказом вже декілька років не видають справи опису 164?

Share

169

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

– виявлено не облікованих 11 од.зб., які взято на державний облік.
де можна ознайомитись зі списком цих справ? Є у них на сайті опис?

Share

170

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

– виявлено не облікованих 11 од.зб., які взято на державний облік.
де можна ознайомитись зі списком цих справ? Є у них на сайті опис?

Share

171

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Оленка пише:

– виявлено не облікованих 11 од.зб., які взято на державний облік.
де можна ознайомитись зі списком цих справ? Є у них на сайті опис?

Я вчера задал этот вопрос в ФБ на странице архива.
Посмотрим, что ответят.

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.

Share

172

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Печальная новость...

З почуттям глибокої скорботи у серці колектив Державного архіву Київської області сповіщає, що 15 листопада 2018 року  передчасно пішла з життя

Бєлая Ольга Миколаївна

Світла пам’ять про Ольгу Миколаївну завжди буде жити у серцях, рідних, друзів, товаришів та колег архіву.

Прощання з покійною відбудеться 17 листопада 2018 року 0 10.30 год. у Малій залі Байкового кладовища, м. Київ.

dako.gov.ua/%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D … %BC%D0%BE/

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Thanks: litar Л1

Share

173

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

У ДАКО мені сказали, що вони виготовляють тільки електронні копії, а я повинна сама їх роздрукувати і принести в архів для завірення, бо у них немає принтера.  Що це за самообслуговування таке?!  
У жодному архіві України такого немає! 
А платити треба таку ж суму - 81.67 за документ.

Share

174

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

раніше навпаки - завіряли тільки власні ксерокси, а копії роздруковані ні, бо мало що там домалюєте

Share

175

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Мені теж раніше завіряли тільки те, що вони виготовляли самі, та й правильно робили, бо можна такого нафотошопити... А тепер кажуть, що взагалі не користуються ксероксом, а тільки сканують.  Ну й добре, нехай сканують, але ж при цьому архів повинен виконувати свої функції - видачу копій на замовлення користувачів (електронних, чи паперових), але ж чому замовник повинен возити туди-сюди свої ж папери? Де таке ще є? А гроші за що беруть? Мабуть, найбільші ніж в інших архівах України.  
Чи брешуть? Ну як це в архіві немає принтера?! 
У цьому ДАКО вже зовсім якісь божевільні порядки. Нещодавно я хотіла замовити фільтраційні справи, але потрібно доводити родинні стосунки. 
Хіба таке може бути в архіві?!  
      

Share

176

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

AllaSvt,
Укр.архіви взагалі дуже дивні.

У цьому ДАКО вже зовсім якісь божевільні порядки. Нещодавно я хотіла замовити фільтраційні справи, але потрібно доводити родинні стосунки.

посилайтесь на закон "Про доступ до архівів репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років", має бути вільний доступ та вільне фотографування.

Хоча, з іншого боку там може формально діяти закон про 75 років захисту персональних даних (тобто до 2020го).

Thanks: AllaSvt1

Share