561 (11-10-2017 13:20:11 отредактировано AppS)

Re: Начинаем изучать свою родословную

*SNIGURIVNA* пишет:

Доброї години!

Шукаю підказки, до якаї архівної установи краще звернутися і як правильно сформулювати своє прохання (що саме просити).

Мене цікавить справа про спробу легітимізації походження  дворянина 2го розряду, що мешкав в одному з сіл Черкаського повіту Київської губернії.
Є прізвище і дата смерті 26 березня 1849 року.

Буду вдячна досвідченим за допомогу з першим кроком.

в першу чергу фонд Київського губернського дворянського депутатського зібрання в Київському обл.архіві.

Спасибо сказали: litar Л1

Поделиться

562

AppS, дякую!

Поделиться

563

Здравствуйте, хочу найти своих предков и составить генеологию. Знаю что прадед был графом, военным и губернатором при царе, но не знаю какой губернии.Знаю что жил в с.Майков, а до этого в Черновцах. Убили его в промежуток 1925-1935гг. Пробабушка после его смерти изменила фамилию на Яструбинская, а до этого была Яструбин или Ястребов. Подскажите с чего начать.

Спасибо сказали: iromko1

Поделиться

564

yu-ra85,
так а как этого прадеда звали?

Спасибо сказали: luvi1

Поделиться

565

yu-ra85 пишет:

Здравствуйте, хочу найти своих предков и составить генеологию. Знаю что прадед был графом, военным и губернатором при царе, но не знаю какой губернии.Знаю что жил в с.Майков, а до этого в Черновцах. Убили его в промежуток 1925-1935гг. Пробабушка после его смерти изменила фамилию на Яструбинская, а до этого была Яструбин или Ястребов. Подскажите с чего начать.

Цікаво чи не той це відомий Ястребов, історик, етнограф і тд

Херсонська губ: Сердюк Задорожний Москалець Сушко Білий; Переяславський полк: Шарата Чмир Прилипко; Галичина: Ільків Ilkow Рабик Гавриляк Келлер Keller Боднар Кохан Щавинський Червинський; Могилевская губ: Твердовский Немиленцев Шпаков; Моринці: Артеменко Філіпович Аркуша Гаркуша; Новосілки Київ пов: Кучер Ігнат'єв Кошевий Михайлов Малишенко Федоров; Київ - Коноваленко. R1A1A / T2B5

Поделиться

566

Вітаю всіх!Намагаюсь розпочати складати своє родове дерево. Можливо підскажете, як проходило заселення села Мала Софієвка Верхнєдніпровського повіту  Єкатеринославської губернії , розшукую відомості про прадіда Губу Данила. 
І можливо, є якісь відомості про призвище Калатушка  -  розшукую відомості про прадіда Калатушку Петра с Петрова долина Єкатеринославської губернії. Відомостей про людей з таким призвіщем, окрім відомих мені родичів , не зустрічала.

Поделиться

567 (15-10-2017 15:52:03 отредактировано сергей-гродовка)

1880-х гг. рожд. переселились из Орловской губ. в Юзовку (Донецк) и был там водовозом, имел дом в центре города. Вопрос: кроме МК где искать? может кто-то имеет опыт по водовозам?

Ищите и обрящете. (Мф 7, 7.)

Поделиться