386

Re: Розпродаж генетичних тестів

FAMILY FINDER - ТІЛЬКИ $49


FTDNA несподівано оголосила про розпродаж тесту Family Finder за $49 до 27 листопада. Міжнародна пересилка тестових наборів - $4.95. Додаткова знижка $10 з Family Finder, якщо тест замовляється вкупі з іншими тестами.

Post's attachments

2017 FTDNA Black Friday Cyber Monday.png 1.19 mb, 1 downloads since 2017-11-23 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
У кожному жарті є частка жарту.
-------------------------------------
Боднар - Красій - Гринишин - Герасимов - Воловодюк - Поліщук - Бас - Романовський - Денисевич - Троїцький
R-YP591|HV1a2 - Проект "Українська ДНК"

Сайт VHB

Share

387 ( 23-11-2017 13:28:53 змінене strunkingleb )

Re: Розпродаж генетичних тестів

А подскажите, пожалуйста, что входит в тест MyHeritage за 49 долларов? Определение гаплогруппы? Что-то у них на сайте ничего не написано

Share

388

Re: Розпродаж генетичних тестів

У MyHeritage нет своей лаборатории, тесты они делают в FTDNA, присылают тест FF в своей брендовой коробке. Заказывайте за 49$ на этой неделе прямо в FTDNA https://www.familytreedna.com/products/family-finder

Поиск предков и потомков, сбор информации, генеалогические исследования и построение родовых деревьев для следующих фамилий: Дорошенко, Дик, Верба, Кравцов, ПолОвый, Курбановский, Коноплин, Будников,  Синельник, Каченовский/Коченовский/Коченевский, Родкевич/Радкевич, Роскладка/Розкладка/Раскладка/Розкладко

mtDNA - J1c5
Thanks: iromko, ArturVer2

Share

389

Re: Розпродаж генетичних тестів

Т.е. это обычный фемилифайндер? Тогда мне это не очень интересно будет ))

Share

390

Re: Розпродаж генетичних тестів

strunkingleb пише:

Т.е. это обычный фемилифайндер? Тогда мне это не очень интересно будет ))

совершенно верно, ничего иного они не предлагают

Поиск предков и потомков, сбор информации, генеалогические исследования и построение родовых деревьев для следующих фамилий: Дорошенко, Дик, Верба, Кравцов, ПолОвый, Курбановский, Коноплин, Будников,  Синельник, Каченовский/Коченовский/Коченевский, Родкевич/Радкевич, Роскладка/Розкладка/Раскладка/Розкладко

mtDNA - J1c5
Thanks: strunkingleb, luvi2

Share

391

Re: Розпродаж генетичних тестів

При заказе от 2х наборов на МН бесплатная доставка и если заказывать 3-10 наборов то немножечко чувствуется разница. Ну и если в евро платить то еще 2-3 доллара на каждом наборе.

Буду рад оказать любую помощь в генеалогическом поиске
fazulianov@gmail.com
Сайт Архивное наследие - информация по архивам Украины
Историко-родословный центр "Древо"

392

Re: Розпродаж генетичних тестів

FazU пише:

При заказе от 2х наборов на МН бесплатная доставка и если заказывать 3-10 наборов то немножечко чувствуется разница. Ну и если в евро платить то еще 2-3 доллара на каждом наборе.

Якщо буде проводитись тільки аутосомний тест, то я з Вами погоджусь. Але якщо розглядається можливість апгрейду, то я б все ж купував напряму у FTDNA.

До речі, що це за нові номери кітів у FTDNA? Замовив вчора три, і всі мають літери МІ на початку, а поті 5 цифр.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: luvi1

Share

393

Re: Розпродаж генетичних тестів

iromko пише:

До речі, що це за нові номери кітів у FTDNA? Замовив вчора три, і всі мають літери МІ на початку, а поті 5 цифр.

Не тільки MI, щє IN + 5 цифр.

Поиск предков и потомков, сбор информации, генеалогические исследования и построение родовых деревьев для следующих фамилий: Дорошенко, Дик, Верба, Кравцов, ПолОвый, Курбановский, Коноплин, Будников,  Синельник, Каченовский/Коченовский/Коченевский, Родкевич/Радкевич, Роскладка/Розкладка/Раскладка/Розкладко

mtDNA - J1c5
Thanks: iromko1

Share

394 ( 24-11-2017 20:24:01 змінене yelena813015 )

Re: Розпродаж генетичних тестів

Что-то я не могу разобраться. Только что заказала и оплатила набор FF, в процессе оформления цена была 49$ + 4.95$ за пересылку. После оплаты, оказалось, что с карточки списали 63,95$. В том числе: 


Family Finder$49.00
International Shipping$14.95

Thanks: iromko1

Share

395

Re: Розпродаж генетичних тестів

yelena813015 пише:

Что-то я не могу разобраться. Только что заказала и оплатила набор FF, в процессе оформления цена была 49$ + 4.95$ за пересылку. После оплаты, оказалось, что с карточки списали 63,95$. В том числе: 


Family Finder$49.00
International Shipping$14.95

Може це тому, що набір був тільки один? Хоча дивно, в мене знімало завжди стільки, скільки писало. Але цього разу ціна доставки інша. Принаймні, при трьох наборах загальна ціна - 161.85, тобто 147 за тести і 14.85 за доставку.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

396

Re: Розпродаж генетичних тестів

Вартість пересилки нових наборів тепер $4.95 за набір. 

Post's attachments

2017 FTDNA Black Friday Deals.jpg 628.72 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
У кожному жарті є частка жарту.
-------------------------------------
Боднар - Красій - Гринишин - Герасимов - Воловодюк - Поліщук - Бас - Романовський - Денисевич - Троїцький
R-YP591|HV1a2 - Проект "Українська ДНК"

Сайт VHB

Share

397

Re: Розпродаж генетичних тестів

VHB пише:

Вартість пересилки нових наборів тепер $4.95 за набір.

Т.е. должен быть не 1 тест, а набор из нескольких для такой цены?

Share

398

Re: Розпродаж генетичних тестів

У FTDNA незалежно від числа замовлених наборів ціна за пересилку ОДНОГО набору тепер $4.95.

У кожному жарті є частка жарту.
-------------------------------------
Боднар - Красій - Гринишин - Герасимов - Воловодюк - Поліщук - Бас - Романовський - Денисевич - Троїцький
R-YP591|HV1a2 - Проект "Українська ДНК"
Thanks: Алена1

Сайт VHB

Share

399

Re: Розпродаж генетичних тестів

yelena813015 пише:

Вартість пересилки нових наборів тепер $4.95 за набір.

Т.е. должен быть не 1 тест, а набор из нескольких для такой цены?

Я вже бачив у групі ISOGG скарги від людей (з Англії, правда), у яких ціна доставки була $14.95 за кожен набір, навіть якщо їх пробували замовити два. Боюсь, що це глюк. 

Дискусія тут:
https://www.facebook.com/groups/isogg/p … ment_reply

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: Алена1

Share

400

Re: Розпродаж генетичних тестів

Я вчера в 17 часов заказала у ФТДНА и оплатила один набор с доставкой 4,95 дол.

Thanks: Алена, iromko2

Share

401

Re: Розпродаж генетичних тестів

Такой же набор я заказала и оплатила вчера в 20.30, доставка - 14.95

Share

402

Re: Розпродаж генетичних тестів

mavra3 пише:

Я вчера в 17 часов заказала у ФТДНА и оплатила один набор с доставкой 4,95 дол.

Прошу прощения,  заказала и оплатила вчера в 16,36  (смущающийся смайлик)

Post's attachments

Screenshot_22 - копия.png
Screenshot_22 - копия.png 7.7 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

Share

403

Re: Розпродаж генетичних тестів

Замовив собі 2 тести по 39 Euro, при цьому доставка безкоштовна тут - https://www.myheritage.com.ua/dna

Сьогодні останній день 56% знижки

Херсон губ Сердюк Задорожний Москалець С(Ш)ушко Білий; Піщане Переяслав полк Шарата Чмир Прилипко; Галичина Ільків Ilkow Рабик Гавриляк Келлер Keller Боднар Кохан Щавинський Червинський Чайкі[о]вський Папп; Могильов губ Тве[a]рдовский Немиленцев Шпаков; Моринці Артеменко Філіпович А(Га)ркуша; Новосілки Київ пов Кучер Ігнат'єв Кошевий Михайлов Малишенко Федоров; Київ Коноваленко R1A1A/T2B5
Thanks: luvi1

Share

404

Re: Розпродаж генетичних тестів

FTDNA, доречі, якщо використали їх святковий купон, то відразу же надсилає новий, "бонусний" та той акаунт, з якого купон узято було. І купон за покупку на акаунт, з якого замовлення зробили. Щоправда, у плані знижок менш сенсаційні, ніж можут попастися у щотижневій роздачі.

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.

Share

405

Re: Розпродаж генетичних тестів

а можно нескромный вопрос. а то я видимо пропустила анонс
Все украинские свидетели ДНК тестирования ушли с Молгена?
www.uadna.com/forum/viewforum.ph … 4693a12043

Чуркины (г. Бобров Воронежская обл., Балашовский р-н, Саратовская обл.), Копейкины(Саратовская обл.),   Лубенские, Полуян, Британ (Украина, Днепропетровская область), Болдыревы, Кандаковы (Россия, Ростовская обл), Васильчик,
Таборовець, Корінь (Рівненська обл)

Share

406

Re: Розпродаж генетичних тестів

если кому не сложно напомнить ссылку на заказ Y12. А то не найду по поиску

Чуркины (г. Бобров Воронежская обл., Балашовский р-н, Саратовская обл.), Копейкины(Саратовская обл.),   Лубенские, Полуян, Британ (Украина, Днепропетровская область), Болдыревы, Кандаковы (Россия, Ростовская обл), Васильчик,
Таборовець, Корінь (Рівненська обл)

Share

407

Re: Розпродаж генетичних тестів

FindMyRoots пише:

если кому не сложно напомнить ссылку на заказ Y12. А то не найду по поиску

www.familytreedna.com/group-join … ode=D56385

У кожному жарті є частка жарту.
-------------------------------------
Боднар - Красій - Гринишин - Герасимов - Воловодюк - Поліщук - Бас - Романовський - Денисевич - Троїцький
R-YP591|HV1a2 - Проект "Українська ДНК"
Thanks: FindMyRoots1

Сайт VHB

Share

408

Re: Розпродаж генетичних тестів

FindMyRoots пише:

а можно нескромный вопрос. а то я видимо пропустила анонс
Все украинские свидетели ДНК тестирования ушли с Молгена?
www.uadna.com/forum/viewforum.ph … 4693a12043

Возможно я неправильно поняла Ваш вопрос, но посмотрите хотя бы здесь (хотя тема там  по чисто украинской территории)
forum.molgen.org/index.php/topic,34.18150.html

И я иногда тоже на Молгене задаю свои вопросы (смущающийся смайлик)

Share

409

Re: Розпродаж генетичних тестів

mavra3, да, скорей всего не так поняли. я с утра кратко написала - все спешила заказать Y12 со скидкой
Я к тому, что есть Молген (и я там сама часто спрашиваю и читаю), и тут увидела ссылку на сайт, который внешне Молген напоминает и по тематике. Мне была интересна идея. Зачем отдельно от Молгена создали этот сайт?

Чуркины (г. Бобров Воронежская обл., Балашовский р-н, Саратовская обл.), Копейкины(Саратовская обл.),   Лубенские, Полуян, Британ (Украина, Днепропетровская область), Болдыревы, Кандаковы (Россия, Ростовская обл), Васильчик,
Таборовець, Корінь (Рівненська обл)
Thanks: mavra31

Share

410

Re: Розпродаж генетичних тестів

mavra3, да, скорей всего не так поняли. я с утра кратко написала - все спешила заказать Y12 со скидкой
Я к тому, что есть Молген (и я там сама часто спрашиваю и читаю), и тут увидела ссылку на сайт, который внешне Молген напоминает и по тематике. Мне была интересна идея. Зачем отдельно от Молгена создали этот сайт?

Нагадало пригоду, яка трапилась зі мною ще наприкінці 90-х минулого століття в одному з американських містечок. Я зі своїми дітьми, тоді ще школярами молодших класів, вийшов прогулятися на дитячий гральний майданчик у парку. Діти побігли погратися, я ж, помітивши знайомого по університету (росіянина з Волгограда), який теж був на майданчику зі своєю донькою, підійшов до нього і ми розговорилися. Розмовляли про всяку всячину. Розмовляли російською, оскільки, знаючи звідки від приїхав, я не очікував від нього знання української. Певен, що він знав, звідки приїхав і я. Проте в якийсь момент до мене підбігла моя донька і щось запитала українською. Я їй так само відповів українською. А коли повернувся до свого співбесідника, то побачив на його обличчі велике здивування. Він мене запитав: "А ви шта, разґаварівєтє дома на укрАінскам?!". Я, не зовсім розуміючи його здивування (адже знав, що він свідомий того, що я українець), відповів, що так, ми розмовляємо вдома українською і діти щосуботи навчаються в українській школі. Наступне його запитання було: "А зачєм?!!". Приїхали...

У кожному жарті є частка жарту.
-------------------------------------
Боднар - Красій - Гринишин - Герасимов - Воловодюк - Поліщук - Бас - Романовський - Денисевич - Троїцький
R-YP591|HV1a2 - Проект "Українська ДНК"

Сайт VHB

Share

411

Re: Розпродаж генетичних тестів

VHBsmile Понятно, это лично Ваш проект ) Вопрос был больше с контекстом, есть ли для всей нашей громады какой-то смысл в отделении от Молгена? Может я пропустила рекламу? smile или призыв добавляться туда) В общем сделал Вам PR  smile

Чуркины (г. Бобров Воронежская обл., Балашовский р-н, Саратовская обл.), Копейкины(Саратовская обл.),   Лубенские, Полуян, Британ (Украина, Днепропетровская область), Болдыревы, Кандаковы (Россия, Ростовская обл), Васильчик,
Таборовець, Корінь (Рівненська обл)

Share

412

Re: Розпродаж генетичних тестів

FindMyRoots пише:

VHB,  :) Понятно, это лично Ваш проект ) Вопрос был больше с контекстом, есть ли для всей нашей громады какой-то смысл в отделении от Молгена? Может я пропустила рекламу? smile или призыв добавляться туда) В общем сделал Вам PR  :)

FindMyRoots, зазвичай більшість проектів є особисто чиїмись. Включно з Молгеном. Так само є особистим вибір, до чого прилучатись чи від чого відлучатись. Як і відповідальність за свій вибір. 

Далі, Молген не є таким вже всеохопним, як може комусь здаватись, як за тематикою, так і за аудиторією. І атмосфера в певних його розділах панує подібна до тієї, що спичинила відхід учасників з VGD.

Щодо uaDNA Форуму, то я його поки-що використовую у якості допоміжного знаряддя, тому й не рекламую поки-що.

У кожному жарті є частка жарту.
-------------------------------------
Боднар - Красій - Гринишин - Герасимов - Воловодюк - Поліщук - Бас - Романовський - Денисевич - Троїцький
R-YP591|HV1a2 - Проект "Українська ДНК"

Сайт VHB

Share

413

Re: Розпродаж генетичних тестів

Можно как-то еще удешевить У-12 (себе решился!) ? ))))

...или 59 у.е. и так норма?

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

414

Re: Розпродаж генетичних тестів

nfs79 пише:

Можно как-то еще удешевить У-12 (себе решился!) ? ))))

...или 59 у.е. и так норма?

Можна застосувати купон $10 знижки з "Any purchase $59 or more | Будь-яка покупка $59 або більше" (https://docs.google.com/spreadsheets/d/ … 1446422422)

У кожному жарті є частка жарту.
-------------------------------------
Боднар - Красій - Гринишин - Герасимов - Воловодюк - Поліщук - Бас - Романовський - Денисевич - Троїцький
R-YP591|HV1a2 - Проект "Українська ДНК"

Сайт VHB

Share

415

Re: Розпродаж генетичних тестів

VHB пише:
nfs79 пише:

Можно как-то еще удешевить У-12 (себе решился!) ? ))))

...или 59 у.е. и так норма?

Можна застосувати купон $10 знижки з "Any purchase $59 or more | Будь-яка покупка $59 або більше" (https://docs.google.com/spreadsheets/d/ … 1446422422)

Дякую!!!
Здійснилося!))))

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436
Thanks: VHB1

Share

416

Re: Розпродаж генетичних тестів

Пришло сегодня такое письмо от https://www.promethease.com/. Я уже воспользовалась smile. Причем удалось в аккаунт так же загрузить данные кита, за анализ которого я ранее не платила. Жаль только на успееют мои киты этого года протестироваться до 31 декабря sad

As someone who has purchased Promethease reports before, we thought you'd be interested in a new opportunity to get up-to-date reports for free.

In the past, we always deleted your raw data within 24 hours. That meant you had to re-upload (and pay again) for every updated report. We now have improved infrastructure in place that allows you to upload your data once and then generate updated reports free of charge, whenever you want.

We added this infrastructure so we could use de-identified stored data to better assess the accuracy of the raw data produced by different companies, platforms and technologies. This will also allow us to provide the best, independent assessment of true vs. false data in future Promethease reports and add new features.

As a Promethease user you're probably familiar with the value of getting updated reports from time to time. SNPedia's content, upon which Promethease reports are based, doubles almost every year, and Promethease's interface is always improving to enable better searching, filtering and exporting options.

To support this new capability, we are now allowing free data uploads until December 31, as a holiday gift to our users. We invite you to re-upload DNA data for free now and receive a new report. You will be able to generate updated reports in the future without uploading or paying. To take advantage of this opportunity follow the simple steps below:

    Go to https://www.promethease.com
    Check all the checkboxes and click "I agree"
    Click "Upload raw data" or "Import" it again.
    When prompted, click the "Get free report" button.
    If you want to get free updates in the future, enable the storage option which allows us to save your data and generate updated reports for you.
    Pick a password for your account.
    Wait about 5 minutes to receive your first report.

From then on, you'll be able to visit Promethease.com whenever you want, login to your account, and generate up-to-date reports for free. You can also delete your stored DNA data from the same page, at any time.

It's as easy as that.

Get started at https://www.promethease.com

Have more questions? Check out the FAQs.

Sincerely,

Mike Cariaso & Greg Lennon

Поиск предков и потомков, сбор информации, генеалогические исследования и построение родовых деревьев для следующих фамилий: Дорошенко, Дик, Верба, Кравцов, ПолОвый, Курбановский, Коноплин, Будников,  Синельник, Каченовский/Коченовский/Коченевский, Родкевич/Радкевич, Роскладка/Розкладка/Раскладка/Розкладко

mtDNA - J1c5
Thanks: notizia, iromko, luvi3

Share

417 ( 19-12-2017 16:06:12 змінене iromko )

Re: Розпродаж генетичних тестів

Я теж скористався акцією від Promethease. На дурняк і оцет солодкий smile Але результати взагалі ніякі, аналіз показав кілька малоймовірних припущень, значна частина з яких не відповідають дійсності. Для деяких кітів навіть група крові не визначилась.


А от FTDNA радує. Цього тижня з'явились купони нового типу ($100 discounts for purchases of $450 or more), які дуже добре підходять для замовлення тесту Big-Y, в результаті чого ціна за комбінацію Big-Y + Y-111 опускається до 375 дол. Так що хто ще досі не спокусився, якраз зараз варто це зробити smile

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: VHB, luvi2

Share

418 ( 19-12-2017 21:17:29 змінене luvi )

Re: Розпродаж генетичних тестів

Оновлено: вирішено, дуже дякую.

Так тепер і в загальний доступ купони викладати страшно, поки вони не пофіксять цю "особливість".



А в мене прохання: хто може подарувати через приватні повідомлення "особистий", не засвічений у файлах купон на -100 для Биг-У? А то в мене вчора так чудово "спрацював" купон із спільної бази молгену, що ми його використали одночасно з кимось ще. В результаті до сплати воно було як 375 доларів, списали 475, а тепер ми переписуємось з підтримкою ФТДНА, де вони пропонують мені повернути 50 доларів, бо, бач, в них цей купон є і вони його мені подарують. На -50 і в мене є, ще б на -10 запропонували.

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.

Share

419

Re: Розпродаж генетичних тестів

luvi пише:

А в мене прохання: хто може подарувати через приватні повідомлення "особистий", не засвічений у файлах купон на -100 для Биг-У? 

Відправив у приватне повідомлення.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: luvi1

Share

420

Re: Розпродаж генетичних тестів

Сегодня ,дождавшись окончания польских праздников, посетил польскую почту. wink
Может кому интересно:
Письмо Авиапочтой - 6 зл(около 47 грн)
Заказное Авиапочтой - 16 зл(около 125 грн)

Посмотрим какой он....польский ЖДУН))))

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436
Thanks: DmitroR-2, luvi2

Share