1

Тема: Помогите выбрать программное обеспечение

Здравствуйте,Вопрос от новичка: 
Я пользовалась какое-то время My heritage, но осталась недовольна программой. 
1. Не нравиться, что помесячная оплата
2. Пропали со временем некоторые важние данные.
3. Программа которую загрузила на комп, все время пытаеться с сайтом синхронизироваться и данные путаются.
4. Нет возможности все распечатать для книги.


Поэтому мой вопрос:
посоветуйте программу (можно и не онлайн) в которой я смогу записывать историю жизни каждого человека и потом могу распечатывать все красиво: фото, хронологию и историю для книги.
Меня меньше интересует онлайн, а больше сохранение и пользование программы на своем компьютере.
И обязательно чтобы можно было все распечатать.


Заранее спасибо вам за ответы.


С уважение, Оля

Шукаю Прізвища: Говорун, Крисюк, Тищук, Пилипенчук, Сагайдачний, Білий, Підсудько, Семененко, Хвіст, Петрушенко, Штоффер, Резник, Фильцер, Суржик, Зубок, Цифанский.
Thanks: kbg_dnepr1

Share

2 ( 11-11-2016 17:31:13 змінене kbg_dnepr )

Re: Помогите выбрать программное обеспечение

Я користуюся російською програмою Древо Жизни www.genery.com/ru. Чи можна потім з неї відразу роздрукувати книгу - ніколи не демала, для мене дерево окремо, а книга окремо. Чи є програма, яка це поєднує, не знаю.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

3 ( 11-11-2016 19:03:25 змінене Олег Лисенко )

Re: Помогите выбрать программное обеспечение

А мені потрібна програма яка дозволяє вести велике дерево декількось сіл.  Дозволяє вести як живих та мертвих, і давати можливість іншим людям дивитись своє дерево через інтернет. А також рахувати звязки між людьит, хто кому який брат

Share

4 ( 12-11-2016 13:52:02 змінене kbg_dnepr )

Re: Помогите выбрать программное обеспечение

Я користуюся двома програмами - своє дерево (свої дерева, бо в мене окремо батьківська сім'я та окремо мамина) я роблю в ДЖ, як я писала. А ось коли працюю з метриками (сповідками, ревізіями та ін.) сіл, то всіх однофамільців заношу (принаймні раніше заносисила) до GenoPro. Ця програма зручна тим, що вона схожа на Excel - в одному файлі може бути декілька аркушів, а на аркуші можна розмістити й непов'язаних осіб.

Наприклад, по моїй Шираївці в мене є окремі аркуші для нащадків кожного з 4 братів Глушаків та споріднених родів (між цими аркушами (особами на них) можна встановити зв'язок).

Зараз програма дорогенька (50 долл.) для одного користувача, чи зможу я її відновити після зміни комп'ютера, поки що не розумію. Колись її можна було завантажити безкоштовно.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

5

Re: Помогите выбрать программное обеспечение

kbg_dnepr пише:

Зараз програма дорогенька (50 долл.) для одного користувача, чи зможу я її відновити після зміни комп'ютера, поки що не розумію. Колись її можна було завантажити безкоштовно.

есть старая версия, но с регистрацией, может кому-то пригодится https://nnmclub.to/forum/viewtopic.php?t=294258

Поиск предков в Херсонской губ.: Лапа, Лаппа, Кривошея, Бабенко, Стародуб, Твердоступ, Дубровинский; в Екатеринославской губ.: Белемеря (Беломеря), Дядькин, Балдинов, Вергелес, Вегеря, Магдычавский, Бабич, Милюк, Коваленко, Бойе, Бабаенко, Акольцев; в Волынской губ., с. Авратын: Шлапак, Переймибіда, Порохончук; в городах Пенза и Харьков, на Дальнем Востоке: Мутилин.
Thanks: kbg_dnepr1

Share

6

Re: Помогите выбрать программное обеспечение

Я підсіла на пошук свого коріння. Це все дуже затягує, але я не можу рухатися далі через нерозуміння алгоритму дій. От до прикладу, я зареєструвалась на Myheritage. А там все платно. Я не готова віддати 133 $. Тоді задумалась про FamilySearch. Почала читати Гугл. Голова йде обертом. Якісь програми, коди і т.і. Розжуйте мені, або ще ліпше, напишіть алгоритм  моїх дій

Thanks: nfs79, kbg_dnepr, SV173

Share

7

Re: Помогите выбрать программное обеспечение

alyonataran, Myheritage! ставимо на комп і будуємо. Не одноразово чув, що коли персоною 1 зробити батька виходить красивіше)))

Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).
Thanks: Алена1

Share

8

Re: Помогите выбрать программное обеспечение

Я користуюся російським "Древом Жизни" - і буду користуватися далі, мені програма подобається. Років 10 тому я придбала її гривень за 100, зараз вона коштує десь 200.

Ще є німецька GenoPro, вона трохи дорожча (50 долл.)

Оце великий розділ по генеалогічному ПЗ http://forum.genoua.name/viewforum.php?id=202

Це путівник по форуму http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=25468

А це поради початківцям http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=4083

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

9

Re: Помогите выбрать программное обеспечение

Дякую. Хоч трішки прояснилось  smile

Share

10

Re: Помогите выбрать программное обеспечение

alyonataran пише:

Розжуйте мені, або ще ліпше, напишіть алгоритм  моїх дій

Напишите конкретику, тогда люди и подскажут.

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.

Share

11

Re: Помогите выбрать программное обеспечение

Добрый день. Нашел, на мой взгляд, самый элементарный способ выбрать себе подходящее генеалогическое ПО. 


Переходим по ссылке на страницу Википедии. Там будет сравнение самого экзотичного ПО от различных компаний по самым разным параметрам. Правда, на Английском языке, но в случае необходимости, Google Translate никто не отменял.

Как видно, идеальной программы нет. Условно, на мой взляд, программы можно разделить на: плохие, непонятно-насколько-хорошие, неплохие и очень хорошие

Аналогичные страницы есть на Чешском, Немецком и Нидерладском языках. Я не проверял, там информация может отличаться. Также полезно посмотреть сравнение интернет-сервисов для генеалогии (на Английском языке).


Ну, собственна дальше выбираем по параметрам. Их много, и я ниде напишу те параметры, которые, на мой субъективный взгляд, наиважнейшие:

+ Важные, на мой взгляд, параметры

Я вас не заставлял это открывать, ну что ж, теперь читайте мои мысли smile



1. Рассчитывайте на то, что ваше генеалогическое древо кто-то будет смотреть спустя условных 100-200 лет. Исходя из этого, учитывайте следующее

  • Смотрите, чтобы ПО развивалось и не было предпосылок к тому, что ПО скоро закрывается. Если ПО скоро закрывается, спустя лет 30-40 никто не сможет открыть вашу генеалогию хотя-бы потому что программу будет нереально найти в интернете (не верите? Попробуйте, например, найти в интернете программу для того, чтобы превратить компьютер в факс; уверен, сложно будет найти такую, а ведь между прочим такая программа была нужна каких-то 10-20 лет назад)

  • Смотрите, что программа для хранения использовала базы данных распространенного стандарта, например SQLite, MS Access, Oracle SQL и т.д., а не какую-нибудь VanyaSuperDB. Это из расчета, что даже если саму программу не удастся найти, то хотя бы чтобы можно было открыть вашу генеалогию с помощью программ по работе с базами данных

  • Обязательна поддержка Юникода

  • Если нет желания платить, то смотрите только бесплатные программы. Даже если программа "лечится" просто, то, согласитесь, будет обидно, если спустя 100 лет, когда кто-то захочет посмотреть древо, ему выскочит сообщение, "Древо не откроется ввиду нарушения лицензионного соглашения". А ведь разработчики в обиду могут включить в программу и такое поведение.

2. Смотрите, чтобы программа имела хотя-бы процентов 60 от возможных функций из таблицы в википедии. Даже если что-то ваы думаете, что использовать не будете, то хотя бы иметь возможность это в будущем было бы здорово. Между тем, большое кол-во функций имплицирует что разработчикам не плевать на программу, а это значит, что программа менее вероятно закроется скоро.

  • Также смотрите , чтобы программа поддерживала много разных платформ (Windows, Linux, Android и т.д). Много платформ - это помимо вышеописанного, также хорошо потому что если какая-то платформа выйдет из моды, то древо можно будет все равно открыть на другой, все еще популярной платформе

3. Смотрите, чтобы к программе не было вопросов типа "кому это выгодно". Наши генеалогические данные, помимо прочего, могу помочь установить, кто вам какой родственник заинтересованым в этом людям. Я не на что не намекаю, но... недавно в Соединённых Штатах признали, что продукция лаборатории Касперского сыграла не последнюю роль в краже конфиденциальных данных

  • Почитайте в интернете о разработчиках ПО и спросите себя, доверяете ли вы им

  • Используйте ПО с открытым исходным кодом. Открытый исходный код означает, что любой может посмотреть, как конретно работает программа, а значит, если даже разработчик и захочет сделать так, чтобы программа работала "налево", то это достаточно быстро вскроется.

4. Смотрите, чтобы программа поддерживала дополнения. Они так или иначе могут пригодится.


+ Что же я выбрал (не реклама)

Я выбрал Gramps. Почему? Ну, во-первых, она идеально отвечает всем вышеперечисленным параметрам. Я даже удивлен, насколько идеально. Во-вторых, потыкавшись час или два, мне эта программа стала как родная; все понятно и очевидно. Кому-то может стать недостатком Английский язык, но, попользовавшись ей, я могу сказать, что она реально быстро осваивается, и вы даже не успеете заметить, как она для вас стала такой же простой и очевидной, как Майкрософт Оффис.

Share

12

Re: Помогите выбрать программное обеспечение

" не реклама" )))))))))))))))))))))))))

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Thanks: luvi1

Share

13

Re: Помогите выбрать программное обеспечение

Нове питання: а яку прогу краще взяти, якщо хочу внести все село від початку створення. Супер як буде показувати, хто родичі, а хто ні.Наперед дякую за допомогу!

Шукаю Прізвища: Говорун, Крисюк, Тищук, Пилипенчук, Сагайдачний, Білий, Підсудько, Семененко, Хвіст, Петрушенко, Штоффер, Резник, Фильцер, Суржик, Зубок, Цифанский.

Share

14

Re: Помогите выбрать программное обеспечение

govorushka пише:

Нове питання: а яку прогу краще взяти, якщо хочу внести все село від початку створення. Супер як буде показувати, хто родичі, а хто ні.Наперед дякую за допомогу!Я 

Я собі поставив такуж задачу.  Я веду дерево на www.familysearch.org і копію його RootsMagic там добавляю живих. Там же можно друкувати дерева і деякі таблички.  Потім імопртую GEDCOM і аналізую в GedcomReport  вже декілька десятків родичів знайшов 8-9 юрідних

Share

15

Re: Помогите выбрать программное обеспечение

"Дістав з антресолі" exe.шку програми Семейная летопись 6.1. Хтось користується/користувався нею? Що воно за штука?

Post's attachments

0.jpg
0.jpg 65.04 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

Share

16

Re: Помогите выбрать программное обеспечение

Подскажите, пожалуйста, существует ли такая программа, которая накладывает карту на карту? Но так, чтобы были видны обе и возможна была корректировка в названиях.

Ищите и обрящете. (Мф 7, 7.)

Share

17

Re: Помогите выбрать программное обеспечение

сергей-гродовка пише:

Подскажите, пожалуйста, существует ли такая программа, которая накладывает карту на карту? Но так, чтобы были видны обе и возможна была корректировка в названиях.

Да, существует. Фотошоп )))

Share

18

Re: Помогите выбрать программное обеспечение

www.etomesto.ru/ukraine/

Share

19 ( 21-03-2018 19:20:35 змінене Phantom )

Re: Помогите выбрать программное обеспечение

Добрий вечір. Допоможіть! Ау, програмери спасайте. Стоїть Myheritage та FamilySearch. Всі спроби з ними домовитись викликають бажання викинути "ёпл" у вікно. Довбусь уже рік . Переодично виникає бажання намалювати свою SQL базу .( потрібен час та натхнення) Не хочеться городити свій " город" коли є вже готове програмне забезпечення. Вся інформація на клаптиках. На робочу машинку з виндою не можна нічого ставити ( повязане з роботою) Дерево життя не має під епл. Як зробити щоб дерево , наприклад у Myheritage , малювалося не від мене , а від тої людини яка і є початком (1890). І є три гілки початкових. "Приложения" завязані на сайт. Що не влаштовує. Все онлайн. І постійно лізе в інет. Але з цим можна б змиритися, якби хоч малювало у потрібній послідовності.Все можливі налаштування  зроблені і все що не потрібне вимкнуте.
Можливо є щось іще з програмного забезпеченя під епл? Бо вся " клаптики " збережені на ньому.

Share

20

Re: Помогите выбрать программное обеспечение

govorushka пише:

Здравствуйте,Вопрос от новичка: 
.....
Поэтому мой вопрос:
посоветуйте программу (можно и не онлайн) в которой я смогу записывать историю жизни каждого человека и потом могу распечатывать все красиво: фото, хронологию и историю для книги.
Меня меньше интересует онлайн, а больше сохранение и пользование программы на своем компьютере.
И обязательно чтобы можно было все распечатать.

Заранее спасибо вам за ответы.
С уважение, Оля

Здесь можете подобрать себе "инструментарий".Программы для создания генеалогического древа - обзор популярных приложений.

Lubię słuchać zakłamanie, patrząc do oczu... zwłaszcza kiedy znam prawdę...

Share

21

Re: Помогите выбрать программное обеспечение

Олег Лисенко пише:

Я веду дерево на www.familysearch.org і копію його RootsMagic там добавляю живих. Там же можно друкувати дерева і деякі таблички.  Потім імопртую GEDCOM і аналізую в GedcomReport  вже декілька десятків родичів знайшов 8-9 юрідних

Пане Олеже, а ви вводите інформацію у програму вручну паралельно з www.familysearch.org чи насамперед працюєте з цим сайтом, а потім вже експортуєте з www.familysearch.org у програму?

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.
Thanks: Алена1

Share

22

Re: Помогите выбрать программное обеспечение

Як правило всіх заношу на сайті https://www.familysearch.org/ а потім потрібні ланцюжки завантажую  в RootsMagic

На сайті в мене занесено 27108 але є люди і  ланцюжки які заносили інші люди.  Мені пощастило є ще декілька людей які в сусідніх селах дерева роблять, а я потрібні ланцюжки вже собі завантажую в RootsMagic
В RootsMagic в мене 12900 людей і більше 4000 сімей.  Але тут в мене всі між собою завязані.   

На сайті можуть бути окремі ланцюжки.

Інколи буває роблю навпаки, така можливість є. І потім обов'язково кнопочкою переношу на сайт.  
Інколи як виняток можу в RootsMagic заношу живих і не переношу на сайт, але як виключення.

Share

23

Re: Помогите выбрать программное обеспечение

Phantom пише:

...
Можливо є щось іще з програмного забезпеченя під епл? Бо вся " клаптики " збережені на ньому.

Під Мак є Gramps, я користуюсь ним.
На MyHeritage експортую Gedcom-файл з програми: роблю трохи тупо – раз десь на місяць-два видаляю старе дерево і повністю вношу нове. Поки що кращого способу не придумав.

Цікавить: заселення Бахмута у XVIIІ ст.
Thanks: Алена1

Share

24 ( 25-07-2020 14:46:45 змінене mike.kilo )

Re: Помогите выбрать программное обеспечение

В MyHeritage є небияка проблема – при імпорті вони не розуміють marriage name vs born name і ліплять "ім'я в шлюбі" в поле "ім'я", яке зазвичай використовується як born name.
Експортував Gedcom з сайту, щоб подивитись, як вони це роблять. В файлі, який по дереву генерує MyHeritage, "ім'я в шлюбі" записується в кастомний тег _MARNM.
І все б нічого, тільки от user-defined, тобто кастомні теги – мають бути описані в заголовку файла, а там нічого нема.

wiki-en.genealogy.net/GEDCOM-Tags
wiki-en.genealogy.net/GEDCOM/_UserDef-Tag

Цікавить: заселення Бахмута у XVIIІ ст.
Thanks: kuks701

Share

25

Re: Помогите выбрать программное обеспечение

Ще один веб-сервіс (демка) Родовід-анкета на обговорення: http://forum.genoua.name/viewtopic.php? … 82#p266882

с. Кейбалівка, с. Мітченки: Мізько, Сергієнко. м. Пирятин: Черниш, Любимий, Любимов, Мізько, Ковейна. с. Сасинівка: Шевченко, Дубина, Дубінін, Мізько. с. Ковалівка: Черниш. с. Пирогів: Бичок. с. Красненьке: Лабунський. с. Рахни-Лісові: Пірус. с. Біловоди, с. Журавка: Андра, Кваша, Шевченко, Кочура, Удовенко, Грек. хут. Семенівка, хут. Богомазове: Андра, Грек.

Share

26

Re: Помогите выбрать программное обеспечение

mike.kilo пише:

...
Можливо є щось іще з програмного забезпеченя під епл? Бо вся " клаптики " збережені на ньому.

Під Мак є Gramps, я користуюсь ним.
На MyHeritage експортую Gedcom-файл з програми: роблю трохи тупо – раз десь на місяць-два видаляю старе дерево і повністю вношу нове. Поки що кращого способу не придумав.Максиме

Максиме,за час, що минув, ви напевне стали експертом Gramps.
Ви досі задоволені цією програмою?
Чи є якісь поради, які б ви хотіли дати новачкові?

Share

27 ( 08-11-2022 22:48:59 змінене mike.kilo )

Re: Помогите выбрать программное обеспечение

Nyshporka, в принципі задоволений, хоча Макбука в мене вже давно немає - поставив Gramps на інший ноут під Linux. Тому актуального статусу цієї програми під macOS не знаю.
Трохи неточно описав процес завантаження gedcom-файлу. Експортую дерево з Gramps в *.ged, потім той файл імпортую на MyHeritage. Давно вже так не робив, немає коли цим займатись.
Та і MyHeritage дратує своїми багами - в них давно вже перестали працювати експорт списку збіженців та кластеризація збігів, але ніхто це фіксити не збирається.

Цікавить: заселення Бахмута у XVIIІ ст.

Share

28

Re: Помогите выбрать программное обеспечение

Для маків можу порадити MacFamilyTree. Вона платна, але коштує не дуже дорого і досить зручна. Якщо пошукати в інтернеті є зламані версії, але я платив, здається, ще за 8 версію, потім вона сама оновилася до 9, а от за 10 знову грошей хочуть, тому сиджу поки на 9.