36

Re: Футбол!

Сборная Украины вышла на Евро-2016!
http://images.unian.net/photos/2015_11/1447798323-2059.jpg

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

37

Re: Футбол!

Вітаю всіх футболістів і вболівальників!

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: nfs791

Share

38

Re: Футбол!

Це 1976 рік .
Матч НДР- СРСР wink

[video]

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

39

Re: Футбол!

http://s00.yaplakal.com/pics/pics_original/7/6/3/3420367.jpg

Thanks: d_sergiy1

Share

40

Re: Футбол!

Панове вболівальники, будь ласка, інформуйте нефутбольну меншину про хід Євро-16! Дивитися все це в мене не виходить, але хоч трошки бути в курсі хочеться.
Я зрозуміла, що в нашій підгрупі по 3 очки в Німеччини та Польщі і по 0 в України та Північної Ірландії, і тепер гратимуть вони між собою. І які в нас шанси продовжувати участь у чемпіонаті? Що в Росії? Чи можемо ми зустрітися з нею? І чого Ви очікуєте від чемпіонату? хто буде переможцем? Знов Німеччина?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

41

Re: Футбол!

Сьогодні наші грають з Північною Ірландією - і в нас поки що положення гірше, ніж у суперників, потрібна перемога! Що там пророчать півні, коали та морські леви?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

42

Re: Футбол!

Евро-2016: Как выбирали состав сборной Исландии

http://g2.delphi.lv/images/pix/660x379/TNcX6jv_0GY/mem-47602999.jpg

Share

43

Re: Футбол!

Алёна пише:

Евро-2016: Как выбирали состав сборной Исландии

Чи не проблема в Ісландії. Що їм робити, як не футбол ганяти? Дев'ять місяців сидять по хуторах та Рейк'явиках,  нічо' не роблять. А снігу нема, а трави низенької багато. Та там кухарка, одноногий і сліпий мають бути футболістами. Барашок постригли, вовну продали, м'яча, бутси й гетри купили і гала! по зелених вулканічних полях! Читав казки їхні - так там тільки й посиденьки по теплих хуторах та стрибання ... у карликові берізки. А от у нашій станиці у 1978 році мешкало тільки 5,5 тис. людей, а гандбольну команду проти збірної Таджикистану (тоді 4,5 млн. душ) виставили. Ну, програли... 2 очка, тобто 1 м'яч. Рахунок був щось 52:54. Воротареві нашому було всього 17 років. Хто саме - не скажу! Просто не знаю, як він той останній м'яч прог'авив. Потім, кажуть, крадькома плакав. Правда, таджики казали:"Ну, ви і дайотє! На нашем уровнє сигралі. Нам аж стидно, что чуть нє проігралі!"

Прізвища українські та народів чорноморського регіону
Thanks: ГіП, Алена2

Share

44

Re: Футбол!

Алёна пише:

Евро-2016: Как выбирали состав сборной Исландии

smile smile smile

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

45 ( 10-12-2016 12:57:29 змінене kbg_dnepr )

Re: Футбол!

Всіх вболівальників вітаю з міжнародним днем футболу!

Доктор М'яч. Лiкарi визнали футбол кращим засобом для профiлактики та лiкування гiпертонiї dobryjlikar.com/article/201612/1 … ym-zasobom

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

46

Re: Футбол!

Роналду визнаний найкращим спортсменом року за версією світових інформагентств https://football24.ua/ronaldu_viznaniy_ … v_n356965/

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

47

Re: Футбол!

9-летний воспитанник академии английского клуба "Эвертон" забил безумный гол в национальном первенстве среди своей возрастной категории.
hronika.info/videonovosti/230409 … video.html

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

48

Re: Футбол!

Хорватский нападающий «Ювентуса» Марио Манджукич отметился фантастическим ударом в финале Лиги чемпионов, который проходит в столице Уэльса, Кардиффе. 31-летний форвард сравнял счет в поединке против «Реала».
https://newsyou.info/napadayushhij-yuve … onov-video

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

49

Re: Футбол!

Голкипер белорусского футбольного клуба «Крумкачы» Евгений Костюкевич отметился фантастическим ударом в матче чемпионата Белоруссии против «Витебска».

Вратарь смог забить выстрелом со своей штрафной площадки, информирует news.eizvestia.com.

news.eizvestia.com/news_sport/fu … pole-video

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

50

Re: Футбол!

kbg_dnepr пише:

Доктор М'яч. Лiкарi визнали футбол кращим засобом для профiлактики та лiкування гiпертонiї

Мабуть, тому, що після матчів, коли "наша" команда про..грала, наступає пік вкликів швидкої. Хто раніше не знав, що в нього гіпертонія, так узнає. А когось і в лікарню заберуть, трохи підлікують... А кого вже й лікувати пізно. У нас такий був. Ото й "профілактіка. Також футбол добрий для здоров'я футболістів.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

51

Re: Футбол!

https://storage5.censor.net/proxy/U2FsdGVkX18x3ULJ5Vj6gSpiyHqx7MCVqmvVkZ77Ic8cMpqXfaWyhhfbzaAZTjzK8HtpkPNeyV6UPK8R6bfkXRhsasFOoepZ6Ue525qHpCscFQyyeGNtX-CwzN4tq0QRutQY2NNiAhQNEJUGZ3D_Jg,,    [] smile

Share

52

Re: Футбол!

Вукоевич уволен из сборной Хорватии за видео об Украине

Громкое последствие скандала.
Хорватские футбольные власти приняли решение исключить из состава сборной Вукоевича, работавшего скаутом и занимавшегося анализом соперников, после публикации видео, где они с Домагоем Видой посвящают победу над Россией Украине и Динамо.

[]

Позже Вукоевич наряду с Видой объяснили, что это была шутка и адресовалась многочисленным болельщикам, которые поддерживали Хорватию из Украины. Но чиновников это не впечатлило.

В заявлении федерации футбола Хорватии говорится, что ролик, который снял и выложил в интернет Вукоевич, «спорный», а исключением Огнена из состава делегации на ЧМ Шашечные «извиняются перед российской общественностью за эти действия».

Ранее ФИФА вынесла предупреждения Домагою Виде, но отстранять игрока от оставшихся матчей не стала.

В то же время в Украине за хорватов уже вступались как футбольные власти в лице Андрея Павелко, так и болельщики, среди которых знаменитый рок-музыкант Святослав Вакарчук.
https://sportarena.com/football/wc2018/ … -za-slova/

Thanks: litar Л1

Share

53

Re: Футбол!

Виктор Богорад

https://scontent.fiev12-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/36710670_10212600959605379_4709866144725467136_n.jpg?_nc_cat=0&oh=25e3cbe421a9fb3cf27e55ea796182fb&oe=5BEAFB33&efg=eyJhZG1pc3Npb25fY29udHJvbCI6MSwidXBsb2FkZXJfaWQiOiIxNDI2MTQ2MTc1In0%3D

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

54

Re: Футбол!

Слава Україні!!! Glory to Ukraine!!!


Ганьба продажній ФІФА! Українці, заходьте за посиланням, ставте 1 зірочку і пишіть "Слава Україні!!! Glory to Ukraine!!!" - це зараз найпопулярніша гра-флешмоб у Facebook!

Post's attachments

12wq.jpg
12wq.jpg 111.38 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Попруга, Козиренко, Майстренко, Самі(о)йленко, Антоненко, Пархоменко, Юрченко, Грищенко, Карпенко, Постолюк, Неживок, Куракса, Скрипченко, Мухоїд, Богдан, Ми(Ні)китенко, Котляр, Кузьменко, Власенко, Харченко, Шеремета, Лудченко, Іванцов
Поліське (Хабне), Варовичі, Буда-Варовичі, Мартиновичі, Максимовичі, Млачівка, Діброва, Бобер, Королівка, Тараси, Шевченкове
Генеалогія Поліського краю

Share

55

Re: Футбол!

На странице FIFA в Facebook тысячи комментариев "Слава Украине!", рейтинг рухнул с 5 до 1,3
Пользователи Facebook устроили флэшмоб на официальной странице ФИФА, обрушив ее рейтинг.
Как сообщает Цензор.НЕТ, по состоянию на 11:00 10 июля 154 тысяч ползователей оценили официальную страницу ФИФА минимально возможной оценкой в один балл.

Таким образом рейтинг страницы обрушился с 5 до 1,3.

Также на странице под разными постами были оставлены более тысячи негативных комментариев, которые содержат фразу "Слава Украине".


https://censor.net.ua/news/3075702/na_s … _s_5_do_13

Share

56 ( 10-07-2018 11:03:18 змінене О.І. )

Re: Футбол!

[]

В интернете появилось новое видео, на котором защитник хорватской сборной Домагой Вида выкрикивает «Слава Украине». В кадре также виден помощник главного тренера хорватской сборной и бывший нападающий ЦСКА Ивица Олич. Когда был снят ролик, неизвестно, однако наблюдатели предполагают, что видео сделано во время Чемпионата мира. Напомним, — 8 июля Домагой Вида получил официальное предупреждение от Дисциплинарного комитета FIFA за публикацию видеозаписи, на которой он кричит «Слава Украине». Оно появилось в интернете сразу после победы сборной Хорватии над Россией в четвертьфинале Чемпионата мира по футболу. Помощник тренерского штаба сборной Огнен Вукоевич, который также снимался в ролике, был исключен из хорватской делегации на Чемпионате и оштрафован на 15 тысяч швейцарских франков.

Thanks: Алена1

Share

57

Re: Футбол!

Українці обвалили рейтинг фіфи у Фейсбук і змусили їх вимкнути відгуки!

Але... Ще є робота на офіційній сторінці чс (поки рейтинг 1,2), на картах Google (рейтинг 1,1), ну і можна особисто передати привіт лисому чорту (не путіну).

Попруга, Козиренко, Майстренко, Самі(о)йленко, Антоненко, Пархоменко, Юрченко, Грищенко, Карпенко, Постолюк, Неживок, Куракса, Скрипченко, Мухоїд, Богдан, Ми(Ні)китенко, Котляр, Кузьменко, Власенко, Харченко, Шеремета, Лудченко, Іванцов
Поліське (Хабне), Варовичі, Буда-Варовичі, Мартиновичі, Максимовичі, Млачівка, Діброва, Бобер, Королівка, Тараси, Шевченкове
Генеалогія Поліського краю

Share

58

Re: Футбол!

Була б моя сила, я б зачморив всі міжнародні й вітчізняні спортивні організації за те, що вони зробили зі спорту політику й бізнес. Останньою краплею була торішня подія у нас. У хлопця слабенькі ноги, але він любив ганяти футбол. Батькам було байдуже до здоров'я дитини. Вони віддали його у ДЮСШ чи щось таке. Він через день їздив у містечко. Потім батьки винюхали якусь спецшколу в Краснодарі, і, судячи з мамчиних мавп'ячих ужимок та блиску очей, вони "работалі" по упиханню хлопака у ту школу, бо з неї пряма стежка у великий футбол, який дає багато халявних грошей (вони торгаші). Результат? Хлопець упав на обидві ноги й пролежав 8 місяців. Слава богові і всім святим, ходить, але у спецвзутті й поганенько. У гробу я бачив такий спорт! А років 25 тому на березі Кубані познайомився з трохи молодшим. Посиділи, покупалися. Все дивлюся на його ноги - шрамики, синці. А спитати ніяково. Наче не бандит і добре! Потім пішли у місто, а він відстає. "Андрей, - кажу - ты же моложе, пошли чуть быстрее!" -  "А я сразу понял, что вы футболом совершенно не интересуетесь, а то б не спрашивали, как меня звать и знали б меня! У меня ноги так болят после поледнего матча, если б кто знал!" Оказалося, що то був футболіст "Кубані", який років вісім в основному складі грав. У них був вільний день, і він пішов на Кубань на відлюддя, щоб поспати на травці і нікого не бачити.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

59

Re: Футбол!

Домагой Вида молится:
-Господи, Хорватия такая маленькая страна, кто за нас в финале будет болеть?

Бог:
-Сейчас я шепну тебе на ухо два слова, и за твою команду будут болеть ещё 40 миллионов!

Share

60

Re: Футбол!

А хто у фінал вийшов? Бо я з позаминулого ЧСФ не цікавлюся й нічого не знаю. Після перемоги Вітчизни над капосною Іспанією сиджу на кінцевій зупинці у гарнізонному містечку, де в останні часи стараюся взагалі рота не роззявляти. Але є ще такий рудимент як вуха. Підходять дві жінки 25 й 45 років приблизно, сідають. Мабуть, офіцерські жінки. Старша:
- Та смотрела тот телевизор, аж осточертела наша брехня! Дай, думаю, хохлов включу. Говорят, что матч купленный.
Молодша:
- Я и сама так думаю!
Дядько років 70, невійськовий:
- Шо там ваши хохли! У нас пацаны по посёлку с утра на лисапедах катаются й кричат:"Купили Испанию!"
Я сидю й мовчу - пропади він пропадом, ваш футбол!
Так ото, один мій знайомий з начальником поставили були на Францію. Вона вийшла у фінал з Італією. Ото я останній раз дивився футбол, бо вболівав за тих двох аферистів. І як Зіндан головою пушпорнув макаронника за те, що він його виматюкав по матінці, досі пам'ятаю. Судді були несправедливі до Франції... Після того я футбол не дивлюся.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

61

Re: Футбол!

Ярематойсамий,

Вторник 10 июля
21:00  Франция - Бельгия

Среда 11 июля
21:00  Хорватия – Англия

В воскресенье финал wink

Share

62

Re: Футбол!

Нарешті Франція стане чемпіоном! Англійці - джентельмени і матюкаться не вміють. А якщо Хорватія, то я котика назву Загреб. smile

Прізвища українські та народів чорноморського регіону
Thanks: Алена, olyvd2

Share

63

Re: Футбол!

Не....Домагой або Віда!

Васильківський, Таращанський, Уманський повіт Київської губ.
Województwo Kijowskie powiat Kijowski, Żytomierski.
Województwo Bracławskie powiat Winnicki.
Województwo Wołyńskie powiat Krzemieniecki.
Thanks: Алена1

Share

64

Re: Футбол!

Ні, на честь всієї Хорватії і щоб загрібав добре. Франція поки що веде. 1:0.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону
Thanks: Алена1

Share

65

Re: Футбол!

Хорватия!!!

Ярематойсамий, wink

Share

66

Re: Футбол!

Фінал: Франція - Хорватія

Попруга, Козиренко, Майстренко, Самі(о)йленко, Антоненко, Пархоменко, Юрченко, Грищенко, Карпенко, Постолюк, Неживок, Куракса, Скрипченко, Мухоїд, Богдан, Ми(Ні)китенко, Котляр, Кузьменко, Власенко, Харченко, Шеремета, Лудченко, Іванцов
Поліське (Хабне), Варовичі, Буда-Варовичі, Мартиновичі, Максимовичі, Млачівка, Діброва, Бобер, Королівка, Тараси, Шевченкове
Генеалогія Поліського краю
Thanks: Алена1

Share

67

Re: Футбол!

Писали, що в понеділок у Солом'янському пологовому у Києві народилася двійня, так хлопця назвали Домагой а дівчину Віда

Поиск предков и потомков, сбор информации, генеалогические исследования и построение родовых деревьев для следующих фамилий: Дорошенко, Дик, Верба, Кравцов, ПолОвый, Курбановский, Коноплин, Будников,  Синельник, Каченовский/Коченовский/Коченевский, Родкевич/Радкевич, Роскладка/Розкладка/Раскладка/Розкладко

mtDNA - J1c5
Thanks: Алена1

Share

68

Re: Футбол!

Ітак, у Франції великі проблеми! Хорватія південніше, і в неї найбільше вболівальників, серед яких 40 млн. найякісніших у світі від Бога. І тут, кого ні спитай, боліють за Хорватію. Хорватія! Горватія! Загреб! Загреб! Дубровнік! Рієка! Осієк! Бакар, Спліт! Що іще?

Прізвища українські та народів чорноморського регіону
Thanks: Алена1

Share

69

Re: Футбол!

Все одно котика назвав Загреб. Хай гундяві хоч Ейфелеву вежу на радощах перевернуть...

Прізвища українські та народів чорноморського регіону
Thanks: Алена1

Share

70 ( 15-07-2018 21:00:33 змінене Гринцевич2 )

Re: Футбол!

Да, сказки не получилось... Я сразу подумал,что ничего не выйдет, когда увидел глаза Модрича в самом начале матча, когда они ещё в подтрибунном помещении стояли, готовились выходить. Перегорели хорваты. Жалко.

Share