1

Тема: Фонд 1202

Р – 1202, оп. 1
                                     Бюро всесоюзной переписи населения 1939 г.
     АКИМОВСКИЙ  Р-Н
Акимовский с\с
Ахримовский
Владимировский
Волконештский
Ганновский
Гореловский
Давидовский
Дмитриевский
Искровский
Кирилловский
Куйбышевский
Н-Даниловский
Переможненский
Первотерновский
Радионовский
Терновский 2
Червоноармейский

     АНДРЕЕВСКИЙ
Андреевский
Берестоватский
Белоцерковский
Выбоевский
Гюновский
Долинский
Елизаветовский
Елисеевский
Ивановский
Ланцевский
Радионовский
Софиевский
Успеновский
Шевченковский
Яровичкий

     БЕРДЯНСКИЙ
Андреевский
Банновский
Борисовский
Деревецкий
Дмитровский
Комышиватский
Карломарксовский
Лозановский
Луначарский
Николаевский
Н-Васильевский
Н-Петровский
Н-Спасовский
Н-Троицкий
Ольгинский
Партизанский
Старопетровский
Трояновский

     БОЛЬШЕБЕЛОЗЕРСКИЙ
Ленинский
Н-Петровский
Поповский
Сталинский
Трудовой
Червонный
Шевченковский
Щорсовский

     БОЛЬШЕТОКМАКСКИЙ
Ворошиловский
Карлолибкнехтовский
Остриковский
Очеретоватский
Роботовский
Скелеватский
Сладкобалковский
Чунгульский

     ВАСИЛЬЕВСКИЙ
Балковский
Верхнекриничанский
Златопольский
Карачекракский
Магдалиновский
Норовский
Орлянский
Пятихатский
Скельский
Царицинокутский
Шмальковский
Юрентальский
Янчекпакский

     ВЕСЕЛОВСКИЙ
Веселовский
Ежовский
Елизаветовский
Запорожский
Калиновский
Корнеевский
Михайловский
Менчикурский
Мойсеевский
Н-Александровский
Н-Успенский
Пискошанский

     ГЕНИЧЕСКИЙ
Болградский
Смидовический
Сокологорский
Сталинский
Стокопанский
Н-Алексеевский
Н-Григорьевский
Н-Дмитриевский
Н-Ивановский
Чотарский
Юзкуйский

     ГУЛЯЙПОЛЬСКИЙ
Воздвиженский
Варваровский
Долинский
Дорожнянский
Затишанский
Марфопольский
Н-Григорьевский
Петровский
Санжаровский
Темировский
Туркеновский
Успеновский
Хвалибоговский

     ЗАПОРОЖСКИЙ
Августиновский
Бабурский
Белянский
Веселянский
Вольнянский
Григорьевский
Ивангородский
Лукашевский
Марьевский
Н-Польский
Натальевский
Нижнее-Хортицкий
Н-Запорожский
Н-Александровский
Еленовский
Павловский
Разумовский
Степнянский
Федоровский
Широчанский
Юльевский

     ИВАНОВСКИЙ
Благодатский
Борисовский
Васильевский
Зорянский
Ивановский
Каменский
Н-Дмитровский
Н-Михайловский
Н-Семеновский
Н-Тимофеевский
Н-Трофимовский
Н-Федоровский
Разделянский
Успеновский
Фрунзенский
Шотевский

     КАМЕНСКИЙ НА ДНЕПРЕ
Алексеевский
Благовещенский
В-Знаменский
Водянский
Ивановский
Ильинский
Н-Водянский
Днепровский
Н-Днепровский
Первомайский

     КОЛАРОВСКИЙ
Анновский
Богдановский
Богородитский
Ботиевский
Вячеславовский
Диановский
Зеленовский
Инзовский
Коларовский
Мариновский
Мотобелевский
Н-Александровский
Орловский
Первониколаевский
Петровский
Труденовский
Райновский
Степановский
Тарасовский
Юрьевский

     КУЙБЫШЕВСКИЙ
Алексеевский
Бельманский
Благовещенский
Вершиновский №№1,2
Водянский
Гайчульский
Гусарский
Куйбышевский
Поповский

     ЛЮКСЕМБУРГСКИЙ
«Азов» зерносовхоз
Вишневатский
К-Либкнехтовский
Кузнецовский
Листвянский
Люксембургский
Марьяновский
Н-Керменчикский
Урицкий

     МЕЛИТОПОЛЬСКИЙ
Александрофельдский
Вознесенский
Даниловский
Иогансруйский
Костантиновский
Мордвиновский
Н-Богдановский
Н-Михайловский
Семеновский
Спасский
Тамбовский
Терпеньевский
Троицкий
Федоровский
Чехоградский
Эйгенфельдский

     МИХАЙЛОВСКИЙ
Бурчатский
Волковский
Любимовский
Михайловский 1,2,3,
Пришибский
Тимошевский

     МОЛОЧАНСКИЙ
Альнауский
Гохштедский
Гейдельбергский
Кохановский
Мариагеймский
Минстербергский
Н-Николаевский
Орловский
Райхенфельдский
Ротфронтовский
Старобогдановский
Тифенбрудский
Фридрихсфельдский
Шенауский

     НИЖНЕСЕРОГОЗСКИЙ
Анатольевский
В-Серогозский
В-Торгаевский
Демьяновский
Догмаровский
Запорожский
Зеленовский
Косаковский
Н-Серогозский
Николаевский
Н-Александровский
Н-Петровский
Нижнеторгаевский
Первопокровский
Рубановский
Червонопартизанский

     НОВОВАСИЛЬЕВСКИЙ
Астраханский
Воскресенский
Ганноана?инский
Марьяновский
Н-Алексанжровский
Н-Васильевский
Н-Николаевский
Н-Спасский
Н-Филипповский
Ореховский
Тихоновский
Федоровский
Ясновский

     НОВОЗЛАТОПОЛЬСКИЙ
Арбейтгеймский
Ворошиловский
Ежовский
Зеленопольский
Кобылянский
Н-Златопольский
Приютинский
Ротендарфский
Самойловский
Фрайдофский

     НОВОНИКОЛАЕВСКИЙ
Барвинковский
Веселогайский
Гайчурский
Заливнянский
Каменский
Канкриновский
Лстовский
Любицкий
Марьяновский
Надиеславянский
Н-Ивановский
Н-Николаевский
Подгорнянский
Риздвянский
Самойловский
Софиевский
Старчевский

     ОРЕХОВСКИЙ
Белогорьевский
Вольнянский
Егоровский
Ежовский
Жовта
Кручинянский
Камышеватский
Копанивский 1,2
Малотокмачанский
Н-Андреевский
Н-Даниловский
Н-Ивановский
Н-Павловский
Н-Семеновский 1,2
Н-Троицкий
Н-Акимовский
Омельницкий
Панютинский
Преображенский
Хитровский
Юрковский

     ПОЛОГОВСКИЙ
Балочковский
Басанский
Вербовский
Зразковский
Инженерненский
Конскораздорский
Н-Карловский
Н-Селовский
Н-Федоровский
Пологовский
Семеновский
Тарасовский
Ульяновский
Федоровский
Чапаевский
Шевченковский

     ПРИАЗОВСКИЙ
Александровский
Владимировский
Георгиевский
Гирсовский
Девненский
Дунаевский
Надеждинский
Н-Константиновский
Н-Троицкий
Приазовский
Степановский
Троицкий
Чекракский

     РОТФРОНТОВСКИЙ
Гнаденфельдский
Гнафентальский
Замостянский
Либенаусский
Лихтфельдский
Макеевский
Александротальский
Гросведский
Рикенаусский
Ротфронтовский
Широкоярский

     СИВАШСКИЙ
Буденовский
Н-Михайловский
Отрадовский
Павловский
Петровский
Попеланский
Сивашский

     ЧЕРВОНОАРМЕЙСКИЙ
Андреевский
Геленжиндский
Куприяновский
Любимовский
Любомировский
Максимовский
Матвеевский
Микольский
Миролюбовский
Михайловский
Михайло-Лукашевский
Н-Васильевский
Н-Гупаловский
Н-Миргородский
Н-Троицкий
Петромихайловский
Петросвистуновский
Райский
Скелеватский
Софиевский
Терновский
Трудолюбовский

     ЧЕРНИГОВСКИЙ
Верхнетокмакский
Могилянский
Низянский
Н-Григорьевский
Н-Казанковатский
Н-Михайловский
Н-Полтавский
Обиточенский
Салтычийский
Сисикулакский
Стальневский
Токмачанский

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.
Спасибо сказали: TAM, kuks70, interstep3

Поделиться