141

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

ЦДІАК, ф.127, оп.1015, спр.168        Сповідні розписи церков сел Радомисльського повіту за 1804 рік

Некоторые фамилии с.Дивин :                                                                                                               

Духовные :  Кошиц, Якубовский                                                                                               

Шляхетные :  Курчинский                                                                                                                       

Посполитые :  Андрийчук, Березовый, Боклан, Болотненко, Болотный, Бурчак, Васильчук, Власюк, Герасименко, Дерек, Жук, Залезнюк, Зюзик, Касянчук, Кириченко, Котчук, Лесничук, Матвейчук, Матвийчук, Махиня, Мовчун, Осощук, Пархомчук, Пасенчук, Петровчук, Полещук, Прокопчук, Радченко, Романенко, Сайчук, Святненко, Смеян, Стадненко, Стаднюк, Стеценко, Тимошенко, Тищук, Ткачук, Утвенко, Федоренко, Федорченко,  Халимончук, Яременко

R1a - Z2123 FTDNA, Y934* Yseq

Пошук предків : Яценко, Косенко, Божко, Костенко, Хмельницкий, Луговой, Мазин, Бураков
Спасибо сказали: Алёна1

Поделиться

142

ЦДІАК, ф.127, оп.1015, спр.168        Сповідні розписи церков сел Радомисльського повіту за 1804 рік

Некоторые фамилии с. Слободка :                                                                                                               

Духовные :  Туркевич                                                                                                                     

Посполитые :  Аврамец, Антонюк, Белченко, Бесмертнюк, Вакула, Варвус, Вербовец, Губар, Губарчук, Гуменый, Гуменюк, Демянец, Демянчук, Дибенко, Евдак, Евтушенко, Ковальчук, Кравчук, Куличенко, Кумечко, Куприйчук, Кучерук, Кушнир, Кушниренко, Лепченко, Лозанчук, Лозяный, Лупало, Лупальчук, Мельник, Мельничок, Мимоход, Миченко, Москаленко, Москалчук, Недалекий, Нестерчук, Овдейчук, Овдеюк, Осадчук, Палийчук, Примак, Прищепа, Прохорчук, Рекуненко, Репецкий, Савченко, Сеховец, Сивец, Слота, Стельмах, Титорчук, Ткач, Ткачук, Федорук, Хоменко, Цимбалистый, Часнок, Щербатюк                                                                                                                     

Пошук предків : Яценко, Косенко, Божко, Костенко, Хмельницкий, Луговой, Мазин, Бураков
Спасибо сказали: Оленка, Алёна2

Поделиться

143

Сьогодні в ЦДІАКу розглядав цікавий документ. Представлений в Зведеному Каталозі, але, що мені дивно, до мене його вивчав всього один дослідник і той дуже давно.

Це: ф.127, оп.1015, д.1018  Исповедные росписи церквей Радомысльского уезда, 1862 год.

Але при перегляді виявилось, що це : "Исповедная роспись Малинского прихода состоящего Киевской губернии в Радомисльском уезде на 1862 год"

Сповідка рукописної форми, хоча в цей рік вже використовувались зазвичай друковані листи і, головне, на 25-ти аркушах, описувались : "Дворяне, помещики, прусские подданые,мещане, вольно живущие,одиночно - крестьяне, однодворцы".
По населенних пунктах :

м.Малин,Малинская Рудня,Гута Остров, Малинская Гамарня, д.Городище, сл.Щербатовка, Липлянская Слобода, Липлянская Гута, с.Каменка, д.Владовка, Гутка Лагановская, сл.Горынь, сл.Лозяная, д.Юстиновка, с. Яновка, сл.Жобоч, сл.Тростяница, д.Буглаки, д.Будыловка, Рудня Берковка, д.Няниевка, Наниовска Буда, Рудня Здрывля, д.Голубостав, сл.Стефановка, д.Миньковка, д.Заболоть, д.Котовка, д.Ходоры, д.Любовичи, д.Ялцовка, Рудня Ялцовска, Рудня Белый Берег, сл.Янишовка, д.Барановка, д.Романовка, с.Новые Воробии, Рудня Воробиевска, д.Дуброва, д.Гуска, сл.Омеляновка, с.Шкураты, д.Мирча, С.Ворсовка, Рудня Королиовка, Рудня Ворсовска, д.Дерманка, с.Чоповичи, Рудня Евелин Гродска, д.Резьня, Рудня Вузьня и Антонов, Гута Элиовка

Маю надію, що це - відкриття і стане в нагоді...

Спасибо сказали: Алёна, IRON, Олег Лисенко, VadShv4

Поделиться

144

Всім привіт!Допоможіть у пошуку предків початківцю. Моя бабуся Мааренко (дівоче прізвище) Ганна Петрівна народилась 09.05.1926 у с. Березівка (зараз Садове) Коростишівського р-ну. Про її батька, Макаренка Петра Йосиповича знаю лише роки життя 1879-1926, у нього був брат Павло, здається, та дружина, якщо вірити розповідям родичів Шуневич Марія звалася...
Чи може хтось спрямувати у вірному напрямку?
В теорії знаю, що потрібно в цьому селі подивитись домові книги, потім Рацс в Житомирі та там же архів, архіви у Києві...
Буду вдячна за допомогу.

Поделиться

145

djafarova1981 пишет:

Мааренко .

Может, всё-таки, МаКаренко?

Поделиться

146 (20-11-2017 20:44:54 отредактировано Оленка)

djafarova1981 пишет:

.

По Березівці досить добре зберіглись документи
Житомирскький архів МК   з 1875 по 1918.
Скоріш за все повинні бути й ЗАГсові записи в Житомирскькому архіві за  1920 ті роки, але за цей період дуже погане збереження .
З 1974 року та вглиб це ЦДІАК -Мк, Ср з 1860 х років. м. Київ.
Також є перепис 1897 року. ДАКО м. Київ.
Якщо бабуся була дійсно Шуневич Марія, в сусідньму селі Кайтанівка проживали родини Шуневичів. Якби Ви знали як її по-батькові я могла подивитись Вам в своїх записах по Кайтанівці Шуневичів за 1897 рік.
Я рекомендувала б Вам в першу чергу або зробити запит до Житомирського архіву. або якщо є можливість відвідати, на факт народженння бабусі.
Далі якщо навіть народження не буде знайдено, можна пошукати шлюб , можливо якщо це були 1900-1918 роки ,  Мк по Березівці зберіглись досить добре. А далі вже рухатись в глиб в Києві.
Перепис, та інші мк та сповідки.

Спасибо сказали: myroslav.rudnytskyi, djafarova19812

Поделиться

147

Так, все вірно, МАКАРЕНКО.Я не додивилась.

Поделиться

148

djafarova1981 пишет:

Всім привіт!Допоможіть у пошуку предків початківцю. Моя бабуся Мааренко (дівоче прізвище) Ганна Петрівна народилась 09.05.1926 у с. Березівка (зараз Садове) Коростишівського р-ну. Про її батька, Макаренка Петра Йосиповича знаю лише роки життя 1879-1926, у нього був брат Павло, здається, та дружина, якщо вірити розповідям родичів Шуневич Марія звалася...
Чи може хтось спрямувати у вірному напрямку?
В теорії знаю, що потрібно в цьому селі подивитись домові книги, потім Рацс в Житомирі та там же архів, архіви у Києві...
Буду вдячна за допомогу.

В ДАКО є перепис по вашому селі за 1897 рік dako.folium.info/view/table/36?f … =advsearch

Також там є багато більш раніших переписів по вашому селу.  

Метричні книги по селу є в ЦДІАК cdiak.archives.gov.ua/baza_geog_ … re_015.xml  а також деякі на https://www.familysearch.org/  https://www.familysearch.org/search/rec … %3AUkraine

Ну і щось є  в Житомирському архіві.

Спасибо сказали: Алёна, djafarova19812

Поделиться

149

Щиро дякую всім за допомогу!!!

Поделиться