1

Тема: Допоможіть визначиться з жіночим костюмом

На фотографії мої прадід і прабабуся. Познайомились вони у Вільно. Туди прадіда привезла поміщиця для роботи двірником. Як згадувала бабуня, відібрала його поміщиця за красу та зріст. Прабабуся Надія Казимирівна, вірогідно, була литовкою. На мою думку це вона, й вдягнена у національний костюм. Сфотографувались вони в Києві, куди перебрались з Орловщини в кінці 19-го століття. На той час у них вже були діти, тобто це не весільна фотографія. Допоможіть, будь ласка, ідентикувати костюм, у який вбрана жінка.
На фотографии мои прадед и прабабушка. Познакомились они в Вильно. Туда прадеда привезла помещица для работы дворником. Как вспоминала бабушка, отобрала его помещица за красоту и рост. Прабабушка Надежда Казимировна, вероятно, была литовкой. Я думаю, что это она, и на ней надет национальный костюм. Сфотографировались они в Киеве, куда перебрались с Орловщины в конце 19-го века. В то время у них уже были дети, т. е. это не свадебная фотография. Помогите, пожалуйста, идентифицировать костюм, в который одета женщина.

Смогоржевські (Smogorzewski), Венгржа(е)новські (Węngrza(е)nowski, Wengrza(е)nowski), Хром'яки (Хромяки), Дзюбинські (Dziubinski), Бойковські (Bojkowski), Ягничуки (Ягниці), Аленичевы (Алейничевы).
Thanks: kbg_dnepr1

Share

2

Re: Допоможіть визначиться з жіночим костюмом

Zoja, а де ж фото.

BlackDolphin - Сергей Козлов
www.genealogia.name

3 ( 12-10-2014 04:43:02 змінене Zoja )

Re: Допоможіть визначиться з жіночим костюмом

Ще раз пробую прикріптити фото. Йду через "Обзор", можливо щось роблю не так.

Смогоржевські (Smogorzewski), Венгржа(е)новські (Węngrza(е)nowski, Wengrza(е)nowski), Хром'яки (Хромяки), Дзюбинські (Dziubinski), Бойковські (Bojkowski), Ягничуки (Ягниці), Аленичевы (Алейничевы).

Share

4

Re: Допоможіть визначиться з жіночим костюмом

Zoja пише:

Ще раз пробую прикріптити фото. Йду через "Обзор", можливо щось роблю не так.

прикріпити фото можна цитувати чи відповісти і після вибору фото обов"язково натиснути Add file

Поперека, Сенько, Сердюк, Дорошенко, Нужний, Калюжний (село Іваниця,  Сумська обл), Єлисеєнко(Шияновський до  серед. 18 ст.),Фесенко(с.Деркачівка)

Share