1 ( 22-05-2018 20:55:45 змінене Balakyn )

Тема: Омелях, Омельях

Омелях Антон Миколайович, 1897 року народження, с. Волков'янка Люблинської губернії, Польща, поляк, освіта початкова, безпартійний. Проживав: м. Дебальцеве Донецької області, кол. буд. № 63, кв. 16. Токар мехцеху машзаводу. Заарештований 25 грудня 1937 року. Засуджений Особливою трійкою УНКВС по Донецькій області до розстрілу. Даних про виконання вироку немає. Реабілітований у 1962 році.

Реабілітовані історією. Донецька область. Книга шоста.

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

2

Re: Омелях, Омельях

Омельях Фекла Михайлівна, 1901 року народження, сел. Коновалівка Чистяківського району Донецької області, білоруска, освіта початкова, член ВКП(б). Проживала: м. Дебальцеве Сталінської (Донецької) області. Комірник їдальні залізничного депо. Заарештований 31 липня 1945 року. Військовим трибуналом Північнодонецької (Донецької) залізниці засуджена на 10 років ВТТ з позбавленням прав на 5 років та конфіскацією майна. Реабілітована у 1955 році.

Реабілітовані історією. Донецька область. Книга шоста.

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.
Thanks: kuks701

Share

3

Re: Омелях, Омельях

Доброго дня. 
Мої предки також народилися в Люблінській губернії, пізніше Холмській. Дякую, наштовхнули мене на нові шляхи пошуку, бо в моїх прізвище промовлялося як Омеляк, а написання польською Omelach (можна прочитати як Омелях, мені здається). Може моє спостереження буде комусь корисним smile

Thanks: kuks70, Balakyn2

Share

4 ( 24-03-2021 11:52:50 змінене irine.odessa )

Re: Омелях, Омельях

Омелях Антон Миколайович, 1897 року народження, с. Волков'янка Люблинської губернії, Польща, поляк, освіта початкова, безпартійний. Проживав: м. Дебальцеве Донецької області, кол. буд. № 63, кв. 16. Токар мехцеху машзаводу. Заарештований 25 грудня 1937 року. Засуджений Особливою трійкою УНКВС по Донецькій області до розстрілу. Даних про виконання вироку немає. Реабілітований у 1962 році.

Реабілітовані історією. Донецька область. Книга шоста.
Звернула увагу на те, що написано село Волков'янка. Мої з села Волков'яни. Ще один і той самий топонім, чи різні?

UPD: Велике спасибі за інформацію. Мені здається, що це один з моїх предків. Не зовсім зрозуміло, чому донецька область. Треба уточнити. Але мій прапрадідусь по батьківській лінії Антон Миколайович Омеляк, народжений у Польщі, у Люблінський губерніі в 1874 році. Думаю, що похибка на рік народження можлива, працюючи з величезною кількістю метричних книг, я в цьому переконалася wink

Thanks: Ann1

Share

5

Re: Омелях, Омельях

irine.odessa пише:

Не зовсім зрозуміло, чому донецька область. Треба уточнити.

Донецька область, тому що на час арешту він проживав у м. Дебальцево Донецької області.

Поиск предков в Херсонской губ.: Лапа, Лаппа, Кривошея, Бабенко, Стародуб, Твердоступ, Дубровинский; в Екатеринославской губ.: Белемеря (Беломеря), Дядькин, Балдинов, Вергелес, Вегеря, Магдычавский, Бабич, Милюк, Коваленко, Бойе, Бабаенко, Акольцев; в Волынской губ., с. Авратын: Шлапак, Переймибіда, Порохончук; в городах Пенза и Харьков, на Дальнем Востоке: Мутилин.

Share

6

Re: Омелях, Омельях

Це якраз зрозуміло. Просто у моїй версії сім'я проживала у Польщі. Але я вже схоже розібралася, у чому річ. Це вірогідно двоюрідний брат мого прапрадіда. А про їх родину я майже нічого не знала окрім імен та дат.

Thanks: Balakyn1

Share