1

Тема: Совпадения в семьях

У нас с мужем в семьях очень много совпадений:

Дни рождения:
у меня 1 ноября - у мужа 2-го
у моей сестры 14 апреля - у его 15 апреля
у нашего сына 6 мая - у сына сесты мужа  7 мая

Наших бабушек и дедуше зовут одинаково
Я жила в доме 11, кв. 45, а он в доме 11 кв. 54



А какие в Ваших семьях встречались совпадения?

Поиск предков и потомков, сбор информации, генеалогические исследования и построение родовых деревьев для следующих фамилий: Дорошенко, Дик, Верба, Кравцов, ПолОвый, Курбановский, Коноплин, Будников,  Синельник, Каченовский/Коченовский/Коченевский, Родкевич/Радкевич, Роскладка/Розкладка/Раскладка/Розкладко

mtDNA - J1c5

Share

2

Re: Совпадения в семьях

О, у нас полно таких совпадений.

Часто внуки рождаются на день рождения дедушек или бабушек, еще и с разницей в какую-нибудь круглую цифру типа 50 или 55 )


Среди пра... тоже вижу те же даты.


Имена тоже.

Thanks: olyvd, Алена2

Share

3

Re: Совпадения в семьях

В моем Древе есть семья, где отцов зовут одинаково, мамы родились в один день, правда, в разные года. В обоих семьях одинаковое количество детей (выживших) - две девочки и мальчик - все с разницей в один год.

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.
Thanks: olyvd1

Share

4

Re: Совпадения в семьях

Двоюрідний дядько та його жінка народилися на одному хуторі в один день - 8 березня 1928 р. Підозрюю, документи підроблені, бо у дядькового батька був друг у сільраді. Мама і сестра народилися 24 і 25 серпня. У двоюрідного брата й зятя день нар. - 7 червня, одного року. Також у цей день народився рідний племінник (не син зятя). Коли мені було 30 років, було два двонадесятих свята в один день, одне - Великдень.  Але найбільше запам'яталося, як десь наприкінці 1980-х у свій день народження я вертався з Краснодара, у поганому настрої, нікого не хотів бачити. Вийшов з трамвая, щоб іти на автовокзал, але ще було рано. Сів на лавочку на трамвайній зупинці і зітхаю. Виходить з трамвая така сама самотність, сідає трохи далі на лавочку і теж починає зітхати. Я побачив, що не в одного мене проблеми і перестав зітхати. Ще довго сиділи, а він зітхає й зітхає. Я вирішив спробувати розговорити його:"Ну, и что ж случилось, что больше моего вздыхаешь?" - "А, видеть никого не хочу, особенно своих! Домой не спешу, пусть спать укладутся... Не жизнь, а одни подлянки... да еще в такой день!" - "В какой, если не секрет?" - "День рождения" - "Поздравляю  желаю, чтоб ты меньше вздыхал!" - "Спасибо, брат! Постараюсь!" - "А заодно и мне можешь того же пожелать и поздравить!" Він трохи задумався - "Не понял, у тебя что, тоже сегодня день рождения?" - "Ага" - "Да ты что! Разве такое бывает?" - простягає руку й називає ім'я. Тепер рота роззявляю я. Простягаю праву, а лівою достаю якийсь документ і показую, як мене зовуть, бо не повірить. - "Да ты что! Такого не бывает!" (ми тезки й ровесники)... Оскільки то було в епоху дотелефонну, ми ще раз побажали одне одному щастя, він мене трохи провів до вокзалу й пішов назад додому... Хочте вірте, хочте не вірте! Ага, вгадайте, як називалася та вулиця (якого письменника)?

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

5

Re: Совпадения в семьях

У нас була родина, де всі Олексійовичі. Мати - Любов Ол., батько - Микола Ол., діти - Лариса Ол. та Андрій Ол. Спитаєте, а чиї ж діти? Та батькові, бо він у паспорті Олексій Ол., бо п'яненький його батько або помилився, або схитрував - у свідоцтві хлопець був Олексій, а вони з матір'ю звали його Колею. Коли при прийомі до школи це виявилося, мати дала батькові прочухану smile. Діда звали Олексій Філатович. На жаль Люба Олексіївна минулого літа назавжди залишила нас, передчасно. Упокой, Господи, її душу.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share