1

Тема: Поиск корней

Прошу вас помочь мне в дать запрос в архив Ровенский про нашего дела Марковец Йон Денисович 1917года рождения, село Тутовичи

Поделиться

2

Re: Поиск корней

Архів виконує запити лише за наявності письмового звернення (заяви), яка подається у стіл довідок архіву або надходить поштою.
Прийом громадян у столах довідок архіву здійснюється щопонеділка та щосереди з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00.
Стіл довідок корпусу № 1 знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Ст. Бандери, 26 а; тел. 23-30-04; корпусу № 2: м. Рівне, вул. Кавказька, 8; тел. 69-53-23 (rv.archives.gov.ua/index.php/zve … apyty.html).
За цим посиланням можна скачати бланк запиту: rv.archives.gov.ua/images/docume … shlyub.doc

Цікавить інформація:
Махиньки с. Тростинка і с. Шевченківка Васильківського р-ну Київської обл.;
Гарник, Бадьорко, Лисий, Яненко Бершадського р-ну Вінницької обл.;
Шапран, Піскаленко, Григоренко с. Тростинка Васильківського р-ну Київської обл.
Спасибо сказали: lenamarkovets1

Поделиться

3 (03-10-2018 16:52:00 отредактировано lenamarkovets)

Скажите, а мне дадут ответ на запрос,  я не прямой родственник,я жена прямого родственника. Я могу сама подать запрос про деда . И если я приеду в архив, ответ можно сразу получить или нужно ждать?

Поделиться

4

lenamarkovets, передивіться тему по Рівненському архіву і якщо не знайдете потрібної інформації - продублюйте там ваші запитання: http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=653

Цікавить інформація:
Махиньки с. Тростинка і с. Шевченківка Васильківського р-ну Київської обл.;
Гарник, Бадьорко, Лисий, Яненко Бершадського р-ну Вінницької обл.;
Шапран, Піскаленко, Григоренко с. Тростинка Васильківського р-ну Київської обл.

Поделиться

5

Я правнук Келеп Сергея Семеновича ищу родственников

Поделиться