36

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

хто може підказати де можна подивитися метрики по с.Чорна Кам"янка, рік 1912. дякую! smile

Share

37

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

ltetianka,

cdiak.archives.gov.ua/baza_geog_ … or_002.xml

Ищу информацию о фамилии Конограй любой местности
Thanks: ltetianka1

Share

38

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

VadShv,щиро вдячна!!!   пише:

ltetianka,

cdiak.archives.gov.ua/baza_geog_ … or_002.xml

Share

39

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

Добридень! Хто може допомогти з пошуком по Черкаському архіву?
Андрій 067-414-22-17

Пошук Горевой/Горовый + безліч варіантів прізвища з с. Лука (Черкащина) і поруч.
           Лалак/Римар (Кіровоградська область)

Share

40

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

Pers1296, дублировать сообщения в разных темах не нужно, есть Ваша основная тема, в которой ведется поиск. В данной теме можете лишь указать, что  ищете Улановских и указать ссылку на Ваше поисковое сообщение.

Share

41

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

23.05.2017 направив запит на ел. адресу ДАЧО.
08.06.2017 отримав  наступну, ніяким чином не оформлену та набрану заздалегідь, відповідь:
"Повідомляємо, що у  зв’язку з великою завантаженістю плановими завданнями держархів області не проводить генеалогічних  та біографічних досліджень. При необхідності ми надаємо інформацію про конкретних осіб, якщо відомі їх рік, місце народження (шлюбу, смерті), дівоче прізвище, віросповідання ( і якщо відповідні актові записи проводилися в населенних пунктах адміністративно-територіального устрою сучасної Черкаської області). Зразки заяв є на нашому сайті в рубриці "Звернення громадян".
Для пошуків відомостей за нечітко зазначеними даними ми запрошуємо до самостійної роботи в читальному залі, який працює щоденно з 9.30 до 17.30, крім п’ятниці, суботи та неділі (вул. Благовісна, 244а, м. Черкаси).
Попередній запис та замовлення документів за тел. (0472) 45 50 29. (Обов'язково)."

Для надання ТАКОЇ відповіді архіву знадобилося 11 робочих днів.

Прохання до форумчан, які мають змогу допомогти в Черкаському архіві за винагороду, повідомити в приватні.

Гринько, Черкащів (с.Юсківці Сенчанські та Лохвицький повіт - с.Збур'ївка, Дніпровський повіт)
Власенко (с.Кардашинка, Дніпровський повіт)
Ткаченко, Кушнір  (с.Кізий Мис - острів Бакай, Херсонський повіт)
Рудий, Химич, Черватюк (с.Жван, Могилівський повіт)
Thanks: Алена1

Share

42

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

Мені сьогодні повідомили, що читальний зал відкритий для дослідників лише  наступний тиждень. а потім до кінця літа замовлення на видачу справ не приймаються, бо, мовляв, у залі нікому працювати (залишається один працівник, який займатиметься винятково видачею довідок).

Share

43

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

Доброго времени суток всем!

Подскажите, может кто сталкивался.

Ищу метрическую книгу за 1880 год по м. Буки Уманьского уезда Киевской губернии (прадед Варич Борис Каленикович родился именно в этот год).

На сайте архива в «Міжархівний_довідник_Зведений_каталог_метричних_книг» нашла только:

Успенська церква, м-ко Буки Уманського повіту Русалівської волості

Народження:  1849: ф.931, оп.1, спр.2315;  
02.1906-1911: ф.931, оп.1, спр.2604;  
12.1918-02.1920: ф.931, оп.1, спр.2604

Шлюб: 
1861-1867: ф.931, оп.1, спр.2315; 
1877-1904: ф.931, оп.1, спр.2315

В Киевском историческом архиве МК заканчиваются 1874 годом.


Т е получается нужную мне книгу больше искать негде, шансов нет?

Ищу предков по линии Варич (м. Буки, Уманьский уезд), Кривонос (с. Полковничье, Уманьский уезд)

Share

44

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

Клименко Т. А. Повернення із забуття імен жертв терору 1920–1930-х років на Черкащині

Thanks: Алена, VadShv2

Share

45

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

Звертаємо увагу, що у з'язку з реконструкцією телефонної мережі м. Черкаси у
Державному архіві Черкаської області з 08.08.2017 змінено телефонні номери:

Стіл довідок, читальний зал
    (0472) 31-37-32
Завідувач сектору матеріально-технічного забезпечення і обслуговування приміщень
Головний спеціаліст з режимно-секретної роботи
    (0472) 31-38-72

Share

46

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

Здравствуйте! Подскажите,я ищу информацию о своём прапрадеде,который проживал в Мироновском районе,с.Карапыши. К сожалению,я не знаю его года рождения,без этих данных вообще реально что-то найти? И метрические книги с.Карапыши,хранятся в ГАЧО?

Thanks: kbg_dnepr1

Share

47

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

Про наличие метрик в архиве напишут коллеги, я же хочу только отметить, что, по моему мнению, для крестьян важно изучить ВСЕ имеющиеся в архиве документы, а не только искать конкретные записи о рождении. Семьи раньше были большие и все однофамильцы села всего вероятнее Ваши родственники - по крайней мере, так это оказалось у меня.

Кроме того, Вы можете посмотреть, есть ли документы у мормонов https://www.familysearch.org/ - в таком случае их можно посмотреть в ЦСИ.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

48

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

samira.can,

Здравствуйте! Подскажите,я ищу информацию о своём прапрадеде,который проживал в Мироновском районе,с.Карапыши. К сожалению,я не знаю его года рождения,без этих данных вообще реально что-то найти? И метрические книги с.Карапыши,хранятся в ГАЧО?

дат рождения прадеда не знаете, а кого знаете? Когда его дети родились знаете, Ваш дед и его братья-сестры? Например в ЗАГСовых записях о рождении в 20-30х не редко можно увидеть возраст родителей. 
И о каком периоде речь хотя бы +-50 лет?

А так Вам
До 1920х - ЦДІАК cdiak.archives.gov.ua/baza_geog_ … ra_005.xml
После Киевский областной.

Share

49 ( 03-10-2017 17:16:09 змінене samira.can )

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

Шелифаст Грицько(Шелефист,Шелифаст Григорий) ,18..?Мироновский район,с.Карапыши
Дочь -Неонила Грицьковна -1912 року.Когда пошли первые раскулачивания(1920-25?),был арестован и вывезен в г.Киев,после этого о судьбе ничего не известно

Post's attachments

IMG_1847.JPG
IMG_1847.JPG 153.72 kb, 1 downloads since 2017-10-03 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

Share

50

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

В архивах поискать,возможности нет((( далеко живу

Thanks: kbg_dnepr1

Share

51

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

Надо писать в Карапиши http://forum.genoua.name/viewtopic.php? … 15#p156115

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

52

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

samira.can,

В архивах поискать,возможности нет((( далеко живу

напишите запрос в архив, чтобы поискали за деньги.

Share

53

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

samira.can пише:

Шелифаст Грицько(Шелефист,Шелифаст Григорий) ,18..?Мироновский район,с.Карапыши
Дочь -Неонила Грицьковна -1912 року.Когда пошли первые раскулачивания(1920-25?),был арестован и вывезен в г.Киев,после этого о судьбе ничего не известно

Неонила не рождалась в 1912 году.
А вот похоже её сестра Татьяна родилась в 1911 году.

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.

Share

54 ( 02-11-2017 15:05:35 змінене Vitaly )

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

В ГАХО выявлена метрическая книга церковь Рождества Богородицы сл.Ступичная Звенигородского уезд с 1873(или 1893г.)-1900гг.

Школа генеалога; Харківська губ.;
Проект:№1 v Italy
Слава Україні Героям-Слава! putin to the HAGUE!
СМЕРТЬ КЛЯТИМ ВОРОГАМ ТА ОКУПАНТАМ! Hands off UKRAINE! STOP putin now! STOP russian aggression! Ukrainian Victory is Freedom for all world!

Share

55

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

Vitaly,
Виталий, реквизиты дела укажете?

Share

56

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

Vitaly пише:

В ГАХО выявлена метрическая книга церковь Рождества Богородицы сл.Ступичная Звенигородского уезд с 1873(или 1893г.)-1900гг.

Интересно как она туда попала?

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Thanks: GRYN1

Share

57

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

В ближайшее время планирую работу в Черкасском архиве.
Могу взять пару небольших запросов.
Вопросы в л/с или сюда: geneochernigov@gmail.com

Share

58

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

Помогите найти где может быть метрика с. Піщане, Золотоніський пов., Полтавська губ. (Золотоніський р-н, Черкаська обл.) за 1898 год.

Ищу: Грановский, Онищенко - Кировоградская обл. с. Покровка; Редька, Люльчак, Дудняк, Коноваленко - Кировоградская обл. с.Бельведер (Синюха); Дихтяр, Коровчук, Дыса, Слепчук, Стрельчук, Мельник, Холод, Варченко,-Хмельницкая область, с.Чернелевка
Thanks: Vlad S.1

Share

59 ( 16-11-2017 11:21:36 змінене Vlad S. )

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

rayisad пише:

Помогите найти где может быть метрика с. Піщане, Золотоніський пов., Полтавська губ. (Золотоніський р-н, Черкаська обл.) за 1898 год.

ДАЧО - Держ архів Черкас обл
або
ДАКО - Держ архів Київ обл

Херсон губ Сердюк Задорожний Москалець С(Ш)ушко Білий; Піщане Переяслав полк Шарата Чмир Прилипко; Галичина Ільків Ilkow Рабик Гавриляк Келлер Keller Боднар Кохан Щавинський Червинський Чайкі[о]вський Папп; Могильов губ Тве[a]рдовский Немиленцев Шпаков; Моринці Артеменко Філіпович А(Га)ркуша; Новосілки Київ пов Кучер Ігнат'єв Кошевий Михайлов Малишенко Федоров; Київ Коноваленко R1A1A/T2B5
Thanks: rayisad1

Share

60

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

Спасибо за совет, искала даже в Полтавском архиве, но видимо очень мало сохранилось по селу Песчаному, есть очень немногие года, и к сожалению  1898 года тоже нет.
Что еще можно сделать что бы узнать о родителях Лановскго Петра Михайловича, рожденного в 1898 году в селе Песчаном, Полтавской губернии, если метрика отсутствует? Ничего о других родственниках не известно.

Ищу: Грановский, Онищенко - Кировоградская обл. с. Покровка; Редька, Люльчак, Дудняк, Коноваленко - Кировоградская обл. с.Бельведер (Синюха); Дихтяр, Коровчук, Дыса, Слепчук, Стрельчук, Мельник, Холод, Варченко,-Хмельницкая область, с.Чернелевка

Share

61

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

Читальна зала Черкаського архіву працюватиме до 15 грудня включно.

Шукаю  :   Тіль - Катеринослав, Пологи - Запоріжжя, Щербинівка - Бахмутський повіт.
                 Дергачови, Фоменко  - Новий Буг, Костянтинівка Донецкої області.
                 Писанка, Козенко, Терещенко,Сербиненко - с.Корніївка, Убіжище , с.Наталівка,
                 с. Олексіївка Пирятинського повіту.
Thanks: Алена1

Share

62

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

Потрібна допомога в Черкаському архіві. Буду вдячний за пропозиції. Пишіть в ЛС

Share

63

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

А хтось з працівників ДАЧО сюди заглядає?
Давно не можу нічого з"ясувати про "Книгу Пам"яті" та "Книгу Скорботи". Хоч живу в Черкасах, пробувала шукати: обл- та міськРада відхрестилися від них.
Хто знає, будь ласка, скажіть, то правда, що данні у Книгах брались з місцевих архівів? Але самі архіви участі у написанні Книг не брали? 
Наскільки відомо, цей проект заморожено?

Деркач (Золотоноша), Цаца, Ганесен, Ганесин (Велика Бурімка, Одеса), Пробийголова, Герасимов (Митрофанівка, Вершино-Кам'янка Кіровоградської обл.).

Share

64

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

tanosa пише:
Хто знає, будь ласка, скажіть, то правда, що данні у Книгах брались з місцевих архівів? Але самі архіви участі у написанні Книг не брали?
Мабуть так. Я бачив, як люди збирали матеріали у Черкаському архіві для книги пам'яті. Очевидно вони числилися на роботі у обл. держ. адміністрації. Чи закрили цей проект? Цілком можливо!

Thanks: tanosa1

Share

65

Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

Добрый день,прошу помощи в возможности получения информации из архивных данных,касающихся родственников,проживавших в м.Александровка Киевской губернии.К сожалению,самостоятельно это сделать не могу,хотя ранее общался с архивом и даже получал от них информацию,но в последнее время,это сделать не удается, все заформализировалось,а лично побывать в читальном зале нет возможности.Интересуют две конкретные фамилии.Интересующие архивы(ГАКО) такие:Київська губернія
Олександрівська єврейська община, с. Олександрівка Чигиринського пов. Олександрівської вол
Народження: 1855, 1856: ф. 556, оп. 1, спр. 4
Шлюб: 1853: ф. 556, оп. 1, спр. 3
Розлучення: 1855: ф. 556, оп. 1, спр. 3, 5; 1856: ф. 556, оп. 1, спр. 2
Смерть: 1860: ф. 556, оп. 1, спр. 1

    ---
    Київська губернія
    Чигиринський повітовий рабинат
    м-ко Олександрівка
    Народження: 1859: ф.650, оп.1, спр.15;  1860: ф.650, оп.1, спр.7
    Шлюб: 1860: ф.650, оп.1, спр.10
    Смерть: 1857: ф.650, оп.1, спр.2;  01.-09.1858: ф.650, оп.1, спр.5;  1859: ф.650, оп.1, спр.3;  1861: ф.650, оп.1, спр.16;  02.-03.1862: ф.650, оп.1, спр.15

      Нашел информацию на сайте beket

      Спасибо.Буду благодарен Вашим советам,с уважением,Алексей



      Share

      66

      Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

      Доброго дня! Днями в одній з груп у ФБ було підняте питання, де шукати інформацію стосовно людей, вбитих під час німецької окупації. Писали, що трапляються у архівах фонди про злодіяння фашистів. Мене цікавить м. Сміла. Можливо хтось працював з подібними документами? Прошу, поділіться досвідом.

      Матвієнко(Калита:Київ),Отрох(Рудня,Бондарі,Отрохи:Чернігів),Шнурок(Моровськ:Чернігів),Пендюр,Рогоза(Мирівка:Київ),Литвиненко,Шаравара(Вінцентівка:Київ),Кодак(ченко)(Руська Поляна:Черкаси, Київ),Сахаров(Сміла,Новогеоргіївськ:Черкаси),Маймула(Яблунівка:Чернігів),Хопта(Гмирянка:Чернігів),Цапенко (Дубовий гай:Чернігів), Коваленко, Кубрак (Корніївка:Чернігів),Абросімов (Казань),Антонов (Рос),Шморгунов.
      Thanks: Алена1

      Share

      67

      Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

      Матвієнко, по Николаевской области информация есть в Книге Скорби Украины.

      Share

      68

      Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

      Добрый день! Я координатор ПО "Возрождение", коллеги из России разыскивают родственников Деревянко Федора Мефодьевича, 1919 г.р., сержант УССР, Киевская обл., Маньковский р-он,, д. Маньковка, Адрес семьи: Деревянко, УССР, Киевская обл., Маньковский р-он, Маньковский с/с, д. Маньковка 88 СД, пропал безвести 19.08.41г. Найдены его останки, поисковики готовы похоронить бойца на Родине. Поиски родственников пока не увенчались успехом. В соцсетях жители Маньковки с фамилией Деревянко не подтвердили родства, конечно, не все жители сидят в соцсетях. Разослала сообщение жителям, некоторые обещали помочь, поспрашивать о семье Деревянко Ф.М. Я же хотела вот, что узнать. Могу ли  я отправить эл. запрос в архив, если известны данные бойца? Или обязательно  в письменном виде заявку присылать? Как вообще можно осуществить поиск в этом архиве дистанционно? Я из Киева. Заранее спасибо. С уважением, Анастасия

      Share

      69

      Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

      я прошу допомогти  знайти арівні записи с. коритня монастирищенського району  черкаської обл. мене цікавить інформація про  прадідів Білоуса степана , який був вчителем та проживав на ст. Манастирище в 1934 році      та Дзюбич данила павловича, який проживав в с. коритня 1890 році  (мені відомо що в цьому році народилася його донька ганна)

      Share

      70

      Re: Державний архів Черкаської області (ДАЧО) Інформація

      Клименко Т. А. До історії Польського повстання 1863–1864 років (за документами Державного архіву Черкаської області)

      Share