Тема: Запорізька область
Чудове джерело:
Усна історія Степової України / Запорізький край. - Запоріжжя: АА Тандем, 2008. - т.1. 516 с.
Всього видано 9 томів.
Наприклад, т. 9 присвячений с. Скельки Василівського р-ну (він включає спогади жителів села, записані у 2001 р.):
ЗМІСТ
Нечет Марія Михайлівна, 1908 р.н.
Грінченко Іван Омелянович, 1913 р.н.
Щербина Петро Гаврилович, 1918 р.н.,
Щербина Надія Захарівна, 1924 р.н.
Сірий Григорій Пимонович, 1918 р.н.
Бондаренко Іван Маркіянович, 1918 р.н.
Гринь Олексій Гаврилович, 1919 р.н.
Гринь Марія Єгорівна, 1920 р.н.
Івченко Марія Федорівна, 1919 р.н.
Папуча Марія Савеліївна, 1919 р.н.
Острогляд Тетяна Власівна, 1920 р.н.
Брик Клавдія Митрофанівна, 1921 р.н.
Нуревська Варвара Павлівна, 1921 р.н.
Шевченко Катерина Радіонівна, 1921 р.н.
Турська Тетяна Матвіївна, 1922 р.н.
Поданенко Катерина Родіонівна, 1922 р.н.
Шевченко Микола Мефодійович, 1924 р.н.
Сергієва Палашка Афанасьївна, 1924 р.н.
Прокопенко Катерина Карпівна, 1924 р.н.
Гальченко Андрій Олексійович, 1924 р.н.
Божич Дмитро Олександрович, [1925] р.н.
Плюйко Варвара Юхимівна, 1925 р.н.
Кириченко Галина, 1925 р.н.
Ноженко Надія Іванівна, 1925 р.н
Острогляд Василь Никифорович, 1920 р.н.
Острогляд Анастасія Арсентьївна, 1925 р.н.
Райна Василь Федорович, 1925 р.н.
Райна Марія Максимівна, 1927 р.н.
Прінь Микола Єфремович, 1926 р.н.
Брик Іван Федорович, 1926 р.н.
Брик Володимир Михайлович, 1926 р.н.
Лебеденко [В. Карпович], 1927 р.н.
Лебеденко Іван Миколайович, 1927 р.н.
Сидоренко Іван Трохимович, 1927 р.н.
Трошина Євдокія Олексіївна, 1927 р.н.
Шевченко Василь Остапович, 1928 р.н.
[Нечет] Катерина Федорівна, 1929 р.н.
Нечет Катерина Федотівна, 1929 р.н.
Острогляд Марія Іванівна, 1929 р.н.
Лієвський Володимир Григорович, 1930 р.н.
Головко Василь Юхимович, 1932 р.н.
Недавня Катерина Християнівна, 1932 р.н.
ПРЕДМЕТНО-ТЕМАТИЧНИЙ ПОКАЖЧИК
ІМЕННИЙ ПОКАЖЧИК
ГЕОГРАФІЧНИЙ ПОКАЖЧИК
Список за адфавітом:
Божич Дмитро Олександрович, [1925] р.н.
Бондаренко Іван Маркіянович, 1918 р.н.
Брик Володимир Михайлович, 1926 р.н.
Брик Іван Федорович, 1926 р.н.
Брик Клавдія Митрофанівна, 1921 р.н.
Гальченко Андрій Олексійович, 1924 р.н.
Головко Василь Юхимович, 1932 р.н.
Гринь Марія Єгорівна, 1920 р.н.
Гринь Олексій Гаврилович, 1919 р.н.
Грінченко Іван Омелянович, 1913 р.н.
Івченко Марія Федорівна, 1919 р.н.
Кириченко Галина, 1925 р.н.
Лебеденко [В. Карпович], 1927 р.н.
Лебеденко Іван Миколайович, 1927 р.н.
Лієвський Володимир Григорович, 1930 р.н.
Недавня Катерина Християнівна, 1932 р.н.
Нечет Катерина Федотівна, 1929 р.н.
Нечет Марія Михайлівна, 1908 р.н.
Ноженко Надія Іванівна, 1925 р.н.
Нуревська Варвара Павлівна, 1921 р.н.
Острогляд Анастасія Арсентьївна, 1925 р.н.
Острогляд Василь Никифорович, 1920 р.н.
Острогляд Марія Іванівна, 1929 р.н.
Острогляд Тетяна Власівна, 1920 р.н.
Папуча Марія Савеліївна, 1919 р.н.
Плюйко Варвара Юхимівна, 1925 р.н.
Поданенко Катерина Родіонівна, 1922 р.н.
Прінь Микола Єфремович, 1926 р.н.
Прокопенко Катерина Карпівна, 1924 р.н.
Райна Василь Федорович, 1925 р.н.
Райна Марія Максимівна, 1927 р.н.
Сергієва Палашка Афанасьївна, 1924 р.н.
Сидоренко Іван Трохимович, 1927 р.н.
Сірий Григорій Пимонович, 1918 р.н.
Трошина Євдокія Олексіївна, 1927 р.н.
Турська Тетяна Матвіївна, 1922 р.н.
Шевченко Василь Остапович, 1928 р.н.
Шевченко Катерина Радіонівна, 1921 р.н.
Шевченко Микола Мефодійович, 1924 р.н.
Щербина Надія Захарівна, 1924 р.н.
Щербина Петро Гаврилович, 1918 р.н.
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)