141 ( 16-05-2018 17:15:12 змінене iromko )

Re: Family Finder с "нуля"

DmitroR-2 пише:

Добрый День!Получил результаты теста ФФ своего отца. Не могу понять на что больше ориентироваться при определении родства: на рэлэйшншип рэндж, сэнтиморганы или лонгест блок? Где вообще можно посмотреть информацию по этому тесту и вообще по функциям инструментов ФФ для "полных чайников"?

Детальна стаття по інструментам для роботи з аутосомними результатами на FTDNA: Nine Autosomal Tools at Family Tree DNA

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

142

Re: Family Finder с "нуля"

Мені надіслали кіт з FTDNA для аналізу Family Finder, але я не можу його надіслати до США. DHL та FEDEX не приймають біозразки. Хотіла сказати, що це документи, але вони ретельно перевіряють. Хто знає, як це зробити? Укрпошту не розглядаю.

Share

143

Re: Family Finder с "нуля"

Maryna пише:

Мені надіслали кіт з FTDNA для аналізу Family Finder, але я не можу його надіслати до США. DHL та FEDEX не приймають біозразки. Хотіла сказати, що це документи, але вони ретельно перевіряють. Хто знає, як це зробити? Укрпошту не розглядаю.

якщо Ви не розглядаєте Укрпошту, тоді можна через знайомих передати закордон, і щоб вони там місцевими поштами відправили, або злітати до США і там внутрішньою поштою відправити...

А чому така нелюбов до Укрпошти? Дуже цінний епітелій і Ви ним не хочете ризикувати?)

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

144

Re: Family Finder с "нуля"

Maryna пише:

Укрпошту не розглядаю.

Многие отправляют Укрпоштой. По номеру письмо отслеживается до самого вручения в лабораторию (отправляла авиа письмом).

Thanks: borisovichi, luvi2

Share

145

Re: Family Finder с "нуля"

Я відправляв десятки (чи не більше 40) конвертиків FTDNA укрпоштою з 2012 року, всі дійшли.

Share

146

Re: Family Finder с "нуля"

У меня по ФФ есть совпаденец с отрезком 20,62 сМ. и он(точнее она) из Украины(Черниговщина , ближе к Беларуси)
Практически уверен ,что это по материнской линии(отец - направление Вологодское) ,так как она из Козелецкого р-на.
Но! По ФФ моей бабушки(мамы моей мамы) этот совпаденец отсутствует.
У меня сформировался вывод,что это направление моего деда по материнской линии.
И...если сделать ФФ моей маме,то отрезок будет примерно в 2 раза больше?!

Я правильно рассуждаю?

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

147

Re: Family Finder с "нуля"

nfs79 пише:

...Я правильно рассуждаю?

да, Вы рассуждаете верно.

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: nfs791

Share

148

Re: Family Finder с "нуля"

ArturVer пише:

да, Вы рассуждаете верно.

Спасибо!

Мне начинает нравиться ФФ. ))))

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

149

Re: Family Finder с "нуля"

nfs79 пише:

У меня по ФФ есть совпаденец с отрезком 20,62 сМ. и он(точнее она) из Украины(Черниговщина , ближе к Беларуси)
Практически уверен ,что это по материнской линии(отец - направление Вологодское) ,так как она из Козелецкого р-на.
Но! По ФФ моей бабушки(мамы моей мамы) этот совпаденец отсутствует.
У меня сформировался вывод,что это направление моего деда по материнской линии.
И...если сделать ФФ моей маме,то отрезок будет примерно в 2 раза больше?!

Я правильно рассуждаю?

Якщо під "отрезком 20,62 сМ" мається на увазі найбільший цільний сегмент, то навряд чи. Швидше за все, такий самий.
А от сукупний може бути більшим, але не обов'язково рівно вдвічі.

Thanks: luvi, iromko2

Share

150

Re: Family Finder с "нуля"

AppS пише:

Якщо під "отрезком 20,62 сМ" мається на увазі найбільший цільний сегмент, то навряд чи. Швидше за все, такий самий.
А от сукупний може бути більшим, але не обов'язково рівно вдвічі.

Так, 20,62 сМ - це найбільший
Дякую!

Треба робити ФФ і тоді побачу, що з цього вийде.

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436
Thanks: luvi, iromko2

Share

151

Re: Family Finder с "нуля"

ArturVer пише:

А чому така нелюбов до Укрпошти? Дуже цінний епітелій і Ви ним не хочете ризикувати?)

За кіт вже сплатила, Укрпошта може загубити відправлення, не довіряю. Знайшла ДНК-центр в Києві, який  може допомогти відправити, вони також відправляють до FTDNA - https://www.testdnk.com.ua, але в них сам тест Family Finder коштує дорожче.

Share

152

Re: Family Finder с "нуля"

Maryna пише:
ArturVer пише:

А чому така нелюбов до Укрпошти? Дуже цінний епітелій і Ви ним не хочете ризикувати?)

За кіт вже сплатила, Укрпошта може загубити відправлення, не довіряю. Знайшла ДНК-центр в Києві, який  може допомогти відправити, вони також відправляють до FTDNA - https://www.testdnk.com.ua, але в них сам тест Family Finder коштує дорожче.

Вони, скорше за все, Укрпоштою відправляють, це ж посередник.

Я також дуже переживав за свою першу пересилку, але Укрпошта справилась. Головне - відправити авіа і з номером відслідковування.

В разі втрати (малоймовірно), можна буде списатись з FTDNA і вони вишлють повторний набір пробірок за 15 долларів.. Вся Ваша сплачена сума не пропаде. Не турбуйтесь про це так сильно. Вам реально буде дешевше навіть другий набір пробірок в разі втрати замовити, ніж шукати наддорогу пересилку.

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

153

Re: Family Finder с "нуля"

Maryna пише:

А чому така нелюбов до Укрпошти? Дуже цінний епітелій і Ви ним не хочете ризикувати?)

За кіт вже сплатила, Укрпошта може загубити відправлення, не довіряю. Знайшла ДНК-центр в Києві, який  може допомогти відправити, вони також відправляють до FTDNA - https://www.testdnk.com.ua, але в них сам тест Family Finder коштує дорожче.

В цій темі ніби ніхто не скаржився, що Укрпошта загубила відправлення з набором ДНК. Так, бувало, що довго доставляють лист, особливо між Києвом і обласним центром. Але так само може по Гьюстону довго йти, від міської пошти до лабораторії і 2 тижні якось тривало.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: ArturVer, luvi2

Share

154

Re: Family Finder с "нуля"

nfs79 пише:

Якщо під "отрезком 20,62 сМ" мається на увазі найбільший цільний сегмент, то навряд чи. Швидше за все, такий самий.
А от сукупний може бути більшим, але не обов'язково рівно вдвічі.

Так, 20,62 сМ - це найбільший
Дякую!

Треба робити ФФ і тоді побачу, що з цього вийде.

Свіжий приклад: збіг у дружини - 44.8 сМ і 9.4 сМ найдовший сегмент. Подивився у її матері - 48.1 сМ і 9.4 сМ найдовший сегмент. Тобто рідко коли за одне покоління співпадаючі сегменти зменшуються вдвічі. За спостереженнями, для близьких родичів вони зменшуються сильніше, а для далеких - менше. Але правил для цього немає.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: nfs79, luvi2

Share

155

Re: Family Finder с "нуля"

Maryna пише:
ArturVer пише:

А чому така нелюбов до Укрпошти? Дуже цінний епітелій і Ви ним не хочете ризикувати?)

За кіт вже сплатила, Укрпошта може загубити відправлення, не довіряю. Знайшла ДНК-центр в Києві, який  може допомогти відправити, вони також відправляють до FTDNA - https://www.testdnk.com.ua, але в них сам тест Family Finder коштує дорожче.

Якщо живете в Києві, то немає смислу переживати. Три дні і за океаном.

у нас тут є спец.тема про відправки http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=3349

Thanks: luvi1

Share

156

Re: Family Finder с "нуля"

Щодо зменшення найдовшого сегменту: маю цікаву пару - у бабусі 56.6, у внучки - 33.0

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37
Thanks: nfs79, luvi, ArturVer3

Share

157 ( 24-05-2018 18:16:03 змінене ArturVer )

Re: Family Finder с "нуля"

Шановні форумчани. Така ситуація:

Моєму дідусеві 90 років, всіляко недолюблює будь яку медицину і пігулки-таблетки будь-які. Сьогодні я в нього брав тест ДНК. Дідусь майже не бачить і думав, що я йому якісь таблетки буду давати, я йому пояснював-пояснював про ДНК-тести, родовід, тощо, але він казав, що йому ніяких аналізів не треба, в нього все добре... Максимум на що я дідуся впросив, то це просто взяти оці ватні паличкі і слиною помочити. Ситуація кумедна, але епітелію я так і не зміг "допроситися" в діда. Радий, і цьому, бо в дідуся став складний характер на старості років.

Підкажіть, будь-ласка, чи стикалися Ви з такою проблемою і чи вистачить слини на тест Family Finder хоча б? (Про ще і мітохондріальний аналіз я і не мрію)

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

158

Re: Family Finder с "нуля"

ArturVer пише:

Підкажіть, будь-ласка, чи стикалися Ви з такою проблемою і чи вистачить слини на тест Family Finder хоча б? (Про ще і мітохондріальний аналіз я і не мрію)

Нажаль, стикалися ((
Шкодую що не наполягав краще "терти"

Правда, на ФФ тільки й хватило, а У-12 вже з півроку неможуть зробити (а мені край треба)
Пишуть що матеріалу вже немає  (((

– – – – – – – – – – – – – – – – – – -
ХЛѢБЪСОЛЬѢШЬ ДАПРАВДУРѢЖЬ
– – – – – – – – – – – – – – – – – – -
Thanks: ArturVer, iromko2

Share

159 ( 03-06-2018 13:40:41 змінене ArturVer )

Re: Family Finder с "нуля"

Ось мої результати Family Finder. Відкриттям для мене стали корені з Греко-Італійського регіону...

Post's attachments

FF.PNG 266.24 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

160

Re: Family Finder с "нуля"

Греко-італійський регіон в FTDNA - це зв'язки з балканськими слов'янами та різними волохами та особливості калькуляторів.

Thanks: iromko1

Share

161

Re: Family Finder с "нуля"

AppS пише:

Греко-італійський регіон в FTDNA - це зв'язки з балканськими слов'янами та різними волохами та особливості калькуляторів.

а я вже почав вибудовувати різні припущення про грецькі міста-держави в Північному Причорномор'ї, або зв'язки часів Римської імперії чи міграційні процеси моїх можливих предків під час Австро-Угорської імперії))

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

162

Re: Family Finder с "нуля"

ArturVer пише:

Греко-італійський регіон в FTDNA - це зв'язки з балканськими слов'янами та різними волохами та особливості калькуляторів.

а я вже почав вибудовувати різні припущення про грецькі міста-держави в Північному Причорномор'ї, або зв'язки часів Римської імперії чи міграційні процеси моїх можливих предків під час Австро-Угорської імперії))

Я думаю останнє не варто недооцінювати - якраз такий склад характерний для жителів Карпат.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37
Thanks: ArturVer, iromko, luvi3

Share

163

Re: Family Finder с "нуля"

Balymba пише:

Греко-італійський регіон в FTDNA - це зв'язки з балканськими слов'янами та різними волохами та особливості калькуляторів.

а я вже почав вибудовувати різні припущення про грецькі міста-держави в Північному Причорномор'ї, або зв'язки часів Римської імперії чи міграційні процеси моїх можливих предків під час Австро-Угорської імперії))

Я думаю останнє не варто недооцінювати - якраз такий склад характерний для жителів Карпат.

Я как-то этим калькуляторам не сильно доверяю. В ФТДНК отец 100% Восточный Европеец, а по фенотипу у него динаридности весьма немало, что в калькуляторах должно было быть показано связью с Балканами/Южной Европой.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

164

Re: Family Finder с "нуля"

Знову зв'язав своє дерево із парою співпадіців батька, вони між собою 1-кузини.
ФТДНА визначили одного із них як 2-3 кузина співпадіння 139/22, іншу - як 2-4 кузина співпадіння 103/18. Фактичний зв'язок виявився як "діти 3-кузенів", щоправда, підозріваю, що перший із них має ще одну лінію спільних предків з батьком, тому дослідження тривають.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

165 ( 29-06-2018 08:53:13 змінене ArturVer )

Re: Family Finder с "нуля"

Самый успешный и быстро полученный результат по FF - это 50 дней с момента покупки!!!! и уже готовый результат с совпаденцами и т.п. (Когда-то писал, что каким-то чудом за 7 дней дошел мой конверт с образцами в Техас в лабораторию после купленной у сотрудницы Укрпочты газеты)... Это результаты моей жены)) Я ей и говорю, что она фартовая в тестах))

Если кому интересно, то прикрепляю файл аутосомной карты. (Предки у супруги с Тернопольской и Львовская обл., а по другой ветке - с центральной Украины)

Post's attachments

Family Finder.png
Family Finder.png 209.81 kb, 1 downloads since 2018-06-29 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

166 ( 29-06-2018 13:31:15 змінене ArturVer )

Re: Family Finder с "нуля"

Зіткнувся з таким казусом тестів FF (див. прикріплений файл)

Вів переписку з вірогідним родичем (мої дані знизу на малюнку) і сьогодні отримав результати дідуся (батько-батька).

Збіженець виявився навпаки з меньшою кількістю сентіморганів %) Я розмірковував, що збіженець навпаки на родинній відстані наблизиться і стане 3-4 кузеном і сентиморганів побільшає спільних... Цікаво і те, що в моєму профілі цей збиженець не показується, як родич по батьківській лініі (синій чоловічок такий), але є у збіженцях і зі мною і з моїм дідом (спільний участок є на хромосомній карті)

Що порадите в цій ситуації?

Post's attachments

question.jpg
question.jpg 63.32 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: Ann1

Share

167

Re: Family Finder с "нуля"

ArturVer пише:

Зіткнувся з таким казусом тестів FF (див. прикріплений файл)

Вів переписку з вірогідним родичем (мої дані знизу на малюнку) і сьогодні отримав результати дідуся (батько-батька).

Збіженець виявився навпаки з меньшою кількістю сентіморганів %) Я розмірковував, що збіженець навпаки на родинній відстані наблизиться і стане 3-4 кузеном і сентиморганів побільшає спільних... Цікаво і те, що в моєму профілі цей збиженець не показується, як родич по батьківській лініі (синій чоловічок такий), але є у збіженцях і зі мною і з моїм дідом (спільний участок є на хромосомній карті)

Що порадите в цій ситуації?

Теж така ситуація траплялась - це спорідненість більш ніж по одній лінії. Тобто Ваш дід з ним зв'язаний по одній лінії, а Ви - по двох, звідти і збільшення.

Можете ще глянути Chromosome Browser - той спільний фрагмент, який має Ваш дід з ним, у Вас коротший буде. Але десь додався інший фрагмент, або по дідовій жінці (бабусі), або по комусь з батьків Вашої матері.


До того ж, одна і дві лінії - це лише найбільш імовірне припущення. Взагалі, не можна виключати і напр. 2 лінії у діда і 3 у Вас, залежно від кількості фрагментів (хоча навіть якщо фрагменти різні, це не значить, що вони походять з різних ліній smile ).

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: ArturVer, Balymba2

Share

168 ( 29-06-2018 21:00:02 змінене tatianaost3007 )

Re: Family Finder с "нуля"

ArturVer пише:

Шановні форумчани. Така ситуація:

Моєму дідусеві 90 років, всіляко недолюблює будь яку медицину і пігулки-таблетки будь-які. Сьогодні я в нього брав тест ДНК. Дідусь майже не бачить і думав, що я йому якісь таблетки буду давати, я йому пояснював-пояснював про ДНК-тести, родовід, тощо, але він казав, що йому ніяких аналізів не треба, в нього все добре... Максимум на що я дідуся впросив, то це просто взяти оці ватні паличкі і слиною помочити. Ситуація кумедна, але епітелію я так і не зміг "допроситися" в діда. Радий, і цьому, бо в дідуся став складний характер на старості років.

Підкажіть, будь-ласка, чи стикалися Ви з такою проблемою і чи вистачить слини на тест Family Finder хоча б? (Про ще і мітохондріальний аналіз я і не мрію)


Я тут что подумала, просто попросить плюнуть в пробирку (или стакан чашку) и не раз. По идее от туда уже можно все, так сказать, перелить в емкость набора или смочить палочки (просто не в курсе что конкретно в наборе идет). Тем более дедушка в рот ничего брать не будет и по идее не будет капризничать на тему таблеток.
Как вариант взять у него образцы когда он будет спать, не видел значит не было))

Конечно, это подойдет, если Вы еще не отправили тест.

Поиск предков польской семьи Стрелецкие, из Цареводар (ныне с.Правдино, Херсонской обл. Украина); с.Станислав Херсонская обл; с. Александрия, Кировоградская обл...
А так же Лымарь (Николаев), Остапенко (с.Лиманы, Николаевская обл), Седнев (Николаев), Супрун (с.Правдино, Херсонской обл и Херсон).
Thanks: ArturVer1

Share

169

Re: Family Finder с "нуля"

tatianaost3007 пише:

Конечно, это подойдет, если Вы еще не отправили тест.

Спасибо за хорошие советы. Действительно, плюнуть в пробирку - самый оптимальный вариант в таких случаях.

(я как раз сегодня уже получил результаты именно по этому дедушке. Хватило, оказывается, его мизерного материала на тест FF)

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: luvi1

Share

170

Re: Family Finder с "нуля"

ArturVer пише:
tatianaost3007 пише:

Конечно, это подойдет, если Вы еще не отправили тест.

Спасибо за хорошие советы. Действительно, плюнуть в пробирку - самый оптимальный вариант в таких случаях.

(я как раз сегодня уже получил результаты именно по этому дедушке. Хватило, оказывается, его мизерного материала на тест FF)

Мои поздравления, наверное очень ждали именно ответа, что хватило))
Подскажите где заказывали (и почем) я вот вроде решила но все ещё сомневаюсь, читала про осенние скидки думаю на тот момент уже "дозрею". Начну с единственной двоюродной бабушки, а потом мамы-себя, к сожалению все старики уже поумирали ((

Поиск предков польской семьи Стрелецкие, из Цареводар (ныне с.Правдино, Херсонской обл. Украина); с.Станислав Херсонская обл; с. Александрия, Кировоградская обл...
А так же Лымарь (Николаев), Остапенко (с.Лиманы, Николаевская обл), Седнев (Николаев), Супрун (с.Правдино, Херсонской обл и Херсон).
Thanks: ArturVer1

Share

171

Re: Family Finder с "нуля"

tatianaost3007 пише:

..Подскажите где заказывали (и почем) я вот вроде решила но все ещё сомневаюсь, читала про осенние скидки думаю на тот момент уже "дозрею". Начну с единственной двоюродной бабушки, а потом мамы-себя, к сожалению все старики уже поумирали ((

Заказывайте на сайте Family Tree DNA: https://www.familytreedna.com/

Рекомендую сразу хотя бы два набора заказывать (из своего опыта). Ну очень утомительно потом ждать прибытия нового набора для тестирования и пока тест сделается... пока дойдет обратно в лабораторию... пока его поставят в очередь на анализы...)

И да, самые оптимальные скидки осенне-рождественские, насколько я знаю (я по акциям тоже в основном наборы заказывал, с начала года аутосомные тесты FF по акциям были по 59 дол. США + доставка. Осенью они вроде б по 49+доставка).

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

172

Re: Family Finder с "нуля"

Если требуется заказать FF сейчас, то лучше заказывать через сайт Groupon.com, дешевле (65$+доставка) выйдет:
https://www.groupon.com/deals/family-tr … 1-national

Thanks: eavik31, luvi2

Share

173 ( 03-07-2018 08:56:49 змінене ArturVer )

Re: Family Finder с "нуля"

iromko пише:

Теж така ситуація траплялась - це спорідненість більш ніж по одній лінії. Тобто Ваш дід з ним зв'язаний по одній лінії, а Ви - по двох, звідти і збільшення.

Можете ще глянути Chromosome Browser - той спільний фрагмент, який має Ваш дід з ним, у Вас коротший буде. Але десь додався інший фрагмент, або по дідовій жінці (бабусі), або по комусь з батьків Вашої матері.

До того ж, одна і дві лінії - це лише найбільш імовірне припущення. Взагалі, не можна виключати і напр. 2 лінії у діда і 3 у Вас, залежно від кількості фрагментів (хоча навіть якщо фрагменти різні, це не значить, що вони походять з різних ліній smile ).

Знов такий самий казус з FF вийшов. По моїх тестах збіженець (предки якого також є старообрядцями) має спільне ДНК зі мною (59 _ 17 ), а з матір'ю моєю лише (48 _ 17 ). Якась ще додаткова рідня по лінії батька виключена, т.я. по лінії матері - всі старообрядці, а вони раніше шлюб брали лише зі своїми по вірі.

Тим паче, якби по лінії батька батька (мого діда) були спільні предки з моєю матір'ю, то дід мав би показуватись, як родич не лише мій, а і моєї матері (вони ж мають ніби спільного предка і я від них окремі куски тих предків "акумулював" у собі)...

Поки що думаю, що це:
1. якийсь недосконалий алгоритм FF
2. Ви праві, і дійсно якійсь сегмент додався через жінку діда (мами батька), вона була сиротою, батько пропав без вісті в 1941 і вона сама с Брянської області, а там, як мені відомо, пролягав маршрут міграції новозибковських старообрядців. Але для мене така теорія із грані фантастики, щоб таку чудо спорідненість можна було відкрити... хоча і..  (чекаю результати теста FF ще мого батька, бо бабця вже померла. якщо ця теорія про старовірів у її крові, то батько має виявитися родичем моєї матері, вірно я розмірковую?)
3. (мізерна можливість, але і така є) що якесь па*ло на пошті десь, наприклад, на розподільчому центрі у Києві чи десь іще, відкривав пошту і пробірки і плював у них заради приколу... як іще пояснити таку ситуацію?

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

174

Re: Family Finder с "нуля"

ArturVer думаю, що третій пункт із області фантастики. А от другий якраз найвірогідніший. Зараз розплутую схожу схему з американськими кузинами. Має місце коли один із них є нащадком двох тіток моєї бабусі (і по-батькові і по-матері), а другий - тільки по матері. От у нього і вийшло більше спільних фрагментів з моїм батьком. А оскільки звязок іде через ту саму особу (бабусю) то родич по одній лінії успадкував 104 сМ, а по двох - тільки 123. А логічно мало б бути десь близько 200.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37
Thanks: ArturVer1

Share

175 ( 03-07-2018 10:32:19 змінене ArturVer )

Re: Family Finder с "нуля"

Допоможіть, будь-ласка, розплутати цей клубок загадок.

Це мого діда збіженці. Американець-поляк емігрант з предками з Галича (помаранчевий), світлосинім показаний я.

Є спільний сегмент в 20-й хромосомі більший за 5 сМ. Цей сегмент також є і в моєї матері, але вона чомусь не показується в збіженцях ні з дідом ні з цим американським поляком.

Видно, що я не успадкував від діда спільний кусок в 12-й хромосомі...

Post's attachments

Moszhynski_.png
Moszhynski_.png 89.53 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share