71

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

ww2 пише:

Я подивлюсь. Які саме звіти, щоб довго не шукати? Просто програма постійно розвивається і нові можливості не завжди потрапляють у мовні файли. Врешті решт Ви самі можете підправити файл Ukrainian.lng, якщо я цього не зробив чи забув. Або, якщо зробив, але Ви вважаєте інший варіант переводу більш вдалим.

В схемі нащадків,там мабуть і предків теж по системі Д'А........

Зелінські-Земські,Соколовські,Лічкановські,Мандебура,Майдебура(Мандибур и др.) Подільска губ. Бобраков,Ємельяненко Херсонська губ.Омелян Переяславський повіт Полтавська губ.

Share

72

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Syviu пише:
ww2 пише:

Я подивлюсь. Які саме звіти, щоб довго не шукати? Просто програма постійно розвивається і нові можливості не завжди потрапляють у мовні файли. Врешті решт Ви самі можете підправити файл Ukrainian.lng, якщо я цього не зробив чи забув. Або, якщо зробив, але Ви вважаєте інший варіант переводу більш вдалим.

В схемі нащадків,там мабуть і предків теж по системі Д'А........

Якщо в схемі нащадків, то там все інакше. Ви самі визначаєте які будуть позначення у подій Народження, Шлюб, Смерть.
По замовчуванню там стояли такі умовні позначення: "род.", "бр.", "ум."
Мені, наприклад, більше до вподоби, коли ці події означаються символами "*", "x", "ɫ" (див. нижче на малюнку)
Не впевнений, що це буде до вподоби іншим, тому й виніс цю можливість у налаштування.
Але, якщо там збереглось позначення якоюсь певною мовою, то логічно, що при зміні мови це позначення все-одно лишиться тим, що налаштував його користувач.
Якщо Ви постійно користуєтесь українським інтерфейсом програми, то змініть ці умовні позначення на "нар.", "шл." та "см.", або на інше, що Вам до вподоби і таким чином вирішите це питання.

Post's attachments

2017-03-21_232526.png
2017-03-21_232526.png 30.59 kb, 1 downloads since 2017-03-21 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Share

73 ( 29-03-2017 11:14:41 змінене Олег Лисенко )

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Вирішив скористатись Gedkomreport для пошука відсутніх браків.  Цікавий і потрібний функціонал.

Але замітив маленьку похибку в тому разі якщо декілька браків у чоловіка.  Система не аналізує попередній брак і не аналізує попередніх дітей.  


Наприклад  1 жінка діти 1844 і 1845 , друга жінка (народження 1825)  а діти 1847, логічно що брак десь між 1845 і 1847  а система скаже що десь 1843 по року народження другої дружини.

Thanks: ww21

Share

74

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Олег Лисенко пише:

Вирішив скористатись Gedkomreport для пошука відсутніх браків.  Цікавий і потрібний функціонал.

Але замітив маленьку похибку в тому разі якщо декілька браків у чоловіка.  Система не аналізує попередній брак і не аналізує попередніх дітей.  


Наприклад  1 жінка діти 1844 і 1845 , друга жінка (народження 1825)  а діти 1847, логічно що брак десь між 1845 і 1847  а система скаже що десь 1843 по року народження другої дружини.

Я так розумію, мова про звіт "Шлюби"?
Ідею зрозумів, можна спообувати зробити.
Не зробив раніше скоріш за те, що є кілька варіантів, коли така логіка може не спрацювати.

Для того, щоб можна було зробити таке припущення, вже зараз бачу кілька умов:
- Є подія шлюб з першою дружиною
- Дата смерті першої дружини відома і проставлена (як варіант, є подія розлучення)
- Є подія Шлюб з другою дружиною.

Чому такі умови? Я не буду приводити приклади офіційного багатожонства, що існує в деяких країнах, мова не про них. Але і в наших умовах людина може жити на на 2 сім'ї - в обох громадянським браком, або в одній офіційно, в іншій громадянським, тощо. І при всіх цих розкладах можуть народжуватись діти. В будь якій з цих двох (трьох) сімей і в будь-якій послідовності. В такій ситуації подія Шлюб означає скоріше початок зв'язку з іншою персоною. А саме, зв'язку від якого з'явились діти wink
Але, якщо події, які я написав вище, будуть існувати, то всі ці варіанти позашлюбних дітей ми відкидаємо і вказана логіка має право на життя.
В будь-якому разі, зауваження слушне, і я спробую його реалізувати

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Share

75

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Олег Лисенко пише:

Вирішив скористатись Gedkomreport для пошука відсутніх браків.  Цікавий і потрібний функціонал.

Але замітив маленьку похибку в тому разі якщо декілька браків у чоловіка.  Система не аналізує попередній брак і не аналізує попередніх дітей.  


Наприклад  1 жінка діти 1844 і 1845 , друга жінка (народження 1825)  а діти 1847, логічно що брак десь між 1845 і 1847  а система скаже що десь 1843 по року народження другої дружини.

Все виявилось складніше smile
Додалась ще одна умова до тих, що я окреслив: якщо ми оперуємо такими термінами, як "попередній шлюб", "діти від попереднього шлюбу", то повинні розуміти в якій послідовності шлюби були у конкретної людини. Тобто, перший, другий, третій... А що ми вираховуємо? Орієнтовний період, в який стався шлюб. Але для того, щоб виставити шлюби у потрібному порядку нам потрібно знати... дати шлюбів. Коло замкнулось. smile Навіть, якщо дату й проставлено, то це може бути період (1873-1882, наприклад), в іншому випадку це може бути приблизна дата (Близько 1880). Як на основі цих двох дат визначити послідовність шлюбів? Тобто, однозначно ми можемо їх вистроїти тільки тоді, коли в нас відомі дати укладання всіх шлюбів особи і вони не суперечать одна іншій.
Які будуть думки з цього приводу.
А алгоритм, який просив пан Олег, я реалізував. От тільки залишилось шлюби посортувати wink

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua
Thanks: DVK_Dmitriy1

Сайт ww2

Share

76

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Спробую запронувати такий алгорітм. Треба кожній жінці підставити знакові подіїї. І по ним сортувати

Наприклад 3 жінки


Марія двоє дітей 1923 і 1924, Тамара, дитина 1920, смерть 1921. Параскева брак 1925, дитина 1930


Значить 
М 1923
М 1924 
Т 1920
Т 1921
П 1925
П 1930


Сортуєм
Т 1920
Т 1921
М 1923
М 1924 

П 1925
П 1930



Все зразу видно хто перша, хто друга, хто третья.  І перший брак до 1920, другий між 1921 і 1923, третій між 1924 і 1925
Ну а якщо подія шлюб є, то теж в таблицю підставити.

Share

77

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Підхід непоганий, але... А якщо дітей не було? Це далеко не рідкість при 2-3 шлюбах і навіть перших. Або просто про них невідомо? Або вони є, а дати народження невідомі, або відомі, але приблизно? І знов таки: виходить, що ми попередньо встановлюємо дати шлюбів, потім на основі цього попереднього порядку коригуємо ті самі дати. Знов таки є проблема позашлюбних дітей, порядок народження яких може сплутати всі карти. З дітьми багато "але", хоча в ідеалі виглядає непогано.
Думаю над іншим алгоритмом, умовою якого мають бути проставлені приблизні дати шлюбів. Для мене це не проблема, бо сам не люблю порожніх дат і завжди ставлю або орієнтовну або діапазон. На основі цих приблизних дат сортувати вже шлюби. А потім вже уточнювати ііх дати.
Хочу дізнатися хто як ставить дати ще не знайдених шлюбів?

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Share

78

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Ну якщо дітей не було і нема дати смерті, то теоретично така жінка мало цікава для генеалогії. Ну як на мене.



Я інколи ставлю умовні дати шлюбу, але вкрай рідко.  


Знову це дані для дальших пошуків.  Ну а виключень було багато.

Share

79

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Олег Лисенко пише:

Ну якщо дітей не було і нема дати смерті, то теоретично така жінка мало цікава для генеалогії. Ну як на мене.

Чому ж мало цікава? Ідея в тому ж і полягала, як я розумію, щоб уточнити межі події "шлюб" у персони, що цікавить на основі подій у іншої персони?
Наприклад, була перша дружина, померла через рік після одруження (при родах або епідемії), дітей немає, чоловік одружився вдруге. Якщо відкинути цей перший шлюб, як мало цікавий, то і в другому, цікавому для нас, ми нічого не скоригуємо.
Ваша ідея цікава безумовно і її варто втілити. Питання тільки у найбільш надійному алгоритмі визначення порядку шлюбів на основі неповних або приблизних даних.

Я інколи ставлю умовні дати шлюбу, але вкрай рідко.

Підозрюю, що у інших може бути така ж ппроблема

Знову це дані для дальших пошуків.  Ну а виключень було багато

Не хочеться ненадійним алгоритмом ввести в оману дослідника. Тому й стоїть задача знайти надійний алгоритм.

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Share

80

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Здравствуйте.
Пыталась с помощью  GegcomReport  произвести транслитерацию. Пробовала все три формата, но результат одинаковый -  вместо ВСЕХ имен и мест появились три точки... 
Может я упустила какие-то настройки? Буду признательна за помощь.

Thanks: Т.В.1

Share

81

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Таша пише:

Здравствуйте.
Пыталась с помощью  GegcomReport  произвести транслитерацию. Пробовала все три формата, но результат одинаковый -  вместо ВСЕХ имен и мест появились три точки... 
Может я упустила какие-то настройки? Буду признательна за помощь.

А языковые файлы лежат в папке с программой? Вы можете выбрать в программе язык?

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua
Thanks: Таша1

Сайт ww2

Share

82

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Спасибо большое! Вы меня спасли! Действительно, проблема была в языковом файле.

Теперь у меня возник другой вопрос: в формате транслитерации "Другой" можно ли как-то задать свои настройки?
Проблема в том, что у меня в дереве есть фамилия "Пащенко", и транслитерируется она как Pasenko или Pashhenko...

Thanks: kbg_dnepr1

Share

83

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Или может быть есть групповая замена символов?
Можно, например, поменять во всех именах букву j на букву i ?

Share

84

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Таша пише:

Спасибо большое! Вы меня спасли! Действительно, проблема была в языковом файле.

Теперь у меня возник другой вопрос: в формате транслитерации "Другой" можно ли как-то задать свои настройки?
Проблема в том, что у меня в дереве есть фамилия "Пащенко", и транслитерируется она как Pasenko или Pashhenko...

Если Вы хотите транслитерировать по правилам транслитерации русского языка, то в файле Russian.lng в самом конце файла найдите букву "щ" и исправьте shh на sch или shch, как Вам кажется более правильным. Откуда взялось именно shh  я уже не помню. То ли на моменттреализации я нашел именно такой стандарт, то ли это ошибка.
Судя по тому что Вы хотите поменять j на i, то Вы возможно хотите транслитерировать по правилам украинского языка.? Именно там в последнем стандарте маленькие буквы "ю" и "я" транслитерируются как iu и ia. В таком случае выберите укранский язык в программе и в кодировке выберите Нац.2010
В этом случае Вам не прийдется править языковые файлы, так как в украинском варианте щ транслитерируется в shch

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua
Thanks: Таша1

Сайт ww2

Share

85

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Спасибо огромное!
По поводу букв j и i  - у меня в роду есть еврейские  фамилии с буквой "й" в середине (типа Вайнштейн) и во всех документах на латинице, которые я видела, они пишутся с буквой " i ". Поэтому хочу привести их к такому варианту.
Вообще я очень жалею, что раньше не знала о Вашей программе. Это же просто находка!!!
Много-много благодарности Вам! За Ваш труд, бескорыстность и желание прийти на помощь.

Thanks: iromko, ww22

Share

86

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Таша пише:

Спасибо огромное!
По поводу букв j и i  - у меня в роду есть еврейские  фамилии с буквой "й" в середине (типа Вайнштейн) и во всех документах на латинице, которые я видела, они пишутся с буквой " i ". Поэтому хочу привести их к такому варианту.
Вообще я очень жалею, что раньше не знала о Вашей программе. Это же просто находка!!!
Много-много благодарности Вам! За Ваш труд, бескорыстность и желание прийти на помощь.

Спасибо за добрые слова smile Часто именно они стимулируют меня на то, чтобы развивать программу и дедать ее более удобной.
А по поводу замены "j" на "i", то есть 2 варианта. Первый - Вы можете в таблице перекодировок (там где Вы меняли правило для буквы "щ") поменять правило для перекодировки буквы "й"
Минус такого подхода - в результате перекодировки все "й" будут транслитерированы в i
Например Мостовой  - Mostovoi, Игнатий - Ignatii и т.д.
Другой вариант - оставить таблицу перекодировок как есть, транслитерировать данные по существующим правилам, а потом воспользоваться Инструментом замены фамилий. И поменять j на i только в конкретных случаях. Например Vajnshtejn - Vainshtein или Vajnshtein, как Вы посчитаете более правильным

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua
Thanks: Таша1

Сайт ww2

Share

87

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Що стосується Vainshttein, то прізвище взагалі краще б писати так, як воно пишеться німецькою - Weinstein

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: ww2, Таша2

Share

88

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

ww2 пише:

Другой вариант - оставить таблицу перекодировок как есть, транслитерировать данные по существующим правилам, а потом воспользоваться Инструментом замены фамилий. И поменять j на i только в конкретных случаях. Например Vajnshtejn - Vainshtein или Vajnshtein, как Вы посчитаете более правильным

И правда, так будет гораздо удобнее!

Share

89

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

kbg_dnepr пише:

Що стосується Vainshttein, то прізвище взагалі краще б писати так, як воно пишеться німецькою - Weinstein

Спасибо!
Я так и сделаю  с помощью замены фамилий, сразу не догадалась, что можно так поступить.

Share

90

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

sergm пише:

Власне, якщо особа є у дереві, отже, існує документ, у якому цю особу згадано. І у цього документа є датування. На мою думку, навіть якщо це сповідалки або ревізії, погосподарські або згадка у яких-небудь списках, все одно часова прив’язка є. І, отже, дослідник має її вказати, якщо хоче, щоб програма врахувала її при сортуванні осіб у списку шлюбів. Складні випадки, як-от паралельні зв’язки (шлюбні та позашлбні) має опрацювати сам дослідник, щоб програма належним чином це обробляла. Наприклад, якщо дитина від однієї дружини/чоловіка з’являється під час перебування у шлюбі з іншою дружиною/чоловіком, очевидно, що це позашлюбнй зв’язок (полігамію до уваги не беремо).

Абсолютно погоджуюсь. Я ввожу дати майже завжди. Навіть нехай це буде "Між 1840 та 1880 роком". Зрештою ці дапазону все одно будуть звужуватись завдяки новим обставинам. І в якийсь час звузяться до такого розміру, що можна буде вважати дату більш-менш точною.

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Share

91

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Если я выгружу из  ДЖ-5 Gedcom, обработаю его с помощью GedcomReport (раздел инстументы) и загружу исправленный Gedcom обратно в ДЖ-5, то не потеряю ли часть информации?Из общих соображений потери возможны, в первую очередь, в пользовательских событиях. Там есть ключевые слова, поля с гиперссылками.
Подобная проблема была при попытке совместной работы  ДЖ и Webtrees

Share

92

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Предложение: В отчете "Браки" ввести вариант "Браки персон с фамилией ХХХХ".  В результатах работы должен быть получен список браков, с участием персон с указанной фамилией (основной, девичьей, полученной в браке). 
Возможный подвариант - "начиная с корневой персоны" -  браки всех кровных родственников корневой персоны, имеющих фамилию корневой персоны).

Share

93

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

wat пише:

Если я выгружу из  ДЖ-5 Gedcom, обработаю его с помощью GedcomReport (раздел инстументы) и загружу исправленный Gedcom обратно в ДЖ-5, то не потеряю ли часть информации?Из общих соображений потери возможны, в первую очередь, в пользовательских событиях. Там есть ключевые слова, поля с гиперссылками.
Подобная проблема была при попытке совместной работы  ДЖ и Webtrees

GedcomReport не перегенерирует GECOM-файлы, а только вносит изменения в существующие.
В Вашем случае GEDCOM сгенерировала программа Древо жизни, ей же Вы и будете его скармливать. Если ДЖ при импорте-экспорте не потеряет данные, то все будет нормально и никакие события не потеряются.

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Share

94

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

wat пише:

Предложение: В отчете "Браки" ввести вариант "Браки персон с фамилией ХХХХ".  В результатах работы должен быть получен список браков, с участием персон с указанной фамилией (основной, девичьей, полученной в браке). 
Возможный подвариант - "начиная с корневой персоны" -  браки всех кровных родственников корневой персоны, имеющих фамилию корневой персоны).

Я не совсем понимаю цели такого предложения. Просто отфильтровать список? Так данные выгружаются в Excel, а уж там возможностей отфильтровать выше крыши.
А что касается "подварианта", то программа так и работает - отчет строится от любой персоны, на которой Вы находитесь, в том числе и от корневой

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Share

95

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

После длительного перерыва наконец-то выпустил новую версию программы. Были, конечно и промежуточные, но я их просто не выкладывал smile А тут уже собрался силами, выкроил время, причесал то товарного вида и вуаля:

► Версия 2018.07.07 (GedcomReport)
- В программе поддерживается работа с файлами Древа жизни 4 версии (*.at4).
- В круговых диаграммах поддерживается 13 поколений (было 12).
- Все картинки теперь можно сохранять также в формате PNG
- При изменении параметров отражения отчета "Браки", список не пересортировывается, а остается в том же порядке.
- При экспорте данных многострочные поля (Примечания) разбивались на несколько строк. Исправлено.
- Множество других незначительных исправлений и доработок.

Последняя версия сочетает в себе и возможности DrevoReport, которая работала только с данными ДЖ4 и GedcomReport, которая работала только с GEDCOM-файлами. Теперь шампунь и ополоскиватель - в одном флаконе smile
Подходим, интересуемся, пробуем...

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Share

96

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

►  Версия 2018.08.08 (GedcomReport)

- Исправлена ошибка, возникающая при создании отчета "Детектор родства" в случаях, когда была установлена настройка указания степени родства в отчете

Об ошибке сообщил Олег Лысенко

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Share

97

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

ww2 пише:

►  Версия 2018.08.08 (GedcomReport)

- Исправлена ошибка, возникающая при создании отчета "Детектор родства" в случаях, когда была установлена настройка указания степени родства в отчете

Об ошибке сообщил Олег Лысенко

Да цікава програма.  Колись по сусідству зі мною жила дівчина, мати її була з сусіднього села. Ми дуже дружили.  Рік назад зробив її дерево.   Ну а оскільки я постійно щось добавляю на дереві своїх сіл, то інколи за допомогою gedkomreport перевіряю. Тут бац, а вони мені 5 юрідна бабушка. (на 4 роки молодша)  wink

Share

98

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Шановні модератори!Допоможіть, будь ласка, вчора виключили світло, а сьогодні жодного запису у програмі Древо жизни немає!!!!!
Допоможіть!!!!1

Share

99

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Версия 2019.06.12 (GedcomReport)

  • В экспорт добавлено 16 полей, относящихся к связанным персонам и событиям

  • Исправление в алгоритме вычислении девичьей фамилии, если она не указана явно.

  • Доработка Справки согласно последних изменений в программе.

  • Другие незначительные исправления.

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Share

100

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

► Версия 2019.07.31 (GedcomReport)

  • Поддержка файлов данных Древа жизни 5-й версии - *.at5 (кроме Инструментов)

  • Модернизирован механизм поиска дубликатов (в ходе изменений ускорена его работа).

  • Частичный редизайн программы

  • Другие незначительные исправления.

Качаем с сайта. Сайт в подписи.

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua
Thanks: iromko1

Сайт ww2

Share

101

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

В програмі виявлено помилку, ввечері її оновлю. Хто ще не закачав, дочекайтесь нової версії

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Share

102

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

На сайті оновлено програму. Версія від 2 серпня, в ній виправлено кілька помилок попередньої версії, що стосувались підтримки файлів Дерева життя 5-ї версії

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Share

103

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Оновлено версію програми побудови Генеалогічних звітів

► Версія 2019.11.11 (GedcomReport)

1. Повноцінна підтримка файлів даних Древа життя 5-й версії (* .at5). Реалізовано Інструменти:
    1.1. Групова заміна імен, по батькові прізвищ
    1.2. Установка "технічного" поля
    1.3. Зміна регістра прізвищ
    1.4 Транслітерація даних
2. Змінено алгоритм "Детектора спорідненості":
    2.1. При пошуку зв'язків між персонами шукаються також не кровні зв'язки, навіть якщо знайдені кровні (опціонально).
    2.2. Родинний зв'язок вказується також і при обрано не кровного зв'язку
    2.3. У списку знайдених варіантів вони сортуються по мірі збільшення довжини ланцюжка між персонами
3. Інші незначні виправлення.

Качаємо з сайту go.inf.ua

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Share

104

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Не можу зрозуміти у чому причина.
Роблю пошук родинних зв'язків між 100% родичами.
Програма не бачить зв'язок між моїм дідом та потрібною персоною, але бачить та малює зв'язок між моїм дідом та матір'ю цієї персони.
Причому в ДЖ родинні зв'язки прописані, а в GedcomReport, якщо вивести цю людину, стоять знаки питання замість батьків.

Видаляла цього персонажа, створювала наново у батьків, перезавантажувала файл, але проблема залишається.

Дзюман, Замула, Иващенко, Лабыш, Черненко - крестьяне Васильковского, Сквирского уездов Киевской губернии;
Берегуленко, Гречаный, Притис, Сорочан - крестьяне Елисаветградского (Бобринецкого) уезда Херсонской губернии;
Кавур, Кавуров - крестьяне Могилевского уезда Могилевской губернии;
Бляхер, Бурштейн, Каменецкий - евреи Богуславского, Шполянского и Матусовского обществ Киевской губернии.
Thanks: Алена1

Share

105

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Юлія, вітаю. Якщо Ви працюєте з Gedcom файлом, а не з файлом ДЖ напряму, то може мати місце помилка у версії ДЖ 5.4, що впливає на формування не коректного gedcom файлу. Про цю помилку я писав автору ДЖ і він обіцяв її виправити. Детальніше про це на офіційному форумі ДЖ за посиланням https://genery.com/ru/forum/viewtopic.p … 630#p22750
Спробуйте зробити те саме, але скориставшись файлом at5
Повідомте про результат. Якщо це не є причиною Вашої ситуації, то будемо дивитись далі.

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua
Thanks: Алена1

Сайт ww2

Share