1

Тема: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Общие вопросы по теме "Мормоны и их генеалогический сайт https://familysearch.org"

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.

Share

597 ( 27-06-2017 12:31:26 змінене microArt )

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

В этом интервью мне показались интересными следующие моменты.

1. Председатель Государственной архивной службы Украины Татьяна Баранова 8 июня 2017 провела встречу с представителями международной организации FamilySearch, штат Юта, США, на которой вице-президент этой организации Уэйн Меткаф передал цифровые копии документов генеалогического характера, изготовленные в 1994-2011 годах в рамках реализации архивом совместного проекта с Генеалогическим обществом Юта, США.
 
Российским архивам американцы тоже передали цифровые копии. Попробовали договориться о дальнейшей оцифровке, но получили отказ.

Идет сейчас оцифровка документов в украинских архивах?
 
Что будут делать с полученными цифровыми копиями украинские архивы? Приберегут? (Все-таки, страховая копия). Будут торговать, как наши архивы (в смысле, опубликуют на своих сайтах для платного просмотра)? Опубликуют на своих сайтах в открытом и бесплатном доступе?

Мне кажется, что надо разослать запросы в украинские архивы по поводу полученных от американцев цифровых копий, как планируется их использовать дальше?
 
Вспоминаю ответы, например, из Ульяновского архива. Получили копии на энном количестве жестких дисков, но опубликовать их негде. И другие архивы некоторые так же ответили. Еще была ссылка у наших архивистов на то, что американцы передали им данные на дисках в неупорядоченном состоянии, так, что архивы упорядочивали эти файлы уже по своим внутренним правилам.

2. Завтра мы идем на встречу с председателем Государственной архивной службы. (Интервью опубликовано 21 июня 2017 года, прим.мое). Надеемся, что эта встреча будет плодотворной и мы сможем, во-первых, открыть все, что у нас есть на сегодняшний день для широкой общественности, чтобы вы могли дома на диване, под пледом, с котом, с чашкой чая исследовать, просматривать эти документы . Во-вторых, надеемся на дальнейшее сотрудничество в плане сохранения, оцифровки и распространения этих документов.
 
Чем закончилась эта встреча? Думаю, что следует написать запрос в ДержАрхив, была ли у Вас встреча с представителями FSI тогда-то (в такой-то период)? Если да, то каковы результаты этой встречи? Дать ссылку на это интервью.
Народ имеет право знать о контактах украинских архивистов с американцами, потому что речь идет о национальном достоянии страны - исторических документах.

Share

598

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

microArt, возник тот же вопрос относительно второй встречи, но, судя по всему, интервью вышло с опозданием, и о встрече сообщили там же, в интервью (речь о встрече 08.06.17).Если же я ошибаюсь, а мне бы этого очень хотелось, то так же было бы интересно узнать о результатах второй встречи. Были ли договоренности об организации открытия доступа и/или дальнейшей судьбе этих документов.

Thanks: iromko, kbg_dnepr2

Share

599 ( 04-07-2017 14:43:05 змінене kbg_dnepr )

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Панове, розкажіть про індексацію та її надійність тут http://forum.genoua.name/viewtopic.php? … 1#p141761, будь ласка!

Важливі поради щодо інтерпретації індексації див. по вищенаведеному посиланню (повідомлення 110 та далі).

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

600 ( 04-07-2017 10:53:45 змінене Balakyn )

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Доброго дня. На сайті мормонів збираю інформацію про рідних, що
проживали у Тростинці Васильківського району Київської області. Знайшов
багато, а почав упорядковувати - виявив дві проблеми:
1) деякі люди проходять з двома роками народження, одруження чи смерті (день і місяць співпадають, а роки відрізняються на 2-4 роки);
2) шестеро-семеро дітей однієї сімї записані 1849 роком (дати народження різні).
Знайшов інформацію, що саме у ті 40-50 роки міняли форму заповнення метричних
книг. Які ще можуть бути причини. І головне - яким числам вірити?

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

601

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Balakyn пише:

1) деякі люди проходять з двома роками народження, одруження чи смерті (день і місяць співпадають, а роки відрізняються на 2-4 роки)

Тобто люди записані в двох метричних книгах чи це запис в індексації?

В індексації є багато помилок.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

602

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

kbg_dnepr пише:

1) деякі люди проходять з двома роками народження, одруження чи смерті (день і місяць співпадають, а роки відрізняються на 2-4 роки)

Тобто люди записані в двох метричних книгах чи це запис в індексації?

В індексації є багато помилок.

В індексації. Але дивує, що різниця рівно на три (наприклад) роки: у записі про шлюб такий "зсув" спостерігаю в роках народження обох молодят і даті одруження. Тому просто на помилку переписування не схоже.

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

603

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Я попросила колег розказати про індексацію http://forum.genoua.name/viewtopic.php? … 62#p141762

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

604

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Balakyn пише:

Доброго дня. На сайті мормонів збираю інформацію про рідних, що
проживали у Тростинці Васильківського району Київської області. Знайшов
багато, а почав упорядковувати - виявив дві проблеми:
1) деякі люди проходять з двома роками народження, одруження чи смерті (день і місяць співпадають, а роки відрізняються на 2-4 роки);
2) шестеро-семеро дітей однієї сімї записані 1849 роком (дати народження різні).
Знайшов інформацію, що саме у ті 40-50 роки міняли форму заповнення метричних
книг. Які ще можуть бути причини. І головне - яким числам вірити? Я

Я розбирався з цією ситуацією.  Інколи буває так що по селу дві справи за один рік, одна за рік, а друга комплексна за декілька років. І нажаль після індексації, перший рік тієї книги яка на декілька років записана роком народження.  Але далі ще один рік записаний, рік "хрещення" він і є правильним роком народження.

Індексацією займаються добровольці, нажаль в них різний рівень. Інколи буває все і неправильне прізвище і неправильне імя.  Якщо не помиляюсь то спочатку два індексатора індексують, потім арбітр перевіряє. І коли їх думки розходяться то можуть попасти всі три варіанти.

Share

605

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Олег Лисенко пише:

Доброго дня. На сайті мормонів збираю інформацію про рідних, що
проживали у Тростинці Васильківського району Київської області. Знайшов
багато, а почав упорядковувати - виявив дві проблеми:
1) деякі люди проходять з двома роками народження, одруження чи смерті (день і місяць співпадають, а роки відрізняються на 2-4 роки);
2) шестеро-семеро дітей однієї сімї записані 1849 роком (дати народження різні).
Знайшов інформацію, що саме у ті 40-50 роки міняли форму заповнення метричних
книг. Які ще можуть бути причини. І головне - яким числам вірити? Я

Я розбирався з цією ситуацією.  Інколи буває так що по селу дві справи за один рік, одна за рік, а друга комплексна за декілька років. І нажаль після індексації, перший рік тієї книги яка на декілька років записана роком народження.  Але далі ще один рік записаний, рік "хрещення" він і є правильним роком народження.

Індексацією займаються добровольці, нажаль в них різний рівень. Інколи буває все і неправильне прізвище і неправильне імя.  Якщо не помиляюсь то спочатку два індексатора індексують, потім арбітр перевіряє. І коли їх думки розходяться то можуть попасти всі три варіанти.

Дякую за розяснення. Я так і приблизно і думав. Що порадите у цій ситуації (див. малюнок)?

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

606

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

О, Віс цікавлять Шапрани!! А це http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=960 бачили? Напишіть в тій темі про Ваших, будь ласка!

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

607

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Можу рекомендувати такий варіант  якщо подивитись там є інформація про номер пліввки

GS номер фильма002346206
GS номер фильма002349905

Віднімаємо перших два нулі  потім йдемо в пошук Каталог по номеру  плівки


2346206  це Ф. 127, о. 1012, д. 2529
2349905  Ф. 127, о. 1012, д. 2584


йдемо в   cdiak.archives.gov.ua/baza_geog_ … os_001.xml    2584(1850) а 2529(1849-1861)


Значить правильний рік 1850

Ну а бо інший шлях сходити в ЦСІ і глянути запис. І побачити що в обох випадках 1850

Thanks: Алена3

Share

608 ( 04-07-2017 15:07:18 змінене notizia )

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Дело в том, что когда индексируешь, ты не видишь какой год и какое село, за редким исключением, когда тебе попадается начало, но и в этом случае, ты ничего не вводишь), обычно дают 4 страницы, если рождение и 2 листа, если исповедные. Год и населенный пункт ставятся теми людьми, которые сводят все вместе. Индексатор пишет только то, что видит на странице.
П.С. Это касается записей из  наших архивах, сейчас запускается новая индексация и возможно там будет можно индексировать все село, но опять же, не для нас. Так как нам не разрешен доступ для просмотра.

Share

609 ( 04-07-2017 15:11:51 змінене notizia )

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Balakyn, это запись о браке и год рожденият вычисляется от обратного, от года брака вычли возраст, вот и получилось по разному. там и написано, примерный возраст. смотрите запись о рождении.

Share

610

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

notizia пише:

Balakyn, это запись о браке и год рожденият вычисляется от обратного, от года брака вычли возраст, вот и получилось по разному. там и написано, примерный возраст. смотрите запись о рождении.

Розумію, а як бути з точною датою шлюбу? Дивитися по даті народження дітей?

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

611

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Олег Лисенко пише:

Можу рекомендувати такий варіант  якщо подивитись там є інформація про номер пліввки

GS номер фильма002346206
GS номер фильма002349905

Віднімаємо перших два нулі  потім йдемо в пошук Каталог по номеру  плівки


2346206  це Ф. 127, о. 1012, д. 2529
2349905  Ф. 127, о. 1012, д. 2584


йдемо в   cdiak.archives.gov.ua/baza_geog_ … os_001.xml    2584(1850) а 2529(1849-1861)


Значить правильний рік 1850

Ну а бо інший шлях сходити в ЦСІ і глянути запис. І побачити що в обох випадках 1850

Дякую, я теж думав, як би його за номером плівки вирахувати, а ви все докладно пояснили. Буду шукати і з'ясовувати.

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

612

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Balakyn, давайте я Вам посмотрю, в ЦСИ

Share

613 ( 04-07-2017 21:17:09 змінене Balakyn )

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

notizia пише:

Balakyn, давайте я Вам посмотрю, в ЦСИ

Щиро вдячний за допомогу. Спробую способом Олег Лисенка (http://forum.genoua.name/viewtopic.php? … 65#p141865), а як будуть проблеми - звертатимусь (ви краще такими безкорисливими пропозиціями не розкидайтеся, бо я планую цього літа продуктивно попрацювати над своїм родоводом, і допомога може знадобитися не раз :- )

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.
Thanks: kbg_dnepr1

Share

614

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Balakyn,  ничего страшного, если будут проблемы, обращайтесь.
Можно и с помощью метода пана Олега: вот на сайте Ф. 127, о. 1012, д. 2529 Метрические книги 1849, но иногда в одном деле несколько лет может быть, тогда сложнее.

Share

615

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Просто так для інформації.  По моїм селам теж така путаниця. І не тільки з датами а з прізвищами і іменами.  Тому крім інформації з метричних книг я користуюсь переписами населення для уточнення.     

Далі я роблю дерево на familysearch.org  завожу там правильні дати. І "Присоединяю к семейному дереву"  синя кнопочка справа зверху.

Thanks: kbg_dnepr1

Share

616

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Олег Лисенко пише:

Просто так для інформації.  По моїм селам теж така путаниця. І не тільки з датами а з прізвищами і іменами.  Тому крім інформації з метричних книг я користуюсь переписами населення для уточнення.     

Далі я роблю дерево на familysearch.org  завожу там правильні дати. І "Присоединяю к семейному дереву"  синя кнопочка справа зверху.

Дякую за інформацію.
А де берете дані про переписи?
Щодо власного дерева на familysearch.org - поки не ризикую приєднуватися: як православному, щось не хочеться, аби мого померлого предка охрестили за мормонською традицією через 100 років після упокоєння.

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

617

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Наскільки я знаю, вони хрестять тільки власних предків, тому Ви ризикуєте тільки тоді, якщо хтось з нащадків Ваших предків став мормоном - але тоді, мабуть, охрестять безвідносно до того, чи буде там Ваше дерево, чи ні.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

618

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Balakyn пише:

А де берете дані про переписи?
Щодо власного дерева на familysearch.org - поки не ризикую приєднуватися: як православному, щось не хочеться, аби мого померлого предка охрестили за мормонською традицією через 100 років після упокоєння.

Переписи по Васильковському повіту зберігаються Київському обласному архіві.  фонд 280 і фонд 384  
А також багато чого іншого по Вашому селу.  
Ось тут записи ЗАГСІВ з 1919 по 1939 dako.folium.info/view/table/33?f … =advsearch

ось тут переписи 1897  dako.folium.info/view/table/36?f … =advsearch 

Ну а далі йдете на Мельникова 40 берете фонд 280 опис 2 і шукаєте або Ваше село або Ваш повіт і там переписи 1795, 1811, 1843, 1850, і 1858  Як правило.

Thanks: kuks701

Share

619

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Ну це не зовсім перехрещення, це більш схоже на записки які подають в церкві (панихида)  це перше. 
по друге ця процедура тільки для тих у кого є прямі потомки мормони, і в цьому випадку вони повині брати у Вас дозвіл. Звісно якщо ви є на дереві.

Так що це все забобони.   Зате випадково можете знайти своїх родичів. Я вже 10 так знайшов.

Share

620

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Олег Лисенко пише:

Ну це не зовсім перехрещення, це більш схоже на записки які подають в церкві (панихида)  це перше. 
по друге ця процедура тільки для тих у кого є прямі потомки мормони, і в цьому випадку вони повині брати у Вас дозвіл. Звісно якщо ви є на дереві.

Так що це все забобони.   Зате випадково можете знайти своїх родичів. Я вже 10 так знайшов.

Щодо першого - цитую офіційний сайт Мормон.орг: "Однак багато людей померли без хрищення. Інші христилися тими, хто не мав справжніх повноважень. Оскільки Христос милосердний, Він підготував шлях для всіх людей, щоб отримати благословення хрищення. Виконуючи хрищення за тих, хто помер, члени Церкви пропонують ці благословення померлим предкам". Тому це аж ніяк не звична нам поминальна записка, а саме церковний обряд (мормони навіть називають його таїнством і наголошують, що це можна зробити для однієї людини лише один раз). Вказаний сайт і покликаний полегшити цю роботу: "FamilySearch.org облегчает процесс совершения храмовых таинств для ваших предков".
Щодо другого - вимога про прямих потомків поширюється лише на людей, що народилися за останні 110 років (а хто ж з присутніх на цьому сайті не хоче розвинути своє дерево хоча б років на 300).
Підсумок: щоб трапилося перехрещування моїх предків у мормонську віру, потрібні дві умови: 1) мій родич чи нащадок стане мормоном і 2) він зможе укласти розгалужене родинне дерево. Згідно теорії ймовірності, ймовірність цих двох подій дорівнює добутку кожної з них (тобто прямує до 0). Якщо ж дерево складу я, йому достатньо буде лише тицьнути на зелену стрілочку коло якогось імені - й заявку оформлено. Зважаючи на те, як бездумно деякі користувачі тицяють в усі піктограми, які бачать (останні вірусні атаки - тому підтвердження), дехто оформить заявку ще до того, як прочитає інструкцію. І вийде, що винен у всьому я.
Тому краще укладатиму своє деревце офлайн, роздрукую на А1, тішитимусь і чекатиму безпечної можливості викласти наслідки своїх пошуків для родичів.

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

621

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Олег Лисенко пише:

Можу рекомендувати такий варіант  якщо подивитись там є інформація про номер пліввки

GS номер фильма002346206
GS номер фильма002349905

Віднімаємо перших два нулі  потім йдемо в пошук Каталог по номеру  плівки


2346206  це Ф. 127, о. 1012, д. 2529
2349905  Ф. 127, о. 1012, д. 2584


йдемо в   cdiak.archives.gov.ua/baza_geog_ … os_001.xml    2584(1850) а 2529(1849-1861)


Значить правильний рік 1850

Ну а бо інший шлях сходити в ЦСІ і глянути запис. І побачити що в обох випадках 1850

Ще раз дякую, пане Олеже, за підказку. Якщо дозволите - я навіть трохи удосконалив процедуру. Якщо для обраної людини доступний перегляд знімку (є значок фотоапарату) - можна натиснути відразу на цю піктограмку. Знімок, звичайно, не відкриється, але у верхній частині екрану з'являться необхідні нам дані (Ф. 127, о. 1012, д. 2529). А далі вже за архівним переліком уточнюємо рік. Так виходить трохи швидше.

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

622

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Шановні, форумчани! 

На сайті familysearch (ссилка https://familysearch.org/wiki/ru/%D0%A5 … %BA%D0%B8) знайшла інформацію про ревізькі казки Харківської губернії. Мене цікавить Зміївський повіт Харківської губернії. Шукала на сайті familysearch, а їх там немає. 
Будь ласка, підскажіть чи вони є у сканованому вигляді на сайті? 
Чи я неправильно шукаю? 
Чи це загальний перелік ревізьких казок, які вони планують відсканувати у Харківському архіві? 
Буду вдячна усім за будь-яку відповідь.

Share

623

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

notizia пише:

Balakyn,  ничего страшного, если будут проблемы, обращайтесь.
Можно и с помощью метода пана Олега: вот на сайте Ф. 127, о. 1012, д. 2529 Метрические книги 1849, но иногда в одном деле несколько лет может быть, тогда сложнее.

Ви пророче виявилися праві - запнувся саме на д. 2529, куди входять 1849-1861 роки. А у мене саме за цей період 4 пращурів та патріарх (найдавніший серед знайдених на цей час). Як вам зручніше надати інформацію, аби ви по змозі могли уточнити їхні дати? І як я буду вам віддячувати?

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

624

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

te_geneo пише:

Шановні, форумчани! 

На сайті familysearch (ссилка https://familysearch.org/wiki/ru/%D0%A5 … %BA%D0%B8) знайшла інформацію про ревізькі казки Харківської губернії. Мене цікавить Зміївський повіт Харківської губернії. Шукала на сайті familysearch, а їх там немає. 
Будь ласка, підскажіть чи вони є у сканованому вигляді на сайті? 
Чи я неправильно шукаю? 
Чи це загальний перелік ревізьких казок, які вони планують відсканувати у Харківському архіві? 
Буду вдячна усім за будь-яку відповідь.

https://familysearch.org/search/catalog … 1109024-50

Share

625

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Я правильно зрозуміла - ці всі мікрофільми можна переглянути лише в центрі сімейної історії!?

Share

626 ( 05-07-2017 20:12:08 змінене notizia )

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

te_geneo, снимки, не микрофильмы, из украинских архивов - да. Остальные, зарегистрировавшись на сайте.

Share

627

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Колеги, чи працювали мормони в Рівному (синагога в Межирічах або десь поблизу)?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

628

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Шановні форумчани, які мають вихід на адміністраторів сайту familysearch. Чи не могли б ви їм підказати, що слово "дублікати" у назві "дупликаты метрических книг Киевской Православной консистории" написано неправильно. Бо люди копіюють... У їхньому Wiki російською написано правильно "Дубликаты метрических книг Киевской Православной консистории"

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

629

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

kbg_dnepr пише:

Колеги, чи працювали мормони в Рівному (синагога в Межирічах або десь поблизу)?

Нет, не работали.

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Thanks: kbg_dnepr1

Share

630

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Balakyn пише:

Шановні форумчани, які мають вихід на адміністраторів сайту familysearch. Чи не могли б ви їм підказати, що слово "дублікати" у назві "дупликаты метрических книг Киевской Православной консистории" написано неправильно. Бо люди копіюють... У їхньому Wiki російською написано правильно "Дубликаты метрических книг Киевской Православной консистории"

Для этого есть отдельная тема:

http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=30494

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.

Share

631

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

DVK_Dmitriy пише:
Balakyn пише:

Шановні форумчани, які мають вихід на адміністраторів сайту familysearch. Чи не могли б ви їм підказати, що слово "дублікати" у назві "дупликаты метрических книг Киевской Православной консистории" написано неправильно. Бо люди копіюють... У їхньому Wiki російською написано правильно "Дубликаты метрических книг Киевской Православной консистории"

Для этого есть отдельная тема:

http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=30494

Дякую за підказку, продублював там.

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share