1 ( 26-12-2017 16:17:40 змінене DmitroR-2 )

Тема: Музеи Украины

Relic hunter пише:

Музичні сенсації. Що ховається у львівських архівах
   Які музичні скарби припадають пилом у коморах львівських будинків і чому музикознавці всього світу цим зацікавилися.
Якщо зайти у закриті архіви львівських музеїв та бібліотек, пройти безліч дверей, повідкривати сховані комори, то можна потрапити до світу, що недоступний звичайним відвідувачам.
   Там стопками в ящиках та у шафах лежать недосліджені документи – музичні твори, партитури, манускрипти, які за свою багаторічну історію добряче вкрилися пилом.
   Японській гімн, твори заборонених у Радянському Союзі композиторів чи нотатки всесвітньовідомих геніїв, що працювали у Львові століття тому. Співзасновник швейцарської асоціації Haliciana Schola Cantorum Іван Духнич розказав, які скарби ховаються у львівських коморах і чому цим зацікавилися найвизначніші музикознавці світу.

www.istpravda.com.ua/articles/2017/12/13/151798/

Одно могу сказать точно-музеи-не место для хранения источников массового учёта населения(метрики, исповедки, переписи и пр.). Там всё это лежит мёртвым грузом, учитывая специфику работы музеев, особенно если это районные музеи. А такие случае не редки. Например в музее Шептицкого во Львове есть куча старинных метрик 16-17 веков.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

2

Re: Музеи Украины

А на мою думку, й архіви не дуже придатні для документів масового обліку людей. Це мають бути архіви, але саме цих документів. Свого часу можна було таке зробити на базі партархівів - "людські" папери сюди, а решту - в держархіви.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

3

Re: Музеи Украины

DmitroR-2, не знаю. В ЧИМ им. Тарновского я могу поработать с архивным фондом. Всё +
Что не так?

Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

Share

4 ( 28-12-2017 11:59:50 змінене DmitroR-2 )

Re: Музеи Украины

Relic hunter пише:

DmitroR-2, не знаю. В ЧИМ им. Тарновского я могу поработать с архивным фондом. Всё +
Что не так?

Вы в каждом музее можете так поработать?

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

5

Re: Музеи Украины

DmitroR-2, во всех где было нужно не возникало никаких проблем. Коллеги wink Национальный, полтавский, черниговский, винницкий, белицкий... На повестке дня - нежинский. Да какой угодно.

Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

Share

6

Re: Музеи Украины

Relic hunter пише:

DmitroR-2, во всех где было нужно не возникало никаких проблем. Коллеги wink

Может поэтому и не возникало? Ладно там крупные городские музеи, а мелкие районные?Документы массового учёта должны находиться в архивах, тогда и вопросов возникать не будет с местом хранения документов(мало кто догадается что его метрики могут пылиться где-то в районном или школьном архиве), так и с их востребованностью(в музеях они лежат мёртвым грузом).

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

7

Re: Музеи Украины

DmitroR-2, в ЧИМ довольно обширная коллекция документов по Украинской линии. Во многих есть генеалогическая информация, купчие там всякие, ведомости и др. Взял я отношение в аспирантуре и поехал на три дня обработать. И все нормально.

Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

Share

8

Re: Музеи Украины

Relic hunter пише:

DmitroR-2, Взял я отношение в аспирантуре и поехал на три дня обработать. И все нормально.

А я "с улицы" там смогу поработать?

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

9

Re: Музеи Украины

DmitroR-2, не в курсе. Думаю да. № телефона дать?

Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

Share

10

Re: Музеи Украины

Виртуальные экскурсии по музеям Украины incognita.day.kiev.ua/virtualna- … bitvi.html

Share