1

Тема: Общие вопросы по истории Полтавского полка

Общие вопросы

Поделиться

2

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

Список сел и их церквей Полтавской губернии по которым в деле ЦГИАК Ф-990 оп 2 дело 15 ( исповедальные росписи Полтавской протопопии 1754) есть документы в том порядке в котором они следуют в деле:

Неизвестная церковь (Полтава)
Петриковка
Семеновка
Тахтаулов
Осмачки, церковь святого Николая
Жуки, Покровская церковь
Жуки,Георгиевская церковь
Иванчинци, Архистратига Михаила церковь
Мали Будища, церковь Святой Живоначальной Троицы
Павленки, Покровская церковь
Яковцы
Вакуленцы
Ковалевка
Трибовская Искривка
Нижние Млины
Локощина
Головач
Малишевка
Розсошенцы
Козловильшана
Вечирки
Мачухи, церковь Иоанна Богослова
Мачухи, Покровская церковь
Ивашки
Куклинец
Мильци
Горбанивка
Пушкаривка
Рибци
Гуджулы
Шостаки
Супрунивка
Ивашки, церковь Покрова пресвятой Богородицы
Великих Будищ, Николаевская церковь
Великих Будищ, церковь Святой Живоначальной Троицы
Великих Будищ, церковь Архангела Михаила
Великих Будищ, церковь Покрова Пресвятой Богородицы
Великих Будищ, церковь Иоанна Богослова
Великих Будищ, церковь Рождества Пресвятой Богородицы
Великих Будищ, церковь Воздвижения честного креста
Великих Будищ, церковь Преображения
Решетиловка, церковь Успения Богоматери
Решетиловка, церковь Преображения Господня
Решетиловка, церковь Покрова
Решетиловка, церковь Николая
Решетиловка, церковь Архистратига Михайла
Решетиловка, церковь Воведения
Димидовки
Старых Санжарова, церковь Покрова Пресвятой Богородицы
Старых Санжарова, церковь Преображения Господня
Старых Санжарова, церковь Святомихайловской
Старых Санжарова, церковь Живоначальной Троицы
Старого Санжарова, церковь Христова
Старого Санжарова, церковь Успения
Старого Санжарова, церковь Рождества Христова
Новаго Санжарова, церковь Успения Пресвятой Богородицы
Новаго Санжарова, церковь Святия Живоночальныя Троицы
Новаго Санжарова, церковь Архистратига Христова Михайла
Новаго Санжарова, церковь Преображения Господня
Новаго Санжарова, церковь Покрова Пресвятой Богородицы
Новаго Санжарова, церковь Святителя Христова Николая
Новаго Санжарова, церковь Святаго Великомученника Георгия
Биликов, церковь Успения Богородицы
Биликов, церковь Николаевская
Биликов, церковь Великомученника Георгия
Биликов, церковь Преображения Господня
Биликов, церковь Покрова Богородицы
Биликов, церковь Рождества Господня
Комаровки, церковь Архангеломихайловская
Нехворощ, церковь Святителя Христова Николая
Нехворощ, церковь Преображения Господня
Нехворощ, церковь Михайловская
Маячка, церковь Архангеломихайловская
Маячка, церковь Николаевская
Царичанка, церковь Покрова Богородицы
Царичанка, церковь Успенская
Царичанка, церковь Николаевская
Царичанка, церковь Михайловская
Китайгород, церковь Успения Пресвятой Богородицы
Китайгород, церковь Николаевская
Орел, церковь Преображения Господня
Орел, церковь Архангеломихайловская
Орел, церковь Николаевская
Орел, церковь Успения Богородицы
Карловка, церковь Успения Пресвятой Богородицы
Федоровка, церковь Святого Апостола Андрея Первозванного
Варваровка, церковь Святой великомученицы Варвары
Скелка, церковь Покрова Пресвятой Богородицы
Черняковки, церковь Святой великомученицы Варвары
Искровки Ровенской, церковь Благовещения Пресвятой Богородицы
Орчик, церковь Покрова Пресвятой Богородицы

Парусимов, Найда, Гудко, Витко[ченко], Сидько, Варяник, Слушний, Спивак, Чупик, Сидорчук, Коломиец,  Корниенко, Билик, Рудой, Клищенок, Божок, Павлюк, Прядка, Загний, Понька, Горбач, Ворона, Дяченко, Войташевский, Примак, Руденко, Кот, Максименко, Коваленко, Сирик, Мартыненко, Бутко, Кобизский, Колесник, Ильенко, Лемешенко, Бойко, Карпенко, Братчик, Самохвал, Святина, Панасенко
Спасибо сказали: borisovichi, az.1963, SVKM de L, enskada, Алёна, notizia, ele7

Поделиться

3 (21-03-2014 22:10:55 отредактировано parus)

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

Просматриваю Исповедальные росписи Полтавской протопопии 1771 года и подготовил список сел и церквей :
название села/ название церкви / номер листа
1)Полтава, м.
Миколаївська церква 1
Преображенська 91
Стретенська 109
Різдва_Богородиця 135
2) Диканька, с.
Різдва –Христова 145
Іоанна Златоуста 169
Різдва-Богородицьув 197
3)Брусся,с. Михайлівська 229
4) Стасівці, с. Покровська 231
5) Камянка ,с. Васильківська 254
6) Гавронець, Різдва Іоанна Предтечі 266
7) Петровка,с. Михайлівська 282
8) Семенівка, с. Успенська 316
9) Тахтаулове,с. Троїцька 336
10) Осьмачки, с. церква святого Миколая (Миколаївська) 352
11)Жуки,с.
Покровська церква 366
Георгієвска церква 380
12 Надежда, с. , ц. св. Троїці –Віри, Надії, Любові 390
13)Івонченці, Архистратига Михаіла церква 414
14)Малі Будища, церква Святої Живоначальної Трійці (Троїцька) 432
15)Павленки, Покровська церква 440
16)Яківці,с. Собор Пресвятої Богородиці 449
17)Крутий Берег , с. Петропавлівська 461
18)Ковалівка, с. Миколаївська 474
19)Трибивська Іскрівка Богословська 487
20)Ніжні Млини, с. Михайлівська 498
21)Локощина, с. Миколаївська 528
22) Тагамлик,с. Троїцька 538
23) Писаревка,с. Воскресенська 548
24)Головач,с. Вознесенська 562
25)Малишевка (Малишево), с. Трьохсвятительска 566
26)Росошинці,с. Різдва-Богородицька 578
27)Козловильшана (Козело Ольшанка),с. б.ц. 584
28)Федорки,с. Різдва-Богородицька 600
29)Мачухи, с.
церква Іоанна Богослова 619
Покровська церква 633
30)Ольшани,с. Зачатія Св. Богородиці 651
31)Куклинці,с. Миколаївська 656
32)Мильці,с. Троїцька 664
33)Горбанівка,с. Різдва-Богородицька 679
34)Пушкарівка,с. Георгієвська 685
35)Рибці,с. Михайлівська 693
36)Гуджули,с. Різдва Христова 715
37)Шостаки,с. Параскевська 733
38)Супрунівка,с. Богоявленська 741
39)Івашки, церква Покрова пресвятої Богородиці (Покровська) 764
40)Великих Будищ, м.
церква Іоанна Богослова 781
церква Миколаївська 800
церква Святої Живоначальної Трійці (Троїцька) 812
церква Різдва Пресвятої Богородиці (Різдва-Богородицька) 827
Вознесенська 843
церква Покрови Пресвятої Богородиці (Покровська) 856
41) Старі Млини,с. Хрестовоздвижинська 882 (у Великих Будищ)
42) Великих Будищ, м.
Дівочий монастир
Ц. Преображенська 906
43) Нові Млини,с. Петропавлівська 929
44)Старі Санжари, м.
церковь Живоначальної Трійці (Троїцька) 939
церква Покрови Пресвятої Богородиці (Покровська) 956
церква Преображен Господня (Преображенська) 975
церковь Святомихайловской (Михайлівська) 989
Миколаївська 1003
церква Успенія (Успенська) 1019
церква Різдва Христова 1032
45)Нові Санжари, с.
церква Архистратига Христова Михайла (Михайлівська) 1044
церква Покрова Пресвятої Богородиці (Покровська) 1060
церква Успенія Пресвятої Богородиці (Успенська) 1083
церква Святія Живоночальнія Трійці (Троїцька) 1099
церква Преображенія Господня (Преображенська) 1114
церква Святителя Христова Миколая (Миколаївська) 1128
церква Святаго Великомученника Георгия (Георгіївська) 1148
46)Білики,с.
церковь Успенця Богородиці (Успенська) 1170
церква Миколаївска 1191
церква Великомученика Георгія (Георгіївська) 1209
церква Преображенія Господня (Преображенська) 1223
церква Покрова Богородиці (Покровська) 1241
церква Різдва-Богородицька 1261
Михайлівська 1278
47)Нехвороща,с.
церква Преображенія Господня (Преображенська) 1296
церква Святителя Христова Миколая (Миколаївська) 1308
церква Михайлівська 1324
48)Маячка,с.
церква Архангеломихайлівска 1338
церква Миколаївська 1350
49) Андріївка,сл. Андрія Первозванного 1361
50)Царичанка, м-ко
церква Покрова Богородиці (Покровська) 1369
церква Успенська 1381
церква Миколаївська 1307
церква Михайлівська 1407
51)Китайгород, сл.
Успенія Пресвятої Богородиці (Успенська) 1420
церква Миколаївська 1432
Сошествія Св. Духа 1448
52)Орел,
церква Преображенія Господня (Преображенська) 1479
церква Архангеломихайловская 1485
церква Миколаївська 1470
церква Успенія Богородиці (Успенська)1493
53)Карловка,
церква Успеня Пресвятої Богородиці (Успенська) 1501
Андрія Первозваного 1544
54)Варваровка, церква Святої великомучениці Варвари (Варварівська) 1562
55)Скелка, церква Покрова Пресвятої Богородиці (Покровська)1574
56)Черняковки, церква Святої великомучениці Варвари (Варварівська) 1590
57)Іскрівки Ровенской, церква Благовещення Пресвятої Богородиці 1632
58)Чутово, Трьохсвятительска 1663

Можно сравнить 2 списка!

 
    Возник интересный вопрос : имела ли Федоровка какое-то отношение к Карловке , кроме того что названия церквей одинаковое. Могла ли это быть одна и та же церковь Святого Апостола Андрея Первозванного?

Посмотрел ИР Андреевской церкви Карловки 1771 года и ИР Андреевской церкви Федоровки 1775 года , действительно это одна и та же церковь и священники совпадают!

Парусимов, Найда, Гудко, Витко[ченко], Сидько, Варяник, Слушний, Спивак, Чупик, Сидорчук, Коломиец,  Корниенко, Билик, Рудой, Клищенок, Божок, Павлюк, Прядка, Загний, Понька, Горбач, Ворона, Дяченко, Войташевский, Примак, Руденко, Кот, Максименко, Коваленко, Сирик, Мартыненко, Бутко, Кобизский, Колесник, Ильенко, Лемешенко, Бойко, Карпенко, Братчик, Самохвал, Святина, Панасенко
Спасибо сказали: Алёна, borisovichi, az.1963, SVKM de L, pipenkochita5

Поделиться

4

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

Исповедальные росписи Полтавской протопопии 1775 года, ЦГИАК Ф-990 оп. 2 дело 34
Неизвестная церковь (Полтава)
Полтава, церковь Святителя Христова Николая
Полтава, церковь Воскресения Христова
Полтава, церковь Преображения Господня
Полтава, церковь Стретения Господня
Полтава, церковь Рождества Пресвятой Богородицы
Диканка, церковь Рождества Христова
Диканка, церковь Иоана Златоуста
Диканка, церковь Рождества Пречистой
Брусся, церковь Архистратига Михаила
Стасовець, церковь Покрова Пресвятой Богородицы
Камянка, церковь Святого Василя Великого
Гавронець, церковь Рождества Святаго Иоана Претдечия
Петровка, церковь Собора святаго Архистратига Михаила
Семеновка, церковь Покрова Пречистой Богородицы
Тахтаулов, церковь Святотроицкая
Осмачка, церковь Святителя Христова Николая
Жуков, церковь Покрова Пресвятой Богородицы
Жуков, церковь Святаго Великомученника Георгия
Надежда слободка Пещаная, церковь Святих мучениц Веры Надежды Любви
Ивончинець, церковь Святого Архистратига Христова Михаила
Малих Будищ, церковь Святой Живоначальной Троицы
Павленки, церковь Покрова Богородицы
Яковець, церкви Пресвятой Богородицы
Крутой Берег, церкви Святых Верховных Апостолов Петра и Павла
Ковалевки, церковь Святителя Николая
Трибовская, церковь Иоанна Златоустаго
Искривка
Нижние Млины
Локощина
Тагамлик
Головач
Патлаивской
Малышево
Полтавского Крестовоздвиженского монастыря
2-я полковая, Апастольская церковь
Федоровка
Мачухи, Апостольская церковь
Мачухи, Покровская церковь
Куклинец
Милец
Горбанивка
Пушкаревка
Рибцы
Гуджулы
Шостаки
Супруновка
Ивашки, церковь Рождества Пресвятой Богородицы
Великие Будища, Николаевская церковь
Великие Будища, церковь Живоначальной Троицы
Великие Будища, церковь Рождества Пресвятой Богородицы
Великие Будища, Вознесеновская церковь
Великие Будища, Покровская церковь
Старые Млины
ВеликоБудищский монастырь
Новые Млины
Старые Санжары, Троицкая церковь
Старые Санжары,Покровская церковь
Старые Санжары, Преображеновская церковь
Старые Санжары, Михайловская церковь
Старые Санжары, Николаевская церковь
Старые Санжары Успеновская церковь
Старые Санжары, церковь Рождества Христова
Новые Санжары, Михайловская церковь
Новые Санжары, Покровская церковь
Новые Санжары, Преображеновская церковь
Новые Санжары Успеновская церковь
Новые Санжары, Троицкая церковь
Новые Санжары,Николаевская церковь
Новые Санжары, Георгиевская церковь
Белики, Успеновская церковь
Белики, Николаевская церковь
Белики, Георгиевская церковь
Белики, Преображеновская церковь
Белики, Покровская церковь
Белики, церковь Рождества Богородицы
Комаровка
Нехвороща, Преображеновская церковь
Нехвороща, Михайловская церковь
Нехвороща, СвятоУспеновский монастырь
Маячка, Михайловская церковь
Маячка, Николаевская церковь
Андреевка
Царичанка, Покровская церковь
Царичанка, Успеновская церковь
Царичанка, Николаевская церковь
Царичанка, Михайловская церковь
Китайгород, Успеновская церковь
Китайгород, Николаевская церковь
Китайгород, Святодуховская церковь
Орел, Николаевская церковь
Орел, Преображеновская церковь
Орел, Михайловская церковь
Орел, Успеновская церковь
Карловка
Федоровка
Варваровка
Скельки
Чернышовка
Искровка
Орчик

Есть информация по всем этим селам..

Парусимов, Найда, Гудко, Витко[ченко], Сидько, Варяник, Слушний, Спивак, Чупик, Сидорчук, Коломиец,  Корниенко, Билик, Рудой, Клищенок, Божок, Павлюк, Прядка, Загний, Понька, Горбач, Ворона, Дяченко, Войташевский, Примак, Руденко, Кот, Максименко, Коваленко, Сирик, Мартыненко, Бутко, Кобизский, Колесник, Ильенко, Лемешенко, Бойко, Карпенко, Братчик, Самохвал, Святина, Панасенко
Спасибо сказали: Алёна, borisovichi, rim, enskada, basikababuka, theodor6

Поделиться

5

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

Это пусть пока здесь полежит...
_____________________________________________________________________________________________________
В ОННБ им. М.Горького ознакомился с замечательным изданием, полезным при поиске на территории Полтавского полка. Материалы, в основном, годятся для установления владельцев того или иного н\п полка.
_____________________________________________________________________________________________________
Бутич І.Л. Генеральне слідство про маєтності Полтавського полку 1729-1730. - Полтава: ВАТ "Видавництво "Полтава", 2007 - 176 с.

ІМЕННИЙ ПОКАЖЧИК

Аврамія, ігуменя Великобудиського монастиря - 163
Андріїв, брат Дороша - 65
Андріїв Дорош, хорунжий - 65
Апостол Данило (1654-1734) - миргородський полковник (1683-1727), гетьман Лівобережної України (1727-1734) - 21, 50, 67, 75, 81, 88, 89, 91, 109, 113, 119, 133, 139, 158, 163
Апостол  Павло,  батько Данила Апостола,  миргородський  полковник (1659-1683)   27, 95

Бабанські, родичі Івана Черняка - 113
Балясини Василь, сотник царичанський - VII
Богаєвська Ганна Кіндратівна, дружина Григорія Богаєвського - 84, 139
Богаєвський Григорій, писар полковий полтавський - VII , 21, 37, 41, 50, 84, 138, 139, 167
Богданов Михайло, полковник чернігівський (1723-1735) - 102
Борозна Іван, генеральний бунчужний - 102
Бугайцов, писар - 167
Буцька, дружина Григорія Буцького - 16
Буцький Григорій, осавул, згодом суддя полковий - 40, 59, 80, 129, 130, 167
Буцький Захарій, значковий товариш Полтавського полку - 130
Буцький Матвій, син Петра Буцького - 16, 80, 128, 129
Буцький Петро, суддя Полтавського полку - 16, 80, 126-128

Вакуленко Павло, сотник переволочанський - VII
Варлаам Городельський, ігумен Полтавського Хрестоздвиженського монастиря - 158
Василиха Настя, жителька Полтавської сотні - 113
Вейсбах фон, генерал - 55, 56, 66, 99
Вертелецький Данило, житель Полтави - 113
Возницин Прокіп, дяк - 112, 161

Гавриїл  Шишацький,  ігумен Нехвороіцанського Орільського Свято-успенського монастиря - 164
Гаєвський Іван, сотник решетилівський, хорунжий артилерії - VII, 167
Галаган Гнат, полковник прилуцький (1714-1739) - 102
Галенковський Яків, писар Прилуцького полку - 102
Герасим, митрополит Відинського монастиря - 158
Герасимов Павло, хорунжий Полтавського полку - VII, 37, 41, 50, 167
Герцик Григорій, полтавський полковник (1705, нак.) - 4, 6, 8, 44, 69, 113, 117, 118, 157, 167
Герцик Павло, полковник полтавський (1692-1695) - 8, 23, 44, 47, 61
Герцикова, дружина Павла Герцика - 44, 47, 113, 154
Головкін Гаврило, граф, канцлер - 44, 113, 117, 135, 166, 167
Гордієнко Кость (? -1733), кошовий отаман Запорозької Січі - 113
Горленко Яким, хорунжий генеральний - 102
Городельський, ігумен Полтавського монастиря - 158
Грабянка Григорій, полковник гадяцький (1723, нак.) - 102
Гречаний (Потребич-Гречаний) Федір, правитель Генеральної військової канцелярії - 148
Григоріев Михайло, мірошник, житель Полтави - 152, 158
Г'уджул Дем'ян, військовий товариш Полтавського полку - 152, 158

Данило - 113
Данилевський Федір, військовий канцелярист - 168
Денисенко Яків, житель Полтави - 113
Дснисенко Ярема, житель села Рибці - 152, 158
Дмитрович Дорош, обозний Полтавського полку - 17, 132, 134, 135
Дорошенко   Петро   (1627-1698),   гетьман   Правобережної   України (1665-1676) - 155
Дуров Олександр, полковник стародубський (1730-1734) - 102

Євхименко Василь, житель білицький - 164
Єсимонтовський Анатолій, обозний Стародубівського полку - 102
Єфимов Василь, сотник дівицький - VII
Єфрем Шацький, ігумен Полтавського Хрестоздвиженського монастиря - 152, 154-157

Жданович, дружина кол. сотника новосанжарівського Павла Ждановича - 46
Жданович Антін, син сотника Семена Ждановича - 148
Жданович Меланін, дружина сотника Семена Ждановича - 148
Жданович Павло, сотник новосанжарівський - 46, 61, 147, 148
Жданович Семен, сотник новосанжарівський - 148
Жибілевич (Сибілевич, Себілевич) Федір, осавул Полтавського полку - 41,60, 140
Журахівський Василь, осавул генеральний - 113, 156, 157
Жученко Федір, полковник полтавський (1659-1661, 1670-1675, 1679 1680, 1686-1687, 1687-1688, 1689-1691) - 9, 10,27,38,49,57,74,75, 94, 117  119, 133, 152, 166, 167

Залеський Іван, онук кол. полковника полтавського Федора Жученка - 27, 49,94, 110, 111, 119
Заньковський Григорій, полковник полтавський - 111, 116, 133, 167, 168
Зелененький Василь, суддя Полтавського полку - VII, 29, 37, 40, 41, 50, 54, 56, 87, 145, 146

Іван Олексійович (1666-1696), цар московський (1682-1696) - 1, 3, 7, 10, 12, 16, 33, 55, 106, 112, 120, 126, 127, 133, 161, 163
Іванов Гаврило, писар Китайгородської сотні - VII
Іванов Кирило, війт полтавський - 167
Іванов Леонтій, писар Переволочанської сотні - VII
Іванов Яків, писар Великобудиської сотні - VII
Іскра Іван, полковник полтавський - 23, 26, 42, 43, 118, 135, 166, 167
Іскра (Іскрина, Іскриха) Параскева, дружина Івана Іскри - 26, 118, 166, 167

Кайнаші, житель села Гавронці - 113
Кирилов Олександр, писар Білицької сотні - VII
Клетний Ясько, житель села Гавронці - 113
Клим, житель містечка Старі Санжари - 152
Кованко Герасим, сотник полковий полтавський - VII, 82, 135
Кованко Іван (перший), козак - 135
Кованко Іван (другий), козак - 135
Кованко Матвій, козак - 135
Коваико Мирон, козак - 135
Кованко Остап, козак - 135
Кованко Павло, козак - 135
Кованко Петро, знатний товариш, потім суддя Полтавського полку - 17, 82, 113, 134, 135
Козар, житель містечка Старі Санжари - 152
Колачинський (Калачинський) Дмитро, сотник великобудиський, пізніше бунчуковий товариш - 14, 15, 45, 72, 73, 115, 116, 167
Коляда, розбійник - 167
Коновалов, осавул - 167
Кочубеєва Любов, дружина генерального військового судді Василя Кочубея - 7, 10,23,26,43, 117, 118, 166
Кочубей Василь Васильович, син генерального військового судді Василя Леонтійовича Кочубея, полковник полтавський - 7-11, 23,27, 38, 49, 57, 74, 75, 94, 101, 102, 117, 118, 125, 166  168
Кочубей Василь, генеральний військовий суддя - 7, 10, 27, 74, 79, 118, 119
Кочубей Федір, син генерального військового судді Василя Леонтійовича Кочубея - 7, 10, 23, 101, 117-119, 166, 167
Красноперич Іван, суддя полковий полтавський - 55, 56, 99, 135
Крейц, генерал шведський - 113
Кублицький Кость, тесть Петра Кованка - 135
Курбатов Петро, секретар - 118
Кущинський Іван, канцелярист - 163

Лазар Бузкевич, ігумен Полтавського монастиря - 150, 151
Левенгаупт, генерал шведський - 113
Левенець Дмитро, сотник новосанжарівський - VII
Левенець Іван, сотник старосанжарівський, обозний, осавул, значковий товариш Генеральної військової кйицелярії - VII, 1, 2, 37, 41, 54, 55,66,67, 103-111, 148
Левенець Прокіп, бунчуковий товариш, обозний Полтавського полку - 1, 55, 103-116
Левченко, дружина сотника Максима Левченка - 45
Левченко Максим, сотник, значковий товариш - 45, 85, 143
Лизогуб Яків, генеральний обозний - VII, 102
Лисенко Федір, осавул військовий генеральний - 102
Литвин Тиміш, зять Туболшина - 152, 158
Лишевський Іван, сотник келебердинський - VII
Лузка Денис, писар Кишинської сотні - VII
Лукашевич Захарій, значковий товариш Полтавського полку - 83, 136
Лукашевичева, дружина Захарія Лукашевича - 83

Мазепа Іван (1644-1709), гетьман Лівобережної України (1687-1708) - 1-3, 7, 13, 14, 16-18, 20, 22, 32, 34, 35, 37, 42-44, 47, 55, 66, 67, 72, 80, 81,83,  88-91,   104-107,  112-114,   117,   120,   126-129,   131,   134,   136,   141,151-153, 155, 156, 158, 160, 161, 163, 166, 167
Маковськнй  Дем'ян, тесть бунчукового товариша Федора Чуйкевича - 133
Маковський Іван, дід бунчукового товариша Федора Чуйкевича - 133
Максим Янович, житель Кобеляк - VII, 168
Максимович Іван, значковий товариш Полтавського полку - 143
Мануйлович Іван, осавул генеральний військовий - 102
Марковнч Богдан, житель Полтави - 24, 86, 144
Маркович Іван, син Богдана Маркевича - 24, 86
Меншиков Олександр (1673-1729), генералісимус - 113, 167
Михайлов Борне, дяк - 120, 127
Моргуленко Дмитро, житель Полтави - 113
Моргуленко Мелешко, житель Полтави - 113

Нащинський Андрій, сотник полковий полтавський - 22, 141
Нащинський Дорош, син Андрія Нащинського, хорунжий полковий полтавський - 22, 142, 145
Нащинський Дорош, син хорунжого полкового полтавського Дороша Нащинського - 22
Нащинський Іван, значковий товариш Полтавського полку - 142
Нащинський Клим, обозний Полтавського полку - 58, 149, 167
Нащинський Михайло, обозний Полтавського полку - 2
Нащинський Яким, пан - 149
Никитка, осавул, обозний - 49
Никитов Лаврентій, обозний - VII, 37, 39, 41, 50, 54-56, 58, 102, 110, 111, 119, 167
Никитов Олексій, дяк - 106

Одренович Михайло, обозний Прилуцького полку - 102
Олександра Жуківна, ігуменя Паненського монастиря - 159-161
Олексій Михайлович (1629-1676), цар (1645-1676) - 106, 112, 120, 127
Омельченко Герасим, житель Полтави - 113
Омельченко Назар, житель Полтави - 113
Омельченко Роман, житель Полтави - 113

Павленко Матвій, житель села Гавронці - 113
Павлов Василь, житель села Великі Будища - 139
Патикувна, жителька Полтави - 152
Петро І Олексійович (1672-1725), цар (з 1682), імператор (1721-1725) - 1,З, 7, 10, 12, 16, 33, 55, 106, 112, 113, 117, 118, 120, 126, 127, 133, 135, 161,163, 167
Пилипиніина, дружина Пилипа Черняка - 12
Покорський Данило, старший канцелярист - 148
Полуботок Павло (бл. 1660-1723), чернігівський полковник (1706-1722), наказний гетьман Лівобережної України - 116
Потоцький Григорій, сотник кишинськиq - VII
Потребич-Гречаний Федір (див. Гречаний)
Прийма Андрій, сотник Маяцький - VII
Прокопіїв Каленик, писар Нехворощапської сотні - VII
Прядка, житель села Гавронці - 113

Рашпол Іван, підписок лотковий полтавський - 139
Родзинка Василь, обозний Миргородського полку - 102
Росошенко Микита, житель містечка Старі Санжари - 152
Росошенко Михайло, брат Микити Росошенського - 152
Руденко Михайло, осавул Полтавського полку - VII, 37, 41, 50, 167
Рутковський, житель Полтави - 156

Сапни Олексій, житель села Тахтаулівки - 113
Савич Гордій, сотник нехворощанський - VII
Савич Семен, писар генеральний військовий - 116
Самарський Дмитро, сотник полковий полтавський - 167
Самсонович Лука, протопіп полтавський - 136
Самойлович Іван (?-1690), гетьман Лівобережної України (1672-1687) - 32, 33, 55,66, 88, 91, 103, 108, 150. 152. 155, 156. 158. 159, 163, 167
Сахновський Гнат, обозний Чернігівського полку - 102
Світайло Іван, священник Полтавської Преображенської церкви - 6, 78, 124,125
Себастьянович Матвій, канцелярист - 148
Себілевич Федір (див. Жибілевич)
Семенович Єрофій, сотник китайгородський - VII
Сибілевич Федір (див. Жибілевич)
Скоропадський     Іван     (1646-1722),     стародубський     полковник
(1706-1708), гетьман Лівобережної України (1708-1722) - 4-6, 12, 13, 15, 17-26, 28, 29, 31, 32, 37, 40-50, 55, 58-61, 64, 65, 73, 76-93, 98, 100, 101, 108, 110,  113,  115-119,  121-125,  129,   130,   132-135,   137-140,   142-149, 154-157, 162-168
Софія Олексіївна (1657-1704), донька царя Олексія Михайловича, правительниця Московської держави (1682-1689) - 126
Сохацькі, жителі села Гавронці - 113
Старицька Катерина, дружина Захарія Старицького - 20, 137
Старицький, син Луки Старицького - 20
Старицький Захарій, син полтавського протопопа - 137
Старицький Іван, значковий товариш Полтавського полку - 137
Старицький Лука, протопіп полтавський - 20, 83
Стефанов Іван, житель Орлянки - VII
Стеценко Ярош, житель села Нижні Млини - 113
Сулима Іван, сотник великобудищанський - VII, 45, 62
Сухий Василь, осавул полковий полтавський - 55, 167
Сигайло Василь - 113

Тавифа, ігуменя Великобудищанського монастиря - 162
Танський Антін, полковник київський - 102
Тарануха Сава, сотник кобеляцький, наказний полковник - VII, 28, 93,148,168
Таранушина Феодосія, дружина Сави Таранухи - 93, 168
Тимофіїв Василь, писар полтавський городовий - 142
Томара Василь, полковник переяславський наказний - 102
Туболчишин, житель Полтави - 152, 158
Турковський Михайло, писар генеральний - 102

Федір Олексійович (1661-1682), цар (1676-1682) - 106, 112, 120, 127
Федорів Федір, сотник сокольський - VII
Феодосій Нестерович, ігумен Нехворощанського монастиря - 164

Халимонівські, жителі села Гавронці - 113
Ханенко Федір, обозний київського полку - 102
Хмельницький Богдан (бл. 1595-1657), гетьман України - 38, 57
Хрущов Іван, полковник ніжинський - 102
Худолій Дмитро, писар Калебердинської сотні - VII

Цурка Іван, зять Дмитра Колачинського, значковий товариш Полтавського полку - 116

Чарниш Іван, суддя генеральний - 116
Черняк Григорій, сотник полковий полтавський - VII, 3, 5, 25, 68, 69, 71, 112
Черняк Іван, полковник полтавський - 3-5, 14, 17, 19, 24, 25, 43, 49, 50, 55,65,69-72,87, 111-114, 119, 123, 145, 148, 157, 158, 164, 166, 167
Черняк Ірина, дружина Івана Черняка - 19
Черняк Леонтій, дід Григорія Черняка, осавул військовий генеральний - 3, 12,68,76, 112, 120, 121
Черняк Олексій, син Івана Черняка - 76, 121, 123, 167
Черняк Олексій, син Леонтія Черняка - 12
Черняк Пилип, син Івана Черняка - 76, 121
Черняк Пилип, син Леонтія Черняка - 12
Черняк Семен, онук Івана Черняка, значковий військовий товариш - 17, 19,70, 140
Черняк Яків, онук Івана Черняка - 13, 16, 76, 77, 113, 121-123, 167
Черняк Яків, онук Леонтія Черняка, сотник - 12, 76
Черняківна, дружина Пилипа Черняка - 76
Черняківна Марія, дочка Івана Черняка - 5, 71
Чернякова Марія, дружина сотника полтавського Якова Черняка - 76, 77,120, 123
Чернякова, дружина Леонтія Черняка - 112
Чикали, жителі села Гавронці - 113
Чуйкевич Григорій, товариш бунчуковий - 133
Чуйкевич Олександр, писар Полтавського полку - 18, 81, 131-133
Чуйкевич Федір, син Олександра Чуйкевича, товариш бунчуковий - 81,133
Чуйкевичі, сини Олександра Чуйкевича - 18

Шаль Андрій - 113
Шафаров Петро Павлович, барон, віце-канцлер, таємний радник - 166,167
Шило Іван, житель Полтави - 113

Яворенко Кирило, житель села Гавронці - 113
Яковишина, дружина Якова Черняка - 12
Яковлев Петро, житель Тростянця - 44, 79, 125
Яковлевич Йосип, сотник орлянський - VII


ГЕОГРАФІЧНИЙ ПОКАЖЧИК

Багачка, річка, права притока Псла (басейн Дніпра) - 115
Балаклія, село, гелер Великобагачанського р-ну. Виникло в кінці XVI-на початку XVII ст. На карті Г.-Л. Боплана позначена як село Баклей. У роки Хмельниччини відоме як містечко Балаклейка - 158
Батурин, місто, тепер смт Бахмацького р-ну. Засноване на початку XVII ст. 1625 р. згадується в зв'язку із спорудженням Батурииської фортеці. З 1648 р. - центр Батурииської сотні Чернігівського (з 1649 р. - Ніжинського) полку. З 1654 р. має статус міста з магдебурзьким правом, магістратом. У жовтні 1708 р. спалений О. Меншиковим. 1669-1708, 1750-1764 рр. - гетьманська столиця - 103, 105, 107, 126, 128, 131, 136, 152, 153, 159, 160
Білики, місто, тепер смт Кобеляцького р-ну. Засновані у першій половині XVII ст. Були обнесені земляним валом. Мали фортецю з підземними укріпленнями - VII, 102, 119
Брусівка, село військове, 1691 р. надане Мазепою полтавському полковому сотникові Нащинському - 141, 142
Брусія, село в Полтавській полковій першій сотні, тепер село Михайлівка Стасівської сільради Диканського р-ну - 22, 65, 87, 145
Будища, місто (див. Великі Будища)
Будка, село, тепер напевне Білопільського р-ну Сумської обл. - 117
Буланове, село, тепер Великотростянецької сільради Полтавського р-ну - 27,29,35,158
Бучки, село, тепер Новгородського р-ну Чернігівської обл. Розташоване на березі річки Вари. Засноване в першій половині XVII ст. - 150

Вакулинці, село, тепер Новоселівської сільради Полтавського р-ну - 47,54,64, 157, 158
Василівка,  слобідка  Нехворощанської сотні;  знаходилася   поряд  із сучасним с. Нехвороща Новосанжарського р-ну - 4, 69
Василівка, село, можливо тепер село Ординівської сільради Диканського р-ну - 167
Великі Будища, містечко сотенне, тепер село Диканського р-ну. Виникло у XVII - XVIII ст. Розташоване на березі річки Ворскли - VII, 91, 102, 163
Великобудиська слобідка, знаходилася біля Великобудиського лісу. Належала Лубенському Мгарському монастиреві - 1, 30
Вища Гребля, село у Старосанжарівській сотні - 86, 144
Вищі Вільшани, село, тепер Великотростянецької сільради Полтавського р-ну - 152, 158
Вільшани (Ольшана), село, тепер Вільшане Байрацької сільради Диканського р-ну - 1
Ворскла, річка, ліва притока Дніпра; тепер впадає у Дніпродзержинське водосховище - 11, 28, 119, 139, 142, 152, 153, 158, 159, 161-163

Гавронці, село у Полтавській полковій першій сотні; тепер Стасівської сільради Диканського р-ну - 3, 68, 112, 113
Гадяч, місто, тепер райцентр Полтавської обл. Розташоване на правому березі річки Псла, де впадає в неї річка Грунь. Перші згадки про місто від-носяться до першої половини XVII ст. У місті знаходився замок - 108, 138, 168
Глухів, місто, тепер райцентр обласного підпорядкування Сумської обл. Розташоване на річці Есмань. Вперше згадується в Іпатіївському літописі під 1152 р. як місто Чернігівського князівства. З 1654 р. - центр Глухівської сотні Ніжинського полку. Мало магдебурзьке право. З 1708 р. - гетьманська столиця. У 1748 р. знищене пожежою - 109, 110, 115, 116, 119, 121, 123-125, 130, 132, 137, 139, 140, 142-144, 146-149, 154-158, 162-166
Головач, річка, права притока Ворскли (бас. Дніпра) - 113
Головач, село, тепер Заворсклянської сільради Полтавського р-ну. Розташоване на правому березі річки Головач - 19
Головач, слобідка, тепер село Заворсклянської сільради Полтавського р-ну - 71
Горбашовка (Горбанівка), село, тепер Щербанівської сільради Полтавського р-ну - 20, 83, 137
Горонинці, село, Полтавського монастиря - 34
Грабинівка, село, тепер Ковалівської сільради Полтавського р-ну - 42, 43, 101, 113, 166, 167
Грузька, слобідка, тепер село Грузьке Кролевецького р-ну Сумської обл. Відоме з 60-х років XVII ст. - 133

Демидівка, слобідка, тепер село Омельницької сільради Решетилівського р-ну або Куп'єватської сільради Козельщинського р-ну - 23, 74, 118
Диканька, село, тепер смт, райцентр Полтавської обл. Відома з середини XVII ст. Перша згадка в документах відноситься до 1658 р. З 1660 р. входила до Будиської (Великобудищанської) сотні Полтавського полку - 7, 74, 117, 118
Дніпро, річка - 106, 112, 113, 117, 118, 120, 122, 126, 148, 155, 167, 168
Дубовичі, село в Ніжинському полку, тепер село Кролевецького р-ну Сумської обл. Відоме з XVI ст. Були приписані до Кролевецької ратуші. 1687 р. селом заволодів генеральний суддя Василь Кочубей - 117, 118
Дулівці, річка в Сумській обл. - 133
Дулівці, село, напевне тепер село Дулівка, що в Кролевецькому р-ні Сум-ської обл. - 133

Жуки, село, тепер село Полтавського р-ну - 10, 74, 167

Застрик, село, знаходилося напевно на території сучасного Кролевецького р-ну Сумської обл. - 133
Змітнів, село Ніжинського полку, тепер Зметнів Сосницького р-ну Чернігівської обл. - 117,118
Знобівка, річка, ліва притока річки Десни - 117
Знобівка, село, знаходилося напевне на території сучасного Кролевецько-го р-ну Сумської обл. - 117

Іванчинці (Івончинці), село Полтавської сотні, тепер Тахтаулівської сільради Полтавського р-ну - 43, 101, 166, 167
Івашки, село, тепер Супрунівської сільради Полтавського р-ну - 42, 43, 101
Іскрівка, село, тепер Чутівського р-ну Полтавської обл. Заснована в другій половині XVII ст. полтавським полковником Іваном Іскрою - 26, 74, 118

Кам'янка, село у Полтавській полковій першій сотні, тепер село Стасівської сільради Диканського р-ну - 12, 76, 120, 121, 123, 167
Кереберда, містечко, тепер село Келеберда Кременчуцького р-ну, що на березі Дніпродзержинського водосховища - VII, 102
Китайгород, містечко сотенне, тепер село Царичанського р-ну Дніпропетровсько! обл. Розташоване на річці Орелі. Вперше згадується під 1667 р. - VII, 102, 155, 158
Кишеньки, містечко сотенне, тепер село Кобеляцького р-ну Полтавської обл., стара Кишенька, тепер затоплена водами Дніпродзержинського водосховища - VII, 98, 102
Кобеляк, містечко сотенне, тепер місто Кобеляки, райцентр Полтавської обл. Відомий з початку XVII ст. - VII, 102
Коломак, річка, ліва притока Ворскли. Бере початок у Валківському р-ні Харківської обл. У межах Полтавської обл. тече територією Полтавського і Чутівського р-нів - 117, 118
Коломак, село, тепер Черкасівської сільради Полтавської р-ну - 117, 118
Коломацькі Ровні (див. Ровні Коломацькі)
Комарівка, село, тепер Чорбівської сільради Кобеляцького р-ну - 39, 58, 73, 111, 149, 167
Комарівка, слобідка у Великобудиській сотні - 15
Кошурове, озеро, тепер у Дніпропетровській обл. - 156
Кривці, озеро, тепер у Дніпропетровській обл. - 156
Крим - 113
Кролевець, містечко, тепер райцентр Сумської обл. Розташоване на річці Реті та її притоці Свидні (бас. Десни). Засноване 1601 р. вихідцями з Пра-вобережної України - 133
Кролевецький повіт (існував до 1923 р., коли був перетворений на район) - 117,133
Кругле, озеро, тепер у Нехворощанському р-ні - 164
Крутий Берег, село, тепер Новоселівської сільради Полтавського р-ну - 5, 71
Куклинський Яр - 66
Куклинці, село, тепер Мачуської сільради Полтавського р-ну - 66, 110, 111
Кунашівка, село в Борзенській сотні Ніжинського полку - 117, 118
Кут, місцевість біля села Жуки, тепер село Білоцерківської сільради Великобагачанського р-ну - 166, 167
Кучерівка, село, тепер Березівської сільради Хорольського р-ну - 5
Кучерівка, слобідка. 1939 об'єднана з с. Куликове Полтавського р-ну - 5, 71

Лебедин, місто, тепер райцентр Сумської обл., розташований на річці Вільшанці. Заснований напевне в середині XVII ст. вихідцями з Правобережної України. Був сотенним містечком Сумського полку - 113, 117, 129
Левчина, слобідка, можливо це сучасні Левченки Хорольського р-ну або Зіньківського р-ну - 168
Лелюхівка,село Новосанжарського р-ну - 40,46,59,61, 130, 147, 148, 153, 155, 156, 158
Локіщина (Локівщина), слобідка, знаходилась напевне на території сучасного Глобинського р-ну - 9, 74,117, 118
Лучки, село, тепер нове село Кобеляцького р-ну, старі Лучки тепер не існують - 31,98

Маджелівка, містечко. 1962 р. об'єднане з селом Манжелія - 133
Мартинівка, село Полтавської полкової другої сотні, тепер не існує, вірогідно у складі с. Гуджули Полтавського р-ну - 16, 80, 126-128 Мачухи, село, тепер Полтавського р-ну. Виникло в першій половині XVII ст. За переписом 1718 р. в Мачухах налічувалося 238 козаків - 51, 100, 165
Маячка, містечко, тепер село Новосанжарського р-ну. Засноване 1677 р. вихідцями з Правобережної України - VII, 102, 164
Мильці, село у Полтавській полковій другій сотні, тепер село Супрунів-ської сільради Полтавського р-ну - 1, 66, 103-106
Москва, місто - 106, 112, 117, 118, 120, 127, 148, 161, 166, 167

Нехвороща, містечко, тепер село Новосанжарського  р-ну.  Заснована 1674 р. Водночас було споруджено і фортецю - 50, 65, 113, 164 Нижні Вільшанії, село, тепер Великотростянецької сільради Полтавського р-ну - 152,158
Нижні Млини, село, тепер Щсрбанівської сільради Полтавського р-ну - 2, 67, 107, 109
Нові Млини, слобідка (напевне існувала на території сучасного Диканського р-ну) - 74, 117
Новий Санжарів, місто, тепер смт Нові Санжари, райцентр Полтавської обл., розташований на березі річки Ворскли. Згадується в джерелах від 1636 р. Входив до складу Черкаського староства - VII, 102, 147, 148

Огирівка, слобідка, тепер село Подільської сільради Великобагачанського р-ну - 122
Орель, містечко, тепер село Орлик Кобеляцького р-ну, територія сотенно-го містечка, тепер незаселена, частково вкрита водами Дніпродзержинського водосховища - VII, 102
Орель, річка, ліва притока Дніпра. Тече по межі Дніпропетровської обл. з Харківською і Полтавською областями - 113, 117, 118, 155, 156, 158
Орчик, річка, права притока Орелі (бас. Дніпра). Бере початок у Харківській обл. У межах Полтавської обл. тече територією Карлівського і Чутів-ського р-нів - 99, 118
Осьмачка, річка, права притока річки Ворскли. Тече територією Кобеляцького р-ну - 166,167
Осьмачки, хутір, існував на території сучасної Тахтаулівської сільради Полтавського р-ну - 166, 167

Павленки, село, тепер у складі м. Полтави - 54, 107, 120, 165, 167
Патлаівка, частина села Яківці у Полтавській полковій першій сотні.
Патлаївка, село, тепер Кротенківської сільради Полтавського р-ну - 6, 125
Переволочна, містечко сотенне. Засноване у середині XVII ст. як слобода на лівому березі гирла річки Ворскли біля Переволочанського перевозу. Спалена 1709 р. під час Північної війни 1700-1721 рр.; тепер не існує, затоплено водами Дніпродзержинського водосховища - VII, 31, 98, 102, 113, 146
Петрівка, село в Полтавській полковій першій сотні, тепер село Бричківської сільради Полтавського р-ну - 32, 77, 88, 122, 150-152, 155, 156, 158
Підмонастир'є Полтавське - район м. Полтави, прилеглий до Полтавського Хрестовоздвиженського монастиря - 48
Поділ, історичний район Полтави. Розташований у південно-східній частині міста в долині річки Ворскли. Як передмістя Полтави відомий з XVII ст. (див. Полтава) - 90, 153
Подолове, село, знаходилося на території сучасного Кролевецького р-ну Сумської обл. - 133
Покинь-Городок, поселення на річці Орель на території сучасної Дніпро-петровської обл. - 156
Полтава, місто полкове, тепер обласний і районний центр України. Розташована на обох берегах річки Ворскли. Вперше згадується в Іпатіївському літописі 1174 р. під назвою Лтава - VII, 43, 48, 101-103, 111, 113, 114, 117, 118, 134, 137, 144, 145, 153, 157, 160, 165-167
Порубіжне, озеро у Полтавській сотні - 164
Протопопівка, слобідка, тепер село Микитівської сільради Ямпільського р-ну Сумської обл. - 137
Псел, річка, ліва притока Дніпра, впадає у Дніпро - 112, 133, 158
Пушкарівка, село, у Полтавській полковій другій сотні, тепер у складі м. Полтави - 18,81,131-133

Ретик, слобідка в Ніжинському полку, тепер ця територія входить до складу Кролевецького р-ну Сумської обл. - 117
Ретик, хутір - 117, 118
Реть, річка, ліва притока річки Есмані, ліва Десни (бас. Дніпра) - 117, 133
Решетилівка, місто, тепер смт, райцентр. Розташована на березі річки Говтви (притоки Псла) - 38, 57, 134
Рибці, село у Полтавській полковій другій сотні, тепер у складі м. Полтави - 17,70,82, 134, 135, 158
Рижновате, озеро у Полтавській сотні - 113
Ровенська Слобідка, знаходилася на території сучасного Чутівського р-ну - 26
Ровні Коломацькі, слобідка Полтавського Хрестовоздвиженського монастиря - 36,97, 113, 118
Рогізна, річка, приток Ворскли. Тепер протікає в межах м. Полтави - 90, 153
Розсошинці, село, тепер село Щербанівської сільради Полтавського району - 89, 152
Рубці, правильно Рибці, тепер у складі м. Полтави - 152
Рудяков, село над Дніпром - 117, 118

Санкт-Петербург, місто - 113, 118, 135, 167
Свидня, річка, ліва притока річки Есмані, ліва притока Десни - 133
Свинківка, село - 134,135
Сейм, річка, ліва притока Десни - 117
Семенівка, село у Полтавській полковій першій сотні, тепер село Кротенки Полтавського р-ну - 88, 155, 156, 158
Слобідка, село, тепер Слобідської сільради Миргородського р-ну - 37, 164
Слобідка  фон  Вейсбаха  в  Коломаку,  вірогідно тепер с.  Ковалівка Полтавського району - 99
Слобідка фон Вейсбаха в Орчику, тепер у складі м. Карлівка - 99
Слобідка Лубенського монастиря, тепер Мальцівської сільради Миргородького р-ну - 96
Слобідка Павла Апостола у Миргородському полку - 95
Слобідка Таранухи - 93
Слобідка Якова Черняка - 13,77
Согорка Вища (див. Тростянець)
Согорка Нижча (див. Тростянець)
Сокілка, містечко сотенне, тепер с. Правобережна Сокілка Кобеляцького р-ну - VII, 102, 167
Стайки, село, тепер Штомпелівської сільради Хорольського р-ну - 118
Старий Санжарів (Старі Санжари), з 1946 р. село Новосанжарського р-ну - VII, 102
Старі Млини, село у Великобудиській сотні; існувало на території сучасних Великих Будищ - 45, 62, 85, 116
Стасівці, село у Полтавській полковій першій сотні, тепер село Стасі Диканського р-ну. Виникло у першій половині XVII ст. - 8
Супрунівка, село у Полтавській полковій другій сотні, тепер село Полтавського р-ну. Заснована в першій половині XVII ст. - 21, 84, 138, 139, 165, 167

Тагамлик, річка, ліва притика річки Ворскли. Бере початок на території Карлівського р-ну - 118
Тагамлик, село, тепер село Новий Тагамлик Машівського р-ну - 27
Тахтаулів (Тахтаулівка), село військове у Полтавській полковій першій сотні, тепер село Тахтаулове. Засноване на початку XVIII ст. Розташоване на березі річки Побиванці, під Полтавою - 14, 72, 100, 114, 165
Ташлик, село - 94
Тиниця, село у Ніжинському полку - 117, 118
Трибовський хутір, знаходився під Полтавою, тепер не існує - 118
Тростянець, місто, тепер райцентр Сумської обл. - 89, 152, 158
Тростянець, село - 35, 152, 158
Тростянецький Яр, тепер село Великий Тростянець Полтавського р-ну - 89, 152, 158

Улиця, село у Стародубському полку, тепер село Зноб Новгородського р-ну Сумської обл. - 117,118

Федорівка, слобідка у Білицькій сотні - 49, 75, 110, 111, 119

Хонделіївка, село. З 1946 р. село Вільховатка Кобеляцького р-ну. Розташоване на лівому березі річки Ворскли. Засноване наприкінці XVII ст. - 31, 98
Хутір у Стайках, тепер село Стайки Штомпелівської сільради Хорольського р-ну - 117, 118

Царичанка, містечко, тепер смт Царичанка, райцентр Дніпропетровської обл. - VII, 102, 113, 155, 156, 158
Чернечий (Чернецький Яр), село, тепер село Великобудищанеької сільради Диканського р-ну - 91, 159, 163
Чернеча Слобідка (див. Слобідка)
Черняківка, слобідка, тепер село Чутівського р-ну - 25, 71

Шедіїв, село, тепер село Шедієве Новосанжарського р-ну - 50, 63
Шостаки, село Полтавської полкової другої сотні, тепер село Супрунівської сільради Полтавського р-ну - 41, 60, 140, 165

Яківці (Яковець), село у Полтавській полковій першій сотні, тепер у складі м. Полтави - 44, 78, 79, 124, 125
Яр, село, входило до складу Полтавського р-ну, нині знято з обліку - 33
Ярославець, село у Ніжинському полку, тепер село Глухівського р-ну Сумської обл. - 117. 118

Хотіли розстріляти цей народ? / Не вийшло – хочете його ділити?
Хоч прикладіть усіх своїх щедрот, / Не вийде – ми ж Господні діти...
Кочан (Кочановский, Кочаненко)
Шолудько (Шолудченко, Жолудко)
Спасибо сказали: borisovichi, enskada, Алёна3

Сайт SVKM de L

Поделиться

6

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

Горобець В.М. - Структура врядування та соціальне дисциплінування в південних полках Гетьманату (за матеріалами ревізій Полтавського полку 1719, 1721 і 1732 рр.)

Спасибо сказали: Алёна1

Поделиться

7

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

Горобець В. Влада та соціум Гетьманату. Дослідження з політичної та соціальної історії ранньомодерної України / НАН України. Інститут історії України


Територіально-адміністративний устрій Полтавського полку
Соціальна структура населення полку
Полкова, сотенна й курінна козацька старшина
Бунчукове і значкове товариство
Сотенні неурядові козаки
Полтавські державці
Соціальні групи некозацького населення...123

Поделиться

8

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

Кузик Т.Л. Відомість про залінійні поселення від 17 січня 1762 р. як джерело до історії Старосамарської сотні Полтавського полку

Поделиться

9

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

Оксана Коваленко Ремісничі цехи м. Полтави XVIII ст.

Оксана Коваленко ГОНЧАРСЬКІ РОДИНИ ПОЛТАВИ ХVIII ст.

Поделиться

10

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

ЦДІАК 51-3-1155 /14л/
21.07.1723р  Список зубожілих козаків Полтавського полку, які не змогли виступити в військовий похід

ЦДІАК 51-3-1455 /12л/
1725р
Про відправку в Низовий похід козаків Полтавського полку і призначення
над ними командиром кишенського сотника Григорія Потоцького

Спасибо сказали: Алёна1

Поделиться

11 (09-06-2014 00:15:23 отредактировано AppS)

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

Юрій Волошин (м. Полтава)

«ДЛЯ ТОЧНАГО ИСЧИСЛЕНІЯ И СВЕДЕНИЯ ВСЕГО МАЛОРОССІИЙСКАГО НАРОДА»: ПРОВЕДЕННЯ РУМЯНЦЕВСЬКОГО ОПИСУ В ПОЛКОВОМУ МІСТІ ПОЛТАВІ (1765-1766) РР.


Юрій Волошин - Двори мешканців Полтави другої половини XVIII ст. (за матеріалами Румянцевського опису)

Поделиться

12

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

інтерв’ю з упорядником книги "Місто Полтава в Румянцевському описі Малоросії 1765-1769 рр."

Поделиться

13 (09-06-2014 00:20:47 отредактировано AppS)

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

О.А. Бороденко НЕЗАМІЖНІ ЖІНКИ ГЕТЬМАНЩИНИ ДРУГОЇ ПОЛОВИНИ XVIII СТОЛІТТЯ (ІСТОРИКО-ДЕМОГРАФІЧНИЙ АСПЕКТ НА ПРИКЛАДІ ОБЛІКОВИХ ДЖЕРЕЛ СІЛ ПОЛТАВСЬКОГО ПОЛКУ)

Ю.В. Волошин СТАТЕВО-ВІКОВА ТА ШЛЮБНА СТРУКТУРА НАСЕЛЕННЯ МІСТА ПОЛТАВИ В ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ XVIII CТОЛІТТЯ

Поделиться

14 (27-06-2014 00:37:09 отредактировано AppS)

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

Бороденко О. А. Нерухоме майно вдовиних домогосподарств  гетьманщини другої половини XVIII століття (на прикладі сіл Полтавського полку)

Поделиться

15

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

Поселення задніпрських місць до утворення Нової Сербії в документах середини ХVІІІ століття
Зміст (зі сторінками книги) :

Передмова     3
І. Відомості про склад задніпрських поселень Миргородського і Полтавського полків 1752 року     7
1. Опис задніпрських поселень Миргородського полку 1752 року з короткою історичною довідкою про етапи заселення краю     7
2. Витяг з підсумкових даних про задніпрські поселення Миргородського полку, переданих графу Олексію Розумовському у Санкт-Петербурзі в листопаді 1752 року     11
3. Відомості Кременчуцької сотні до опису задніпрських поселень Миргородського полку 1752 року     12
4. Відомості Потоцької сотні до опису задніпрських поселень Миргородського полку 1752 року     19
5. Відомості Келебердянської та Переволочанської сотень до опису задніпрських поселень Полтавського полку 1752 року     20
6. Підсумкова відомість 1752 року про склад задніпрських жителів Келебердянської і Переволочанської сотень Полтавського полку     36
7. Копія карти задніпрських місць Келебердянської і Переволочанської сотень Полтавського полку 1752 року     38
8. Відомості Орлянської сотні 1752 року до опису задніпрських поселень Полтавського полку     39
9. Узагальнюючі відомості про кількість дворів у задніпрських поселеннях Полтавського полку 1752 року     41
10. Поіменні відомості про жителів задніпрських поселень Миргородського полку за матеріалами жовтневої ревізії 1752 року     42
11. Відомості про жилі та приїзджі двори старшини та інших чинів у придніпровських сотнях Миргородського полку за ревізією 1752 року     110
12. Загальні відомості про задніпрські поселення Миргородського полку за ревізією на кінець 1752 року     111
13. Карта сотенного поділу території Задніпрських місць Гетьманщини на початок 50-х років ХVІІІ століття     116
14. Відомості про церковний устрій задніпрських поселень до утворення Нової Сербії     117
IІ. Описи землеволодінь та документи з прав власності на задніпрські грунти     120
15. Опис документів з прав власності на задніпрські грунти Миргородського полку 1752 року     120
16. Витяг з підрахунків кількості урядових грамот і купчих записів на землеволодіння Миргородського полку за Дніпром, які передано графу О.Розумовському в Санкт-Петербурзі 29 листопада 1752 року     131
17. Донесення архангелогородського сотника від 28 лютого 1752 року з описом землеволодінь Архангелогородської сотні Миргородського полку     132
18. Опис землеволодінь за копіями купчих та інших актів задніпрських сотень Полтавського полку 1752 року     136
19. Опис задніпрських поселень та землеволодінь Орлянської сотні за відомістю від 21 березня 1752 року     138
20. Духовний заповіт 1650 року обозного Війська Запорозького Івана Тихоновича Волевача, посвідчений рукою Богдана Хмельницького     139
21. Підтвердження 1735 року від вдови гетьмана Данила Апостола миргородському полковому осавулу Антону Волевачу на задніпрські грунти     140
22. Запис уряду Власівської сотні від 9 березня 1690 року щодо прав Шульганя на пасіку Богдана Хмельницького в Чорному лісі     140
23. Купча 1691 року келебердянського жителя Мартина Бондаря на грунт в Чичаку коло села Дереївки     141
24. Купчий запис уряду Власівської сотні від 24 серпня 1698 року на продаж інокенею Єлизаветою пасіки Якова Сірого в Чорному лісі     141
25. Копії документів з прав власності за Дніпром з родинних паперів Устимовичів (Сахненків)     141
26. Підтверджуючий запис Прилуцького магістрату Андрію Горленку на продаж у 1703 році його батькові пасіки у Великому лісі за Дніпром     143
27. Копія універсалу миргородського полковника Данила Апостола 1707 року, наданого Андрію Білецькому та Ігнату Пугаченку на володіння лісними стінками при Майдуровій долині     143
28. Купчий запис 1714 року жителю кременчуцькому Дмитру Левченку на лісову стінку в урочищі при Володковій долині     143
29. Купчий запис 1719 року з уряду Кременчуцької сотні на лісову стінку у вершині Майдурової долини стрільцю куреня полковницького Яремі Плічку     144
30. Купчий запис 1739 року потоцького жителя Івана Гонтаренка на продаж батьківського грунту на тій стороні Дніпра своєму брату, Микиті Гонтару     144
31. Купчий запис Власівської сотні 1736 року на продаж хутора Олекси Довгого на Малому Інгульці Федору Москову     145
32. Посвідчувальний лист 1739 року колишньому кременчуцькому сотнику Матвію Чередничку на його володіння під Кременчуком та за Дніпром     145
33. Опис 1741 року задніпрських землеволодінь Потоцької сотні з підтвердженням старожилих козаків і сотенних старшин     146
34. Опис 1744 року задніпрських поселень, земельних та інших володінь Миргородського полку за їх власниками     148
35. Реєстр пасік у лісах Чорному і Чуті, доданий до опису прав на задніпрські грунти Миргородського полку 1744 року     155
36. Опис 1744 року купчих та інших документів з прав власності на задніпрські грунти Миргородського полку     157
37. Описи Задніпрських місць 1745 року, представлені в Сенат при рапорті підполковника Данила де Боскета від 9 січня 1752 року     168
38. Карта Задніпрських місць Данила де Боскета 1745 року та її опис     186
IІІ. Справа про повернення спадкоємних володінь Данила Апостола під Криловом     190
39. Витяг до доповіді гетьману Кирилу Розумовському та опис справи про передачу у 1752 році містечка Крилова у спадкоємне володіння лубенського полковника Петра Апостола     190
40. Донесення 1752 року гетьману К.Розумовському лубенського полковника П.Апостола у зв'язку з повільним ходом передачі грунтів під Криловом у його володіння     207
41. Донесення миргородського полковника Федора Остроградського 1752 року гетьману К.Розумовському з пропозиціями по вирішенню справи про передачу грунтів під Криловом у володіння П.Апостола     209
42. Клопотання власівського сотника Прокопа Майбороди 1752 року на ім'я гетьмана К.Розумовського у зв'язку з указом про передачу грунтів під Криловом у володіння лубенського полковника П.Апостола     210
43. Клопотання власівського козака Івана Бабича на ім'я гетьмана К.Розумовського у зв'язку з указом про передачу грунтів під Криловом у володіння П.Апостола     212
44. Звернення старшини і козаків Власівської сотні до гетьмана К.Розумовського у зв'язку з указом про передачу грунтів під Криловом у володіння П.Апостола     212
IV. Відомості про переселення жителів у зв’язку з утворенням Нової Сербії     214
45. Карта Нової Сербії 1752 року з планом розміщення перших рот Новосербського військового поселення     214
46. Рапорт миргородського полковника Ф.Остроградського 1753 року про розміщення новосербських шанців на території Цибулівської сотні     217
47. Реєстр 1753 року місць розташування та назв новоутворених шанців Гусарського і Пандурського полків Нової Сербії     218
48. Відомості 1753 року про вихід жителів з задніпрських поселень Власівської сотні     219
49. Відомості 1753 року про вихід жителів з поселень Криловської сотні     219
50. Відомості 1753 року про вихід жителів з поселень Цибулівської сотні     223
51. Відомості про жителів Криловської сотні, які у 1753 році перейшли на житло в Кодак та інші Запорозькі місця     225
52. Рапорт Генеральної військової канцелярії гетьману К.Розумовському від 12 жовтня 1753 року щодо реакції задніпрських сотень на указ про відведення території для поселення жителів за прикладом слобідських полків     226
53. Рапорт архангелогородського сотника від 20 листопада 1753 року про перехід жителів на нове поселення     226
54. Відомості Криловської сотні на кінець 1753 року про переселенські наміри жителів після виходу указу про відведення території для поселення на південь від новосербського кордону     227
55. Відомості Кременчуцької сотні, складені у січні 1754 року, про наміри переходу жителів на нове поселення чи повернення назад за Дніпро     232
56. Відомості про бажаючих перейти на поселення чи повернутись за Дніпро, надіслані генерал-майором І.Глєбовим в Сенат на початку 1754 року     236
57. Указ генерал-майора І.Глєбова від 24 лютого 1754 року з дозволом значковому товаришу Хомі Лиху на заселення слободи при річці Омельничку     237
58. Витяг з відомостей, представлених в Сенат при рапорті генерал-майора І.Хорвата від 1 грудня 1754 року про національний склад військових та інших новоприбулих поселян у полках Нової Сербії     240
59. Витяг з донесення Коша Запорозького 1755 року в Київську губернську канцелярiю про хутори жителів Слобідського козачого полку, поселені у межах запорозьких володінь     240
60. Відомості 1758 року про жителів Миргородського полку, які перейшли на житло в поселення Нової Сербії та Слобідського козачого полку     241
V. Інші документи з історії Задніпрського краю початку та середини ХVІІІ століття     245
61. Універсал гетьмана І.Скоропадського 1711 року про переведення жителів Задніпрського краю в лівобережні сотні Миргородського полку     245
62. Прохання гетьмана Д.Апостола 1728 року про повернення в межі Російської держави задніпрських територій Миргородського полку     245
63. Копія опису Задніпрських місць 1732 року та доданого реєстру млинів, складених генерал-квартирмейстром Карлом фон Штофелем     246
64. Опис руху російських військ від Мішуриного Рогу до Бугу при поході на Очаків у 1737 році     248
65. Витяг з опису Задніпрських місць 1740 року при розмежуванні кордонів з Польщею     249
66. Відомості з архіву Святого Синоду про спалення поляками у 1740 році двох церков у Криловській слободі за Дніпром     250
67. Указ Генеральної військової канцелярії 1740 року миргородському полковнику з дозволом на повернення жителів в Задніпрські місця     250
68. Витяг з реєстру Миргородського полку 1741 року про складання присяги імператриці Єлизаветі в Потоцькій, Кременчуцькій і Власівській сотнях з відомостями про козаків, які перебували за домашніми промислами за Дніпром     251
69. Звернення 1742 року миргородського полковника В.Капніста до імператриці з проханням поновити сотенне правління у Криловській слободі     257
70. Територія Задніпрських місць на фрагменті Генеральної карти від Києва по Дніпру 1743 року     259
71. Витяг з відповіді миргородського полковника В.Капніста 1745 року на скарги запорожців про зайняття їхніх земель на Малому Інгульцю     260
72. Відомості про задніпрські поселення Миргородського полку з донесення капітана Абакумова 1746 року в Комісію економії описних маєтностей     261
73. Відомості про задніпрські поселення Миргородського полку з донесення в Комісію економії описних маєтностей І.Цибулевського 1748 року     262
74. Донесення 1748 року поручика Івана Котляревського в Комісію економії описних маєтностей щодо з’ясування правомірності землеволодінь канцеляриста Тройницького в Буянському урочищі     262
75. Підсумкові відомості придніпровських сотень Полтавського полку за ревізією 1748 року з інформацією про склад поселень за Дніпром     264
76. Відомості про кількість жителів та чисельний склад дворів у задніпрських поселеннях Миргородського полку за сповідальними розписами церков Криловської хрестової намістії 1748 року     266
77. Витяг з Іменної книги Криловської хрестової намістіі про склад дворів в приходах одинадцяти церков за квітневою ревізією 1750 року     268
78. Відомості про загальну чисельність дворів і бездвірних хат у приходах церков Криловської хрестової намістії за ревізією 1750 року     277
79. Відомості про кількість шлюбів у церковних приходах Криловської протопопії 1752 року     279
80. Клопотання жителів сіл Дереївки і Порохнявців 1752 року про призначення священика та відкриття церкви (останньої церкви Задніпрських місць)     280
81. Донесення цибулівськоко сотника Д.Байрака 1753 року стосовно конфлікту з командою сербських військовопоселенців.     281
82. Витяг з рапорту 1753 року про склад форпостів для боротьби з гайдамаками на Криловській дистанції російсько-польського кордону     282
83. Відомості про зміни в кількості оподатковуваних дворів у задніпрських поселеннях за реєстрами Миргородського полку, отриманими Генеральною військовою канцелярією 27 квітня 1752 року і 14 липня 1753 року.     283
84. Відомості про оподатковувані двори в придніпровських сотнях Полтавського полку за даними квітневої та жовтневої ревізій 1753 року     285
85. Відомості про задніпрські села Полтавського полку за ревізією 1753 року     287
86. Донесення криловського протопопа С.Петрова київському митрополиту Т.Щербацькому наприкінці 1754 року з повідомленням про обезлюднення церковних приходів     289
87. Нова Сербія і Слобідське козаче поселення на картографічних зображеннях другої половини 50-х – початку 60-х років ХVІІІ століття     290
Додатки     303
Тлумачення окремих рідковживаних і застарілих слів     303
Перелік архівних установ, їх умовних позначень та використаних фондів     303
Список основних літературних джерел, на які є посилання у роботі     304
Умовні скорочення     304
Географічний покажчик     305
    слободи, хутори, пасіки, земельні та інші володіння за їх власниками     321
    церкви і монастирі, які згадуються у документах     330
Перелік картографічних зображень, приведених у виданні     331
Про автора     332

Спасибо сказали: BlackDolphin, rim2

Поделиться

16

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

ЦДІАК ф 51 оп 3, справа №

1335. - Реєстр козаків і старшини з переліком військових походів (...). - 1724, 1725, 1734. - 92.л
1335а. - Реєстр козаків і старшини з переліком військових походів (...). - 1724, 1725, 1734. - 85 л
19250. Компут козаків Полтавського полку. 1735 р. — 291 арк.
19317. Ревізія Полтавського полку. 1737 р. — 399 арк.
19318. Ревізія Полтавського полку. 1737 р. — 331 арк.
19330. Ревізія Полтавського полку. 1740 р. — 324 арк.
19341. Ревізія Полтавського полку. 1743 р. — 443 арк.
19351. Ревізія Полтавського полку. 1750 р. — 532 арк.
19353. Ревізія Полтавського полку. 1748 р. — 456 арк.
19354. Ревізія Полтавського полку. 1755 р. — 409 арк.
20037. Перепис дворів Полтавського полку. 1735 р. — 455 арк.

ІР ф1 спр №
54335 (568л - 1732г) Ревизия Полтавского полку
54480 (188л - 1718г) Полтавский компут
54481 (210л - 1721г) Компут полка Полтавского

Спасибо сказали: borisovichi, Алёна2

Поделиться

17

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

упоряд., коментарі, вступ, стаття Мокляк В.О.
Джерела з історії Полтавського полку (середина XVII XVIII ст.) Т. V: Компути та ревізії Полтавського полку
Пропоноване увазі читача видання продовжує серію публікацій документів з історії Полтавського козацького полку середини XVII - XVIII століть. П'ятий том містить матеріали Ревізії Полтавського полку 1733 р.

historybooks.com.ua/prosmotr_pod … hp?id=2668

Поделиться

18

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

При полтавском издательстве "Дивосвiт" есть магазин, в котором продаются исторические книги этого и др. издательств. Часть перечня увидите по ссылке ниже. Но в перечне не все, в н. в. в продаже все тома "Джерела....." В.А. Мокляка и много др. интересных. Магазин высылает по просьбам желающих. Можно обращаться в магазин по тел.(0532) 655314.
Тел. издательства -(05322) 73360
Весь ассортимент переписать не могу, но если кому-то будет нужна помощь - обращайтесь в личку.
duvosvit.uaprom.net/price.html

Спасибо сказали: Алёна, SVKM de L, Анатолий Родовик3

Поделиться

19

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

Дорогі форумчани! Прошу допомоги. Не має матерільної можливості придбати усі томи  Мокляка "Джерела...". Мені конче потрібні списки Переволочанської, Келебердянської та Орлянської сотні. Може хтось зможе зробити скани та надіслати мені електронкою сторіночки з цих книжок. Дуже цікавлять ревізії 1721 р. (2 том) , 1723, 1726 рр.( 3 том), 1733 р. (том 5). Готова віддячити.

Поделиться

20

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

1730 год

Обозний полку Полтавского Лаврентий Никитов
Полку Полтавского судиа Василий Зеленский
Писарь полковий Полтавский Григорий Богаевский
Иван Левенец асаул полковий Полтавский
Михайло Руденко асаул полковий Полтавский
Павел Гарасимов хоружий полковий Полтавский
Григорий Черняк сотник полковий Полтавский
Герасим Кованка сотник полковий Полтавский
Вместо Великобудиского сотника Ивана Сулими тоейже сотне писарь Яков Иванов подписался по его велению
Иван Гаевский сотник Решетиловский
Иван Левенец сотник Старосанжаровский
Димитрий Левенец сотник Новосанжаровский
Вместо Белицкого сотника Василия Евфимова тоей же сотне писарь по его велению подписался Александр Кирилов
Вместо Сави Таранухи сотника Кобеляцкого по его велению Максим Янович руку приложил
Федор Федоров сотник Соколский
Воместо Ивана Лишевского сотника Керебердянского тоей же сотне писарь Дмитрий Худолей руку приложил по его приказу
Вместо Павла Вакуленка сотника Переволочанского той же сотне писарь Леонтий Иванов по его велению подписался
Вместо Кишинского сотника Григория Потоцкого писарь той же сотне по его велению Динис Лучка подписался
Вместо Иосифа Яковлевича сотника Орлянского того ж городка обиватель по его приказу Иван Стефанов подписался
Вместо Иерофея Семеновича сотника Китайгородского тоей же сотне писарь по его повелению Гаврило Иванов подписался
Василь Балясний сотник Царичанский
Андрей Прийма сотник Маяцкий
Вместо Гордея Савича сотника Нехворощанского тоей же сотне писарь Каленик Прокопиев по его велению подписался

Джерело - форум ВДГ

Херсон губ Сердюк Задорожний Москалець С(Ш)ушко Білий; Піщане Переяслав полк Шарата Чмир Прилипко; Галичина Ільків Ilkow Рабик Гавриляк Келлер Keller Боднар Кохан Щавинський Червинський Чайкі[о]вський Папп; Могильов губ Тве[a]рдовский Немиленцев Шпаков; Моринці Артеменко Філіпович А(Га)ркуша; Новосілки Київ пов Кучер Ігнат'єв Кошевий Михайлов Малишенко Федоров; Київ Коноваленко R1A1A/T2B5
Спасибо сказали: ГіП, olyvd, SVKM de L, parus, Алёна5

Поделиться

21

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

МОжет кто подскажет: в приход какой церкви входили Свинковские хутора Полтавской полковой сотни(впоследствии Полтавского уезда Полтавской губернии)?

Сайт Gala

Поделиться

22

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

Gala пишет:

МОжет кто подскажет: в приход какой церкви входили Свинковские хутора Полтавской полковой сотни(впоследствии Полтавского уезда Полтавской губернии)?

history-poltava.org.ua/?p=6844

history-poltava.org.ua/?p=6520

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Спасибо сказали: borisovichi1

Поделиться

23 (23-11-2014 10:32:43 отредактировано borisovichi)

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

Gala

Сложно что-либо еще добавить что уже известно Вам. По Черкасовке и Сторожевой.
Между р.Коломак (правый берег) и р.Свинковка (левый) в том месте менее 5 км. Почти столько же и до волосного центра Руновщина. Хотя речка Свинковка не широкая да и мостов там полно
Разве что этот источник Вам не давали (Полтавика)
history-poltava.org.ua/?p=6520 (Сторожевое)
history-poltava.org.ua/?p=6844 (Черкасовка)

Наверное, правильно Вы ставите вопрос по Полтавскому полку
Соглашусь с опытными исследователями что более вероятно искать можно в Румянцевской описи и Исповедных росписях.
Свинковские хутора и угодия в это время уже там есть. Владели ими не только Петровские жители но и доходили Диканские.
Только сотня будет правильней Первая полковая (Петровка), потому что еще есть Полковая городовая и 2-я полковая.

Как Вы привяжите Гаврилко/Гавриленко из 18 века к сер 19 века вопрос.
Разве что повезет еще с рекрутскими списками из Полтавского и других архивов
Как Вы отреагировали на эту эту информацию форумчанина  SVGA  неизвестно

Фонд 976
Дело 191. Формулярные списки рекрут, принятых в 1853 году.
Григорий Федоров Гаврилко, 27 лет от роду. Рост 2 аршина 7 5/8 вершка. Волосы на голове, брови - темнорусые, глаза - карие. Из козаков Полтавского уезда хуторов Свинковских.

—————
О, уважаемий Дмитрий меня опередил  wink

– – – – – – – – – – – – – – – – – – -
ХЛѢБЪСОЛЬѢШЬ ДАПРАВДУРѢЖЬ
– – – – – – – – – – – – – – – – – – -
Спасибо сказали: DVK_Dmitriy1

Поделиться

24

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

Дерев’яна, в ім’я свв. Іоанна Золотоуста, Іоанна Богослова та Василія Великого церква на Свинківських хуторах Полтавського пов. (тепер с. Флорівка Чутівського рну)

history-poltava.org.ua/?p=6732

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.

Поделиться

25

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

DVK_Dmitriy пишет:

Дерев’яна, в ім’я свв. Іоанна Золотоуста, Іоанна Богослова та Василія Великого церква на Свинківських хуторах Полтавського пов. (тепер с. Флорівка Чутівського рну)

history-poltava.org.ua/?p=6732


Эта не подходит, наверное, тк ищем до 1860-х

облаштована 1896 після того, як громада придбала у мку Глинськ Зіньківського пов. стару, 1782 побудови церкву. На новому місці храм встановили на мурований цоколь та добудували дерев’яну дзвіницю.

А вот это интересно

Приписна до Троїцької церкви с. Черкасівка.


вообще можно заметить что название хутора Свинковские встречаются на всем протяжении реки Свинвковка.
Очень часто встречается в архивах когда нп с одинаковым названием путают и привязывают (идет учет) в другие дела
Вероятность небольшая, но и ее исключать нельзя, так что если есть возможность нужно проверить все хутора
То же самое и с архивами, я имею ввиду в первую очередь Харьковский

– – – – – – – – – – – – – – – – – – -
ХЛѢБЪСОЛЬѢШЬ ДАПРАВДУРѢЖЬ
– – – – – – – – – – – – – – – – – – -
Спасибо сказали: parus1

Поделиться

26

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

Всем огромное спасибо! Изучу все ссылки. Пока собираю любую информацию, т.к. в Полтавском архиве не сохранилось нужных мне документов, чтобы связать воедино цепочку моих предков при переселении с Полтавщины на Кубань. А вот мысль на счет Харьковского архива мне как-то в голову не приходила......

Сайт Gala

Поделиться

27

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

А Голтвянская сотня была или я что то запутался?

Буду рад оказать любую помощь в генеалогическом поиске
fazulianov@gmail.com
Сайт Архивное наследие - информация по архивам Украины
Историко-родословный центр "Древо"

Сайт FazU

Поделиться

28

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

ГОЛТВЯНСКАЯ сотня

Спасибо сказали: FazU1

Поделиться

29

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

Спасибо. Уже понял что туплю:)

Буду рад оказать любую помощь в генеалогическом поиске
fazulianov@gmail.com
Сайт Архивное наследие - информация по архивам Украины
Историко-родословный центр "Древо"

Сайт FazU

Поделиться

30

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

Оксана Коваленко Полтава XVII–XVIII століть.

У монографії здійснено своєрідну мандрівку до міста Гетьманщини. Подано дослідження розвитку міської території, просторової структури та міської забудови Полтави XVII–XVIII ст. Розглянуто етапи складання міського простору: середмістя та форштадтів; розвиток укріплень Полтавської фортеці. Проведено локалізацію найважливіших об’єктів та споруд міської забудови. Для спеціалістів істориків та широкого кола читачів.

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t31.0-8/10926314_781519458602507_3511263491876735038_o.jpg

Спасибо сказали: Алёна1

Поделиться

31 (15-07-2015 14:48:10 отредактировано budash)

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

Я здивований, що на нашому форумі відсутній Компут Полтавського полку 1718 року.

Список содержит ошибки! Обращайтесь к книге "Джерела з історіі Полтавського полку.(Середина XVII - XVIII ст.) Т.І:Компути та ревізіі' Полтавського полку. Упорядкування та підготовка до друку В.О.Мокляка. Полтава,"АСМІ",2007" материалы первоисточника представлены в максимально точном изложении и сопровождаются ценными пояснениями.
Оскількии компут завеликий, то викладаю частинами.
Частина перша

+ открыть текст

Полтавский полк Компут 1718 года


КОМПУТ ВСЕГО ПОЛКУ ПОЛТАВСКОГО Товариства и Посполства Конных и пѣшых также и воловую упряж мѣючих а щасливого рейментарства, ясневелможного ?ГО М[И]Л[ОС]ТИ П[А]НА ІОАНА ИЛЬИЧА СКОРОПАДСКОГО Войска Его Ц[а]рского Пр[ес]в[е]тлого В[е]л[и]ч[ес]тва Запорозкого обоихъ стронъ Днѣпра ГЕТМАНА, ПО УКАЗУ ЕГО ВЕЛМОЖНОСТЫ асаулъ войсковый енералный его м[и]л[о]ст п[а]нъ Василый Жураковскый, въ Полку Полтавскомъ на тотъ часъ розедуючий, учиненеемъ Ревѣзіи через певныхъ и вернихъ и годнихъ людей, Нарочно для в городах и селахординованны за полковництва его м[и]л[о]сти П[а]на ІВАНА ЛЕОНТІЄВИЧА ЧЕРНЯКА и былъ Божого року 1718 м[еся]ця
Иануарія 8 дня



ГОРОДЪ ПОЛТАВА
ИВАНЪ ЧЕРНЯКЪ ПОЛКОВНИКЪ ПОЛТАВСКИЙ

Климентий Нащинский обозной полковый
Григорій Богаевский писарь полковый
Григорій Буцкый асаул полковый
Лаврентый Никитович асаул полковый
Михайло Руденко хоружий полковый
Павелъ Герасимовичъ хоружий полковый
Григорий Терещенко асаулъ арматный
Яковъ Фиренка асаулъ арматный

Козаки конние
Василий Артемовичъ
Иван Коломакъ Атаманъ
Городовой По[лтавскій]
Стефан Мѣзинъ
Іванъ Бѣлохвостый
Василъ Григоро[вич]
Савка В.лак...
.....ъ
....нко
Нерода
....ло Яковович
Семенъ Емченко
Трохимъ Жорникъ
Демянъ Воскобуйникъ
Яцко Кубасъ
Панасъ Ющенко
Іосипъ Дѣдиченко
Омелянъ Хоменко
Петро Куриленко
Яцко Краснокуцкий
Петро Ющенко
Паско Корсуненко
Андрій Рубанъ
Юско Горбенко
Степанъ Колесниченко
Гапонъ Красноперичовъ
Васил Косточка
Никифор Безуглий
Филипъ Сидоренко
Семенъ Рудинъ
Стефанъ Прокопенко
.....Стенченко
.....пор
.....ъ Тарасенко
.....Проценко
.....ъ Грищенко
.....ко Спаский
.....ъ Лисенко
.....павиский
.....Трохименко
Григор Чамаренко
Тарасиха удова
Григор Гришко
Антонъ Кованка
Костя Колѣсникъ
Іванъ Романенко
Степанъ Тетервакъ
Гаврило Онупченко
Ничипор Горбъ
Степанъ Крачунъ
Леско Мищенко
Василь Шостакъ
Василъ Бутенко
Павло Бойко
Степанъ Бойковъ
Михайло Емченко
Юско Педиченко
Павло Уманского зят
Савка Засадко
Василъ Бабичъ
Іванъ Проненко
Тимко Литвиненко
Тимошъ Ярѣщенко
Андрѣй Пустовуйтенко
Зосимъ Мазуренко
Іванъ Мѣняйленко
Яковъ Мироненко
Дорошъ Гапоненко
Андрѣй Наливайко
[В]асил Криворучков зят
[Т]рохимиха удова
Иванъ Марченко
Дмитро Сакало
Павло Мищенко
Юхимъ Якименко
Иванъ Скороходовъ зят
Андрѣй Панченко
Иванъ Бойко
Алексѣй Емченко
Демянъ Малинъ зят
Демянъ Алексѣенко
Левко Бабичъ
Петро Воскобойникъ
Юхимъ Сакалов зят
Иванъ Гандзенко
Іванъ Чимшитъ
Матвѣй Грищенко
Федор Великий
Данило Кабакъ
Микита Татарченко
Васил Кутицкий
Яков Кутицкий
Панко Петриков зят
Охрѣмъ Кабакъ
Андрѣй Гребѣнникъ
Остапъ Таранъ
Іванъ Бутъ
Василъ Кривошапчин зят
Іванъ Ив...
Федор Литвинѣнко
Андрѣй Исаенко
Наумъ Гарасимов зят
Тимошъ Соляникъ
Баторга
Иванъ Троненко
Трохим Царѣв зят
Романъ Омелченко
Давид Дубовикъ
Григор Добромирский
Павло Стеценко
Петро Пушкаренко
Лаврѣнъ Тимченко
Уласъ Куренко
Гарасим Кобезчанъ
Стецко Безносъ
Петро Бутъ
Петро Криворотий
Тимошъ Борзненко
Павло Уманский
Микита Сороковий
Алексѣй Кутовый
Гаврило Репаленко
Іванъ Пискливецъ
Омелянъ Шепѣтченко
Яковъ Лукашенко
Васил Бражниченко
Лаврѣнъ Соляникъ
......санъ
.....Щербакъ
Іванъ Дубовикъ
Данило Дубовикъ
Степанъ Сидоренко
Васил Кабакъ
Василиха Клѣтная
Яковъ Воеводенко
Демянъ Куриленко
Мелешко Моргуненко
Дмитро Моргуненко
Корнило Клѣтненко
Іванъ Котко
Іванъ Коротичъ
Федор Андрущенко
Павло Горуненко
Корнило Бутенко
Пилипъ Вербового зят
Семенъ Локущенко
Семенъ Стадникъ
Прокопъ Миколаенко
Семенъ Кгонтовий
Федоръ Науменко
Грицко Савчинъ зят
Хведор Салогубенко
Сидор Коробочка
Миско Литвиненко
Яцко Козаченко
Хведор Бѣлецкий
Пивоваров зят
Кузма Чубъ
Васил Оржицкий
Павло Стеценков зят
Павло Журавель
Игнатъ Горунъ
Васил Макаренко
Савка Остапенко
Лукянъ Пащенко
Яков Цокаленко
Іосипъ Педченко
Илко Бриленко
Самуйло Даценко
Терешко Кирѣенко
Грицко Сидоренко
Иванъ Фѣринка
Хведор Хвесенко
Гордѣенко Кушнѣр
Прокопъ Пронь
Яков Турчинъ
Педина Сидоренко
Пивовар Старий

Козаки воли мѣючіе а коней не мѣют.
Тягліе.
Трохимъ Дюгтяръ
Кондратъ Лихоцкий
Параска Прокопувна
Федор Мазуренко
Гарасимъ Чиншинъ
Юхимъ Кононишинъ
Ілко Педенченко
Федор Басарабъ
Андрѣиха Чиншинка
Иванъ Бабенко
Іваниха Бунчужная
Хома Кошелникъ
Федор Угринъ
Иванъ Кошлякъ
Мирунъ Даниленко
Іванъ Ющенко
Остапъ Веприкъ
Степанъ Ведмеженко
Данилиха Плютиха
Гарасим Колибабенко
Савка Патикъ
Кононъ Шоломенко
Михайло Стовиский
Степанъ Портченко
Іванъ Соляникъ
Кононъ Кононишин зят
Трохимиха Скороходка
Федор Педенченко
Яковъ Наливайко
Манко Хиляй
Федор Мѣзиненко
Федориха Чалая
Костя Угринъ
Ярмола
Кирило Микитенко
Павло Штрикайленко
Юско Педненко
Дацко Медвеженко
Шулжинъ зят
Динис Колибабин зят
Терешко Ющенко
Гарасим Левченко
Іванъ Дѣликвашенко
Семенъ Мацюценко
Панасъ Ваценко
Потапъ Коробочка
Кость Слинченко
Іванъ Педченко
Ілко Конопелка
Зѣнецъ Миколаенко
Васил Ганночченко

Козаки пѣшие.
Каленикъ Мякохлѣбенко
Грицко Кановецъ
Васил Безуглий
Никонъ Чередникъ
Яцко Панченко
Гарасим Сусленко
Хвеско Уворвихвост
Грицко Патиков зят
Михайло Радченко
Кондрат Тимченко
Семенъ Гуджуляниченко
Димидъ Угриненко
Демянъ Михайленко
Яковъ Штонденко
Сидориха удова
Іванъ Салогубенко
Кондратъ Кишѣнского зят
Гордѣй

Удови.
Тетяна Лукяновна
Гарасимиха Калитиха
Марка Кондачка
Михайлиха удова
Хвеска Жорновувка
Гаращиха вдова
Павлиха Обѣдиха
Лещиха Чирвиха
Итого всѣх козаков — 269
Козаковъ Грабиновских 15

Купеческіе и торговие мещане Полтавскіе.
Кирило Ивановичъ войтъ
Богданъ Марковичъ
Терентий Леонтиевичъ
Іванъ Чигиринский
Семенъ Балясний
Григорий Манденко
Андрѣй Роменецъ
Демянъ Кереберденко
Панко Керебердинъ
Антон Шарпило
Иванъ Бичокъ
Керебердянская удова
Стефанъ Емченко
Гаврило Романовичъ
Василъ Малярчинъ
Іванъ Матвѣевичъ
Григорий Сахненко
Іляшъ Нѣжинецъ
Андрѣй Терентенко
Яковъ Иляшенко
Юрий Кгрекъ
Яковъ Рудий
Паско Цаленко
Юрий Кгрекъ другий
Савка Александренко
Романъ Проценко
Иванъ Марченков
Демко Пасотчинъ зят
Яхнувна удова
Максим Керебердянского
Гаврило Мѣняйленко
Андрѣй Василевичъ
Демко Искринъ
Иванъ Решетиловский
Іванъ Пархоменко
Левко Гавриленко
Грициха Тлустая
Лукянъ Сулима
Данило Роменцовъ
Андрѣй Ваценко
Іванъ Маляр
Омеляниха вдова
Данило Дорошишинъ
Васил Пестининъ
Іванъ Чигиринского зят
...фанъ Григоріевичъ
Яковъ Кгудзь
Тимофѣй Богданович
[Я]кимъ Манденко
Яковъ Терентенко
Мартинъ Александренко
Данило Яковов синъ
Петро Манденко
Семенъ Нѣжинецъ
Лаврѣнъ Архипъ
Васил Рогуля
...никъ Андрѣевих

Посполитие тягліе люде
Омелянъ Деревянка
Тимошъ Варава
Тишко Сѣрий
Максимъ Захарченко
Тишко Шоломов зят
Іванъ Жѣлезнякъ
Андрѣй Фесишинъ зят
Панас Лесконоженко
Іванъ Щербакъ
Иванъ Дѣликвашенко
Грицко Шляхта
Паско Хурмановъ зят
Павло Корчага
Семенъ Левченко
Лѣско Куценко
Яковъ Задорожний
Алексѣй Юсипенко
Іванъ Кошлякъ
Шепѣтчиха вдова
Ничипор Колибаба
Павло Найденко
Семенъ Чумакъ
Мартиниха Индутная
Харко Щербакъ
Кирило Коливошка
Васил Перцовий
Кирикъ Таранушинъ зят
Грицко Мѣняйло
Кирикъ Фурманъ
Мусѣй Кутурла
Грицко Любченко
Касянъ Третяченко
Хведор Лаврѣненко
Ярема Емченко
Юско Великий
Данило Котенко
Данило Жученко
Данило Кисѣль
Гаврило Дѣдиченко
Хведор Петренко
Олекса Кереберденко
Гаврило Ковбасенко
Данило Иляшенко
Демянъ Биченко

Пѣшие
Домна вдова
Андрѣй Щербина
Рачиха вдова
Васил Слѣпченко
Данилиха Муковозка
Савка Шамраенко
Грициха вдова
Романиха Малярка
Павло Коритного зят
Петро Сѣнчинъ
Леско Илченко
Андрѣй Слѣпий
Назариха вдова
Хведориха Катурка
Іванъ Свинаръ
Юско Солодовникъ
Данило Яковенко
Хвеско Бутъ
Степанъ Литвинъ
Процикъ Лѣсконогого зят
Петро Кобзаръ
Семенъ Рудий
Василъ Рибалченко
Ганна вдова
Иванъ Матвѣенко
Иващиха вдова
Ілко Телятникъ
Яцко Винникъ
Іванъ Переведенко
Романъ Олексинъ зят
Гарасимъ Таранушин зят
Динис Соляниченко
Петро Литвинъ
...По[.]умайченко
Мусѣй Кондратенко
Демко Борисенко
Хведор Костенко
Павло Литвинъ
Миронъ Сѣдаченко
Василиха Стрижибородка
Хведоръ Сабаровъ зят
Андрѣй Кринушичъ
Микита Гончаренко
Алексѣй Пивоваровъ зят
Химка Мѣняйловна
Іванъ Литвинъ
Настя вдова
Хвилонъ Залатайко
Пилипъ Таранушинъ зят
Сидоръ Сологубъ
Роменъ Ниценко
Васил Боровинский
Лукянъ Кабакъ
Петро Бовтъ
Кирикъ Кривченко
Пилипъ Москаленко
Мусѣй Кутурденко
Ілчиха Тютюнничка
Алексѣй Усъ
Леско Осмѣрненко
Гапка Кривка
Павло Деревянка
Тишко Сидоренко
Панко Хиляенко
Иванъ Нетреба
Максимъ Сидоренко
Андрѣй Овчар
Стефанъ Емецъ
Пархом Ревишинъ зят
Тетяна Цаховна
Мандювна вдова
Хома Чорнищенко
Самуйло Винникъ
Василъ Роговниченко
Исай Гребенникъ
Яковъ Колѣсниченко
Мирунъ Кривий
Юско Сущикъ
Кубаска старая
Грицко Свинарь
Палажка Кунтушка
Василиха Харашенинка
Демко Рѣзниченко
Ониско Кошляков зят
Ганна Матюнчиха
Ганна Чорномужка
Параска Ящиха
Хвесиха Безноска
Хвесиха Тесличка
Данило Матвѣенко
Грицко Ратушненко
Петро Гребѣнникъ
Стефанъ Шаповалъ
Михайло Литвинъ
Матвѣй Коробейникъ
Юско Шаповалъ
Матвѣй Прасолъ
Васил Гребѣнникъ

Цеховіе Полтавскіе люде.
Цехъ кравецкый.
Матвѣй Старий
Павло Старий
Васил Шапочникъ
Іванъ Чорненкий
Никита Кияница
Іванъ Шапочникъ
Василъ Шапочникъ
Павло Грушка
Хвиль
Федоръ Мусѣенко
Грицко Цапенко
Гарасимъ
Грицко Черкащенко
Тимко Паламар
Васил Плохута
Дорошъ Кушнѣръ
Юско
Андрѣй Бѣлецкий
Антонъ
Якимъ Дзюба
Панко Шапочникъ
Іванъ Рудий
Пилипъ Ктитор
Уласъ Ктитор
Павло Брусинъ
Степанъ Шванченко
Іванъ Жаданъ
Андрѣй Бабанский
Іванъ Приказний
Іванъ Черкащенко
Максимъ Шапочникъ
Омелянъ Кравецъ
Прокопъ Дараганъ
Назар
Якимъ Уманченко
Тимко Окуненко
Павло Домненко
Грицко Матвѣенко
Семенъ Собко
Василиха вдова
Олексѣй Василенко
Грициха вдова
другая Василиха

Цехъ резницкый.
Фома цехмистръ
Іванъ Ключникъ
Прокопъ
Романъ Полонский
Ігнатъ Рось
Павло Малый
Иванъ Руденко
Соломовъ зять
Луць Трикозенко
Іванъ Христенко
Иляшиха вдова
Мосцѣвая удова
Кузма Кгудзь
Филипъ Шлома
АщцуѢй Чиндибера
Семенъ Матвѣича
Гринко Старий
Григор Бурденко
Иванъ Полонщенко
Терешко Пригоденко
Грицко Батуринецъ
Алексѣй Чамара
Капитанка вдова

Цехъ шевскый.
Хвеско Кислый
Васил Безкровный
Федор Пивоваров зят
Леско Скляренко
Гаврило Кгринча
Юхимъ Чорный
Васил Григоришинъ
Кондратъ Пилипенко
Якимъ Безносенко
Васка удова
Яцко Митко
Павло Чорна Головка
Стецко Хупавый
Стецко Тимошенко
Хвеско Штепенко
Назар Смалченко
Максимъ Барчаниненко
Климъ Панковъ синъ
Назар Кубатенко
Куць Пивоваренко
Павло Худый
Романъ Полонского зят
Іванъ Воскобуйникъ
Каленикъ Тимошенко
Яцко Квитошенко
Васил Коробѣенко
Іванъ Кузменко
Панасъ Вовнянка
Федоръ Киященко
Кондратъ Яременко
Остапъ Павлюченко
Іванъ Кожушко
Данило Морозишинъ зят
Мирунъ Безпечный
Михайло Горбатого зят
Гордѣй Миколаенко

Цѣхъ ковалскій.
Данило цехмистръ
Микита Ключникъ
Іванъ Дубына
Микита Коцаръ
Іванъ Слипченко
Леско Кубашинъ зят
Яско Пасотченко
Яковъ Костенко
Андрѣй Бойченко
Мартинъ Мина
Леско Котляр
Антонъ Римаръ
Антонъ Таранъ
Сидоръ Римаръ
Панко Римаръ
Андрѣй Решетникъ
Демянъ Римаръ

Цехъ гончарскій.
Ярема цехмистръ
Павло Смѣлянскый
Романъ Гончаръ
Грицко Гончаръ
Прокопъ Кочкалденко
Голубиха вдова
Мирунъ Гончар
Дмитро Кочкалда
Семенъ Гончар
Кондратъ Лобко
Васил Зирка
Мотря Холодувна

Цехъ ткацкій.
Юско Жорновенко цехмистръ
Микита Ющенко ключникъ
Михайло Хвещенко
Радко Гавриленко
Захарка Криворучко
Авраамъ Яковенко
Сезонъ Пелехатый
Пилипъ Лященко
Дацко Сѣркувщенко
Тишко Одливаный
Грицко Новомлинский
Іванъ Сакалского зят
Павло Моспанчинъ
Іванъ Моспанчинъ
Ющиха вдова
Грицко Сало
Данило Гурба
Яковъ Сметанченко
Трохим Гречаный
Трохимъ Парахоненко
Итого всего мѣщан зъ посполитими и цеховими людми 351
Мужиков Грабиновских 38


Сотня п[а]на Якова Черняка Полкова.
Село Петровка.
К[о]заки конніе.
Яковъ Черняк сотникъ
Павло Глоба атаман петровский
Сидор Федоровий хоружий сотенний
Данило Бабичъ
Давидъ Гавриленко
Хома Лащенко
Гришко Москаленко
Грицко Пискупъ
Іванъ Чорномазенко
Самойло Мѣрочниченко
Климъ Гужевенко
Матвѣй Крамарь
Іванъ Дуброва
Павло Клатковского тест
Ярмола Калениченко
Мартинъ Хвесуненко
Пилипъ Стадниченко
Антонъ Дмитренко
Павло Тягнирядно
Василъ Литвинъ
Іванъ Чорненкий
Омелко Кириленко
Кирикъ Денежка
Іванъ Сягайло
Лаврикъ Одноволъ
Юско Кладковский
Лукянъ Песоцкий
Зѣнецъ Омеляненко
Панасъ Цинбаленко
Юхимъ Шийченко
Тимошъ Слуцкий
Савка Гриненко
Павло Препо[.]ж[.]ко
Пилипъ Бутенко
Яковъ Кривий
Матвѣй До[.]ниръ
Нестер Грицай
Юско Григоренко
Василъ Індюченко
Стецко Чорномиренко
Омелян Нужник
Педор Дрижакъ
...жеко
Лукянъ Прохоренко
Максимъ Мацюценко
Кирикъ Бабичъ
Грицко Тахтауловский
Тимошъ Панченко
Яковъ Моцюця
Іванъ Окупченко
Андрѣй Куценко
Васил Плахотний
Омелянъ Чапулченко
Онупко Ткачъ
Грицко Кравецъ
Тимко Марченко
Хведоръ Карноухъ
Семенъ Красѣлний
Іванъ Мироненко
Гринь Ювженко
Юхимъ Сѣрикъ
Степанъ Шарахванний
Тимко Тахтавуловский
Олѣксей Содѣенко
Тимошъ Чикало
Уласъ Стадниченко
Миско Швецъ
Кирикъ Гриненко
Миронъ Гавриленченко
Василъ Шмикгунъ
Василь Петренко
Миколай Олѣйниченко
Степанъ Петренко
Яковъ Тищенко
Панасъ Коваль
Іванъ Динка
Василь Святний
Грицко Олексенко
Матвѣй Бе[з]отусенко
Микита Олексѣенко
Миско Сяленко
Михайло Пшеничний
Омелянъ Байраченко
Микола Олексенко
Павло Іляшенко
Ониско Сягайленко
Данило Олексеичъ
Зѣнецъ Вѣрчичъ
Гринко Старий
Гринь Чорненкий
Климъ Куриленко
Іванъ Таценко
Педор Таценко
Свиридъ Кириученко
Панасъ Говненко
Іванъ Козаченко
Григоръ Козаченко
Микита Романченко
Микита Жоданенко
Дмитро Лащенко
Миско Мишка
Андрѣй Тращенко
Тарасъ Руденко
Кононъ Колѣсниченко
Леско Трохименко
Василь Рѣзниченко
Тишко Стеценко
Кондратъ Поленко
Іванъ Мироненко
Грицко Пивоваръ
Іванъ Мѣрочникъ
Пилипъ Яровий
Костя Романовъ синъ
Панасъ Колодяжний
Уласъ Коваль
Ничипор Іляшенко
Павло Геенко
Савиха удова
Гараско Боденко
Пилипъ Дяченко
Васил Снижченко
Нестер Панченко

Козаки пѣшие.
Яцко Барабашъ
Іванъ Шаповалъ
Антонъ Швецъ
Іванъ Мишинъ
Петро Онопрѣенко
Ігнатъ Шевченко
Зѣнецъ Смуженко
Василь Тесленко
Петро Левада
Максимъ Лантухъ
Іванъ Гончаръ
Василъ Кравецъ
Ілляшъ Губаръ
Грицко Мишинъ другий
Микола Товстенко
Юско Роговий
Ярема Тимченко
Іванъ Козирь
Трохимъ Бондаренко
Демянъ Водливаний
Кирикъ Сусѣдка
Панас Снѣтка
Трохимъ Сѣдаченко
Хома Ов..р..
Тимош......
Ярема Клѣщъ
...?... Рохманка
Хведор Бутенко
Корнило Куценко
Іванъ Дюгтяренко
Данило Кондратенко
Іванъ Кобзарь
Іванъ Сидоренко
Каленикъ Цинбаленко
Логвинъ Михайловъ синъ
Грицко
Юсковна вдова
Тимошъ Уманченко
Онушко Коробченко
Назаръ Курганъ
Лаврѣнъ Коваль
Грицко Вошривченко
Миронъ Биличенко
Гаврило Веснянка
Назаръ Покачайло
Христичъ
Данило Ситникъ
Олексѣй Галикъ
Тимко Рекецкий
Васил Байзаризченко
Іванъ Юсипенко
Семенъ Швецъ
Тишчиха вдова
Микола Сердюченко
Кирикъ Дошченко
Самус Чорнущенко
Ковчин[ка] удова
Іванъ Дудученко
Іванъ Плютенко
Яремиха Колобчиха
Педор
Микита Росошенко
Гордѣй Бѣлоусенко
Самойло Кобзаренко
Хома Добродѣенко
Левко Куць
Грицко Михайличенко
Левко Парновий
Кирикъ Омеляниченко
Прокопъ Куць
Павло Цинбаленко
Михайло Ткачъ
Стецко Тахтауловский
Михайло Бондаръ
Тишко Мѣринъ
Димидъ Дудуренко
Лисенкова удова
Лукянъ Литвиненко
Ничипор Деревянко

Спасибо сказали: bobrownik, Алёна, az.1963, сергей-гродовка4

Поделиться

32

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

Частина друга

+ открыть текст

В селѣ Петровци. Посполитіе люде подданіе М[о]н[а]стира Полтавского.
Чернецкіе тягліе.

Миско Москолчукъ
Івашко Юхимичъ
Корнѣй Бабенко
Іванъ Кривый
Лавренъ Котенко
Миско Пелинъ
Остапъ Наливайко
Павло Руденко
Васил Чаичка
Панасъ Вакаленко
Елисей Солодовниченко
Федоръ Снитка
Яковъ Цвѣтко
Тишко Лисоежеребка
Іванъ Пащенко
Тимошъ Цвѣтко
Олексѣй Певненко
Максимъ Гончар
Демянъ Семянувъ зят
Семян Трасушка
Петро Немилостивий
Данило Мануйленко
Савка Бережний
Харко Стадниченко
Гриць Сматненко
Хвилонъ Причина
Михайло Гончар
Наумъ Титлиженко
Іванъ Палажоцкой
Семенъ Белеенко
Кондратъ Радченко
Демко Риленко.

С козаковъ приданніе.
Васил Жобовенко
Іванъ Гладишъ
Іванъ Вербовий
Іванъ Касяненко
Прокопъ Кушнѣръ
Васил Погорѣлий
Чекмѣнчинъ брат
Семенъ Сѣрий
Якимъ Рохманка
Ігнатъ Рома
Назар Трохименко
Григоръ Свириденко
Іванъ Крутка
Пронь Литвиненко
Грицко Педанишинъ
Грицко ...м...
Андрушко Д...
Петро Ну...
...о Чикайло
Ярема Бондаръ
Климъ Устиченко
Климъ Гетенко
Іванъ Симаренко
Якимъ Сергѣенко
Стецко Курочка
Стецко Токаренко
Хведоръ Школний
Стецко Сорий

Посполитіе пѣшіе. Чернецкіе.
Логвинъ Трохименко
Іванъ Чубикъ
Тимошъ Гончаренко
Трохимъ Куликъ
Лѣско Цибр
Петро Овчаръ
Маря Сичиха
Улекса Радно
Гарасимъ Котанъ
Омелянъ Варженко
Кирикъ Ткачъ
Пилипъ Боровикъ
Юско Кривый
Маря Верещачка
Васил Рѣзниченко
Пронь Наливайко
Хвеско Гончаръ
Васил Куценкий
Мусѣй Кучма
Радко Стадниченко
Ігнатъ Мѣрний
Семенъ Сидоренко
Іванъ Буйникъ
Карпъ Донецъ
Тимошъ Глуздь
Ярема Куличенко
Матвѣй Гончаръ
Леско Ткачъ
Степанъ Бабенко
Леско Рубанъ
Петро Мищенко
Василиха удова
Омелянъ Сергренко
Гарасимъ Кѣтенко
Іванъ Коваль
Павло Чередниченко
Мусѣй Старенченко
Мартинъ Харченко
Васил Хрипливих
Зѣнецъ Миниченко

С козаковъ приданіе.
Левко Дробниченко
Якимъ Полорѣзъ
Тимошъ Корниленко
Паско Лопенко
Хведоръ Литвиненко
Іванъ Коротичъ
Іванъ Бирукъ
Педанъ Калежничин зят
Іванъ Климченко
Хома Трояненко
Карпо Трохименко
Іванъ Бѣлий
Демко Андрушченко
Карпъ Белеенко
Гарасимъ Кибалникъ
Іванъ Припадайло
Алексѣй Гребѣниченко
Грицко Карпишинъ зят
Данило Коваль
Василъ Хведорачишинъ
Петро Саламаха
Яковъ Чикаленко
Семенъ Плоский
Яценко [...?...]
Іванъ Цвигунъ
Остапъ Цапко
Микита Юриченко
Марко Ткачъ
Леско Рабошапка
Петро Гужевенко
Гриць Силченного зят
Савка Скакунъ
Іванъ Скакунъ
Хвеско Онушковъ зят
Харко Онушковъ зят
Итого посполитих 11
...?... козацким...?...

Слободка п[а]на сотника Якова Черняка.
Подданіе его тягліе.

Петро
Костя Гордоенко
Омелянъ Убийконъ
Ничипоръ Дюгтяръ

Пѣшіе.
Олексѣй Токаренко
Педур [...?...]
Гарасимъ Лисий
Кирикъ Боровикъ
Васил Бережний
Грицъ Сѣроштанъ
Іванъ Онгиръ
Іванъ Тесля
Павло у сотницкой хатѣ

Село Гавронци.
Маетност его м[и]л[о]сти п[а]на полковника Іоана Черняка.
Козаки кѳнніе.

Дмитро Шут атаман кгавронский
Васил Шутъ
Антонъ Гусаръ
Іванъ Мидашъ
Демянъ Яценко
Михно Рибалченко
Романъ Карамушко
Ониско Карамушко
Григоръ Скориченко
Костюкъ Кривокосенко
Іванъ Кивенко
Михайло Калюжний
Климъ Лисий
Павло Скориченко
Іванъ Кислиця
Хведоръ Продайко
Іванъ Юрченко
Ілляшъ Лопатенко
Юрко Бабанский
Михайло Волошинъ
Лукянъ Корнѣенко
Степанъ Старих
Федоръ Корнѣенко
Панасъ Даниленко
Грицко Сторожченко
Андрѣй Демченко
Грицко Кривченко

В селу Кгавронцахъ посполитіе люде подданніе.
Тяглие.

Омелко Заецъ
Федор Гугнивий
Яцко Мрченко
Василь Спица
Тимко Легута
Троцко Вороненко
Васил Сорока Швецъ
Матвѣй Адаменко ткач
Павло Онупченко
Павлиха Москалка
Васил Хрипаченко
Тимко Самохвалъ
Кирикъ Михайленко
Матвѣй Рабушка
Василиха Хведоренчиха
Педъ Гусаренко
Юхимъ Винниченко
Павло Чейко
Степанъ Педаненко
Павло Думненко
Кирикъ Нелупенко
Дацко Коро
Тимко Шатравной
Матвѣй Туменко
Омелко Кобзар
Іванъ Горкущенко
Іванъ Куць
Ілляшъ Кондратенко
Савка Цибуленко
Прокопъ Салченко
Іванъ Хрокленко
Васил Короленко
Степанъ Ко...никъ
Грицко Головка
Хома Швецъ
Хвеско Карпенко
Іванъ Ворона
Мартинъ Бетшиненко
Грицко Швецъ
Федор Кабасъ
Іванъ Оробцюв зят
Хома Оробченко
Хведор Нѣмеенко
Ониско Жукъ
Пилипъ Волошинъ
Кондратъ [...]равел[...]
Матюшка Москалка
Васил Куручка
Ігнатъ Заворотний
Андрѣй Зайченко
Хвеско Кирѣй
Грицко Котчомаха
Гарасимъ Колѣсниченко
Іванъ Семеренченко
Андрушко Москаль
Іванъ Тома
Данило Радинъ
Іванъ Кутъ
Харко Колѣсникъ
Омелко Лисий
Іванъ Мѣрочникъ
Христя Шутиха
Грицко Цюма
Демко Бутенко
Михайло Чижма

Пешіе подданіе.
Демянъ Панченко
Стецко Куженко
Васил Бузивокъ
Грицко Котенко
Семенъ Дуплѣй
Степанъ Писаренко
Іванъ Борода
Васил Солома
Панасъ Кирѣченко
Іванъ Подгорний
Грицко Махничъ
Карпо Ткачъ
Семенъ Кравецъ
Данило Куцъ
Грицко Пивоваренко
Павло Радиченко
Михайло Колѣсниченко
Зѣнецъ Ткачъ
Лукянъ Котенко
Дмитро Стеценко
Іванъ Паламарь
Демко Краснокуцкий
Хома Кириченко
Яцко Кудричъ
Матвѣй Шаповалъ
Нестер Рябушишинъ зят
Федоръ Мосяръ
Ігнатъ Байструченко
Васил Мѣдъ
Павло Осмурченко
Чавро у Стояновой хатк
Павло Кисанченко
Тимка Диченко
Іванъ Шинкаренко
Семенъ Решетниченко
Іванъ Монаенко
Пилипъ Шутенко
Іванъ Хоролский
Іванъ Залевадний
Прокопъ Клименко
Васил Швиччинъ
Жмурко Десятникъ
Семенъ Котенко
Матвѣй Тума
Семенъ Котенко
Захарка Котенко
Іванъ Винниченко
Максимъ у Ковалевой хатѣ
Галиченко швецъ
Федор Лукяненко
Пархомъ Слученко
Іванъ Юхничъ
Рохманенко Менший
Гарасим Момотенко
Пердуненко ткачъ
Іванъ Шиленко
Федоръ Слуцкого зят
Дмитро Дум
Рохманенко старший
Іванъ Слученко
Ігнатъ Катло
Андрѣй Мокленко
Матвѣй Китиченко
Федор Винниченко
Хведор Слученко
Іванъ Асаулецъ
Яковъ Сененко
Матвѣй Вотенко

Село Стасовци.
Козаки конніе.

Федоръ Купрѣенко Атаманъ
Костя Вулховикъ
Фвисунъ Бѣличенко
Грицко Холодний
Юсипъ Шевченко
Микита Холодний
Іванъ Гавришенко
Іванъ Ковенко
Андрѣй Твердохлѣбъ
Семенъ Куцъ
Курило Зубенко
Петро Дриженко
Федоръ Дриженко
Яковъ Бойко
Іванъ Шестюрка
Пилипъ Мовчаненко
Климъ Сагайдакъ
Яцко Скребецъ
Ілляшъ Скребецъ
Остапъ Скребецъ
Корнѣй Терешченко
Савка Костенко
Степанъ Зкилъ
Іванъ Костенко
Андрѣй Лисенко
Васил Юсипенко
Харко Пустовуйтенко
Радко Перекупщенко
Данило Лещенко
Семенъ Литвиненко
Тимко Браславецъ
Гудроватий козакъ
Андрѣй Юрченко
Грицко Литвиненко
Мусѣй Корсуненко
Ігнатъ Слинко
Якимъ Сѣрко

Козаки тягліе.
Стецко Косий
Павло Кришченко
Штепа Пригаченко
Ониско Мовчанъ
Максимъ Шредков зят
Васил Костиненко
Савка Нестеренко
Павло Нестеренко
Іванъ Клочко
Дмитро Юрченко
Васил Жорниченко
Тишко Демяненко
Семенъ Плигаченко
Юрчиха удова
Іванъ Гребѣнникъ
Сидор Твердохлѣбъ
Левко Твердохлѣбов зят
Михайло Шкребченко
Іванъ Марченко

Козаки пѣшіе.
.......
? ? ? ?
.......
Микита Шпакъ
Павло Лизунъ

П[а]на Кочубея козаки куренніе.
Конніе.

Юско Скрипникъ
Семенъ Кинювецъ
Кондратъ Калюжний
Петро Римаровский
Грицко Московченко
Романъ Титар
Васил Римаръ
Іванъ Римаренко
Іванъ Деренковский
Кононъ Штаненко
Іванъ Гончар
Ничипор Шевченко
Дмитро Дудниченко
Степанъ Овчаренко
Михайло Слинченко
Яцко Слинченко
Яцко Римар
Степанъ Г[.....]

В селѣ Стасовцахъ подданніе его м[и]л[о]сти П[а]на Василія Кочубея.
Тягліе.

Михайло Пелеханъ
Іванъ Луценко
Петриха Келенбетка
Миколувна вдова
Іванъ Сулименко
Остапъ Куриленко
Олексѣй Карасенко
Тимко Хохотѣй
Савка Угроватий
Іванъ Хвиленко
Павло Кушнеренко
Михайло Кушнеренко
Федор Се[т]женко
Захарка Кгонтаръ
Омелчиха Чорна
Васил Слѣсичъ
Романъ Бондаръ
Іванъ Бондаръ
Федор Кушнеренко
Андрѣй Бездѣтковъ зят

Пѣшіе подданніе.
Іванъ Дудниченко
Степанъ Наталченко
Васил Куценко
Грицко Овчар
Іванъ Кушнеренко
Данило Кривошия
Остапъ Середа
Гаврило Прокопенко
Васил Личенко
Омелян Тютюнникъ
Нестер Козѣенко
Грицко Прокопенко
Іванъ Шрамко
Грицко Аврах
Хвеско Склейко
Якимъ Склененко
Пѣвниха вдова
Семенъ Стрича
Павло Мисюченко
Антонъ Мисюченко
Михайло Бакунъ
Андрѣй Остарко
Данило Хорхотѣй
Ігнатъ Затура
Іванъ Остарко
Пронко Подзюбанъ
Івашко Москаль
Федор Заставненко
Миколай Колѣсникъ
Іванъ Бутенко
Грицко Подзюбанъ
Іванъ Шиленко
Мусѣй Родиниченко
Харко Горбуля
Михайло Солопѣенко
Пежаченко ткачъ
Ілко Москаль
Грицко Киктенко
Юско Миколеня
Демян Колодяжний
Іванъ Ткачъ
Кондратъ Логвиненко
Андрѣй Павленко
Тимко Вареничка
Опанас Назаренко
Михайло Чередникъ
Корнѣй Лавренко
Іванъ Назаренко
Іванъ Каракаптан
Мусѣй Щербаха
Костя Цикунъ
Іванъ Тораниченко
Гринко Лисаренко
Іванъ Стеблянка
Федор Бажко
Грицко Пасѣчниченко
Климъ Головко
Михайло Сѣрий
Мусѣй Слѣпенко
Корнѣй Плигаченко
Андрѣй Левченко
Захарка Тараниченко
Леско Швецъ
Ігнатъ Терновий
Іванъ Коваленченко
Марко Колѣсниченко
Андрѣй Лобченко
Омелянъ Головко

Село Брусѣя.
Козаки конние.

Гаврило Емченко
Данило Серженко
Степанъ Вуховиченко
......Назаренко
Петро Тимошенко
Тимко Мироненко
Дмитро Демяненко

Козаки тягліе.
Семенъ Пелехъ
Іванъ Пелехъ
Педор Пашишин зят
Михайло Пивоваренко
Суржиха вдова
Максимъ Зарѣчний
Романъ Черкасъ
Процикъ Мусѣйцев зят
Дмитро Стеценко

Козаки пѣшіе.
Леско Сягайленко
Іванъ Забѣла
Марчиха вдова
Васил Асаулецъ
Павло Мицъ

В Брусѣй Пана Дороша Нащинского подданъніе тягліе.
Макар Воротиленко
Пащиха удова
Карпецъ
Яковъ Кондратенко

Пѣшіе его ж подданіе.
Іванъ Миць
Федор Надточѣйчин зят
Тимко Рѣзниченко
Пилипъ Рѣзниченко
Якимъ Винникъ
Максимъ Плужникъ
Кондратъ Нечудак
Романъ Ярмоленко
Васил Мащенко
Дмитро Бугай
Кирикъ Чередникъ
Кузма Мѣрочникъ
Зѣнецъ Корбѣйчишин зят
Степанъ Сивокунъ
Лаврѣнъ Ігнатейченко
Іваниха Корчмарка
Палажка Жуковцювна

Слободъка п[а]на Василія Зеленкого.
Подданіе его тягліе.

Матвѣй Демусенко
Андрѣй Сягайловъ зят
Игнать Туховский
Кирикъ Хлистун
Гарасимъ Лещенко
Степанъ Гонцар

Пѣшые его ж п[а]на Зеленкого подданніе.
Іванъ Христенко
Грицко Жуковецъ
Яковъ Ткачъ
Грицко Кравецъ
Грицко Колибаба
Василь Рибалченко
Хвеско Гончар
Кирило Троянъ
Васил Лень
Юско Ткачъ
Савка Асаулецъ
Игнатъ Юровый
Харко Лащовъ зят
Павло Бибыкъ
Хведор Жуковский
Іванъ Бондар
Матвѣй Шапранъ
Іванъ Хороший
Васил Бердникъ
Леско Ткачъ

Село Камянка
Грицко Гончар
Іванъ Парасоцкий
Васил Иващенко
Максимъ Кгоркгачъ
Хведор Сороченко
Андрушко Ткаченко
Гришко Гавриленко
Иляшъ Евтушенко
Леско Бутенко
Иванъ Гайшичъ
Стецко Клименко
Лаврѣнъ Максименко
Сергѣй Атаманъ
Кононъ Багрѣенко
Демко Димиденко
Лаврѣнъ Ющенко
Олексѣй Черняченко
Антонъ Передерак
Іванъ Терехоненко
Леско Попувъ отрудокъ

Козаки тягліе.
Павло Кгаданченко
Процикъ Салогубенко
Хведоръ Левченко
Данило Гуриненко

Пѣшіе.
Петро Бакало
Данилиха вдова

В селѣ Камянцѣ.
Поданіе п[а]ней Филиповой Чернячки.
Тягліе.

Семенъ Кикоть
Иванъ Киктенко
Матвѣй Гончар
Іванъ Колиточка
Кузма Друченко
Кирикъ Друченко
Климъ Друченко
Хведоръ Друченко
Сливчиха вдова
Михайло Мостовий
Микита Дѣвоченко
Сучиха вдова
Васил Проценко
Стецко Бондар
Никола Северинъ
Данило Ткачъ
Олекса Яременко

Пѣшіе.
Іванъ Харченко Гончаръ
Харко Гончаръ

Село Тахътауловъ.
Козаки сотенніе.
Конніе.

Кирикъ Пѣдуренко Атаман;
Іванъ Волошиненко
Іванъ Русиненко
Іванъ Пелехъ
Семенъ Яворъ
Григор Яворъ
Іванъ Герасименко
Педор Довкгаль
Андрѣй Угринъ
Іванъ Борисъ
Панко Мисевра
Дацко Шило
Іванъ Пасѣчникъ
Романъ Кузь
Уласъ Кузь
Григор Рубичов зят
Мусѣй Гринченко
Васил Чалий
Павло Кулченко
Іванъ Лисенко
Максим Исевренко
Константий Левченко
Максим Запара
Педор Вертелеченко
Григор Вувденко
Іванъ Возлувский
Педор Поленецъ
Кондрат Седанъ
Якимъ Седанъ
Павло Онупченко
Яковъ Седанъ
Іванъ Масъ
Іванъ Юрченко
Педор Кабаченко
Васил Гавришенко
Касян Водяницкий
Ігнатко Павленко
Данило Кабаченко
Погребняченко Цопин брат
Яков Мелниченко
Грицко Талапа
Іванъ Мелниченко
Андрушко Педурченко
Гапка Орандарувна
Тимушъ Петрашенко
Андрушко Кобиличин
Семенъ Закотѣй
Олексѣй Зубенко
Никола Бѣдний
Зѣнецъ Зубенко
Юско Цупало
Панко Кащенко
Штепа Бреченко
Стецко Шмикгел
Омелко Лазоренко
Грицко Лазоренко
Андрушко Бѣдний
Семенъ Зубъ
Ничипор Кинашенко
Кузма Антоненко
Васил Мироненко
Павло Сохацкий
Онупко Колѣсниченко
Тимко Артома
Степанъ Щербанчин зят
Педор Чикаленко
Григор Шило
Лукянъ Шило
Кондрат Димиденко

Козаки тягліе.
Романъ Сакаленко
Іванъ Голубенко
Яковъ Косолапъ
Микита Передерѣенко
Романъ Явуренко
Іванъ Курганенко
Дмитро Луценко
Іванъ Рубичъ
Грицко Русинов зят
Мусѣй Непрѣликъ
Максим Марченко
Іванъ Щербаненко
Павло Грубиченко
Петро Кушнѣр
Педор Колибабенко
Андрѣй Олексѣенко
Степанъ Кабакув зят
Шишка Бѣлохвостого зят
Тимко Панютинъ зят
Іванъ Оробецъ

В Камянцѣ п[а]на Якова Черняка сотника подданіе.
Тягліе.

Іванъ Каблучка
Хведор Чмовженко
Остапъ Кѣриженко
Омелко Уласенко
Мартинъ Мелещенко
Гаврило Салогубенко
Юхимъ Юхно
Романъ Бабченко
Остапъ Науменко
Яковъ Щербина
Михайло Искренко
Карпо Турбаенко
Омелянъ Матюшка
Дорошъ Матюшенко
Гриць Литвиненко
Олекса Мѣняйло
Самуйло Кгонтар
Юхимъ Скрипникъ
Микита Гудзѣенко
Юско Курилченко
Данило Ткачъ

Диканка.
Маетность еи м[и]л[ости]паней Василіевой Кочубеевой.
Козаки сотенніе.
Конніе.

Атаманъ Савка Негонизайченко
Кондратъ Бурменко
Гавришъ Гриненко
Якимъ Даниленко
Радко Саханенко
Курило Михайленко
Іванъ Воронянский
Лаврѣнъ Ретенко
Карпъ Купченко
Павло Длябоженко
Демко Пасѣченко
Данило Ясенина
Яковъ Свистуненко
Семенъ Динисенко
Андрѣй Сердюченко
Грицко Соханенко
Яковъ Морозенко
Яковъ Педаненко
Ярема Друщенко
Остапъ Пащенко
Григор Волошиненко
Іосипъ Дейнеченко
Кондратъ Нелюбенко
Кузма Страшенко
Іванъ Галушка
Иванъ Порохня
Михайло Маковский
Семенъ Дяченко
Яков Шептѣенко
Карпусь Михайленко
Грицко Демяненко

Козаки тягліе.
Грицко Гарасименко
Лаврѣнъ Худолѣев зят
Петро Короченко
Іванъ Даниленко
Павло Шовканъ
Данило Севериненко
Романъ Сипченко
Яковъ Середенко
Данило Дмитреченко
Романъ Демяненко
Мирунъ Динисенко
Остапъ Воронянского зят
Карпъ Мякенкого
Назар Емченко
Петро Балакозченко
Юхимъ Демченко
Ярема Мисакъ
Якимъ Мураховченко
Корнило Бабенко
Костя Бабенко
Михайлиха Дмитренкова
Омелянъ Люшенко
Васил Пащенко
Семенъ Гриценкув
Іванъ Ташувский
Васил Бѣликъ
Терешко Тютенко
Дмитриха Емченкова
Ярема Мищенко

Козаки сотенніе.
Пѣшіе.

Педор Хоменко
Левко Лазоренко
Іван Пильчу
Олексѣй Жиленко
Савка Евиченко
Хома Рудяга
Педор Шумаченко
Алексѣй Даниленко
Яковъ Сивченко
Грицко Матѣенко
Іванъ Пащенко
Павло Евиченко
Іваниха Емченкова
Савка Шуба
Гордѣй Скосир
Занчиха Бабенкова
Раскувна вдова
Демянъ Данчишинъ
Хведор Мищенко

В Диканцѣ П[а]нъ Кочубеевой прислушаючіе.
Козаки конніе.

Кондратъ Андренко
Демянъ Тищенко
Павло Белей
Іванъ Свириденко
Данило Дейнека
Григор Свириденко
Іванъ Савченко
Климъ Донецъ
Панко Неванизайченко
Яким Лисенко
Кирикъ Вадута
Каленикъ Педченко
Микола Хилченко
Іванъ Нусъ
Тимко Дядюра
Васил Андренко
Яков Солодовниченко
Мусѣй Солодовниченко
Юско Зозуленко
Процикъ Кудиченко
Іван Деменко
Омелянъ Задорожний
Іванъ Дубина
Лукянъ Нелюбенко

Подданіе еи м[и]л[ости] п[а]ней Кочубеевой Диканскіе.
Посполитіе люде.
Тягліе.

Остапъ Лазоренко
Антонъ Терещенко
Алексѣй Мироненко
Демянъ Терещенко
Дмитро Легенкий
Ігнатъ Лазоренко
Федор Жукъ
Іванъ Лазоренко
Григориха Чучмейка
Корнило Ющенко
Иванъ Чернята
Грицко Лазоренко
Иванъ Пеженко
Петро Кривенга
Іванъ Бражникъ
Грицко Прокуденко
Остапъ Бражниченко
Остапиха купчиха
Іванъ Галенко
Кузма Крайченко
Стецко Сѣрогузъ
Хома Харахня
Іванъ Линченко
Педор Илченко
Іванъ Гарященко
Яковъ Кривий
Андрѣй Шашко
Максим Шашко
Омелянъ Прокуденко
Хведор Ярмоленко
Педор Прокуденко
Павло Василенко
Карпъ Гузѣенко
Семенъ Штехваненко
Яков Мокрѣй
Романъ Литвиненко
Демяниха Кидучка
Панко Гарусенко
Лукянъ Костенко
Данило Костенко
Максим Костенко
Радко Бѣлашенко
Стецко Бугаенко
Стецко Хилобокъ
Юско Мурасенко
Трохим Жаботинченко
Іванъ Жаботинченко
Михайло Троянъ
Григор Салаский
Ониско Салашенко
Прокопъ Салаский
Омелянъ Семченко
Романъ Салаский
Уласъ Салашенко
Демко Крайниченко
Матвѣй Петренко
Івашко Зайка
Наумъ Лисокунъ
Микита Гарусенко
Паско Гарусъ
Федор Дудникъ
Педор Овчар
Матвѣй Залатайко
Романъ Залатайко
Василъ Залатайко
Пилипъ Велика Шапка
Педор Савченко
Степанъ Сотниченко
Максим Бородаенко
Микита Хоменко
Григор Яхно
Остапиха Жучиха
Корнило Коваленко
Іванъ Комишанъ
Маско Великий
Васил Рута
Федориха Соханка
Матвѣй Калниченко
Юхимъ Тѣтенко
Демянъ Могилка
Петро Онищенко
Кондратъ Захарченко
Прокопъ Онищенко
Остапъ Щербань
Палажка Коломийцевна
Семенъ Купченко
Ничипор Мусѣенко
Василиха Соканка
Іванъ Горошко
Иванъ Рудиченко
Тимко Степанко
Павло Кузменко
Романъ Мурасенко
Юско Засадичъ
Семенъ Пукосъ
Петро Корнѣенко
Олекса Хурдель
Іваниха Щербанка
Сидор Забелщянский
Сергѣй Яхно
Кузмиха Мураховчиха
Корнило Мусѣенко
Процикъ Ступакъ
Семенъ Шимченко
Остапъ Маслѣй
Григориха Марченкова
Власъ Шимченко
Іваниха Торговицка
Яковъ Остапенко
Процикъ Плужникъ
Педор Зайка
Андрушко Ткачъ
Яковъ Хвилоненко
Ничипор Подварчанинъ
Семенъ Бѣжченко
Андрушко Маеренко
Семенъ Звоздиченко
Прокопъ Бабенко
Леско Тѣтенко
Серпѣй Шимченко
Наумъ Дзюбенко
Юско Мусѣенко
Іванъ Онищенко
Антонъ Токаренко
Сидориха Токарка
Лаврѣнъ Лукяненко
Іванъ Легутенко
Григориха Каленичка
Васил Лукяненко
Юско Чорноусъ
Іваыиха Поведриха
Охрѣмъ Даценко
Прокопъ Предко
Климъ Голодненко
Іванъ Винниченко
Иванъ Иляшенко
Матвѣй Дяковниченко
Гаврило Свириденко
Иванъ Гапочченко
Васил Маеренко
Хведор Киктенко
Яков Запѣчний
Демянъ Подгурненко
Андрѣй Клименко
Хведор Глущенко
Яким Мешенко
Стецко Гирмонъ
Іванъ Курупта
Іванъ Палчиченко
Дѣдъ Безрукый
Павло Смутокъ
Мирунъ Левченко
Яковъ Левченко
Прокопъ Чернецъ
Грицко Власенко
Якимъ Козбоча
Іванъ Ситковский
Остапъ Палчинъ
Яковъ Кияшка
Антунъ Власенко
Павло Подгурненко
Климъ Нараженко
Яцко Наража
Ониско Чаленко
Педко Левченко
Тимушъ Горкуша
Галка удова
Іванъ Воротило
Мартинъ Кочерга
Грицко Иляшенко
Яреско Логвиненко
Омелянъ Юриченко
Ярема Логвиненко
Михайло Крикливецъ
Кондратъ Ворона
Васил Курманенко
Васил Молодший
Іванъ Кочерга
Левко Роскутненко
Грицко Ткачъ
Павло Подлетѣй
Андрѣецкий
Дмитро Голубенко
Дмитро Глуздѣй
Тихонъ Мовчаненко
Іванъ у Парасоччиной хатѣ
Хведор Ковнеристий
Ігнат Голубого Пасинок
Иванъ Яременко
Григорецъ Педченко
Стецко Черепанъ
Каленикъ Рудяченко
Іванъ Голубенко
Иванъ Бурдукгайло
Васил Яковченко
Захарка Кузменко
Михайло Кириченко
Омелянъ Педоренко
Яковъ Кичатий
Омелянъ Яременко
Панасъ Шевченко
Зоринъ зят Колодниченко
Юско Крамарушка
Олекса Воловикъ
Григор Кривега
Волошинъ Горбатий
Климъ Манденко
Кузма Подкова
Кондратъ Мандюкъ
Гаврило Воротило
Жорниченко Зайка
Іванъ Жорниченко
Самуйло Перченко
Кондратъ Перченко
Петро Динисенко
Трояненко
Гриненко Мамчичъ
Юско Гончар
Артемъ Яременко
Іванъ Будашъ
Прокопецъ
Пилипъ Бохоникъ
Панас Цибуля
Петро Гапоненко
Семенъ Ткачъ
Сидоръ Крайко
Андрѣй Ряднина
Миско Калюжний
Остапъ Твердохлѣбъ
Антонецъ Ткачъ
Тимко Дѣгтяренко
Ониско Гриценков
Семенъ Радченко
Педко Бутенко

Подданіе пѣшіе.
Максимъ Тертичникъ
Карпъ Овчар
Савка Ретенко
Андрушко Пешенко
Григор Сметанченко
Меланка Шевцювна
Дмитро Гирманъ
Данило Лѣсничий
Яковъ Пустовойтенко
Грицко Баранникъ
Педор Легенкий
Дацковна удова
Семенъ Ретенко
Климъ Чередникъ
Андрѣй Хвесенко
Іванъ Голобородко
Захарка Колѣсникъ
Кикоть Ткачъ
Іваниха Щербиниха
Ковтюшка удова
Іванъ Кириленко
Зѣнка Гузѣевна
Зубиха удова
Васил Романенко
Петро Резникъ
Іванъ Скрипникъ
Яцко Юрченко
Уляна Синицовна
Романъ Горбась
Харко Скороходенко
Васил Свѣчка
Іванъ Шадура
Кирикъ Семенко
Олекскй Черкащенко
Тимчиха Кадучка
Юрко Коваленко
Гринко Чередникъ
Лях Кириченко
Онищиха удова
Васил Москаль
Юрко Бохонинов зят
Іляшъ Пороховникъ
Грицко Романенко
Борисъ Чередникъ
Тимко Бохониченко
Хвеско Куликъ
Микита Салаский
Педор Кобзаренко
Васил Вацвонъ
Климъ Безтеченко
Івашко Ситниченко
Петро Бублей
Юско Косий
Петро Горбасенко
Васил Гунка
Павло Мѣжчир
Іванъ Коваль
Андрѣй Зеленский
Тимошъ Маковченко
Кузма Зора
Данило Поломѣй
Мирониха удова
Гаврило Жидинъ
Жаданка удова
Карпъ Калничокъ
Васил Побѣгуца
Грицко Турлюненко
Мусѣй Хилченко
Мохна Овчар
Гаврило Мотичка
Мусѣй Сердючокъ
Прокопъ Турлюненко
Семенъ Горошко
Гарасимъ Швець
Стенка Тертичникъ
Прокопъ Чоканъ
Подорожнякъ
Пукасенко
Волошка баба
Бровчиха удова
Мелашка удова
Іванъ Тарасенко
Васил Бражниченко
Остапъ Чипенко
Пивоварка
Кононъ Купченко
Корнило Безпаленко
Семенъ Лихо
Васил Шадурского зят
Данило Овчаръ
Васил Кушнеренко
Макар Демяшенко
Грицко Солодовникъ
Максимиха Ткачиха
Максимишинъ зят
Грицко Рубаха
Грицко Деревянчин зят
Хвеско Касичъ
Васил Борисенко
Іванъ Пащенко
Иванъ Ющенко
Антонъ Мандиченко
Педко Пилипенко
Климъ Шевченко
Пилипко
Данило Глуздѣй
Будлеенко Чередникъ
Иванъ Лисий
Григор Левадненко
Кузма Варчичъ
Антонъ Голота
Греччиха вдова
Динис Прохур
Іванъ Грабар
Иванъ Мѣтелко
Варава старший
Грицко Логвиненко
Вѣтер Овчар
Палажка удова
Артемъ Власенко
Киричокъ Бѣлоусъ
Іванъ Мѣцъ
Брехунчиха
Свиридъ Токаренко
Грицко Гребенникъ
Иванъ Перча
Омеляновъ братъ
Гончар Мандинъ зят
Андрушко Гребѣнниченко
Степанъ Гончар
Цибулчиха удова
Тимчиха Шевчиха
Яковъ Цапъ
Иванъ Панасов брат
Процикъ Попенко
Иванъ Шпилевий
Демянъ Бохоникъ
Каленикъ Тесля
Іванъ Швець
Савка Швець
Итого всѣх посполитихъ 382

Спасибо сказали: bobrownik, сергей-гродовка2

Поделиться

33

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

Частина третя

+ открыть текст

Село Жукы
Маетность его м[и]л[о]сти п[а]на Василія Кочубея.
Сотенніе козаки.
Конніе.

Іванъ Супруненко Атаманъ
Луцикъ Тимошенко
Данило Ющенко
Трохимъ Василенко
Хведор Сулима
Грицко Максимов зят

стр. 101
Луцикъ Сухомлиненко
Михайло Поламаренко
Васил Вахнѣенко
Корнѣй Вахнѣенко
Семенъ Ховхунъ
Яцко Гладченко
Васил Масленко
Данило Ілященко
Микита Сергѣенко
Іванъ Педосенко
Кондратъ Човновенко
Василъ Писаренко
Тимко Педасенко
Яков Гапоненко
Грицко Демотченко
Іванъ Череватий
Иванъ Осмачка старий
Яциха удова Палѣйка

Козаки тягліе.
Юско Хоролченко
Іванъ Сулименко
Остапъ Сухомлиненко
Данило Халабудний
Савка Миценко
Васил Скалозубенко
Іваниха Турбайка
Яковъ Хоменко
Мирунъ Легченко

Козаки пѣшіе.
Климъ Тимошенко
Иванъ Палѣенко
Григор Палѣенко
Микита Супруненко
Грицко Постриженко
Юсипъ Юрченко
Іванъ Криловченко
Кондратъ Иляшенко
Іванъ Срѣлченко
Лавро Рудиков зят
Васил Климченко
Микита Чутенко
Іванъ Осмаченко
Михайло Ярошенко
Матвѣй Еремѣенко
Тихонъ Карпенко

Козаки курѣнніе п[а]на Кочубееви.
Павло Рохвал Атаманъ курѣнний
Яков Чорный
Лукянъ Олексенко
Олекса Лисянский
Луцикъ Бабенко
Корнѣй Семененко
Гарасим Чигринченко
Тарасъ Захарченко
Іванъ Сухомлинъ
Степанъ Чигиринский
Павло Халабудный
Степанъ Паламаренко
Іванъ Чутъ
Трохим Рудченко Лавров зят
жони его
Юрко Криловский
Яцко Палѣенко
Сидор Стрѣлченко
Степанъ Протасенко
Миронъ Легченко
Васил Псоленко

В селѣ Жукахъ.
Посполитіе люде.
Поданіе тяглие.

Каленикъ Жиденко
Яковъ Жиденко
Іосифъ Бондаренко
Іванъ Рибалченко
Охрѣмъ Шашенко
Семенъ Маладика
Петро Шило
Олексѣй Середенко
Яковъ Бойко
Дмитро Клименко
Іванъ Котелевчишинъ зят
Харко Легкий
Федор Солодовникъ
Кондратъ Легченко
Грицко Дубина
Карпъ Диканенко
Юсипъ Бундур
Федоръ Бондаренко
Павло Бутенко
Процикъ Квѣтчаташ

Подданіе пѣшіе.
Іосифъ Близнюченко
Шаховна удова
Бакумовна удова
Кондратъ Рѣзниченко
Тимко Рѣзничинъ зят
Кондратъ Рибалченко
Васил Пасѣчниченко
Іванъ Мишченко
Семениха удова
Левко Маслѣенко
Палоччиха вдова
Остапъ Бондаренко
Федор Гаптар
Омелянъ Строкгаленко
Котелевчиха удова
Яковъ Непорада
Лесенко Асаулецъ
Парасоцка удова
Васил Катриченко
Педора удова

Ремисныки.
Стецко Бондаренко
Прокопъ Колѣсникъ
Гриць Колѣсникъ
Грицко Кривченко
Грицко Крищенко
Ярема Сумка
Кондратъ Кривченко
Мартинъ Ткачъ
Ярема Ткачъ
Федор Токаренко
Колѣсничка удова
Іванъ Ткачъ
Каленикъ Ткачъ
Іванъ Гончаренко
Матвѣй Костенко
Іванъ Бубликъ
Леско Маслѣенко
Яким Маслѣенко
Трохимъ Кисѣль
Васил Швецъ
Данило Паламаренко
Ігнатъ Швецъ
Сидоръ Швецъ
Савка Лисий
Миронъ Самохатка
Іванъ Дмитренко
Степанъ Уласов зят
Петро Кравець
Павло Шандрикголъ
Степанъ Чорный
Петро Маладичинъ
Семенъ Бурносъ
Кирикъ Литвинов зят
Петро Сахненко

Козаки пѣшіе Тахтауловскіе
Микита Походненко
Семенъ Юрченко
Юрко Чорний
Данило Стецюк
Микита Пархоменко
Семенъ Самсоненко
Лахно Коваль
Уласъ Павлѣенко
Багрѣенко
Васил Бросначенко
Іванъ Емець
Васил Кгидичка

В селѣ Тахтауловѣ.
Посполитіе люде п[а]на Колачинского подданіе.
Тяглие.

Іванъ Чикалъ
Романъ Кушнеренко
Охрѣмъ
Матвѣй Литвинъ
Григор Пивовар
Семенъ Яценко
Ярема Чигиринский
Іванъ Шевченко
Іванъ Гончаренко
Яков Нагорний
Леско Мѣрочникъ
Ониско
Прокопъ Василенко
Савка Литвинъ

Пѣшіе.
Галича вдова
Ярема Галичой зят
Ігнатъ
Кирикъ Ткачъ
Динисъ Ткачъ
Тишко Ткачъ
Лаврѣнъ Ткачъ
Кондратъ Хворостъ
Ступачка вдова
Федор Нагорний
Григор Пащенко
Іванъ Прядка
Тимко Малишенко
Семенъ Ткачъ

В томъ же Тахтауловѣ.
До ратуша полтавского прислушаючіе люде.
Тягліе.

Гаврило Голубъ
Павло Даниленко
Іванъ Савунъ
Тимко Палапинъ
Яцко Бруханъ
Федор Даниско
Стецко
Процикъ Мусѣенко
Мусѣй Швецъ
Васил Швецъ
Яцко Прошенко
Семенъ Бѣлоусъ
Панасъ Худенко
Максим Клокта
Петро Мисанъ
Лукянъ Бутъ
Демко Замула
Федор Гаркущенко
Юско Кривенко
Онупко Кравецъ
Антонъ Пилипов

Ремесники.
До меского цеху.

Андрѣй Коваль
Петро Усенко кушнѣръ
Остапъ Ярошенко ткачъ
Харко Ткачъ
Іванъ Ткачъ
Лаврѣнъ Ткачъ
Кирикъ Ткачъ
Іванъ Луговий ткачъ
Голубъ Резникъ

Село Ивонъчинцѣ. Козаки сотенніе. Конніе.
Климъ Пѣскунѣнко атаманъ
Петро Яковенко
Костя Мазуренко
Михайло Руденко
Стецко Золотар
Юско Говтяниця
Петро Ворона
Павло Попенченко
Васил Пиркало
Андрѣй Бородай
Ониско Семибокъ
Кирикъ Тропко
Андрѣй Савченко
Петриха Тропчиха
Тищко Кутасенко
Іванъ Капустяненко
Оврамчиха вдова
Юско Балюкъ
Кирикъ Иляшенко
Дашко Ктитор
Пѣстунка вдова
Іванъ Коломиецъ
Пилипъ Юрченко
Четверилиха вдова
Іванъ Гринченко
Захара Каплунченко
Павло Пелешенко
Юско Муращенко
Трохим Невпряга
Лукянъ Громенко
Іванъ Авраменко
Лукянъ Галушка
Юско Тараненко
Григор Капустенко
Демко Лащишин зят

Козаки тягліе.
Педор Зайченко
Семенъ Дроботенко
Гриць Юхненко
Гаврило Грушка
Костя Лащенко
Педор Тимченко
Іванъ Шибилый
Яковъ Лащенко
Петро Капуста
Андрусъ Русенко
Марко Жениненько
Яковъ Лидженко
Педор Коланенко
Процикъ Громъ
Матвѣй Хомутецъ
Стецко Лялченко ктитор
Мартинъ Яковенко

Козаки пѣшіе.
Ничипор Косогов
Іванъ Радченко
Зайчиха вдова
Данило Прилѣпка
Ониско Лидженко

В селѣ Ивончинцяхъ. Подданіе его м[и]л[о]сти на Кочубея.
Посполитіе люде тягліе.

Павло Тригубъ
Семенъ Щербань
Васил Щербаненко
Яциха Щурбиха
Петро Струценко
Іванъ Стегнѣенко
Гарасимъ Триколѣнко
Кратъ Роспутненко
Матѣй Бережний
Клименко Кравець
Ониско Клименко
Андрѣй Бородаенко
Пилипъ Корпаленко
Луць Шамренко
Луцикъ Шамрай
Гаврило Кривобоченко
Семенъ Ганчаренко
Тимко Куликъ
Тихонъ Вовчокъ
Иванъ Удудъ
Яким Залевадний
Демянъ Говорушенко
Остапъ Курганенко
Процикъ Кравецъ
Педор Бондар
Мирунъ Сѣриченко
Педор Ворона
Лесь Недѣлченко
Михайло Литвиненко
Семенъ Дорошенко
Кирикъ Дарашенко
Хведор Рева

Пѣшіе подданіе.
Юско Асаулецъ
Уласъ Куриленко
Гаврило Говорушенко
Іванъ Щербушенко
Яким Бондаренко
Мирунъ Голубенко
Стецко Шабатура
Пелор Бабиченко
Григор Ткачъ
Іванъ Губренко
Семенъ Портяненко
Клим Коваль
Андрушко Римаренко
Матѣй Дяченко
Петро Самарский
Прокупъ Корпаленко
Ониско Пѣчкур
Педор Гончаренко
Максим Ткаченко
Олексѣй Даниленко
Ярема Путренко
Петро Саламаха
Юско Татарский
Прюска Голубувка
Яковъ Журба
Климъ Удудъ
Сергѣй Свинаръ
Омелко Ткачъ
Мусѣиха вдова
Грищиха удова
Матвѣй Деркачъ
Мирунъ Корнѣенко

Село Яковъцѣ. Козаки сотенніе яковчанскіе и павловскіе. Тягліе.
Конніе.

Уласъ Матвѣенко Атаманъ
Марко Матвѣенко
Миско Боженко
Микита Гужева
Іванъ Сакаленко
Іванъ Тарасенко
Савка Чорнущенко
Михайло Безкровненко
Якимъ Ткачъ
Семенъ Яковенко
Ігнатъ Яковенко
Андрушко Лѣсконоженко
Семенъ Лѣсконоженко
Тарас Кияшка
Івашко Вязунъ
Лукянъ Панасенко
Василъ Бажанъ
Гаврило Стефаненко
Іванъ Мищенко
Остапъ Корниленко
Петро Опушанский
Мусѣй Лукашенко
Остапъ Шапраненко
Іванъ Ничипоренко

Козаки тягліе.
Омелко Сердюков зят
Кондратъ Мѣрний
Леско Ступенко
Гарасим Цимбалистий
Лѵкянъ Кокуль
Кононъ Марченко
Петро Степаненко
Охрѣмъ Силченко
Лукянъ Стефаненко
Тимошъ Горченко
Алексѣй Кгунадза
Семенъ Мартиненко
Іванъ Семиволосъ
Корнѣй Лученко
Іванъ Лученко
Петро Зленко

Козаки пѣшіе.
Ярема Мѣзиненко
Іванъ Мерзлий
Мусѣй Матѣенко
Васил Бажаненко
Василь Плахотний
Хвилунъ Ткачъ
Кононъ Юсипенко

В селѣ Яковцахъ п[а]на Петра Яковенка подданіе
Тяглие.

Іванъ Жидовченко
Климъ Коржъ
Ониско Гвозденко
Михайло Пмаченко
Юхимъ Репяхъ
Юско Дудникъ
Корнилиха вдова
Матвѣй Дѣденко
Прокопъ Кесюренко
Кузма Касичъ

Пѣшіе.
Хведоръ Недобор
Радко Кесѣръ
Коржиха вдова
Прокопъ Давискиба
Омелко Басарка
Іванъ Непочатенко
Матвѣй Швецъ
Репяшна вдова Терешко Хвесуненко
Яковъ Видюков зят
Васил Макгесъ
Андрушко Олихвѣренко

В тихъ же Яковцяхъ ч[е]стнаго отца Іоанна Свѣтайла.
Подданіе тягліе.

Іваниха Скрипничка
Дмитро Скрипниченко
Грицко Пѣкул
Хома Скрипниченко
Тимко Кривошіенко
Мартинъ Драпаченко
Хведоръ Макгесъ
Омелко Іляшенко
Хома Тюх
Трохим Дяченко
Іванъ Скрипникъ

Пѣшіе.
Романъ Сѣниченко
Іванъ Притча
Печеничка удова
Романъ Лисичинъ зят
Рудя вдова
Лисиця старий
Палѣйка старая
Андрушко ткачъ
Степанъ Хвилоненко
Матвѣй Глущенко

Село Павленъки.
П[а]на Кирила Ивановича войта Полтавского подданіе.
Тягліе.

Тимошъ Чередниченко
Іванъ Петренко
Дорошъ Колибабенко
Педор Бахмацкый
Григор Гвоздикъ
Корнѣй Кгонаренко

Пѣшие.
Остапъ Кривобоченко староста
Микита Мартиненко
Іванъ Гавриленко
Матѣй Овчаренко
Тимошъ Мисюкъ
Процикъ Боженко
Семенъ Грабченко
Микита Ивахненко
Римарка вдова
Грицко Баланденко Чередник

Итого в сотнѣ п[а]на Черняка
козаковъ конних — 410
а тяглихъ зъ пѣшими 455
И всего того -865
Посполитих всѣхъ тяглих и пѣшихъ 1071

Село Рибцѣ.
Козаки курѣнніе его м[и]л[о]сти п[а]на Ивана Черняка полковника полтавского.

Климъ Смачний Атаманъ
Петро Галушчинъ зят
Василь Юсченко
Гаврило Горбань
Микита Петрашъ
Павло Литвинъ
Демянъ Чорногузенко
Прокопъ Демяненко
Петро Мирченко
Панко Рубченко
Іванъ Винниченко
Демян Носенко
Павло Крамаренко
Михайло Оробцовъ зят
Грицко Туниковъ зят
Тимошъ Савченко
Кононъ Хвастовских
Дмитро Назаренко
Васил Слѣпчинъ
ВасильТрощаченко
Николай Бутенченко
Юско Мокаленко
Николай Сезченко
Олексѣй Боханченко
Максимъ Шкрибенко
Федор Остапенко
Лукянъ Кучменко
Гарасимъ Добищенко
Яковъ Павлишинъ
Іванъ Рисенко
Ігнать Бакуменко
Петро Малишенко
Самойло Кривошапка
Трохим Педенко
Грицко Питликовъ зят
Тимошъ Рибченко
Семенъ Даценко
Кримъ Забѣла
Федор Напаззонко
Кирикъ Дробишенко
Никифор Тебаненко
Грицко Прокопенко
Якимъ Гавришенко
Грицко Галушченко
Грицко Дробязченко
Федор Гринченко
Андрѣй Макаренко
Кузма Скрибенко
Зѣнецъ Горошиненко
Тимошъ Жолобченко
Семенъ Малишенко
Панко Олейниковъ зят
Ярема Бѣличенко
Петриха Пашченкова
Лукянъ Перепелиця
Іванъ Хвастовский
Тимко Барабашъ
Семенъ Бураченко
Матвѣй Кутусенко
Сидор Стеценко
Семенъ Уласенко
Корнило Рисенко
Ігнатъ Иващенко
Панас Гомзенко
Корнило Дорошенко
Демко Усиковъ зят
Іванъ Мойскенко
Андрѣй Руденко
Лукянъ Галабурда
Грицко Белченко
Олексѣй Бѣлий
Федор Фоменко
Грицко Бакуменко
Андрѣй Масченко
Максимъ Пещенко
Грицко Ярмоленко
Итого 76

В том же селѣ Рибцах подданіе бывшого суддѣ Петра Кованки тягліе.
Омелян Тимченко
Хома Рудый
Василь Богдаймазъ
Хвеско Корсунъ
Семенъ Богонусъ
Паско Ткачъ
Тишко Кузубъ
Харко Емцювъ зят
Димид Веретѣлниченко
Грицко Турбай
Максимъ Емченко
Каленикъ Емецъ
Миронъ Несватенко
Михайло Веретѣлний
Педор Бохонецъ
Прокопъ Гапчин
Данило Ткачъ
Малишъ Проценко
Демянъ Боханецъ

Подданіе покойного п[а]на Яремы Черняка тягліе.
Семенъ Даценко
Василь Кравченко
Іванъ Гноевенко
Иванъ Питликъ
Григор Перцовенко
Іванъ Перцовенко
Петро Прихожий
Назар Прихожий
Петро Гадзенко
Остапъ Худолѣенко
Яцко Чертматенко
Омелянъ Самуйловъ зят
Лукянъ Кравенченко
Клим Скорпченко
Пилипъ Коваль Мерусъ
Тишко Живолупенко
Семенъ Ткачъ
Максимъ Хведченко
Юско Таранченко

Пѣшые п[а]на Яроми Черняка
Каленикъ Подопригоренко
Юско Сороченко
Стецко Громенко
Паско Подопригора
Мартинъ Павленченко
Трохимъ Гриценко
Лукянъ Закарлюка
Павло Фведкувъ зят
Олексѣй Мѣрочникъ
Іванъ Гарасименко

Бувшого судѣ Петра Кованъки пѣшіе.
Тимко Болайченко
Пилипъ Проскурчичъ
Михайло Бурнусенко
Семенъ Боханецъ
Педор Ткачъ
Павло Чередникъ
Павло Сивер
Пилипъ Цяр
Педор Пасѣчникъ
Андрѣй Радченко
Матвѣй Савченко
Павло Гончаренко
Мартинъ Тимченко
Олексѣй Швецъ

Сотня п[а]на Димитрія Самарского полковая.
Село Гуджули.
Козаки сотенніе конніе.

Федор Кублицкий Атаманъ;
Андрѣй Пащенко
Наумъ Пащенко
Андрѣй Козир
Омелянъ Жорникъ
Левко Кгонтовий
Остапиха Шаленчиха
Данило Свѣчка
Панас Мануйленко
Іванъ Носенко
Хведор Кутъ
Миколай Житникъ
Филипъ Козир
Грицко Хвесенченко
Іванъ Семяненко
Іванъ Шаленко
Максим Свѣчка
Антонъ Жаданенко
Матвѣй Твердохлѣбъ
Петро Братусь

Козаки тягліе.
Грицко Кунашенко
Іванъ Кгуджуленко
Мартинъ Безсусѣдний
Яков Хведченко
Ничипор Передерѣй
Трохим Передерѣй
Грицко Носенко
Мартинъ Шаленко
Тимко Степаниця
Петро Хведѣенко
Григор Житниченко
Васил Свѣчка
Петро Свѣчка
Петро Хвесунъ
Іванъ Пужейко
Корнилко

Козаки пѣшіе.
Дмитро Герасименко
Олексѣй Щербиненко
Романъ Капуста
Ониско Панасенко
Юсипъ Мащенко
Лукянъ Рябокучма
Хведор Протасенко
Матѣй Гнилозубенко
Левко Носенко
Іванъ Ющенко ктитор
Хведор Твердохлѣбенко
Іванъ Яценко
Корнѣй Кучма
Педор Куриленко
Григор Хоменко
Андрѣй Святоха
Панасъ Сапко
Ігнатъ Ялинский
Наумиха удова
Наумъ Шинкар
Степанъ Олейниченко
Іванъ Шкурка
Сидор Панасенко
Юсипъ Василенко
Кондратъ Демяненко
Остапъ Цюпа
Іванъ Василенко
Максимъ Ілченко
Яковъ Кгуджулъ титар
Семенъ Бѣлий
Костя Олениченко
Андрѣй Усиченко
Хведор Московченко
Ничипор Степаниця
Данило Горбушинъ зят
Давидъ Сербинъ
Максим Кривий
Остапъ Хвесенченко
Михайло Деркачъ
Омелянъ Восковленко

В селѣ Гуджулахъ.
Подданіе п[а]на Григорія Буцкого ясаула полкового.
Тягліе.

Троцко Удодъ
Хвеско Кравецъ
Микита Удодъ
Андрѣй Коваль
Іванъ Потоцкий
Андрѣй Повѣлний
Микита Ткачъ
Макар Шведъ
Климъ Петрусенко
Яковъ Лаврѣненко
Петро Скрипниченко
Мирунъ Дейнечинъ зят
Антонъ Думниченко
Тимко Пещенко
Миско Дѣденко
Дорошъ Свѣчкаренко
Яким Водолазкий
Педор Перуненко
Тимко Штепенко
Вакула Кравецъ

Пѣшие.
Лаврѣнъ Ткачъ
Михайло Повѣлний
Дмитро Педорченко
Мартинъ Кутняченко
Іванъ Закревченко
Стецко Закревский
Хома Ковганенко
Семенъ Маслакъ
Грицко Павличенко
Яковъ Свѣчкаренко
Юско Вувчаръ
Лукашъ Ткачъ
Васил Гасенко
Охрѣмко Ткачъ
Степанъ Манденко
Остапъ Раченко
Варка Чевердиха
Андрѣиха Купрѣйка
Костиха Овчарка
Параска Андрушковна
Прокопиха Притулиха
Маря Вѣткувна,

П[а]на Матфея Буцкого подданіе.
Тяглие.

Клим Верхолатѣй
Самуйло Верхоленко
Лаврѣнъ Персаленко
Коротчиха удова
Іванъ Паламаренко
Гордѣй Телешикъ
Павло Могилний
Яковъ Могилненко
Яковъ Степаненко
Павло Персанувъ зят
Прокопъ Захарченко
Андрѣй Лисий
Семенъ Глущенко
Васил Шибилистенко
Климиха Шибилистиха
Мащиха удова
Харчиха удова
Семенъ Кушнѣр
Хведор Коваль

Пѣшіе.
Динисъ Сергѣенко
Васил Вайдинъ зят
Хведор Шваченко
Павло Шваченко
Яков Вайда
Гараско Ткачъ
Мартинъ Ворона
Касянъ Ткачъ
Хвеско Семенувъ зят

В том же селѣ Гуджулахъ.
До ратуша Полтавского прислушаючіе люде.
Тяглие.

Петро Пилипенко
Семен Павленко
Павло Вайденко
Пархомъ Телешикъ
Іванъ Юрченко
Грицко Литвинъ
Андрусъ Пасинокъ
Іванъ Лихо
Педор Куриленко
Гарасим Горбатий
Іванъ Бутенко
Тимошъ Щербиненко
Іванъ Батракъ
Дмитро Дѣденченко
Яковъ Чепурченко
Василь Бойко

Пѣшіе.
Леско Антипъ
Тарас Шваченко
Радко Шапченко
Гаврило Беззубенко
Юхимъ Лабур
Гаврило Дѣденченко
Яковъ Калениченко
Карпъ Швець
Гарасим Сердиченко
Тимошъ Сердиченко
Васил Бѣлченко
Ілко Чемерисъ
Грицко Дриба
Левко Бутенко
Щербиниха вдова
Антунъ Валахъ
Штехванка удова
Васил Безугленко
Похожайка удова
Губра удова
20

В селѣ Шостакахъ.
До ратуша Полтавского прислушаючіъ люде.
Тягліе.

Павло Бойко
Педко Панасенко
Павло Волошенко
Педко Семенко
Педко Кривенко
Павло Карноушенко
Іванъ Назаренко
Вакула Карноухъ
Лукянъ Лященко
Петро Семенко
Грицко Авраменко
Романъ Мусѣенко
Дмитро Лященко
Тишко Колѣсниченко

Пѣшіе.
Данило Пруненко
Грицко Бутенко
Романъ Прихудко

Село Шостаки.
Козаки сотенніе.
Конніе.

Мирунъ Кабачний Атаманъ
Васил Кабачний
Дмитро Довгаль
Стецко Довгаль
Іванъ Довгаль
Костя Кутовий
Павло Лапѣка
Левко Хмаренко
Семенъ Юрикъ
Олексей Юрикъ
Ігнатъ Якъбыхъ

Козаки тягліе.
Ілко Кабачний
Процко Залевадний
Демянъ Гноенко
Охрѣмъ Звѣрко
Романъ Довгаль
Мусѣй Дахно
Іванъ Вудкидачъ
Якув Приймакъ
Микита Нѣмченко
Михайло Куриленко
Іванъ Трикопенко
Юско Вовкъ

Пѣшіе козаки.
Гаврило Остружний
Антонъ Сивенко
Савка Лаврѣненко
Кирикъ Кривошіенко

Село Супруновка. Козаки сотенніе.
Конніе.

Іванъ Романенко Атаманъ
Грицко Горкавый
Тарасъ Зубенко
Грицко Дашовский
Іванъ Зурка
Грицко Зурка
Ониско Цюперденко
Микита Грицай
Павло Браилко
Семенъ Скрипникъ
Ігнат Рева
Петро Ревенко
Іванъ Хвесенко
Павло Гавриленко
Гаврило Панченко
Іванъ Максименко
Васил Педоренко
Гаврило Носенко
Гарасим Носаченко
Антонъ Браилко

Козаки тягліе.
Мартинъ Решетникъ
Іванъ Богданъ
Павло Шпикгунъ
Хома Семененко
Грицко Казнодѣенко
Іваниха Семененкова
Юско Панченко
Грицко Скрипникъ
Микита Бабанский
Грицко Матѣенко
Стефан Дѣденко
Іванъ Вушко
Грицко Гладченко
Степан Решетникъ
Іванъ Решетникъ
Михайло Цюбенко
Стецко Педоренко
Васил Прошута

Козаки пѣшіе.
Іванъ Василенко
Павло Василенко
Яковъ Шевченко
Іванъ Плахотний
Педур Дунченко
Іванъ Василенко
Якимиха удова
Іванъ Ничипоренко
Яков Сулима
Ганна Петренчиха
Васил Паламаренко
Корнило Хвесенко
Іванъ Педосенко
Мотря удова
Матѣй Захаращенко
Васил Мѣзиненко
Корнило Мазуренко
Павло Цюбенко
Панко Дюгтяренко
Максим Левченко
Мусѣй Мазуренко

В Супруновъци п[а]на Григорія Богаевского писара полкового Полтавского.
Посполитіе люде подданіе.
Тяглие.

Пилипъ Сороченко
Грицко Клименко
Кирикъ Сторченко
Яковъ Олексѣенко
Юхимъ Коровченко
Гарасим Олексинъ зят
Грицко Ситникъ
Леско Свинаренко
Васил Катруха
Яков Цинбалистий утѣк
Микола Цинбалистий
Дмитро Карпенко
Якимъ Рудий
Хведор Лисый
Дмитро Кузубъ
Тимко Горманский

Пѣшие.
Савка Середа
Іванъ Паливода
Данило Булкало
Олекса Подорожненко
Петро Круглий умер
Іванъ Бердниченко
Григор Заболотний
Пашко Цинбалистого зят
Іванъ Слѣпченко
Семенъ Цапъ
Стецко Циганский
Збавчиха удова
Сидор Винникъ
Панасъ Орѣшко
Процко Св[я]тодушенко
Яцко Циганский
Зѣнецъ Слѣпченко
Михайло Кладовенко
Іванъ Кгулѣенко

Село Івашки.
Козаки сотенніе.
Конніе.

Хведор Пилипенко Атаманъ
Петро Демяненко
Іванъ Значенко
Хведор Емець
Іляшъ Яциченко
Іванъ Палашувский
Пилипъ Нестеренко
Грицко Мелниченко
Панко Трапизоненко
Захарка Киктенко
Лукашъ Мелниченко
Іванъ Пушкаренко
Трохимъ Панасенко
Андрѣй Пупъ
Петро Москаленко
Іванъ Панасенко
Іванъ Пилипенко
Петро Стуйниченко
Хведор Яциченко
Гарасимъ Яциченко
Олексѣй Баранникъ
Петро Павленко
Хведор Холодный
Микита Хвилоненко
Іванъ Семененко

Козаки тягліе.
Мусѣй Бутенко
Харко Доленко
Ігнать Даценко
Іванъ Вавенко
Романъ Рудий
Васил Вахненко
Якувъ Шмаченко
Петро Корниленко
Демянко Скорого зят
Юско Струпъ
Яким Литвинъ
Романъ Близъвода
Васил Нестеренко
Петро Челебѣй
Савка Бабин зят
Грицко Пащенко
Гаврило Демченко
Карпо Литвиненко
Іванъ Уманецъ
Дацко Чемченко
Микита Юсипенко
Іванъ Чалий
Левко Сутуличенко
Ничипор Нагурний
Якувъ Вавенко
Хведор Бедуха
Максим Игнатенко

Козаки пѣшіе.
Грицко Юсипенко
Гаврило Бердниченко
Іванъ Сулименко
Карпо Келеберденко
Васил Дѣдеча
Іванъ Миндур
Яковъ Крученко
Стецко Павленко
Педор Реберченко
Проциха удова
Андрушко Пилипенко
Тишко Куличенко
Харко Городчанинъ

П[а]на Івана Залеского козаки.
Хведор Лаврикъ
Іванъ Тонкошкур

В Ивашкахъ
П[а]на Ивана Залеского посполитие люде.
Подданіе тяглие.

Іванъ Качанъ
Яковъ Голобородко
Яковъ Коваленко
Іванъ Батура
Дорошъ Яценко
Хома Закапаленко
Семенъ Ткачъ
Грицко Краснякъ
Романиха Нагнуйка
Іванъ Закапаленко
Наумъ Пасѣчникъ
Кононъ Савченко
Маско Ничипоренко
Павло Рубаненко
Хвеско Зубенко
Самуйло Сраенко
Іванъ Овдѣенко
Семенъ Недоручко
Стецко Скоренко
Іванъ Падалченко
Климъ Падалченко
Бондарка удова
Грицко Цупаненко
Лукянъ Бутко
Хома Соснувский
Ничипор Соснувский
Педор Яхненко
Педор Яхненко
Романъ Лобуренко
Юсипъ Колѣсниченко
Грицко Колѣсникъ
Микита Хмаренко
Стецко Стуйчиченко
Онуйко Кушнаренко
Демянъ Мацко
Процикъ Яценко
Степан Даниленко
Тишко Даниленков зят

Пѣшіе.
Василь Ткачъ
Іванъ Швець
Кирикъ Куптѣлый
Іванъ Палашувщенко
Лаврѣнъ Бабиренко
Григор Шаленко
Яким Сакаленко
Яцко Чаленко
Олексѣй Гаращенко
Мартинъ Игнатейко
Іляшъ Москаленко
Мартинъ Даценко
Васил Липченко
Іванъ Цюбаренко
Гарасимъ Носенко
Васил Руденко
Стецко Литовченко
Яким Узлѣщенко
Васил Лукяненко
Панас Холодного зят
Павлиха удова
Остапъ Недоручко
Матвѣй Бровко
Андрѣй Швецъ
Максим Мотруненко
Харко Бондар
Грицко Ракша
Василь Персанъ
Панасъ Хвилонувъ
Іванъ Петренко
Стецко Савченко
Дорошъ Руденко
Лукянъ Тулупѣй
Свергунка удова
Грицко Сухомлиненко

Село Пушъкаровка.
Козаки сотенніе.
Конние.

Іванъ Шило
Остапъ Шило
Дацко Шило
Петро Ясик
Іванъ Демяненко
Іванъ Демяненко
Максим Гнетѣй
Михало Бутъ
Кондратъ Дарка
Іванъ Хижнякъ
Іванъ Максименко
Іванъ Гришко
Іванъ Донецъ
Хведор Донченко
Климъ Донецъ
Гаврило Дядинъ
Іванъ Хрибтикъ
Васил Гасанъ
Хведор Гасанъ
Грицко Макаренко
Сидор Горбаненко
Корнѣй Данилченко
Панасъ Вѣтер
Леско Пасѣчникъ
Іванъ Кгахъ
Кондратъ Волошинъ
Коломачка удова
Матѣй Коломаченко

Козаки тягліе.
Данило Рабуха
Лукянъ Хижнякъ
Хома Дарка
Іванъ Науменко
Гаврило Данченко
Андрушко Науменко
Данило Сакарецъ
Васил Пащенко
Стецко Гнетѣй
Оксютиха вдова
Максимъ Базалѣй
Чема Хрибтикъ
Петро Дорошенко
Павло Гасанъ
Кирикъ Бѣлобородко
Данило Макаренко

Козаки пешіе.
Матяшъ Горбаненко
Іванъ Мелниченко
Сергѣйка удова
Воскобойниковна удова
Яковиха удова
Харчиха удова
Педора удова
Мандя удова
Семенъ Патѣенко
Лукашъ Очко
Яков Рябушенко
Пилипъ Гужва
Марко Гужва
Лаврѣнъ Кулиниченко
Іванъ Рабуха
Грицко Солодкий
Ігнатъ Зайченко
Кирикъ Якименко
Олексѣй Коломакъ

В Пушкаровъци.
П[а]на Александра Чуйкевича посполитіе люде подданіе.
Тягліе.

Романъ Тричигрубъ
Процко Чубенко
Тимко Ткачъ
Корнило Гущенко
Романъ Манченко
Яковъ Латишъ
Дорошъ Ткачъ

Пѣшіе.
Мартинъ Тимченко
Стецко Гужва
Паско Лещенко
Харко Руденко
Марко Донецъ
Педор Левченко

В томъ же селѣ Пр[е]ч[е]стнаго отца Іоанна Величковского протопопа Полтавского подданіе.
Тягліе.

Іванъ Шиленко
Васил Лисенко
Андрушко Григоренко
Стецко Уласенко
Олексѣй Бѣлей
Андрѣй Паламар
Думна удова

Пѣшие.
Петро Мирча
Макар Мирчинъ зят
Педор Лазорченко
Тимушъ Лещенко
Димидъ Яцуненко
Іванъ Пилипенко
Кондратъ Селекета

Село Милцѣ.
Козаки сотенніе.
Конніе.

Васил Дручко Атаманъ
Іванъ Беззубенко
Иванъ Клименко
Яковъ Яровий
Петро Яровий
Иванъ Плѣшенко
Хведор Юдка
Ілко Десенко
Петриха Пѣкалка
Демянъ Самуйленко
Гавришъ Миколай
Іванъ Плѣшенко
Грицко Лисий
Дорошъ Гринченко
Педор Омеляненко
Вакула Костиченко
Васил Литвиненко
Грицко Бутъ
Грицко Кгеркгиль
Павло Кгеркгиль
Панасъ Трушенко
Ярема Бережный
Сергѣй Хлистуненко
Іванъ Захарашъ
Лукянъ Яременко
Супрунъ Браилко
Іванъ Дечка
Стецко Петренко
Трохимъ Грищенко
Лукянъ Чорненкий
Андрѣй Костиченко

Козаки тягліе.
Хведор Головко
Яковъ Клименко
Кондратка вдова
Яцко Маджелѣйский
Тимко Просяник
Корнѣй Якименко
Іванъ Дубина
Омелко Нестеренко
Юско Литвиненко
Андрушко Мироненко
Кондрат Бережний
Кононъ Сакаленко
Процикъ Ситникъ
Яковъ Гладкий
Семенъ Канцѣдалъ
Хведор Кривенко
Корнѣй Кривенко
Мартинъ Даценко
Васил Нестеренко

Козаки пѣшіе.
Остапъ Грищенко
Олексѣйка вдова
Овдѣйка удова
Петро Плоскунъ
Григориха вдова
Яковъ Ситникъ
Яциха Андрущенкова
Остапиха Мурченкова

В Милцяхъ его м[и]л[о]сти пана Іоана Левенца посполитіе люде подданіе.
Тяглие.

Василецъ Панский
Тишко Парний
Процикъ Гапоненко
Ничипор Микитенко
Григор Макушенко
Петро Гладуненко
Хведор Коропятникъ
Юско Сулимов зят
Омелко Туболецъ
Хвеско Сулимъ
Семенъ Ткачъ
Васил Неижмакъ
Иванъ Неижмакъ
Микита Мицъ
Грицко Романенко
Тимушъ Романенко
Мартинъ Микитенко
Назариха вдова
Андрѣй Ненченко
Дорошъ Швецъ
Михайло Москал
Іванъ Бондар
Матвѣй Горбенко
Павло Гилавецъ
Степанъ Ткачъ
Михайло Свинаренко
Іляшъ
Динисъ Вертюлникъ
Ісаиха удова
Данило Павлюченко
Іванъ Пурикъ
Петро Тобото
Ігнатъ Паламаренко
Назар Исаенко
Лаврѣнъ Мищѣнко
Харко Швець
Олексѣй Швець
Яковъ Моцюцкий
Микита Шаповаленко
Явтухъ Давиденко
Кононъ Грищенко
Антонъ Мацюцкий
Овдѣй Давиденко
Кондратъ Благутенко
Каленикъ Рѣзникъ
Омелко Гладущикъ
Супрунъ Мисяченко
Харко Рѣзникъ
Михайло Хобта
Васил Паламаренко

Поддані пѣшіе.
Гаврило Гончаръ
Миско Пасѣчникъ
Петро Жоломка
Рябоконка вдова
Левко Квочка
Іванъ Макушенко
Давиха вдова
Пруска Трушувна
Мартинъ Рѣзникъ
Степанъ Бутенко
Савка Бойченко
Процикъ Бойковъ зят
Динисъ Старостенко
Миронъ Хведоренко
Михайло Баля
Ігнатъ Ткачъ
Павло Коваль
Іванъ Рѣзникъ
Степанъ Штапко
Яковъ Старий
Ісай Гайдукъ
Степанъ Яковенко
Іванъ Соболенко
Халаимъ Ткачъ
Іванъ Чорний
Леско Дудниченко
Юхименко
Юско Ткачъ
Матвѣй Пилипенко
Омелко Зима
Павло Решотникъ
Курило Пасѣчникъ
Леско Ткачъ
Данило Гвоздикъ
Ворвулка вдова
Овдѣй Хобтенко
Іванъ Швецъ
Иванъ Суботенко
Карпувна вдова
Антон Криценко
Хведор Глухий
Шара вдова
Хведор Шарий
Гарасим Пугачъ
Нестер Мацюцкий
Ілко Швець
Трохим Швецъ
Іванъ Овчаръ
Деревяга Старецъ
Грицко Ткачъ
Марчиха вдова
Грицко Тертичникъ
Бондар Глухий
Дациха вдова
Іванъ Паранченко
Калко Старий
Сулимиха вдова
Саранчиха вдова
Гаврило Чередникъ
Гончариха вдова
Данилиха вдова
Харко Гриценко
Григор Мисяченко
Галенко Чередникъ
Грицко Таранъ
Христя вдова
Зубчиха вдова
Прокопъ Кушнѣр
Карпъ Старецъ
Вовчиха вдова старица

Спасибо сказали: bobrownik, Алёна, сергей-гродовка3

Поделиться

34

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

Частина четверта

+ открыть текст

Вь селѣ Куклинцяхъ.
П[а]на Лаврентія Никитовича ясаула полкового Полтавского.
Посполитіе люде подданіе.
Тяглие.

Наумъ Тораникъ
Хвилунъ Шломенко
Васил Супруненко
Яковъ Вѣрменичъ
Юхимъ Патиченко
Евтухъ Яковенко
Думничъ Швецъ
Семенъ Жолонченко
Матѣй Мотренко
Демянъ Кравченко
Гаврило Мовчанъ
Кондратъ Жовтенко
Хома Ткачъ
Хведор Горбань
Кирило Водяникъ
Михайло Ткачъ
Ничипор Криворученко
Семенъ Чорний

Подданіе пѣшіе.
Давидъ Тесля
Юсипка удовица
Яков Савченко
Марта Карпенчиха
Васил Кулѣшъ
Григор Овчаръ
Семенъ Овчаръ
Семенъ Чемерисъ
Матюша Москал
Данило Криворученко
Зѣнецъ Криворученко
Ничипор Голикъ

В селъцѣ Олшаномъ
П[а]на Дімитрія Левенця подданіе.
Тяглие.

Грицко Прушенко
Кирило Вербицкий
Петро Колѣсникъ
Мусѣй Вербицкий
Хома Храпинченко
Степанъ Просяникъ
Васил Сачава
Тишко Тесленко
Демянъ Галченко
Евтухъ Галченко
Гарасим Проценко
Сидор Зколѣенко
Іванъ Прощенко
Иванъ Стадникъ
Кондратъ Москал
Тарасъ Колѣсниченко
Терешко Сподарченко
Іванъ Москаленко
Вакула Уманченко

Пѣшие
Яковъ Гончаръ
Василь Гончаръ
Іванъ Волошиненко
Иванъ Швець
Васил Москаленко
Хведор Дривола
Тишка Даценко
Демянъ Теслюкъ
Грицко Немилостивый
Панасъ Христенко

Село Мачохи.
Козаки сотенніе.
Конніе.

Максим Туркеничъ Атаманъ
Марко Пилипенко
Хведор Шкробутко
Хвеско Мацко
Гарасим Онушко
Семенъ Гусакъ
Грицко Маценко
Ярема Варава
Трохим Панасенко
Яков Губар
Васил Варава
Романъ Нечитайло
Карпъ Сербинъ
Миско Терещенко
Марко Сербинъ
Микита Окоменко
Леско Цеберъ
Матвѣй Куриленко
Тарас Ванченко
Мартинъ Куриленко
Петро Попенко
Костя Василченко
Яковъ Косяченко
Яцко Пащишинъ зят
Панасъ Домашенко
Яков Пергаченко
Микита Кулбачникъ
Гарасимъ Шостенко
Михайло Блощенко
Гринко Наружнякъ
Семенъ Кобилчинъ зят
Яким Нектрило
Павло Кгузенко
Юско Воскобуйникъ
Климъ Цяпка
Іванъ Шибиков зят
Ігнатъ Корнѣенко
Иванъ Грицуненко
Семенъ Баклийский
Грицко Пиругь
Тимуш Москаленко
Кондратъ Кузубенко
Грицко Супруненко
Семенъ Сердюков зят
Максим Гурджѣй
Омелянъ Кисломедъ
Семенъ Коваль
Микита Приходко
Назар Швець
Олексѣй Гуринъ
Левко Малий
Семенъ Костогриз
Грицко Ткачъ
Олекса Сердюкъ
Іванъ Олѣйников зят
Кирик Рибалко
Микита Литвинъ
Гаврило Литвинъ
Матвѣй Собакаръ
Іванъ Онупченко
Терешко Кузубенко

Козаки тяглие.
Іванъ Лисенко
Андрѣй Корнило
Терешко Клевецъ
Терешко Крилувченко
Кондратъ Косяченко
Дорошъ Грицѣенко
Павло Курбала
Демянъ Наталченко
Илко Семишинъ
Степанъ Маценко
Іванъ Дакаленко
Иван Маценко
Микола Хорошенко
Семенъ Курбала
Данило Туръ
Андрушко Терещенко
Павло Максименко
Яков Бублѣй
Иванъ Маценко
Хведор Педорченко
Іванъ Барабашъ
Иванъ Михайликъ
Пронко Орищенко
Корнѣй Орищенко
Костя Орищенко
Романъ Матюшенко
Григор Озарко
Дациха удова
Кондратъ Черкасъ
Борисъ Марченко
Трохим Бутенко
Андрѣй Короленко
Максим Пятакъ
Юрко Кузубенко
Динисъ Проценко
Панко Мелашеченко
Кондратъ Верниколода

Козаки пѣшие.
Хведор Курбалчинъ
Остапъ Коротенко
Грицко Супруненко
Грицко Педурченко
Демянъ Дюгтяренко
Мартинъ Собачий дядко
Уласъ Карпенко
Юрко Крилувченко
Яковъ Дубовикъ
Гаврило Дубовикъ
Яковъ Некгриленко
Грицко Коротенко
Васил Иванченко
Наумъ Плитенко
Демко Шебичишинъ зят
Панасъ Тягнѣенко
Семенъ Гудименко
Василиха вдова
Самуйло Рогув зят
Мартинъ Гадичинчин зят
Остапъ Мищенко
Остапъ Вовкувъ зят
Лустиха удова

В Мачохахъ.
Посполитіе люде до ратуша Полтавского прислушуючіее.
Тягліе.

Ониско Гадюченко
Гарасимъ Волошиненко
Іванъ Катериненко
Радко Юсипенко
Васил Безверхий
Андрѣй Трохименко
Тимко Вѣхоть
Марко Нарожняченко
Гаврило Купченко
Григор Петренко
Уласъ Педашенко
Григор Трохименко
Кузма Дубихвостъ
Яковъ Чухно
Андрѣй Убийконь
Яковъ Коротенко
Данило Лисий
Іванъ Овчаренко
Федор Бѣлизненко
Остапъ Жалинский
Іванъ Куриленко
Яцко Оробецъ
Грицко Юркевичъ
Иванъ Печиворона
Ганна удова
Андрѣй Борисовъ зят
Климъ Пятакъ
Яковъ Калюжной
Іванъ Керебердянского зят
Паско Керебердянский
Юско Рубанъ
Семенъ Кишка
Яцко Шкуратъ
Грицко Лаптѣй
Никифор Казюка
Романъ Мантула
Алексѣй Жаврикъ
Дорошъ Илченко
Федор Тетянченко
Онупко Твердохлѣбов зят
Ілко Щербина
Кузма Аршуля
Катра Попувна
Дмитро Микитенко
Ілко Ситѣй
Евтухъ Сопѣлникъ
Климъ Криворутченко
Кондратъ Шапранъ
Іванъ Кирносовъ зят
Кирикъ Стрижакъ
Тимко Гаркавенко
Омелко Демяниченко
Ничипор Ключникъ
Іванъ Бѣлизний
Пилипъ Голубенко
Дмитро Пащенко
Гринко Гадюченко
Іванъ Коненко
Игнатъ Даниленко
Максимиха Горбанка
Данило Брихничъ
Васил Шашенко
Тимко Рубанъ
Іванъ Лебеденко
Микита Житникъ
Васил Кисѣль
Ілко Вѣтенко
Григор Ковбаса
Петро Баша
Прокупъ Рудиченко
Пархомъ Логвиненко
Мартинъ Крамаренко
Демянъ Бутъ
Яковъ Хижнякъ
Дмитро Вайло
Григор Логвиненко
Андрѣй Литвинъ
Максимъ Пѣвень

Пѣшіе.
Лукянъ Зубашенко
Ярема Озарчинъ
Васил Левченков зят
Штепа Колѣсникъ
Микита Пятаков зят
Динис Голубъ
Павло Стасюв зят
Мартинъ Цюбаненко
Михайло Шмалѣй
Іванъ Горбась
Васил Чепѣженко
Якимъ Прокопенко
Васил Бондарчин зят
Микита Козир
Іванъ Безносъ
Левко Остапенко
Степа Подчаший
Тишко Журавель
Васил Хоменко
Процик Великий
Марена удова
Игнатъ Рачникъ
Іванъ Носенко
Уласъ Булах
Онопрѣй Великий
Манко Милашенко
Грицко Кривий
Остапъ Редка
Хведор Купченко
Уласиха удова
Скубѣйчиха удова
Хведор Чередникъ
Микита Плюваченко
Никола Дяченко
Іванъ Дунченко
Петро Чередникъ
Іванъ Паталахъ
Остапъ Колвашъ
Тарасъ Горбанчинъ зят
Уласъ Сербиновъ зят
Уласъ Самуйленко
Іванъ Горбъ
Грицко Швачка
Степа Овчар
Процко Скрипникъ
Левко Андрущенко
Климъ Слушенко
Михайло Бурковецъ
Яковъ Стуйченко
Хведор Пащенко
Мирунъ Скрипникъ
Олексѣй Ювченко
Грицко Ступникъ
Павло Бѣликъ
Васил Лисый
Остапъ Кгелета
Дмитро Рачникъ
Стецко Педурченко
Тимко Глухий
Іванъ Илченко
Юско Тимченко
Романъ Сукъ
Леско Овчар
Яковъ Двурникъ
Гарасимъ Мацкув
Грицко Жаврикъ
Хведор Пирожокъ
Григор Передерѣй
Уласъ Пужченко
Мусѣй Саламаха
Яковъ Степанченко
Панас Нечитайло
Хведор Галичий
Василь Холоденко
Микита Тимошенко
Іванъ Хведуненко
Стецко Кудренко
Васил Гаркавенко
Павло Горкавий
Гарасим Кудравий
Васил Гаркавий
Миско Борисков зят
Іванъ Жукъ

Ремесники Мачоские до мѣскихъ цеховъ належачіе
Колѣсникы.

Матвѣй Колесникъ
Васил Романенко
Лукянъ Романенко
Яковъ Романенко
Васил Гапотченко
Луцыкъ Сердюков зят
Хведоръ Муковузъ
Миско Повстянъ
Юхимъ Колесникъ
Остапъ Дакаленко
Гаврило Кривчичъ
Іванъ Краско
Карпо Сучокъ
Васил Дѣхтенко
Манко Кудренко
Миско Гаркавенко
Супрунъ Пишненкий
Илко Пишненкий
Гордѣй Кгонтовенко
Андрусъ Галушка
Юхимъ Хорущенко

Бондарѣ.
Хома Бондар
Прокопъ Максименко
Юско Рудый
Грицко Дячокъ
Андрушко Патлатий
Хведор Подлубенний
Зѣнецъ Іванченко
Грицко Бондар

Кравцѣ.
Микита Кравець
Зѣнѣцъ Орѣщенко
Омелко Кравецъ
Андрушко Скубейчинъ зят
Евтух Горкавой зят

Ковалѣ.
Семенъ Литвинъ ковал
Данило Коваль

Ткачѣ.
Іванъ Ткачъ
Сидор Ткачъ
Повтористенко ткач

Шевцѣ.
Яковъ Швець
Семенъ Швець
Гарасимъ Швець

Село Нижніе Млины.
Козаки сотенніе.
Конніе.

Леско Кабакъ Атаманъ
Гаврило Собакар
Юсипъ Бураченко
Васил Ганненко
Дмитро Лаврѣненко
Семенъ Зубъ
Петро Писаренко
Павло Чеймесь
Прокопъ Криворотий
Корнѣй Собакар
Зѣнецъ Шевченко
Левко Шинкар
Сергкй Маслаченко
Юсипъ Бубликъ
Уласъ Гробовий
Васил Кривошапка
Іванъ Мушенко
Юско Задорожний
Остапъ Мурахвенко
Іванъ Мурахвенко
Николай Бутенко
Матвѣй Лебѣдь
Давид Кратенко
Кузма Ничипоренко
Ничипор Бѣлецкий
Ничипор Винниченко

Козаки тягліе.
Токарка удова
Боровчиха удова
Левко Пащенко
Стецко Деркачъ
Педоръ Сѣкаленко
Грицко Бегунчинъ зят
Васил Бутенко
Іванъ Вовкъ
Хвеско Шиянъ
Яковъ Котко
Гарасим Палагутенко
Кирикъ Шмикгленко
Тимко Выженко
Уласъ Кабаченко

Козаки пѣшіе.
Яковъ Мураховецъ
Юско Бутенко
Костя Кратенко
Яковъ Мушенко
Лукянъ Луговский

П[а]на Левенцеви козаки.
Супрунъ Запаришинъ зят
Іванъ Запара
Сидор Ганниченко
Мартинъ Гришичишин зят
Антонъ Гандзенко
Івашко Пришелецъ
Мусѣй Волнянский
Гарасимъ Панбатенко
Мартинъ Шийка
Лаврѣйнъ Секгеда

В Нижныхъ Млинахъ его м[и]л[о]сти п[а]на Левенця посполитіе люде подданіе
Тягліе.

Процко Юсипенко
Петро Даценко
Іванъ Боровко
Грицко Копичка
Петро Кириченко
Захарка Лисенко
Горокалѣчка удова
Савчиха удова
Хрупалка удова
Педор Гриненко
Гарасим Литовченко
Данило Бондар
Кирикъ Кутъ
Семенъ Паращенко
Савка Ключниченко
Іванъ Трубникъ
Динис Тертичникъ
Тишко Лихошвай
Самуйло Копитченко
Тимко Сердюкъ
Семенъ Яровый
Іванъ Шолудко
Гарасим Великий
Ничипор Рѣзникъ
Іванъ Шматко
Завгородный

Пѣшіе.
Іванъ Головко
Ничипор Троненко
Семенъ Бѣлий
Лукянъ Повстяний
Васил Хувричъ
Максим Яценко
Наумъ Ткачъ
Луцикъ Ткачъ
Данило Логвиненко
Штонда Ткачъ
Тимко Зелений
Гордѣй Ткачъ
Тимошъ Савченко
Гарасим Шевцювъ зят
Зѣнецъ Шевченко
Тимко Хлѣвняченко
Иванъ Величков зят
Иванъ Слѣпий
Семенъ Тесля
Тимошъ Жалинский

Село Грабиновка.
Козаки сотенніе конніе.

Іванъ Андрушенко Атаманъ
Васил Дунаенко
Микита Дудниченко
Тимош Тонконоженко
Романъ Понченко
Лукаш Протопопенко
Іванъ Пархоменко
Патиченко кравець
Семенъ Мискив внукъ
Васил Бондар

Пѣшіе.
Демянъ Конопля
Хведор Нориця
Панасъ Нориченко
Андрѣй Лубяниченко
Павло Дудниченко

В Грабиновъци.
Подданіе Мѣкскіе тяглие.

Олексѣй Ткачъ
Васил Рубанъ
Климъ Лепенко
Грицко Цѣлуйко
Ігнат Пискунъ
Остапъ Писаренко
Гаврило Лаврѣненко
Савка Рудь
Данило Дѣденко
Самуйло Рубанъ
Кирикъ Лихошвай
Прокупъ Ющенко
Педор Рябокунь
Яким Нагнѣенко
Паско Шинкар
Гаврило Кошнякъ
Олексѣй Кулиниченко
Григор Тимошенко
Назар Комликъ
Мартинъ Рудь
Грицко Ющенко
Остапъ Рудь
Пилипъ Корецкий
Мусѣй Бондар
Петро Пащенко

Пѣшіе.
Каленикъ Решетняковъ зят
Грицко Бычъ
Васил Легкого зят
Панас Легченко
Васил Чалого зят
Васил Козел
Іванъ Хведченко
Дорош Кулиниченко
Ігнатъ Кривенкий
Харко Грабиненко
Дорошъ Андрушей
Гаврило Марущенко
Ярема Гринченко

Въ слободци Искровци.
Его м[и]л[ости] п[а]на Кочубея подданіе.
Тяглие.

Савка Русинъ Атаманъ
Максимъ Кошѣпь
Максимъ Сухий
Хома Голякъ
Корнѣй Голяченко
Остапъ Винниченко
Грицко Безуглий
Уласъ Волощенко
Педор Коржачка
Кондратъ Шишаченко
Грицко Волощенко
Семенъ Бобыр
Охрѣмъ Мураховецъ
Мартинъ Литвинъ
Хома Давиденко Рибалка
Грицко Масликъ

Пѣшіе.
Якимъ Швецъ
Панко Безуглого шуринъ
Петро Спанишинъ зят
Ярема Курочка
Семенъ Ницъ

В слободци Николской.
Его м[и]л[о]сти П[а]на Кочубея подданіе.
Тягліе.

Захара Клименко Атаманъ
Климиха удова
Яков Цибулювский
Омелянъ Косый
Гарасим Матвѣенко
Захарка Калюжний
Хведор Тарапъ
Гавришиха удова
Ониско Калюжний
Демянъ Охрѣменко
Назар Игнатенко
Михайло Петрашенко
Яцко Дубонисенко
Семенъ Заболотний
Яковъ Гаркавченко
Яким Бездѣтний
Савка Капитаненко
Андрушко Бондар
Петро Чижъ
Михайло Чигиринченко
Іванъ Стеценко
Тимош Пизибабенко
Іваниха удова
Демянъ Конпанѣецъ
Васил Лободенко
Гаврило Клименко

Пѣшіе.
Педко Горкавенко
Иванъ Павленко
Грицко Юрченко
Юско Манденко
Ярема Горбъ
Корнѣй Кужмало
Данило Ткачъ
Якимъ Коромисличенко
Михайло Литвинъ
Грицко Кусайченко
Семенъ Коновалъ
Семениха удова
Якимъ Рибалка
Андрушко Юрчишинъ зят
Грицко Дудникъ
Паско Рѣзкый
Іванъ Кривый
Михайлиха вдова
Іванъ Трусило
Иванъ Нечаенко

Въ слободци Тагамлику п[а]на Івана Залеского подданіе.
Тягліе.

Васил Ахтирский Атаманъ
Микита Менко
Петро Буза
Степанъ Дрюбничъ
Семениха Голосна
Васил Гордѣенко
Іванъ Гулаченко
Курилиха удова
Іванъ Лущинъ
Кирикъ Кобилка
Ярема Опарѣй
Ничипор Лихойменний
Васил Телятникъ
Максимъ Дунда
Васил Циганенко
Микола Таранув зят
Якимъ Контаренко

Пѣшіе.
Семенъ Кушнѣр
Омелко Латишъ
Васил Соловар
Іванъ Сенченко
Иванъ Займонъ
Луць Ткачъ
Грицко Вакула
Хведор Скотар
Петро Стужко
Петро Литвинъ
Тимко Писаный
Гаврило Ткачъ
Степанъ Семенченко
Хвеско Широкоступъ

Селъце Росошинъци.
М[о]н[а]стира Полтавского подданіе чернецкіе.
Тягліе.

Іванъ Стеценко
Стець Дѣденко
Грицко Цехоня
Грицко Тобото
Грицко Нетеса
Мусѣй Уманцюв зят

Пѣшіе.
Іванъ Олексенко
Данило Остапенко
Исай Касяненко
Петро Уманченко
Іванъ Мациценко
Іванъ Следъ
Андрушко Уманецъ
Иванъ Мимра
Олексѣй Мѣрочник
Іванъ Дудникъ
Иванъ Ткачъ
Динисъ Стареченко
Васил Ткачъ
Семенъ Литвинъ
Гаврило Устименко

В Тростянци подданіе.
чернецкие.

Тарас Пилипенко
Данило Роенко
Гаврило Шрамъ
Панасъ Рибченко
Семенъ Гончаръ
Курило Колѣсникъ
Васил Савченко
Васил Прихожий

В Олъшаной подданіе чернецкіе.
Тягліе.

Сидор Кикоть
Іванъ Пѣскунъ
Іванъ Тесля
Мотря удова
Опанасъ
Дорошъ Андрущенко

Пѣшіе.
Харко Мѣрочникъ
Данило Шишъ
Гордѣй Бондар
Яковиха удова
Яковъ Винникъ
Шевчиха удова
Омелко Ростягай
Кузма Симоненко

На Булановой.
Подданіе чернецкіе.
Тягліе.

Манадика Рубанъ
Мусѣй Колѣсникъ
Яковъ Москаль
Павло Мѣрочникъ

Пѣшіе.
Микита Колѣсникъ
Данило Москаленко
Павло Надточей
Грицко Бровченко
Яковъ Мѣрочникъ
Грицко Мѣрочникъ

Под м[о]настиромъ Полтавскимъ подданіе чернецкіе.
Тягліе.

Максимъ Гарасименко
Андрушко Бурляй
Яциха Опошанская
Степанъ Пилипенко
Тишко Емецъ
Ничипор Вовкъ
Кирикъ Вовченко
Гаврило Олещенко
Данило Сергѣенко
Юско Рубанъ
Ничипор Степаненко
Хведор Передерѣй
Ігнатъ Несватъ
Процикъ Кушнѣр

Пѣшіе.
Васил Степаненков зят
Дмитро Козар
Юсипъ Швецъ
Хведор Винниченко
Мартинъ Пилипенко
[Ю]ско Чередникъ
[Ю]хнувна вдова
...чанъ Чередникъ
Юско Стецишинъ зят
Іванъ Пасѣчникъ
Григур Дудникъ
Хома Карноухъ
Васил Шаповалъ
Іванъ Кушнѣръ
Яким Риченко
Пилипъ Ткачъ
Гарасимъ Кушнѣр
Терещиха удова
Яцко Мироненко
Яков Праченко
Тихонъ Кушнѣр
Андрѣй Ременяка
Грицко Бондар
Кондратъ Мовчанъ
Васил Шишацкий
Процикъ Гайдай
Панасъ Папуда
Грицко Шишаченко
Микита Тертичникъ
Хома Краснобрижий
Дмитро Лахно
Грицко Тертичникъ
Гаврило Басарака
Хведор Ткачъ
Гарасим Ткачъ
Сидор Шаповалъ
Гарасимъ Гунченко

Итого въ сотнѣ П[ана]Самарского козаковъ конних — 301
а тяглих з пѣшими - 322
И всего того - 623
Посполитих всѣх - 902

Городъ Великій Будища.
Козаки конние.

Федоръ Семеновичъ сотникъ
Дмитрій Колачинскый бывшый сотникъ
Максимъ Левченко бывший сотникъ
Сидор Яременко Атаманъ
Охрѣмъ Замурко хоружий
Федор Товстѣй
Грицко Мисикъ
Омелко Олѣйникъ
Васил Ющенко
Іванъ Шевченков зят
Кузма Шевченко
Андрѣй Криворотко
Федор Криворотко
Остапъ Яковенко
Федор Богунъ
Андрѣй Будченко
Терешко Каневченко
Грицко Водопянъ
Іванъ Яценко
Дмитро Жовнѣренко
Грицко Макаренко
Павло Куриленко
Федор Герцикъ
Грицко Момот з синами
Панко Винниченко
Дмитро Сакаленко
Семенъ Одинченко
Остапъ Проненко
Григор Проненко
Грицко Курбала
Панас Глущенко
Леско Стадниченко
Пилипъ Шаповаленко
Павло Чмихало
Іванъ Шабелниченко
Павло Сулима
Матвѣй Педанув зят
Костя Педанъ
Григор Педанъ
Омелко Пинъ
Романъ Ондрѣйко
Ярема Сулименко
Васил Михненко
Федор Михненко
Климъ Михненко
Гринецъ Михненко
Яцко Михненко
Іванъ Глоба
Андрѣй Проненко
Семенъ Дащенко
Васил Михненко
Семенъ Баришпол
Петро Зеленский
Васил Швидко
Петро Сакало
Гринь Дащенко
Васил Одинецъ
Яков Шуба
Остапъ Кгордювский
Лукянъ Кокоза
Васко Шестюрка
Матѣй Жаданенко
Степан Марущенко
Іванъ Кгордювский
Олекса Троянъ
Іванъ Кондратенко
Щтепа Емецъ
Кирикъ Сулиминъ зят
Кондратъ Вовкъ
Демко Обрѣзанъ
Яков Олифѣренко
Семенъ Одинченко
Ониско Курбала
Іванъ Пархоменко
Степанъ Яценко
Юско Олифѣренко
Стецко Стародубъ
Дацко Чубучный
Васил Котляренко
Семенъ Шабелникъ
Григор Жадченко
Грицко Кратенко
Степанъ Кадученко
Семенъ Шестуненко
Гаврило Кондратенко
Кирикъ Харченко
Васил Шестунъ
Федор Обухъ
Семенъ Захарченко
Матѣй Захарченко
Грицко Коломийченко
Омелко Денисенко
Михайло Василенко
Мартинъ Штаненко
Романъ Порохня
Наумъ Порохня
Іванъ Рибасъ
Федор Книшъ
Григор Максименко
Михайло Менко
Остапъ Краско
Лукянъ Голубъ
Данило Куличенко
Иванъ Голубъ
Васил Демочко
Назар Черкащенко
Ігнатъ Гринченко
Васил Остапенко
Матѣй Шастунъ
Іванъ Дяченко
Іванъ Сотниченко
Прокупъ Шаруненко
Андрѣй Пловака
Василь Капиносъ
Семенъ Сулименко
Демко Миняйло
Омелко Иваницкий
Леско Котляренко
Семенъ Попадинъ зят
Ігнатъ Несвятипаска
Іванъ Шолудченко
Кондратъ Олифѣренко

Козаки тягліе.
Сергкй Кгордѣйченко
Дмитро Сакало
Гриць Харпакъ
Гаврило Харпакъ
Павло Каневцюв зят
Грициха Жовнѣрка
Андрушко Бѣликъ
Климъ Яценко
Стецко Ефименко
Ониско Коломийченко
Павло Ефименко
Петро Клипа
Іванъ Гриценко
Стецко Шабелниченко
Григор Сулименко
Іванъ Белей
Гаврило Середенко
Кирикъ Куюда
Тимош Ярошенко
Васил Паненко
Стецко Халаймъ
Іванъ Матвѣенко
Тишко Середенко
Васил Славненко
Григор Дащенко
Прокопъ Троянъ
Романъ Михненко
Васил Дащенко
Іванъ Дащенко
Марко Стрѣлникъ
Кирикъ Илляшенко
Остапъ Илляшенко
Григор Ювченко
Григор Лукяненко
Іванъ Шерстюченко
Іваниха Пархомова невѣстка
Гриць Криворотков зят
Іванъ Жаданенко
Михайло Одинченко
Федор Шаповаленко
Игнатъ Яценко
Матѣй Ющенко
Кублицкая вдова
Федор Скубеникъ
Іванъ Сухонусъ
Іванъ Тихоненко
Грицко Сухоносов зят
Пащиха Водопянка
Остапъ Салогубенко
Іванъ Котляренко
Лаврѣнъ Губский
Грицко Спичакъ
Корнило Олифѣренко
Ганна Кокозиха
Харко Куценко
Михайло Куценко
Микита Куценко
Феско Кондратенко
Стецко Решетниченко
Олекса Штаненко
Стецко Курбала
Семенъ Подорожний
Васил Курбала
Грицко Денга
Семенъ Гатманъ
Іванъ Коробченко
Андрѣй Глушенко
Панко Дюгтяр
Федор Шимко
Ничипор Кандзюба
Іванъ Трипулецъ
Иванъ Воскобуйникъ
Федор Хоменко
Грицко Михайличенко
Семениха Ченердеска
Савка Колибаба
Ярмолиха Векла
Степанъ Дащенко
Тимко Дащенко
Гарасим Дащенков зят
Гринчиха вдова
Васил Задорожный
Остапъ Шуть

Козаки пѣшіе.
Іванъ Педанъ бывший сотник
Данило Дунъ старець кривий
Семенъ Евфименко
Штепиха вдова
Гарасим Жаданенко
Леско Левадненко
Юско Безнусъ
Петро Сулима
Катря Олексиха
Іванъ Штона
Иванъ Денга
Олекса Ворожченко
Федор Шимченко
Васил Кандзюба
Юско Черкащенко
Данило Гринченко
Семенъ Трипулецъ
Котлярка вдова
Обушиха вдова
Климъ Губский
Грицко Збаразкый
Василь Кратенко
Іванъ Ключниченко
Матѣй Немеровщенко
Динисъ Михайленко
Іванъ Пловаченко
Іванъ Кондзюба
Олекса Паламаренко
Федор Охвутникъ
Итого 239.

Купеческие и торговіе люде
Федор Иванович войтъ
Ярема Тимофѣевичъ
Гаврило Арандаренко
Осифъ Краснокуцкий
Сергѣй Ромацюв зят
Романъ Ващенко
Грицко Ващенко
Остапъ Ващенко
Микита Стеценко
Павелъ Кондратенко
Янъ Кгрекъ
Васил Маленкий
Іванъ Бѣлий крамар
Иванъ Зубашенко
Іванъ Сирота
Яцко Маленкий
Башляйка вдова
Іванъ Сиротенко
Остапъ Осмаченко
Лапѣщиха вдова
Каска Крамарка
Наумъ Зубашенко
Васил Собецкий
Маря Городницкая
Васил Павловичъ
Степанъ Мартиненко
Іванъ Мартиненко
Федоръ Кгрекъ

Посполитіе люде тяглие.
Прокопъ Литвиненко бурмистръ
Антонъ Громадский
Гарасимъ Кучер
Сахно Митринъ
Андрушко Дѣденко
Андрѣй Монченко
Михайло Карпенко
Гаврило Зозуля
Процикъ Келембетенко
Павло Шиленко
Грицко Жовнѣрчинъ зят
Федор Галашинъ
Грицко Шубный
Федор Яхничъ
Прокопъ Уласѣенко
Гаврило Калюжний
Кость Гринченко
Омелко Емченко
Кирикъ Паламар
Федор Костира
Петро Кабакъ
Карпо Безрецкого зят
Яков Іляшенко
Ролля удова
Терешко Тарасенко
Тишко Рудиков зят
Тимко Сисунъ
Микита Якименко
Яков Куриленко
Іванъ Наконечний
Галка Фесенчиха
Федор Фесенко
Федор Бѣленкий
Яким Онацко
Федор Сивокунь
Антонъ Шулженко
Федор Бѣлий
Васил Шиленко
Васил Слѣпий
Леско Недѣля
Ілляшъ Клименко
Васил Ярмоленко
Евхимъ Онтоненко
Грицко Гунченко
Грицко Поддубный
Паско Ваченко
Савка Гринченко
Іванъ Соляникъ
Грицко Безкоровайнов зят
Савка Любаренко
Григор Гнояненко
Палажка Бузиниха
Грицко Дудникъ
Грицко Моренецъ
Іванъ Половыч
Федор Дѣденко
Грицко Дѣденко
Крупчиха вдова
Павло Холявка
Миско Неминихатка
Олена Холявчиха
Омелко Мася
Іванъ Фесенко
Яков Андрѣенко
Грицко Демиденко
Іванъ Дѣденко
Микола Кабакъ
Ничипор Тарабанъ
Іванъ Дмитерченко
Миско Севериненко
Оришка Киричиха
Грицко Кириченко
Грицко Калюжный
Ониско Батуринецъ
Кондратъ Пацюкъ
Тимушъ Половий
Павло Дюгтяренко
Юско Куличенко
Ігнатъ Морененко
Федор Олексенко
Васил Герцикъ
Ігнать Славко
Васил Педина
Семенъ Торяниченко
Іванъ Курбалинъ зят
Кондратъ Кучер
Петро Римар
Данило Школа
Кирило Недруганъ
Федор Пшеничка
Онтунъ Гунка
Мойсѣй Шолудко
Леско Гунченко
Іванъ Паламаренко
Матѣиха Тищиха
Грицко Тищенко
Карпъ Луценко
Захарка Громадскый
Федор Пархоменко
Тишко Клѣщаренко
Дмитро Солоха
Іванъ Марченко
Тишко Данъкувъ зят
Яков Мандзенко
Павло і Іванъ Брушенки
Ничипор Якименко
Грицко Микитенко
Демянъ Пояйко
Корѣй Битов зят
Грицко Кузка
Петро Заковѣнка
Федор Горгопенко
Грицко Дякъ Мануж[.]сщик
Пархом Герцикъ
Кондратъ Онусчичъ
Гаврило Дмитренко
Васил Войтенко
Іванко Момотов зят
Иванъ Даниленко
Федор Постулникъ
Васил Дзюбичъ
Леско Кривчинъ шинкар
Данило Курилишинъ зят
Маря Кондратиха
Уласъ Тютюнниченко
Лаврѣнъ Пацюренко
Андрѣй Коробченко
Лаврѣнъ Низкый
Гаврило Сопѣлниченко
Демко Дѣденко
Микита Дѣденков зят
Грицко Сеникъ
Данилиха Педанка
Лукянъ Рябовулъ
Іванъ Клименко
Якимъ Москаленко ктитор
Андрущиха вдова
Самуйло Булченко
Яцко Панченко
Іванъ Любченко
Гараско Палагутенко
Павло Воличенко
Анрѣй Мандзенко

Посполитіе пѣшіе.
Стецко Безпецний
Евдоха Кузмиха
Ониско Мисевринъ зят
Миско Мисевра
Іванъ Вувдичъ
Грицко Пантелѣенко
Каска Ілляшиха
Костя Чередникъ
Степанъ Стадничинъ зят
Тимко Щербань
Якимиха Нечуиха
Давидъ Тесля
Петро Овчар
Яцко Чубушинъ зят
Грицко Шестюрка
Гапка Иваниха
Панасъ Котъ
Семенъ Мигриненко
Харко Гринчишинъ зят
Костя Шабелниченко
Тимко Іляшенко
Федор Чередникъ
Семенъ Штепа
Васил Дяконенко
Федор Гринченко
Андрѣй Вовкъ
Васил Вовкъ
Кондратъ Тесля
Демко Кирданъ
Данило Шулженко
Марина Сакаловна
Денисиха Дмитренкова
Попадя Василиха вдова
Іванъ Морозъ
Васил Прядунъ
Писарка вдова
Романъ Матяшенко
Тимко Неходенко
Федор Недѣля
Лукянъ Басарабъ
Петро Бѣлашенко
Карпъ Бѣлого братъ
Іванъ Штепка
Демянъ Солодовникъ
Миронъ Сухоносъ
Ілко Скрипниченко
Климъ Кабаченко
Юско Носиченко
Грицко Васкувъ зят
Михайло Дмитренко
Наталка Гноянка
Трохимъ Остапенко
Грицко Литвинъ
Федор Кобѣзкий
Лаврѣнъ Громадский
Прокупъ Данченко
Антонъ Никитенко
Ярема Скрипниченко
Трохимъ Жаботинский
Іванъ Скрипникъ
Васил Паламар
Грицко Линникъ
Демид Тихонов зят
Яцко Стадниченко
Іванъ Деренко
Миколиха вдова
Семенъ Овчаренко
Дмитро Савосгкенко
Гринецъ Злодюжка
Петро Микитченко
Федор Доленко
Магкй Решетникъ
Стецко Золотар
Яким Сирота
Федор Пуценко дякъ
Микита Литвинъ
Маря Короткая
Іванъ Дунаевский
Пилипъ Шкляр
Лукянъ Шаповалъ
Ганна Кгузиха
Джемелѣйка вдова
Іванъ Сердюченко
Максимъ Шолудко
Миско Москал
Нестериха вдова
Петро Панятенков зят
Демянъ Остапенко
Яков Спичаков зят тесля
Гаврило Савченко паламар
Карпо Красувский
Миско Овчар Захарченков
Яким Великий асаулецъ
Ювга Сѣдувна
Ганна Яремовна
Давид Юрченко тесля
Яков Милашъ
Андрусъ Ключниченко
Стецко Рѣзниченко
Іванъ Тесля
Аврамъ Степаненко
Давид Пиловитенко
Паско Немецъ
Гарасимъ Окгданецъ
Дмитро Тесля
Іванъ Кгалакгасюв зят
Кирикъ Дзюбенко
Олена Поддубная
Стецко Кондратенко
Гринко Боровый
Павло Коцевый
Васил Дѣденко
Настя Богунка
Христя Мойсѣйка
Іванъ Грабно
Микита Отрущенко
Микита Калюжний
Іванъ Петренко
Дмитро Ляхъ
Леско Зайченко
Стецко Солодовник
Яким Дацюненко
Іванъ Кгоджуленко
Петро Куликъ
Дацко Гвоздикъ
Гапка Пліовановна
Яцко Недруганъ
Іванъ Беевъ шуринъ
Пилипъ Жорниченко
Маря Ричка
Андрѣй Маляренко
Марко Постулникъ
Яким Потапенко
Стецко Гзѣювъ зят
Яцко Бей
Фенка Греччиха
Іляш Гузѣй Десятникъ
Кондратъ Низкий
Леско Постѵлникъ
Миронъ Постулников зят
Ярема Винник Цюринъ
Антониха Пивоварка
Лаврѣнъ Литвиненко
Іванъ Тарасенко
Микита Квартниченко
Васил Брушенко
Павло Боцвинъ
Микита Боцвинов зят
Хвенка Лениха
Михайло Лукяненко
Пилипъ Харченко
Самуйло Емченко
Семенъ Асаулецъ
Варавиха вдова
Иванъ Мѣрний
Онопрѣй Гузѣенко
Лукянъ Кабакъ
Самуйло Горбасенко
Матвѣй Хилченко
Яцко Шаповаленко
Динисъ Велитченко
Іванъ Сахно мѣрочник
Лавринъ Кривый
Кирикъ Трембачов зят

Цехъ кушнѣрский.
Тяглие.

Максим Рѣпченко цехмистр
Грицко Недрукганый
Андрушко Петренко
Іванъ Кривенченко
Ничипор Рудь
Ничипор Масичъ
Педко Зубашенко
Макар Дмитренко
Михайло Дмитренко
Федор Морозъ
Семенъ Косенко
Юско Стовпувский
Стецко Горбатенко
Павло Иванченко
Палажка Гордѣйка
Мотря з сином
Омелко Майборода
Олексѣй Кгордювский
Леско Шапочникъ
Самуйло Клименко
Луцикъ Котляров зят
Корнѣй Нехай Кокоза
Микита Жидченко
Іванъ Денга
Грицко Смола

Кушнере пѣшие.
Стецко Григоренко
Грицко Чорный
Евтух Кушнѣръ
Іванъ Ваченко
Тишко Евченко
Яким Сирота
Микита Евфименко
Нестор Трембаченко
Федор Лабур
Хведор Максимишинъ зят
Ничипор Чумаченко
Феско Рѣпчишинъ зят
Ничипор Герциковъ зят
Стецко Слѣпий
Ганна Шестюрка
Михайло Калюжный
Стецко Иванченко
Семенъ Репченко
Миско Корсуненко
Параска Зозулиха
Петро Рѣпченко
Процко Петренко
Іванъ Дунаевскый
Іванъ Шарунов зят
Ганна Микитиха
Супрунъ Дѣденко
Семенъ Пивоваров брат
Грицко Чумакъ
Паско Мякушка
Кирикъ Нечуенко
Аврамъ Гриценко
Федор Ладижинский
Евчиха Кушнѣрка

Цехъ шевскый.
Тяглие.

Андрушко Бойко Цехмистръ
Стецко Кужель
Яцко Корнѣенко
Динис Шугайленко
Зашкулний
Федор Панютенко
Маруся Шевчиха
Тимко Криворучко
Стецко Рахнувский
Петро Янушъ

Шевцѣ пѣшіе.
Данило Швецъ
Феско Корнѣенко
Остапъ Швецъ
Динис Калнусенко
Процикъ Швецъ
Семененко Савка
Іванъ Калнусенко
Петро Бабенко
Демянъ Коте
Сидор Криворучков
Яков Вовкъ
Крятъ Петренко
Кондратъ Губаренко
Данило Колесников зят
Гараско Швець
Михайло Цюпка
Іванъ Кирка
Ігнатъ Бойко
Васил Маленкий
Михайло Зеленский
Васил Воронувский
Васил Губаренко
Грицко Молодожунъ
Марко Панятенко
Андрушко Калнусенко
Демянъ Зашкулний
Михайло Василенко
Іванъ Рахнувский
Яцко Рахнувский
Кирикъ Галушка
Бурнуска Шевчиха
Грицко Калнусенко

Цехъ резницкый.
Тяглие.

Феско Василенко цехмистр
Васил Курбала
Назар Гриценко
Грицко Котенко
Васил Стеблѣй
Павло Кривонусъ
Іванъ Стеблѣенко
Прокопъ Троянъ
Ігнатъ Лукяненко
Яким Шумейко
Кирикъ Скорохудъ
Іванъ Проценко
Павло Ктитор
Іванъ Сидоренко
Семенъ Василевичъ
Савка Попиченко
Пилипъ Пиругъ
Федор Пархоменко
Яцко Пирогув зят
Юско Слѣпченко
Кузма Котляренко
Стецко Клименко
Стецко Дорошенко
Грицко Сидоренко
Васил Бриль

Резники пѣшие.
Грицко Воликъ
Карпиха Старая
Данило Бриль
Васил Сидоренко
Панасъ Бриленко
Федор Попикъ
Яцко Семенча
Корнѣй Постулников зят
Матвѣй Постулникъ
Стецко Либедь
Федор Губскый

Цехъ ткачкый.
Тяглие.

Андрѣй Олексенко
Тимко Зернистий
Олексиха Ткачиха
Грицко Бражний
Данило Ладижинский
Омелко Бойковъ зят
Сидор Андрушко
Іванъ Дзюба
Уласъ Скоробатченко

Ткачѣ пѣшие.
Максим Калюжного зят
Ілляшъ Видюкъ
Ханда ткачъ
Семенъ Суспиченко
Савка Проценко
Іванъ Проценко
Іванъ Засядвовкъ
Семенъ Гненко
Тимко Куликъ
Грицко Даценко
Юско Цяцка
Леско Федоренко Цехмистр
Романиха Ткачиха
Юско Ткачъ
Феско Ткачъ

Цехъ колесницкый.
Тяглие.

Левко Штепа
Васил Велитченко
Яковъ Курманъ
Савка Бережного зят
Микита Косенкий
Петро Паненко
Андрушко Колесникъ
Савка Денженко
Феско Литвиненко
Андрѣй Онущенко
Федор Онущенко
Федор Федоров Онусченков с[и]н
Васил Колесникъ
Семенъ Паненко
Яким Шевченко
Маря Паниха

Пѣшие.
Борисъ Семеняка
Кузма Кузменко
Максим Штепа
Андрѣй Токаренко
Максим Семеняка
Кирикъ Варивода
Семенъ Штепенко

Цехъ ковалскый.
Тяглие.

Петро Клочко
Степанъ Пилипенко
Семенъ Пилипенко
Васил Шабелниченко
Іванъ Добрецкой
Антонъ Терлецкой зят

Пѣшие.
Гуринъ Коваль
Кондратъ Иваненко
Яцко Коваль
Андрѣй Коваль

Цехь гончарскый.
Тягліе.

Яковъ Гончар Ключниченко
Павло Проценко
Петро Панятенков
Петро Кгунадзенко
Михайло Диканъ
Грициха Киянка
Петро Яненко

Пѣшие.
Тимко Лота
Семенъ Сесь
Іванъ Григоренко
Петро Плисъ
Петро Повтавский
Андрѣй Проценко
Іванъ Пуценко
Зайчиха вдова
Васил Тарасенко
Самуйлиха вдова
Дмитро Горбатый
Іванъ Даценко
Тетяна Кгунадзиха

Цехъ бондарскый.
Тяглие.

Уласъ бурмистръ
Іванъ Решетникъ
Максимъ Решетникъ
Гаврило Троцишинъ зят
Петро Фалко
Семенъ Усенко
Вуцка Чайчиха

Пѣшіе.
Данило Шевченков зят
Данило Бондар
Іванъ Решетниченко
Семенъ Бузченко
Миско Достатный
Васил Салогубовъ зят
Итого всех посполитих 616

В Старыхъ Млинахъ м[о]настира Лубенского поддание.
Тяглие.

Микита Булченко
Федор Токаренко
Тимошъ Булченко
Михайло шинкар м[о]настирский
Марко Волошенко
Пѣшие.
Супрунъ Гнѣденко
Петро Савченко Колесник
Іванъ Ткачъ
Іванъ Іваниченко
Данило Свѣчкаръ
Кузма Решетниченко
Іванъ Михайленко
Иванъ Ткачъ

За унѣверсаломъ рейментарскимъ п[а]ну Димитрию Колачинскому прислушиваючіе люде подданіе.
Олекса Батуринченко
Василъ Решетникъ
Павло Крупка
Яковъ Грицаенко
Гордѣй Москаленков зят
Хома Глущенко
Олекса Яременко
Семенъ Веремѣенко
Михайло Веремѣювъ зят
Остапъ Романченко
Михайло Веремѣенко
Олекса Сениченко
Федор Литвиненко
Филонъ Семененко
Михайло Острянинъ
Кондратъ Іванченко

П[а]на Максима Левъченка подданіе.
Романъ Винниченко
Грицко Кибалниченко
Данило Шаповаленко
Остапъ Семченко
Ілляшъ Климов зят
Леско Сениченко
Маря Харчиха
Грицко Крохмалний
Харко Шаповаленко
Грицко Сухомлиненко
Зоска вдова
Мелашка вдова
Грицко Сухомлинъ
Грицко Хиленко
Андрушко Шевченко
Лукянъ Чередникъ

В Новыхъ Млинахъ ей м[и]л[ости] п[а]н Кочубѣевой подданіе.
Тяглие.

Гавришъ Шолудченко Атаманъ
Тимко Мирочникъ
Мартинъ Микитенко
Ярушъ Рибасювъ зят
Ілко Момотенко
Савка Гапонченко
Уласъ Рекало
Федор Гейко
Савка Какаленко
Іванъ Тесленко
Яков Сутула
Федор Куць
Михайло Куличенко
Пилипъ Тесленко

Пѣшие.
Іванъ Глущенко
Андрушко Каченко
Петро Паламаренко
Федор Сипа
Яковъ Чучупака
Гапка Какалка
Іванъ Хрѣненко
Лукянъ Гапотченко
Грицко Мѣрочникъ П[а]нский
Федор Куличенко
Іванъ Ткачъ
Матвѣй Какаленко
Христя удова
Яковъ Ткачъ
Терешко Безкоровайный
Ничипор Мойсенко
Карпъ Баштовый
Олекса Хоменко
Грицко Мирочникъ
Васил Сидоренко
Гаврило Юрченко
Степанъ Чуприна

М[о]настира Скитского дѣвичого Великобудиского поддание.
Тягліе.

Алексѣй Микитенко Атаманъ
Андрѣй Деревянченко
Михайло Винникъ
Семенъ Зубъ
Гаврило Тютюнникъ
Евхимъ Баришполев шуринъ
Андрѣй Солошенко
Федор Бовкуненко
Васил Бовкунъ
Процикъ Савоновъ зят
Дацко Бохонов зят
Ярема Ткачъ
Кузма Сесуненко
Стецко Михайличенко
Карпъ Опушнянский
Микита Жорниченко
Петро Четверикъ
Грицко Жирка
Дмитро Жирка
Андрушка Опушанский
Іванъ Халайменко
Яцко Галущенко
Ігнатъ Хоменко
Мартинъ Жадченко
Ігнатъ Масло гончар
Игнатъ Яременко
Степанъ Сухомлинов зят
Андрѣй Исаенко
Микола Ковюченко
Іванъ Глущенко
Леско Власѣенко
Іванъ Андрусенко
Матвѣй Горкавченко
Михайло Глущенко
Іванъ Маликъ
Васил Горшковозъ
Іванъ Дмитренко
Семенъ Яценченко
Федор Марениченко
Грицко Бѣлченко
Андрушко Михайличенко
Грицко Михайличенко
Якимъ Чорнишув зят
Михайло Велитченко
Максим Постулниченко
Андрушко Коржъ
Карпъ Кузменко
Паско Збаразкый
Паско Романенко
Корнѣй Кузменко
Іванъ Жигаленко
Демянъ Смоляр
Грицко Слѣсар
Пархомъ Житникъ
Ярема Курбала
Феско Литвинъ
Антонъ Василенко гончар
Петро Шевченко
Андрушко Марченко
Іванъ Сероштаненко
Данило Шерстюченко
Маря Павчиха
Іванъ Печурский
Олексѣй Лисенко
Семенъ Жаданенко
Олекса Курбала
Михайло Ярмоленко
Лукянъ Илченко
Васил Лелюкъ
Іван Курбаленко
Игнат Бовкуненко
Матѣй Шиленко
Назар Лелюковъ
Семенъ Мойсенко
Степанъ Ващенко
Ничипор Гавриленко
Іванъ Карпенко
Динисъ Гончар
Корнѣй Ященко
Андрѣй Бѣлый
Васил Ілляшенко
Павло Машкар
Ярема Стеценко Ткач
Грицко Заднепрянский
Панасъ Несвятипаска
Панасъ Рудиченко
Костя Марченко
Матѣй Калишенко
Троцко Пащенко
Лукянъ Плосконосенко
Магкй Дорошенко
Степанъ Клименко
Нестор Исаенко
Павло Скрипниченко
Кирикъ Скрипниченко
Іванъ Марченко
Степанъ Стенченко
Олексѣй Козина
Дмитро Дзюба
Михайло Зарубинъ
Іванъ Горшковузъ
Юрко Литвинъ
Микита Локушко
Романъ Плосконосенко
Іванъ Перетятко

Того ж м[о]настира пѣшие.
Федор Кравецъ
Нестѣръ Роменцевъ
Ярема Заецъ
Левко Тимофѣенко
Ілко Завийбороденко
Мойсѣй Шевченко
Пилипъ Ткачъ
Васил Федоренко
Трохимъ Шевченко
Стецко Клочко
Андрушко Милоданъ
Грицко Сурганъ
Олекса Краснякъ
Олена вдова
Андрѣй Клочко
Микита Кравецъ
Омелко Ткачъ
Олексѣй Гринцюченко
Семенъ Андрусенко
Сидоръ Литвинъ
Іванъ Скорикъ
Яковъ Супруненко
Іванъ Антипенко
Федор Рибалка
Данило Усенко гончар
Семенъ Попруга
Гаврило Бондар
Яцко Бабакъ
Васил Плескаченко ткачъ
Герасимъ Ткачъ
Макариха Гапка
Остапъ Сергѣенко воровчин
Юско Слѣпченко
Тимошъ Голованъ ткачъ
Васко Гепало бондар
Параска Курилиха
Васил Михайличенко
Самуйло Пойрский
Мелашка вдова
Іванъ Глинский
Петро Василенко
Пазка Василенкова
Федор Пищенко
Грицко Дорошенко
Васил Гончаръ
Микита Литвиненко
Петро Тищенко
Федор Рудиченко
Кононъ Плескаченко
Степанъ Царенко
Евдоха вдова
Тишко Онущенко колѣсникъ
Тарасиха вдова
Каленикъ Иваненко
Михайло Бондаренко
Прохно старецъ
Романко Асаулецъ
Павло Сѣроштанъ
Андрѣй Литвинъ
Семениха Савченкова
Андрѣй Кулѣшъ

Итого всех м[о]н[а]стирских 171
Подлугъ исчисленія въ сотнѣ Будиской з урядниками козаков, з купеческими, и посполитими цеховими, тяглими и пѣшими, з найубогшими, всѣхъ 803
А з державческимы, и чернецкими подданимы, всѣхъ димовъ 1055.

Спасибо сказали: bobrownik, Алёна, сергей-гродовка3

Поделиться

35

Re: Общие вопросы по истории Полтавского полка

Частина п'ята

+ открыть текст

Городъ Решетиловка.
Козаки конние.

Иеремѣй Федоровичъ сотникъ
Родионъ Івановичъ Атаманъ Курѣнный
Андрѣй Плаксѣй
Терешко Суптела
Іванъ Довгопулъ
Зѣнецъ Зайка хоружий сотенний
Стефанъ Стеценко
Анна Григоріева бывшая сотничка
Леско Шапочникъ
Федор Рибасъ
Стефанъ Пѣщанский
Іванъ Слюсар
Юско Григоренко
Петро Ивановичъ Брага
Леско Рибасъ
Стецко Онисковъ
Семенъ Ясенко
Федор Мякенкий
Семенъ Шкурупеюв
Савка Мякенченко
Семенъ Литвиненко
Грицко Чечелювъ
Кондратъ Скоробогачъ
Ілко Бодня
Григорій Григоріевич
Сотниченко
Гарасим Кгвѣнташъ
Грицко Гирченко
Григорий Матвѣевич Литвишко
Гаврило Дорогообѣдъ
Павло Литвиненко
Іванъ Семененко
Левко Горбенко
Васил и Федор Андрущенки
Андрѣй Надіонъ
...ко Лѣщиненко
Ігнатъ і Остапъ Московченки
Сергѣй Дубина
Микита Чучко
Васил Чучченко
Кирикъ Крутѣенко
Остапъ Педаченко
Якимъ Гнетѣенко
Іванъ Кузменко
Федор Калюжний
Феско Шрамъ
Миско Матвѣенко
Тимушъ Скиданенко
Страгкй Носувский
Феско Паламаренко
Гаврило Кондратенко
Іванъ Вязувский
Семенъ Педаченко
Панасъ Руженко
Іванъ Тихий
Андрѣй Бутенко
Грицко Туренко
Сема Мякенченко
Панасъ Мякенченко
Андрѣй Глущенко
Грицко Глущенко
Іванъ Туръ
Кононъ Тимченко
Іванъ Карачка
Ілко Каратченко
Мусѣй Дубина
Ювко Луценко
Павло Луценко
Грицко Кришталь
Левко Лисакъ
Васил Захарченко
Іваниха Похилка вдова
Юско Пода
Андрусъ Деревянченко
Ігнатъ Дмитренко
Антонъ Дмитренко
Юхим Мазница
Никифор Петрушка
Семенъ Лебѣдь
Матвѣй Матюха
Яков Олѣйникъ
Семенъ Олѣйникъ
Климъ Рѣзниченко
Федор Сахно
Луць Бодня
Юхимъ Бодня
Іванъ Лука
Андрѣй Прохоренко
Іванъ Мохвенко
Ігнатъ Соболенко
Ілко Мякущенко
Юрко Лобачъ
Васил Лобачъ
Миско Семченко
Леско Шаповаленко
Марко Юхименко
Степанъ Крамар
Васил Тривайло
Сема Пелешенко
Омелко Пелешенко
Леско Мякенкий
Степанъ Майданъ
Павло Кганджа
Остапъ Попувъ зят
Юско Скоробагачъ
Яцко Гаращенко
Кузма Левадный
Гришко Левадного зят
Игнатъ Кузюра
Охрѣмъ Грищенко
Терешко Кузменко
Яцко Сидоренко
Васил Дюгтяр
Андрусъ Беленкий
Савка Блоха
Хвенко Блошенко
Павло Слюсар
Іванъ Шпѣка
Пилипъ Лисенко
Яцко Литвиненко
Овскй Литвиненко
Кондратъ Малий
Гаврило Дюгтяренко
Петро Левадний
Іванъ Мусѣйченко
Динисъ Щербашенко
Васил Блоха
Давидъ Бондаренко
Ярема Славко
Люць Райда
Іванъ Голубъ
Гринко Дубина
Тимко Райда
Феско Непийпиво
Юсипъ Райда
Стецко Калачникъ
Дацко Калачникъ
Кондратъ Калачникъ
Ігнатъ Бѣлокунъ
Самуйло Рибасъ
Матюха Клименко
Іванъ Нестеренко
Матвѣй Ющенко
Щербаха удова
Федор Мищенко
Леско
Андрус Олѣйникъ
Демко Довгополий
Петро Кукобинъ
Микита Яголникъ
Іванъ Бардаченко
Ярема Сторожъ
Кондратъ Яценковъ
Гаврила Кукоба
Процикъ Бардаченко
Лукянъ Лубяницкий
Юско Шапко
Сенко Соболенко
Андрусъ Зайченко
Андрѣй Рахненко
Демко Пѣхуличъ
Кузма Кашубенко
Васил Дереча
Іванъ Нокга
Іванъ Чиркуненко
Андрус Гринченко Чиркунов
Іванъ Сіоманъ
Микита Малишенко
Тимко Феденко
Лукянъ Гарячка
Петро Самушенко
Михайло Сіоманъ
Антонъ Кононенко
Гапка Конониха вдова
Максимъ Житникъ
Гапка Тимчиха вдова
Антонъ Куришко
Тимко Кисѣль
Данило Киселенко
Васил Яголникъ
Левко Петрушка
Іванъ Омелченко
Савка Лисенко
Грицко Олѣйникъ
Кононъ Занковъ зят
Грицко Гирманов зят
Ярема Бурдунъ
Нестер Кононенко
Федор Кононенко
Михайло Медяникъ
Іванъ Медяникъ
Каска Туточчиха
Максим Постулникъ
Петро Морозъ
Тарасъ Логвиненко
Василь Педоричъ
Педко Педоричъ
Катря Семикузка
Трохимъ Старий
Петро Трохименко
Федор Бутченко
Семенъ Постулникъ
Іванъ Погрѣбнякъ
Климъ Брацѣшенко
Савка Брацѣшенко
Панас Убийсобака
Іванъ Пориваенко
Калко Тимченко
Васил Белокунь
Зѣнецъ Брацѣщенко
Федор Ющенко
Мирунъ Тютюнникъ
Леско Бабыр
Іванъ Грицай
Ганна Хлистунувна
Михайло Брацѣщенко
Демянъ Мясойденко
Стецко Хлистуненко
Данило Кривченко
Лесь Пилипенко
Марко Курищенко
Ярема Кущикъ
Іванъ Марченко
Остапъ Ярошенко
Яков Лубяницкий
Андрѣй Гей
Семенъ Назаренко
Гринко Кгурулка
Кондратъ Кгурулка
Васил Березецкий
Іванъ Мордиченко
Грицко Мякенченко
Дацко Мордиченко
Грицко Мякенченко
Ониско Мякенченко
Іванъ Голубъ
Іванъ Сикоза
Луцикъ Гирка
Процикъ Онущенко
Михайло Назаренко
Семенъ Онанко
Яцко Бѣленкий

Козаки тяглие.
Іванъ Харченко
Андрѣй Харченко
Галко Зубрицкий
Семенъ Зубрицкий
Федор Зубрицкий
Пащина Олексенко
Іванъ Острошапский
Овдѣй Кгурулка
Мойсѣй Буцкий
Антонъ Буцкий
Феско Педанъ
Микита Педаченко
Андрѣй и Грицко Зайченки
Іванъ Щербакъ
Никифоръ Пода
Кирило Косенувщенко
Андрушко Стратѣенко
Тишко Бутенко
Васил Гриценко
Радко Костенко
Дорошъ Нестеренко
Грицко Караченко
Матвѣй Степаниченко
Семенъ Монастырский
Сергѣй Маленкый
Сулима Похилов зят
Андрѣй Мищенко
Сулимиха вдова
Яцко Косенко
Омелко Кришталенко
Игнатъ Мазница
Васил Коляда
Микита Юращенко
Грицко Голубенко
Семенъ Скубѣенко
Мартинъ Олѣйниченко
Грицко Рѣзниченко
Іванъ Рѣзниченко
Іванъ Мозуль
Савка Боднинъ зят
Васил Боднинъ зят
Лаврѣенъ Дяченко
Грицко Калинча
Васил Гасенко
Федор Лютого зят
Панас Боднинъ зят
Остапъ Лютенко
Василъ Гайдукъ
Петро Шпѣка
Іванъ Наливайко
Іванъ Шаповаленко
Кирикъ Рѣзниченко
Грицко Пелешенко
Панко Черниченко
Васил Руденко
Грицко Маренченко
Феско Манденко
Андрушко Левадненко
Василь Гриценко
Грицко Сопѣлнякъ
Іванъ Матященко
Яцко Кгандженко
Савка Ткаченко
Хома Лисенко
Павло Литвиненко
Ярема Щербашенко
Стецко Пустогваренко
Васил Сребный
Устя Пустогварка вдова
Настя Сидориха вдова
Кононъ Пустогваренко
Дацко Клименко
Луць Мищенко
Якимъ Скозко
Іванъ Коломийченко
Мандиха хоружого теща
Олексѣй Яценко
Семенъ Коваленко
Іванъ Дереченко
Овсѣй Мордикъ
Олещко Надточѣй
Панасъ Надточѣй
Антонъ Надточѣй
Грицко Хижняченко
Іванъ Семененко
Яков Бородай
Уляна Дмитриха
Грицко Заскаленко
Лукянъ Дмитренко
Яцко Мѣрочникъ
Уласъ Поправка
Іванъ Яременко
Семенъ Лялка
Остапъ Бѣденко
Іванъ Лисенко
Наумъ Морозъ
Стецко Мѣрочникъ
Юско Линникъ
Филонъ Мѣрочниченко
Настя Ножиха
Степанъ Лисенко
Демко Андрущенко
Васил Шрамковъ зят
Лесь Гринчуненко
Ігнатъ Свириденко
Іванъ Кривченко
Васил Дубовикъ
Грицко Колотѣй
Данило Колотѣй
Процикъ Колотѣй
Павло Деряга
Семенъ Кривогузъ
Юско Майданъ
Васил Березечченко
Гапка Супрунка
Іванъ Крамаренко
Иванъ Грищенко
Параска Дзюбанка
Корнѣй Дзюбаненко
Грицко Іовенко
Панасъ Плютенко
Васил Шкурупѣй
Дацко Рибасьченко
Лесь Кушнеренко
Федор Глухий
Демянъ Хлистунъ
Кирикъ Калнобрудский
Іванъ Онущенко
Стецко Сулима
Петро Яковенко
Климъ Конелецъ
Юхимъ Любченко
Іванъ Матвѣенко
Олена Варвянская
Назар Манченко
Степанъ Іова
Іванъ Прокопенко
Савка Поривай
Матвѣй Сенишин зят
Людка Малинская
Ярема Кгридженко
Стециха Варвянская
Андрушко Калнобродский
Миронъ Заскаленко

Козаки пѣшіе.
Іванъ Сѣряченко
Петро Калюжный
Романиха вдова
Феско Вязовский
Федор Свинаренко
Мирунъ Скоробагачъ
Корнѣй Даценко
Грицко Динисенко
Васил Хижнякъ
Гаврило Блоха
Васил Конелецъ
Маря Голубиха
Маря Савчиха
Павлиха вдова
Олекса Вѣдерченко
Федор Яценкувъ
Татяна Нокговна
Федор Ярошенко
Яцко Орелъ
Іванъ Бѣлый
Олена Федченкова
Іванъ Моренский
Грицко Синякувъ зят
Іванъ Лаврѣненко
Самуйло Дзюбаненко
Семенъ Кгриженко
Гаврило Петраниченко
Андрѣй Прокопенко
Грицко М[о]настирской зят
Пилипъ Асаулецъ

Подлугъ исчисленія всѣх въ сотнѣ Решетиловской зъ урядниками, коннихъ, тяглихъ, и пѣшихъ козаковъ з удовами, лѣчбою 427

Города Решетиловкы.
Посполитіе тягліе.

Ониско Калатур войтъ
Грицко Вовкъ
Скаярка удова
Пилипецъ
Павлиха Сененкова
Іванъ Вѣзетченко
Савка Короленко
Данило Сивашъ
Павло Гобанъ
Миронъ Сало
Лаврѣнъ Шулга
Савка Поденко
Гарасименко
Мойсѣй Морохонко
Іванъ Санина
Тимко Головенка
Юхимъ Галауръ
Савка Сухий
Василь Семченко
Олѣйничка удова
Процикъ Бутурлименко
Филонъ Бутурлименко
Іванъ Царенко
Михайликъ
Іванъ Срѣбновский
Климъ Бутурлименко
Грицко Бортникъ
Павло Олѣйниченко
Леско Скиба
Юско Федченко
Каайко Кудленко
Харко Вѣдерко
Якимъ Кулиничъ
Савка Михайликовъ
Олексѣйка удова
Гордѣй Коваль
Демянъ Чучченко
Грициха Куцоволиха
Панасъ Пѣрожокъ
Лукянъ Стадниченко
Сидоръ Баленко
Іванъ Бондаръ
Трохимъ Рубанъ
Грицко Пискунъ
Супрунъ Мандишин зят
Сидор Колошенко
Демко там же
Юхимиха удова
Ничипор Масенко
Семенъ Куцоволъ
Трохимъ Середа
Юхимъ Палагутенко
Самойло Партола
Охрѣмъ Дудникъ
Іванъ Здорникъ
Мусѣй Колесникъ
Семенъ Христичъ
Демянъ Назаренко
Яковъ Дѣнченко
Михайло Тарабанъ
Корнилиха удова
Федор Зленко
Федор Калатуренко
Ілко Бойко
Процикъ Пупянченко
Василь Рекало
Іванъ Баранникъ
Зѣнецъ Калачникъ
Андрѣй Калачникъ
Андрѣй Гунажа
Михайло Вутченко
Іванъ Бибикъ
Василь Яременко
Павло Шевченко
Дацко Кобзаренко
Кирик Сухомлинъ
Аврамъ там же
Якимецъ Малий
Дацко Подскочебог
Іванъ Барабашъ
Дмитро Неило
Михайло Незабаиконих
Грицко Кудниченко
Степанъ Соболь
Хома Бережний
Самойло там же
Михайло Лавринъ
Грицко Лавриченко
Михайло Тривайко
Остапъ Бѣликовъ зят
Федор Гетманъ
Якимъ Яловега
Михайло Ялубка
Ігнатъ Кучеръ
Іванъ Шевчинъ
Павло Шкурка
Семен Садко
Титчиха удова
Михайлиха удова
Зѣнецъ Карачченко
Іванъ Белей
Дамитро Стороженко
Динисъ Мазуренко
Ониско Калачникъ
Хома Кобзаренко
Микита Гончаренко
Хвеско Кипара
Андрушко
Клюка
Іванъ Дмитренко
Іванъ Овдѣй
Романъ Овдѣенко
Яковъ Капко
Грицко Івашченко
Маско Клюка

Посполитіе пѣшіе.
Василь Шарапа
Іванъ Прадка
Іванъ Костикъ
Федор Стадникъ
Іванъ Мисевра
Кононъ Дудникъ
Стецко Димиденко
Грицко Науменко
Марко Тертичникъ
Вѣдерковна удова
Черутская удова
Петроницкая удова
Самуйло там же
Грицко Лоянъ
Маря удова
Юрко Старченко
Грициха удова
Феска удова
Миронъ там же
Гордѣй Бондаръ
Гордѣй Сикоза
Грицко Смѣшний
Василь Баранниковъ зят
Павло Кудлей
Василь Синякъ
Оришка удова
Іваниха удова
Пивоварка удова
Тимко Сѣренко
Данило Заець
Линникъ тамъ же
Михайло Литвинъ
Мормишъ там же
Маря Гасиха
Терешко Старий
Левко там же
Кирикъ Криворотий
Стецко Вовкъ
Яцко Губар
Кондратъ Семиногъ
Паско Мехъ
Лящиха удова
Лукянъ Райда
Процикъ Бужинский
Оришка удова
Грицко Соболь
Василь Хомутъ
Кирикъ Бондар
Любка удова
Дацко Григоренко
Ілляшъ Прохоръ
Василь Прохватило
Грицко Логвиненко
Демко Скатренко
Пазка Каленичка
Остапъ Товстенко
Остапъ Пушичъ
Олекса Капитанъ
Лукянъ Палагутенко
Карпъ Калачниченко
Оришка удова
Лукянъ Ничипоренко
Мотря удова
Семенъ Ничипоренко
Тишко Череватий
Іванъ Дюгтяр
Микита Яценко
Олекса Окопний
Грицко Стадникъ
Юрко Калачникъ
Параска Калачниця
Семенъ Баранниченко
Коетя Блощинъ
Настя удова
Микита Гончарь
Гапка Шаповалка удова
Костя Шаповалъ
Галичка удова
Дяковна удова
Паламарювна удова
Чевердиха удова
Довгая удова
Кондратъ Дудникъ
Данко Гончаръ
Данило Заець
Козлиха удова
Фесков Скопковъ зят
Семенъ Кононовъ зят
Максимъ Кучер
Данило Мотузъ
Петриха удова
Василиха удова
Семениха удова
Максимъ Чередникъ
Грицко Неило
Кгергелка удова
Проциха удова
Самуйло Гунажа
Панасиха удова
Кондратъ Потулникъ
Іванъ Асауленко
Мартинъ Криворотий
Семениха удова
Домна удова
Параска Царевна
Степанъ Старий
Іванъ Кобзаренко
Манко Тарасовский
Юрко там же
Пилипъ Глухий
Митко Мусѣй
Настя удова
Іванъ Шаповалъ
Миско Кученко
Луцко Веребнякъ

Чиншовіе
Ілія Михайловичъ
Семенъ Бражка
Петро Пѣщанский
Степанъ Шило
Романъ Пѣрогъ
Петро Поплавка
Михайло Дюггяръ
Андрѣй Губарь
Федор Соболенко
Максимъ Засядко
Юско Чорний
Яремиха удова
Василь Богуславецъ
Федор Гнилий
Гладкая удова
Пащиха Долиха удова

Цехъ кушнѣрскый.
Тягліе.

Мартинъ Грамусъ Цехмистръ
Іванъ Пиндюра
Гаврило Соболенко
Іванъ Мантула
Андрѣй Бѣлашъ
Лукянъ Калачникъ
Грицко Личко
Іванъ Шиловъ
Грицко Ігнатенко
Федор Коломийченко
Іванъ Юрченко
Степанъ Пѣндура

Пѣшые.
Яцко Иванченко
Іванъ Тупкаленко
Кондратъ Сабадашъ
Леско Кривий
Грицко Басъ
Лукянъ Опошанский
Ілляшъ Педоранка
Федор Ігнатенко
Іванъ Коломийченко
Матвѣиха удова
Юхимко Чудний
Іванъ Жепченко
Ющиха удова
Дацко
Харко Палчикъ
Іванъ Литвинъ
Мартинъ Губа
Василь Ігнатенко
Дорошъ Мазуровъ зят
Пилипъ Шматко

Цехъ шевскый.
Тягліе.

Леско Тупкало Цехмистр
Остапъ Чаплянский
Павло Чаплянченко
Федор Шваччинъ
Назар Шулга
Антонъ Сродецкий
Костя Ющенко

Пѣшые.
Юско Чаплянский
Іванъ Чабанъ
Іванъ Волошинъ
Степанъ Чаплянский
Іванъ Коваленко
Іванъ Гарасименко
Андрѣй Якименко
Романъ Омелченко
Іванъ Пѣчула
Яцко Пятниця
Семениха удова
Григоръ Калничинко
Миска удова

Цехъ ткацкый.
Тяглые.

Степанъ цехмистръ
Моисѣй Ткачъ
Давидъ Ткачъ
Грицко Руденко
Онюшко Жаботинский
Павло Нагай
Федор Мусакъ
Степанъ Постулникъ
Матюха Ткачъ

Пѣшые.
Грицко Замостянский
Степанъ Бондаренко
Стецко Воробецъ
Самуйло Малий
Яковъ Чикалчинъ
Стецко Мартиненко
Іванъ Пелашенко
Микита Терешченко
Семенъ Верховодъ
Ігнатъ Следъ
Леско Нагай
Михайло Широкорадичов
Іванъ Джулай
Павло Третякъ
Петриха удова
Сулимиха удова
Іванъ Гелета
Зѣнецъ Ткачъ
Іванъ Бутенко

Цехъ резніцкый.
Тягліе.

Андрѣй Дубовикъ Цехмистръ
Василь Мулъ
Василь Ющенко
Василь Драгунъ
Липовчиха удова
Василь Пробийголова
Процикъ Гелета
Кононъ Гелета
Павло Гирманъ
Василь Рѣзниченко
Лукянъ Петренко
Панас Возикъ
Василь Бебка
Педчиха удова

Пѣшіе.
Грицко Старий
Романъ Гриценко
Ілляшъ Гриценко
Петраницкий Жорих
Панасъ Хилобокъ
Итого всех посполитих - 351
Надобно лушъ тут квѣдева


Городъ Старый Санджаровъ.
Козаки конніе.

Іванъ Тарнавский сотникъ
Семенъ Романиченко Атаманъ
Петро Поставний Хоружий
Миско Карпенко
Іванъ Сагайдакъ
Пилипъ Маджар
Хома Марченко
Грицко Сухий
Васил Павелко
Гаврило Райчишинъ зят
Тимошъ Ирза
Яким Барабашъ
Мусѣй Корсунъ
Іванъ Олѣйниченко
Процикъ Лещенко Самочвартъ
Іванъ Демченко з братомъ
Савка Синяговщенко з братомъ
Михайло Туникъ
Маря Рябуховна
Леско Меланченко
Леско Пустяченко
Васил Марусич з двома синами
Кирикъ Синяговщенко з братомъ
Павло Сласцюнъ
Петро Логвинъ з сином
Грицко Ярмоленко з братом
Хведор Третяченко з братом
Семенъ Мешко
Іванъ Манденко
Матвѣй Остапенко
Карпъ Головченко
Хведор Джепа
Романъ и Петро Деркачъ з синами
Васил Винниченко
Динисъ Секгеда
Деревянчиха вдова
Лаврѣнъ Оксацкий
Миронъ Рабушенко
Павло Пилипенко
Юско Решетниченко
Іванъ Бурбина самотрет
Хвеско Кгонаръ
Грицко Хваль
Грицко Демченко
Хведор Цопа
Грицко Литвиненко з зятем
Яковъ Оборожный
Омелко Кгандженко
Савка Сутковий з братом
Михайло Ващенко самочвартъ
Зѣнецъ Носенко
Тимко Репаленко
Демянъ Кожушко
Іванъ Погорѣлий
Яцко Ладига
Петро Сердюкъ
Іванъ Мазанъ з братомъ
Хвеско Сердюченко
Киящиха вдова
Гаврило Олѣйникъ
Андрѣй Горбоносъ
Левко Грабъ самочвартъ
Грицко Скрипник з зятем
Андрѣй Плющенко
Гарасим Коваленченко з братом
Иванъ Штонденко самочвартъ
Процикъ Стенка
Кирик Саловчинъ з братомъ
Михайло Сѣрий
Грицко Багновский зъ синами
Мартинъ Шовкомудъ
Грицко Пистраченко
Мусѣй Букша з братом
Самуйло Карпенко
Грицко Карпенко
Ярема Жалѣенко зъ братом
Зощиха вдова зъ синомъ
Хвеско Деревянка
Корнѣй Козар
Динисъ Лукомщенко
Юрко Гриненко
Павло Туренко
Семенъ Корнѣенко
Васил Виражченко з братом
Іванъ Лопатенко зъ трома братами
Андрушко Синонус зъ братом
Хома Дудченко
Леско Колѣсниченко
Пилипъ Сокулъ зъ братом
Антонъ Хрипченко з братом
Михайло Хрипков зят
Грицко Троянъ
Тишко Мартиненко
Іляшъ Дубина
Стецко Яременко самотрет
Іванъ Сердюкъ
Динисъ Лизуненко
Никола Бутъ
Яцко Динища
Омелко Лазченко
Іванъ Неижкашенко зъ братомъ
Хведор Середенко
Павло Марѣйченко зъ братом
Яцко Давиденко зъ братом
Васил Собченко Самочвартъ
Іванъ Жирко
Іванъ Вакуленко Жирков зят
Дацко Сталипятка
Дацко Хоменко
Васил Гулакъ из зятем
Илко Гулакъ из синомъ
Кондрат Несторенко із братом
Стецко и Федор Несторенки
Стефанъ Рукасъ зъ сином
Степан Величко
Ігнат Киктенко самотрет
Дмитро Корсунъ
Панасъ Карноушенко
Ілко Рукашъ
Филонъ Липниченко
Данило Бублей
Семенъ Троянъ самотрѣт
Остапъ Стожко
Кирикъ Рудий
Іванъ Луценко
Васил Сердюкъ
Юско Парасоченко зъ братом
Максим Дмитренко
Хвеско Стеценко з братом
Олекса Іванга
Карпо Лихвар
Іванъ Ничипоренко
Грицко Алексѣенко Горкавий
Іванъ Пилипенко
Остапъ Хваленко з братом
Андрѣй Сапага
Яким и Кирило Татарченки
Хвеско Ворона
Васил Рудяга
Трохимъ Павленко
Павло Куролехъ
Данило Остапенко
Васил Коломиець
Леско Пѣкуль
Іванъ Солянчинъ из сином
Стефанъ Лаврикъ
Гаврило Дмитренко
Максим Самуйленко з братом
Семенъ Юрашко Горбъ з сином
Леско Вусиченко
Яцко Скриль з сином
Яков Лукяненко з братом
Матвѣй Довгаленко
Никита Репало

Козаки тягліе.
Петро Телятникъ
Кондратъ Кутицкий
Іванъ Скрага
Карпъ Чуприненко
Олекса Шулга
Никита Семченко
Васил Руденко
Лазар Рубанъ
Юско Гребенникъ
Василъ Жаботиненко
Филонъ Манченко
Ілко Манджаренко
Никита Черната
Якимъ Маджарчинъ зят
Васил Коваленко
Ничипор Шкурка
Ониско Карпенко
Никита Носенко
Яцко Козаченко
Тимошъ Голотенко
Панасъ Куриленко
Степанъ Сердюкъ
Ивко Яценко
Ярема Дубина
Романъ Гладченко
Павло Недайборщъ
Корнѣй Уласенко
Юско Панасенко
Іванъ Гребѣнникъ
Павло Олексенко
Калко Калачникъ
Кузма Вечурненко
Андрьй Гета
Стефанъ Гулакъ
Грицко Супруненко
Васил Филоненко
Уласъ Скриль
Лазор Парасоченко
Стецко Солодовникъ
Юхимъ Загорѣйко
Іванъ Рабуха
Лукянъ Лапа
Шаповалка вдова
Максим Кгевела
Семенъ Морозенко
Тетяна Морозовна
Грицко Пищепа
Іванъ Пѣкуленко
Семенъ Соляниченко
Ігнатъ Павленко
Яцко Поляченко
Павло Дмитренко
Трохимъ Березенко
Грицко Мокрѣй
Никита Рудый
Остапъ Педина
Мартинъ Мороз
Іванъ Иващенко
Петро Жолонка

Козаки пѣшіе.
Хома Громакъ
Стефанъ Шуть
Тимко Кгуржѣй
Остапъ Мазанъ
Іванъ Шереметъ
Грицко Лѣтунъ
Петро Солошенко
Семенъ Олѣйникъ
Іванъ Курилехъ
Гаврило Ройченко
Ярош Лазоров зят
Гарасим Яковенко
Левко Давиденко
Мусѣй Ставиский
Стецко Волошинъ
Гринко Гармашъ
Михайло Пипа
Іванъ Лазоренко
Антонъ Волошинъ
Іванъ Бабась
Андрѣй Остапченко
Іванъ Бѣлченко
Самуйло Костюченко
Андрушко Живоглудъ
Андрушко Кабакъ
Грицко Спинжаренко
Василенко Яковъ
Павло Донового зят
Мусѣй Дубина
Параска Сороковая
Кузма Харихоня
Дмитро Росоха
Процикъ Баля
Кирило Колочко
Андрушко Омеляненко
Івнъ Ярошенко
Грицко Дейнека
Юско Омеляненко
Пилипъ Жолтий
Корнѣй Орловский
Трохим Иващенко
Павло Кулаченко
Итого всѣх козаков 258

Посполитіе люде.
Тяглие.

Дячиха вдова
Янко Латишъ
Васил Морозъ
Кузма Сопѣлникъ
Корнѣй Гейко
Михайло Решетниченко
Яцко Исаенко

Пѣшие.
Решетникъ Старий
Бондарка вдова
Іванъ Олексенко
Гончарка вдова
Тимко Дѣдъ
Васил Собко
Трохимъ Бондар
Панасъ Жирченко
Хведор Гончар
Гордѣй Гончар
Микита Гончар
Хведор Жиленко
Процикъ Гончар
Лаврѣнъ Гончар
Іванъ Шахъ
Лозеха вдова
Іванъ Бровко
Коникъ Гоычар
Волошка вдовица
Матвѣй Швачка
Остапъ Глущенко
Михайло Крайникъ
Іванъ Криворутченко
Стефанъ Горшковузъ
Карпъ Дудниченко
Романъ Гончар
Іванъ Инда
Грицко Семеченко
Павло Вовченко
Іванъ Маликъ
Швидкая вдова
Кропивновна вдова
Климъ Пивовар
Савка Семка
Леско Сова
Микита Василенко
Пилипъ Иванишинъ зят
Іванъ Чепурко
Васил Бѣлякъ
Петро Лугина
Іванъ Подопригора
Панасъ Литовченко
Ченатиха вдова
Петро Вовкъ
Стефанъ Вовковъ свояк
Ничипор Чорнобай
Васил Мостовый
Іванъ Свиридъ
Стефанъ Хрукичъ
Мартинъ Улашинъ
Сидориха вдова
Демко Гудимъ
Стецко Крамар
Никита Крамар
Кондратъ Науменко
Михайло Войтенко
Михайло Парфененко
Хвеско Калантир
Іляшъ Петренко
Лукянъ Пасѣчникъ
Савка Пилипенко
Ярошъ Лазоров зят
Гапка вдова
Крайничка вдова
Самуйло Немилостивенко
Ярема Шаскоя
Иванъ Свиридъ
Іванъ Склюрчинъ зять
Кондратъ Тертичник
Яцко Борисенко
Параска Сороковая
Игнат Куций
Наумъ Старий
Іванъ Маникъ
Кононъ Бондар
Іванъ Перченко
Уласъ Мищенко
Кузма Чупета
Гаврило Середа
Юско Гончаръ
Данило Иванда
Михайло Колосъ
Перекупка вдова
Бундурка вдова
Данило Сапага
Процикъ Карпенко
Васил Мечинъ
Михайло Шаповалъ
Ничипор Машенко
Павло Слѣпий
Данило Карпеня
Уласъ Пилипенко
Леско Курчинъ
Ничипор Рудий
Лазор Рабченко
Зѣнецъ Петрухненко
Динис Цярѣвъ зят
Мелещиха вдова

Цехъ кушнѣрскый.
Павло Середа Цехмистръ
Лукянъ Кожмяка ключникъ
Леско Тузиногъ
Климъ Прядка
Хома Семченко
Олексѣй Сагайдакъ зят
Васил Дяченко
Іванъ Яблуновский
Антонъ Грищенко
Кондратъ Ющенко
Андрѣй Чубъ
Левко Илченко
Іванъ Середа
Иванъ Пѣвень
Корнѣй Дядинистий
Васил Долгий
Тимко Малий
Игнатъ Вѣричов зят
Іванъ Багновщенко
Омелчиха вдова

Цехъ шевскый.
Кузма Цехмистръ
Грицко Хоценко Ключникъ
Грицко Бутенко
Максимъ Юхименко
Васил Тарасовщенко
Уласиха вдова
Стецко Волошиненко
Іванъ Бершедскый
Грицко Молодецкий
Матвѣй Суржакъ
Якимъ Петренко
Іванъ Тарасовский
Яков Горшковъ зят
Петро Машенко
Іванъ Кобилка
Процикъ Чопенко
Назар Швец
Корнѣй Швец
Калко Швец
Динисъ Стеценко
Іванъ Бершедский
Сидор Швец
Хвеско Коваленко

Цехъ ткацкый.
Климъ цехмистръ
Андрѣй Побѣдашъ
Данило Божко
Максим Божко
Іванъ Мамко
Васил Цилюрикъ
Васил Ляховичъ
Миско Губенко
Петро Губенко
Грицко Лопанъ
Киричиха вдова
Хвесиха вдова
Артемъ Деревянка
Іванъ Яровый
Марко Медвинский
Семенъ Бровченко
Андрѣй Басъ
Грицко Вѣричъ
Корнѣй Манко
Яцко Андрѣенко
Панасъ Кириченко
Стець Хвесенко Маленкий
Стецко Конювець

Цехъ колѣсницкий.
Данило Кулиненко Цехмистръ
Матвѣй Кулиненко
Юрко Кахикоренко
Хвеско Бѣда
Динисъ Бовкунъ
Юско Нагнуйненко
Харко Щербиненко
Ігнатъ Степаненко
Павло Синѣй
Дацко Гребѣнникъ
Миско Кахикаленко
Хома Несторенко
Васил Минко
Андрушко Деберина
Іванъ Игнатичъ
Петро Ночовный
Ілко Старий
Андрусъ Твердохлѣб
Петро Нининъ

Цехъ резницкый.
Іванъ Гриценко Цехмистръ
Дмитро Вѣсиченко
Семеска Ющенко
Дмитро Ющенко
Романъ Макуха
Яцко Бужинский
Іванъ Семилѣтъ
Іванъ Стадникъ
Тимко Гуйтенко

Цехъ бондарскый.
Іванъ Кондратенко
Мартинъ Черкащенко
Семенъ Андрущенко
Ониско Микитенко
Івашко Андрущенко
Процикъ Варяниця
Грицко Бондар
Васил Бондар
Савка Бондар
Андрушко Мантула
Сидор Коробейникъ

Цехъ ковалскый.
Васил Телей
Пилипъ Погорѣлий
Савка Гавриленко
Никита Таранъ
Романъ Рудь
Панко Циганъ
Семенъ Котляр
Лукянъ Котляр
Мартинъ Коваль
Панасъ Хвесенко
Итого всѣх посполитих 223

Городъ Новый Санжаровъ.
Козаки конніе.

Павелъ Ждановичъ сотникъ
Яковъ Кущъ Атаманъ
Яковъ Мелешенко
Матвѣй Костенко
Васил Яценко
Васил Ждановичъ
Іванъ Шпакъ
Самуйло Индутний
Іванъ Кущенко з братом
Михайло Василенко
Грицко Караченко з братом
Иванъ Кобенко з братом
Іванъ Чумаченко
Хведор Руденко
Данило Свѣтличненко з братом
Кондратъ Домохатненко
Хведор Бѣлоконь
Павло Ющенко з швагром
Зѣнецъ хоружий бывший
Андрѣй Михайленко
Максим Гунка з братом
Педко Пасѣчникъ
Андрѣй Шинкар
Яков Шинкаренко
Іванъ Ключникъ
Хвеско Ключниченко
Лукянъ Бубликов зят
Хведор Салагубенко
Васил Варава
Васил Китайгора
Данило Гребленко
Давидъ Чичкунъ
Іванъ Соникъ
Васил Пироженко
Стефанъ Потапенко
Охрѣмъ Иващенко
Юско Ромащенко
Іванъ Карака
Грицко Павленко
Панко Карпенко з братом
Андрѣй Карпенко
Гаврило Карпенко
Хведор Луценко
Іванъ Сердючокъ
Іванъ Ромащенко
Васил Кривошапка
Миско Бридуненко з братом
Васил Канделенко
Іванъ Бридунъ
Яцко Кошѣль
Хвеско Бубличенко
Кирило Бубличенко з братом
Павло Коломийченко
Васил Дашовченко з братом
Яцко Казенчик з братом
Каленикъ Дегтярь
Степанъ Суботенко з братом
Грицко Быченко
Кирикъ Рой з братом
Тимошъ Голикъ
Сидор Голиченко
Семенъ Лѣсний
Матвѣй Руденко з сином
Андрей Руденко
Іванъ Моклякъ
Романъ Бойко
Юско Галушка з братомъ
Гараско Скрипниченко
Хома Безкоровайный
Якимъ Кувѣченко
Андрушко Скрипников зят
Семенъ Догтяр з двома синами
Яким Погорѣлий
Лукянъ Кондратенко
Андрѣй Погорѣлий
Гаврило Донъ
Матвѣй Коваленко
Іванъ Кириченко
Васил Лебединъ
Матвѣй Клименко
Андрѣй Кириченко
Шимберчиха вдова
Васил Леснякъ
Данило Олха
Штепа Олха
Михайло Моклякъ
Назар Дѣденко
Семенъ Скляр
Іванъ Великий
Левко Базалѣя
Грицко Пятниця
Грицко Ященко
Грицко Ботъ
Грицко Крупѣенко
Панко Кривень
Троцко Лѣсовенко
Мих Ляховченко
Дацко Коротенко
Степанъ Литвинъ
Ігнатъ Варавинъ зят з двома синами
Пархомъ Кузминъ унукъ
Гаврило Бодакъ
Андрѣй Панасенко
Яцко Лахно
Остапъ Зимовченко
Петро Канюка
Гарасимъ Моклякъ
Іванъ Салогубенко

Козаки тягліе.
Хведор Щуричъ з братом
Андрѣй Луценко з швагром
Савка Кривденко з братом
Грицко Подгорненко
Грицко Бутенко з братом
Грицко Соколенко з братом
Самуйло Деражний
Петро Кандела
Іванъ Щербаненко
Миско Хоруженко
Семенъ Демченко
Яцко Красноуско
Микита Клюсенко
Педко Соколенко
Уласъ Канделенко
Іванъ Сахненко
Грицко Фастовченко
Юско Сердюкъ
Іванъ Яковенко
Кондрат Стороженко
Іванъ Вовнянка
Маско Ковпакъ
Стецко Михайленко
Демко Риндичъ
Ярема Вовченъ
Грицко Карась
Хведор Парененко
Олекса Оробченко
Остапъ Иванюченко
Васил Иванюченко

Козаки пѣшіе.
Петриха Грубна вдова
Леско Кузменко
Іванъ Гудзенко
Іванъ Вайло
Стецко Подопригоренко
Петро Микитенко
Антонъ Панченко
Луцко Голубенко
Кузма Заднѣпровский
Ігнатъ Убый волкъ
Яцко Сидоренко
Грицко Нестеренко
Дурицка вдова
Стефанъ Мозиринъ зят
Мусѣй Третякъ
Итого всѣхъ козаковъ 155

Посполитіе люде тяглие.
Романъ Гамалѣя войтъ
Іванъ Ященко писар
Васил Крупѣенко
Гаврило Шило
Левко Цюцюра
Пилипъ Олѣйникъ
Васил Кузубъ
Іванъ Жорникъ
Васил Іляшенко
Іванъ Палчинкъ
Васил Клюсъ
Уласъ Клюсъ
Соломаха удова
Васил Иванюченко
Ванко Иванюченко
Лаврѣниха Тилиндиха
Іванъ Кузменко
Яковъ Рой
Іванъ Палко
Евтухъ Кривый
Іванъ Лѣнский
Охрей
Пилипъ Криворучко
Хведор Гусакъ
Андрѣй Хорошуненко
Вдова Курѣнна
Остапъ Жиленко
Дмитро Сѣроухъ
Якимъ Кобилченко
Касян Семидубъ
Гарасимъ Криворучко
Грицко Капустинъ зят
Дмитро Бернашенко
Іванъ Явтухов зят
Семенъ Довбненко
Павло Панченко
Іванъ Деревянка
Хведор Палко
Грицко Коломиець
Леско Караченко
Петро Великий
Педко Григоренко
Ілко Мостовенко
Иванъ Свѣтличний
Мартинъ Одновулъ
Корнѣй Лисенко
Петро Лобачовского зят
Андрѣй Рудичъ
Хведор Шраменко
Васил Чубенко
Юрчиха вдова
Андрѣй Брижакъ
Петро Буракъ
Остапъ Колибаба
Васил Фастовецъ
Андрѣй Гамалѣенко
Васил Бурда
Петро Волошинъ
Стецко Нерадка
Савка Щербаненко
Вдова Прибоцниха
Омелко Животовской зят
Демко Грозѣй
Іванъ Оробцов зят
Павлиха Овчарка
Леско Михайленко
Якимъ Варава
Яцко Сухомлинъ
Хведор Шиленко
Васил Бураченко
Яцко Пасѣчников зят
Корнѣй Цюцюренко
Ониско Булишъ
Пилипъ Булишъ
Северинъ Гребѣнникъ
Грицко Олександренко
Матвѣй Щербаненко
Стефанъ Дашовского зят
Юско Луговский
Филипъ Щербаненко
Миско Косий
Захара Вовченко
Захара Бутенко
Тимко Жовниченко
Петро Лаврикъ
Михайло Тягнирядно
Васил Кунпанъ
Михайлиха Животовская
Наумъ Лисенко
Лукянъ Хоменко
Іванъ Кривуля
Хома Гончаренко
Семенъ Сѣданъ
Кузма Кувѣченко
Хведор Гавришенко
Іванъ Шаповалъ
Романъ Перерва
Іванъ Фастовецъ
Данило Фастовецъ
Остапъ Моргунъ
Пащиха удова
Яцко Вовнянка
Хвеско Гура
Іванъ Бутенко
Грицко Горбъ
Кондратъ Самарский
Іванъ Иляшенко
Хведор Дячко
Петро Кривень
Сергѣй Невтриносъ
Грицко Джукганъ
Іванъ Головко
Стефанъ Величко
Юрко Вовченко
Хвеско Бунецкий
Матвѣй Вовкъ
Химка Самарская
Зубиха удова
Грицко Кисѣль
Павло Охтирский
Химка Микитиха
Олекса Ющенко
Зѣнецъ Катреченко
Лаврѣнъ Невтриносенко
Назар Нездойминога
Остапъ Мокляченко
Максим Жорнякъ
Тимко Бутенко
Хведор Бутенко
Павло Пятница
Зѣнецъ Лѣсовенко
Яцко Мѣрненко
Гарасимъ Вакула
Игнатъ Шаравара
Стецко Луценко
Матвѣй Кибкало
Филипъ Кубатка
Леско Перерва
Федор Дашко
Петр Олѣйникъ
Трохимъ Гамалѣя
Тимофѣй Шинкар
Давидъ Шиѣар
Климъ Жеребенко
Павло Костенко
Іванъ Слюсаръ
Іванъ Киселюв зят
Никифор Лимар
Ганна Гамалѣйка
Іванъ Золотар
Максимъ Ярмякъ
Грицко Александренко
Іванъ Бурлаченко

Посполитіе люде пѣшіе.
Хведор Вовченко
Грицко Хвостикъ
Романъ Повстяний
Павло Яковенко
Грицко Дубенко
Васил Лукашенко
Васил Комликъ
Максим Бакланенко
Стефан Цюцюренко
Петро Деревянка
Іванъ Хижнакъ
Павло Табузъ
Іванъ Масенко
Андрѣй Повстяний
Панасъ Сендецкий
Пилипъ Борисенко
Семенъ Сирота
Андрѣй Циркуля
Стефанъ Глущенко
Павло Шкарпета
Данило Чередникъ
Иванъ Сѣренко
Чевердишинъ муж
Григор Чумаченко
Савка Гаркавый
Іванъ Погрѣбнякъ
Карпъ Мелешко
Матвѣй Макаренко
Лаврѣнъ Школинъ зят
Леско Кошель
Назар Таранда
Луць Лѣсовенко
Хведор Фастовченко
Корнѣенко
Микита Варава
Стецко Луценко
Савчиха удова
Олекса Тригубъ
Хведор Ноженко
Антонъ Слюсарчинъ зят
Шурдуналка вдова
Грицко Панченко
Гаврило Каренцюв зят
Глущиха удова
Остапъ Вовченко
Хвеско Лисенко
Стецко Игнатковъ брат
Романъ Таранушичъ
Грицко Коваленко
Ковалиха удова
Пилипъ Овчаръ
Грицко Редка
Андрѣй Редка
Луцко Мостовенко
Юско Божченко
Якимъ Туръ
Семенъ Величко
Степанъ Бутенко
Кирикъ Даценко
Марко Скляръ
Кирикъ Клюсенко
Петро Пилипенко
Богданъ
Гордѣй слѣпий
Васил Лобачъ
Карпъ Щербанъ
Остапъ Кандела
Кожущиха вдова
Васил Куслѣй
Гараско Лимар
Петро Липский
Ничипор Мищенко
Шилиха удова
Троцка удова
Семенъ Новохатненко
Хвеско Кандела
Микита Рудичъ
Андрѣй Циркуля
Якимиха удова
Васил Лазор
Данило Юхнишинъ зят
Яцко Жигайленко
Олешко Квочка
Хведор Панасенко
Маря Иваниха удова
Васил Кондратенко
Микитиха Ратушна
Стецко Хведорченко
Морозиха удова
Панасиха удова
Назар Хархола
Петро Бережненко
Лазоренчиха удова
Іванъ Гризѣй
Грицко Безносий
Хведор Циганчукъ
Кузма Пугачъ
Ромащенко Бѣлоха
Юско Ромащенко
Ганна Токововна
Яцко Олѣйникъ
Сидор Зубашенко
Андрѣй Ляпаченко
Максим Марченко
Иванъ Иваншенко
Панко Данилченко
Васил Стеблюкъ
Юхимъ Максименко
Мартинъ Куриленко
Христя Булишовна вдова
Клим Булишенко
Васил Бортенко
Іваниха Десятничка
Галетиха удова
Хвеско Козиренко
Тимко Оробець
Микитиха Бунецкая
Ігнатъ Колодяжний
Антонъ Пасѣчникъ
Климъ Момотъ
Стецко Паламар
Іванъ Хлѣборобъ
Семенъ Андрущенко
Тимко Соловей
Химка удова
Леско Куций
Данило Бутенко
Яков Бебешенко
Касичка удова
Макгасиха удова
Тимко Левенецъ
Іванъ Мѣрочникъ
Юско Прихожий
Яким Скнаренко
Семенъ Римар
Юско Левенецъ
Андрушко Черкаский
Бибичка удова
Марко Кривый
Барабашка
Дацко Пашпушенко
Матвѣй Велачченко
Юхимъ Горбъ
Гаврило Тесля
Сидор Дашко
Яцко Головченко
Семенъ Камузъ
Іванъ Удова
Юско Торяниченко
Хведор Тесля
Шкуриха удова
Мирунъ Одноволъ
Педко Лимаръ
Тимко Гречинъ
Харченко Мѣрочникъ
Проць Мѣрочникъ
Иванъ Карповичъ
Липчиха удова
Яцко Прокопенко
Іванъ Кропивка
Иванъ Дубина
Троцко Иляшишинъ зят
Стецко Педченко
Климъ Кувѣка
Васюкъ Вовкъ
Матвѣй Скляровъ зят
Грицко Демченко
Горпина Грициха
Романъ Топчѣенко
Миронъ Бутенко
Кость Левченко
Леско Скляренко
Мѣрного теща
Матвѣй Головченко
Андрѣй Костенко
Микита Мѣрочникъ
удова Деревянчиха
Делѣя
У Кузурмана купив хату сусѣд
Іванъ Костюшков зят
Семенъ Киктенко
Штепа Лѣснякъ
Семенъ Головко
Лукянъ Борух
Грицко Мороховець
Юско Койдашъ
Гаска Лагодовна
Іванъ Кунь
Васил Лѣсовенко
сироти Салагубенята
Хвеско Лисенко
Грицко Семененко
Кирикъ Одинецъ
Максимъ Олѣйникъ
Назар Бздунъ
Васил Юсипенко
Яковъ Бебешко
Постулникъ
Шпакъ
Олекса Цюцюра
Максим Сакало
Васил Бурда
Петро Лаврикъ
Настя Петрувна
Проска Чигиринка
Васил Тимко
Тимка Крохмаль
Василко Дзюба
Стеха Бѣлчина невѣстка
Кузма Чередникъ
Семенъ Новохатненко
Кондратъ Тищенко
Петро Гразѣенко
Петро Пугачъ
Іванъ Пузир
Гавришъ Тесля
Іляшиха Чорная
Тимко Чередникъ
Іванъ Бортенко
Петро Кибкалов зят

Цехъ кушнеръскый.
Васил Шийка
Грицко Бакай
Миронъ Кондратенко
Демко Канюка
Федор Сидоришинъ зят
Данило Лушка
Педко Илченко
Васил Кривенко
Юско Яковенко
Пудлишинъ зят
Мусѣй Мокляков зят
Петро Семиволосенко
Хведор Ланко
Дацко Лавричинъ зят
Михайло Пирожишинъ зят
Демянъ Бернашеня
Семенъ Люпакъ
Стецко Маловучишинъ зят
Іовъ Мищенко
Андрей Клименко
Федор Кривенко
Василь Харченко
Дмитро Сталныч
Семенъ Яковенко
Іванъ Кабакъ
Дмитро Ляшко
Леско Келехъ
Юско Бурмака
Стецко Вовнянка
Васил Ланко
Іванъ Гриценко
Мартинъ Куць
Миронъ Малий
Яцко Карпович
Васил Крохмаль
Педко Курупятникъ
Іванъ Кисѣль

Цехъ шевскый.
Васил Бутенко
Трохимча
Мартинъ Дейнека
Ониско Бразниченко
Хведор Кривоносъ
Савка Данилченко
Петро Чередниченко
Василиха вдова
Васил Кулиничъ
Данилчиха
Іванъ Прядка
Педина Семиволосов зят
Михайло Говоруха
Гаврило Говоруха
Васко Ковтуненко
Семенъ Чернѣговецъ
Іванъ Яценко
Семенъ Василенко
Іванъ Бѣликъ
Никифоръ
Зѣнецъ Кривошапчин зят
Федор Данилов зят
Іванъ Семиротов зят
Юско Худченко
Павля
Романъ Даниленко
Іванъ Свѣтличний
Стефанъ Глобенко

Цехъ резницкый.
Іванъ Дудниченко
Симонъ
Маско Дудниченко
Сидоренко
Васил Лихомар
Андрей Верещака
Грицко Верещака
Данило Животовский
Грицко Волошиненко
Демянъ Колбенко
Васил Лѣщиненко
Іванъ Писаренко
Хведор Писаренко
Іванъ Лисенко
Леско Жорниченко
Матвѣй Бурда
Пирожиха удова
Мартинъ Сидоров брат
Стецко Хоменко

Цехъ ткацкый.
Кирикъ Марченко
Іванъ Шевченко
Иванъ Плаксѣенко
Мусѣй Котлярчинъ зят
Мусѣй Рачникъ
Мусѣй Депа
Дмитро Марковъ зят
Никифор Сосна
Стефаниха удова
Данило Писар
Петро Ткачъ
Леско Первакъ
Стецко Товкущого зят
Михайло Паламар
Динисиха удова
Данило Кузурманъ
Дмитро Семиродъ
Яцко Глухий
Остапъ Тимошенко
Іванъ Тимошенко
Левчиха удова
Яковъ Чайка
Васил Кириченко
Мартинъ Зима
Омелко Ткачъ
Андрѣй Курочка
Лукянъ Токовенко
Михайлиха удова
Олекса Тютюнниченко
Грициха удова
Гаврило Золотаров зять

Цехъ бондарскый.
Яков Цехмистръ
Ярема Бондар
Петро Коробейникъ
Іванъ Чорный
Васил Золотаров зят
Семенъ Бондар
Ілко Тискозубенко
Матвѣй Гриценко
Трохим Бондар

Цехъ колѣсницкий.
Павло Колѣсникъ
Юско Стовба
Андрѣй Киктенко
Іванъ Бутенко
Федор Кублицкий
Тимко Приступа
Васил Ярошенко
Павло Жила
Мудричка
Мудриков зят
Марко Киктенко
Кондратъ Килпута
Никита Колѣсникъ

Цехъ ковалский.
Остапъ Барабашенко
Захара Коваль
Дацко Барабашенко
Грицко Рѣзь
Васил Циганъ
Васил Борякъ

Цехъ калачницкый.
Ярема
Прокопъ
Василь
Динисъ Капуста
Марко Абыборщъ
Яцко Нездойминога
Андрѣй Гребленко
Захарка Паламаренко
Оксютиха вдова
Маловуччиха
Яцко Кулка
Барабашенкова жона
Якимъ Кутало
Андрѣй Яременко
Васил Трушенко
Итого всѣхъ посполитих 537

Село Лелюховка под Новимъ Санджаровомъ.
В подданствѣ п[а]ну Григорію Буцкому асаулу полковому и п[а]ну Павлу Ждановичови Сотникови
Новосанджаровскому.
Пана Буцкого подданіе
Тяглие.

Захара Пилипенко староста
Іванъ братъ его
Кирикъ Перевенко
Ілко Маценко
Демко Корсуненко
Іванъ Кононенко
Тарасъ Бутурлименко
Грицко Деревянченко
Іванъ Пустовуйтенко
Грицко Брижаненко
Гарасимъ Чорний
Грицко Муковузъ
Сергей Сощенко
Хведор Григоренко
Семенъ Бондар
Романъ Бездолний
Данило Василенко
Яцко Назаренко
Андрушко Зубашинъ

Пѣшие.
Іванъ Никоненко
Іванъ Ткачъ Совинъ зят
Андрус Лелюшенко
Марко Руденко
Гаселиха вдова
Яковъ Рой
Юхимъ Ничипоренко
Радко Ткачъ
Іванъ Тонконоженко
Михайло Боршъ
Данило Гакованя
Яцкол Цюцюренко
Данило Быбиченко
Лаврѣнча Исаенко
Романъ Безпаленко

Подданіе п[а]на сотника
тяглие.

Яцко Великорѣдко
Севрукъ Бездолного синъ
Ничипор Литвинъ
Демко Соломка
Максимъ Бортянецъ
Касянка вдова
Васил Касянъ
Леско Шмалений
Данило Великорѣдко
Іванъ Бездулного синъ
Прокопъ Грубенко
Семенъ Зѣмовець з братом
Грицко Севрученко
Грицко Мостовий
Антонъ Дубъ
Яковъ Мурахва
Данило Корсунъ

Пѣшіе.
Никола Чередникъ
Галущиха вдова
Лукянъ Мужикъ
Кобурлянка вдова
Андрѣй Семига
Іванъ Грубненко
Яков Грубненко
Яцко Солокася
Тимко Бездолного синъ
Романъ Тонконогъ
Іванъ Бородавка
Сѣроушка вдова
Петро Ткачъ
Остапъ Голобородко
Яков Лукашенко
Максимъ Солонціоватий
Забориха вдова
Грицко Севрученко

Спасибо сказали: bobrownik, сергей-гродовка2

Поделиться