176

Re: Зустрічі в Києві

Що пробиш, йде війна, форум ГЕНЕО тому й виник, що багато хто на ВГД (в тому числі й адміністрація) її підтримує (наприклад, посилання на ГЕНЕО неактивні).

Як на мене, "аполітичність" на війні є підтримкою агресора і, може, не варто пропагувати Романа тут... Але якщо є люди, які хочуть його послухати, то й нехай: він цікава людина і досвічений генеалог. Навіть якщо він не хоче (або не може) підтримувати нас, я не буду з ним воювати, бо це, на мій погляд, не допоможе нашим хлопцям в Авдіївці.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

177

Re: Зустрічі в Києві

parus пише:

Читав я їх зелені анехдоти про правосеків і гомо..ків , печенькі від Нуланд і майдаунів... Смішно було, тільки від того, що мої анекдоти витерали і мене блокували , а про буси і укроіндейців можна читати і до сьогодні ...  То він там зелений  модератор-пацефіст? smile  Чому заблокували витирання власних повідомлень, які ми переносили на цей форум, якщо я не бажаю щоб вони там були ?  Хочете згадати подивитесь тему "А вот мне понравился анекдот ...  Раз зустріч в Києві то , тут треба писати запрошення ,  ми також можемо без політики займатися генеалогією...  Тільки питання хто почав , і хто підтримував, тихо, чи громко...

Буду политкорректен Своє не воняє В чужом глазу соломину видеть, в своём — бревна не замечать ...

Грустно. Я тоже вот хочу быть аполитичным ,но... как? В стране война и конца не видать всему ЭТОМУ.
Им анекдоты травить...смешно им.
НО , как бы не было цинично сказано, я благодарен этим событиям в стране. Я точно самоопределился, как украинец(чего не было  до 2014).
И понял ,что лучше иметь возможность общаться с Яремой,Меtallist,Алёной и другими,трезвомыслящими людьми,чем быть в окружении смехатунов, пропитанных совком.
Ой...я же хотел быть аполитичным))))

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

178

Re: Зустрічі в Києві

Я очень рада, восхищаюсь и горжусь, что у нас есть свой такой классный, уникальный, достойный и благородный проект!
Что мы не потратили эти годы впустую, на споры и бестолковые выяснения отношений там, а делали, делаем и будем делать воистину нужное и необходимое каждому...
За это время мы помогли тысячам, которые смогли найти свое прошлое, что не может не радовать!

И я очень счастлива, что "благодаря" всем событиям жизнь подарила столько настоящих и замечательных друзей. Я открыла для себя столько уникальных профессионалов и экспертов по генеалогии и истории!!!
Спасибо, что Вы все есть! Это счастье в такие тяжкие времена. И это счастье, что МИ РАЗОМ!!!

https://i.ytimg.com/vi/GBQyPoCxJFk/maxresdefault.jpg

Share

179 ( 21-04-2017 11:28:25 змінене kbg_dnepr )

Re: Зустрічі в Києві

Зустріч негенеалогічна, але тема мені видається цікавою. Я була якось на їхньому заході по ДНК-тестуанню, було цікаво.

22 квітня 2017 о 15.00 в Бібліотека О. Вишні (вул. Грушевського, 9, М "Арсенальна", Київ) відбудеться наступний захід у рамках Масштабний проект знань "Інтелектуальні дискусії".

Тема 52: "Смерть. Смертні. Природний добір"

Експерти:
- Софія Таланова, професійний психолог, соціальний педагог, цифролог. Кілька разів переживала клінічну смерть, перша з яких була в 11 років;
– Вікторія Гладких, психолог, психотерапевт, дослідниця, поетеса, письменниця;
- Дмитро Горєвой, релігієзнавець, член громадської організації «Молодіжної асоціації релігієзнавців», помічник-консультант голови підкомітету з питань державної політики у сфері свободи совісті та релігійних організацій Верховної Ради України;
- Микола Козін, керівник Даоського Центру, інструктор у Чжень Дао Пай.

https://www.facebook.com/events/217688502050566/

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

180

Re: Зустрічі в Києві

Друзі, 1. Я скучила за нашим товариством 2. Вчора взнала що в 'наших' Дровах на Золотих Воротах проголосили УНР. 3.маю щось багато запитань по МК та сповідкам. Тому-  зустрінемось 22 грудня?  Відсвяткуємо 100 річчя нашої свідомості? smile

Кудрівка Сосницького району Чернігівської області

Share

181

Re: Зустрічі в Києві

pulsara пише:

Друзі, 1. Я скучила за нашим товариством 2. Вчора взнала що в 'наших' Дровах на Золотих Воротах проголосили УНР. 3.маю щось багато запитань по МК та сповідкам. Тому-  зустрінемось 22 грудня?  Відсвяткуємо 100 річчя нашої свідомості? smile

Там вже "Дров" немає, якщо не помиляюсь на їх місці "Маркетплаза".

Населені пункти: Качкарівка, Кам'янка (Херсон. пов.), Нижня Сироватка, Гребенниківка, Васильківка (Сум. пов.), Мала Дівиця (Прилуц. пов.), Оленівка, Володимирівка, Ольгинка, Стила (Олександрів. пов.), Рубіжне (Вовчан. пов.), Боромля, Ясенок,  Жигайлівка, Охтирка (Охтир. пов.), Пищики, Вереміївка (Золотон. пов.), Говтва (Говт. пов.), Гомільша, Дудківка (Зміїв. пов.), В. Куськівці, Синівці (Кременец. пов.), Собичин, Біловіж, Сущани (Овруч. пов.)

Share

182

Re: Зустрічі в Києві

И где же нам теперь встречаться? Есть предложения?

Ремезенко, Ничипоренко, Швець (Чорнобиль, Залісся); Поронько, Ткач, Кучеровець (Клочків), Хлібович (Браслав), Ковріженко, Кобець, Наумовський (Київ та область), Сапалановський, Ратинський, Шпаковський, Врублевський, Дидковський (Житомир, Троянів) та інші.
Мій блог: genea.musicfancy.net/

183

Re: Зустрічі в Києві

На тому ж місці, так як там зараз аналогічне "бистро", просто має іншу назву  wink

Населені пункти: Качкарівка, Кам'янка (Херсон. пов.), Нижня Сироватка, Гребенниківка, Васильківка (Сум. пов.), Мала Дівиця (Прилуц. пов.), Оленівка, Володимирівка, Ольгинка, Стила (Олександрів. пов.), Рубіжне (Вовчан. пов.), Боромля, Ясенок,  Жигайлівка, Охтирка (Охтир. пов.), Пищики, Вереміївка (Золотон. пов.), Говтва (Говт. пов.), Гомільша, Дудківка (Зміїв. пов.), В. Куськівці, Синівці (Кременец. пов.), Собичин, Біловіж, Сущани (Овруч. пов.)

Share

184 ( 16-11-2017 19:24:53 змінене Ярематойсамий )

Re: Зустрічі в Києві

Сенкевич пише:

аналогічне "бистро", просто має іншу назву  wink

"Firewood"? smile

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

185

Re: Зустрічі в Києві

Ярематойсамий пише:
Сенкевич пише:

аналогічне "бистро", просто має іншу назву  wink

"Firewood"? smile

"Чурки")))

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

186

Re: Зустрічі в Києві

nfs79, На Кавказ та Абадзехію натякаєте? smile

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

187

Re: Зустрічі в Києві

Ярематойсамий пише:

nfs79, На Кавказ та Абадзехію натякаєте? smile

Та ні...)))
Нічого паганого проти Кавказа не маю.
Мій дід воював там.

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

188

Re: Зустрічі в Києві

Можемо на метро Лукянівська, тц квадрат 4 поверх-пузата хата

Кудрівка Сосницького району Чернігівської області

Share

189

Re: Зустрічі в Києві

Чи два гуся- на перетині Хрещатика та Героїв Небесної Сотні

Кудрівка Сосницького району Чернігівської області

Share

190

Re: Зустрічі в Києві

Я буду рада встретиться в любом месте smileКто еще хочет встретиться? Отзовитесь!

Ремезенко, Ничипоренко, Швець (Чорнобиль, Залісся); Поронько, Ткач, Кучеровець (Клочків), Хлібович (Браслав), Ковріженко, Кобець, Наумовський (Київ та область), Сапалановський, Ратинський, Шпаковський, Врублевський, Дидковський (Житомир, Троянів) та інші.
Мій блог: genea.musicfancy.net/

191

Re: Зустрічі в Києві

А когда встречаться собираетесь? Я тоже хочу)

БОЙКО, БАРАНОВСЬКІ, ПОНОМАРЬ, ГОРОХОВЕЦЬ, ГОРОБЕЙ, ПОДГОРНИЙ, ЧОРНУХА, ЛОГВИНЕНКО,ПИЛИПЕНКО- В. Белозерка, , ТРЕГУБ - Новомиколаївка, ГОРБЕНКО, НЕЧАЙ/НЕЧАЄНКО - Водяне СПАС, СПАСЕНКО - с.Бобрик Сумскої., БЕДЮХ- Бірки, Полтавської, САЖКО- Загрунівка, Полтавської, ПАУК\ПАВУК- Поділки, Сумської, ГОРБАЧ, ТЕРЕЩЕНКО, ГЛОТКА- Кладьківка Чернігівської , КУДРЯ- В.Перевоз,

Share

192

Re: Зустрічі в Києві

Ми - за .

R1a - BY30762

Пошук предків : Яценко, Косенко, Божко, Костенко, Хмельницький, Луговий, Мазин, Бураков

Share

193

Re: Зустрічі в Києві

а всім можна на зустріч?  roll

Share

194

Re: Зустрічі в Києві

aviv_n пише:

а всім можна на зустріч?  roll

Авжеш всім.

Share

195

Re: Зустрічі в Києві

Оленка пише:

а всім можна на зустріч?  roll

Авжеш всім.

я з вами!

Thanks: Оленка1

Share

196

Re: Зустрічі в Києві

pulsara, дякую за пропозицію! Дуже чекаю наступну зустріч! Дійсно, генеалогічних запитань виникає все більше з кожним роком!
Ще такі зустрічі потрібні для натхнення та як спонукання до дії!
Після торішньої зустрічі та порад від досвідчених учасників відбулась дуже важлива для мене зустріч із загубленою гілочкою мого роду, бо у ЦСІ я знайшла запис про народження рідного брата мого дідуся і записи про народження та шлюб їх батьків - моїх прадіда та прабабусі! Сім'ю було розкуркулено у 1930-ті роки... Дідусь (1920 р.н.) виріс сиротою та дуже рано помер від поранень у ДСВ. Цього року я вперше була у селі, де народився мій дідусь!
Із пам'ятного - поставили гранітний хрест на покинутій могилі прадіда мого чоловіка, бо через ЗАГС дізнались дату смерті прадіда у 1963 році, а про народження його у 1876 році дізнавались у обласному архіві та з погосподарської книги у сільраді! Навіть фотографія прадіда знайшлася, але вже після того, як стояв пам'ятник!

Share

197

Re: Зустрічі в Києві

+

BlackDolphin - Сергей Козлов
www.genealogia.name

198 ( 29-11-2017 12:59:24 змінене D_Viktor )

Re: Зустрічі в Києві

Я теж постараюсь приїхати.

Там де були Дрова де ми зустрічались раніше, відкрилось аналогічне бістро(був там тиждень тому). Тому можна і на старому місці.

Надаю послуги із дослідження родоводу: prashhur.com/
Звертайтесь, буду радий допомогти.

199

Re: Зустрічі в Києві

Хочу все же уточнить - Когда? и Где?

Итак - 22 декабря в пятницу после 18-00 в бывших "Дровах" (не знаю как они сейчас называются) возле метро "Золотые ворота" - правильно?

Ремезенко, Ничипоренко, Швець (Чорнобиль, Залісся); Поронько, Ткач, Кучеровець (Клочків), Хлібович (Браслав), Ковріженко, Кобець, Наумовський (Київ та область), Сапалановський, Ратинський, Шпаковський, Врублевський, Дидковський (Житомир, Троянів) та інші.
Мій блог: genea.musicfancy.net/

200

Re: Зустрічі в Києві

а може 23? вихідний буде....

Share

201

Re: Зустрічі в Києві

18 грудня в понеділок -  ще раз спишемось та оберемо місце та дату. Приємних вихідних smile

Кудрівка Сосницького району Чернігівської області

Share

202

Re: Зустрічі в Києві

П'ятниця 22 більш доречна. Запросив Монькіна і Альферова , упорядників РЕЄСТРИ ПОЛТАВСЬКОГО ПОЛКУ 1654 РОКУ!!!

Сергей Козлов
Администратор форума GENEO(ГЕНЕО)

Share

203

Re: Зустрічі в Києві

а новичкам можно?  :rolleyes:

Share

204

Re: Зустрічі в Києві

eavik31, без питань .

Сергей Козлов
Администратор форума GENEO(ГЕНЕО)

Share

205

Re: Зустрічі в Києві

Я за 22-ге, 23-го не зможу бути.

Надаю послуги із дослідження родоводу: prashhur.com/
Звертайтесь, буду радий допомогти.

206

Re: Зустрічі в Києві

Информация с ВГД:


Я на следующей
неделе приезжаю в Киев. Приглашаю вас всех собраться 1-го апреля (это не шутка)
в 12.00 за нашим столиком в "Дровах" возле метро "Золотые
ворота". Буду рад видеть старых друзей и познакомиться с новыми
людьми.   Роман С


Parus   А  чому
РоманС сам тут не напише про зустріч ?


kbg_dnepr    Бо він іншої орієнтації :::(((


parus   Вирішив з правосеками зустрітись , ггг


kbg_dnepr  Ні, він пропагує генеалогію без політики - що
й зрозуміло, бо живе у Бєлгороді.


parus     То він там зелений  модератор-пацефіст? smile  Чому заблокували витирання власних
повідомлень, які ми переносили на цей форум, якщо я не бажаю щоб вони там були
?  Хочете згадати подивитесь тему "А
вот мне понравился анекдот ...  Раз
зустріч в Києві то , тут треба писати запрошення ,  ми також можемо без політики займатися
генеалогією...  Тільки питання хто почав
, і хто підтримував, тихо, чи громко...


nfs79   Грустно. Я тоже вот хочу быть аполитичным
,но... как? В стране война и конца не видать всему ЭТОМУ.   Им анекдоты травить...смешно им.

kbg_dnepr  Що
пробиш, йде війна, форум ГЕНЕО тому й виник, що багато хто на ВГД (в тому числі
й адміністрація) її підтримує (наприклад, посилання на ГЕНЕО неактивні).  Як на мене, "аполітичність" на війні є підтримкою агресора і, може, не варто пропагувати Романа тут... 


Генеалогія - це чистої води політика, якщо ти об'єднуєшся за інтересами, збираєшся, обговорюєш, виступаєш. Якщо ти вступаєш у стосунки із представниками Московії. Адже одразу виникне питання - проблема, хто старший брат? Якою мовою виступати? Ми з Московитами один народ, чи різний? На всі ці наукові питання - проблеми, буде впливати поточна міжнародна політична ситуація.  Мене три дні тому забанили на ВГД. Як Ви думаєте за що?  Коли ми запрошуємо московита, якою мовою він робить доповідь? Якщо я їду до Московії на доповідь, вони обумовлюють мову мого виступу?  Генеалогія - це політика!

Share

207

Re: Зустрічі в Києві

Всім доброго вечора!

Так коли і на скільки? І точне місце, бо я не зрозумів.

З питань пошуку в архівах, пишіть в особисті повідомлення.

По вопросам поиска в архивах, пишите в личные сообщения.

Share

208

Re: Зустрічі в Києві

Більшість за п'ятницю 22 грудня. Давайте спробуємо Два Гуся на перетині Небесної Сотні та Хрещатика, там 2й поверх та багато місця. Хто працює-з'їжжаємось після роботи. Хто може раніше - розігріваємо дискусію до приїзду перших.

Кудрівка Сосницького району Чернігівської області

Share

209

Re: Зустрічі в Києві

Думаю зміна місця проведення так пізно призведе що частина людей поїде на старе місце.
Я ось завтра вранці мав їхати в Київ і вже не дивитись сюди думаючи що місце і час давно узгодженні.
Аж раптом вирішив перевірити ))

Надаю послуги із дослідження родоводу: prashhur.com/
Звертайтесь, буду радий допомогти.

210

Re: Зустрічі в Києві

Завтра зустріч відбудеться?

Share