71

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Не знаю, я такі деталі не відслідковував - як правило, дивлюся у трекінг десь через тиждень після відправки з Хмельницького, і там пишеться, що лист ще у Києві :-)

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

72

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Оказалось ошибка в трекинг номере.Первые два символа буквы, а в чеке был ноль, нужно было вбивать букву О.
Так что все трекается.

Thanks: Алена, luvi2

Share

73

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

З січня 2018 року Укрпошта підвищила тарифи, останнє відправленя пакету для FTDNA до США обійшлось в ~130 грн.

Thanks: Алена1

Share

74

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

AppS пише:

З січня 2018 року Укрпошта підвищила тарифи, останнє відправленя пакету для FTDNA до США обійшлось в ~130 грн.

Я вчера отправил из Польши - 16 зл(около 125 грн)..т.е. так же.

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

75

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Останнє у трекінгу:


30.12.2017 22:13:0003928КИЇВ ММПОУкраїнаВідправка міжнародного відправлення з установи обміну країни подачі

А де можна побачити подальший шлях посилки ?
Чи це просто укрпошта на свята пішла і все стоїть ?

Share

76

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Відстеження поштових відправлень в межах США (USPS - United States Postal Service) можна спробувати тут:

https://tools.usps.com/go/TrackConfirmAction_input

У кожному жарті є частка жарту.
-------------------------------------
Боднар - Красій - Гринишин - Герасимов - Воловодюк - Поліщук - Бас - Романовський - Денисевич - Троїцький
R-YP591|HV1a2 - Проект "Українська ДНК"

Сайт VHB

Share

77

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Мой тестовый набор отправлен из Украины 31.12. и до этого времени не отображается номер трекинга в международных сервисах отслеживания. В прошлом году появился очень быстро...

Share

78

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

yelena813015 пише:

Мой тестовый набор отправлен из Украины 31.12. и до этого времени не отображается номер трекинга в международных сервисах отслеживания. В прошлом году появился очень быстро...

Я 3 января...та же ситуация.

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

79

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

це у всіх так.

Share

80

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Сегодня отправляла тест в My Heritagе. Отпрвка обычного письма обойдется в 45 грн., заказного (с номером трека для отслеживания) - 162 грн. Конверт, который предоставляет My Heritagе для возврата теста не очень удобен для нашей почты, т. к. он небольшой по размеру, а марок нужно наклеить много, поэтому почтовики могут попросить вас вложить все в конверт большего размера.

Share

81 ( 23-03-2018 16:40:34 змінене ArturVer )

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Отримував перший свій набор. Ділюся досвідом, може комусь стане у нагоді:
FTDNA відправили пакунок з Техасу через Німеччину дешевим варіантом. Забули вказати мій контактний номер телефону. Міжнародну доставку здійснювало DHL, а доставку по Україні передали Укрпошті (тому це і є дешевий варіант, як мені пояснили). 

Через два-три тиждня після замовлення я почав писати в службу підтримки (англійською). Дізнався свій номер відслідковування. Через деякий час посилка потрапила до України, але в статусі зїявилося, що не можуть мені доставити пакунок. (ШОК yikes ... як це?!!). Почекав тиждень... статус не змінився... почав листування з українським офісом перевізника DHL. Де мені і повідомили про "дешевий варіант" і Укрпошту...

В кінцевому випадку посилку знайшов в своєму відділенні Укрпошти, там де отрумують міжнародні відправлення... Наприклад, з китайського АліЕкспрес. 

Ніяких СМС-ок не було і в звичайній поштовій скринці ніяких повідомлень також не було. 

На пакункові забули вказати мій номер телефону. Як мені пояснили був би номер телефону на пакункові, то і СМС-ка надійшла б.

Хтозна що б було, якби я й надалі чекав "біля моря погоди". Можливо пакунок просто б сам по собі повернули відправникові. Тому активно навідуйтесь у своє поштове відділення Укрпошти після трьох тижднів.

UPD: як мені пояснили у FTDNA, вони спеціально не ставлять номер телефону на пакунках в цілях безпеки. Це означає, що смс-ок очікувати від УкрПошти в будь-якому випадку не варто

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

82 ( 06-04-2018 14:20:03 змінене ArturVer )

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

2. Відправлення до Техасу, станом на другу половину березня 2018 року, мені коштувало 121 грн 26 коп разом з іще одним конвертом з "пупиришками"

UPD: 15 діб і лист позначається, як вже отриманий в Техасі. Територією України можемо лист відстежувати на сайті Укрпошти https://ukrposhta.ua/
За кордоном відстежуйте за тим самим номером ось на цьому сайті https://tools.usps.com/go/TrackConfirmAction_input (там можна навіть підписатись на отримання сповіщень по e-mail про подорож нашого пакуночка зі слиною).


FamilyTreeDNA зараз (станом на 4 квітня 2018 р) обіцяють тест зробити лише на протязі 10-12 тижднів. Це по тесту Y-хромосоми. І 4-8 тижднів по звичайних тестах після отримання нашого генетичного матеріалу в їх лабораторії.

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

83

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Gordj пише:

Сегодня отправляла тест в My Heritagе. Отпрвка обычного письма обойдется в 45 грн., заказного (с номером трека для отслеживания) - 162 грн. Конверт, который предоставляет My Heritagе для возврата теста не очень удобен для нашей почты, т. к. он небольшой по размеру, а марок нужно наклеить много, поэтому почтовики могут попросить вас вложить все в конверт большего размера.

Подскажите, пожалуйста, благополучно ли прошла доставка теста My Heritage из Украины в лабараторию США? Вы отправляли Укрпочтой? Задали ли вам вопрос что в заказном письме? Если да, то, что вы указали? Вы вкладывали в конверт, который предоставляет My Heritage что-то дополнительно, например, картон?  Через сколько вы получили ответ из лабаратории My Heritage на электронную почту после отправки из Украины? Очень жду вашего ответа и заранее благодарю!!!

Thanks: kuks70, kelme2

Share

84 ( 26-05-2018 22:37:22 змінене Gordj )

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Добрый день! Отправляла в конверте MyHeritage, в их упаковке с пупырышками, дополнительно вложила чистый лист бумаги, чтобы не просвечивалось содержимое. Никаких вопросов, кроме неудобства поклейки марок - их много, штук 9, а конверт маленький, но налепили как-то. Шло долго, вернее долго лежало ))). Мое письмо 2 месяца!!!! тупо пролежало в Одессе. Я так понимаю, его там слегка потеряли, а потом нашли и дальше по маршруту. Если отбросить это лежание, то реально письмо шло 2 недели, из этого где-то дня четыре бегало по Хьюстону.
Результаты были через 3 недели.

Share

85

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Gordj пише:

Добрый день! Отправляла в конверте MyHeritage, в их упаковке с пупырышками, дополнительно вложила чистый лист бумаги, чтобы не просвещалось содержимое. Никаких вопросов, кроме неудобства поклейки марок - их много, штук 9, а конверт маленький, но налепили как-то. Шло долго, вернее долго лежало ))). Мое письмо 2 месяца!!!! тупо пролежало в Одессе. Я так понимаю, его там слегка потеряли, а потом нашли и дальше по маршруту. Если отбросить это лежание, то реально письмо шло 2 недели, из этого где-то дня четыре бегало по Хьюстону.
Результаты были через 3 недели.

Ждала вашего ответа, благодарю за информацию! 2 месяца это круто!!!((( Хорошо хоть нашли! Интересно такая длительная пересылка не влияет на качество достоверность анализа!? Вы отправляли рекомендованное авиа? И если можно спросить из какого города отправляли?

Thanks: kelme1

Share

86

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Да, заказным (чтоб можно было по трек-номеру отследить) авиа. Из г. Черноморск (ех-Ильичевск) Одесской обл. Поэтгму и было так обидно, до Одессы 30 км и 2 месяца ожидания. Слава Богу, нашли. Тоже переживала о сроке годности, но никаких уведомлений об этом от MH не было.

Share

87

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Доброго дня усім!підкажіть, будь ласка, як відправляти готовий тест, до кінця не зрозуміла:
1) тест відправляти як посилку чи як лист?
2) звичайним чи рекомендованим?
3)  що саме писати в описі? що казати працівникам пошти (в принципі, такого питання не уникнути)
4) Нова пошта не відправляє такі речі?


дякую!

Thanks: kelme1

Share

88 ( 01-06-2018 19:16:45 змінене ArturVer )

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Ольга 88 пише:

Доброго дня усім!підкажіть, будь ласка, як відправляти готовий тест, до кінця не зрозуміла:
1) тест відправляти як посилку чи як лист?
2) звичайним чи рекомендованим?
3)  що саме писати в описі? що казати працівникам пошти (в принципі, такого питання не уникнути)
4) Нова пошта не відправляє такі речі?


дякую!

Доброго дня!

Просто підходите на Укрпошту і кажете працівниці, що Вам потрібно відправити ЛІТАКОМ ЗВИЧАЙНОГО ЛИСТА, так, щоб був НОМЕР ВІДСЛІДКОВУВАННЯ.

Що в конверті не кажіть і не шукайте собі зайвих проблем... у випадку відмови відправки (що мало імовірно), просто шукайте інше відділення.

Не шукайте собі мороку на голову з Новою Поштою, DHL, та інше.

З Укрпоштою все добре доходить до лабораторії.

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

89

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

супер! дуже дякую!

Thanks: ArturVer1

Share

90

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Свіжа інформація по отриманню тестового набору з FTDNA. Щойно отримав три набори у двох посилках.

1. Оформлено замовлення 3.05.2018, а отримано 5.06.2018 (33 дні)
2. Оформлено замовлення 9.05.2018, а отримано 5.06.2018 (27 днів)

Затримка у доставці десь у Франкфурті. Таке враження, що вони пошту лише раз в тиждень відправляють до України. Назбирують папочку, ящик чи коробку і раз, наприклад, по вівторках тільки відправляють.

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

91

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Шановні форумчани, останнім часом:

  • 1. Хтось відправляв в одному конверті два протестованих набори (4 пробірки)?
    2. Чи прискіпуються на митниці?
    3. Чи доходять такі конверти і чи лабораторія їх приймає без проблем?

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

92

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Я бы не стал рисковать. Вдруг что-то напутают? Пересылка стоит копейки, так что лучше отправить 2-мя конвертами.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

93

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Свежая информация об отправке.
Один набор отправлялся с отделения в пятницу и на 4-м-5-м дне завис где-то в Германии дней на 10-ть. Общий срок доставки в лабораторию 23! дня.

Второй набор отправлялся с другого отделения и сотрудница почты после отправки предложила еще и пополнить мобилку или же купить газету региональную за 7 грн. Газету из вежливости купил. И, о чудо!!!! 7 дней и посылка УЖЕ получена в Техасской лаборатории.

Вывод: покупайте газеты у работниц почты, когда Вам предлагают:)

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

94

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Отправила 3 кита каждый отдельным письмом в 3х разных отделениях почты Киева.
В одном отделении отправить не смогла. Оператор тщательно прощупала, сказала "там не документы", сама быстро открыла упаковку и начала в руках крутить пробирки. "Это что такое в баночках?" спрашивала оператор. Я упала на дурочку, сказала, что по работе приказано отправить - отдайте, меня уволят. И быстро сбежали с этого отделения)))))))
2 "дрібних пакета авіа" по 158,63 грн. 1 "лист рекомендований авіа" по 118,97 грн.
Киев отправлено 5.07. Хьюстон доставлено 17.07.
Киев отправлено 6.07. Хьюстон доставлено 18.07.
Имена на сайте FTDNA исправили они по данным из зеленого листочка.

Свиридовы-Свириды(Незнаново, Гроденская обл). Земы, Шапкины, Панасенковы(Скарговка, Голубовка, Луганская обл). Фартушные, Мандебура(Липянка, Черкасская обл). Чумаченко, Краснощек (Гладковка, Херсонская обл). Колесники (Казачьи Лагеря, Херсонская обл)

Share

95

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

svichuko пише:

Отправила 3 кита каждый отдельным письмом в 3х разных отделениях почты Киева.
В одном отделении отправить не смогла. Оператор тщательно прощупала, сказала "там не документы", сама быстро открыла упаковку и начала в руках крутить пробирки. "Это что такое в баночках?" спрашивала оператор. Я упала на дурочку, сказала, что по работе приказано отправить - отдайте, меня уволят. И быстро сбежали с этого отделения)))))))
2 "дрібних пакета авіа" по 158,63 грн. 1 "лист рекомендований авіа" по 118,97 грн.
Киев отправлено 5.07. Хьюстон доставлено 17.07.
Киев отправлено 6.07. Хьюстон доставлено 18.07.
Имена на сайте FTDNA исправили они по данным из зеленого листочка.

Плановая дата результатов 15.08-28.08.
Результаты готовы по двум китам 31.07. По третьему результат - 14.08

Свиридовы-Свириды(Незнаново, Гроденская обл). Земы, Шапкины, Панасенковы(Скарговка, Голубовка, Луганская обл). Фартушные, Мандебура(Липянка, Черкасская обл). Чумаченко, Краснощек (Гладковка, Херсонская обл). Колесники (Казачьи Лагеря, Херсонская обл)
Thanks: iromko, Gordj, ArturVer3

Share

96

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

svichuko пише:

..Плановая дата результатов 15.08-28.08.
Результаты готовы по двум китам 31.07. По третьему результат - 14.08

Если я Вас правильно понял, то они первые два набора сразу же поставили в batch, т.к. получили во вторник-среду и через 13 дней были уже готовы результаты по ФФ.
А по третьему сделали ФФ за 4 недели. Верно?

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

97

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

ArturVer пише:
svichuko пише:

..Плановая дата результатов 15.08-28.08.
Результаты готовы по двум китам 31.07. По третьему результат - 14.08

Если я Вас правильно понял, то они первые два набора сразу же поставили в batch, т.к. получили во вторник-среду и через 13 дней были уже готовы результаты по ФФ.
А по третьему сделали ФФ за 4 недели. Верно?

Да, так. Первых два 17.07 вт(долетели) - 31.07(результат) - 14 дней
третий 18.07 ср(долетели) - 14.08(результат) - 27 дней

Первый
Kit                   
    Ordered    04/25/2018        
    Sent    04/26/2018        
    Kit Received    07/18/2018        
Family Finder                   
    Ordered    04/25/2018       
    Batched    07/18/2018       
    Completed    07/31/2018   

Третий
Kit                   
    Ordered    04/25/2018        
    Sent    04/26/2018        
    Kit Received    07/17/2018        
Family Finder                   
    Ordered    04/25/2018    878   
    Batched    07/18/2018    878   
    Completed    08/13/2018    878

Свиридовы-Свириды(Незнаново, Гроденская обл). Земы, Шапкины, Панасенковы(Скарговка, Голубовка, Луганская обл). Фартушные, Мандебура(Липянка, Черкасская обл). Чумаченко, Краснощек (Гладковка, Херсонская обл). Колесники (Казачьи Лагеря, Херсонская обл)

Share

98

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Отправляла кит 31.07.18, из Киева, 120 грн., авиа, с уведомлением. Оператор, кажется, новичок, когда увидел "Техас", то проникся уважением, старался изо всех сил и никаких вопросов не задавал )). Получено 14.08.2018.

Share

99

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Вітаю Всіх! На сайті Укрпошти є особистий кабінет, через який можно оформити міжнародне відправлення... Хтось пробував в такий спосіб відправляти? Якщо хто знає розкажіть.

Thanks: iromko1

Share

100

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

eavik31 пише:

Отправляла кит 31.07.18, из Киева, 120 грн., авиа, с уведомлением. Оператор, кажется, новичок, когда увидел "Техас", то проникся уважением, старался изо всех сил и никаких вопросов не задавал )). Получено 14.08.2018.

Я так розумію що на пошту можна йти з двома пробірками і конвертом від ФТ ДНА. На місці потрібно купити додатковий конверт і заповнити якісь документи та придумати що сказати про вміст пробірок?

Share

101 ( 20-12-2018 15:57:47 змінене eavik31 )

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

kelme пише:

Отправляла кит 31.07.18, из Киева, 120 грн., авиа, с уведомлением. Оператор, кажется, новичок, когда увидел "Техас", то проникся уважением, старался изо всех сил и никаких вопросов не задавал )). Получено 14.08.2018.

Я так розумію що на пошту можна йти з двома пробірками і конвертом від ФТ ДНА. На місці потрібно купити додатковий конверт і заповнити якісь документи та придумати що сказати про вміст пробірок?

Я поклала пробірки в конверт та заклеїла його. Конверт не купувала. Марки наклеїв робітник пошти. Я хотіла купити марки в євро, він відрадив - сказав, щоб не було зайвих перерахувань валюта-гривня. Нічого не пояснювала. Але інколи кажуть, що починають задавати питання - що це. То ліпше підготуватися. Нажаль, правду казати не можна ((( Бо поштові робітники не розуміють, та починають включати "суворого охоронця державних кордонів та майна"

Share

102

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

eavik31 пише:

Отправляла кит 31.07.18, из Киева, 120 грн., авиа, с уведомлением. Оператор, кажется, новичок, когда увидел "Техас", то проникся уважением, старался изо всех сил и никаких вопросов не задавал )). Получено 14.08.2018.

Я так розумію що на пошту можна йти з двома пробірками і конвертом від ФТ ДНА. На місці потрібно купити додатковий конверт і заповнити якісь документи та придумати що сказати про вміст пробірок?

Я поклала пробірки в конверт та заклеїла його. Конверт не купувала. Марки наклеїв робітник пошти. Я хотіла купити марки в євро, він відрадив - сказав, щоб не було зайвих перерахувань валюта-гривня. Нічого не пояснювала. Але інколи кажуть, що починають задавати питання - що це. То ліпше підготуватися. Нажаль, правду казати не можна ((( Бо поштові робітники не розуміють, та починають включати "суворого охоронця державних кордонів та майна"

 Дуже дякую! Завтра піду відправляти... Вже знайшов нормальне вітділення на Троєещені. Як відправлю, розповім свою істориію...

Thanks: Алена1

Share

103

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Сьогодні відправив тести у ФТ ДНА. Відправляв Укрпоштою із Київа, обійшлось в 125грн. Все зробив як рекомендувала eavik31 (Дякую!). Жодних пятань не було, відправляв в їх конверті, додаткової упаковки не замовляв. Тепер буде самий важкий період - очікування)))

Thanks: ArturVer1

Share

104

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

kelme пише:

Сьогодні відправив тести у ФТ ДНА. Відправляв Укрпоштою із Київа, обійшлось в 125грн. Все зробив як рекомендувала eavik31 (Дякую!). Жодних пятань не було, відправляв в їх конверті, додаткової упаковки не замовляв. Тепер буде самий важкий період - очікування)))

Так, тепер треба чекати. Вам скоріше прийдеться почекати трохи більше - бо Новий рік, багато відправлень, плюс знижки, то багато тестів буде в обробці.

Thanks: luvi, kelme, ArturVer3

Share

105

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

eavik31 пише:

Так, тепер треба чекати. Вам скоріше прийдеться почекати трохи більше - бо Новий рік, багато відправлень, плюс знижки, то багато тестів буде в обробці.

 Розраховую отримати результат не раніше березня...  В мене є ще одне питання, може воно торхи по за темою... Чи можна замовити апгрейд, не дочекавшись поки мої тести по family finder дойдуть до FTDNA, щоб вони зразу зробили висновок по двум тестам? І взагалі, як замовляти апгрейд в FTDNA? Може хто що порадить?

Thanks: Gordj, iromko2

Share