1 ( 05-04-2015 18:36:13 змінене Geneo )

Тема: Банін

БАНІН Михайло. - Бунчуковий товариш у Ніжинському полку (1738).

В.М.Заруба. Козацька старшина гетьманської України.

Поиск предков и потомков, сбор информации, генеалогические исследования и построение родовых деревьев для следующих фамилий: Дорошенко, Дик, Верба, Кравцов, ПолОвый, Курбановский, Коноплин, Будников,  Синельник, Каченовский/Коченовский/Коченевский, Родкевич/Радкевич, Роскладка/Розкладка/Раскладка/Розкладко

mtDNA - J1c5

Share

2

Re: Банін

Думаю, що всі прізвища українців краще не русіфікувати (-ін), а передавати через -ин або -їн, як і Волошин, Сербин, Яремин, незалежно від того, -ин тут суфікс чи закінчення. У даному випадку взагалі (з першого погляду) невідомо, що це граматично - іменник чи присвійний прикметник.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

3

Re: Банін

Ярематойсамий,

Думаю это вопрос не ко мне, я лишь транслирую источник и не вношу никакие коррективы в фамилии

Поиск предков и потомков, сбор информации, генеалогические исследования и построение родовых деревьев для следующих фамилий: Дорошенко, Дик, Верба, Кравцов, ПолОвый, Курбановский, Коноплин, Будников,  Синельник, Каченовский/Коченовский/Коченевский, Родкевич/Радкевич, Роскладка/Розкладка/Раскладка/Розкладко

mtDNA - J1c5

Share

4

Re: Банін

olyvd пише:

Ярематойсамий,

Думаю это вопрос не ко мне, я лишь транслирую источник и не вношу никакие коррективы в фамилии

Та бачу, що не до Вас!. Треба рубати Зарубу & Ко & наших вчених & нашу куцу свідомість

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

5

Re: Банін

Банин Сергей Дмитриевич, 1865 г.р., окончил  университет в 1893 г., Лекарь, земский врач, Киржач, Покровский у., Владимирская губ.
Рос. медицин. список, 1902 г. - С. 31.

Share