106

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

Ярематойсамий пише:

markig Ви мене не зрозуміли, а п. Катерина, як завжди, зрозуміла правильно. Яку зміну мають на увазі архіви, теж не зовсім зрозуміло. У яких документах може виринути "побутова" або адапційна зміна імені? Якщо я у документах Мартин, а звуть Михайлом, то й хай собі звуть, але в моїх же інтересах щоб у паперах я всюди був Мартином. Мабуть, йдеться про діловодство десь до 1960-х рр., коли документи часто видавали не на підставі свідоцтва про народження та паспорта, а зі слів та й ще чужих. Тепер таке неможливе, а коли людина міняє ім'я, то це здійснюється через державні установи документально. Мабуть, йдеться про канонічно-народну (Евстафій/Астафій, Евдокия/Авдотья) та російсько-національну варіативність (Георгий/ вірм. Геворг/ассір. Гіваргіс/рум.Джордже, Георге...). У першому випадку звернення до І-ту рос. мови зрозуміле, а в другому - сумнівне, але теж зрозуміле.  Ще якось можна погодитися з доцільністю такого звернення, коли зміна імен адапційна національно-російська за співзвучністю (вірм. Такуї/Татьяна). Але при чому тут будь-яка лінгвістична наукова установа, коли такі пари імен - Николай-Алексей, Лазарь-Алексей і т.п.?

Дякую за пояснення! Я так само зацікавлений, щоб у паперах особа завжди значилася під одним іменем, а знання людей про своїх родичів відповідали документам. Але такого ніколи не було і не буде, оскільки проходять роки, дані забуваються і сама суть генеалогічного дослідження - їх відтворити. І все таки, ближче до справи, мова йде не про пару "Николай-Алексей", а наприклад чисто єврейське Хана і похідне від нього "Анна" та навіть непохідне, але чисто євр. "Мотель" і інтернаціональне "Матвей". Тут дійсно могла б посприяти у видачі довідці єврейська організація, але чи буде для РАЦСа вона суттєва? На скільки я зрозумів в Росії це вирішується (напевно реально) через інститут мови, а чи в нас в інструкціях десь прописано довідки яких установ можуть мати юридичну силу.

Share

107

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

Ніде не треба уповати на національні громади й громадки, хіба що крім столиць та великих міст. Трохи знаю, як утворювалася наша єврейська (у районі) організація. Там нема таких спеців. Точно знаю. А в крайовій молдавській общині найбільшим фахівцем у цих питаннях був ваш слуга оцей Ярема. Ну й, так далі. А в нас, тобто, в Україні, є така спілка. Це сайт Генео. smile З усмішкою, але серйозно.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону
Thanks: markig1

Share

108 ( 12-06-2016 04:53:58 змінене Alexxander )

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

markig пише:

Тут дійсно могла б посприяти у видачі довідці єврейська організація, але чи буде для РАЦСа вона суттєва? На скільки я зрозумів в Росії це вирішується (напевно реально) через інститут мови, а чи в нас в інструкціях десь прописано довідки яких установ можуть мати юридичну силу.

Нужно пробовать. Давить на чиновников, уговаривать. Единой практики нет.

Если действовать строго по инструкциям, то в Украине там самое унылое - написано только про "все в суд"

Share

109

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

В Україні "самоє унилоє", що одні закликають та радять тиснути на чиновників або "умовляти" їх, а чиновники брикаються та посилають у суд. Замісць того, щоб спершу спитаться, яку довідку треба і як вирішити справу, щоб не морочити одне одному голови... У Краснодарі державні установи довіряли переклад документів саме національним громадам, які зареєстровані державою і мали круглі печатки. Чи й зараз так, не знаю. Думаю, якщо спитати в українських архівістів про оту мороку з заміною імен, то одностайної відповіді не буде.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

110 ( 12-06-2016 08:31:15 змінене Alexxander )

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

Ярематойсамий пише:

Замісць того, щоб спершу спитаться, яку довідку треба і як вирішити справу, щоб не морочити одне одному голови...

Если действовать строго по инструкциям, то в Украине там самое унылое - написано только про "все в суд"

Читайте внимательно.

Но всегда можно попробовать эффективно зае*ать.

В ответах министерств ко мне теперь часто встречаются конструкции вида
"Предоставление разъяснений про эту практику применения не относится к прямой компетенции Министерства XXXX, но сообщаем Вам что..." и дальше 5 страниц текста.

Но наиболее я люблю и предпочитаю конструкцию вида:
"Изучив Вашу ситуацию XXXX по поручению YYYY на Вами прилагаемых 16 страницах, в порядке исключения мы ...."

Share

111 ( 12-06-2016 21:38:11 змінене Ярематойсамий )

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

"Заехать" чи "заедать"? smile Не лайтеся. А спробуйте, будь ласка, довідатися про реакцію й вимоги українських архівів., коли одна людина в різних документах фігурує під різними іменами.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону
Thanks: kbg_dnepr1

Share

112 ( 13-06-2016 22:03:40 змінене zeal )

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

Ярематойсамий пише:

Моисей - це й так русифіковане єврейське Моше. 

Це дуже важливе зауваження. Справді, оригінальне єврейське ім'я - це саме Моше. І, якщо вже казати про норми і стандарти, то імена взагалі не слід перекладати, щоб запобігти таких проблем. Та тим не менш традиційно використовують імена-"аналоги", наближені за звучанням до оригіналу. І насправді, коли переглядав перепис населення Одеси від 1897 р., то зустрічається дуже багато "Моше", інколи записаних як "Мойше". І це зовсім ідентична ситуація до "Ганни", яка могла бути як власне Ганною, так і Галиною. Так і аналогом Моше серед слов'янських імен могли використовувати як Михайло, так і Мойсей, і думаю, єврейські громади про це знають дуже добре. Принаймні, серед моїх знайомих євреїв більшість "Мойш" записані саме як "Михайли", а не "Мойсеї" за документами.

Share

113

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

zeal Мойше - то їдишове, мабуть. А ріднесеньке українське - Мойша, щоб нормально відмінювати було. Або ще Мошко, а також Гершко, Борко (Борух), Мордко (Мордехай), Шмулько і т.д. Тут ще проблема з тим, що свідомі євреї старшого покоління до війни, але після революції, коли церква була зруйнована, таки називали у своєму розумі дітей-онуків єврейськими іменами, але те ніде не фіксувалося, а відразу записувалося Михаил, Семен, Григорий і т.п. А бабці їх звали Мойшами, Шимонами, Гершами та ін.  Потім, коли багато з них переїхало в Ізраїль, то там вони записали "бабцині" або навіть ще правильніші івритові імена. Дійсно, з такими людьми багато клопоту, бо тут в документах у них були "русские" або їдишові імена...Ганна навряд могла бути Галиною, а тільки Галею.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону
Thanks: zeal1

Share

114

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

Ярематойсамий пише:

zeal Мойше - то їдишове, мабуть. А ріднесеньке українське - Мойша, щоб нормально відмінювати було... Ганна навряд могла бути Галиною, а тільки Галею.

У нас в Одесі їх і досі Мойшами називають:) А от щодо Ганни, моя прабабка під час шлюбу у 1930 р. була записана у книзі РАЦС як "Галька" (саме так її записали у графі "ім'я після шлюбу", трохи вище там само - "ім'я до шлюбу - Ганна"), у донесеннях з фронту їй писали листи вже як "Галині", але коли одержав її виписку з метрики, то там вона "Анна" (і народилася у день св. Анни, а не Галини), тож у селах плутанина з цими іменами могла бути ще та. І найгірше те, що зараз дуже мало людей (а особливо працівників РАЦСу) знають, що "Галя" у документах того часу - це насправді "Ганна", а не "Галина". Так здивовано кажуть з недовірою: "Так як це ж може бути? Це ж зовсім різні імена!"

Share

115 ( 14-06-2016 07:03:27 змінене Ярематойсамий )

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

zeal У мене від перетирання Анна-Ганна-Галька-Галина вже зуби випадають smile . Про Галину до 1920-х рр. мало хто й чув. Галями-Гальками називали хрещених Аннами. Ото добре видно на Вашій прабабці. Її хрестили Анною. У цьому регіоні України то було "Ганна". Зменшувальне від нього- Галя, а для більшості - Галька. І так вже її тією Галькою називали, що вона й забула, що там у неї в метриках. Або й ніколи не знала. Коли записували шлюб, то спитали ім'я. Звичайно ж, Галька. А ті писарчуки та писарчучки дивилися, як ворони в маслак, а там було "Анна". Вони не знали цієї східноукраїнської спеціфіки. З "Анни" зробили "Ганну", а Гальку записали Галькою, не моргнувши навіть оком. На той момент про Галину ще майже не знали, а вони - точно. А потім з "грубої та некультурної" Гальки під 1940-і зробили Галину, яка вже стала відомішою.
.........................
Щоб оце:) перетворювалося на оце smile , робіть з обох боків пропуски.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

116

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

Доброго вечора шановні форумчани!

Дуже прошу вашої поради!


Я написала запит в один з російських архівів (звичайний обласний, не галузевий) з проханням знайти запис про народження мого предка (селянин, середина 19 ст.).
Запис було знайдено.


Я думала, що отримаю копії так само, як в українських архівах - мені надішлють рахунок, а після оплати - я отримаю копії.


Але сталося зовсім не так.
Спочатку вони надіслали мені договір у 2-х екземплярах, які я повинна заповнити та надіслати їм. Після отримання від мене договору, вони надішлють мені рахунок, а після того, як я сплачу необхідну сумму, вони надішлють копії, але не мені, а у представництво МЗС РФ тої російської області, де знаходиться архів. Про подальшу долю моїх копій вони не написали...


Шановні форумчани, я вперше звернулася до російського архіву, якщо у когось була подібна історія, поясніть, будь ласка, що буде далі з тими копіями - представництво МЗС РФ надішле їх мені, чи до якогось українського представництва? А далі?


Не можу зрозуміти, навіщо такі складнощі - це ж не копія ЗАГСу, або справа репресованого...


Дуже дякую за відповідь!

Share

117

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

Як на мене, простіше за все знайти когось в Росії, хто все це для Вас зробить (оплату замовлення)

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: AllaSvt1

Share

118

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

Шановні форумчани,

Напишіть, будь ласка, а Ви отримували якісь документи з Росії? Після сплати рахунку вони присилають щось безпосередньо на домашню адресу чи ел. пошту досліднику? І чи заключали Ви з ними договір (у якому ще й треба вказати паспортні дані)?

Share

119 ( 07-07-2016 21:48:12 змінене Т.В. )

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

AllaSvt  Ваш случай шокирует. С каким архивом такие сложности? Мне высылали простой почтой, договора не требовалось. Проплатили знакомые из России, выслали скан квитанции мне, я по электронке в архив и все.
Действительно, поищите кого-то в России, чтобы от своего имени подписал договор, оплатил, получил и переслал Вам. Не вижу др. выхода.

Thanks: AllaSvt1

Share

120 ( 08-07-2016 05:07:46 змінене AllaSvt )

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

kbg_dnepr
Т.В. 


Дуже дякую за пораду! 
Це архів Псковської області.
З оплатою якраз проблем немає - у Сбербанку Росії у Києві мені сказали, що треба взяти рахунок, паспорт та код.
Дивує інше - до чого тут різні політичні установи, та ще й у наш час...
У звичайні стосунки між архівом та дослідником чомусь примішують політику...
Якби це були якісь питання спадщини, то можна було б це зрозуміти, але ж це звичайна копія архівного документу.

Share

121 ( 08-07-2016 12:14:54 змінене notizia )

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

AllaSvt, нашла на сайте ВГД, так что это не только Вас коснулось

Я уже прошла через это испытание, безумно неудобно. Они объясняют это тем, что ГАПО находится в подчинении Министерства юстиции. Другие архивы находятся в другом подчинении. Этот глупый договор крайне замедляет обмен запросами-ответами. К тому же он ограничен по срокам, то есть зависший на дату 31 декабря запрос, я так понимаю, выполнять не будут пока я не перезаключу с ними годовой договор на следующий год. Безумно неудобно ..

В архиве это еще в прошлом году придумали

Thanks: AllaSvt1

Share

122

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

Это обычная процедура для официальных ответов в другое государство.
Я посоветовала американке написать запрос по ее родне напрямую в архив Ивано-Фр. обл. А из архива мне позвонили (для связи был указан мой тел.) и сказали, что дела нет, но ответ они обязаны отправлять по дипломатическим каналам, через МИД, и американка его получит же через МИД - через 3-6 мес.

После этого я отправила запрос с Украины и благополучно получила ответ по почте.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: AllaSvt1

Share

123 ( 08-07-2016 18:09:19 змінене AllaSvt )

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

kbg_dnepr
notizia         Т.В.   
enskadaborisovichilitar ЛОленка

щиро дякую за увагу, поради та дуже цінну для мене інформацію!!!  Буду намагатися щось робити далі, бо я вже думала відмовитися від подальших пошуків за цією гілкою.

Share

124

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

Поради пана Долецького (генеалогічний центр "Пращур"): prashhur.com/blog/osnovni-problemi/

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

125 ( 02-08-2017 18:09:52 змінене kbg_dnepr )

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

При пошуку інформації про предків у найрізноманітніших джерелах завжди треба враховувати можливість помилок. Вони трапляються всюди й завжди, всі люди помиляються - через нерозбірливий почерк, неграмотність, втому, неуважність і т.д. (всіх можливих причин навіть перерахувати неможна).

Свіжий приклад з ФБ ("Пращур"), справа Волинської повстанської армії 1922 р (ОГПУ.П Дело№ 246681/6, т. 28. Архивный номер №57492 в 63 томах. Архив Учетно-архивного отдела КГБ при СовМине УССР, Следственный отдел. http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=2962&p=4) - Микола Олександрович Малюжинський названий Моложинським.

Помилки є всюди - в ОБДМ, картотеці Ялуторовська http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=28719

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: luvi, Kora2

Share

126 ( 02-09-2017 22:53:26 змінене rybka22 )

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

Добрый день! Или ночь smileПодскажите, пожалуйста, я только начинаю свои поиски, и у меня вот такая проблема. С чего начать, куда обращаться, если информации совсем минимум?
Допустим я знаю только ФИО прадедов и прабабушек. Места, где они приблизительно жили. Дат никаких. 
Про одного прадеда знаю немного больше, знаю, что он служил в Грузии в конце 19 века (есть две фотографии_. И вроде его репрессировали уже на территории Украины в 32-34, после чего он пропал. В списках репрессированных или пострадавших от Голодомора его нет. Но столько информации (относительно), к сожалению, только по одному человеку.
Куда бежать/писать при минимуме информации? 
Спасибо.

Thanks: kbg_dnepr1

Share

127

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

rybka22 пише:

Допустим я знаю только ФИО прадедов и прабабушек. Места, где они приблизительно жили.

Это уже немало. Более половины людей и этого не знают. Для начала Вам нужно в фамильном указателе поискать эти фамилии. Если они есть, дать в этой теме свою информацию. Если нету, то начать тему. Можно открыть свою тему  при наличии этой фамилии (например, "Бойко", а свою назвать "Бойко с Миргородщины" или как-то так). Что знаете, то и выкладывайте, указывая, что это неточные данные. Постепенно разберёмся.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

128

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

rybka22,

в цій темі http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=418 є інструкція по пошуку репресованих,
а в цій http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=1485&p=5 Ви можете поставити ваше питання, але краще описувати випадок якомога детальніше - з іменами, населеними пунктами, фото, даними про родину і т.ін.

Взагалі ж можу тільки приєднатися до пана Яреми - треба створити тему (теми), писати в них те, що відомо (краще не все одразу, а кожного дня потрошуку). Наприклад, так http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=811
Не факт, що ми зможемо допомогти. Але якщо не написати, то шансів буде ще менше wink

Наприклад, тут http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=2503&p=2 теж шукають людину, яка, можливо, була репресована (повідомлення 38 і далі). Ви бачите, чудес там поки не було, але хочеться сподіватися, що наші ідеї були корисними.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: Т.В., luvi, rybka22, Kora4

Share

129

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

rybka22,надо хорошенько пошерстить семейный архив. Даже не представляете, сколько информации можно найти в старых письмах и надписях на фото. Если предок был репрессирован в Украине, то сможете найти его дело и в нем будет много информации о семье.
Если Вы живете в Украине, направляйтесь лично с паспортом в архив СБУ Вашего города. Если  в др. стране, то волокиты будет больше, придется писать запросы. Но вполне реально. Как Вам подсказали выше, есть соответствующий раздел, читайте. Нужны будут подсказки - спрашивайте там же, поможем обязательно.

Share

130

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

rybka22 пише:

Добрый день! Или ночь smileПодскажите, пожалуйста, я только начинаю свои поиски, и у меня вот такая проблема. С чего начать, куда обращаться, если информации совсем минимум?
Допустим я знаю только ФИО прадедов и прабабушек. Места, где они приблизительно жили. Дат никаких. 
Про одного прадеда знаю немного больше, знаю, что он служил в Грузии в конце 19 века (есть две фотографии_. И вроде его репрессировали уже на территории Украины в 32-34, после чего он пропал. В списках репрессированных или пострадавших от Голодомора его нет. Но столько информации (относительно), к сожалению, только по одному человеку.
Куда бежать/писать при минимуме информации? 
Спасибо.

А якщо посунутись на покоління ближче, опрацювати документи по народженню їх дітей, автобіографіі тощо? Має ще щось знайтись, наразі неочевидне.

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.
Thanks: kbg_dnepr, rybka222

Share

131

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

Спасибо всем за подсказки и помощь! К сожалению, вот этот минимум информации и был добыт по воспоминаниям родственников и минимуму документов, последнее место проживания, в частности. Так как эта тема замалчивалась и скрывалась, и у расспрашиваемых родственников было минимум три версии, что же случилось с прадедушкой. 
И никто из моей семьи своими предками не интересовался. И вообще трагически судьба почти всех его детей сложилась.  А когда начала я, многих людей уже в живых не было.... Вот что есть, то есть. 
Спасибо, теперь знаю, куда двигаться хотя бы.

Share

132

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

А Ви не втрачайте наполегливості та потрошку розпитуйте далі, бо спочатку ніхто нічого не знає, а потім якісь речі спливають. Наприклад, коли я знайшла в метриках дані про доньку бабусі, яка померла малою, одна з тіток сказала: точно, була така! а до того ніхто про неї не згадував...

Мені дуже допомагає дерево. Коли його показуєш родичам, вони реагують зовсім інакше, ніж коли розпитуєщ.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

133

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

rybka22, я тоже советую настойчивее быть в поиске и не только запоминать, но даже записывать всё услышанное. Проходит время и по чуть-чуть начинаешь забывать, что нашёл и на чём остановился в поиске. По своему опыту скажу, если бы не обратил внимания на мелочи, то не продвинулся бы вперёд. Сейчас все старики умерли - переспросить не у кого. А записи под рукой !!! Эти мелочи иногда играют ключевую роль. Так мой прадед нашёлся по рассказам уже умершей бабки. А потом и связалось всё и подтверждением из МК. Ищите и найдёте !!!!

Ищите и обрящете. (Мф 7, 7.)

Share

134

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

Диктофон всем в помощь, тем более есть в каждом телефоне))))   Не всегда им пользовалась, о чем теперь сожалею (((

Share

135

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

Добрый вечер, ищу своего прадедушку, бабушка рождёная в киевской оьласти, Васильковский район, село Плесецкое, 1921 года, в васильковском заксе инфо с 1925, и последние записи церковные за село Плесецкое нашла за 1919 год, больше нет записей за Плесецкое... Получаеться что нет инфо за 6 лет по Плесецкому... Может кто небудь знает где найти записи рождения или метрики или исповеди или какую небудь информацию жителей в селе Плесецкое, а именно за 1921г. Бабушка Шуст Екатерина Хомовна, 1921г.р. с. Плесецкое, прадедушка Шуст Хома, прабабушка вроде Федора. Заранее спасибо!

Share

136

Re: Труднощі у пошуку предків. Сложности в поиске предков

iakara_@ukr.net пише:

Добрый вечер, ищу своего прадедушку, бабушка рождёная в киевской оьласти, Васильковский район, село Плесецкое, 1921 года, в васильковском заксе инфо с 1925, и последние записи церковные за село Плесецкое нашла за 1919 год, больше нет записей за Плесецкое... Получаеться что нет инфо за 6 лет по Плесецкому... Может кто небудь знает где найти записи рождения или метрики или исповеди или какую небудь информацию жителей в селе Плесецкое, а именно за 1921г. Бабушка Шуст Екатерина Хомовна, 1921г.р. с. Плесецкое, прадедушка Шуст Хома, прабабушка вроде Федора. Заранее спасибо!

Спробуйте пошукати в Книгах реєстрації актів громадянського стану відновлений запис про народження Вашої бабусі.

Thanks: kbg_dnepr, luvi, Kora3

Share