1

Тема: Прізвища з мого родоводу на цей форум

Прізвища з мого родоводу на цей форум можу вносити я, чи це має робити уповноважена на то особа?
Які вимоги до данних (окрім П.І.Б.), тобто які дані ще вносити?
Дякую.

Паскал, Конуп, Собатін, Чегодар(ь), Чабан, Ропотан, Гаврилова, Лівіцький (Liwicki), Годзенко, Задзеркальна

Share

2

Re: Прізвища з мого родоводу на цей форум

paskalex пише:

Прізвища з мого родоводу на цей форум можу вносити я, чи це має робити уповноважена на то особа?
Які вимоги до данних (окрім П.І.Б.), тобто які дані ще вносити?
Дякую.


Доброго дня. Ви можете вносити прізвища на цей форум з свого родоводу, але є одне але. Персональні данні нині живих Ви маєте вносити тільки з наявності їх дозволу (бажано письмового)
Всі інші данні можно вносити і Вам, і будь якій людині

Поиск предков и потомков, сбор информации, генеалогические исследования и построение родовых деревьев для следующих фамилий: Дорошенко, Дик, Верба, Кравцов, ПолОвый, Курбановский, Коноплин, Будников,  Синельник, Каченовский/Коченовский/Коченевский, Родкевич/Радкевич, Роскладка/Розкладка/Раскладка/Розкладко

mtDNA - J1c5
Thanks: paskalex1

Share

3

Re: Прізвища з мого родоводу на цей форум

paskalex,

а може, є сенс робити щось таке: наприклад, у Вашому родоводі є прізвище Бондаренко. Тоді Ви в загальній темі по Бондаренкам пишете щось типу "В моєму родоводі зустрічаються Бондаренки з села Новоселівка сучасного Новомосковського р. Дніпропетровської обл." і вказуєте найдавнішого відомого носія.

Звісно, це більше роботи, ніж робити це в одній темі - але, як на мене, то збільшує шанси, що цю інформацію побачать ті, кого вона може цікавити.

А ще я б прізвища з одного населеного пункту копіювала і в тему по тому населеному пункту...

Але якщо Вам хочеться зібрати всіх своїх під одним дахом, то має сенс створити щоденник і завести тему там.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: paskalex1

Share

4

Re: Прізвища з мого родоводу на цей форум

kbg_dnepr пише:

paskalex,

а може, є сенс робити щось таке: наприклад, у Вашому родоводі є прізвище Бондаренко. Тоді Ви в загальній темі по Бондаренкам пишете щось типу "В моєму родоводі зустрічаються Бондаренки з села Новоселівка сучасного Новомосковського р. Дніпропетровської обл." і вказуєте найдавнішого відомого носія.

Звісно, це більше роботи, ніж робити це в одній темі - але, як на мене, то збільшує шанси, що цю інформацію побачать ті, кого вона може цікавити.

Дякую, саме так вже зробив. Наприклад: http://forum.genoua.name/viewtopic.php? … 66#p130566

kbg_dnepr пише:

А ще я б прізвища з одного населеного пункту копіювала і в тему по тому населеному пункту...

Доречно, зараз так і зроблю тут - http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=30074

kbg_dnepr пише:

Але якщо Вам хочеться зібрати всіх своїх під одним дахом, то має сенс створити щоденник і завести тему там.

Ну для цього мені більше підходить сервіс www.geni.com, аніж цей форум.

Паскал, Конуп, Собатін, Чегодар(ь), Чабан, Ропотан, Гаврилова, Лівіцький (Liwicki), Годзенко, Задзеркальна
Thanks: kbg_dnepr1

Share

5

Re: Прізвища з мого родоводу на цей форум

Ишу настрящее место рождения прадеда Кнопик Антон Лукич приехал с Чехии или Польши в село Гатка Бурыньского р-на. Записался как Украинец

Share

6

Re: Прізвища з мого родоводу на цей форум

natashatvorogova пише:

Ишу настрящее место рождения прадеда Кнопик Антон Лукич приехал с Чехии или Польши в село Гатка Бурыньского р-на. Записался как Украинец

Когда он приехал?
Какого он года рождения?
Что известно о его братьях/сестрах?

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.

Share

7

Re: Прізвища з мого родоводу на цей форум

"Приїхав з Чехії або Польщі" та "записався як українець" може значити, що він прибув з українських територій заходу. Може, з Закарпаття, де є прізв. Кнап, Кнапик (ткач). Може, з чехів-переселенців.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

8

Re: Прізвища з мого родоводу на цей форум

Добрый день! Ищу записи про своего прадеда Сендель Петр Иосифович ,родился  в 1896 году г. Хмельницкий . Знаю ,что  в 1942 году 28.06 была заметка  в газете о смене документов.  Времена были тяжелые и кто ,как мог менял свою национальность.  У него был брат Сендель Стасик Иосифович. Прадед был женат на Качуровской Франтишке Николаевне. Если кто может помогите понять где искать запись о рождении. Мне нужно доказать ,что он был евреем. За ранее спасибо.

Share

9

Re: Прізвища з мого родоводу на цей форум

mananae222, а в какой газете (город) была запись о смене документов? У Вас есть копия записи?

Просто Петр совсем не еврейское имя. Как и имя брата - Станислав(?). Жена откровенно с католической семьи. Все это выглядит скорее польским.

На обд мемориал пару людей с такими же данными с около Проскурова.

Share

10

Re: Прізвища з мого родоводу на цей форум

нашел я эту запись в газете. Там ничего нет про национальность.
Вообще откуда у Вас информация про еврейские корни?

libraria.ua/numbers/338/878/

Share

11 ( 15-11-2017 07:08:54 змінене mananae222 )

Re: Прізвища з мого родоводу на цей форум

Моя мама рассказывала ,что дед специально документы менял.

Post's attachments

О переселении евреев в гетто от 3.12.41_УГ №20 (7.12.41).JPG
О переселении евреев в гетто от 3.12.41_УГ №20 (7.12.41).JPG 67.74 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

Share

12 ( 15-11-2017 17:49:35 змінене Ярематойсамий )

Re: Прізвища з мого родоводу на цей форум

mananae222, А как можно искать записи о рождении, если не знать фамилии и имени - ведь Вам сказали, что дед поменял их? Где Ваш прадед Сендель был во время войны? Если б он был в Проскурове и он был евреем, то Вам сегодня ничего не нужно было искать. Скрыть еврейство ему бы не удалось даже с изменёнными ФИО. Из всего Вами сказанного можно сделать только один вывод - он был поляком или украинцем-римо-католиком.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

13

Re: Прізвища з мого родоводу на цей форум

mananae222 пише:

Добрый день! Ищу записи про своего прадеда Сендель Петр Иосифович ,родился  в 1896 году г. Хмельницкий . Знаю ,что  в 1942 году 28.06 была заметка  в газете о смене документов.  Времена были тяжелые и кто ,как мог менял свою национальность.  У него был брат Сендель Стасик Иосифович. Прадед был женат на Качуровской Франтишке Николаевне. Если кто может помогите понять где искать запись о рождении. Мне нужно доказать ,что он был евреем. За ранее спасибо.

Дуже добре покаже, чи варто взагалі шукати, тест ФФ, зроблений Вам, чи тому із батьків, хто по цій лінії роду.  По кількості співпаденців (матчей) буде видно, чи то так, чи ні. Дуже добре видно.

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.

Share

14

Re: Прізвища з мого родоводу на цей форум

Фамилию он не менял.  Я думаю поменял может национальность .

Post's attachments

Блиндер,Гелер,Фельд,Гольдштейн,Шрайбман_УГ №52(78) (28.06.42) с.4.JPG
Блиндер,Гелер,Фельд,Гольдштейн,Шрайбман_УГ №52(78) (28.06.42) с.4.JPG 63.47 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

Share

15

Re: Прізвища з мого родоводу на цей форум

Вот из-за этого

Post's attachments

О переселении евреев в гетто от 3.12.41_УГ №20 (7.12.41).JPG
О переселении евреев в гетто от 3.12.41_УГ №20 (7.12.41).JPG 67.74 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

Share

16

Re: Прізвища з мого родоводу на цей форум

Во время войны был в Проскурове. И 833 еврея в то время выжило

Thanks: О.І.1

Share

17

Re: Прізвища з мого родоводу на цей форум

Ярематойсамий пише:

или мазуром (украинцем-католиком).

Звідки така інформація, що українців-католиків звали мазурами?

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37
Thanks: О.І.1

Share

18

Re: Прізвища з мого родоводу на цей форум

Balymba пише:
Ярематойсамий пише:

или мазуром (украинцем-католиком).

Звідки така інформація, що українців-католиків звали мазурами?

Трохи помилився - "мадзуром". Узяв зі "Словаря..." Б. Грінченка : "1) Прозвание малороссов, исповедующих католическую веру. Подольск. г. О. Х. Свид. 44" Але й до того зустрічав у радянській етнографічній літературі як "мазур". Вперше почув з пісні, прізвища Мазур, Мазуренко у нас поширені. Спитав (ще школярем) в одного краснодарського етнографа, він пояснив, що це українці-католики і, скоріше, про них у пісні йдеться, й прізвища скоріше також від них, і про польських мазурів казав, але я про них постійно забуваю. Якщо когось образив, прошу вибачити. Більше не вживатиму цього слова.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

19

Re: Прізвища з мого родоводу на цей форум

Ярематойсамий пише:

Якщо когось образив, прошу вибачити. Більше не вживатиму цього слова.

Якщо когось і образили, то хіба польських мазурів, обізвавши їх українцями.
Щодо українців-католиків (саме римо-католиків) то в Галичині вживалася назва "калакути".

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

20

Re: Прізвища з мого родоводу на цей форум

Ну, хай панове мазури пишаються, що через них ще когось так прозвали. smile Зате я зараз добре перечитав материали по мазурах. А "калакути" звідки? Є черкеське прізвище "Калакуток". Але (я так думаю) тут від "къалэ" - фортеця, місто, Катеринодар-Краснодар й "къутыкъу" - куток; той, що жив у кутку міському.
...................
Вже не в тему пішло. Треба просити модераторів кудись перенести.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону
Thanks: gennadii54081

Share

21 ( 15-11-2017 21:17:28 змінене Bragida )

Re: Прізвища з мого родоводу на цей форум

Ярематойсамий пише:

А "калакути" звідки?

КАЛАКУ́ТИ – назва українців Холмщини i Підляшшя, які змінили греко-католицьку або православну вiру на римо-католицьку. Виникла у 1870-х рр., коли цар. Росія проводила політику, спрямов. на приєднання Унiат. Церкви до Православної.  ... Одним із негативних наслідків такої політики рос. уряду стало масове навернення населення Холмщини i Підляшшя до РКЦ. Таких українців називали «К.», тобто «перевертнями».

esu.com.ua/search_articles.php?id=10361

Брагіда (Брагида, Брегид, Брегида, Брегіда, Брегидин(а), Бригида, Брігіда, Брыгида, Бригидин(а), Брегеда, Бригеда)
Курач, Дедок (Дідок, Дєдок), Нехай (Україна, Чернігівська обл.)

There's none so blind as those who will not see

Share