421

Re: Розпродаж генетичних тестів

Хтось вже отримав від familytreedna тести з "чорної" п'ятниці? Чи можна відслідкувати своє замовлення на сайті familytreedna?

Share

422

Re: Розпродаж генетичних тестів

Anna25 пише:

Хтось вже отрумав від familytreedna тести з "чорної" п'ятниці? Чи можна відслідкувати своє замовлення на сайті familytreedna?

На сайті familytreedna відслідкувати не можна. Трекери на сайті служби, якими доставляють (в минулому була Укрпошта, їм можна було писати через фейсбук/дзвонити на гарячу лінію, знаючи номер трека).

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.
Thanks: Anna251

Share

423

Re: Розпродаж генетичних тестів

Я свои 5 тестов, оплаченных 21 ноября не получила до сих пор, отправлены были 23 ноября.  3 набора родственника из Кургана (Россия), отправленных 26 ноября пришли, произошел забор материала и пятницу ушли обратно. Уж не знаю, укрпошта или кто доставляет, но в этот раз ОЧЕНЬ долго не приходят

Поиск предков и потомков, сбор информации, генеалогические исследования и построение родовых деревьев для следующих фамилий: Дорошенко, Дик, Верба, Кравцов, ПолОвый, Курбановский, Коноплин, Будников,  Синельник, Каченовский/Коченовский/Коченевский, Родкевич/Радкевич, Роскладка/Розкладка/Раскладка/Розкладко

mtDNA - J1c5

Share

424

Re: Розпродаж генетичних тестів

olyvd пише:

Я свои 5 тестов, оплаченных 21 ноября не получила до сих пор, отправлены были 23 ноября.  3 набора родственника из Кургана (Россия), отправленных 26 ноября пришли, произошел забор материала и пятницу ушли обратно. Уж не знаю, укрпошта или кто доставляет, но в этот раз ОЧЕНЬ долго не приходят

У Проекті "Українська ДНК" я бачу тільки два висланих і неповернутих набори під Вашим іменем. Чи Ви отримали номер відстеження для своїх наборів? Судячи з нумерації наборів, що починається з MI (Multiple International - кілька міжнародних) - вони мали бути вислані одним пакетом. До речі, якщо хтось цікавиться, IN на початку номера тестового набору означає Single International - один міжнародний. 

Якщо бажаєте, я можу передзвонити до Служби підтримки FTDNA і поцікавитися, який стан наборів вони відстежують.

У кожному жарті є частка жарту.
-------------------------------------
Боднар - Красій - Гринишин - Герасимов - Воловодюк - Поліщук - Бас - Романовський - Денисевич - Троїцький
R-YP591|HV1a2 - Проект "Українська ДНК"

Сайт VHB

Share

425

Re: Розпродаж генетичних тестів

VHB пише:

У Проекті "Українська ДНК" я бачу тільки два висланих і неповернутих набори під Вашим іменем. Чи Ви отримали номер відстеження для своїх наборів? Судячи з нумерації наборів, що починається з MI (Multiple International - кілька міжнародних) - вони мали бути вислані одним пакетом. До речі, якщо хтось цікавиться, IN на початку номера тестового набору означає Single International - один міжнародний. 

Якщо бажаєте, я можу передзвонити до Служби підтримки FTDNA і поцікавитися, який стан наборів вони відстежують.


Все верно, четыре кита под номерами MI и один IN. Нет, номера отслеживания предоставлены не были. Если Вам не сложно, уточните у службы поддержки. Спасибо

Поиск предков и потомков, сбор информации, генеалогические исследования и построение родовых деревьев для следующих фамилий: Дорошенко, Дик, Верба, Кравцов, ПолОвый, Курбановский, Коноплин, Будников,  Синельник, Каченовский/Коченовский/Коченевский, Родкевич/Радкевич, Роскладка/Розкладка/Раскладка/Розкладко

mtDNA - J1c5

Share

426

Re: Розпродаж генетичних тестів

Дякую. Я вже отримала. Затримка була у відділенні Укрпошти.

Thanks: luvi1

Share

427

Re: Розпродаж генетичних тестів

olyvd пише:
VHB пише:

У Проекті "Українська ДНК" я бачу тільки два висланих і неповернутих набори під Вашим іменем. Чи Ви отримали номер відстеження для своїх наборів? Судячи з нумерації наборів, що починається з MI (Multiple International - кілька міжнародних) - вони мали бути вислані одним пакетом. До речі, якщо хтось цікавиться, IN на початку номера тестового набору означає Single International - один міжнародний. 

Якщо бажаєте, я можу передзвонити до Служби підтримки FTDNA і поцікавитися, який стан наборів вони відстежують.


Все верно, четыре кита под номерами MI и один IN. Нет, номера отслеживания предоставлены не были. Если Вам не сложно, уточните у службы поддержки. Спасибо

Служба підтримки має вислати Вам номер відстеження для чотирьох наборів на Вашу електронну адресу, використану при замовленні - juliad...@gmail.com

У кожному жарті є частка жарту.
-------------------------------------
Боднар - Красій - Гринишин - Герасимов - Воловодюк - Поліщук - Бас - Романовський - Денисевич - Троїцький
R-YP591|HV1a2 - Проект "Українська ДНК"

Сайт VHB

Share

428

Re: Розпродаж генетичних тестів

Спасибо, просмотрела отчет по этим четырем китам - отправление прибыло в отделение укрпошты и через месяц (13 января) было отправлено обратно, при этом ни одного сообщения смс-кой, вайбером или почтовым уведомлением о необходимости получить посылку не было. И что теперь с этим делать? Считаю тут целиком и полностью вина отправителя, если бы отправитель сразу же в почту присылал трек отслеживания, то такой ситуации бы не возникло, я бы сразу же с 13 декабря начала дергать почту и выяснять  где мой конверт.

А еще один кит IN 12501, как получить его трек отслеживания?

Поиск предков и потомков, сбор информации, генеалогические исследования и построение родовых деревьев для следующих фамилий: Дорошенко, Дик, Верба, Кравцов, ПолОвый, Курбановский, Коноплин, Будников,  Синельник, Каченовский/Коченовский/Коченевский, Родкевич/Радкевич, Роскладка/Розкладка/Раскладка/Розкладко

mtDNA - J1c5

Share

429

Re: Розпродаж генетичних тестів

FTDNA оголосила про початок 2018 Valentine Day Sale - розпродаж генетичних тестів Family Finder, який триватиме до 14 лютого 2018 р. (www.familytreedna.com/products/family-finder).

Якщо маєте предків-українців хоча б по одній прямій родовій лінії (батьківській або материнській) і ще не тестувалися з FTDNA, можете замовити свій новий тест за зниженими розцінками Проекту "Українська ДНК": www.familytreedna.com/group-join.aspx…

Якщо Ви вже є членом якого-небудь проекту, Ви можете замовити додаткові тести, натиснувши кнопку "Upgrade" у правому верхньому кутку Вашої myFTDNA-сторінки (www.familytreedna.com/sign-in)

Post's attachments

2018 Valentine Day FTDNA Sale.png 765.93 kb, 1 downloads since 2018-02-08 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
У кожному жарті є частка жарту.
-------------------------------------
Боднар - Красій - Гринишин - Герасимов - Воловодюк - Поліщук - Бас - Романовський - Денисевич - Троїцький
R-YP591|HV1a2 - Проект "Українська ДНК"
Thanks: nfs79, luvi, DmitroR-23

Сайт VHB

Share

430

Re: Розпродаж генетичних тестів

olyvd пише:

Спасибо, просмотрела отчет по этим четырем китам - отправление прибыло в отделение укрпошты и через месяц (13 января) было отправлено обратно, при этом ни одного сообщения смс-кой, вайбером или почтовым уведомлением о необходимости получить посылку не было. И что теперь с этим делать? Считаю тут целиком и полностью вина отправителя, если бы отправитель сразуже в почту присылал трек отслеживания, то такой ситуации бы не возникла, я бы сразу же с 13 декабря начала дергать почту и выяснять  где мой конверт.

А еще один кит IN 12501, как получить его трек отслеживания?

Напишіть мені у приват номери всіх своїх китів, я попрошу FTDNA їх вислати повторно.

У кожному жарті є частка жарту.
-------------------------------------
Боднар - Красій - Гринишин - Герасимов - Воловодюк - Поліщук - Бас - Романовський - Денисевич - Троїцький
R-YP591|HV1a2 - Проект "Українська ДНК"
Thanks: olyvd1

Сайт VHB

Share

431

Re: Розпродаж генетичних тестів

Только вчера закончился очередной период скидок на ФТДНА, а мне лишь сегодня удалось уговорить на тестирование несговорчивого родственника. Читала на Молгене о существующей возможности заказать и получить набор для теста в ФТДНА  с последующей оплатой  (возможной в период следующих  скидок). Так ли это? Подскажите, пжл., действительно ли можно сейчас заказать и получить набор, а оплатить позже? И если это так, то может быть есть образец такого обращения в лабораторию или ссылка на него.

Share

432

Re: Розпродаж генетичних тестів

mavra3 пише:

Только вчера закончился очередной период скидок на ФТДНА, а мне лишь сегодня удалось уговорить на тестирование несговорчивого родственника. Читала на Молгене о существующей возможности заказать и получить набор для теста в ФТДНА  с последующей оплатой  (возможной в период следующих  скидок). Так ли это? Подскажите, пжл., действительно ли можно сейчас заказать и получить набор, а оплатить позже? И если это так, то может быть есть образец такого обращения в лабораторию или ссылка на него.

Для звичайних користувачів такої можливості немає. Але з адміністраторами якогось проекту, наприклад Українська ДНК, можна про це поговорити.

Інший варіант - спитати тут на орумі або Фейсбук-групі "Українська ДНК генеалогія", чи немає у когось зайвого тесту, купленого зі знижкою. Деякі люди купують з запасом набори, щоб мати під рукою на випадок приїзду родичів.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: mavra31

Share

433

Re: Розпродаж генетичних тестів

VHB, можете будь ласка, посприяти як адмін у визначенні Y гаплогрупи по набору 574397
Замовляла  Y 12  Results Completed: 12/19/2017
Але і досі ні єдиної літери не визначили

Чуркины (г. Бобров Воронежская обл., Балашовский р-н, Саратовская обл.), Копейкины(Саратовская обл.),   Лубенские, Полуян, Британ (Украина, Днепропетровская область), Болдыревы, Кандаковы (Россия, Ростовская обл), Васильчик,
Таборовець, Корінь (Рівненська обл)

Share

434

Re: Розпродаж генетичних тестів

FindMyRoots пише:

VHB, можете будь ласка, посприяти як адмін у визначенні Y гаплогрупи по набору 574397
Замовляла  Y 12  Results Completed: 12/19/2017
Але і досі ні єдиної літери не визначили

Сьогодні передзвоню у службу підтримки FTDNA.

У кожному жарті є частка жарту.
-------------------------------------
Боднар - Красій - Гринишин - Герасимов - Воловодюк - Поліщук - Бас - Романовський - Денисевич - Троїцький
R-YP591|HV1a2 - Проект "Українська ДНК"
Thanks: FindMyRoots1

Сайт VHB

Share

435

Re: Розпродаж генетичних тестів

iromko пише:

Для звичайних користувачів такої можливості немає. Але з адміністраторами якогось проекту, наприклад Українська ДНК, можна про це поговорити.
Інший варіант - спитати тут на орумі або Фейсбук-групі "Українська ДНК генеалогія", чи немає у когось зайвого тесту, купленого зі знижкою. Деякі люди купують з запасом набори, щоб мати під рукою на випадок приїзду родичів.

Спасибо за подсказку, мне помог администратор одного из проектов, к которому присоединены курируемые мною потомки однодворцев Курской губернии.
Кстати, iromko, в совпаденцах у одной из потомков этих однодворцев, несколько персон, в емейле которых указан Ваш ник

Share

436 ( 15-02-2018 19:21:34 змінене iromko )

Re: Розпродаж генетичних тестів

До речі, Валентинська знижка від FTDNA була продовжена до суботи, 17.2.2018

Відносно могл ніка, то це правильно - я для всіх своїх кітів використовую адресу iromko at Gmail.com

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

437

Re: Розпродаж генетичних тестів

iromko пише:

знижка від FTDNA була продовжена до суботи, 17.2.2018

А я удивилась, что мне прислали счет за ФФ всего $71.95, а оказывается еще скидки действуют

iromko пише:

Відносно мого ніка, то це правильно - я для всіх своїх кітів використовую адресу iromko at Gmail.com

У  Валентины Афонской/Хмелевской, предки которой по материнской линии Шегеда из села Шарки, Рокитнянський район, Київська область, есть совпаденец по фамилии Ковбасюк (но наверное об этом нужно общаться в другой теме)

Thanks: iromko1

Share

438

Re: Розпродаж генетичних тестів

VHB пише:
FindMyRoots пише:

VHB, можете будь ласка, посприяти як адмін у визначенні Y гаплогрупи по набору 574397
Замовляла  Y 12  Results Completed: 12/19/2017
Але і досі ні єдиної літери не визначили

Сьогодні передзвоню у службу підтримки FTDNA.

Не встиг - уже поставили гаплогрупу G-M201.

У кожному жарті є частка жарту.
-------------------------------------
Боднар - Красій - Гринишин - Герасимов - Воловодюк - Поліщук - Бас - Романовський - Денисевич - Троїцький
R-YP591|HV1a2 - Проект "Українська ДНК"

Сайт VHB

Share

439

Re: Розпродаж генетичних тестів

VHB, ююхууу дякую все одно. Бо мені здається, що все не просто так) Маринувать мене 2 місяці і як тільки я Вас попрохала допомоги  - на наступний же день визначити гаплогрупу) я не вірю в такі співпадіння)
Напишу ще тут, що мені BAM файл десь з того ж періоду не можуть дати по набору 531580 smile Може прокатить smile

Чуркины (г. Бобров Воронежская обл., Балашовский р-н, Саратовская обл.), Копейкины(Саратовская обл.),   Лубенские, Полуян, Британ (Украина, Днепропетровская область), Болдыревы, Кандаковы (Россия, Ростовская обл), Васильчик,
Таборовець, Корінь (Рівненська обл)

Share

440

Re: Розпродаж генетичних тестів

FTDNA оголосила про початок 2018 St. Patrick's Day Sale - розпродаж генетичних тестів Family Finder, який триватиме до 18 березня 2018 р. (www.familytreedna.com/products/family-finder).

Якщо маєте предків-українців хоча б по одній прямій родовій лінії (батьківській або материнській) і ще не тестувалися з FTDNA, можете замовити свій новий тест за зниженими розцінками Проекту "Українська ДНК": www.familytreedna.com/group-join.aspx?Group=Ukrainian&code=D56385

Якщо Ви вже є членом якого-небудь проекту, Ви можете замовити додаткові тести, натиснувши кнопку "Upgrade" у правому верхньому кутку Вашої myFTDNA-сторінки (www.familytreedna.com/sign-in)

Post's attachments

FTDNA St. Patrick's Day 2018 Sale.png 713.71 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
У кожному жарті є частка жарту.
-------------------------------------
Боднар - Красій - Гринишин - Герасимов - Воловодюк - Поліщук - Бас - Романовський - Денисевич - Троїцький
R-YP591|HV1a2 - Проект "Українська ДНК"

Сайт VHB

Share

441

Re: Розпродаж генетичних тестів

Ух.... Очередная распродажа, а все еще без тестов с черной пятницы sad(((((

Поиск предков и потомков, сбор информации, генеалогические исследования и построение родовых деревьев для следующих фамилий: Дорошенко, Дик, Верба, Кравцов, ПолОвый, Курбановский, Коноплин, Будников,  Синельник, Каченовский/Коченовский/Коченевский, Родкевич/Радкевич, Роскладка/Розкладка/Раскладка/Розкладко

mtDNA - J1c5

Share

442 ( 26-03-2018 17:58:54 змінене nfs79 )

Re: Розпродаж генетичних тестів

Сначала для Batch 825* дата результатов была указана в диапазоне  12/03 - 26/03
26 марта период изменили 26/03 - 09/04
...а сегодня снова 09/04 - 23/04

не хотят работать в Хьюстоне))))

"Хьюстон у нас проблемы"

* жду свои результаты

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

443

Re: Розпродаж генетичних тестів

Цікава прикладна стаття з ВВС про днк дослідженняwww.bbc.com/ukrainian/features-4 … w_facebook 

Кудрівка Сосницького району Чернігівської області
Thanks: luvi1

Share

444

Re: Розпродаж генетичних тестів

Будет ли у www.familytreedna.com на день ДНК скидки на апгрейды ?

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

445

Re: Розпродаж генетичних тестів

Знижки на конкретну акцію важко передбачити. А на апгрейди вони бувають десь тричі на рік. На Різдво завжди, на день ДНК - майже завжди, і ще влітку колись.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: nfs791

Share

446 ( 20-04-2018 16:07:06 змінене nfs79 )

Re: Розпродаж генетичних тестів

Сегодня этот день наступил!!!)))
Распродажа на www.familytreedna.com

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436
Thanks: borisovichi1

Share

447

Re: Розпродаж генетичних тестів

nfs79 пише:

Сегодня этот день наступил!!!)))
Распродажа на www.familytreedna.com

Только вот хотел об этом тоже сообщить, а тут уже Ваше сообщение:) Скидки крутые, на Св.Валентина были скидки по-меньше

Post's attachments

sale DNA.PNG
sale DNA.PNG 46.57 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

448

Re: Розпродаж генетичних тестів

...но вот беда.
Не могу оплатить ...не принимает карту(ы).

В прошлый раз все прошло гладко.

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

449

Re: Розпродаж генетичних тестів

nfs79 пише:

...но вот беда.
Не могу оплатить ...не принимает карту(ы).

В прошлый раз все прошло гладко.

может временный глюк... акция вроде бы до 25 апреля (дня ДНК) будет действовать..

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: nfs791

Share

450

Re: Розпродаж генетичних тестів

FTDNA оголосила про початок 2018 DNA Day Sale - розпродаж генетичних тестів, який триватиме до 28 квітня 2018 р. (www.familytreedna.com/products/family-finder). Ціни на окремі  тести та їхні комбінації можна переглянути тут - https://www.familytreedna.com/products.

Якщо маєте предків-українців хоча б по одній прямій родовій лінії (батьківській або материнській) і ще не тестувалися з FTDNA, можете замовити свій новий тест за зниженими розцінками Проекту "Українська ДНК": www.familytreedna.com/group-join.aspx?Group=Ukrainian&code=D56385

Якщо Ви вже є членом якого-небудь проекту, Ви можете замовити додаткові тести, натиснувши кнопку "Upgrade" у правому верхньому кутку Вашої myFTDNA-сторінки (www.familytreedna.com/sign-in)

Post's attachments

2018 DNA Day FTDNA Sale.png 430.17 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
У кожному жарті є частка жарту.
-------------------------------------
Боднар - Красій - Гринишин - Герасимов - Воловодюк - Поліщук - Бас - Романовський - Денисевич - Троїцький
R-YP591|HV1a2 - Проект "Українська ДНК"
Thanks: eavik311

Сайт VHB

Share

451

Re: Розпродаж генетичних тестів

Звертаю всіх увагу - Family Finder за 49 дол.

Thanks: luvi1

Share

452

Re: Розпродаж генетичних тестів

FTDNA пропонує цього разу новий комбінований тест - Big Y-500 (Big Y + Y111). Постійна ціна $799, а розпродажна  - $699. Однак для тих, хто вже має STR тести (Y-DNA12-Y-DNA111), ціна менша:
Y-DNA12 - $629
Y-DNA25 - $599
Y-DNA37 - $549
Y-DNA67 - $459
Y-DNA111 - $349

Post's attachments

BigY500.jpg 101.88 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
У кожному жарті є частка жарту.
-------------------------------------
Боднар - Красій - Гринишин - Герасимов - Воловодюк - Поліщук - Бас - Романовський - Денисевич - Троїцький
R-YP591|HV1a2 - Проект "Українська ДНК"
Thanks: luvi1

Сайт VHB

Share

453 ( 20-04-2018 20:42:28 змінене DmitroR-2 )

Re: Розпродаж генетичних тестів

Добрый День!Думаю проапгрейдить тест до Y-111 или скорее до Биг-500+Y-111(хотя пробирка в Техас ещё не пришла). Сейчас это стоит делать, или лучше подождать "чёрной пятницы"?(имеется ввиду когда более выгодные скидки?)п.с.
И стоит ли апгрейдиться в принципе, когда пробирки ещё не пришли в "FTDNA"?

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

454

Re: Розпродаж генетичних тестів

DmitroR-2 пише:

Добрый День!Думаю проапгрейдить тест до Y-111 или скорее до Биг-500+Y-111(хотя пробирка в Техас ещё не пришла). Сейчас это стоит делать, или лучше подождать "чёрной пятницы"?(имеется ввиду когда более выгодные скидки?)п.с.
И стоит ли апгрейдиться в принципе, когда пробирки ещё не пришли в "FTDNA"?

Думаю, стоит подождать. Во первых скидок на апгрейд числа маркеров сейчас нет, а во вторых при нынешней стоимости BigY есть смысл обратить внимание на другие лаборатории. Либо подождать следующих сезонных скидок.

Share

455

Re: Розпродаж генетичних тестів

nfs79 пише:

...но вот беда.
Не могу оплатить ...не принимает карту(ы).

В прошлый раз все прошло гладко.

Если у Вас не долларовая карта, то при переводе злотых/гривен в доллары по несколько завышенному курсу может элементарно не хватить средств. Например у меня при переводе с Яндекс-денег(рубли) в доллары остался самый мизер-рублей 40-50, хотя я думал что в итоге у меня на Яндекс-деньгах ещё останется рублей 500-700-1000.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).
Thanks: luvi1

Share