141 (16-05-2018 17:15:12 отредактировано iromko)

Re: Family Finder с "нуля"

DmitroR-2 пишет:

Добрый День!Получил результаты теста ФФ своего отца. Не могу понять на что больше ориентироваться при определении родства: на рэлэйшншип рэндж, сэнтиморганы или лонгест блок? Где вообще можно посмотреть информацию по этому тесту и вообще по функциям инструментов ФФ для "полных чайников"?

Детальна стаття по інструментам для роботи з аутосомними результатами на FTDNA: Nine Autosomal Tools at Family Tree DNA

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Слободян
I-PH3310|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Спасибо сказали: notizia, kuks70, DmitroR-23

Поделиться

142

Мені надіслали кіт з FTDNA для аналізу Family Finder, але я не можу його надіслати до США. DHL та FEDEX не приймають біозразки. Хотіла сказати, що це документи, але вони ретельно перевіряють. Хто знає, як це зробити? Укрпошту не розглядаю.

Поделиться

143

Maryna пишет:

Мені надіслали кіт з FTDNA для аналізу Family Finder, але я не можу його надіслати до США. DHL та FEDEX не приймають біозразки. Хотіла сказати, що це документи, але вони ретельно перевіряють. Хто знає, як це зробити? Укрпошту не розглядаю.

якщо Ви не розглядаєте Укрпошту, тоді можна через знайомих передати закордон, і щоб вони там місцевими поштами відправили, або злітати до США і там внутрішньою поштою відправити...

А чому така нелюбов до Укрпошти? Дуже цінний епітелій і Ви ним не хочете ризикувати?)

Поделиться

144

Maryna пишет:

Укрпошту не розглядаю.

Многие отправляют Укрпоштой. По номеру письмо отслеживается до самого вручения в лабораторию (отправляла авиа письмом).

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко,  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Бойко, Овчинников, Никольский,  Решетников, Минаев T004006
Спасибо сказали: borisovichi, luvi2

Поделиться

145

Я відправляв десятки (чи не більше 40) конвертиків FTDNA укрпоштою з 2012 року, всі дійшли.

Спасибо сказали: ArturVer, iromko, nfs79, luvi4

Поделиться

146

У меня по ФФ есть совпаденец с отрезком 20,62 сМ. и он(точнее она) из Украины(Черниговщина , ближе к Беларуси)
Практически уверен ,что это по материнской линии(отец - направление Вологодское) ,так как она из Козелецкого р-на.
Но! По ФФ моей бабушки(мамы моей мамы) этот совпаденец отсутствует.
У меня сформировался вывод,что это направление моего деда по материнской линии.
И...если сделать ФФ моей маме,то отрезок будет примерно в 2 раза больше?!

Я правильно рассуждаю?

Труш cool Харченко cool Матюшко coolКикоть coolДовгаль coolПлечистий,Галаган,Кобижча,Коршок,Гусак - с.Патюти /с.Будище /с.Берков /с.Киселівка/с.Ведмедівка/с.Держанівка/с.Адамовка/с.Блудше Чернігівська обл. 
Сидорець(I-P37) cool ,Запорожець - Ніжин/Вертіївка Чернігівська обл.
Дубік,Щерба(?) - с. Кислицьке Томашпільский р-н Вінницька обл.

Поделиться

147

nfs79 пишет:

...Я правильно рассуждаю?

да, Вы рассуждаете верно.

Спасибо сказали: nfs791

Поделиться

148

ArturVer пишет:

да, Вы рассуждаете верно.

Спасибо!

Мне начинает нравиться ФФ. ))))

Труш cool Харченко cool Матюшко coolКикоть coolДовгаль coolПлечистий,Галаган,Кобижча,Коршок,Гусак - с.Патюти /с.Будище /с.Берков /с.Киселівка/с.Ведмедівка/с.Держанівка/с.Адамовка/с.Блудше Чернігівська обл. 

Поделиться

149

nfs79 пишет:

У меня по ФФ есть совпаденец с отрезком 20,62 сМ. и он(точнее она) из Украины(Черниговщина , ближе к Беларуси)
Практически уверен ,что это по материнской линии(отец - направление Вологодское) ,так как она из Козелецкого р-на.
Но! По ФФ моей бабушки(мамы моей мамы) этот совпаденец отсутствует.
У меня сформировался вывод,что это направление моего деда по материнской линии.
И...если сделать ФФ моей маме,то отрезок будет примерно в 2 раза больше?!

Я правильно рассуждаю?

Якщо під "отрезком 20,62 сМ" мається на увазі найбільший цільний сегмент, то навряд чи. Швидше за все, такий самий.
А от сукупний може бути більшим, але не обов'язково рівно вдвічі.

Спасибо сказали: luvi, iromko2

Поделиться

150

AppS пишет:

Якщо під "отрезком 20,62 сМ" мається на увазі найбільший цільний сегмент, то навряд чи. Швидше за все, такий самий.

Так, 20,62 сМ - це найбільший
Дякую!

Треба робити ФФ і тоді побачу, що з цього вийде.

Спасибо сказали: luvi, iromko2

Поделиться

151

ArturVer пишет:

А чому така нелюбов до Укрпошти? Дуже цінний епітелій і Ви ним не хочете ризикувати?)

За кіт вже сплатила, Укрпошта може загубити відправлення, не довіряю. Знайшла ДНК-центр в Києві, який  може допомогти відправити, вони також відправляють до FTDNA - https://www.testdnk.com.ua, але в них сам тест Family Finder коштує дорожче.

Поделиться

152

Maryna пишет:
ArturVer пишет:

За кіт вже сплатила, Укрпошта може загубити відправлення, не довіряю. Знайшла ДНК-центр в Києві, який  може допомогти відправити, вони також відправляють до FTDNA - https://www.testdnk.com.ua, але в них сам тест Family Finder коштує дорожче.

Вони, скорше за все, Укрпоштою відправляють, це ж посередник.

Я також дуже переживав за свою першу пересилку, але Укрпошта справилась. Головне - відправити авіа і з номером відслідковування.

В разі втрати (малоймовірно), можна буде списатись з FTDNA і вони вишлють повторний набір пробірок за 15 долларів.. Вся Ваша сплачена сума не пропаде. Не турбуйтесь про це так сильно. Вам реально буде дешевше навіть другий набір пробірок в разі втрати замовити, ніж шукати наддорогу пересилку.

Спасибо сказали: borisovichi, iromko2

Поделиться

153

Maryna пишет:

За кіт вже сплатила, Укрпошта може загубити відправлення, не довіряю. Знайшла ДНК-центр в Києві, який  може допомогти відправити, вони також відправляють до FTDNA - https://www.testdnk.com.ua, але в них сам тест Family Finder коштує дорожче.

В цій темі ніби ніхто не скаржився, що Укрпошта загубила відправлення з набором ДНК. Так, бувало, що довго доставляють лист, особливо між Києвом і обласним центром. Але так само може по Гьюстону довго йти, від міської пошти до лабораторії і 2 тижні якось тривало.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Слободян
Спасибо сказали: ArturVer, luvi2

Поделиться

154

nfs79 пишет:

Так, 20,62 сМ - це найбільший
Дякую!

Треба робити ФФ і тоді побачу, що з цього вийде.

Свіжий приклад: збіг у дружини - 44.8 сМ і 9.4 сМ найдовший сегмент. Подивився у її матері - 48.1 сМ і 9.4 сМ найдовший сегмент. Тобто рідко коли за одне покоління співпадаючі сегменти зменшуються вдвічі. За спостереженнями, для близьких родичів вони зменшуються сильніше, а для далеких - менше. Але правил для цього немає.

Спасибо сказали: nfs79, luvi2

Поделиться

155

Maryna пишет:
ArturVer пишет:

Якщо живете в Києві, то немає смислу переживати. Три дні і за океаном.

у нас тут є спец.тема про відправки http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=3349

Спасибо сказали: luvi1

Поделиться

156

Щодо зменшення найдовшого сегменту: маю цікаву пару - у бабусі 56.6, у внучки - 33.0

Турецький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Менів (Менюк), Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut

І-Р37/ Н
Спасибо сказали: nfs79, luvi, ArturVer3

Поделиться

157 (Вчера 18:16:03 отредактировано ArturVer)

Шановні форумчани. Така ситуація:

Моєму дідусеві 90 років, всіляко недолюблює будь яку медицину і пігулки-таблетки будь-які. Сьогодні я в нього брав тест ДНК. Дідусь майже не бачить і думав, що я йому якісь таблетки буду давати, я йому пояснював-пояснював про ДНК-тести, родовід, тощо, але він казав, що йому ніяких аналізів не треба, в нього все добре... Максимум на що я дідуся впросив, то це просто взяти оці ватні паличкі і слиною помочити. Ситуація кумедна, але епітелію я так і не зміг "допроситися" в діда. Радий, і цьому, бо в дідуся став складний характер на старості років.

Підкажіть, будь-ласка, чи стикалися Ви з такою проблемою і чи вистачить слини на тест Family Finder хоча б? (Про ще і мітохондріальний аналіз я і не мрію)

Поделиться

158

ArturVer пишет:

Підкажіть, будь-ласка, чи стикалися Ви з такою проблемою і чи вистачить слини на тест Family Finder хоча б? (Про ще і мітохондріальний аналіз я і не мрію)

Нажаль, стикалися ((
Шкодую що не наполягав краще "терти"

Правда, на ФФ тільки й хватило, а У-12 вже з півроку неможуть зробити (а мені край треба)
Пишуть що матеріалу вже немає  (((

– – – – – – – – – – – – – – – – – – -
ХЛѢБЪСОЛЬѢШЬ ДАПРАВДУРѢЖЬ
– – – – – – – – – – – – – – – – – – -
Спасибо сказали: ArturVer, iromko2

Поделиться