1 ( 29-12-2017 14:56:36 змінене Ярематойсамий )

Тема: Етнографія, яка не поряд з нами

Оскільки викладена стаття, знайдена мною на смітнику, як кажуть люди, звичайний "боян", то викинув її геть. Незрозумілий для мене гумор. Тупувато-злий якийсь.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

2

Re: Етнографія, яка не поряд з нами

Ярематойсамий, це гумор

Share

3

Re: Етнографія, яка не поряд з нами

AppS,  А коли сміятися?

Прізвища українські та народів чорноморського регіону
Thanks: Balymba1

Share

4

Re: Етнографія, яка не поряд з нами

Ярематойсамий, Я кажу, що ця історія спеціально вигадана, щоб смішити людей - гумор.  Те, що комусь не буде смішно тут не важливо, мова про походження - сюжет вигаданий.

Share

5 ( 29-12-2017 08:58:42 змінене Ярематойсамий )

Re: Етнографія, яка не поряд з нами

AppS, Тобто, треба радіти, що русскоязічное население Африки дожирає саме себе? Що то качка та й ще мускусна, я зрозумів, а ніде ж нема, що гумор. Потім вже побачив назву сайту... Й ото була охота подібні дурниці писати?.. До речі, на груповій фото - європеоїди, яким пики намазали сажою. Й найшли дурнів!
..........................
У мене мама така була - геть не сприймала подібного гумору. Вона бачила, що це брехня начебто, але ... Тоді вона звала мене й показувала статтю у першоквітневій газетці про підводного човна у нашій річці у 1942 р. Я їй намагався пояснити, що то такий у них гумор, вона знизувала плечима, стискувала губи й одкладала "Брехуху"... А мені в даний момент нікого підзивати. smile

Прізвища українські та народів чорноморського регіону
Thanks: gennadii54081

Share

6

Re: Етнографія, яка не поряд з нами

Ярематойсамий, Це давній "боян", що мандрує Інтернетом. Радіти тут не треба, просто знати.

Share

7

Re: Етнографія, яка не поряд з нами

Всяку бридню публікують ще й з огріхами - незрозуміле місце, панська мова 19 ст., їдять своїх родаків тощо. "Боян" теж треба вміти налаштовувати, щоб грав без фальшу. Російські гумористи шуткують, а правди не бачуть майже у себе під носом. І значно цікавішої. На північ від Салонік (Греція, Півд. Македонія) є чимало слов'янських поселень, які елінізуються. Ми про те знаємо і знаємо, що то македоноболгари, півд слов'яни. Але наші понтійці, які останніми роками переїхали до Греції, розповідають, що там є два незвичні села десь по 300 мешканців у кожному. Одне - Айос-Михайлос, друге забув. Там теж живуть слов'яни, але, судячи з мови старшого покоління(молоді переходять на грецьку), то щось близьке до українців 17-18 століть, до Київщини). Отже, це не русини Закарпаття, які живуть у Воєводині та Хорватії. Щоправда, мова їхня дуже поболгарилася, але наші греки непогано розуміють їх, особливо ті, хто тут "балакав". Вони самі кажуть, що предків їхніх колись сюди примусово переселили турки. Ніде нічого не знайду. Ніхто нічого не чув?

Прізвища українські та народів чорноморського регіону
Thanks: DmitroR-2, Ann2

Share