1

Тема: Canada

тема про Канаду

Поделиться

2

Re: Canada

Мені здається, що для того, щоб тема була "видніша" для браузерів, її варто називати всіма можливими способами, якими її можуть шукати - у данному випадку я б добавила ще й український варіант "Канада", а у повідомленні вказала б "Тема про архіви Канади" або "Пошук генеалогічних даних в архівах Канади", або "Генеалогічні матеріали в архівах Канади" - тобто зазначила б тему трохи детальніше.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Поделиться

3

До історії української діаспори та україномовного діловоства

Спасибо сказали: Balymba1

Поделиться

4

Сапонов А. О. Асоціація канадських архівістів: віхи історії

Поделиться

5

Може хто знає, де можна знайти списки імігрантів до Канади на початку 20 ст. Списки на Ellis Island дуже легко знайти, а де є канадська версія, не підкажете?

Кікаленко, Коротенко, Вівчар, Рябцев, Карапиш, Коротич
Пойда, Грузін, Дорохтей, Василега/Василевський, Шевченко, Глоба

Поделиться

6

Особисто я не в курсі, але спробував би попитати на англомовних, власне, канадських ген.форумах.

Поделиться

7

А не підкажете назви таких форумів, якщо знаєте такі?

Кікаленко, Коротенко, Вівчар, Рябцев, Карапиш, Коротич
Пойда, Грузін, Дорохтей, Василега/Василевський, Шевченко, Глоба

Поделиться

8

А мені здається тема "мертва" як і інші подібного роду. Картинки, загальні "обзори"з інету. І більш нічого.  І не буде, повірте .
Для чого живучим в Україні канадські далекі- предалекі родичі? Питання риторичне, шкурне, не побоюсь цього слова. Бо близькі родичі виїхали ще з ними. І тут логічно, що хтось може цікавитись нашими архівами, тобто все навпаки. В мене є там знайомі, але не знаю жодного, кого б генеалогія цікавила  наповну. Слухаючи про мої знахідки --всі цокають язиками--браво!
І не більше. Там трохи інше життя, інші інтереси.

Поделиться

9

Vic-tor пишет:

А мені здається тема "мертва" як і інші подібного роду. Картинки, загальні "обзори"з інету. І більш нічого.  І не буде, повірте .
Для чого живучим в Україні канадські далекі- предалекі родичі? Питання риторичне, шкурне, не побоюсь цього слова. Бо близькі родичі виїхали ще з ними. І тут логічно, що хтось може цікавитись нашими архівами, тобто все навпаки. В мене є там знайомі, але не знаю жодного, кого б генеалогія цікавила  наповну. Слухаючи про мої знахідки --всі цокають язиками--браво!
І не більше. Там трохи інше життя, інші інтереси.

Абсолютно протилежної думки - генеалогією в Канаді цікавляться набагато більше, ніж у нас (в тому числі генетичною). Інше діло, що через змішання різних націй нащадки часто не мають уявлення з якої країни походять їх предки. Мої кровні родичі шукали предків у Польщі, Росії, Німеччині, Румунії, і для них було дивним, що насправді їх предки з України. З моїх кровних родичів 8 канадців і 4 американці мають великі дерева із тисяч родичів, але ... українські вітки в них, здебільшого "тупикові".

Турецький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Менів (Менюк), Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut

І-Р37/ Н

Поделиться

10

Balymba, Мабуть Ви неуважно читаєте( див. вище)
І тут логічно, що хтось може цікавитись нашими архівами,
А тема про те, що тут хтось буде викладати конкретику із Канадських архівів! Ніколи! Чи я не правильно розумію написане?
Раз в декілька років я там буваю, але навіть не знаю, чи є  у них щось на зразок наших МК.

Поделиться

11 (16-09-2018 13:23:20 отредактировано kbg_dnepr)

Колеги,

чи є в когось можливість пошукати у Канаді Полікарпа Буштрука з села Сергіївки (сучасний Солонянський р. Дніпропетровської обл.), що емігрував туди чи перед війною, чи якось у зв'язку з війною http://forum.genoua.name/viewtopic.php? … 29#p187029 ?

Поделиться

12

Такого не може бути, щоб якась українська організація у Канаді, наприклад, якась українська церква, дослідня установа не цікавилася нашими питаннями. Треба шукати і треба виходити на контакт. Це наша провина, що досі цього не зробили.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону
Спасибо сказали: kbg_dnepr1

Поделиться

13

Пане Яремо, Ви цілком праві - і це моя особиста провина, я навіть якось у ФБ листувалася чи то з якоюсь канадською чи американською організацією, і їм рекламувала ГЕНЕО, а ось про те, щоб про них тут написати, не подумала. Зараз спробую пошукати у ФБ.

Спасибо сказали: Ярематойсамий1

Поделиться

14

Є закрита група у ФБ https://www.facebook.com/groups/855993304493098/.
Написала запит про приєднання. Чи приймуть???

У групу мене прийняли, тепер чекаю відповіді на своє питання про Буштрука-іммігранта. Чи буде якийсь відгук?

Поделиться

15

Канадці (поки що?) не відповідають, а ось у групі UAgenealogу порадили чудовий ресурс www.bac-lac.gc.ca/eng/Search/Pag … =,bushtruk

Правда, й там я Буштруків не знайшла sad
Змінили прізвище? не залишилося чоловіків-носіїв?

Спасибо сказали: kuks701

Поделиться