1

Тема: Зікрачі, Кагарлицького р-ну (раніше Ржищівського повіту) Київської обл

Маю пращурів із села Зікрачі, а саме: у 1780 році моя прапрапрапрабабуся Вассія взяла 3-й шлюб з Василем Васильківщенко (Васильківський), а мій прапрапрадід Роман народився у неї раніше від 2-го чоловіка на ім'я Іван, прізвище якого невідоме. До середини 19 ст. нащадки Романа жили у Зікрачах, потім переїхали до Києва. Мій прадід Федот Ілліч став числитися київським міщанином з 1857 р. У Зікрачах Васильківські родичалися з Попович, Тарасенко, Бобир, Радченко, Спічак, Лелека, Могила та іншими. Нащадки інших братів Романа жили у селі донедавна, але у 21 ст. роз'їхалися по області. Маю багато інформації по метричних книгах та сповідних розписах по цьому та сусідніх селах Воронівка та Юзефівка.

Васильковские (Зикрачи Кагарлыцкого р-на Киевской обл. с сер.18 века и Киев с сер. 19 века), Коломиец, Коломийцевы, Коломейцевы (Зверинец-Киев с начала 18 века), Лахно и Малец(ь)(с.Кобыжча Бобровицкого р-на Чернигов.обл. с 19 века), Веременко, Жуковы, Королюки, Коваль, Лопатины, Успенские, Бурлак, Лясковские - Киев.

Share