1 (23-03-2014 19:43:37 отредактировано D_Viktor)

Тема: Вопросы по Винницкому архиву

Контакты Винницкого архива:
Соборна, 17 (1 корпус), Пирогова, 12(2 корпус)
тел. (0432)55-12-31,
тел.. (0432)35-81-32,
vinn_archive@mail.ru

Директор державного архіву Вінницької області: Легун Юрій Вікторович
Заступник директора: Петренко Олександр Степанович
Заступник директора з питань науково-методичної роботи: Винокурова Фаїна Аврамівна

___
Географическая картотека (link)

UPD (AppS) ДОВІДКОВИЙ АПАРАТ (САЙТ АРХІВУ)(link)

___
UPD (AppS) УКРАЗАТЕЛЬ К МЕТРИЧЕСКИМ КНИГАМ ПРАВОСЛАВНЫХ ПРИХОДОВ (ВИННИЦКИЙ АРХИВ) - PDF(link)
___
UPD (Ovchar)
Архівні путівники по фондам державного архіву Вінницької області 
Анотований реєстр до 1917 (link)
Загальний путівник по фондам архіву (включно з радянськими) link
___
upd (AppS)
Экскурсия в областной архив
___

Карта местности:
goo.gl/YjzpLi

Я часто работаю в архиве Винницы, так что если есть вопросы обращайтесь, с радостью помогу.

Надаю послуги із дослідження родоводу: prashhur.com/
Звертайтесь, буду радий допомогти.

Сайт D_Viktor

Поделиться

212 (19-10-2017 14:01:44 отредактировано yankolena1)

Re: Вопросы по Винницкому архиву

День добрый, уважаемые форумчане. Подскажите, пожалуйста, с чего начинать или где вообще искать и что именно искать: в послевоенные годы существовал дом малютки на козицкого (в интернете ничего про него не нашла), оттуда удочерили в 1949 году в возрасте 1,5 года девочку. Есть свидетельство о рождении, выданное уже приемным родителям на их фамилии. Сейчас эта "девочка") ищет свою биологическую мать. Куда вообще идти и какие архивы смотреть? Я в этом абсолютно не разбираюсь и никогда раньше не сталкивалась. Буду благодарна за любой совет!

Поделиться

213

шукаю своїх предків, що проживали в Україні на Поділлі наприкінці XIX - початку ХХ століття. Мої предки мали прізвище Сербіновські (SERBINOWSKI). Розшукую предків і потомків Адама Сербіновського (ADAMA SERBINOWSKIEGO) та Северини Сербіновської (SEWERYNY SERBINOWSKIEJ), дівоче прізвище Струпчевська (STRUPCZEWSKA), що проживали в 1908 році в Котюженцях, парафія Самгородськ, гміна Цернятинська, Київської губернії.
Адам Сербіноський народився близько 1865 року, Северина - близько 1870 року. Мали близько 16 дітей, але не всі дожили до дорослих років. Знаю імена тільки трьох дочок: Маріанна (проживала у Волхові), Розалія (Гданськ, Польща) та Емілія (народилася в 1908 році, була 14 дитиною, проживала в місті Рівне, Україна, а потім в Розвадові, Польща). Можливо знайшов інформацію ще про одного сина Олександра (в 1944 році проживав у Вінницькій області, Калинівський район). Адам Сербіновський був напевно працівником залазниці.

Поделиться

214 (18-12-2017 00:54:37 отредактировано Sergei_in_UA)

Кто знаком с Винницким архивом, подскажите, пожалуйста, могут ли здесь находиться метрические книги по селу Юзефовка (оно же Юзефполь) Песчанской волости, Балтского уезда, Подольской губернии, а ныне ныне с. Буговое Кировоградской обл.?

О территориальном подчинении села Буговое известно следующее:

Буговое в 16 веке принадлежало к Брацлавскому уезду, в 19 в к Балтскому уезду, с 20 века сначала к Грушковскому району Одесской обл, потом к Гайворонскому р-ну Кировоградской области.

Буду благодарен за любую информацию! Если возникнут предложения по поиску буду рад обсудить в ЛС.

Поделиться

215 (03-02-2018 14:06:24 отредактировано Anita)

Доброго дня. Дуже задоволена роботою Архіву Вінницької області. Дуже оперативно надають інформацію що до народження/шлюбу/репресій. 

Питання наступне:

Зі справи репресовано родича дізналась що мій прапрадід Квятковський Петро Іванович (1875р.н.)  був з великих куркулів, мав ферму, млин і багато землі в селі Журавне. Розкуркулили в 1929 році і вислали до Сибіру.
Якщо це так, то має бути якась інформація про нього чи його ферму, про врожаї чи діяльність в місцевій пресі чи щось подібне...  В яких фондах можна знайти подібну інформацію?

Квятковські, Боровські, Барановські, Маньковські (Вінницька область); Некислих, Шапкіни, Гармаш, Васильєви (Курська область); Акішини (Челябінська область)

Поделиться

216

Anita пишет:

Доброго дня. Дуже задоволена роботою Архіву Вінницької області. Дуже оперативно надають інформацію що до народження/шлюбу/репресій. 

Питання наступне:

Зі справи репресовано родича дізналась що мій прапрадід Квятковський Петро Іванович (1875р.н.)  був з великих куркулів, мав ферму, млин і багато землі в селі Журавне. Розкуркулили в 1929 році і вислали до Сибіру.
Якщо це так, то має бути якась інформація про нього чи його ферму, про врожаї чи діяльність в місцевій пресі чи щось подібне...  В яких фондах можна знайти подібну інформацію?

Про млини,землі пошукайте в фондах повітової земської управи.Я знайшов справу про олійницю прадіда з планами будівель,механізмами і оцінками вартості саме там.

Зелінські-Земські,Соколовські,Лічкановські,Мандебура,Майдебура(Мандибур и др.) Подільска губ. Бобраков,Ємельяненко Херсонська губ.Омелян Переяславський повіт Полтавська губ.
Спасибо сказали: о и, Anita2

Поделиться

217

Syviu пишет:

Про млини,землі пошукайте в фондах повітової земської управи.Я знайшов справу про олійницю прадіда з планами будівель,механізмами і оцінками вартості саме там.

А запит на таку інформацію по ел.пошті можна подати?  І як сформулювати питання? Чи можливо хтось зможе зайти в архів і знайти для мене потрібну інформацію? Умови співпраці в ПП)

Квятковські, Боровські, Барановські, Маньковські (Вінницька область); Некислих, Шапкіни, Гармаш, Васильєви (Курська область); Акішини (Челябінська область)

Поделиться

218

Anita пишет:

А запит на таку інформацію по ел.пошті можна подати?  І як сформулювати питання? Чи можливо хтось зможе зайти в архів і знайти для мене потрібну інформацію? Умови співпраці в ПП)

Мабуть краще Вам пошукати самостійно.Навряд чи архів буде шукати,дуже багато необхідно передивлятись справ.Дослідники теж, я думаю, не будуть у захваті від вашої пропозиції,роботи багато,а грошей мало.

Зелінські-Земські,Соколовські,Лічкановські,Мандебура,Майдебура(Мандибур и др.) Подільска губ. Бобраков,Ємельяненко Херсонська губ.Омелян Переяславський повіт Полтавська губ.

Поделиться

219

Anita пишет:

Питання наступне:

А багато землі це скільки? Тисячі дві десятин було?

Поделиться

220

Ну в справці зі справи репресованого сина. Петро Іванович мав ферму, 50га землі, 16голів врх та наймитів...

Спасибо сказали: nfs791

Поделиться

221

Ну це не так щоб великий куркуль, просто заможний селянин.
Не знаю як там з запитами, а якщо хочете дізнатись більше біографічно-господарської інформації, то просто дослідіть всі описи фондів, особливо судових, по тому повіту і волості за потрібний час.
Це робота - по зернині складувати, але можете і знайти, що й не чекали.

Спасибо сказали: LG 7751

Поделиться

222 (04-02-2018 19:38:14 отредактировано Anita)

AppS  пишет:

Ну це не так щоб великий куркуль, просто заможний селянин.
Не знаю як там з запитами, а якщо хочете дізнатись більше біографічно-господарської інформації, то просто дослідіть всі описи фондів, особливо судових, по тому повіту і волості за потрібний час.
Це робота - по зернині складувати, але можете і знайти, що й не 

Дякую. Про те до Петро Іванович «з великих куркулів» дізналась зі справи...Тому і хочу вияснити. Дуже все цікаво.

Буду складати пазли якось)

Поделиться

223

Привет из 2018 года! И как успехи с поиском староверов? У меня тоже предки староверы и активно интересуюсь поиском предков. пишет:

Дмитрий здравствуйте, что посоветуете по поиску староверов с. Бушинка и Краснянка Ямпольского уезда Подольской губернии. В ИВ находящихся в Хмельницком архиве предков нет, Винницкий архив МК и ИВ не располагает. Староверы считали, что браки регистрировать не нужно Бог и так всех знает, молились себе потихоньку в соседнем староверческом селе Круги и горя не знали, а теперь не могу найти их следов, нашел до начала 20 века и все пропасть. Называли их Рыляни (такого направления староверов нет), говорят, что во времена Екатерины переселили их с Рыльского уезда, но это мало добавляет информации, ведь пропасть более 100 лет. Заранее спасибо

Поделиться