1

Тема: Граб

ГРАБ Ганна Іллівна, 1927 р.н. с. Корнич Коломийського району, українка, малописьменна. Проживала в с. Корнич, селянка. Заарештована 21.01.1950. Звинувачення: переховувала членів ОУН. Особливою нарадою при МДБ СРСР 26.08.1950 засуджена на 5 років позбавлення волі. Реабілітована 15.08.1991 (5769 П).

ГРАБ Параска Іллівна, 1927 р.н. с. Корнич Коломийського району, українка, освіта початкова. Проживала в с. Корнич, селянка. Заарештована 21.01.1950. Звинувачення: переховувала членів ОУН. Особливою нарадою при МДБ СРСР 26.06.1950 засуджена на 10 років позбавлення волі. Реабілітована 15.08.1991 (5769 П).

Реабілітовані історією. Івано-Франківська область, том 1.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

2

Re: Граб

ГРАБ Федора Степанівна народилася 1875 р. у с. Савинці Ізюмського пов. Харківської губ. Українка, із селян, неписьмен., позапарт. Проживала в с. Савинці Оржицького р-ну Харківської обл. Селянка-одноосібниця. У 1931 р. розкуркулена, позбавлена виборчих прав і вислана до Північного краю. На засланні перебувала на Уралі, у 1932 р. втекла. Заарештована 25 липня 1935 р. за втечу з місця вислання та переховування від органів влади (ст. 78 ч. 3 КК УСРР), справу закрито УДБ ХОУ НКВС 21 серпня 1935 р. згідно директиви НКВС СРСР № 116941 від 25 липня 1934 р., 28 серпня 1935 р. звільнена з-під варти.

Реабілітовані історією. Харківська область. Книга 2.

Share

3

Re: Граб

Граб Іван Григорович, 1906 року народження, с. Павлівка Карлівського району Полтавської області, українець, грамотний, безпартійний. Проживав: м. Горлівка Донецької області. Робітник шахти № 19-20. Заарештований 1 серпня 1938 року. Засуджений трійкою УНКВС по Донецькій області до розстрілу та конфіскацією майна. Даних про виконання вироку немає. Реабілітований у 1989 році.

Реабілітовані історією. Донецька область. Книга третя.

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

4

Re: Граб

Граб Михайло Михайлович, 1903 р. народження, с. Тюшка Міжгірського р-ну Закарпатської області, українець, освіта початкова, безпартійний. Проживав в с. Тюшка, хлібороб. Особливою нарадою при НКВС СРСР 25 жовтня 1940 р. засуджений на 3 р. позбавлення волі. Реабілітований у 1991 р.

Граб Федір Дмитрович, 1921 р. народження, с. Тюшка Міжгірського р-ну Закарпатської області, українець, освіта початкова, безпартійний. Проживав в с. Тюшка, хлібороб. Особливою нарадою при НКВС СРСР 27 вересня 1940 р. засуджений на 3 р. позбавлення волі. Реабілітований у 1992 р.

Граб Федір Миколайович, 1922 р. народження, с. Тур’я-Пасіка Перечинського р-ну Закарпатської області, українець, неграмотний, безпартійний. Проживав в с. Тур’я-Пасіка, робітник залізниці. Особливою нарадою при НКВС СРСР 7 червня 1941 р. засуджений на 3 р. позбавлення волі. Реабілітований у 1962 р.

Граб Федір Михайлович, 1913 р. народження, с. Тур’я-Пасіка Перечинського р-ну Закарпатської області, українець, неграмотний, безпартійний. Проживав в с. Тур’я-Пасіка, хлібороб. Особливою нарадою при НКВС СРСР 18 жовтня 1940 р. засуджений на 3 р. позбавлення волі. Реабілітований у 1989 р.

Реабілітовані історією. Закарпатська область, том 1.

Share