1 ( 22-10-2014 08:34:21 змінене VHB )

Тема: ДНК і родовідні дерева

Здається, що наростає боротьба між FTDNA і 23&Me за клієнтів їхніх сервісів.
-----
Велика новина з фронту генетичного генеалогії сьогодні - оголошення від MyHeritage, що вона співпрацює з 23andMe, щоб забезпечити сполучення між ДНК-інформацією від 23andMe та родинними деревами і технологією збігів від MyHeritage, починаючи з початку наступного року.
Згідно з MyHeritage:
"23andMe забезпечить своїх 750,000+ клієнтів спеціальний доступ до родовідних інструментів та технології збігів від MyHeritage безпосередньо зі свого сайту. Зрештою вони замінять власний редактор родовідного дерева 23andMe. Клієнтам 23andMe сподобаються автоматизовані відкриття родинної історії в MyHeritage, таких як Smart Matches™ і Record Matches, що нададуть їм значні нові можливості для розвитку їхніх родоводних дерев і допоможуть збагатити їхні родинні історії. Це буде безпосередньо вигідно також для всіх користувачів MyHeritage."

www.legalgenealogist.com/blog/20 … h-23andme/

blog.myheritage.com/2014/10/myhe … h-23andme/

У кожному жарті є частка жарту.
-------------------------------------
Боднар - Красій - Гринишин - Герасимов - Воловодюк - Поліщук - Бас - Романовський - Денисевич - Троїцький
R-YP591|HV1a2 - Проект "Українська ДНК"
Thanks: kbg_dnepr1

Сайт VHB

Share

2

Re: ДНК і родовідні дерева

Чудова новина, дякую! Це дійсно революція! Я, мабуть, таки завантажу своє дерево на MyHeritage

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

3 ( 15-08-2019 15:04:27 змінене kbg_dnepr )

Re: ДНК і родовідні дерева

Шановні колеги,

я побачила цікаве посилання https://www.youtube.com/watch?v=pFHLBBZbCWc, де розповідають про інструмент пошуку спільного предка за даними аутосомного тесту, але моя англійська не дозволяє мені слідкувати за розповіддю.

Чи може хтось пояснити, про що йдеться?


Я послухала трохи більше, і зараз ясно, що йдеться про цей сайт https://dnapainter.com/

Тут ще один інструмент https://dnapainter.com/tools/sharedcmv4

Ага, а оце саме той інструмент, про який йдеться у відео https://dnapainter.com/tools/probability
Але для того, щоб це опробувати, потрібні спільні збіженці з відомими родичами... В моєму випадку можна було б спробувати - в мене ж є тести мами, мене, двоюрідного брата та троюрідного небожа... Але це треба сісти і всі ті дані ввести, а потім ще аналізувати...

Напишіть, якщо хтось спробує.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

4 ( 15-08-2019 15:18:30 змінене kbg_dnepr )

Re: ДНК і родовідні дерева

Схоже, саме щось таке використовують у криміналістиці.

Особливо подобається назва команди коментаторів Family History Fanatics

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

5

Re: ДНК і родовідні дерева

kbg_dnepr, можно в настройках выбрать нужные субтитры. Не супер, но общий смысл понятен. Жаль у меня не с кем сравнивать.

Thanks: luvi, kbg_dnepr2

Share

6

Re: ДНК і родовідні дерева

Чудовий приклад на нашому матеріалі на базі даних ФТДНА http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=701&p=50

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

7

Re: ДНК і родовідні дерева

Наче ще якийсь інструмент - хто випробував? Що воно таке і що з цим може зробити пересічний ДНК-фрік?

Discover the Basics of Using Ancestry ThruLines with your DNA Matches

Ancestry ThruLines can be a powerful tool, but it can also be confusing. Devon Noel Lee is going to teach you all about it in the first video in a multi-part series.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

8

Re: ДНК і родовідні дерева

джерело CNN

Зірки культового серіалу "Друзі" Кортні Кокс і Метью Перрі, які зіграли найкращих друзів, а пізніше закохане подружжя Моніку і Чендлера, виявилися далекими родичами – двоюрідними братом та сестрою в 11-му коліні. Пращури акторів одружилися півтисячоліття тому.

Дослідження родоводу акторів провели експерти генеалогічного сайту MyHeritage. Вони виявили, що Кортні Кокс та Мет'ю Перрі мають спільних родичів – Вільяма Осберна Хаскелла III та Еллен Хаскелл, які одружилися та проживали у Великій Британії близько 500 років тому.   


+ Читати більше

Еллен Хаскелл мала двох синів – Роджера і Вільгельма, разом з якими вона емігрувала до Америки. Роджер став прямим пращуром Кортні Кокс по материнській лінії, а Вільгельм – прямим пращуром Метью Перрі по батьківській лінії. Але і це ще не все – виявилося, що обидва актори мають далекі зв'язки зі співачкою Леді Гагою.


Ми дуже глибоко дослідили цю лінію і перевірили кожне ім'я. Ми знайшли багато записів, які це підтверджують, і ми точно впевнені, що вони пов'язані,
– розповів CNN Рой Мандель, керівник дослідження MyHeritage.

Щоб відшукати родинні зв'язки акторів, спеціалісти використовували різні бази даних, що містять мільярди історичних записів, зокрема й свідоцтва про народження та смерть. Проте Рой Мандель говорить, що насправді їхнє відкриття не стало великим сюрпризом. "Очевидно, що коли ви повертаєтеся на багато поколінь назад, шанси на зв'язок людей дуже зростають", – переконаний експерт.

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share