1 (23-09-2015 21:41:16 отредактировано AppS)

Тема: Державний архів Київської області (ДАКО)

dako.gov.ua

Контакти

Адреса: 04119, Україна, м.Київ, вул.Мельникова, 38, 40.

Телефон: (044) 206-74-99.

Факс: (044) 483-23-60.

стіл довідок (044) 483-21-14

Контактний телефон читального залу (044) 483-21-38

E-mail: archive_kv@arch.gov.ua

Розклад роботи:

— понеділок-четвер з 9-00 до 18-00, п`ятниця з 9-00 до 16-45, перерва: з 13-00 до 13-45;

— вихідні дні: субота, неділя;

— прийомні дні: понеділок, середа - 9-00-17-00, обідня перерва: 13-00-14-00;

читальні зали: понеділок, середа, четвер — з 9-00 до 18-00; п’ятниця — з 9-00 до 17-00.

Обідня перерва: 13-00-14-00.
Oстання п’ятниця кожного місяця – санітарний день

http://dako.gov.ua/images/news2016/grafik_roboti_01_09_2016/1.jpg

Поделиться

142

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Заработала новая версия сайта архива

dako.gov.ua/

http://i6.imageban.ru/out/2018/08/17/3648e4e48cf08e5ba6be3104c8dccc96.png

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.

Поделиться

143

База даних оцифрованих описів справ Державного архіву Київської області періоду до 1917 року.

Шановні користувачі, до Вашої уваги пропонується «База даних оцифрованих описів справ Державного архіву Київської області періоду до 1917 року», яка містить інформацію щодо змісту 2269 описів справ за 1778-1917 рр. За списком фондів з № 1 по № 2230 періоду до 1917 року є в наявності 670 фондів (номерів переданих 1297,приєднаних 84, втрачених 2, пропущених 117).

Приємного та зручного користування!

opisi.dako.gov.ua/

http://i5.imageban.ru/out/2018/08/17/a44908301324f9830d8c155b7d1541fe.png

Спасибо сказали: GRYN, Алёна, AllaSvt, Balakyn, litar Л5

Поделиться

144

DVK_Dmitriy

Дуже дякую Вам за цю чудову новину! 
Вибачте, поки ще не все розумію. 
За Вашим посиланням я знайшла скани описів, а з їхнього сайту (головної сторінки) ніде не знайду оте зелене "Розпочнемо". І щось не розумію як ці скани можна збільшити - ніде немає ніяких плюсиків :)

Поделиться

145

AllaSvt, для збільшення тримайте на клавіатурі затисненою клавішу Ctrl (унизу ліворуч чи праворуч) і крутіть коліщатко мишки.

Цікавить інформація:
Махиньки с. Тростинка і с. Шевченківка Васильківського р-ну Київської обл.;
Гарник, Бадьорко, Лисий, Яненко Бершадського р-ну Вінницької обл.;
Шапран, Піскаленко, Григоренко с. Тростинка Васильківського р-ну Київської обл.
Спасибо сказали: AllaSvt1

Поделиться

146 (17-08-2018 17:35:56 отредактировано AllaSvt)

Balakyn

Дуже дякую!
Вибачте мене нерозумну :) 
Я думала, що позначка повинна бути десь поряд зі сканом :) Але у мормонів усе набагато зручніше та розумніше, а тут як завжди...

Спасибо сказали: Balakyn1

Поделиться

147

Шановні дослідники, у Ф.1, оп. 295 всього 17 частин описів. Але на сайті знахожу лише першу частину. А де ж інші? 
Може не там шукаю? Підкажіть, будь ласка, бо ДАКО  повідомив, що викладені всі дореволюційні описи.

Поделиться

148

AllaSvt пишет:

Шановні дослідники, у Ф.1, оп. 295 всього 17 частин описів. Але на сайті знахожу лише першу частину. А де ж інші? 
Може не там шукаю? Підкажіть, будь ласка, бо ДАКО  повідомив, що викладені всі дореволюційні описи.

opisi.dako.gov.ua/web/index.php? … mp;page=20

opisi.dako.gov.ua/web/index.php? … mp;page=21

Спасибо сказали: AllaSvt, litar Л, gennadii54083

Поделиться

149

DVK_Dmitriy  Дуже дякую за допомогу! 
Ніяк не опаную цю пошукову систему. smile  

Поделиться

150 (31-08-2018 08:19:36 отредактировано AllaSvt)

Шановні дослідники, знову я звертаюся за порадою. До сьогоднішнього дня я, скориставшись порадою Balakyn збільшувала кожний скан. До сьогодні у мене все виходило, я вже якось прилаштувалася і вдома на комп'ютері і навіть на телефоні.  
Але сьогодні, перший день, коли це чомусь не спрацьовує.  
Роблю те ж саме, що порадив мені шановний дослідник, але той скан, що по центру вже не збільшується, а разом з ним збоку з'являється нове маленьке вікно, де можна збільшувати, крутячи одне коліщатко мишки (без затискання клавіші Ctrl).                                                        Але ж хіба можна так працювати, скошуючи очі, та не бачучи повного тексту у тому маленькому віконечку?!                                                                                                             Це вони там щось "удосконалюють", чи у мене щось не так? 
Підкажіть, будь ласка, як збільшити скан, щоб він був по центру?   
Ще раз вибачте, я гуманітарій, не все розумію у техніці.

Поделиться

151

Скільки мороки з переглядом описів! Краще б запросили когось з мормонів, щоб проконсультували цих "фахівців".

Поделиться

152

AllaSvt, я просмотрела описи, у меня сразу при нажатии на картинку она  увеличиается и располагается  по центру, и затем стрелочками можно переходить к следующей. Просмотрела и в Хроме и Едже, думала может в браузере дело.
Не очень понятно, что Вы спрашиваете.

Гербеев, Радько (Радченко), Калайда, Крачун, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко,  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Бойко, Овчинников, Никольский,  Решетников, Минаев T004006
Спасибо сказали: gennadii54081

Поделиться

153

notizia 

Дуже дякую Вам за увагу до моїх проблем.  
Справа в тому, що і у мене при натисканні на скан він трохи збільшується (ось не полінувалася і виміряла лінійкою :)  - до 9х14 см), а далі вже - ніяк, а шрифт все одно для мене дрібний. До вчорашнього дня за порадою дослідника Balakyn я збільшувала його до будь-яких розмірів. Але з вчорашнього дня кожний скан не збільшується більше, ніж 9х14 см.  
Стрілочки і у мене є, але тільки для цього розміру скану. 
А оте віконце праворуч (очевидно, допоміжне, на думку тих "фахівців", які самі зі сканами не працюють - воно для чого, як там можна щось прочитати?   
Може я чогось не розумію, щось не так роблю? Підкажіть, будь ласка.

Поделиться

154

AllaSvt, я так понимаю, зависит от размера экрана, у меня снимок 16,5 на 23, мне видно хорошо.
Если открыть снимок в другой вкладке или отдельном окне, то можно увеличивать, как Вы делали раньше.
Я к сожалению, другого пути не вижу.

Гербеев, Радько (Радченко), Калайда, Крачун, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко,  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Бойко, Овчинников, Никольский,  Решетников, Минаев T004006
Спасибо сказали: AllaSvt, litar Л, gennadii54083

Поделиться

155

notizia 

Дуже дякую Вам за відповідь! 
На жаль, так і роблю - відкриваю скани в окремому вікні і там збільшую, а це дуже незручно, витрачаю більше часу.

Поделиться

156

AllaSvt, спробуйте перейти у режим перегляду "Повний екран" (у більшості браузерів це клавіша F11 або через пункт меню "Вид"). Тоді й головне вікно стане трохи більшим - можливо, вам вистачить. Щоб повернутися до звичного вигляду, натисніть F11 ще раз.

Цікавить інформація:
Махиньки с. Тростинка і с. Шевченківка Васильківського р-ну Київської обл.;
Гарник, Бадьорко, Лисий, Яненко Бершадського р-ну Вінницької обл.;
Шапран, Піскаленко, Григоренко с. Тростинка Васильківського р-ну Київської обл.
Спасибо сказали: AllaSvt, gennadii5408, Алёна3

Поделиться

157

Balakyn  

Дуже дякую Вам за допомогу! Спробую. 
Тут родичі кажуть, що у мене замалий екран для перегляду сканів, не збільшуючи їх. А чому ж буквально 3 дня назад той самий екран не був замалим? А чому ж для перегляду сканів мормонів він не замалий? І там у них все дуже зручно.     
Виміряла екран :) - 34,5 х 19,5 см.  
То розробники повинні подбати про всіх, а не тільки про власників комп'ютерів з певним розміром екрану.  

Спасибо сказали: gennadii54081

Поделиться

158

Добрый день!
Подскажите, пожалуйста график работы третьего читального зала ГАКО (который в подвале на Соломенской по вторникам) - там полный рабочий день, или сокращенный?

Ремезенко, Ничипоренко, Швець (Чорнобиль, Залісся); Поронько, Ткач, Кучеровець (Клочків), Хлібович (Браслав), Ковріженко, Кобець, Наумовський (Київ та область), Сапалановський, Ратинський, Шпаковський, Врублевський, Дидковський (Житомир, Троянів) та інші.
Мій блог: genea.musicfancy.net/

Сайт Julia_R1

Поделиться

159

Julia_R1 пишет:

Добрый день!
Подскажите, пожалуйста график работы третьего читального зала ГАКО (который в подвале на Соломенской по вторникам) - там полный рабочий день, или сокращенный?

Уточнила - читальный зал работает до 15-00

Ремезенко, Ничипоренко, Швець (Чорнобиль, Залісся); Поронько, Ткач, Кучеровець (Клочків), Хлібович (Браслав), Ковріженко, Кобець, Наумовський (Київ та область), Сапалановський, Ратинський, Шпаковський, Врублевський, Дидковський (Житомир, Троянів) та інші.
Мій блог: genea.musicfancy.net/

Сайт Julia_R1

Поделиться

160

Julia_R1 пишет:
Julia_R1 пишет:

Добрый день!

Уточнила - читальный зал работает до 15-00

И с 10.00

Спасибо сказали: kuks70, Julia_R12

Поделиться

161

НАКАЗ ПРО ЗАКРИТТЯ ЧИТАЛЬНИХ ЗАЛІВ З 01.10 ПО 31.10.2018 РОКУ

http://dako.gov.ua/wp-content/gallery/d182d0b5d181d182d0bed0b2d0b0d18f/%D0%9D%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%B7-%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F-%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D1%83-2018.jpg

Спасибо сказали: Julia_R1, litar Л2

Поделиться