1

Тема: Єдловський / Едловский

В 1860-е гг. фамилия Едловский встречается в с. Ивановке (совр. Ивано-Яризовка Царичанского р. Днепропетровской обл.) http://forum.genoua.name/viewtopic.php? … 93#p189493 помещика Степана Николаевича Миргородского  (выкупное дело №1158 Екатеринославской губернии Новомосковского у., РГИА Ф. 577 оп. 11 д. 509).

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Поделиться

2

Re: Єдловський / Едловский

Прізвище Єдловський від "єдло,ядло" - по татарськи змія.Я займаюся Грунською сотнею Гадяцького полку там зустрічаються козаки Єдло в 17-18 ст потім і зараз проживає в цьому краї куча Єдленків.Єдлвський - декілька варіантів.Або це поляк-шляхтич що родом був або його рід володів якоюсь єдловщиною, або це православний щляхтич, а може якийсь Єдленко,Ядленко в часи шукання дворянства на початку 19ст просто купив родовід у Варшаві і назвався Єдловським.Таке часто зустрічалося в той час.Але на 70% що це був польський шляхтич

Поделиться

3

Прізвище Єдловський від "єдло,ядло" - по татарськи змія.Я займаюся Грунською сотнею Гадяцького полку там зустрічаються козаки Єдло в 17-18 ст потім і зараз проживає в цьому краї куча Єдленків.Єдлвський - декілька варіантів.Або це поляк-шляхтич що родом був або його рід володів якоюсь єдловщиною, або це православний щляхтич, а може якийсь Єдленко,Ядленко в часи шукання дворянства на початку 19ст просто купив родовід у Варшаві і назвався Єдловським.Таке часто зустрічалося в той час.Але на 70% що це був польський шляхтич

Поделиться

4

Александр Серый, У тюркських мовах слова на -ло не закінчуються. Гадюка - їлан, жилан. На Кубані є Ятло, у ст-ці Новомишастивській перероблене на Дятло.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Поделиться

5

Треба подивитися за ЯДЛО ще раз в мене десь записано може я щось переплутав

Поделиться

6

Треба подивитися за ЯДЛО ще раз в мене десь записано може я щось переплутав

Поделиться