1

Тема: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Общие вопросы по теме "Мормоны и их генеалогический сайт https://familysearch.org"

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.

Share

702

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

LG 775 пише:

Друзі, хто може допомогти?Розшукую сповідний розпис Ф-127, оп.1017, справа 54 (1788 рік). Який це може бути МФ у мормрнів

Якщо не помиляюсь то опис 1017 не сканували!

Share

703

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Дякую друже, схоже саме на це...

Share

704

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

LG 775 пише:

Друзі, хто може допомогти?Розшукую сповідний розпис Ф-127, оп.1017, справа 54 (1788 рік). Який це може бути МФ у мормрнів?

Никакой.
С чего Вы взяли, что это дело у них есть?

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.

Share

705

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Алгоритм моїх міркувань був наступний: якщо (Ф-127, оп.1015, справа 161) у мормонів знаходиться у МФ 2430993, то можливо вони працювали і з описом 1017. Виникли сумніви! Якщо я не можу знайти цей опис у мормонів: 1) або я недолугий 2) або мормони з ним не працювали.  Як вихід вирішив порадитися із знатоками, корифеями, аксакалами, саксаулами цього форуму. Тепер бачу (завдяки знавцям цієї теми) що мормони не опрацювали опис 1017. На жаль... на превеликий жаль...

Share

706

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Панове, не хочу зурочити, але... це що ? https://www.familysearch.org/search/fil … cat=784537
Почалося? wink

Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

Share

707

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Що там почалось? Господи, навіщо Ви нас лякаєте ? Що, потрібно спасатися ? Хто знає, що почалося, і в який бік бігти?

Share

708

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Relic hunter пише:

Панове, не хочу зурочити, але... це що ? https://www.familysearch.org/search/fil … cat=784537
Почалося? wink

Что началось? Минский архив и раньше открывался.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).
Thanks: Relic hunter1

Share

709

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

LG 775, та Білорусь відкривається вже пів дня.

Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

Share

710

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

forum.vgd.ru/1883/76911/0.htm?a= … iew&o=

Беларусь уже с пару месяцев открыта.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).
Thanks: Relic hunter1

Share

711 ( 29-12-2017 13:54:33 змінене LG 775 )

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Отже відбій алярму! Загрози немає, але яка користь нам, простим православним, чиї 8-10 поколінь проживає в Наддніпрянщині, від того, що Білорусь відкрита? Мабуть це зацікавить 3-4 особи із 100, правильно?

Share

712

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

LG 775, ну, мене цікавить. Я на 1/8 білорус.

Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

Share

713

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

LG 775 пише:

Отже відбій алярму! Загрози немає, але яка користь нам, простим православним, чиї 8-10 поколінь проживає в Наддніпрянщині, від того, що Білорусь відкрита? Мабуть це зацікавить 3-4 особи із 100, правильно?

Кто знает... У меня по материнской линии бежавших на терр. Слободской Украины в 1810-1820-х гг. белорусов отправили в Сибирь. Может и у Вас что-то найдётся...

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

714

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

LG 775 пише:

Отже відбій алярму! Загрози немає, але яка користь нам, простим православним, чиї 8-10 поколінь проживає в Наддніпрянщині, від того, що Білорусь відкрита? Мабуть це зацікавить 3-4 особи із 100, правильно?

А хто його знає )) Мої шановні предки вже на початок 20 століття примудрилися так зустрітися, що тільки за голову хапаюсь, куди спочатку бігти і де що шукати. В будь-якому випадку добре, що менше стало закритих розділів.

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.
Thanks: litar Л1

Share

715 ( 29-12-2017 20:39:36 змінене Гринцевич2 )

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

А мои переехали перед Наполеоном как раз из Минской губ. в Киевскую, а потом, при  Хруще, уже вместе со мной, вернулись обратно.

Thanks: DmitroR-2, luvi2

Share

716 ( 10-01-2018 08:36:02 змінене bogdanfc )

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

може десь вже написали, але на рутреккер здається з вересня викладають копіі метрик з архіві мормонів, багато чернігівської та київської губерній, є Суми, Крим та щось ще. Генеалоічне товариство штату Юта
якщо почали тягнути архіви, не виходьте з роздачі  big_smile

Цікавить: Говжеєви, Шаменкови, Шумячкови, Неграшевичи.

Share

717

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Добрый день !   Всех с наступившим !
 Кто может посмотреть - 
 https://www.familysearch.org/search/cat … %20Library


  Троицкая Церковь Керчь- Еникальского градоначалия,
  Таврической губ, 1822-35 года ?
   Одна фамилия ,брак и рождение...


    Пишите в личные сообщения..
    Всем успехов, и благополучия...

Share

718 ( 20-01-2018 22:18:06 змінене nfs79 )

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Может что-то новое зальют...)))


"FamilySearch будет недоступен в связи с техническим обновлением в понедельник, 22 января с 8:00 (UTC+0-1:00). Обновление продлится примерно 4 часа. Приносим извинения за временные неудобства."


свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

719

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

bogdanfc пише:

може десь вже написали, але на рутреккер здається з вересня викладають копіі метрик з архіві мормонів, багато чернігівської та київської губерній, є Суми, Крим та щось ще. Генеалоічне товариство штату Юта
якщо почали тягнути архіви, не виходьте з роздачі  big_smile

Може хтось знає хто виставляє? Той же admiral21 з ВГД?  Може хтось знає як з ним можна зв'язатись?

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

720

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

ntzmdem7v4xl@mail.ru  - admiral21 мені оперативно відповів)

Share

721

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

boda73 пише:

ntzmdem7v4xl@mail.ru  - admiral21 мені оперативно відповів)

І що - він зараз ще має можливість викачувати метрики від мормонів?

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

722

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Так. Я ж і говорю, оперативно допоміг - на наступний день вигрузив для мене бл. 40 справ smile

Share

723

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

boda73 пише:

ntzmdem7v4xl@mail.ru  - admiral21 мені оперативно відповів)

А мені, наприклад, так і не відповів smile Але я все одно вдячний йому за його працю.

Хотіли розстріляти цей народ? / Не вийшло – хочете його ділити?
Хоч прикладіть усіх своїх щедрот, / Не вийде – ми ж Господні діти...
Кочан (Кочановский, Кочаненко)
Шолудько (Шолудченко, Жолудко)

Share

724

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

подскажите, а они в каких архивах городов работали? Херсона в этом списке нет?

Поиск предков польской семьи Стрелецкие, из Цареводар (ныне с.Правдино, Херсонской обл. Украина); с.Станислав Херсонская обл; с. Александрия, Кировоградская обл...
А так же Лымарь (Николаев), Остапенко (с.Лиманы, Николаевская обл), Седнев (Николаев), Супрун (с.Правдино, Херсонской обл и Херсон).

Share

725

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

SVKM de L пише:

ntzmdem7v4xl@mail.ru  - admiral21 мені оперативно відповів)

А мені, наприклад, так і не відповів smile Але я все одно вдячний йому за його працю.

Мені відповів практично відразу. Пообіцяв загрузити за 1-2 дні.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

726

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Адмирал делает большое дело. Я получил всё, что просил. Что-то раньше, что-то позже - тогда ещё очередь была. И сейчас его информация постоянно обновляется, база размещена в нескольких местах, если кто не в курсе(ну, новички там, или просто проглядевшие большое дело люди), могу в личку скинуть адреса.

Share

727

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Вже загрузив. Публічно дякую шановному Адміралу. Знайшов потрібну запис, підтвердив результати ФФ. Більше зараз напишу в темі "ФФ з нуля"

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

728

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Меньше суток прошло, как admiral21 загрузил по моей просьбе 3 пленки.

То, что он сделал и продолжает делать - огромная помощь всем нам в поисках.

Респект!!! smile

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

729

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Респект адмиралу большой! Он очень помогает.
А мне сегодня предложили купить пленки, которые он как раз скачал з по моей просьбе (мой населенный пункт).
Печалька. Люди начинают наживаться на этом. Скорее бы уже открыли Украину.

Share

730

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Гринцевич2 пише:

Адмирал делает большое дело. Я получил всё, что просил. Что-то раньше, что-то позже - тогда ещё очередь была. И сейчас его информация постоянно обновляется, база размещена в нескольких местах, если кто не в курсе(ну, новички там, или просто проглядевшие большое дело люди), могу в личку скинуть адреса.

Буду очень благодарна за ссылку smile

Thanks: nfs791

Share

731

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

gartvich.mariia пише:

ссылку

Отправил в ЛС.

Share

732

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Гринцевич2 пишет:

Адмирал делает большое дело. Я получил всё, что просил. Что-то раньше, что-то позже - тогда ещё очередь была. И сейчас его информация постоянно обновляется, база размещена в нескольких местах, если кто не в курсе(ну, новички там, или просто проглядевшие большое дело люди), могу в личку скинуть адреса.


Можно и мне? Спасибо огромное.

Share

733

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Гринцевич2 пише:

Адмирал делает большое дело. Я получил всё, что просил. Что-то раньше, что-то позже - тогда ещё очередь была. И сейчас его информация постоянно обновляется, база размещена в нескольких местах, если кто не в курсе(ну, новички там, или просто проглядевшие большое дело люди), могу в личку скинуть адреса.

можно мне, также ссылки.

Поиск предков: Полтава:(Пискун); Бабайковка:(Пискун); Кубань:(Пискун, Чернуха, Зализняк, Королевский); Ользон:(Серебренников); Усолье-Сибирское:(Серебренников);  Харьков:(Ткаченко); Орел:(Черенов, Титков); Каракан:(Зайцев); Могилевская губ.:(Зайцев, Довбенько); Грушеваха:(Гончар, Долженков); Константиновка:(Ефименко, Безуглый, Ракло, Бережной, Киценко, Харьковский); Бекетовка:(Яковлев); х.Кислый:(Кислый); Ворожба:(Кислый, Логвин, Крамар, Курило)

Сайт rim

Share

734

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

І в мене таке ж прохання

Повозник, Петренок, Шинкаренко - Городнянський повіт Чернігівської губернії

Share

735

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

rim пише:

Адмирал делает большое дело. Я получил всё, что просил. Что-то раньше, что-то позже - тогда ещё очередь была. И сейчас его информация постоянно обновляется, база размещена в нескольких местах, если кто не в курсе(ну, новички там, или просто проглядевшие большое дело люди), могу в личку скинуть адреса.

можно мне, также ссылки.

спасибо!

Поиск предков: Полтава:(Пискун); Бабайковка:(Пискун); Кубань:(Пискун, Чернуха, Зализняк, Королевский); Ользон:(Серебренников); Усолье-Сибирское:(Серебренников);  Харьков:(Ткаченко); Орел:(Черенов, Титков); Каракан:(Зайцев); Могилевская губ.:(Зайцев, Довбенько); Грушеваха:(Гончар, Долженков); Константиновка:(Ефименко, Безуглый, Ракло, Бережной, Киценко, Харьковский); Бекетовка:(Яковлев); х.Кислый:(Кислый); Ворожба:(Кислый, Логвин, Крамар, Курило)

Сайт rim

Share

736

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

могу в личку скинуть адреса.

А можна і мені? smile

Чигиринський повіт (Журавка, Лебедин, Янопіль, Рубаний Міст), Звенигородський (Пальчик), Уманський (Довгеньке, Бабанка, Білашки, Гордашівка, Оксанина, Майданецьке, Підвисоке), Липовецький (Дашів), Єлисаветградський (Кальниболота, Кучерівка, Новоархангельськ, Новомиргород, Панчеве), Чорнухинська сотня (Харсіки, Ковалі)

Share